Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyTue Nov 20, 2018 5:22 pm

Ništa mi nije jasno što ova danas piše.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 121-FEC11-D99-F-43-E0-A374-07-C984-A1-EF5-B
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyTue Nov 20, 2018 9:22 pm

Bondarenkova, jesi li živa?

Nešto sam razmišljala. Nisam Plavom dobrodošlicu napravila pa sam onda nešto sad sklepala. lol!
Nije nešto, ali da zna da je dobrodošao. lol!

Svijetle kose, čvrsta stasa,
jake ruke i duboka glasa
on je prava muška rasa.
Iako tetovaža ima dosta
na tijelu praznog mjesta osta.

Kad Pavel pogleda plavim tim očima
kod tisuća žena nema sna noćima.
O prodornom pogledu one razmišljaju,
kako bi ga rastavile od žene smišljaju.
Pohod na Rusiju vješto spremaju
za sve avanture se pripremaju.

Prije no što žene u Rusiju krenu
odgledaju po sto puta svaku scenu.
Zavoljele ga u ulozi jednog inspektora,
na zdravlje im djeluje bolje od doktora.
Igor je tamo ljubovao s dvije dame
unutar istraga ima i ljubavne drame.
Za koju će navijati nisu znale,
ali su Igorovoj ljubavi vjerovale.

U kraj ne vjeruju one
mnoge traže nove sezone.
Ne shvaćaju serije bit,
očito nisu pohvatale nit.
Priča je zacrtana od starta -
ova je sezona posljednja karta.

Pavel se od lika oprostio sa smiješkom
ne brine što su neki fanovi s greškom.
Uživao je dok snimanje traje
cijelog sebe u posao daje.
Neke scene bilo mu neugodno snimati
da od žene jezikovu juhu neće imati.
To ga ipak pokolebalo nije
odlično je scene odradio s dvije.
Njegov Sokol mnoge je potukao
visoko letvicu je zatukao.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 2:05 am

Ponchitaaaaa!!! wow :cereeeeek: naklon bravo leptirici volimte fala vi <3

Ovo me je toliko oduševilo i dirnulo, da sam se rasplakala. Pa stvarno, em si cele nedelje bila uz mene, faktički si ga pratila zajedno sa mnom, em si sad napisala ovakvu jednu pesmu, meni je ovo predivno! naklon <3 naklon <3

Hvala ti puno, stvarno si pogodila u centar. <3 <3 <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 3:07 am

Poncha ::
Pa uvijek su Ruskinje bile uz njega. Jedno vrijeme su i baratale najbolje informacijama, ali došle su Latinke i prešišale ih. lol! Mada, po mom mišljenju, najbolje fanice i najviše znanja imaju Grkinje. Em mi se njihov stil najviše sviđa, em ubodu ono što nitko drugi ne može. Samo Cagine Grkinje su se malo povukle, prate iz sjene i to mi je zbilja žao.

Jao da, Ruskinje su genijalne kad su u pitanju uhođenja kako njihovih, tako i turskih glumaca. lol! Pa i sad za Mažora su objavljivale mnoge postove na stranicama vezanim za turske serije.
Šteta što su se Grkinje povukle, sećam se da su one super pratile i Cansu.

Poncha ::
I da nisi odgovorila znala bih odgovor. lol!

Pa kad je više nego očito. đavolko

Poncha ::
Jesam.  smeh  naklon  Baš je ženska glupa. Čuj nje, smetao joj je njegov glas.  facepalm A baš ima moćan glas. Nešto je drugo u pitanju. Ili ona ne kuži njegov humor. Možda kao ni njegova žena ono što joj je odgovorio kad su gledali seriju.  facepalm

Previše je on pametan i zabavan za žene oko kojih je okružen, vidi se da nije naišao na pravu. lol!

Poncha ::
Smije se jer je uspjela uzeti Viki jabuku.  lol! A on zbog toga ljut.  lol!

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Šalu na stranu, meni baš djeluje da se udubio u nešto na ekranu.

Što je meni on seksi kad se tako udubi u nešto, ne zna se dal' mu bolje stoji kad je ozbiljan, ili kad se sprda sa svim živim oko sebe. :cereeeeek:  

Poncha ::
Eto vidiš kako je odradio tvoja skakanja. Nego ti meni nađi sliku njega na zaleđenom mostu. Da vidim kako su ga tu držali. A ne ja jasna mislila kako li mu je bilo snimati ovo. Svaka mu čast. I dalje vrh.  naklon

Samo sam ovo našla.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 X5ajsUls7LY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 ZFmdhHGNmNs

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 YBXzcwbxXOE

Ovaj trotinet se pritom ni ne sećam da je bio u seriji. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 WdAQwxxrgIE

I evo kako se uči tekst. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 MvOjZNcACCc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 MHPs55rBIyg

Poncha ::
Djeca viša od njega.  lol! Ja samo kažem, nemoj me ubiti. Znaš da mi je drag inače.

smeh
Meni je inače bilo smešno kako su ga opkolili, na to nisam obraćala pažnju, ali da. lol!

Poncha ::
Pa i ti si teško podnijela rastanak s Igorom. I Pavelom. Yani, možda joj je žao što više neće snimati s njim.  lol! Možda joj fali.

Mene ne čudi, žena ima tipičnu reakciju kad je osjetljiva i kad je dosta ušla i saživila se s nekim likom.

Da, meni je valjda bilo čudno jer sam je dosta povezala sa Vikom, a ona je stalno glumila neku strogoću. Udata je žena, mada me ne bi čudilo da joj fali i ne bih joj to zamerila. lol!
Fali i meni. suze

Poncha ::
Jedna moja kolegica (ali ne iz ove škole), supatnica, s kojom pričam o seriji, kad sam spomenula da s učenicima komentiram seriju, za tebe kaže da si iznimno talentiran dečko koji uočavaš bitne detalje.  lol!

Bu arada, od ovog će malog biti nešto, kad ti ja kažem. Samo neka dobar faks odabere. A i da upiše akademiju možda neće požaliti ako već dobro crta.

Reći ću mu upravo ovako i javljam ti šta je odgovorio na to. lol!

Poncha ::

smeh


Znam da zvuči smešno, ali meni je tako i danas bilo. tuzni I opet sam plakala. placljivko

Poncha ::
Ne znam zanima li me više reakcija male ili njegova na kraj.  lol! Hoće li joj se rugati ili biti dobre ruke i kavalir?

Rugaće joj se sigurno, takav je. smeh  Ne radi to iz zle namere, jednostavno je jače od njega.
Mene sad isto kopka da li će i on početi da gleda seriju, nikako da provalim da li smo mu samo to nas dve bile zabavne, ili ga je i sama serija uz nas zaintrigirala.

Poncha ::
To ti vidi sa Sarom hoće li koga dodati, ali samo mi Cagu ne smanjujte.  lol!

Ask olsun, taman posla.

Poncha ::

Ajde, Saro, kad uhvatiš deset minuta, javi joj i odgledaj to sve što ima.

smeh

Poncha ::

Tebi su oni ovako poredani.  lol!

Ne znam, znaš kad ne znam. Generalno kad gledam svu četvoricu, možda i da, ali ako bih gledala tamne oči sa tamnima i plave sa plavima, onda bi bili Stas pa Kozlovski i Pavel pa Maks. Što mu dođe na isto. facepalm

Poncha ::

Ja ostajem pri svome, vjerovala ili ne. Iako su mi Stanko i Kozlovski zbilja tu negdje i mislim da bih čak rekla Stanka prije, zadnja slika Kozlovskog je prevagnula. Makas ima lijepe oči, ali mi je njegov pogled nekako hm... ne znam, pomalo strašan.

To je i Sparks rekla kad ga je prvi put videla, da joj je strašan. smeh Zato i kažem da je rođen da igra psihopate, ima taj neki pogled. Zato mu je i legao onako Stavrogin. :cereeeeek:
Znači, tebi su Pavel, Kozlovski, Stas, Maks? Ok, begendim. :cereeeeek:

Poncha ::

Pa npr. on ode u Hrvatsku, Njemačku, London kod brata... Tako, negdje po Europi. Jer da ja odem u Istanbul veća je vjerojatnost da njega tamo uopće ne bude.

Ih, pa ne možeš biti tako malodušna. Vidi Sparks i mene kako smo sve lepo isplanirale, treba biti pozitivan. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 HE-uUn5-aug

Poncha ::

Pa pustila sam video, onda pogledala minutu, onda išla pisati komentar i čitati ovo tvoje, onda opet na sekundu pogledala video i vidjela da mu baš postalo vruće kad je ova žena ušla.  smeh Ja ti imam oči i na dupetu ako nisi znala. To mi je mana.

Vrlo zanimljivo što mu je postalo vruće baš kad je ženska ušla. lol!

Poncha ::

Ček, je li ti hoćeš reći da sam čak nešto i razumjela?  lol!  smeh
Ajde, ovo je zanimljivo. Lik je avanturist.

Ja ti lepo kažem da ruski i hrvatski liče. smeh

Poncha ::

Ja ne znam smijem li ovo reći. Odreći će me se svi. I ti i ovi moji u Hrvatskoj.  smeh
Što se tebi čini? Kaži prije nego li pročitaš moj odgovor?

Nešto je loše, ali ne znam po koga. lol! Mada čim ćete se odreći, znači da ti se ne sviđa.

Poncha ::
Meni i Rebić izgleda kao sirovina, pogotovo na terenu.  lol! Ali valjda je dobar dečko, pusto cura je poludilo za njim za vrijeme prvenstva. Bio je sto i jedan plakat kad su ih dočekivali . Oženi me, Rebiću! Ja nisam jedna od njih.  lol! Meni on kad govori, malo djeluje tupovao. Ali nije sad neki grdna dečko. Ali kaži da ne liči na ovoga. Samo kaži. Eno ti ona slika što sam već stavila i ove dvije: prva, druga.

Divno, deluje ti tupavo, a liči ti na Pavela. lol!
Šta znam, bacaju u nečemu. Možda najpre zbog kose i osmeha, ne znam...

Poncha ::
Meni je miljenik on, ali kako njega nema više onda ovaj (zbog ukupne pojave  :cereeeeek: ). Mada ima možda i zgodnijih od njega. Jedan čak i liči malo na Cagu, tj. Caga mi ga mogao glumiti.  :cereeeeek:


Prvi mi je bolji.

Poncha ::
A što može. Ne može udariti šakom od stol i reći - ne dam i gotovo.  lol!

smeh
Ali njegova gadljiva faca kada priča o tom njenom vlogu, još kaže valjda joj je to neki hobi. smeh  naklon  

Poncha ::
A i meni je taj vlog, a što da kažem...

Pa kokoška, lepo ja kažem. rolleyes

Poncha ::
Bu rada, primijetila sam da se i on oblizuje. smeh

Jesi li? :cereeeeek: Ja još razmišljam dal' da sama spomenem, ili da pustim tebe. lol!

Poncha ::
Kako vama radi danas instagram? Meni zapinje totalno. durica

Meni je danas internet katastrofa spor. Ovaj moj, kad se preko moba nakačim na neki WiFi, tad mi je u redu.

Poncha ::
Nego, Boandarenkova. Na ovoj slici ti Maks još i dobro izgleda.

Šta će ovo biti?! wow lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 7:34 am

Saro, Sparks, sretan vam slava! kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 8:25 am

Mrs Bondarenko ::
Ovo me je toliko oduševilo i dirnulo, da sam se rasplakala. Pa stvarno, em si cele nedelje bila uz mene, faktički si ga pratila zajedno sa mnom, em si sad napisala ovakvu jednu pesmu, meni je ovo predivno! naklon <3 naklon <3

Hvala ti puno, stvarno si pogodila u centar. <3 <3 <3

A što plačeš? Nisam ti ja Plavi. smeh

Pa baš zato što sam bila tu od početka i čitala, rekoh - ajde da ja ga stavim i u stihove, ali kroz ono o čemu sam ja najviše pisala. lol! Da sam pročitala koji put što sam napisala bih doradila neke stihove stilski i možda u drugoj formi, ali ovo je ono što mi prvo palo na pamet.

Kao što možeš vidjeti, nisam napisala ništa nego ono kako sam prije komentirala o njemu.
Jedino u drugoj strofi kao da sam znala, a nisam, da ti i Sparks već spremate pohod na Rusiju. lol!
I mislila sam se hoću li spomenuti njegovu visinu, ali ipak nisam. lol!

Mrs Bondarenko ::
Jao da, Ruskinje su genijalne kad su u pitanju uhođenja kako njihovih, tako i turskih glumaca. lol! Pa i sad za Mažora su objavljivale mnoge postove na stranicama vezanim za turske serije.
Šteta što su se Grkinje povukle, sećam se da su one super pratile i Cansu.

Kad su u pitanju Turci, odnosno konkretno Caga, u samom uhođenju i stalkanju nisu najjače, ali su jako jake i dosljedne u cjelokupnom prezentiranju njega. Recimo Arapi ubodu svašta, Latino mu disati ne daju (ne samo njemu ni onima oko njega) ali im se potkradu i greške, Turkinje kako koja (ima one koje su jake - pogotovo na jeziku, a ima i onih koje ni ne znaju osnove), ali kažem čega bi se Grkinje dokopale (i to provjereno, a ne nagađale) drugi ne bi uspjeli pronać pti tome nisu bile nimalo napadne. A čak tri različite grčke fan stranice sam vjerno pratila i sve su pomalo posustajale s objavama. Izmakle su se pred nekim novim, ne i boljim.

Mrs Bondarenko ::
Pa kad je više nego očito. đavolko

Gluplja ja koja sam postavila pitanje. lol!

Mrs Bondarenko ::
Previše je on pametan i zabavan za žene oko kojih je okružen, vidi se da nije naišao na pravu. lol!

smeh

Endži, što ti čekaš o zaman? Vidiš da pola žena oko njega ne shvaća njegov inteligentni humor i ironiju.

Mrs Bondarenko ::

smeh smeh smeh

Ali zbilja, što ona ima dirati njenu jabuku? Pih. Nije njoj Sokol donio. durica

Mrs Bondarenko ::
Što je meni on seksi kad se tako udubi u nešto, ne zna se dal' mu bolje stoji kad je ozbiljan, ili kad se sprda sa svim živim oko sebe. :cereeeeek:

Pa uvijek je lijepo vidjeti da netko se udubi u nešto. :cereeeeek:

Mrs Bondarenko ::
Samo sam ovo našla.

Nema veze.

Mrs Bondarenko ::
I evo kako se uči tekst. lol!

I ženi podnosi izvještaj. Ili gleda njen vlog. lol!

Mrs Bondarenko ::
Meni je inače bilo smešno kako su ga opkolili, na to nisam obraćala pažnju, ali da. lol!

Yani, ti gledaš samo ono što tebi paše. A kako su ga opkolili i ja sam vidjela.

Mrs Bondarenko ::
Da, meni je valjda bilo čudno jer sam je dosta povezala sa Vikom, a ona je stalno glumila neku strogoću. Udata je žena, mada me ne bi čudilo da joj fali i ne bih joj to zamerila. lol!
Fali i meni. suze

Eto, a ona cijela senzibilna.

Mrs Bondarenko ::
Reći ću mu upravo ovako i javljam ti šta je odgovorio na to. lol!

Ma di ćeš mu ovo reći? smeh

Mrs Bondarenko ::
Znam da zvuči smešno, ali meni je tako i danas bilo. tuzni I opet sam plakala. placljivko

Reče ono Sparks tri tjedna.

Mrs Bondarenko ::
Rugaće joj se sigurno, takav je. smeh Ne radi to iz zle namere, jednostavno je jače od njega.
Mene sad isto kopka da li će i on početi da gleda seriju, nikako da provalim da li smo mu samo to nas dve bile zabavne, ili ga je i sama serija uz nas zaintrigirala.

Ah. Sprdalački je nastrojen i on. Da nije poput Plavog. lol!

Nemam pojma, ali nešto njega jest zainteresiralo. Jer u vrijeme kad se može baviti bilo čime drugim lol! , on pažljivo sluša. Netko ili nešto je njemu jako zanimljivo.

Mrs Bondarenko ::
Ne znam, znaš kad ne znam. Generalno kad gledam svu četvoricu, možda i da, ali ako bih gledala tamne oči sa tamnima i plave sa plavima, onda bi bili Stas pa Kozlovski i Pavel pa Maks. Što mu dođe na isto. facepalm

smeh

Mrs Bondarenko ::
To je i Sparks rekla kad ga je prvi put videla, da joj je strašan. smeh Zato i kažem da je rođen da igra psihopate, ima taj neki pogled. Zato mu je i legao onako Stavrogin. :cereeeeek:
Znači, tebi su Pavel, Kozlovski, Stas, Maks? Ok, begendim. :cereeeeek:

Pa eto, meni je. Baš takav neki pogled ima.

Jest. Baš takav poredak.

Mrs Bondarenko ::
Ih, pa ne možeš biti tako malodušna. Vidi Sparks i mene kako smo sve lepo isplanirale, treba biti pozitivan. lol!

smeh

Slažem se da treba biti pozitivan. Ja sam samo realna. Sara to najbolje razumije u slučaju Cage. I njoj bi se dogodilo isto da ode u Istanbul.

Bu arda, ja sam točno znala da vi nešto kujete. I to opako i na velika vrata. lol!


Mrs Bondarenko ::
Vrlo zanimljivo što mu je postalo vruće baš kad je ženska ušla. lol!

Stvarno. Tu je bilo nekoliko minuta, sve lijepo pričao, kad odjednom ova uđe, a on se počeo skidati. lol! Momentalno ga preznojilo. Ili se htio malo pokazati kao frajer pred ženom.

Mrs Bondarenko ::
Ja ti lepo kažem da ruski i hrvatski liče. smeh

Toliko da mi ne treba nikakav prijevod da gledam serije. lol! :P

Ma sus be, imala sam ih priliku čuti prije koji tjedan uživo, ne da ih nisam ništa razumjela nego ama baš ništa. Jedino znam da su dosta glasni, to su se dobro uklopili u podneblje u koje su došli. smeh

Mrs Bondarenko ::
Nešto je loše, ali ne znam po koga. lol! Mada čim ćete se odreći, znači da ti se ne sviđa.

smeh

Mrs Bondarenko ::
Divno, deluje ti tupavo, a liči ti na Pavela. lol!
Šta znam, bacaju u nečemu. Možda najpre zbog kose i osmeha, ne znam...

Pa sad.... Tupavo u izražavanju i ponašanju, fizički mi baca na Plavog. lol!

Meni općenito konstrukcija, širina glave, kosa, frizura, osmijeh, a i oba su plavooka.

Mrs Bondarenko ::
Prvi mi je bolji.

Prvog mi ni ne mogu zamijeniti, ali što ću kad ga više nema. Drugi je kao pojava zanimljivi mada nije ni ovako loš, ali ima od njega i zgodnijih. Ali je zanimljiv jer je i arogantan i nježan, i ozbiljan i komičan, i ima sluha.

Mrs Bondarenko ::
Ali njegova gadljiva faca kada priča o tom njenom vlogu, još kaže valjda joj je to neki hobi. smeh naklon

Trebat ću to odgledati i naći kad govori o vlogu. Baš me zanima koja je to faca.

Mrs Bondarenko ::
Pa kokoška, lepo ja kažem. rolleyes

Ne znam kako bih uopće komentirala. Da se vratim na ono što ste ti i Sparks pisale. Po meni je sadržaj onoga što ona objavljuje na vlogu neprimjeren i pomalo opasan. Ne kužim zašto netko ima potrebe dijeliti s ljudima nešto takve prirode.

Mrs Bondarenko ::
Jesi li? :cereeeeek: Ja još razmišljam dal' da sama spomenem, ili da pustim tebe. lol!

Mislila si da neću primijetiti? lol!

Mrs Bondarenko ::
Meni je danas internet katastrofa spor. Ovaj moj, kad se preko moba nakačim na neki WiFi, tad mi je u redu.

Meni je prvo internet koma, drugo mi forum jedno vrijeme štekao, kasnije su mi crkli FB i instagram (a ja baš htejla pratiti Cagu)... Sinoć udarilo neko nevrijeme, grmilo, kišurina samo takva. Pa sam ja odlučila nešto sklepati za Plavog.

Mrs Bondarenko ::
Šta će ovo biti?! wow lol!

Pa eto, da ga nekad i pohvalim kad rijetko ispadne dobro. lol!


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 8:28 am

Beren s Netflixom. naklon

https://twitter.com/netflixturkiye/status/1065134021947154432

Saro, ti ćeš se galiba pretplati na njega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 8:50 am

Ipak ova Ayse ljubi i druge.

https://www.instagram.com/p/BqbuYwGHW6-/
Tko zna kakve nas slike očekuju onda. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 9:52 am

Bondarenkova, ajde da bolje prokomentiram ovaj klip. Slikom i tekstom. lol!

Je li ona njega uvijek negdje vuče, gura?  wow GIF

Tko mu je OVA što je grli? I onaj kasnije medo?

Toliko o mom ne primjećivanju.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

Koja faca.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

A i zakolutao je očima, baš kao i gledao u pod.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

Sad osvrt na vlog. Koliko sam iz ovoga vidjela (ako su ove snimke cijele obitelji) s njenog vloga jasno mi je zašto se Plavom to ne sviđa. Ona dijeli baš njihove intimne trenutke i igranje s djecom. Čovjek se ne može odmoriti od kamera ni doma. Ja na to tako gledam. Jedno je nekad nešto objaviti, ali da čekaš kad će te netko i doma snimati...  rolleyes A ona baš svakakve gluposti objavljuje. Te vidi ovo, te vidi kako me muž imenovovao u telefonu.  rolleyes  smeh
Za njegove fanice je ovo možda i super, često imaju uvid u njegov život. Ne mogu se misliti da je nestao. Sad ne znam koliko je ni to dobro. Mi za Cagu tjednima, mjesecima ne čujemo.

Nisam htjela niti gifirati ostale trenutke iako ima zanimljivih, ali mi je ovo slatko.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

Što će jadan, tako je, kako je.  lol!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy Burmu gubi, a prstenja pune ruke.  lol!

A eto, ipak malo i Sokola da stavim...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy Pravi motorist. I on nabora čelo. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

Isto se vidi ovako da nije vele visok.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy Ja da neću primijetiti. Prenio Plavi i na Sokola.  lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy Koliko je on njoj puta nudio sladoled? Ja ne vidim nikakav snijeg. smeh

A stoji mu i lutka.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 10:03 am

I što vi ne kažete meni ovaj olyalar olaylar?

https://www.instagram.com/p/BqDa5rZAC58/

Burcin od Cage tražila da joj podari dijete? wow lol! smeh naklon

Pored vas toliko u Srbiji da ja to trebam saznati iz jedne Cagine grupe. Ayip. durica
https://www.facebook.com/noveleonline/videos/320198972093243/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 10:05 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 7455-DE8-B-1-E44-46-D6-A788-3-F9-BCBA0-AF23
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 10:07 am

Pardon, napravi!!!! naklon naklon naklon naklon naklon

Da mi je lijepo pročitati ovaj tekst. smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Aman, Burcin, što da ti kažem? Aferin kiz.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 10:10 am

Danas sami olaylar olaylar. Beren snima za Netflix, Burcin želi Cagino dijete (a kad pogledaš na kraju krajeva i Cagu).
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 10:11 am

Vaši izvori infomacija su mi genijalni! Zanimljivije od svih serija zajedno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 10:12 am

A bome sam se sad ismijala na ove komentare u grupi. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 10:53 am

Baš me zanima tko će Beren biti partner i kakva je njena serija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 11:01 am

Bu arada, dođe mi da ovo s Cagom i Burcim okačim na twitter i instagram i tagam, Cagu, Engu, Burcin, Duygu... lol! Da vide turski novinari kako su male mace za srpske. smeh
Ali me strah reakcije ovih nekih bisera. smeh

Šalim se naravno, ali kad vidim ovo, Turci mi izgledaju kao melem. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 11:53 am

Hvala Ponchita. kisic

Sparks srecna slava.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 11:54 am

Bereeeeeen askim. <3
Najzad je odlucila nesto da radi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 11:56 am

Hahahahahaha ovo za Burcin mi je hit. smeh
Izgleda da ne znaju da je bila i raskinula sa Ilkerom, inace bi pisali da ga je sutnula zbog Cage. Neka mi se jave i neka daju neke pare ja cu da im pisem tekstove.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 1:40 pm

I meni je hit. Ja se još ne mogu načuditi. Vidjela sam naslov ranije na naslovnici slučajno, ali nije mi palo na pamet da će napisati da je to Caga. smeh Mada mi je i sam naslov tada bio urnebesno smiješan.

Znaju da je raskinula s Ilkerom. Moguće da su to prije i pisali, ali oni su sad napisali, koliko sam uspjela uhvatiti teksta, da je nju Ilker ostavio jer ona je željela djecu, on ne pa je ona bacila oko i htjela oca svom djetetu u Cagi. Ne mogu vidjeti ovaj tekst, živo me zanima što u njemu sve piše. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 1:43 pm

Inače, Cagina obitelj je imala, citiram - Family reunion, ne znam je li i on bio tamo. Nije na slici, ali njegovi majka i otac jesu. I jako su dobro raspoloženi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 2:23 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 2:29 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Dsh1GT3XoAAC5Qp

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Dsh1GT6WkAA2Wib

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Dsh1GT4XcAIgHlc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Dsh1GUPWoAEwRP6

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Dsh1yZIW0AEoPu8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Dsh1yaYXcAAjUrU

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Dsh1ybMXoAAYqYx

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Dsh1yaZX4AAkWWv

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Nov 21, 2018 2:32 pm

Ali pazi mu ruke dok hodaju i pogled (i obrvu) prema njoj. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Saro, evo se i Cagi rumene lagano uši. :P :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: