Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 9:44 am

I mala Helin je ovo objavila u pričama.

https://www.instagram.com/_helinkandemir/?hl=hr

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   44221455_545891245857518_2583103608459559759_n.jpg?ig_cache_key=MTkxMDEzMzA3MzU2NTMzODYyMw%3D%3D

O zaman, spremimo se. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 9:47 am

Polako počinje i slavlje i oduševljenje među egofc-om. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 9:52 am

Još da i ovdje ubace datum.
https://media.netflix.com/en/only-on-netflix#/new?page=3

14. 12. je petak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 1:49 pm

Da li je to moguce? Na ovo cekamo preko godinu i po dana. Sonunda!!!
Nego, je li ovo nas datum? lol!

Da ne bude za nekoliko dana, 14.12. pocinje ta i ta serija. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 1:55 pm

smeh smeh smeh smeh Zato sam ja jutros i stavila je li naš datum s upitnikom. lol! Ali galiba je kad su Protectorovi ljudi objavljivali. Osim Binnur koja je prva javila i još par njih je stavilo pa valjda svi ne zajebaju. smeh

Samo bi nam falilo da nam uvale neku drugu seriju. lol! facepalm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 1:57 pm

Samo galu očekujem dan, dva ranije. ne znam
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 2:08 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   252436-C3-64-AE-4-BD5-ABCA-04744-CE76-E40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   A49-ADCAC-EF2-C-49-A8-924-A-B84-C78-E0-A98-D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   F1749866-D5-F2-498-E-A7-EE-F0-C39425-EBCF
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 2:12 pm

Pretpostavljam da će taj fragi biti kad i službeno objave datum. ne znam
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 2:16 pm

Netko se 'vako malo igrao sa slikama. Baš me zanima hoće li i nakon ove tri godine imati istu pozu. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   43282617_346512032775070_4576052942364719770_n   <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 2:48 pm

Zar Netflixove serije odmah nemaju prijevod? ne znam Zašto u ovoj grupi nude prijevod serije?

https://www.facebook.com/notes/balkon-tim/elite-%C5%A1panjolska-2018-/410703149465971/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 2:48 pm

Videla sam da su neki iz ekipe objavili datum i da je to to, ali kad sam prvo videla odmah sam pomislila da se mi ne upecamo mozda nas trolaju. lol!

Odmah sam proverila 14. je petak, tako da imamo ceo vikend za nespavanje.

Mogli su danas da opice i fragman i da objave zvanicno datum.
I sad ispade da je onaj lik sto je rekao da ce poceti 12.12. bio blizu.

Sad hvatamo ovu pozu u Protectoru ako je bude bilo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 2:50 pm

Ja koliko sam shvatila svaka zemlja ce imati svoj prevod odmah. Ako ga bude nadam se da se biti titl a ne sinhronizacija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 2:52 pm

Ako nas trolaju, bolje da ih nema. ljutko durica facepalm ljutko Neću! Dosta su otezali.

E, pokolopilo ti se za deset. topić

I mogli su, recimo večeras. lol!

Pa vidjet ćeš kad gala bude tada. lol! Pa onda i nije ništa falio.

Ja obavezno gledam. Mogao bi ovako Hakan Leylu dočekati na vratima. :cereeeeek: lol!


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 2:52 pm

Tako sam i ja shvatila, ali mi onda nije jasno zašto ovi nude prijevod serije. ne znam
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 3:57 pm

Fragi za MI večeras.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 5:21 pm

Hoće ova Yagmur javiti direktoru da je MKC došao sinu?!

A Ates kiz dovodi Barcinog oca. topić

Vay! topić Nisu loši uopće.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 6:32 pm

Nekad se tako glupo osjećam kad pročitam u nekim FB grupama stvari o Cagi i što je najgore valjda imam moment da u njih zađem baš kad ne trebam. lol!

Primjerice sad iako mi je glupo uopće prenositi. Cure vole Cagu, ali nisam sigurna koliko su zapravo u toku.
Jedna cura je stavila sliku Cage s Ilknur (ovu zadnju njihovu što je stavila na instagram) i pita jesu li oni u vezi. I onda joj druge odgovaraju. Jedna kaže da je to žena njegovog najboljeg prijatelja. I njegov stilist. Druga kaže da su dugo godina prijatelji, i da je šteta jer bi bili sladak par.

A osjećam se glupo jer čitam, a ne odgovaram ništa u grupama iz dva razloga: prvi - ne želim im pametovati (zamisli da im sad u tančine idem i namećem nešto svoje smeh) , a drugi - ne znam je li one stvarno pitaju ili se zezaju jer nisam u toku baš.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 10:53 pm

Ma ne trolaju nas, mislim da su do sada upoznali egofc i da se ne bi usudili. lol!

Ja sam i htela da bude petak pa da imam ceo vikend, ionako mi treba bar tri dana dok odgledamo, iskomentarisemo, pa opet odgledamo, pa opet iskomentarisemo i mozda uspem za ta tri dana da odspavam sat, dva. lol!

Bas me interesuje kada ce gala. Najverovatnije tamo utorak, sreda. Mada moze da se desi i da bude bas to vece. Videcemo kada ce Caga i Engin da se vrate.

Ne znam, nadam se da ce biti prevoda. Ako se slucajno desi da bude sinhronizacija, mada ne verujem, ja cu da gledam na Netflix Turkiye.
Ako Sparks svrati neka nam kaze da li ima prevoda i kakav je.

Ovaj MKC stvarno ne znam sta da kazem, oni u akciji pucaju na njih a on melje ne zaklapa. smeh
A Yagmur mislim stvarno, prvo ispade da direktor bolje poznaje MKCa od nje, a drugo sama pomisao da javi direktoru da je on kod njih je debilna. Kao da nije dovoljno sto je Oyku sama po sebi iritantna i lik je morao da bude glupaca, nema sta da je izvadi. Isti slucaj je bio i u Kuzey Guney, nisam znala da li mi je antipaticnija Oyku ili Cemre.

A Ates kiz se galiba svim snagama trudi da nas osvoji, ona i Barce stariji i mladji su na putu da postanu dream team. Begendim. topić

Canim, nisu svi opsednuti ko mi da znaju svaki detalj o njemu, pusti njega, mi znamo detalje i o ljudima iz njegove okoline. Mada Ilknur je dugo uz njega i mislim da se i ne moze nazvati fanom onaj ko ne zna za nju i Engina.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptySun Nov 11, 2018 11:00 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptyMon Nov 12, 2018 10:06 am

Sara Ulusoy ::
Ma ne trolaju nas, mislim da su do sada upoznali egofc i da se ne bi usudili. lol!

Izbio bi Treći svjetski. lol! Ionako od jučer ne miruju i jedno milijun i sto puta su pitali kad će fragi sad...

Sara Ulusoy ::
Ja sam i htela da bude petak pa da imam ceo vikend, ionako mi treba bar tri dana dok odgledamo, iskomentarisemo, pa opet odgledamo, pa opet iskomentarisemo i mozda uspem za ta tri dana da odspavam sat, dva. lol!

smeh

Vrlo vjerojatno i brojni poput tebe su baš htjeli da bude petak i da mogu u miru gledati seriju i da imaju cijeli vikend. A to nekako i jest najlogičnije kad već cijelu sezonu serije objave isti dan.
O zaman, kad ćemo uključiti onaj probni mjesec dana? Tamo oko 1.12.? Je li se vrijedi mjesec dana otkako aktiviraš ili je aktualno za taj mjesec?

Sara Ulusoy ::
Bas me interesuje kada ce gala. Najverovatnije tamo utorak, sreda. Mada moze da se desi i da bude bas to vece. Videcemo kada ce Caga i Engin da se vrate.

E sad, pitanje je. Uopće ne znam kako oni funkcioniraju. Meni bi bilo logično da je naprave dan ranije i tamo odgledaju zajedno prvu epizodu, a da ostatak čekaju kao i mi smrtnici. lol! Ne bih htjela da je gala isti dan kad i mi gledamo seriju jer ne mogu s dupetom na dvije strane. I pratiti seriju i gledati Cagu na gali. Neka oni to rasporede da ja mogu sve popratiti. Yani, to bi bilo fer. lol!

Ne znam kad će se vratiti.
Fanovi očekuju neku naslovnicu i magazin, sad sve ovisi je li Engin što već dogovorio, hoće li Caga izaći uopće igdje ili hoće li izići u nekom izdanju za kraj godine ili na početku iduće.

Sara Ulusoy ::
Ne znam, nadam se da ce biti prevoda. Ako se slucajno desi da bude sinhronizacija, mada ne verujem, ja cu da gledam na Netflix Turkiye.

Sinkronizaciju ne želim ni slučajno. Bolje ništa prevedeno nego sinkronizirano. Samo mi treba da mi neka antipatična naša budala, s tko zna kakvim naglaskom, pokvari Cagino remek djelo i onaj njegov glas. Original je original sve i da je posuđeni glas izvrsni profesionalac/glumac. Mog Cagu zamijeniti ne mogu!
Ako će dati neka daju titl i bok.

Sara Ulusoy ::

Ovaj MKC stvarno ne znam sta da kazem, oni u akciji pucaju na njih a on melje ne zaklapa. smeh
A Yagmur mislim stvarno, prvo ispade da direktor bolje poznaje MKCa od nje, a drugo sama pomisao da javi direktoru da je on kod njih je debilna. Kao da nije dovoljno sto je Oyku sama po sebi iritantna i lik je morao da bude glupaca, nema sta da je izvadi. Isti slucaj je bio i u Kuzey Guney, nisam znala da li mi je antipaticnija Oyku ili Cemre.

Pa lud. smeh

Meni je Yagmur totalno razočaranje serije.

Sara Ulusoy ::
A Ates kiz se galiba svim snagama trudi da nas osvoji, ona i Barce stariji i mladji su na putu da postanu dream team. Begendim. topić

Baš to.

Sara Ulusoy ::
Canim, nisu svi opsednuti ko mi da znaju svaki detalj o njemu, pusti njega, mi znamo detalje i o ljudima iz njegove okoline. Mada Ilknur je dugo uz njega i mislim da se i ne moze nazvati fanom onaj ko ne zna za nju i Engina.

Apsolutno si u pravu. Meni je potpuno jasno da postoje normalni fanovi. Zato mi je i glupo upadati ovako u grupe i komentirati, a još manje ovima koji misle da zbilja barataju dobro informacijama ispravljati ih. A nekad zbilja ne znam šale li se ili su ozbiljni, ali evo sad izgleda da jesu ozbiljni.

Sara Ulusoy ::
Preslatka. :cereeeeek:

https://twitter.com/KanalD/status/1061701987056660480?s=19

Meni je ona preslatka. On mi je presladak. Zajedno su mi preslatki. Znam odgledati ove njihove zajedničke scene koje postave na instargram profil serije. Zbilja su lijepi. On izgleda i mlađe nego što ima godina.
A kako je gleda. :cereeeeek:

Ova pjesma :cereeeeek: mi je tako bila poznata odmah od početka i baš mi ide uz njih ovako slatke, ali kako je dugo nisam čula nisam se mogla sjetiti odakle je znam. Ali sam se sjetila.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptyMon Nov 12, 2018 10:22 am

Dobri su njih dva ovako na setu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   44178781_2181179715502753_3622705476368861268_n

Samo što likovi izgledaju isti kao u sadašnjosti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptyMon Nov 12, 2018 1:18 pm

smeh smeh smeh smeh Meni je ovaj Can koma. smeh Ne znam je li mi jače ono što je objavio na twitteru ili instagramu.



Ja se nadam gali 12. 12., to mi je nekako dovoljno vremena da sve u tančine pregledam i da se spremim za epizodu. Mislim da je to najpoštenije. lol! Ovaj put ja gledam po sebi. :P


Sparks, dođi i potvrdi nam kad bude gala u odnosu na postavljanje epizoda! Koliko dana ranije?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptyMon Nov 12, 2018 1:24 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptyMon Nov 12, 2018 2:51 pm

Koji je pobijedio? lol!

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   EmptyMon Nov 12, 2018 6:32 pm

Pih, kad su udarili krusku ja cekam da vidim ko je jace udario, kad ono nista.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 1 of 40Иди на страну : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: