Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 9:20 pm

Oh be. Ovo je dobra vijest!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 9:26 pm

Bas me zanima hoće li ova postaviti ono što joj predlažu da pita Cagu. Samo što reportaža i intervju nisu isto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 9:26 pm

Ma znam, nego lepo od njih. U tome jeste i poenta, da se vidi kako je moglo da ispadne, a nije. Zato se ova serija neće nikad zaboraviti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 9:27 pm

Ja glasala, iako mi je tu i Cansu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 9:30 pm

Ma to da, ali ja u principu ne volim alternativne krajeve jer mi je to onda neka moja priča, ne njihova.

Pa i za Cansu je bila uspješna. Pa i ta Kivu. Ali eto, ka kad je Caga, ne gledam druge. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 9:32 pm

Ajde što prave alternativne krajeve, nego su počeli sa peticijom #hoćemoMažora4. Eno pišu reditelju proteste, juče je snimao lajv na instagramu, to tek treba da pogledam.

Apsolutno te razumem i slažem se.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 9:33 pm

Peticiju? Oh svašta. Još kad uspiju pa pokvare sve. facepalm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 9:34 pm

Toga se i plašim, skoro cela Rusija se digla na noge. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 9:36 pm

Haha

Nema ti druge nego da se uzdaš u Pavelov razum. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 9:49 pm

Pritom, razumem da ne mogu da se pomire sa onakvim krajem, ali ne razumem da traže nastavak serije koja je ZAVRŠENA. Sve i da ožive Igora, ta priča je gotova, on je ispunio svoju misiju, osvetio majku, skoro cela postava je mrtva. Ko je ostao živ, ostala je Kaća i Ignatjev, i Ženja od policajaca. Šta tu sad mogu, jedino da se Igor sveti sad Kaći. Pritom, ako bi i Viku oživeli, to bi se pretvorilo u sapunicu. A opet da izmisle novi slučaj, svelo bi se sve na ponavljanje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 9:49 pm

Poncha ::

Nema ti druge nego da se uzdaš u Pavelov razum. lol!

Upravo to. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 10:15 pm

Evo, recimo ovaj klip mi je vrhunski za potpis, ali sadrži samo scene iz 2. sezone.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 10:17 pm

Jao, na svu moju tugu, jedan komentar me nasmejao. Nešto je u fazonu Izgleda su se Rusi ugledali na Turke po emotivnim krajevima. I dok mi preživljavamo kraj uz lekove za smirenje, oni se zabavljaju na partiju. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 10:30 pm

Evo šta je Pavel rekao na pitanje da li će biti 4. sezone: Smatram da nema smisla snimati nastavak, iako bih igrao sa zadovoljstvom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 11:12 pm

Smrzlaaaaaaa sam seeeeee!!!! Ne znam koji je moj morao da padne sneg u novembru, a bas nam je bilo lepo do pre nedelju dana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 11:16 pm

Ja mislim da ce konferencija za stampu biti pre gale, pa onda gledanje serije pa koktel. Za oblacenje ne znam, kada su on i Ilknur u piranju mozemo samo da se molimo da obuce nesto lepo i elegantno.
Ja mislim da ce to biti svecanije tipa kao kada su gale filmova, a ne kao kada ekipe ovih tv serija gledaju prvu epizodu. Tu ce biti i novinara i zvanica.

Znaci u utorak imamo intervju, aj dobro su se setili da krenu sa tim.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 11:20 pm

Ok mi je Ibrin intervju, mada su pitanja bila klasicna, nista novo i posebno. A i meni je najsmesniji bio taj odgovor sen gecek misin. lol!

Ni ja ne volim to lizanje sa psima, ali dosta ljudi koji imaju te kucne pse to rade.

Videla sam fragman, dobar je. Ja jedva cekam da nesto krene izmedju NilBar i da MKC to sazna, znaci komedija u nakavi. Bu arada, ne znam da li mi se to samo ucinilo, videcu u epizodi, ali kao da Oyku ima bolju hemiju sa Ibrom nego sa Bursinom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 11:23 pm

Dedikoducu kaze da je navodno Kanal D zadovoljan sa ovim rejtingom i da ce u zavisnosti of toga kakav bude rejting sad u cetvrtak razmisliti o promeni dana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptySun Nov 18, 2018 11:25 pm

Sad sam ponovo procitala ovo za Cagu i intervju, znaci intervju ce tek u utorak da se radi, ja sam onako na brzinu shvatila da ce u utorak da izadje. E pa onda moze da se desi i da se vratio u Istanbul.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Nov 19, 2018 1:10 am

Sara Ulusoy ::
Smrzlaaaaaaa sam seeeeee!!!! Ne znam koji je moj morao da padne sneg u novembru, a bas nam je bilo lepo do pre nedelju dana.

Pa to sve zbog mog stanja oko finala Mažora. suze
Kako niste shvatili dosad da ja utičem na vreme. lol!

Btw, moram da te pitam... Čini mi se da si spominjala da je Poyraz uprkos teškoj priči imao puno komičnih scena. Kako si u repriznom gledanju gledala na te scene? Jel' su ti bile teške, ili si iznova uživala u njima?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Nov 19, 2018 3:33 am

Poncha ::
Jao, kad je on šaljivdžija takav, onda znaš sve.

Jao, ali genijalac je ispao, na kraju joj je dao zadatak da se takmiči sa njom ko će više puta da pogodi Pavelovu sliku, pošto ga je upucala u seriji. lol! smeh

Poncha ::
Svoj lančić je skinuo?

Da, a to mu je sve vreme bila amajlija. placljivko

Poncha ::

Bu arada, jesi li ti svjesna da ja odgledam ove klipove koje postavljaš? lol! Dobar je on. Ona mi je onako.
Ali ljepše mi je ipak bilo gledati drugi klipić. Iako sam mislila da ponovno gledam isti, zbog prve scene.

smeh Izvini.
Više ne znam u kom je klipu, uglavnom ima scena na samom početku njihovog upoznavanja, gde se predstavljaju jedno drugom. Tako me je sad slomila ta scena. suze
A, evo taman odgledaj sam kraj u originalu, od 43:20 do kraja. Baš me zanima tvoje viđenje. Evo ti i prevod.
http://kinobit.online/load/serialy/mazhor_3_sezon_16_serija/27-1-0-2195

K: Osveta. Osveta i samo osveta. Čak i kada govorimo o pravdi, svetimo se. Normalno sam živela, sve je bilo u redu, ništa nisam znala. A onda si se ti pojavio. I sve srušio. Sve si uništio. Sve zbog njega. Ti si za sve kriv. Igore!
I: Kaća...
K: Mrzim tvoju pravdu.


Poncha ::

Iskusili Rusi ono što mi stalno s Turcima! Možda oni nisu navikli na ovako nešto. I postigli ono što je serija i trebala postići!

Evo tri dana kako se serija završila u Rusiji, svi samo bruje o kraju. Jedni ne mogu da dođu sebi hoće nastavak, drugi pljuju scenariste i reditelje i traže nastavak, treći smišljaju svoj nastavak... lol! Ima ih i koji su prezadovoljni krajem, ali je njih jako malo. Stvarno sam počela da se plašim da im ne popuste i ne snime nastavak, jer serija je megapopularna i donosi puno para.

Poncha ::
Pa to ti ja kažem, dok ti plačeš, oni lagano. On i zadnju epizodu gledao rahat rahat, kao da nije njegova stvar. Kralj.

Karina (Vika) je plakala na projekciji, posle na zabavi su joj bile crvene oči.
A Pavel je hit. smeh naklon

Poncha ::
Dok recimo Ozge O. kad svoju seriju gleda, ona plače i javlja na instagram. Caga svom liku i sebi objašnjava što treba raditi lol! i tako...

Različiti su, znam kad su gledali poslednju Ezela i AiM, Cansu i Hazal sve u suzama, Beren i Kenan se zezali. lol!

Poncha ::
Zanima me OVA slika. Jesu li stvarno dijelili sladoled u sceni? lol!
Bu arada, kad su obje ovdje, s kojom li mu je bilo neugodnije snimati scene seksa. S plavookom, ili ovom drugom.

Što te to zanima? lol!
U samoj seriji, u toj sceni on je njoj doneo sladoled, ali kako ona nije htela, jeo (tačnije, lizao) ga je on. lol!
Što se scena seksa tiče, rekao je da mu je bilo neugodnije sa Kaćom, tj. o njima je govorio. I jesu eksplicitnije, sa Vikom je genijalno snimljeno, ali se malo toga vidi, a sa ovom je letelo perje.

Poncha ::

Koliko je on visok?

180.

Poncha ::

A pa tko ti je kriv kad me nikad nisi slušala.  lol! I nije Becy sama.

smeh
Lekcija za vreme gledanja Mažora: uvek slušati Ponchu - usvojena. lol!

Poncha ::
Nisam ni ja nikome rekla da pišem na forumu.  lol! Ni da čitam.  lol!

smeh

Poncha ::
Pa jednom kad ubaci u Google njega i slučajno nabasa pa da vidiš.

Daleko bilo, ne prizivaj! lol!

Poncha ::
Vidi kako je našla izliku da ide kod Igora. Samo, on te neće, on ima Viki, dosta mu je bilo jedne koja je pucala na nj.  lol! A ako ćeš kod Plavog, ne znam što ćeš mu sa ženom.

placljivko placljivko placljivko
Sve stranice vezane za Mažora su promenile profilne slike i u svojim opisima okačili ono - Ne puštaj me. - Nikada. suze

Poncha ::
Pa računam ruske epizode su od 45 minuta do sat vremena, otprilike sam mogla očekivati kad ćeš seriju privesti kraju. To ti je iskustvo maratonskog odvaljivanja serije. Ja se ne dižem ni na wc dok ne odgledam određeni broj epizoda.

Meni je tih desetak sati, koliko sam gledala seriju tog dana bilo toliko uzbudljivo, napeto i neponovljivo... Baš mi nedostaje. <3 Upravo to što si rekla, nisam išla do wc-a dok ne bih odgledala određeni broj epizoda. I sve emocije su se skupile za tih par sati, od brige za Igora, preko mozganja i teorisanja, pa onda u pauzi dođem ovde da se ispraznim. Takav adrenalin skoro nisam doživela. Pritom, pored svega toga sam se i smejala, jer je svaka epizoda obilovala bar jednom komičnom scenom.
Kažem, samo da mogu da se vratim, ako ne celu nedelju unazad, a onda bar da vratim taj dan i opet ga doživim. placljivko

Poncha ::
A je li vidiš kako sam lijepo šutjela?  lol!

Svaka ti čast. bravo

Poncha ::

Lako što je tebe vuklo ka Viki, ali vuklo je i meni. Realno, u dva videa koja sam odgledala imala sam taj osjećaj. Jer po svemu mi bolji bio u drugom videu, vizulano mi bolje idu, slađi su mi, pun video njih dvoje lijepih, e ali u prvom videu dvije scene (odnosno oni u njima) su mi jednako dobre, ako ne i bolje od cijelog drugog videa. Zato sam ti i rekla da su mi tu negdje.

Bold - baš to. naklon
Vidim ja da će imena Igor i Vika postati kult u ruskoj filmskoj i televizijskoj industriji. placljivko

Poncha ::

Pa razumijem ja nju, ona navija jer vidi da ga ova voli, dok ga druga stalno odbija, gura. Možda i promijeni mišljenje kasnije, a možda joj ti budeš rame za plakanje.  lol!

Ne mogu da dočekam njene komentare oko kraja, jer smo baš delile očekivanja i pitala sam je za koju navija, kad mi je vatreno rekla za Kaću. Vika je imala svoju šansu. Može on njoj da pomaže, ali neka bude sa Kaćom. Ali, koliko god ja htela Kaću, sve nešto mislim da će na kraju biti sa Vikom. A kad sam je pitala šta misli o tragičnom kraju, rekla je Neeee, samo to ne, ne bih to podnela, previše ga volim.
Tako da... lol!

Poncha ::
Je li danas ista situacija? Treba li ti još maramica?  lol! Još ako su u PMS-u onda te dodatno doutklo.

Ponovo sam ga sanjala. placljivko
Ista je situacija, ništa se nije promenilo. Sparks mi kaže da je to post series depression i da u najgorem slučaju traje tri nedelje.
Nisam u PMS-u, zamisli još da sam u PMS-u. lol!

Poncha ::
Inače mi se ponekad diže kosa na lančiće i ostalo kičenje, ali njemu baš nekako uz fizionomiju stoji.

Slažem se, isto me to nervira, ali njemu taaakooo dobro stoji. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

wow Ako slikar počne gledati seriju, molim te, javi.

Hoću. smeh

Poncha ::
Ali ne zna on da je profesorka najgora.

smeh smeh smeh

Poncha ::
A kako god bilo, pred kraj su bili skupa, kad joj je obećao da je neće pustiti nikada i ostali su tako.

suze <3

Poncha ::
Lako za mene, meni ni iz džepa ni u džep, ali ne znam kako bi tebi bilo. Promisli samo, ti komentiraš nešto tako, je li, neprimjerno  lol! , a netko od učenika te snimi ili ti, ne daj Bože, uđe direktor.  lol! Šalim se naravno, ali isto pripazi da ti ne pobjegne komentar o uvlačenju pod plahtu, zidu i slično.

Samo direktora čekam. smeh

Poncha ::

Ja bih baš tu seriju odgledala.  lol! Stvarno! I to prva njegova koja bi mi bila na listi za glednje.

Hmm, znam da ti bi, ali sad sam svakako u očajnom psihičkom stanju, ne treba mi da gledam kako je nastala njihova ljubav. lol!
Sad mu počinje nova serija, ali ja ne mogu da je gledam, jednostavno ne mogu. Videla sam da ima i jedan film sa Svetlanom, neku komediju, ali još nisam spremna da izađem iz Igora.

Poncha ::
Itekako poznato. Mislim da me sad čekaju gledati videa kako pleše.  lol! Ali Sara voli ples više nego ja.  lol! Je li on pobijedio? Da pjeva dobro, mogao bi, kad priča ima lijep glas. Za ples mi nekako nije nešto, ali ako lijepo pleše ima da pomete ove tvoje s ljestvice.

smeh
Nije pobedio, tu je izbio skandal, izbacili su ga iz emisije zato što nije dovoljno pažnje posvećivao probama, tj. nije redovno dolazio na probe, a pretendovao je da bude pobednik.
To je bilo 2012. godine.

Poncha ::

Ajde, dobro je, nije nas dočekalo sto i jedan gif iz svake poze scena koje mu je bilo neugodno snimati zbog žene.  lol!

suze

Poncha ::
I mislila sam. Da znaš da i na Protectoru piše +16, Sara se nada da je iz istih razloga.
Ali ja mislim da je ovdje zbog svega, koliko sam ti vidjela ima i nasilja dosta.

Ima previše nasilja, ali ima i dovoljno seksa. Baš ima svega. he-he
Bold - smeh
Btw, zašto mene Sara uporno ignoriše u poslednje vreme? lol!

Poncha ::

Ti kao da ti nije dosta da s nama ovdje malo prozboriš o njima, ti bi i na poslu razglabala o svom haremu.  lol!
 

Šalim se. lol!

Poncha ::

Tvoje rekacije na moju ljestvicu.  lol! Ipak ti tvoj muž, koliko mi je god simpatičan, ne bi bio na prvom mjestu, po svemu sudeći. Iako mi je on nekako ono stalan, naš.
Ali vidim ja, zbog Pavela si ti nekako nakratko i sama ga pustila u drugi plan.

Pa to je tvoja lestvica, pobogu Ponchita, kako da se ljutim? lol! A i svidela mi se stvarno, što da lažem.

Poncha ::
Kakvi zanimljiva, ako sam nešto preskočila, slobodno kaži. Nisam znala po čemu bi ih rangirala, pa sam trebala nekako odvojiti, jer svaki ima katgoriju u kojoj je jak.  lol!

Recimo, zanima me kako bi ih rangirala prema očima, redosled koji ti ima najlepše oči.
Za ruke si rekla, to me je isto zanimalo.
Šta me onda još zanima... Zanima me koji ti je najbolji u ljubavnim scenama, mada više ni ne znam koliko si imala prilike da u tome gledaš Kozlovskog i Maksa.
Onda komične scene, redosled kome najbolje stoje. Pošto si za suze rekla da su ti svi dobri. Btw, tu da posebno pohvalim Pavela - u ovih 40 epizoda je retko kad plakao, ali svejedno je više puta uspeo da me dotuče i bez suza. naklon

Poncha ::
Prvi u odnosnu na ostale jer su ostali još gori. A i ipak kad je odabrao, nije se odmah rastao.  lol!

smeh
To je neki znak, baš sam razmišljala. Znaš da kažu da se druga žena uvek više voli, eto jednom da budem druga žena, a ne peta. lol!

Poncha ::
Ja nisam luda za tetovažama, ali nekim likovima one zbilja stoje. I mislim da je upravo na njemu fora što ima toliko tetovaža, možda bi bez njih bio potpuno drugačiji i odavao bi drugačiji dojam.
Uglavnom, on mi upada u one tipve koji su bolji s tetovažama.

Ovo potpisujem. naklon

Poncha ::
Sparks, ima rusku tetovažu?

Ko, šta? lol!
Sparks mi je rekla da Nikki Reed ima neku tetovažu na ruskom i da joj je sad jasno njeno poreklo. lol!

Poncha ::

Pa zato i kažem, ne znam kako ćeš ga ugurati, ali realno, nije da nije zaslužio biti na listi. Ako se odlučiš nekog izbaciti, a njega ubaciti, javi.

Moram da menjam potpis, pritom imam ideju kako će da izgleda, ali nemam sve klipove. Sparks mi je obećala neke kolaže, pa ću možda njih da iskoristim za to što mi fali, a sad da pokrijem nekim drugim klipovima. A možda se u međuvremenu pojave neki baš baš dobri klipovi, kao ovaj što sam izvukla iz 2. sezone.
Pravila bih ja klipove, ali sad nemam kad da stignem, a i nemam odakle da skidam treću sezonu. suze
Inače naravno da mora da uđe u moj potpis.

Poncha ::
Ne bi oni tebe izgubili jer bi slikar i mala pazili da ne ostaneš tamo. Kao da te nisu prokužili.  lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::
Inače, meni je Sokol  naklon za nadimak. Mog brata smo tako dugo zvali, još uvijek ponekad.

Može, to sam prihvatila odmah. I baš mu stoji. naklon
Ali ja ga moram zvati Igor, jer je rekao Viki kad je vodio na operaciju Ako bude dečak, Igor je sasvim lepo ime. suze

Poncha ::

Vidiš za tu na vratu sam se i ja najviše uhvatila. Baš mi djeluje kao bar kod.  lol!

Sliku te tetovaže drži i na profilnoj na instagramu. Definitivno ima neku poentu, sad živa nisam da otkrijem koju. lol! Ne bi je inače nosio na vratu, na prvi pogled zaista deluje strašno.

Poncha ::

Ne moraš prevoditi, ali možeš napisati koju o njegovim tetovažama. Slobodno. Neću se buniti.  lol!

Samo da znaš da ima i klip o značenju njegovih tetovaža. lol!

Ima i tetovažu na desnom zglobu na ruci, krst. Zanimljivo, da nije Stas od njega pokupio ideju? lol!
Jedna mu je u predelu kuka na kojoj piše Teneri nutu sou. Nju je uradio posle snimanja Zatvorene škole, ovo je vrlo zanimljiv podatak. lol!
Kad mu se rodio sin, istetovirao je njegov datum rođenja.
Ali, ima par tetovaža i za koje nije dao objašnjenje. Recimo, ova je jedna od njih.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Di_hL1LbaIA

Poncha ::
Meni je super kako on nju grli i miriše joj kosu, a i kad je poljubi u čelo. Ah, ti Turci, što su mi usadili te neke manire i nježnu ljubav.  facepalm

Pogotovo kad znaš šta sledi toj sceni. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Nov 19, 2018 4:04 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EeVKtTbZzkg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Xf04Pm0SNeA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 DNYVmJBFtx4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Nov 19, 2018 4:09 am

Sećaš li se ovoga, Ponchita?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 UJT1O8vCBFU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Nov 19, 2018 7:39 am

Sara Ulusoy ::
Smrzlaaaaaaa sam seeeeee!!!! Ne znam koji je moj morao da padne sneg u novembru, a bas nam je bilo lepo do pre nedelju dana.

smeh To ti je Bondarenkova donijela snijeg, zar ne vidiš?

Baš. U par dana tako drastičan skok s temperaturama. Nisam se privikla. A kod nas ima još onih koji se u inat čeliče pa hodaju u tankim jaknama. smeh


Sara Ulusoy ::
Ja mislim da ce konferencija za stampu biti pre gale, pa onda gledanje serije pa koktel. Za oblacenje ne znam, kada su on i Ilknur u piranju mozemo samo da se molimo da obuce nesto lepo i elegantno.
Ja mislim da ce to biti svecanije tipa kao kada su gale filmova, a ne kao kada ekipe ovih tv serija gledaju prvu epizodu. Tu ce biti i novinara i zvanica.

Znaci u utorak imamo intervju, aj dobro su se setili da krenu sa tim.

To sam i ja računala. Zapravo, ja sam to odradila da treba biti kao i za Delibal - prvo neka konferencija, onda svečani dolazak i  premijera, pa kasnije zabavica. Točno ću biti razočarana ako tako ne bude kako bi meni odgovaralo.  facepalm  smeh Lijepo piše taj muzej i onda neki Seed, to je valjda u sklopu njega, koliko sam ja upratila sve.
Zato i rekoh, ja ću već oko 16:30 biti spremna za početak.  smeh

Ja se nadam da će biti nešto elegantno, ali ne preuštogljeno. Ali prihvaćam što god, samo ne neko eksperimentiranje i previše svega.

Mislim da ono što smo htjeli zapravo počinje.  :cereeeeek: Slika po slika, intervju po intervju, reportažica sa snimanja serije... I tako, nadam se da od sutra kreće malo pompoznija promocija serije.
Nadam se da je sušnom razdoblju kraj.  lol!


Sara Ulusoy ::
Ok mi je Ibrin intervju, mada su pitanja bila klasicna, nista novo i posebno. A i meni je najsmesniji bio taj odgovor sen gecek misin. lol!

Ni ja ne volim to lizanje sa psima, ali dosta ljudi koji imaju te kucne pse to rade.

Videla sam fragman, dobar je. Ja jedva cekam da nesto krene izmedju NilBar i da MKC to sazna, znaci komedija u nakavi. Bu arada, ne znam da li mi se to samo ucinilo, videcu u epizodi, ali kao da Oyku ima bolju hemiju sa Ibrom nego sa Bursinom.

Ja sam se baš nasmijala ovome, ali hajde, Ibro još ima onda i prihvatljive komentare.  smeh  lol!

Ajde što ga liže, ali po ustima. Uglavnom, viđala sam i ja to kod ljudi, ali recimo da mi to nije nešto što previše volim.

Možda je Oyku draži Ibro.  lol! Možda bi ona htjela da je glumila Nilufer.  lol! Aj, baš me zanima kako će biti u epizodi, kad budu imalo koju scenu više. I što oni svi uopće rade na istom mjestu?

Bit će lom kad ovo dvoje nešto počnu petljati, a abi bude ludio. Komedija u najavi.

Sara Ulusoy ::
Dedikoducu kaze da je navodno Kanal D zadovoljan sa ovim rejtingom i da ce u zavisnosti of toga kakav bude rejting sad u cetvrtak razmisliti o promeni dana.

Da su bili pametni, dan bi promijenili ranije kad su već bili glupi u upali u krivi dan.

Sara Ulusoy ::
Sad sam ponovo procitala ovo za Cagu i intervju, znaci intervju ce tek u utorak da se radi, ja sam onako na brzinu shvatila da ce u utorak da izadje. E pa onda moze da se desi i da se vratio u Istanbul.

Caga, koliko ja vidim, dva dana nije u LA-u. Nije ga bilo ni sinoć s društvom. Što su radili on i Engin u San Fernandu isto ne znam (ili je Engin to tek tada postavio da nas smulja, da ga primjerice ne očekujemo u Istanbulu, jer mu nije prvi put da objavljuje par dana nakon neke stvari  facepalm ), ali je lako moguće da su upravo na povratku u Istanbul. Ili su stigli jučer pa ih nitko nije uhvatio, ili će danas. U suprotnom ne znam kako će ova praviti intervju. Ali ono što me veseli jest da nas stvarno nešto očekuje u utorak i onaj dan kad ova objavi.

Jako mi se sviđa što su se sad aktivirali svi ovi i objavljuju za početak HD sliku s plakata.
https://www.instagram.com/p/BqVUYWCAF16/

Kad pogledaš, ovo je zbilja bilo ono kad smo mi pretpostavljali da snimaju plakat i promo slike.
Bak, npr.
https://www.instagram.com/p/BjwUqVEl3Ba/

ili https://www.instagram.com/p/Bjr0LOPl-wp/

Prije početka snimanja druge sezone, par dana prije Bajrama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 EmptyMon Nov 19, 2018 9:15 am

Mrs Bondarenko ::
Pritom, razumem da ne mogu da se pomire sa onakvim krajem, ali ne razumem da traže nastavak serije koja je ZAVRŠENA. Sve i da ožive Igora, ta priča je gotova, on je ispunio svoju misiju, osvetio majku, skoro cela postava je mrtva. Ko je ostao živ, ostala je Kaća i Ignatjev, i Ženja od policajaca. Šta tu sad mogu, jedino da se Igor sveti sad Kaći. Pritom, ako bi i Viku oživeli, to bi se pretvorilo u sapunicu. A opet da izmisle novi slučaj, svelo bi se sve na ponavljanje.

Pa eto, po njima je glupo završena i taj kraj žele pošto-poto promijeniti i time uništiti bit serije i ideju kojom je prožeta od početka.
Nisu ti Rusi naprosto navikli na ovakve krajeve, to ti je.
Oni bi u tom nastavku napravili sapunjaru većih razmjera i seriju s potpuno drugim linkovima i to onda ne bi bilo to. A ja tome smisla ne vidim. Kasnije bi se žalili zašto ovo, zašto ono. Jedino kome je najbitnija bila ljubav Sokola i Vike bi možda bili zadovoljni gledajući njihove scene, a što to nije ni nalik onome što su prije gledali, njih ne bi bilo previše briga.

Mrs Bondarenko ::
Upravo to. lol!

A koliko vidim, on najpametniji. Dok snima seriju uživa, kad gleda seriju zajebava se, a o projektima razmišlja razumno.  naklon

Mrs Bondarenko ::
Evo, recimo ovaj klip mi je vrhunski za potpis, ali sadrži samo scene iz 2. sezone.

Što ima veze?  smeh

Bu arada, čiju ruku ljubi negdje u prvoj minuti?
Sokol ima lijep potpis. :cereeeeek: Vidim dosta pije.  lol! I ova koja je radila video - voli njegove ruke.
Prikrivali su mu bar kod u seriji.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Jao, na svu moju tugu, jedan komentar me nasmejao. Nešto je u fazonu Izgleda su se Rusi ugledali na Turke po emotivnim krajevima. I dok mi preživljavamo kraj uz lekove za smirenje, oni se zabavljaju na partiju. smeh

Pa to je ono što sam ti ja rekla. Scenaristi potegli za turskim krajem, a gledatelji nisi navikli na to. I baš tako je. I onda ti nas Turke ne gledaš više, a stigli te turski krajevi kod Rusa.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Evo šta je Pavel rekao na pitanje da li će biti 4. sezone: Smatram da nema smisla snimati nastavak, iako bih igrao sa zadovoljstvom.

Pa je li najpametniji?

Normalno da bi ga sa zadovoljstvom igrao kad ga je igrao s guštom i tri sezone i baš ga dobro iznio i vidi kako ga publika voli, ali je realan. On je shvatio što je serija trebala u tri sezone. Nadam se da mu žena neće dosađivati  smeh  pa da u slučaju nuđenja 4. sezone neće pristati.

Možda mu je zadovoljstvo bilo snimati scene zbog kojih mu je bilo neugodno zbog žene.  :P

Mrs Bondarenko ::
Pa to sve zbog mog stanja oko finala Mažora. suze
Kako niste shvatili dosad da ja utičem na vreme. lol!

smeh

Tebi treba sve serije zabraniti gledati!

Mrs Bondarenko ::
Jao, ali genijalac je ispao, na kraju joj je dao zadatak da se takmiči sa njom ko će više puta da pogodi Pavelovu sliku, pošto ga je upucala u seriji. lol!  smeh

smeh  smeh  smeh  smeh

I tko je bolje gađao?

Mrs Bondarenko ::
A, evo taman odgledaj sam kraj u originalu, od 43:20 do kraja. Baš me zanima tvoje viđenje. Evo ti i prevod.
http://kinobit.online/load/serialy/mazhor_3_sezon_16_serija/27-1-0-2195

Meni su ti ovakve scene grozne i zbog njih ne bih gledala seriju. Ali kad pogledaš on zbilja jest poremetio njen život.

Mrs Bondarenko ::
Evo tri dana kako se serija završila u Rusiji, svi samo bruje o kraju. Jedni ne mogu da dođu sebi hoće nastavak, drugi pljuju scenariste i reditelje i traže nastavak, treći smišljaju svoj nastavak... lol! Ima ih i koji su prezadovoljni krajem, ali je njih jako malo. Stvarno sam počela da se plašim da im ne popuste i ne snime nastavak, jer serija je megapopularna i donosi puno para.

Ako popuste i snime dalje, onda ta serija neće biti to i moraju scenaristi se svojski potruditi da budu originalniji od ovoga što su dosad napravili i da seriju dignu na viši nivo, ne ponavljaju se. I ne znam kakav drugi kraj može biti logičan kad je ovdje sve upetljatno i zapetljano. Meni se čini da je ovdje puno žrtava tuđih grijeha.

Mrs Bondarenko ::
Karina (Vika) je plakala na projekciji, posle na zabavi su joj bile crvene oči.
A Pavel je hit. smeh  naklon

Ma žensko. Kako je on cool.  smeh Možda on plače iznutra.  :cereeeeek: Sprdnjom prikriva tugu.

Mrs Bondarenko ::
Različiti su, znam kad su gledali poslednju Ezela i AiM, Cansu i Hazal sve u suzama, Beren i Kenan se zezali. lol!

smeh

Mrs Bondarenko ::
Što te to zanima? lol!
U samoj seriji, u toj sceni on je njoj doneo sladoled, ali kako ona nije htela, jeo (tačnije, lizao) ga je on. lol!
Što se scena seksa tiče, rekao je da mu je bilo neugodnije sa Kaćom, tj. o njima je govorio. I jesu eksplicitnije, sa Vikom je genijalno snimljeno, ali se malo toga vidi, a sa ovom je letelo perje.

Pa tako.  lol!

Je vidjela sam, nije ga htjela, pa se igrao s njim, skoro mu ispao i on ga lizao.

Aha.  naklon Onda je i žena navijala za Viku. Jasno.  lol!

Mrs Bondarenko ::
180.

Sorry, ali ipak ti ne mogu reći da je cijeli veliki.  lol! Nizak je dosta.

Mrs Bondarenko ::
Lekcija za vreme gledanja Mažora: uvek slušati Ponchu - usvojena. lol!

Sve možeš, samo mene nemoj.  smeh Nećeš ništa pametno naučiti.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Daleko bilo, ne prizivaj! lol!

Ne otvaram usta.

Mrs Bondarenko ::
Sve stranice vezane za Mažora su promenile profilne slike i u svojim opisima okačili ono - Ne puštaj me. - Nikada. suze

naklon

Mrs Bondarenko ::
Meni je tih desetak sati, koliko sam gledala seriju tog dana bilo toliko uzbudljivo, napeto i neponovljivo... Baš mi nedostaje. <3 Upravo to što si rekla, nisam išla do wc-a dok ne bih odgledala određeni broj epizoda. I sve emocije su se skupile za tih par sati, od brige za Igora, preko mozganja i teorisanja, pa onda u pauzi dođem ovde da se ispraznim. Takav adrenalin skoro nisam doživela. Pritom, pored svega toga sam se i smejala, jer je svaka epizoda obilovala bar jednom komičnom scenom.
Kažem, samo da mogu da se vratim, ako ne celu nedelju unazad, a onda bar da vratim taj dan i opet ga doživim. placljivko

Jasno mi je sve.

Mrs Bondarenko ::
Vidim ja da će imena Igor i Vika postati kult u ruskoj filmskoj i televizijskoj industriji. placljivko

Zakucali su ti visoko kriterije.

Mrs Bondarenko ::
Ne mogu da dočekam njene komentare oko kraja, jer smo baš delile očekivanja i pitala sam je za koju navija, kad mi je vatreno rekla za Kaću. Vika je imala svoju šansu. Može on njoj da pomaže, ali neka bude sa Kaćom. Ali, koliko god ja htela Kaću, sve nešto mislim da će na kraju biti sa Vikom. A kad sam je pitala šta misli o tragičnom kraju, rekla je Neeee, samo to ne, ne bih to podnela, previše ga volim.
Tako da... lol!

E sad da vidimo kako ti šutiš dok mala ne odgleda. Baš me zanima hoćeš li joj direktno ili indirektno sugerirati na kraj serije.  lol! Nastoj maloj ne spjlati.

Mala u principu jako dobro kaže. Vidiš ti nje. I slažem se, ali nije sve tako jednostavno.  facepalm

Mrs Bondarenko ::
Ponovo sam ga sanjala. placljivko
Ista je situacija, ništa se nije promenilo. Sparks mi kaže da je to post series depression i da u najgorem slučaju traje tri nedelje.
Nisam u PMS-u, zamisli još da sam u PMS-u. lol!

Ako je Sparks dala dijagnozu, onda je to to. Taman ćeš se oporaviti kad ona odgleda i onda kreće sve ponovno.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Slažem se, isto me to nervira, ali njemu taaakooo dobro stoji. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Vala, čak mi je i bolji s njim.

Mrs Bondarenko ::
Samo direktora čekam. smeh

smeh
Ništa to ako uđe ,a ti samo spominješ njega. Treba komentar biti kako se Sokol uvlačio pod plahtu dok je ova razgovarala na telefon.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Hmm, znam da ti bi, ali sad sam svakako u očajnom psihičkom stanju, ne treba mi da gledam kako je nastala njihova ljubav. lol!
Sad mu počinje nova serija, ali ja ne mogu da je gledam, jednostavno ne mogu. Videla sam da ima i jedan film sa Svetlanom, neku komediju, ali još nisam spremna da izađem iz Igora.

Tamam, razumijem. To bi jedino Saprks mogla gledati.  lol!

Pa možda i bolje da pustiš Sokolu da odradi svoje, nego da počneš gledati nešto novo i tražiš njega u drugom liku.

Mrs Bondarenko ::
Nije pobedio, tu je izbio skandal, izbacili su ga iz emisije zato što nije dovoljno pažnje posvećivao probama, tj. nije redovno dolazio na probe, a pretendovao je da bude pobednik.
To je bilo 2012. godine.

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  naklon  naklon  naklon  naklon

Lik je kralj. I onda ti mene pitaš po čemu je drugačiji? Eto ti! Po svemu.

Mrs Bondarenko ::
Ima previše nasilja, ali ima i dovoljno seksa. Baš ima svega. he-he
Bold -  smeh
Btw, zašto mene Sara uporno ignoriše u poslednje vreme? lol!

Yani, kažeš, pogođeno u mjeru.

Ne ignorira te, ionako se ona nikad nije ljubila s Rusima, a ti joj navalila s još jednim, a ona se nije makla od Stanka u praćenju ovih. Vrhunac joj je što je na kolaž nakačila ova dva. lol!  A možda nema vremena da bi se bavila s ostalim, vidiš da u letu i Turke prokomentiramo.
Što bi ti htjela, da aktivno prati Ruse? Pusti ti to, da je trebala Auriku popljuvati, već bi ona iskočila. kao onaj mali slikar, kao ne prati, ali u datom trenutku - eto je.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Šalim se. lol!

Šali se ti koliko hoćeš. Da ti u nekom drugom razredu se pojavi neka učenica i kaže: Joj, profesorka, znate li vi Stanislava Bonadarenka? Kakav je on frajer, bezobrazno zgodan, kako dobro glumi... A da mu vidite sadašnju ženu... Što je ono?! sve ti ne bi upala u razgovor.  lol!

Mrs Bondarenko ::

Pa to je tvoja lestvica, pobogu Ponchita, kako da se ljutim? lol! A i svidela mi se stvarno, što da lažem.

smeh Ok. Onda dobro.

Mrs Bondarenko ::
Recimo, zanima me kako bi ih rangirala prema očima, redosled koji ti ima najlepše oči.
Za ruke si rekla, to me je isto zanimalo.
Šta me onda još zanima... Zanima me koji ti je najbolji u ljubavnim scenama, mada više ni ne znam koliko si imala prilike da u tome gledaš Kozlovskog i Maksa.
Onda komične scene, redosled kome najbolje stoje. Pošto si za suze rekla da su ti svi dobri. Btw, tu da posebno pohvalim Pavela - u ovih 40 epizoda je retko kad plakao, ali svejedno je više puta uspeo da me dotuče i bez suza. naklon

Prema očima. Hm. Trebale bi mi slike svih njih kad se smiju i kad plaču. Ali za početak ipak ovako: Pavel (iako ja nisam toliki fan plavih očiju), Kozlovski, Stanko, Maks.

Ljubavne scene ću po sjećanju, ali da, nekako mi je ostalo da sam malo vidjela Kozlovskog i Maksa - bile bi mi Stanko, Maks, Kozlovski. Ali kad sam upoznala Pavela i ovog njegovog Igora i nježnu sirovinu i opet tako mazan sa sve ovim turskim čeloljubima i grljenjem i njušenjem kose, ne znam više. Neka bude, dok mi ne potkrijepiš dokazima: Pavel, Stanko, Maks, Kozlovski.

Meni je komičnije nešto što bude smiješno zbog situacije nego kad se trude biti smiješni svojim grimasama, ali recimo da je ovako: Pavel, Stanko, Kozlovski, Maks.

A to što kažeš da me više rasplače situacija u kojoj je lik tužan nego kad baš plače i roni suze, e pa to mi je gotovo uvijek. Ali to onda znači da je lik doprio do mene.

Mrs Bondarenko ::
To je neki znak, baš sam razmišljala. Znaš da kažu da se druga žena uvek više voli, eto jednom da budem druga žena, a ne peta. lol!

Što da kažem?  lol!

Mrs Bondarenko ::
Ko, šta? lol!
Sparks mi je rekla da Nikki Reed ima neku tetovažu na ruskom i da joj je sad jasno njeno poreklo. lol!

Sorry, canim, ja sam galiba krivo pročitala što si ti napisala. Yani, tako je to kad čitaš i odgovaraš paralelno.  facepalm  lol!  

A je li, pa jasno onda kao dan.  naklon

Mrs Bondarenko ::
Moram da menjam potpis, pritom imam ideju kako će da izgleda, ali nemam sve klipove. Sparks mi je obećala neke kolaže, pa ću možda njih da iskoristim za to što mi fali, a sad da pokrijem nekim drugim klipovima. A možda se u međuvremenu pojave neki baš baš dobri klipovi, kao ovaj što sam izvukla iz 2. sezone.
Pravila bih ja klipove, ali sad nemam kad da stignem, a i nemam odakle da skidam treću sezonu. suze
Inače naravno da mora da uđe u moj potpis.

Odgledala sam ovaj tvoj potpis za njega. Kako ga je Vika ošamarila.  lol!  durica A sladak je u zadnoj sceni.

I dobar je ovaj za njih dvoje.
Jedino kako je ona nakon porođaja ovako ravna.  lol!

Možda da skineš s FB-a.
https://www.facebook.com/majorserial/posts/2185900341428806

Mrs Bondarenko ::
Može, to sam prihvatila odmah. I baš mu stoji. naklon
Ali ja ga moram zvati Igor, jer je rekao Viki kad je vodio na operaciju Ako bude dečak, Igor je sasvim lepo ime. suze

Samo ti njega zovi Igor.

:cereeeeek:

Mrs Bondarenko ::
Sliku te tetovaže drži i na profilnoj na instagramu. Definitivno ima neku poentu, sad živa nisam da otkrijem koju. lol! Ne bi je inače nosio na vratu, na prvi pogled zaista deluje strašno.

Meni je baš vrh. Čini ga opasnim.  lol! A zanimljivim i intrigantnim.

Mrs Bondarenko ::
Samo da znaš da ima i klip o značenju njegovih tetovaža. lol!

A što će mi to kad ja ne kontam ruski? Ti meni ovako kao čovjeku da shvatim značenja kaži. Ili je on govorio o svojim tetovažama?

Mrs Bondarenko ::
Ima i tetovažu na desnom zglobu na ruci, krst. Zanimljivo, da nije Stas od njega pokupio ideju? lol!
Jedna mu je u predelu kuka na kojoj piše Teneri nutu sou. Nju je uradio posle snimanja Zatvorene škole, ovo je vrlo zanimljiv podatak. lol!
Kad mu se rodio sin, istetovirao je njegov datum rođenja.
Ali, ima par tetovaža i za koje nije dao objašnjenje. Recimo, ova je jedna od njih.

Aha. Možda i je Stanko vidio kod njega, a možda je i sam.

Kuka?
Oh. Znači, zanimljiv podatak.

Lijepo za datum sinova rođenja, to su recimo česte tetovaže za one koji se tetoviraju. Čudi me kako nije i za malenu onda. Vjerojatno hoće, ako nije dosad.

Ja recimo na ovoj jedino baš vidim kompas. U smislu kretanja u životu, postizanja ciljeva i slično.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Pogotovo kad znaš šta sledi toj sceni. suze

Soyle!

Mrs Bondarenko ::
https://pp.userapi.com/c846121/v846121197/1322ee/EeVKtTbZzkg.jpg

Pa je li oni svi trebaju se iskušati i iza kamera?  :cereeeeek:

Mrs Bondarenko ::
https://pp.userapi.com/c850036/v850036969/c09c6/Xf04Pm0SNeA.jpg

Odlična ti je profilna slika. Ovdje izgleda nije izgubio burmu.

Bu arada, on je imao probijene uši?

Mrs Bondarenko ::
Sećaš li se ovoga, Ponchita?

Kako se ne bih sjećala? Ben apatalim.  facepalm Moja greška, moja greška.

Ali da sam ja umjesto ovoga kriminalistička serija dobila neki video ili sliku Plavoga, ne bih ja rekla da repriziraš Vlada.  lol!


Valjda sam odgovorila sve. Kako ćeš ti pospana ići u jutarnju smjenu?

I nemoj maloj spojlati kraj! Ako nije sama sebi ispojlala. Ili joj ga je slikar namjerno pogledao i uništio joj snove.  lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 24 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 24 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: