Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Nov 15, 2018 10:30 pm

Gde to iskopa, to je iz vremena Gumus.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Nov 15, 2018 10:32 pm

Gde Hrvatska igra i sta? Prosli put sam bila u toku posto sam bila tamo, sad nisam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Nov 15, 2018 10:33 pm

Ovi su postavili seriju. Ja cu da gledam, ali ne znam da li cu veceras zavrsiti posto mi se bas spava. Ako zaspim nastavicu sutra.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 12:00 am

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 2:30 am

Uh, odakle početi...

Pre svega - Becy, dobro nam došla, jako mi je drago što si nam se priključila najviše zbog Ponchite i Sare, dobile su pojačanje u pravi trenutak. Merder
I hvala ti na poverenju što si došla u ovu ludnicu. lol!

Što se tiče Rusa, na raspolaganju sam ti kad god i za šta god da ti se piše vezano za Kuhinju, čak bih jako volela da polemišemo. Ja obožavam tu seriju. <3
I super kad si to spomenula - sad u ponedeljak je premijera novog spin-offa koji će biti o Senji i Feđi. Eto čisto da znaš.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 7uHhg9IVH-w

Ako sam ti previše nenormalna - slobodno me zaobiđi, iskreno sad me je malo i blam da pišem pred novom članicom, pa će mi biti lakše ako znam da me ne čitaš. lol!
A, ako te kojim slučajem nešto od ovoga zanima - onda super. Ja ti od sveg srca preporučujem Mažora, mada ako si samo gledala Kuhinju i Eleon, onda nisi ni upola upoznata sa Rusima. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 2:37 am

Hoću da umrem, puknem, riknem!!!
Danas sam ceo Božiji dan imala posla, došla sam kući u 11, ništa nisam stigla da gledam seriju, sad sam stigla do 5. epizode, a sutra sam opet ceo dan u jurnjavi, ustajem u šest ujutru, a dolazim kući tek u osam uveče! Histerišem ceo dan na samu sebe i na sve oko sebe i samo su mi misli uz Pavela. Ne mogu da verujem da je sve toliko protiv mene i ove serije. suze

Što će u prevodu značiti - seriju ću završiti tek u subotu (eventualno petak ujutru?) i molim se Bogu i iz petnih žila trudim da ne naletim ništa vezano za kraj, jer znam da se danas završila u Rusiji. Odjavila sam se sa instagrama, sa yt, sa fb, na vk ulazim samo u poruke zbog Sparks.
Umreeeeećuuuuuuu!!! suze

Poncha ::
Bonadrenkova, gdje je večernja doza Pavela? I nemoj klikati na Pavelov instragram profil ni profil mu žene jer ćeš sebi sve ispojlati!

Daj odgledaj cijelu seriju brzo, progovorit ću na dupe. lol!

Hvala ti što si mi rekla, danas sam sasvim slučajno naletela na taj tvoj komentar (sva sreća da nisam ulazila na instagram kad sam bila u školi!) i čim sam stigla kući ovo sve uradila.
Nemoj ništa da mi pričaš molim te!!!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 2:41 am

Poncha ::
Ne znam jesam li na sve odgovorila. Jutros se samo s Rusima družim. Čak prije nego li sam stavila Cagu što sam htjela. facepalm

smeh
Znaš li koliko te obožavam? :cereeeeek: kisic leptirici

Poncha ::
A sad da se vratim Pavelu, jer sam zaboravila pitati, ali da sad ne prepravljam post (yuh imam i grešaka facepalm, ali nema veze)... Zašto lik nosi prsten oko vrata, burmu, na lačniću? To mu majčina, očeva?

Majčina. :cereeeeek:

Poncha ::
Zahvaljujući Pavelu sad mi na YT uz ovo što mi predlaže jer ja slušam i/ili gledam ima pustog Plavog.

smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 3:04 am

Jooooooj, koliko ja volim ovog Igora - to nije normalno. :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek:
Treća epizoda - ludak je 'ladno kupio lutku da na njoj vežba brigu o bebi. smeh naklon I totalno se uživeo kao da je to prava beba, nuna je, ljuljka, hrani i menja pelene i još joj kaže Ne brini, ja sam tvoj tata. naklon smeh
Četvrta epizoda - ispituje psihijatra oko nekog slučaja i samo u jednom trenutku
Treba mi stručno mišljenje, ako osoba voli istovremeno dve žene - jel' to znači da je podvojena ličnost?
- Ne, to znači da je samo u velikoj drami.
smeh

Ali kako mu je samo evoluirao lik u svakom mogućem pogledu. naklon
Kad se setim samo kakav je bio na početku, mislio samo na provod i trošenje novca, nije mogao da vidi krv, a kamoli da se susreće lice u lice sa raznoraznim leševima i manijacima, a vidi ga sad. Svaki slučaj on razreši, uvek u pravom trenutku spreman na pravi potez. Vidi ženu koja hoće da skoči sa mosta: - Jel' nije problem da vam se pridružim?
- Šta radite to, nemojte!
- Ja se vama nisam mešao, pustite i vi mene da završim sa ovim.
naklon smeh

Ali me brinu neke stvari, čini mi se da nam već ukazuju na potencijalne krajeve:
1. Više puta u toku ove sezone je spomenuo kako mu njegov život nije bitan. tuzni
2. Vika je upravo saznala da ima rizičnu trudnoću, čak i sa operacijom postoji mogućnost da umre
3. Kaća se takođe uplela u Igorevu osvetu

Oni će napraviti neku paralelu sa pričom njegovih roditelja, to je 100%.
Dakle;
1. Ili će mi Igor poginuti na kraju pokušavajući da spasi neku od ove dve. Što mi je nekako najlogičniji kraj. I onda Vika ostane sa ovim svojim bivšim mužem.
2. Ili Vika umre na porođaju a njih dvoje ostanu da odgajaju njenu ćerku (nosi žensko) i on je nazove po majci. Što mi je malo bezveze jer svakako to nije njegovo dete.
3. Ili Kaća pogine, što mi negde ima smisla jer je Kaća lik koji povezuje dosta njih, ali to bi onda uslovilo masovni pokolj.
Svakako će neko umreti, prosto se oseća u atmosferi i svakom scenom ukazuju na to. Ali sad već ne bih volela da to bude Igor, jednostavno ne bih to podnela. Nenormalno sam se vezala za njega i to bi dalo seriji najjači pečat, ali ja nemam više tako jako srce.
Bilo bi žao i za Viku, koliko god me svojevremeno nervirala sama scena kad joj doktor ovo saopštava mi je bila mnogo tužna.
A opet bi mi bilo žao i Kaće, najnevinija je tu od svih, ali koliko god morbidno zvučalo njena smrt bi postigla najbolji efekat.

U svakom slučaju - pristajem na sve sem na srećne Igora i Kaću, ili Igora i Viku, ili za koju god se već opredelio. Ovo nije VMLj, ovo je teška drama i srećnim krajem bi sami sebi pljunuli u lice.

Ono što je možda najbolje je da je završe nekako nezavršeno, šta znam ako su tokom snimanja ostavili mogućnost ikakvog nastavka (makar u vidu filma) pa da se na kraju gledaoci pitaju šta se desilo i svako opredeli za svoj kraj.
E to bi bilo jako zanimljivo, naravno ako to naprave kreativno, a mogli bi. I to mi je nekako u duhu serije, što da ne.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 3:38 am

Poncha ::
Saroooo, ti ćeš lijepo preskočiti sada ovi cijeli traktat o Rusima, i nećeš odgledati nijedan link što je ostavila i briga te. lol! A ti, Poncha, od sabah sabah se bavi Rusima, pa se kasnije vrati Cagi.

smeh
Izvini... stidljivko

Poncha ::
Možda bi baš, Saro, trebala odgledati ovih par linkića, nije da te nagovaram da meni olakšaš praćenje Rusa, nego mislim da bi se tebi svidjelo ovo. Ovo što je ona stavila ima toliiiikooooo slobodnih scena. Stalno seks scene ili govore o seksu. lol! Nisu ništa stidljivi. Jasno je da se ova Bondarenkova ovako napalila.

Potpisujem, potpisujem, potpisujem!!!
Saro, sad bez zezanja - stvarno bih te zamolila da jednom pogledaš ovo. Jako me zanima tvoj komentar.

Poncha ::

Bondarenkova, o Bondarenkova. Kako ti i ta tvoja mala iz razreda komentirate ovakve scene. Ima slikar da pukne od ljubomore. Sviđa li se inače slikaru ta mala? lol!

Evo šta mi je danas rekla, pazi sad ovo i reci onda ko je tu više lud. lol!
- Profesorka, on nije normalan kolikooooo je zgodan.
Slikar: Načekaćeš se u redu za autogram.
- Ma kakav autogram, dođe mi da ga nađem i silujem.
lol!  
Mislim da sam ti ovim sve rekla. lol!
Ne znam dal' mu se sviđa, on je jednostavno takav da sve voli da zeza za sve živo, pa tako i nju. Samo da je on u centru pažnje. I sad ga je Pavel smakao sa trona. smeh

Poncha ::

Pročitala sam ti više-manje cijeli komentar, onako, ne da zapamtim sve, nego da budem u toku. Ono što da ja gledam bi mi malo bolo oči jest da volim kad muškarac zna koju voli makar bio s drugom. Mada, po mogućnosti je bolje da ni nije s tom drugom. A koliko vidim ovaj je baš rastrgan između dvije.

fala vi  volimte
Moram da ga branim, za to je kriva Vika. On je Kaću isplanirano iskoristio da bi došao do njenog oca, ali čak i tada je bio spreman na jedan Vikin mig sve da ostavi. Ona je ta koja nije znala koga će, jer je bila u vezi kad je on došao u policiju kod njih sa drugim kolegom. Inače mu je Vika šefica, to sam zaboravila da kažem, mada sad to i nije toliko bitno.
Pritom ne znam kako je uopšte mogla da bira, ono ženo jednom u životu ti se ovakav frajer servira na dlanu, ali eto. I onda dođe kod njega kući, poljubi ga, pa odmah ošamari. Sutradan zakaže venčanje sa ovim prvim. I tako u krug.
Posle njihovog prvog seksa, kad je on uveliko bio sa Kaćom: jutro u hotelskoj sobi, on je pita za doručak u krevetu i da provedu dan zajedno, ona kaže Ne, idemo u stanicu.
Onda je pita
Jel' si mu rekla?
- Ne i neću. Rešila sam da budem uz njega, potrebna sam mu sad. Idem.
- ... Da te povezem? :cereeeeek:

Gurala ga je maksimalno od sebe, dok je Kaća bila prirodna, zabavna, vesela, sva puna života. Prijala mu je i zaljubio se čovek vremenom u nju. Ali čak i kad je zagazio sa njom dublje, na jedan Vikin poziv je bio spreman da je ostavi. I ona sama je to primetila, tu me je oduševila. Pustila ga je da sam izabere, nijednim gestom nije pokušavala da ga sačuva za sebe, a imala je prava na to. A Vika i posle smrti njenog verenika ovom ne da da joj priđe, čak mu ne dopušta da budu prijatelji. Iskreno, nekad se pitam kako uopšte može da je voli.
I generalno je Kaća mnogo bolji lik od Vike, ali eto, kad je sa njom osećam da nešto fali...

Poncha ::
Kad ga nagađaš, onda i reci!  lol!  Mislim, pogledala sam. Ali je li ovdje seks u svim mogućim pozama i mjestima u svakom nastavku? I je li ih svaki put netko zove na telefon? Znaš što sam mislila kad sam vidjela da gura telefon, da će slučajno se javiti pa da će onaj tko zove slušati ih.  lol!
Auuuuuuuuuuuu koliko pregleda preko 16 000 000.  naklon

Pa očekivala sam grdnju od tebe kako sam dopustila sebi ovakve stvari da komentarišem na času (dobro, nisam baš ove scene komentarisala na času lol! ) i kako dajem loš primer. lol!
Nije baš u svakom nastavku, npr. u prvoj sezoni nije bilo nijedne jedine scene seksa. U drugoj je bilo par puta, to što si gledala i u još dve, tri epizode.
Sad u trećoj sezoni koliko stane od ostalih šok šok šok scena, mada mi je stilski još bolje režiran u trećoj. naklon  

Poncha ::
Pogledala sam. I odličan je fragi.

A takva je cela serija. oho-ho

Poncha ::
Meni nekako baš dobar kad slaže krevetić.


Istopila sam se. :cereeeeek:  stidljivko  :cereeeeek:  stidljivko  :cereeeeek:  stidljivko

Poncha ::

Čije je dijete čiji krevetić slaže?

Nije njegovo. I to mi je čudno, da li nisu želeli da prave sapunica momente, pa su namerno stavili da nije njegovo dete, ili time ukazuju da ga hoće sa Kaćom, ili se u poslednjem trenutku ispostavi da se doktor zeznuo. lol!

Poncha ::
Bu arada, Stanko pada na dupe zbog Pavela.  :P


smeh smeh  smeh

Poncha ::
1. Paša ti ga ja neću zvati. Benim pašam je jedino Caga, zajebi da ću nekog Rusa zvati Paša. Može ti biti Pavel i Plavi, PP, kako god, ali Paša ti za mene nije.

Ahahahhahah, koliko sam u kontaktu sa ruskim, skroz sam zaboravila da je Paša zapravo paša. lol! U ruskom je to najuobičajeni nadimak za to ime. Ali ok, nećemo ga zbog tebe zvati Paša, sva tri imena su jednako prihvaćena, pa kako kome odgovara. Može i PP i Plavi i Pavel.

Poncha ::
3. Ok, to da ga kontrolira mi je bez ikakve veze. Onda ona i visi na setu? rolleyes Ali nije rospija što se tiče tetovaže, samo je prkatična. Tetovaža je trajna, on zbog posla gubi često burme (mada mi je to malo khm) i oboje imaju tetovaže. Meni je to čak i jako slatko. Ali njemu je zeznuto jer mu tu tetovažu trebaju prikrivati u serijama, filmovima i teatru. Bu arada, glumi li on u njemu? Kojem?

A rekao je u intervjuu kako mu je zbog žene bilo jako neprijatno da snima sve ove scene seksa. lol!
Glumi u pozorištu (Sparks će znati - Mala Brona, isto pozorište u kom igra Nastasja), nedavno je igrao neku komediju. Sa sve ženskom perikom. smeh

Poncha ::
Ne možeš umrijeti, a ne dočekati kraj serije i razočarati svoju učenicu. Ne možeš joj ga samo tako prepustiti. lol!

Ali vidiš kako se mučim, lišila sam se svih mogućih izvora informacija samo kako bih uspela sebi da organizujem svoje neko lično završno gledanje.

Poncha ::

Ti uživaj u Australiji dok ja uživam s Pavelom.  lol! Prijevod Bonadrenkine rečenice.

Upravo tako. lol!  smeh

Poncha ::
Možda zato što nitko nije skinuo video još.  lol!

Pa znam, ali baš mi fale gifovi, u ovoj sezoni izgleda najbolje moguće i prosto bih svaku scenu gifovala. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
Nego, je li baš morao imati čarape.  facepalm  lol!

Ja od gledanja u njega nisam ni primetila čarape. smeh  smeh  smeh

Poncha ::
U ovaj sat premijera? Zašto tako kasno? Jer djeca ne smiju gledati zbog previše seksa, krvi, nasilja i ostalog? lol!

Šta hoćeš time da kažeš? lol!

Poncha ::

Ja bih tako njega bila zvala od milja. :P To što ti ne znaš značaj koze za Dalmaciju, to ti je druga stvar. Da znaš samo kako su kozje mlijeko i sir zdravi, kako je ukusno mlado jare na ražnju... Druga je stvar što ja nikakvo mlijeko ne pijem. Isto kao što ni Kozlovskoga serije ne gledam. lol!

smeh  smeh  smeh
Neka hvala, zovi ti njega od milja Danja, ili samo Kozlovski. lol!

Poncha ::
To je točno, ali isto tako ona je plaćena i za to što je plaćena odradi, a ti dobiješ tu crkavicu (budimo realani, ne znam kakva je situacija kod vas, ali ni kod nije nešto velebna  tuzni ) i onda s učenicima raspravljaš o tamo nekom zgodnom tipu i njegovoj seriji.  lol!

Pa to samo sa jednim odeljenjem, kod ostalih radim istoriju. lol!

Poncha ::

I to 13. godina mlađu od sebe.  lol!

Koliko sam samo stara čoveče. suze

Poncha ::
Slažem se ja. Gdje se ne bih slagala?  lol!  Ali Maks nikako nije moj tip, ja sam više za ove nježne sirovine i nestašne slatke dečke od čistih umjetničkih duša (za moj ukus malo previše umjetnička) koji nemaju još nešto u sebi. Maks nema to nešto da bi meni bio interesantan i da bismo ostvarili neku dublju komunikaciju.  lol! Jesam ovo rekla, ali nisam znala kako na lijep način objasniti zašto mi nikad nije potpuno sjeo.
Ja sam da se ljestvica ovih tvoji i prioriteta mijenja.  lol!

smeh  smeh  smeh
Živo me zanima kako bi ti rasporedila moju listu? lol!

Poncha ::
Tu ti mene ne petljaj. Eto ti Sparks, uhvati Saru na neki način, tu svoju učenicu, slikara ili koga već uspiješ upteljati.

Gde ode ti, pa neću decu da uplićem u svoj pohod, toliko nenormalna ipak nisam. Imaju oni svoj život, a imam i ja vala svoj, zamisli stvarno odem sa ovom malom i ukrade mi Pavela ispred nosa. lol!

Poncha ::
Tebi bi bilo najlakše da ih pošalješ majkama na čuvanje i onda ti je tata sigurno sam.

Dobar dan, ja želim da ukradem sve vaše muževe za sebe, izvolite decu i gubite se gde i kako znate i umete. lol!

Poncha ::

Cura je mlada, njoj tek staž počinje. A za ukus, čuj. Tebi je Maks na listi, a on ti nije neka dika.  lol!

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Živo me zanima kako i zašto ne znaš. Ne znaš - pozitivno ili negativno?  lol! Slobodno reci, neću se ljutiti.  smeh

Pozitivno. S tobom mi ne bi bilo žao da ih delim, pa bila sam spremna i sa Sparks. Jedino Stasa nikom ne bih dala. Za Pavela još ništa ne znam. Ali Kozlovskog bih pošteno podelila sa tobom, vallah. lol!

Poncha ::

U toku je i Sara s Pavelom. Da je nova ruska serija, kako izgleda i da ti se serija baš sviđa. To ti dođe na isto.  lol!

Dobro, priznajem. lol!

Poncha ::

Definitivno mi izgleda starije. Ajde nekad ovako gol i snen, možda i izgleda koliko ima godina, ali inače, na svim slikama, mi baš djeluje starije.

Daaa... :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
Eto na, ti kažeš: Maks snima seriju, ja se bavim Pavelom, a ono Maks žali što neće snimati više Pavelom.  lol!

Ahahahhahahahhahhahahhah, koja je to zapravo ludnica. naklon  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Pa ja mislim da bi serija Kozlovskog i Pavela bila pun pogodak. Crni (ajde, nije crn, ali je taman) i plavi dečko. Jedan nježniji, a zeznut, drugi samo naizgled opasniji, a iznutra nježniji. Uspjeh zagarantiran.

Jooooj, sad sam napalila žešće. oho-ho
Nije mi dosta što doživim pet orgazama dok ga gledam, sad ću još i da zamišljam spoj njega i Kozlovskog. st_bond  Stas1

Poncha ::
I s ovim se trebam složiti. Koliko me oko i pamćenje služi, ovaj ima najbolje ruske šake.

Istina. :cereeeeek:
Ali ovo - ruske šake. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 3:42 am

jupi

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 QOsXVcPHmBo

lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Ja6kYb9tjTM

Ali eto, ona se zeznula i ispojlerisala kraj, ne znam kako će sad da gleda seriju. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 3:45 am

A ne želim ja da završim ovu seriju, ne želim. suze Molim vas snimite četvrtu sezonu, neću rastanak, ne mogu ja da živim bez Igora Sokolovskog. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 8:18 am

Sara Ulusoy ::
Gde to iskopa, to je iz vremena Gumus.

Slučajno sam vidjela da je Hazalka lajkala pa sam pogledala sliku.

Sara Ulusoy ::
Gde Hrvatska igra i sta? Prosli put sam bila u toku posto sam bila tamo, sad nisam.

Nisam ni očekivala da si u toku.
Igrala je doma, u Zagrebu. I pobijedili smo, ali sam mislila da kažeš rezultat, da vidim hoćeš li opet pogoditi. Jer prošli put jesi. Možda je do morskog zraka. lol!

Sara Ulusoy ::
Ovi su postavili seriju. Ja cu da gledam, ali ne znam da li cu veceras zavrsiti posto mi se bas spava. Ako zaspim nastavicu sutra.

E vidiš, a kad ja nisam pogledala onda su rano objavili epizodu. facepalm

Jesi li odgledala? Ja ću danas, ne znam hoću li stići jutros ili ću ostaviti za večeras.

Becy ::

https://www.instagram.com/p/BqNz-YRnIr7/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=17k1bh6oqhp8i
Pise li ovde ista zanimljivo?

Ja sam ovo pročitala na drugom mjestu, gdje mogu koristiti GT ;) facepalm , recimo OVDJE (iako su svi skoro portali prenijeli) , i koliko sam shvatila nema ništa nama bitno. Govori o Ayci, kako je došla iz Sinopa u Istanbul da bi glumila, kako je puno plakala, kako joj je bilo teško. Majka joj je bila podrška u teškim trenucima i piše par rečenica o Protectoru što nam je poznato.
Jedino što mi je upalo u oko jest ovaj dio:
Dizide Okan Yalabık’ın canlandırdığı Faysal’ın şirketinde çalışan Leyla’ya hayat veren oyuncu, dizinin başlamasını heyecanla beklediğini söyledi. Sinop’ta doğup büyüyen oyuncu bu diziyle birlikte adını da dünyaya duyuracak.

Po ovome, koliko sam skužila ona samo radi za Faysala. Daj, Saro, baci oko.



A vidi ovih: https://www.aksam.com.tr/magazin/ocakta-evlenmiyoruz/haber-792847
Mene živo zanima tko bi bio kum.  lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 8:20 am

Saro, tražila sam MI na listi i jedva ih nađoh u totalu facepalm , ali su u AB-u ipak bolji od BH.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 8:21 am

Mislim da se od idućeg tjedna možemo pozdraviti s njima ako ne promijene dan prikazivanja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 9:20 am

Mrs Bondarenko ::
I hvala ti na poverenju što si došla u ovu ludnicu. lol!

Naprosto čovjek ne vjeruje da se netko usudio zaći. smeh

Mrs Bondarenko ::
Ako sam ti previše nenormalna - slobodno me zaobiđi, iskreno sad me je malo i blam da pišem pred novom članicom, pa će mi biti lakše ako znam da me ne čitaš. lol!

A je li, blam te? lol! Sad si se odjednom sjetila da ovo netko i čita osim nas par? smeh Nemoj mi sad okrenuti ploču pisanja.  :P

Nemoj da te bude još veći blam kad ta tvoja mala iz razreda slučajno nabasa na forum i prokuži te. Zamisli da ona ide njuškati neki naš forum koji spominje Plavog i put je dovede do nas. smeh

Mrs Bondarenko ::
Što će u prevodu značiti - seriju ću završiti tek u subotu (eventualno petak ujutru?) i molim se Bogu i iz petnih žila trudim da ne naletim ništa vezano za kraj, jer znam da se danas završila u Rusiji. Odjavila sam se sa instagrama, sa yt, sa fb, na vk ulazim samo u poruke zbog Sparks.

Petak je danas! (ili meni dani nikako ne idu, jest da pojma nemam ni koji je dan ni datum, ali evo, pogledala sam na kalendar smeh ), što znači nisi završila. Dakle sutra završavaš. Pa to i nije tako puno. Samo danas nemoj ni u što ulaziti. Ako treba bacit ću ja pogled je li koji od ostalih švalera baš nešto bitno objavio i okačiti ovdje. Ali neću njuškati njihove žene i dalje tako to. smeh Nećeš od mene dobiti ruskog špijuna.

Mrs Bondarenko ::
Hvala ti što si mi rekla, danas sam sasvim slučajno naletela na taj tvoj komentar (sva sreća da nisam ulazila na instagram kad sam bila u školi!) i čim sam stigla kući ovo sve uradila.
Nemoj ništa da mi pričaš molim te!!!

Aj dobro, ja već rekoh sama sebi, ma što ću joj govoriti, kao da će pročitati ovdje, prije će sama ući na neku mrežu i vidjeti, ali ipak jesam.

Pa neću, vidiš da držim jezik za zubima. Zato ti neću ni odgovoriti na ove tvoje pretpostavke vezane za kraj serije. ;) Kao da nisam pročitala, a jesam.


Mrs Bondarenko ::
Znaš li koliko te obožavam? :cereeeeek: kisic leptirici

I trebaš.  lol! Ja od najranijeg jutra gledam Pavelov seks, i to ne jedan video nego puta tri. Ali hm, taktika ti nije loša.  smeh
Znaš što ću ti reći, ali da se nisi usudila me nagovarati da odgledam cijelu seriju, mene je ovaj od svih tvojih Rusa najviše zaintrigirao. Ali! Ovako na dnevnoj dozi, po koja scena, je meni sasvim dovoljna.  smeh

Mrs Bondarenko ::
Treća epizoda - ludak je 'ladno kupio lutku da na njoj vežba brigu o bebi. smeh naklon I totalno se uživeo kao da je to prava beba, nuna je, ljuljka, hrani i menja pelene i još joj kaže Ne brini, ja sam tvoj tata. naklon smeh
Četvrta epizoda - ispituje psihijatra oko nekog slučaja i samo u jednom trenutku
Treba mi stručno mišljenje, ako osoba voli istovremeno dve žene - jel' to znači da je podvojena ličnost?
- Ne, to znači da je samo u velikoj drami.
smeh

Mislim da mi se sviđa ovaj lik.  naklon

Mrs Bondarenko ::
Majčina. :cereeeeek:

Ej, znala sam. Ali volim vidjeti kad netko tako nešto osobno stavi na lančić.

Mrs Bondarenko ::
Evo šta mi je danas rekla, pazi sad ovo i reci onda ko je tu više lud. lol!
- Profesorka, on nije normalan kolikooooo je zgodan.
Slikar: Načekaćeš se u redu za autogram.
- Ma kakav autogram, dođe mi da ga nađem i silujem. lol!  
Mislim da sam ti ovim sve rekla. lol!
Ne znam dal' mu se sviđa, on je jednostavno takav da sve voli da zeza za sve živo, pa tako i nju. Samo da je on u centru pažnje. I sad ga je Pavel smakao sa trona. smeh

Oha. Pa čuj, mala je ista ti. To je jasno.  lol! Našao lonac poklopac.  smeh

Ali meni je isto mali izdominirao sve.  naklon Jednom rečenicom joj je sve rekao, više nego je ona i mislila, bez obzira što je ona dodala na sve.
Ne znam sviđa li mu se, ali prilično je zagrižen kad sluša kako vi komentirate muškarca i uključuje se u razgovor. Hm. A kažeš, svidjelo mu se kad si ga ti usporedila s njim.

Mrs Bondarenko ::
Moram da ga branim, za to je kriva Vika. On je Kaću isplanirano iskoristio da bi došao do njenog oca, ali čak i tada je bio spreman na jedan Vikin mig sve da ostavi. Ona je ta koja nije znala koga će, jer je bila u vezi kad je on došao u policiju kod njih sa drugim kolegom. Inače mu je Vika šefica, to sam zaboravila da kažem, mada sad to i nije toliko bitno.
Pritom ne znam kako je uopšte mogla da bira, ono ženo jednom u životu ti se ovakav frajer servira na dlanu, ali eto. I onda dođe kod njega kući, poljubi ga, pa odmah ošamari. Sutradan zakaže venčanje sa ovim prvim. I tako u krug.
Posle njihovog prvog seksa, kad je on uveliko bio sa Kaćom: jutro u hotelskoj sobi, on je pita za doručak u krevetu i da provedu dan zajedno, ona kaže Ne, idemo u stanicu.
Onda je pita
Jel' si mu rekla?
- Ne i neću. Rešila sam da budem uz njega, potrebna sam mu sad. Idem.
- ... Da te povezem? :cereeeeek:
Gurala ga je maksimalno od sebe, dok je Kaća bila prirodna, zabavna, vesela, sva puna života. Prijala mu je i zaljubio se čovek vremenom u nju. Ali čak i kad je zagazio sa njom dublje, na jedan Vikin poziv je bio spreman da je ostavi. I ona sama je to primetila, tu me je oduševila. Pustila ga je da sam izabere, nijednim gestom nije pokušavala da ga sačuva za sebe, a imala je prava na to. A Vika i posle smrti njenog verenika ovom ne da da joj priđe, čak mu ne dopušta da budu prijatelji. Iskreno, nekad se pitam kako uopšte može da je voli.
I generalno je Kaća mnogo bolji lik od Vike, ali eto, kad je sa njom osećam da nešto fali...

Pa ona je kriva, nego što nego je. On je divan. Evo i ja mu sve onda opraštam sve.
I meni se čini da tu Viku baš voli. Glupača koja ne zna cijeniti to! Da ja gledam, ja bih nju propisno pljuvala, ali bih htjela da ostane s ovom, makar druga to nije zaslužila. Jer bi mi bilo njega žao. tuzni

Mrs Bondarenko ::
Pa očekivala sam grdnju od tebe kako sam dopustila sebi ovakve stvari da komentarišem na času (dobro, nisam baš ove scene komentarisala na času lol! ) i kako dajem loš primer. lol!
Nije baš u svakom nastavku, npr. u prvoj sezoni nije bilo nijedne jedine scene seksa. U drugoj je bilo par puta, to što si gledala i u još dve, tri epizode.
Sad u trećoj sezoni koliko stane od ostalih šok šok šok scena, mada mi je stilski još bolje režiran u trećoj. naklon  

Života ti, nemoj molim te, ti komentirati kakav je Pavel u tim scenama pred 30 djece. Stisni zube i prešuti.  lol!  smeh  Znam teško je, jezik je brži od pameti, ali ovdje komentiraj to, tamo nastoj umotati to nekako. Ipak te svi slušaju i kad ti se ne čini tako.

Mrs Bondarenko ::
Nije njegovo. I to mi je čudno, da li nisu želeli da prave sapunica momente, pa su namerno stavili da nije njegovo dete, ili time ukazuju da ga hoće sa Kaćom, ili se u poslednjem trenutku ispostavi da se doktor zeznuo. lol!

Pih...

Mrs Bondarenko ::
Ahahahhahah, koliko sam u kontaktu sa ruskim, skroz sam zaboravila da je Paša zapravo paša. lol! U ruskom je to najuobičajeni nadimak za to ime. Ali ok, nećemo ga zbog tebe zvati Paša, sva tri imena su jednako prihvaćena, pa kako kome odgovara. Može i PP i Plavi i Pavel.

Ma što će ti Paša, žena ga tako zove. Odmah poželiš ga ti tako ne nazvati.  lol!

Mrs Bondarenko ::
A rekao je u intervjuu kako mu je zbog žene bilo jako neprijatno da snima sve ove scene seksa. lol!
Glumi u pozorištu (Sparks će znati - Mala Brona, isto pozorište u kom igra Nastasja), nedavno je igrao neku komediju. Sa sve ženskom perikom. smeh

smeh Je, pa naravno, prilično je dobar u scenama pa da žena ne pomisli svašta.

Na njega je šteta nakačiti žensku periku.

Aha, znači i on je svestrani glumac. Ja bih, da sam na tvom mjestu, zacrtala tu Malo Bronu na listi prioriteta kad odem u Moskvu. Samo kažem.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Ali vidiš kako se mučim, lišila sam se svih mogućih izvora informacija samo kako bih uspela sebi da organizujem svoje neko lično završno gledanje.

Neka si. Evo i ja se trudim da ne progovorim na dupe.

Mrs Bondarenko ::

Pa znam, ali baš mi fale gifovi, u ovoj sezoni izgleda najbolje moguće i prosto bih svaku scenu gifovala. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Mislim da se bojim na što će ovaj forum ličiti kad ti odgledaš sve epizode. Sav sadržaj +18.  lol! Nemoj, tko zna tko nas čita.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Ja od gledanja u njega nisam ni primetila čarape. smeh  smeh  smeh

A baš čarape ubiju sve.  lol! Pih.

Mrs Bondarenko ::
Šta hoćeš time da kažeš? lol!

Samo da serija nije svima primjerena.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Neka hvala, zovi ti njega od milja Danja, ili samo Kozlovski. lol!

Nema, kad nije moj nadimak, bit će punim prezimenom.  lol! Ti vaši ruski nadimci mi se hic ne sviđaju.

Mrs Bondarenko ::
Pa to samo sa jednim odeljenjem, kod ostalih radim istoriju. lol!

Što bi bilo da u ostalim vole nekog od preostale trojice?  lol!

Mrs Bondarenko ::
Koliko sam samo stara čoveče. suze

Op. Generacijo, pomalo s uvredama. Bez obzira na to koliko godina u dupetu imala, imaš prilično otkačen i blesav um, znači da si mlada. A tko s mladima provodi dane, ni ne može ostariti.  lol! Moraš uvijek biti u toku.

Mrs Bondarenko ::
Živo me zanima kako bi ti rasporedila moju listu? lol!

Ne znam smijem li ti je reći.  smeh  smeh  smeh  smeh

I ne znam po kojem bi je kriteriju radila.  lol! Po tijelu, po ljepoti, po karakteru, po simpatičnosti, po talentu...

Recimo: fizički izgled, tijelo - Stanko, Pavel, Kozlovski, Maks (njega bih i izbacila  smeh )
Ljepota: Kozlovski, Pavel, Stanko, Maks
Karakter i simpatičnost mi je teško jer ne poznam Pavela pa recimo ovako: Kozlovski, Stanko i Pavel dijele poziciju, Maks
Talent i glas: tu su svi negdje. Nijanse su zbilja. Ovdje treba onaj odnijeti koji je najsvestraniji.
Po tome kakav im je ukus: Pavel, Kozlovski, Maks/Stanko (mrtva trka zbog Maksove prve žene, ali ipak on za nijansu bolji).  lol!
Po onom koji me najviše privukao za gledanje tvojih klipova: Pavel, Stanko, Kozlovski, Maks.
Od kojeg me trenutno najviše zanimaju informacije: Pavel, Kozlovski, Stanko, Maks.
Najbolje šake, čini mi se, ali to bi mi trebala potkrijepiti dokazima: Pavel, Stanko, Kozovski, Maks.
U suzama su svi dobri.

Yani, kao što vidiš, ljestvicu ne mogu napraviti kad svaki ima nešto.  smeh Ali je jasno da je Maks u većini kategorija zadnji. Možda mi je trenutno Pavel najviše hit.

Mrs Bondarenko ::

Gde ode ti, pa neću decu da uplićem u svoj pohod, toliko nenormalna ipak nisam. Imaju oni svoj život, a imam i ja vala svoj, zamisli stvarno odem sa ovom malom i ukrade mi Pavela ispred nosa. lol!

Nemoj, nemoj. Nju nikako sa sobom nemoj voditi.
Sad kad dogodine odete na ekskurziju u Rusiju.  lol! I ti s njima.

Mrs Bondarenko ::
Dobar dan, ja želim da ukradem sve vaše muževe za sebe, izvolite decu i gubite se gde i kako znate i umete. lol!

Suptilno, Bondarenkova, ne tako očito. Onako kako si Kozlovskome poželila da uživa u Australiji.

Mrs Bondarenko ::
Pozitivno. S tobom mi ne bi bilo žao da ih delim, pa bila sam spremna i sa Sparks. Jedino Stasa nikom ne bih dala. Za Pavela još ništa ne znam. Ali Kozlovskog bih pošteno podelila sa tobom, vallah. lol!

Sreća pa s tobom ne dijelim nikoga.  smeh

Mrs Bondarenko ::
Ali ovo - ruske šake. smeh smeh smeh

Pa dobro, od Rusa ima najbolje šake, morala sam mu dati jedan jaki kompliment. Ponijelo me.  lol!

Mrs Bondarenko ::
A ne želim ja da završim ovu seriju, ne želim. suze Molim vas snimite četvrtu sezonu, neću rastanak, ne mogu ja da živim bez Igora Sokolovskog. suze

O, ja ću ga zvati Sokol onda. Mislim, lik. Ajde, samo ti odgledaj jer ću ti ja inače stvarno na dupe progovoriti. I drago mi je da si Sparks uhvatila. Imaš još jednog suputnika, supatnika i suborca.  lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 9:28 am

Možemo li se nadati još slika onda od ovoga lika?

https://www.instagram.com/p/BqO_DeqHLbe/


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 44689927_173699060250304_1644725197803512118_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkxMzczMzQwOTQ1MTAwODkxMA%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 9:50 am

Bondarenkova, evo da budeš u toku sa svima. Koliko-toliko dok apstiniraš od društvenih mreža i njih svih zbog Pavela. lol!

Stanko ti je i dalje s ovima.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 44400371_178668456411271_8981642205392012272_n

Postavio je tri priče. U jednoj izlazi iz vlaka, u drugoj pleše i u trećoj pokazuje sobu s nekim polušaputom, poluglasom. topić Što govori i nisam baš sigurna, ali najbolji je u drugom videu pa ti ga evo da vidiš. Dva gifa iz njega. smeh
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Giphy
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Giphy

Izgleda da ti se i Kozlovski vratio u Rusiju. ne znam

A Maksim ti nije ništa objavio.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 10:11 am

Saro, Veronika, Becy, kako vi ovo komentirate?

https://www.instagram.com/p/BqMtawrBvKU/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 1:36 pm

Bondarenkova, evo ti ovaj negdje putuje.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 45672804_717269481962272_5707017081300529364_n Аэропорты и города...
Сегодня вновь лечу в Саратов...

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 1:39 pm

Na ovu sliku se isto stalno vraćam. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 46401372_291201618178300_3224720776515026944_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-vie1-1

Kako bih se stisla uz njega ovakvog.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 3:06 pm

Kako vam zvuci Caga na francuskom
https://youtu.be/BrxAtMlKrps
A kako na njemackom
https://youtu.be/yK8e0EQE3O0
A evo i jos nekk je uradio reakciju na trailer.Ali se njemu nije svidjelo.
https://youtu.be/xYjZlEOGzZE
Poncha sta da kazem osim da su ovi latinosi def najzagrizeniji fanovi.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 3:59 pm

Jao uzas, volela bih da to sranje od sinhronizacije nikada ne dodje kod nas. Ne razumem zasto je ljudima tesko da citaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 4:00 pm

Poncha tebi se uhodjenje uvuklo pod kozu, ne mozes bez njega pocela si da stalkas i Ruse. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 4:10 pm

U ovom tekstu o Ayci ne pise nista sto nismo znali. A vise i ne ocekujem da ce bilo ko od glumaca reci nesto novo, ocigledno je sve to tajna i ne mogu nista da kazu, stalno se ponavlja jedno te isto, odnosno ono sto je napisano u sluzbenom saopstenju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Nov 16, 2018 4:12 pm

Tubu i Umuta stalno vencavaju, meni oni izgledaju kao da ce se vencati tajno i nece obavestiti javnost dok novinari to sami ne isceprkaju.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 17 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: