Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 3:15 pm

Ibro je radio intervju i slike za Hurriyet. Slikali.su ga sa Jozi u onoj sumi gde stalno idu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 3:18 pm

A Engin ne znam sta izvodi. On obozava kada je Caga u pitanju da zainteresuje fanove tim zagonetnim slikama. Ako rade za editorijal, uskoro cemo saznati
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 3:22 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 4:11 pm

Sara Ulusoy ::
5.12. je prema ovome sto pise gala. Konferencija za stampu ne traje toliko dugo i nema toliko sadrzaja. U 19.30 je otvaranje (verovatno se misli na skup zvanica) u 21. je gledanje serije i posle toga koktel. Moja pretpostavka je da ce ili da prikazu dve epizode ili su od ovih deset napravili sazetak u trajanju od sat i po, dva. Nece sigurno da sede celu noc da gledaju seriju.

Jasno mi je samo ne znam zašto je Ali napisao prvo konferencija, a na istom mjestu kao i ovo. Možda će konferencija biti prije? ne znam Uglavnom, meni je bitno, što god da bude, bit će taj dan, a onda po logici stvari i Caga treba biti tu. :cereeeeek:
Ja mislim da će biti jedna epizoda, eventualno prve dvije.

Sara Ulusoy ::
Aha, ovo kada povuce majicu je iz tog different trailera, a ja se juce pitam odakle im to, bio mi je preplavljen tw tim slikama

Nije mi jasno zašto postoje dvije verzije, ali dobro. I meni je cijeli dan jučer sve bilo u slikama iz ove verzije.

Sara Ulusoy ::
Ibro je radio intervju i slike za Hurriyet. Slikali.su ga sa Jozi u onoj sumi gde stalno idu.

E sad sam vidjela neke slike. Jozi je narastao.

Sve super, ali nije ga baš morao Jozi lizati na jednoj.

Sara Ulusoy ::
A Engin ne znam sta izvodi. On obozava kada je Caga u pitanju da zainteresuje fanove tim zagonetnim slikama. Ako rade za editorijal, uskoro cemo saznati

On obožava baciti crv sumnje i onda ušutiti. A danima je u Americi i nije ništa pametno stavio. smeh
Pratim samo hoće li koga upratiti novog.

Sara Ulusoy ::
Mislim da ovu sliku vidim prvi put.

https://twitter.com/gameofwhatt/status/1064159466881458176?s=19

Ja ne znam vidim li je prvi put, nisam dugo gledala slike s ovih gala, niti mi nije poznata niti mi je nepoznata. Sjećam ove koja je dala patiku za potpis i tih objava.
I pamtim ovakvog Cagu.  :cereeeeek:  smeh


Ma jesu li ovo počeli drugi objavljivati?
https://twitter.com/NetflixBrasil/status/1064141171319017472

Čak je i Engin RT.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 4:27 pm

Bondarenkova, sad sam na FB-u vidjela da Stankova ex, Julija, gleda tursku seriju - Cana Yamana. I to stavila pusta srca i vatru. smeh smeh smeh smeh smeh smeh Pogledaj joj profil na instagrmu, priče. smeh

I ona gleda Turke. lol!

Bu arada, je li ona nešto operirala na sebi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 4:45 pm

Bacila sam pogled na Ibrin intervju. Ajde, nije loš za mene s obzirom na to da ja Ibru ne poznajem dobro. Nisam znala da mu je otac bio poznati nogometaš. Nešto je čak i meni poznato.

Ali ovo:
* Şimdiye kadar aldığınız en ilginç iltifat ne oldu?
- “Aaa! Sen gerçekmişsin!” smeh naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 5:17 pm

E sad su već i počele moliti Engina za nove Cagine slike. Nije više puko pametovanje, savjetovanje i slično.

Što jest jest, fali.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 5:30 pm

Ja već razmišljam u čemu će se pojaviti na gali? facepalm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 5:34 pm

Poncha ::
Bondarenkova, sad sam na FB-u vidjela da Stankova ex, Julija, gleda tursku seriju - Cana Yamana. I to stavila pusta srca i vatru. smeh smeh smeh smeh smeh smeh Pogledaj joj profil na instagrmu, priče. smeh

I ona gleda Turke. lol!

Bu arada, je li ona nešto operirala na sebi?

smeh smeh smeh

Ona nema šta nije operisala na sebi, znam da smo Sparks i ja dok smo je mrzele baš gledale i komentarisale. Usne, nos, grudi, dupe...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 5:35 pm

Zato mi se čini da ne liči na sebe.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 5:37 pm

Pa i ne liči. Ona stvarno ima vrhunsko telo, pogotovo posle porođaja, ali u licu je sva plastična i to se oseti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 5:38 pm

Zato sam i pitala.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 6:15 pm

Jao i mene interesuje u cemu doci pojaviti na galu.Da li ce mu nesto fino obuci.A i jedva cekam da vidim u kakvoj je formi.
Ocekujem neku klasiku.Neko crno odijelo sa bijelom kosuljom.Ili pak neku crnu kombinaciju,malo lezerniju ali opet dovoljno elegantnu.
Voljela bih ga vidjeti u necemu poput ovoga,inace ne mora na premieri.
https://media.gettyimages.com/photos/francisco-lachowski-attends-le-defile-loreal-paris-as-part-of-paris-picture-id856436108?s=612x612

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 6:29 pm

Ja stvarno danas kad sam skužila da ovo ipak jest gala stalno mislim hoće li doći u svečanom izdanju ili ležernijem. Ne znam kakav je inače običaj i koliko su Netflixove gale svečane. U Turskoj kad gledaju prvu epizodu serije budu nekako opušteni, ležeran ton i sve to. Sad ovdje, pojma nemam.

A znaš da je i meni klasika najdraža, dakle, crno odijelo i bijela košulja mi je top, top. To svi znaju. facepalm I njemu stoji. Samo ne znam hoće li Ilknur ekperimentirati. lol! Kao, da ne bude "dosadno". Što se mene tiče, Caga može iznijeti sve, prihvaćam sve, samo ne nešto nakaradno i previše svega.
A ako bude nešto ležerno, što se mene tiče može ovo što si ti stavila, iako meni se čini da taj đir - crne hlače, crna majica i kožnjak i jest nešto za čim Caga, kad sam bira, posegne. Samo, Caga ima jače listove od Francisca pa bi bilo bolje da su mrvu šire u nogavicama. Da zli jezici ne bi svašta pisali. lol!
Bar je on često u crnom. A po meni mu crno super stoji. :cereeeeek:

Kad je igrao biljar čini mi se da je forma dobra. A i odjeća mu je tu recimo slična.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 6:41 pm

Tko u ovom "rezervnom" fragiju odmah na početku puca u Hakana?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 6:43 pm

Saro, ovaj nikad neće dati mira Barci i Nilufer. smeh Jesi li vidjela novi fragi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 7:11 pm

Bondarenkova, je li odgledala Saprks seriju?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 7:52 pm

Pao prvi sneg sa Igorom. suze suze suze suze suze suze suze suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 7:53 pm

Nije, pošto je ispojlerisala kraj, neće ni žuriti. Rekla mi je da će odgledati tek za dve-tri nedelje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 8:43 pm

Kod vas u Beogradu? Ili Pavelu u Rusiji? lol!

A, onda njoj nije hitno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 8:58 pm

Kod nas, kod njih je pao još pre dve nedelje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 9:02 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 9:10 pm

Ti prva ne bi bila zadovoljna da je ovo pravi kraj. Razmisli malo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 9:13 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Nov 18, 2018 9:15 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: