Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 10:17 am

Bonadrenkova, što radiš? Što si vrijeme ovako poremetila? smeh

Iako, kod mene nema snijega, pa čak ni kiše, ali je osjetan pad temperature. Meni se ne čini da je toliko hladno kad sam bila vani, ali pun ni FB OVOGA. lol!


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 10:52 am

Išla sam gledati kakve intervjue radi i što sve piše ova Ayse.

Sve nam se vrti trenutno oko Hurriyeta. Ona za njega piše, Basturk za njega piše. To bismo onda zbilja mogli dobiti u Hurriyetu jaču promidžbu Protectora u vidu intervjua i reportaže sa seta. Bar se tome nadam.
Zanima me baš koji će fotograf fotografirati. I zanima me kad će to što se napravi uopće izići. Možda u Hurriyet Pazar. mislilac

Očekivala sam da će Caga osvanuti u Hurriyetu, to svakako, ali sam mislila da će opet kod Hakana.

Ne znam je li ova Ayse prije intervjuirala Cagu, jedino sam ovako na prvu našla da ga ovdje spominje:
http://www.hurriyet.com.tr/penti-den-aile-ici-siddet-magdurlarina-destek-20513023, a radila je i intervju s EAD-om u vrijeme AK-a, s Cagom nije pa joj je možda ovo prvi susret s njim. To me zanima zbog pitanja koje će mu postavljati.

Ovo bi moglo biti nešto iz ženske perspektive. Hajde da vidimo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 11:17 am

Ali kad promislim, s obzirom na mjesto koje su izabrali za galu, ovo sve treba biti u prilično svečanom tonu napravljeno. Jest da mi na nekim slikama izgleda previše kičasto, npr. ovo i neobično, ali ima i slika kad je uređeno jako elegantno. Iako je terasa najbolja.

The Seed can host a diversity of events with different contents from meeting for 10 people to larger events for 600 people.

Inače i organiziraju gala večere i svašta nešto. http://www.theseed.com.tr/

Može stati baya baya ljudi. A opet, ima previše njih. Baš me zanima koliko će to ljudi biti. Tko će sve doći? lol! Može li Kivo doći? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 11:27 am

Ipek sad, više nego ikad, reklamira knjigu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 DsW8-QOX4AAOAI3
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 11:47 am

Poncja jao i mene sad zanima ko ce sve doci od njegovih prijatelja.SMislim da ce to zaviti i od broja gostiju Koga je prvo sve Netflix zvao.
Da li ce doci Kivo?
Ili abla mu Hazar?
Ili neki od ovih glumaca koji su redovnr posvuduse po javnim dogadjajima?
Jao svaki dan nova pitanja.Jedva cekam.
Odavno nije bilo ovako zanimljivo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 1:47 pm

A ne znam. Opet, tamo ne može stati previše ljudi iako mi je na prvu djelovalo da može. Ima tu dosta glumaca, pa ovih iz produkcije, pa njihovi partneri, plus tko zna kome je Netflix sve poslao svečanu pozivnicu... Ne znam koliko će glumci dobiti pravo pozvati ljudi. ne znam Caga ima dosta širok krug ovih koje uvijek vodi sa sobom.
Ja mislim da bi primjerice Sara više voljela da budu samo glumci i ovi koji su radili na seriji. smeh (Dobro, Saro, šutim. Jer pojavi li se Duygu kojim slučajem, trebat ćeš mu dati rastavu jer će garant spremati svadbu. lol!  )

Ja bih baš voljela da Kivo dođe, ali evo ne znam mogu li se tome nadati.
Iako, za sis, abija i ostalu ekipu možda on napravi neku privatnu "galu" u vidu zabave (zatvoreniju ili manje zatvorenu) povodom serije. Možda budu i zajedno gledali 14. lol! Ne vjerujem da netko od ekipe neće nešto za njega organizirati, a možda će i on sam.

Što se mene tiče ove redovne posvuduše nas mogu lagano zaobići, osim ako netko od njih nije pozvan od strane organizatora ili nekog od glumaca. Ne bih se uopće uvrijedila da se ne pojave.  lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:43 pm

Koliko su ovi ljudi genijalni što se svađaju oko kraja serije. smeh
Sad se ljute na Karinu (Viku) što ih je slagala u intrevjuu kad su je pitali hoće li na kraju njega junakinja doživeti sreću i ona rekla da hoće. Pa onda slažu kockice oko nekih sporednih slučajeva, pa postavljaju pitanje šta se desilo sa nekim likovima, a onda se ubaci drugi koji napiše Kaća je upucala Igora i Viku. smeh

Ali jedan komentar me je oduševio - Jel' vi hoćete 4. sezonu, ili happy end? Čak i da snime još 5 sezona, shvatite da neće biti srećnog kraja. Kako ne razumete da Mažor nije serija za srećan kraj. Još ako vam, ne daj Bože, snime tu 4. sezonu, ima da se završi još gore nego ova. Kriminalna drama nije žanr koji podrazumeva srećan kraj, prihvatite to. naklon

Ali zaključak im je bio - Jadan Pavel, tek sad neće preživeti pitanja oko 4. sezone. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:47 pm

Scenaristi su postigli sve. Em dobru seriju, em jako komentiranu seriju. Kome pravo, kome krivo.

A Karina je očito smatrala da je za njen lik to sretan kraj, em uspjela roditi dijete, em ostala s Igorom. lol!

Dobro, ne mora nužno značiti da kriminalna drama ne može imati donekle sretan kraj, ali u principu odlično je ovo neko rekao. Jesi li ti to napisala? lol!

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:52 pm

Ja sam razumela šta je ona htela da kaže, jer su Vikini poslednji sati zaista bili srećni. Upravo ovo što ti kažeš. Ali vidiš da se oni ljute. smeh
Evo, pazi sad ovo - Pa ne mora da se završi srećno, ali nekako imam utisak da se završilo nezavršeno.
- Kako nezavršeno, skoro cela postava je mrtva, gde ćeš više završenosti.
smeh

Nisam, ali kao da jesam, stvarno me oduševio komentar. Iskreno se nadam da zbog ovakvih ljudi ipak neće pristati na snimanje nastavaka.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:55 pm

Jao, ali Poncha, i njega Ruskinje zovu Sokol. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:55 pm

I ja sam tako shvatila. Ako lik želi roditi dijete i uspije, ako ju je porodio čovjek kojeg voli, ako je ostala s njim do kraja života, makar i par sati... A ne može reći da nije doživjela sreću.

Ovaj odgovor je odličan. Vidiš da imaš istomišljenika. lol!

Aj ti tamo ostavi neki komentar, pa neka oni znaju što je gledanje serije. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:55 pm

smeh smeh smeh smeh smeh Kad ti Poncha kaže što valja. smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:56 pm

Poncha ::
Aj ti tamo ostavi neki komentar, pa neka oni znaju što je gledanje serije. lol!

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:57 pm

Stvarno sam ostala bez teksta. :cereeeeek: smeh naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:58 pm

Čim si ti meni napisala ime i prezime, ja sam znala kako ga treba nazvati.

Uostalom, sokol je moćna životinja. lol!


Nego, vidim ja da ti si se baš ubacila u njuškanje svega što ima veze s Pavelom. I brzo si ga upoznala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:59 pm

Instagram sam mu danas analizirala dva sata, čak sam izvukla i najzanimljivije slike. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:59 pm

Uopće ne sumnjam. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 2:59 pm

Ali kako ću ja sad da gledam sve one scene sa nunanjem one bebe-lutke. suze Koliko bio on divan otac bio. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 3:00 pm

E to ti ne znam. Sa suzama u očima vjerojatno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 3:02 pm

Jao, ali danas mi je palo napamet jedno divno poređenje. :cereeeeek:
Znaš onu scenu sa Vladom i Verom, kad je htela da skoči sa mosta, a on je zaustavio? :cereeeeek: Sećaš se možda šta je rekao? :cereeeeek: Ona je tad za njega bila obični prolaznik, a slična scena, ali na skroz drugačiji način se dogodila i u Mažoru.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 3:03 pm

Ne sjećam se što je rekao Vlad, ali se sjećam da je Sokol rekao da se on nije petljao njoj, neka se ni ona ne petlja njemu. I da će skočiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 3:04 pm

Što ti misliš, koliki je moj mozak da pamti još uvijek Vladove rečenice?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 3:04 pm

smeh
Znači, spominjala sam ti to. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 3:05 pm

Kao što vidiš, jesi. lol! Vidiš kako pamtim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyMon Nov 19, 2018 3:14 pm

smeh smeh smeh
Ja više ništa ne znam. lol! Ali, super je poređenje.

Vlad - Plakati u samoći je štetno. Posebno noću, na mostu. Ako baš hoćeš da se isplačeš, uradi to pred onim ko je izazvao tvoje suze. Tada će osetiti svoju krivicu.
Osvetiti se onima koji su izdali ljubav najlakše je od svega. Teže je zaboraviti. Tako đavolski zaboraviti, da ih više ni ne sanjaš.

https://www.youtube.com/watch?v=J6xt660KzpQ

Igor - Šta je bilo? Imaš problem? Samo izvoli. I ja bih, sve mi se smučilo. Hajmo! 1, 2, 3! Šta to radite, ja se vama nisam mešao, nemojte ni vi meni! Da popričamo? Dobro, hajde da popričamo.
https://www.youtube.com/watch?v=4Y4tMo6LDYI

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: