Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Nov 22, 2018 10:23 pm

Vidim da su komentari za Carpisma bas pozitivni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Nov 22, 2018 10:32 pm

Sara Ulusoy ::
Mislila sam na ovo odelo sto ima na slikama za Hurriyet. To bi bila mnogo srecnija kombinacija od svega sto bi Ilknur nabacala na njega.

Definitivno bi bilo. Ali ako je već odabrala dobro odijelo ovdje, valjda neće puno prošmašiti na gali.

Sara Ulusoy ::

A ko je Ilknur rekao da je stilista? Pa Fatih. Alfa i omega stila, u svakom smislu. rolleyes

smeh

Sara Ulusoy ::

I ova novinarka mi nije bas najjasnija, kakva je ovo ocigledna samopromocija? Kao da mu je ona partnerka u seriji pa se zajedno slikaju. A mogla je i da obuce bilo kakav donji deo odece, nije bas tako dobra riba da naskace na njega ovako gola.

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
Otprilike u tom smislu bih i ja komentirala da sam komentirala kad sam vidjela sliku, ovako mi je ona nebitna, a samo Caga bitan.
Čak mi se čini da je nešto bilo s ovom novinarkom, čini mi se da se nešto pravda na instagramu. Primjerice ovo i  ovo.
Nije to vezano za Cagu, nego za njen rad, koliko sam skužila. Čini mi se da je i Ranini nešto pisala nekidan o njoj.
Pojma nemam zašto, ali ovako po ponašanju (ne zato što je Caga u pitaju) djeluje mi kao da sebe gura.

Sara Ulusoy ::

Mislila sam veceras da odgledam obe serije, ali sam umorna. Pocecu Kivu pa koliko odgledam dok ne zaspim, posto MI jos nisu postavili.

Samo ti gledaj. I meni se nešto spava tako da vjerojatno ne bih ništa skontala.

Sara Ulusoy ::
Vidim da su komentari za Carpisma bas pozitivni.

Bilo bi mi drago zbog Kive da mu i gledanost bude dobra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Nov 22, 2018 10:46 pm

Bondarenkova, par žena u ovoj grupi gdje sam vidjela da se Plavi pojavio je baš puko za njim. Čak mi simpatično pročitati njihove komentare. Oni sad gledaju kraj prve sezone s prijevodom, druge upadaju s daljnjim komentarima, neke kače slike, žene odlaze na posao i isprati ih Sokol jer su naravno provele noć uz njega. I tako. lol!
Nisam odavno vidjela da ih je neki Rus zaludio toliko. Mislim da je jedino Stanko tako.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Nov 22, 2018 10:54 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Nov 22, 2018 11:01 pm

Ova dva se baš dobro zezaju na snimanju.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 46373813_500243830467414_90402752709430228_n

Pogledaj Ibru, ali nisam ništa rekla. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 12:21 am

A kakva je to grupa, gde ti to pratiš? wow
Joj, koliko mi je sve to dobro poznato, tako im zavidim što su tek sad na kraju prve sezone. placljivko Meni je gledanje ove serije ostalo jedno od najuzbudljivijih gledanja ikada. I potpuno razumem tu njihovu euforiju, kroz identične faze sam ja prolazila. Noćima nisam spavala da bih odgledala još jednu i još jednu epizodu, balavim nad Igorom, pa onda razvijam teorije, pa ceo dan na putu do posla i nazad mislim samo o njemu... Ako slučajno komuniciraš sa njima, reci im da nisu svesne koliko je to lep period, tek ih sad čeka uživancija kad počne druga sezona (koja je meni lično još uzbudljivija) i neka uživaju u svakoj sekundi. Ja bih da mogu samo se vratila deset dana unazad. suze Ako ti nije teško, prekopiraj mi ovde neke od njihovih komentara, ili ih skrinšotuj, kad stigneš.

Ja ti kažem, i mene samu je ovako samo Stas mogao da zaludi. Čovek nije normalan. đavolko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 12:50 am

Poncha ::
A što ja znam, možda bi kum za kuma htio nekog svog dobrog prijatelja, žao bi mi bilo da mu ja guram nekoga. tuzni

Allah Allah, tu je priliku imao na prvom venčanju, drugo Caga će mu postati dobar prijatelj. lol!
Pavel je pre svega jedan čovek svetskih razmera, ako je mogao da overi Ameriku, što se ne bi združio i sa Turskom. lol!

Poncha ::
Ja zaslužujem Cagu? :cereeeeek:

Ja stvarno ne znam ko ga više zaslužuje od tebe. lol!

Poncha ::
Koje sam ja sreće, Sara bi mi na piru uzela Cagu.  lol!

smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Ali za ove donje ne možeš biti sigurna da nema 4. sezone još uvijek.

Još pre nego što je počela ova treća sezona, znalo se da će biti finalna. Pusti ti fanove i njihove želje.
Gledajući ove dve slike, shvatila sam koliko sam bolesna. Samo dok ih gledam ovako, srce mi se kida, ali su mi prizori i njihove poze prosto prelepe. lol! <3 placljivko naklon

Poncha ::

Bu arada, u ovoj grupi su vidim sad žene baš uhvatile se za seriju. Čitam da noćima ne spavaju, gledaju seriju. smeh

<3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 12:51 am

Ibro... smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 1:42 am

Ono kad gledas Kivinu seriju u kojoj je glavni jebac Hakan Kurtas. facepalm

Ako izuzmemo gore pomenuti detalj, serija je odlicna. Bas mi se spavalo kad sam pocela i mislila sam malo da gledam dok ne zaspim, ali bas mi je drzala paznju i odgledala sam celu epizodu. Sad odoh na spavanje, pa cu sutra da napisem komentar.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 2:01 am

Jao, ali šta sam sanjala, moram da vam pričam... smeh smeh smeh

Kao, Kozlovski me je zaprosio pred svima, znate već kako to biva u romantičnim komedijama kad se spremi iznenađenje u vidu prosidbe. I Stanislav to gleda, ja se razmišljam dal' da pristanem, ali kad sam videla njega, rekla sam da.
I onda odemo mi na aerodrom da se venčamo u avionu (a prizori isti kao u njegovom filmu Ekipaž), tek odjednom u kabini mene umesto Kozlovskog čeka Pavel. lol! I pita me jel' pristajem na zamenu, ja van sebe od sreće i odmah mu poletim. I krenemo mi ka matičaru, tek odjednom u publici Poncha, Sparks, Sara, Stanislav, Kozlovski i ostala masa ljudi. I Stanislav je aplaudirao i radovao se. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 2:07 am

I da, Poncha, rekla sam slikaru za tebe, pozdravio te je. lol!
Prvo se raspitivao ko si, odakle si, kako te ne zna, kad sam mu objasnila da nisi iz škole ni iz grada i da te stvarno ne zna, onda se raspitivao kako izgledaš, koliko imaš godina, tražio mi tvoju sliku... lol! Ali izvukla sam se, ne brini. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 2:15 am

Aaaaaaa Ponchaaaaaa vidi gaaaaa... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:



Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 2:53 am

Joj, al' je ljut. smeh (Ali treća slika :cereeeeek: )
https://www.instagram.com/p/BqffnyWgvfW/

Dok Maksa zabole uvo, on je čovek razuman i svaki dan mi se javlja. Ili to zato što se dobro slaže sa Pavelom? smeh Anyway, ova slika mi se najviše sviđa od svih koje je postavio. :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/BqW4hfElDQI/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 2:59 am

I tek sad shvatam da je poslednja nova Stasova serija imala svoju premijeru sredinom ove godine! molimmmm Dakle, ja nijednu njegovu novu seriju ne gledam više od 6 meseci! Zašto, kako???

Ono sve što je snimao ove godine će pustiti tek u 2019-oj, iako su radili ozvučenje za onu seriju pre dva meseca i bila sam uverena da će je uskoro prikazati. Pa ovo stvarno nema smisla, ja nisam navikla da njega tako dugo ne gledam u nečem novom. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 9:06 am

Mrs Bondarenko ::
A kakva je to grupa, gde ti to pratiš? wow
Joj, koliko mi je sve to dobro poznato, tako im zavidim što su tek sad na kraju prve sezone. placljivko Meni je gledanje ove serije ostalo jedno od najuzbudljivijih gledanja ikada. I potpuno razumem tu njihovu euforiju, kroz identične faze sam ja prolazila. Noćima nisam spavala da bih odgledala još jednu i još jednu epizodu, balavim nad Igorom, pa onda razvijam teorije, pa ceo dan na putu do posla i nazad mislim samo o njemu... Ako slučajno komuniciraš sa njima, reci im da nisu svesne koliko je to lep period, tek ih sad čeka uživancija kad počne druga sezona (koja je meni lično još uzbudljivija) i neka uživaju u svakoj sekundi. Ja bih da mogu samo se vratila deset dana unazad. suze Ako ti nije teško, prekopiraj mi ovde neke od njihovih komentara, ili ih skrinšotuj, kad stigneš.

Mislim da ista ona koju sam ti već jednom prije spominjala - ova. Grupa u kojoj ima svega i svačega od latino serija preko tuskih do kosookih serija. Uglavnom su Turci zastupljeni iako u zadnje vrijeme ima svega. To je grupa koja je jako pratila Stankove serije, samo što ja u to vrijeme nisam baš čitala što pišu. Inače sam pasivni promatrač, kako bi se reklo. Ne čitam, a pogotovo ne pišem, ni sad, ali sam u grupu nakon sto godina ušla kad je počinjala Ibrina serija da vidim komentare jer su u toj grupi Ibrine najstrastvenije gledateljice. Međutim, baš njima se serija ne sviđa. Tako da sam tu vidjela Plavog prije nego li si nas ti ovdje upoznala s njim. Bu arada, iz te grupe je krenuo prijevod Mažora, odnosno neke od njih ga preveode i dio su tima koji prevode serije. Što turske, što ruske. I Stankove serije su oni prevodili.

Kasnije ću ti prekopirati neke postove. Nema ih puno, ali ove koje gledaju (a komentiraju), baš ih je primilo.

Mrs Bondarenko ::
Ja ti kažem, i mene samu je ovako samo Stas mogao da zaludi. Čovek nije normalan. đavolko

Pa da, koliko vidim, od Rusa je jedino Stanko i Pavel aktualni. Očito njih dva imaju to nešto.

Mrs Bondarenko ::
Allah Allah, tu je priliku imao na prvom venčanju, drugo Caga će mu postati dobar prijatelj. lol!
Pavel je pre svega jedan čovek svetskih razmera, ako je mogao da overi Ameriku, što se ne bi združio i sa Turskom. lol!

smeh  smeh  smeh  smeh
Znam, ali nemoj mu previše nametati svoje, da se čovjek ne naljuti.
Ali ako je spreman za kumstvo s Turčinom i Hrvaticom onda :cereeeeek: .
Mislim, to bi mi bilo treće kumstvo na vjenčanju, kad bi mi još kumov kum bio po guštu.  :cereeeeek:

Mrs Bondarenko ::
Ja stvarno ne znam ko ga više zaslužuje od tebe. lol!

stidljivko <3

Puno njih misli to za sebe. lol!

Mrs Bondarenko ::
smeh  smeh  smeh

Smij se ti, ali to je čista realnost.

Mrs Bondarenko ::
Još pre nego što je počela ova treća sezona, znalo se da će biti finalna. Pusti ti fanove i njihove želje.
Gledajući ove dve slike, shvatila sam koliko sam bolesna. Samo dok ih gledam ovako, srce mi se kida, ali su mi prizori i njihove poze prosto prelepe. lol!  <3  placljivko  naklon

Što bi se reklo, zajedno zauvijek.

Mrs Bondarenko ::
Ibro... smeh

Što je reći pa si ti pogledala Ibru? lol! I kako si se to uopće počela smijati? smeh

Mrs Bondarenko ::
Jao, ali šta sam sanjala, moram da vam pričam... smeh  smeh  smeh

Kao, Kozlovski me je zaprosio pred svima, znate već kako to biva u romantičnim komedijama kad se spremi iznenađenje u vidu prosidbe. I Stanislav to gleda, ja se razmišljam dal' da pristanem, ali kad sam videla njega, rekla sam da.
I onda odemo mi na aerodrom da se venčamo u avionu (a prizori isti kao u njegovom filmu Ekipaž), tek odjednom u kabini mene umesto Kozlovskog čeka Pavel. lol! I pita me jel' pristajem na zamenu, ja van sebe od sreće i odmah mu poletim. I krenemo mi ka matičaru, tek odjednom u publici Poncha, Sparks, Sara, Stanislav, Kozlovski i ostala masa ljudi. I Stanislav je aplaudirao i radovao se. smeh

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Znači odvalila sam se smijati.

1. Jasno kao dan da je Kozlovski zadnja rupa na sviralu.
2. Malo još i Stanko će biti smijenjen. Samo ako potraje Pavel još malo i ne popusti te.
3. Stanislav je dao svoj blagoslov. Sad možeš slobodno s Pavelom biti. A i on misli malo - riješio sam je se.
4. Nema izgleda Maksa na vidiku. smeh

Mrs Bondarenko ::
I da, Poncha, rekla sam slikaru za tebe, pozdravio te je. lol!
Prvo se raspitivao ko si, odakle si, kako te ne zna, kad sam mu objasnila da nisi iz škole ni iz grada i da te stvarno ne zna, onda se raspitivao kako izgledaš, koliko imaš godina, tražio mi tvoju sliku... lol! Ali izvukla sam se, ne brini. lol!

wow :cereeeeek:

Iz tog sam ti ja razloga rekla gdje ćeš mu išta govoriti. smeh Pretpostavila sam da će odmah pitati tko, što, kako...

Pozdravi i ti njega. topić  Plus mi prenesi kako teku razmišljanja o seriji. Kako mala podnosi kraj prve sezone? A kad završi serija, reci mu da su mu moć zapažanja i uočavanje detalja kao i sluh na zavidnoj razini. I da sad s istim elanom može pratiti i nastavni sadržaj. :P

Da mi je znati kako si se vješto izvukla.  smeh

Mrs Bondarenko ::
Aaaaaaa Ponchaaaaaa vidi gaaaaa... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Vidim ga. Dobro da je stavio kapu na glavu, bolje to nego kao što ima običaj - kad nema sunca staviti sunčaene naočale na glavu.  lol! Kao da je iz Splita, dobro ih ne stavi i na oči.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy Prehlađen je. Šmrca.
Vidim da ovo prstenje i dalje ne gubi. Ah, Agata, ah.  smeh
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy

Nemam pojam što je govorio, o nekom snimanju valjda. Ali ovo sam razumjela.  smeh  lol!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy

Pazi kako je udahnio pa se nasmijao. Je li to nije znao što će reći? Ili je dobivao na vremenu?  lol!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy

Mrs Bondarenko ::

Joj, al' je ljut. smeh (Ali treća slika :cereeeeek: )
https://www.instagram.com/p/BqffnyWgvfW/

Što bi ti htjela? Čovjek te zaprosi, a ti na dan vjenčanja odlučiš ga zamijeniti za Plavoga. Normalno da je ljut.  lol! I još je bio na svadbi.

A znači tamo je otišao kad je nestao.

Mrs Bondarenko ::
Dok Maksa zabole uvo, on je čovek razuman i svaki dan mi se javlja. Ili to zato što se dobro slaže sa Pavelom? smeh Anyway, ova slika mi se najviše sviđa od svih koje je postavio. :cereeeeek:

Ali njega Plavi nije pozvao na svadbu. Joj, samo da on nije kum.  lol!

Mrs Bondarenko ::
I tek sad shvatam da je poslednja nova Stasova serija imala svoju premijeru sredinom ove godine! molimmmm Dakle, ja nijednu njegovu novu seriju ne gledam više od 6 meseci! Zašto, kako???

Ono sve što je snimao ove godine će pustiti tek u 2019-oj, iako su radili ozvučenje za onu seriju pre dva meseca i bila sam uverena da će je uskoro prikazati. Pa ovo stvarno nema smisla, ja nisam navikla da njega tako dugo ne gledam u nečem novom. tuzni

Je, sad te uhvatilo da se sjetiš otkad nisi gledala Stanka. Kad je Plavi završio sa serijom i kad si došla malo sebi.  lol!


Последњи изменио Poncha дана Fri Nov 23, 2018 10:20 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 9:15 am

Sara Ulusoy ::
Ono kad gledas Kivinu seriju u kojoj je glavni jebac Hakan Kurtas. facepalm

Ako izuzmemo gore pomenuti detalj, serija je odlicna. Bas mi se spavalo kad sam pocela i mislila sam malo da gledam dok ne zaspim, ali bas mi je drzala paznju i odgledala sam celu epizodu. Sad odoh na spavanje, pa cu sutra da napisem komentar.

smeh

Super!
Drago mi je da ti Kivina serija odgovara.
Za rejting kad je Kivo i Ay yapim u pitanju se ne bojim za ukidanje. Jest da nije nešto, ali u AB-u može i proći.
I kao što sam očekivala MI gubi u ovom okršaju.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 10:08 am

Bondarenkova, kopirat ću ti ovako neke komentare bez imena, možda žene ne bi htjele da im se imena nalaze po internetu, ipak je zatvorena grupa u pitanju. Glupo mi je i ovako, ali bar se ne zna tko su.

Recimo...
Na ovu (Bu arada, slika je odlična)
x: i opet mi nema spavanja ccccc
y: mislis nocima ne spavamo :smajlići koji plaču od smijeha:
x: da znas  kao zombi sam
z: Odgledala...no coment...osmeh i suza u ocima
q: poslednja scena najbolja
w: Eeee,hvalaaa  sad ja krećem maraton sa Buržujom,samo da odaberem dan ili noć
y: Noc canim, ugodnije je

Na ovu objavu neki od komentara.
x: Kako je bio sladak..*ja nista nisam uradio..**..i opet samar...
y: ili kad mu kaze Vika jer sam budala, ja ti se cak ni ne svidjam...a on pa ne tako i opet samar dobije
x: da...da..ali ovaj put samar ga nije zaboleo..
   Ja sam na ruskom gledala.pola nisam razumela..svaku petu rec..ali sa prevodom je fenomalno..dijalozi prelepi..
   I kada se prevede u celosti..ja cu maraton..e onda ce to biti komplet ..
(i dalje su njih dvije nastavila kako su odgledale sve sezone jer ih je vuklo i da vide kraj, nestrpljive su bile, pa kasnije gledaju s prijevodom)
z: Ma sa prevodom je mnogo bolje, ovako se nesto i propusti. Meni ga je mnogo bilo zao kad je u 11 epki doso sa cvecem kod nje, i tako je bio sladak i iskren, pa i stidljiv kad joj je rekao ja bolje ne znam, samo mi reci da ili ne. I scena u drugoj sezoni, mislim da je isto 11 epka u pitanju kad dodje kod nje, i kaze joj da ne odbija njegovu pomoc a ona njemu Jel ti znas da nas dvoje ne mozemo biti prijatelji. Pre toga je pitao kako ce sa trudnocom. Poljubi joj ruku, uzme flasu i kaze ovo ti ne treba, i ode i olesi se. Mukica
y: i meni ga je bilo zao u tim scenama, mada me Vika dosta nervirala jer nije mogla da presece ili da se odluci , Danja kad god bi nesto uradio ona nije mogla tek tad da presece i sve tako u krug.
x: al je on stalno bio pijan..od muke..kako sta otkrije..oni ubiju sve..on se olesi..a kada ga policija donela kod nje u stan...**doveli smo.vam.muza***haa..
z: Da, i mene isto. Na Viki je bilo da odluci, on je ni jednog trenutna nije pritiskao. Kad je saznala da je trudna, doktor joj kaze trudnoca od sest nedelja, a ona pita doktora da niste pogresili, da nije manje. Kao da je htela da sa tom trudnocom odluci, ako je Igorovo da presece. Posle nakon sto su spavali, on je pita jesi mu rekla, ne mogu sad. On na to dobro. Mislim dobro i imao zivaca sa njom.
z: aha pa ujutru kad ga budi kaze mu dobro jutro, muzu
x: Danja je nju voleo..i ona Danju..na svoj nacin..ali Danja je nju gusio...sta bi bilo da mu ona jos nije bila sef...nije bilo strasti izmedju nje i Danje..mozda navika..i neka sigurnost...a Igor je ipak bil nesto drugo..u njemu je svako video burzuja..razmazenost...i sve ostalo..a on bio normalan..ona je to otkrivala..zaljubila se..ali plasila se veze..a bila je.ponosna..
z: Ma mnogo je gusio, covek sirovina. Sa Danjom je cista navika, znaci godinu dana su bili u vezi kad je Igor dosao. I Igor je sebe poceo da otkriva i pronalazi, donekle mu je otac ucinio i veliku uslugu ubacivsi ga tu. Ali scena kad Igor razgovara sa Prjakovim, pa mu ovaj kaze kao zatvori se sad pa se napi, a on mrtva ladan mu odgovara Ne mogu, rekla mi Vika da ne pijem vise  da se unormalnim

(...)

z: Ne, spavali su u osmoj epki u devetoj bilo ono sranje sa njenom sestrom, kad Vika pucala u sestrinog verenika i povredila ruku i bila par dana u bolnici kad je i otkrila da je trudna. Scena nje i Katje, kad joj Katja kaze znam da se Igor i ti puno volite.
I kad mu rece da je trudna, koji hladan tus, mukica.
x: Secam se da joj je rekao prekrasna si..voleo je..ali kao da je znao i osecao da nikad nece biti zajedno...
z: Ali kakav je on lik, sa Zekom i njegovom zenom piju u trecoj sezoni i ona ga pita jel volis Katju, on kaze volim. Jel volis Viku, volim i nju  i onda mu kaze ali sa Vikom je drugacije, ono pravo.

(... ima još, ali to mi je manje zanimljivo)

z: Dusica, jedino je ona znala gde da ga potrazi.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 46495500-10212672206829424-4064393578737041408-n

z:Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 46502219-10212672209789498-6573313005461700608-n

w: Tako ti je to kad si bijesna na sebe jer odljepljuješ na čovjeka koji ne želiš da ti se sviđa... Zvizneš njemu šamar koji bi u stvari sebi zalijepila Odaaaavno ovako dobru seriju nisam gledala. Bliska tema, razvoj radnje normalan, likovi realistični, dijalozi suvisli, glumci nisu napucani ko da su manekeni a pri tom uvjerljivo glume... Ovo je serija zbog koje noću ne spavam nego buljim u ekran
q: dobro je, nisam jedina. ja sam prvih 6 epizoda odgledala u jednom danu.
z: x i ja nocima ne spavamo, razumemo se.
z: ja malo vise buljim u njega
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 46501131-10212676398934224-9115927013264195584-n
w: Koja sreća pa epizoda traje nepun sat... Da traje dva i po ko turske ne bih ni jela ni progovarala i sa kim
w: E kad se u njega zabuljim mogu da me iznesu sa sve krevetom il kaučem a da i ne opazim... Sve dok mi telefon ili laptop ne diraju
w: A koji pogled su razmijenili ma kraju prve sezone Vitka i on... Pa još kad se on osmjehnuo krajem usana onako razočarano, gorko i ironično u isti mah... Uh...
z: ona je puna neke sete kad ga gleda, dusica. Jos ona suza na kraju, u fazonu zasto si sad to uradio
w: Volim kad glumci govore očima i izrazom lica... Pa još kad je to dobro propraćeno muzikom - ma ne možeš da ostaneš ravnodušan ni da si od drveta
z: A njih dvoje su upravo tako komunicirali, pogledom. Vika pogotovo, on i kaze nesto konkretno ali ona pogledom bas sve kaze.
q: Ne znam za sta sam optuzena, ali sve priznajem E bez zezancije, predobra seija
z: da ne spavamo nocima od gledanja u Igora
q: Priznajem... Igor me svako jutro isprati na posao
z: pa canim on radi nocnu a ti dnevnu
q: Zato cekam vikend Ima da radi duplu smenu
r: znamo li koliko ukupno ima ep, cisto da izracunam koliko cu biti nenaspavana hahah

Na ovu objavu.
x: ja se obradovah kad videh sa prevodom odmah idem na obnovu gradiva :D hvala i svaka cast na brzini
y: I ja sam se obradovala..kao da prvi put gledam...al tek oko 17h..mogu..
z: Hajde, hajde budem postavila i prve dve iz druge sezone pa da komentarisemo
y: Wau...i druga krece....pocetak sa Katjom.
z: aha i njegova cuvena recenica nema seksa
x: covek sam sebe demantovao
z: Ah sta ce jadan kad nema gde prenociti, tek iznajmio sobu u hotel
y: Prelepa epizoda...i kud bas sad se stvori Lara...jbg uvek neko dodje i zzz stvari..bas sam besna na malu....i taman rascistila u svojoj glavi i vidi ih...naravno da ce od muke zvati Danju..eh..
z: On od muke poteze za flasom a ona za Danjom

I tako. Valjda si pohvatala u kakvom su stanju i koliko im je serija draga.  naklon Cure su simpatične, baš se vidi pozitiva neka. Sad sam išla čitati bolje što pišu, prije sam u letu.
Ne kopira mi se više.  lol! Pola posta sam trebala ponovno jer čim kopiraš neki smajlić ovaj naš ga ne prepozna i nakon smajlića kao da ništa nije pisalo.  durica Tako da sam trebala sve njihove smajliće - zaljubljene ili tužne ili smiješne, obrisati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 10:32 am

Stvarno, koliko se držim sa Sokolom i Plavim i koliko sam se sprijateljila s njim zaslužujem biti kuma. lol!

Meni se čini da sam čak ovo odgledala više nego VMLJ. Dobro, ovdje su tri sezone, tamo jedna, dođe otprilike na isto. Ali radije bi bila u kumstvu s Plavim, Stanko mi je više kao zet. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 10:53 am

Kad sam ove slike vidjela samo sam se nasmijala.  smeh
https://www.instagram.com/p/BqZW9KHhJkh/
Nadam se da Ilknur neće pasti na pamet baš ovako ga navući. Jer ispod stane pola Turske i Caga.

Nekako sam nestrpljiva. Trebam smisliti što ću reći da izbjegnem sve kad bude gala i kad počne serija da me se ne ometa.  lol!

Kako bih ja voljela neki dobar intervju.  tuzni Nadam se da je ova Ayse dovoljno senzibila za ubosti pitanja. Nekako mi se čini flerterski šarmantno raspoložena da bi mogla Cagu svašta pitati.

I voljela bih vidjeti ono iza kamere.  :cereeeeek: Da mu vidim reakcije. Jer nekad su mu face neprocjenjive. To mi fali. Možda više od samog odgovara kojeg ću pročitati.  :cereeeeek:
Očekujem sad još koji intervjuić.  :cereeeeek:
Htjela bih nešto da što više o Cagi saznam, ali da ga ne pritišću puno. lol! facepalm Yani, koliko god ja želim o njemu saznati sve, isto toliko želim da mu sva postavljena pitanja budu ugodna za odgovaranje.  smeh Je, znam, komplicirana sam. Možda jedino pokoje da se zbuni pa da mu mogu vidjeti facu u tom trenutku.  :cereeeeek:
Mada mislim da dobiju striktno upute što smiju pitati što ne.
Volim i ona pitanja s kratkim i brzopoteznim odgovorima od jedne riječi ili da/ne.
Puno toga je njega već pitano, ali mislim da su mu se neka razmišljanja i promijenila jer se baš vidi kako je sazrio pa čak mi ne bi smetalo da se neke stvari i ponovno pitaju.

Toliko toga bih ga ja željela pitati, ali ono što bih ga ja željela pitati mislim da mnoge ne bi interesiralo.  smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 11:05 am

Ja se zezala, ali ono stvarno. Jozi na setu. Stvarno su onda mogli i Ibrinu kuću.  smeh  smeh  smeh  smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 DsrehHyXgAEOURG
Je li bio on u seriji?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 3:02 pm

KO PLANIRA DA GLEDA CARPISMA A NIJE JOŠ ODGLEDAO NEKA NE ČITA OVO PUNO JE SPOJLERA!!!

Kivo je odličan, baš sam pozitivno iznenađena, fragmani su bili onako, nisu bili loši, ali nisu ni obećavali ne znam šta. Odnosno nisu otkrivali baš o čemu se tačno radi u seriji. Iako je zadnja scena malo nerealna i više je za verovali ili ne rubriku, svidela mi se, fora je kada se svo četvoro sudare. Odnosno sudarili su se parovi, prvo Kivo i Elcin, pa Alp i Asli, ali svi na istom mestu. Naravno u tr serijama još nisu čuli za air bagove koji moraju da se otvore pri takvim sudarima na takvim automobilima, ali hajde oprostićemo im tu grešku, to samo zato što Uluc ima kod mene puno pluseva. Zanimljivo je da svi osim Alpa na početku serije imaju srećne i sređene živote, doduše i Alp koji je posle pet godina izašao iz zatvora ima srećnu vezu, devojku koja ga voli i koja ga je čekala da izađe. Za vreme epizode sve se to rasturilo.
Kivina žena i ćerka su poginule u terorističkom napadu bombaša samoubice i scena tog napada je rediteljski odrađena odlično, ali meni je bila previše teška i većine scene nisam mogla da gledam, jer je odrađen vrlo realno pa su onda tu bili ljudi koji su ostali bez ruku i nogu i to mi je bilo baš jezivo, ali Kivo je baš razvalio. To se sve desilo ispred stadiona, žena uopšte nije htela da ide na utakmicu, on je nagovorio i pored toga što je izgubio ženu i ćerku, još i krivi sebe zbog toga, tako da ne znam kako će da se oporavi. S druge strane, Elcin je opljačkala banku u kojoj radi da bi spasila ćerku koju su oteli mafijaši zbog duga njenog muža od deset miliona dolara i pitam se kako će da se izvuče da ne ide u zatvor, a Alp je izbo nožem Melisu, doduše slučajno ali se i za njega pitam kako će da se izvuče s obzirom da je tek izašao iz zatvora. Zato jedva čekam sledeću epizodu da vidim šta će biti.

Erkan Can je Kivin direktor u policiji i ima dosta sličnosti sa Barcinim Yukselom.

Hakan je Melisin verenik i imao je čak dve ljubavne scene, prvo sa njom, a posle poprilično eksplicitnu seriju, za turske serije i previše, sa nekom drugom. Yani, jedino je on neki jebač, svi ostali u mukama. I što je najgore Hakanu su napisali takvu scenu, sad se naravno isto očekuje i od Kive kasnije, ali scenarista će nas naravno zeznuti, jer to tako obično bude. Pogotovo što može da se desi da popiju kaznu za ovo.

Sve u svemu, scenario, režija, gluma, sve je da visokom nivou, jedino je šminkerka loša, muškarci i deca u nekim scenama imaju više pudera nego žene i taj puder baš vrišti da je tu.

I da, Onur bi mogao da bude zanimljiv lik, on je krimos, a Ismail je serefsiz, on je muž od Elcin.

I mogli su baš i da daju fragman.

Što se tiče rejtinga, Ab i ABC nisu loši, ali je total loš za ovako skupu seriju. Nadam se da će to posle porasti, ali ne verujem da će serija doći do zasluženog rejtinga, jer su em počeli kasnije, em su naravno izabrali najgori dan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 3:53 pm

Becy ::
Kako dobro izgledaju Cagatay i Ayca zajedno..Gore.
Def team Hakan&Leyla.Mislim da je ona od svih onoh koje su se spominjale kao potencijalne partnerice pre pocetka snimanja,def bila najbolji izbor.Kad se samo sjetim koga su sve spominjali.Naravno to treba jos da se dokaze,ali za sada iz prilozenog i na osnovu njenog fizickog izgledasam odusevljena sto du izabrali nju.
Jedva cekam.

Partnerka je dugo birana, rađen je i chemistry test, tako da bi bilo glupo da su napravili pogrešan izbor. Mislim da fizički ona stvarno odlično ide uz njega, a videćemo kako glumi, ja je do sada nigde nisam gledala.

Poncha ::
Izgleda da kod ovih ne smije biti u najavi da će biti seksa. Možda je to fora kad su one scene zamijenjene ovima.

Aha, te scene su zamenili? Nisam to znala. Pre že biti da Nemce i ostale ne privlače takve scene jer je to na njihovim televizijama dozvoljeno i normalno, a kod Turaka je seks u 21. veku još uvek tabu tema, pa njih privlače takvim scenama.

Poncha ::
Meni je stvarno žao Hazar i Zeyno, možda Zeyno bude i simpatičnija od Leyle, ali ovako što da kažem kad slika kaže sve.

Sve zavisi iz kog ugla gledamo. Ako gledamo iz tvog ugla, svako ko ne bude na Hakanovoj strani biće manje simaptičan od onoga ko ne bude, ako gledamo iz mog ugla, onda bih Leylu mogla da volim i ako mu bude radila iza leđa pod uslovom da je lik dobro i inteligentno napisan. Ali ja mislim da je i Zeyno dobro napisana. U svakom slučaju, više bih volela da Leyla bude u protivničom timu pa da posle pređe na njegovu stanu kada se zaljubi u njega, nego da bude obična Faysalova pomoćnica i Hakanova devojka.
Poncha ::
Saro, hoćemo li ako MI propadne "gurati" Ibru u Bereninu seriju?

Uf, uf, gde me nađe. U tom slučaju bih mogla da počnem da navijam da MI propadne, čak bih bila spremna i da im platim duplu pretplatu, jednu za Beren drugu za Ibru. lol!

Poncha ::
Saro, nešto se 'događa' jer egofc piše li ga piše, ali ne kužim što je bilo. Pogledaj kod Ahsen. Izgleda kao da opet nekome pametuju. Ali par ih se nešto raspisalo. Spominju opet nešto ego.

Jao pusti ih molim te, samo čekaju da neko nešto kaže pa da pametuju. Nisam baš nešto pratila, ali koliko sam shvatila Ahsen se prvo raspravljala sa nekom Serenayinom fanicom, pa posle sa Aycinom. Mislim da bi oni prvenstveno trebali da shvate da Cagu ne moraju svi da vole i da oni koji ga ne vole to je njihov problem i njihovo pravo, sve dok ne označavaju njega ili bilo koga iz egofca, mogu da pišu na svojim profilima šta hoće i niko nema pravo da im upada i pametuje. Svaka im čast kad imaju toliko vremena i energije da ispravljaju sve krive drine po twitteru, mene bi mrzelo.

Mrs Bondarenko ::
A još je gore što postoje osobe koje veruju u sve te gluposti.

Ko god da pare za te glupe novine valjda veruje u to što pišu. Ionako je to ljudima koji nemaju druge izvore informacija jedini izvor. Meni je još uvek najveći hit kada je Burak ekskluzivno za Kurir priznao da je gej. smeh

Poncha ::
Definitivno su mu obrazi popunjeni, ali mi se ne čini da se udebljao. Meni pri tome izgleda umorno.

Meni se isto čini da se nije ugojio i da je samo umoran zbog vremenske razlike i malo naduven u licu.

Poncha ::
Je li Gunsur potvrđen za Bereninog partnera? Ili su to pretpostavke?

Samo nagađanja, znaš kako to ide, sada će sve žive da nabroje dok partner ne bude zvanično objavljen.

Poncha ::
Ne znam. Je li ono ona bijaše završila ekonomiju pa onda počela raditi u AFK-u kao stilist i odjenom postala stilist? Sjećaš li se ti tog intervjua? Ili, Saro, ti?

Sećam se, Fatih je angažovao, ona je rekla da neće moći, on je rekao da probaju p ako ne bude išlo onda ništa. I tako Ilknur postade stilista i dobi licencu od stručnjaka Fatiha.

Poncha ::
Čak mi se čini da je nešto bilo s ovom novinarkom, čini mi se da se nešto pravda na instagramu. Primjerice ovo i  ovo.
Nije to vezano za Cagu, nego za njen rad, koliko sam skužila. Čini mi se da je i Ranini nešto pisala nekidan o njoj.
Pojma nemam zašto, ali ovako po ponašanju (ne zato što je Caga u pitaju) djeluje mi kao da sebe gura.

Ranini je pre neki dan pisala da ona naplaćuje intervuje. Nije mi jasno od koga naplaćuje? Možda od nekihj nebitnih likova koji bi da se pojave u novinama, na plaća joj sigurno Caga da ga intervjuiše. Meni ta vest više liči na to da je ona platila Ranini i slične da je reklamiraju po modelu važna je reklama nije važmo da li je dobra ili loša. Ta žena je odjednom isplivala i postala tema.

Poncha ::
Ova dva se baš dobro zezaju na snimanju.

Njih dvojica su se baš skompali i to mi je super. Volim da vidim partnere da se dobro slažu.



Hahahahahahahahahahahahaha, umirem na Bondarenkin san, ti si izgleda pomešala svoje silne švalere ne znaš više ni za koga bi se udala. Pusti što ti ne znaš, nego ne zna ni tvoja podsvest. smeh

Poncha ::
Ja se zezala, ali ono stvarno. Jozi na setu. Stvarno su onda mogli i Ibrinu kuću.

Pa kad već snimaju tu, mogao bi da im naplati i prostor i usput i za Mihre da statira tu. smeh
A Jozi već i pozira, vidi kako gleda u kameru, bolje izgleda na slici nego Ibro. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 8:38 pm

Sara Ulusoy ::
Što se tiče rejtinga, Ab i ABC nisu loši, ali je total loš za ovako skupu seriju. Nadam se da će to posle porasti, ali ne verujem da će serija doći do zasluženog rejtinga, jer su em počeli kasnije, em su naravno izabrali najgori dan.

Pročitala sam ja sve. Mene serija nikako temom nije privukla i to sam još naišla na neke scene i djelovale su mi prilično stresno, dramatično i tužno.
Vidjela sam Onura u nekoj sceni, meni taj tip ima nešto u sebi da ga ne mogu gledati. Djeluje mi strašno. lol!

Kažeš Hakan glavni jebač. smeh Pored svih ostalih zgodnih frajera.

U kvalitetu serije nisam ni sumnjala. Mislim da će ona opstati, a MI polako još više padati.
Bu arada, ja sam odgledala zadnju epizodu i meni su njih dva fenomenalni. U jednoj sceni, kad mu Bursin drži monolog sam se ismijala na Barcinu zadnju rečenicu. Ekstra su.

Sara Ulusoy ::
Aha, te scene su zamenili? Nisam to znala. Pre že biti da Nemce i ostale ne privlače takve scene jer je to na njihovim televizijama dozvoljeno i normalno, a kod Turaka je seks u 21. veku još uvek tabu tema, pa njih privlače takvim scenama.

Ovo gdje su izbacili seks nije iz Njemačkog nego za područje Bliskog istoka i Afrike.

Sara Ulusoy ::
Sve zavisi iz kog ugla gledamo. Ako gledamo iz tvog ugla, svako ko ne bude na Hakanovoj strani biće manje simaptičan od onoga ko ne bude, ako gledamo iz mog ugla, onda bih Leylu mogla da volim i ako mu bude radila iza leđa pod uslovom da je lik dobro i inteligentno napisan. Ali ja mislim da je i Zeyno dobro napisana. U svakom slučaju, više bih volela da Leyla bude u protivničom timu pa da posle pređe na njegovu stanu kada se zaljubi u njega, nego da bude obična Faysalova pomoćnica i Hakanova devojka.

Da, iz mog ugla svatko tko je protiv Hakana, moj je neprijatelj. smeh Ali bez obzira na to što će mi po priči Zeynep biti simpatičnija, vidim da je ljepši s Leylom. Divota jedna.

Sara Ulusoy ::
Uf, uf, gde me nađe. U tom slučaju bih mogla da počnem da navijam da MI propadne, čak bih bila spremna i da im platim duplu pretplatu, jednu za Beren drugu za Ibru. lol!

smeh

Slušaj, dok počne Beren snimati (ako im bude prošlo pola godine od službene objave, kao i kod Cage), stigle Ibro snimiti baya baya epizoda za MI. lol! Što se mene tiče - 13 i bok.
Iako ja baš volim i ovu ekipicu.

Sara Ulusoy ::
Jao pusti ih molim te, samo čekaju da neko nešto kaže pa da pametuju. Nisam baš nešto pratila, ali koliko sam shvatila Ahsen se prvo raspravljala sa nekom Serenayinom fanicom, pa posle sa Aycinom. Mislim da bi oni prvenstveno trebali da shvate da Cagu ne moraju svi da vole i da oni koji ga ne vole to je njihov problem i njihovo pravo, sve dok ne označavaju njega ili bilo koga iz egofca, mogu da pišu na svojim profilima šta hoće i niko nema pravo da im upada i pametuje. Svaka im čast kad imaju toliko vremena i energije da ispravljaju sve krive drine po twitteru, mene bi mrzelo.

Da, uhvatila sam da se s nekim raspravlja. Ona je oko toga, druge oko nečega drugog. Znam samo da je riječ ego letjela svuda, ali mi se uopće nije dalo čitati.

Sara Ulusoy ::
Samo nagađanja, znaš kako to ide, sada će sve žive da nabroje dok partner ne bude zvanično objavljen.

A nagađanju su zato što je upratio Netflix? Ili?

Sara Ulusoy ::
Ranini je pre neki dan pisala da ona naplaćuje intervuje. Nije mi jasno od koga naplaćuje? Možda od nekihj nebitnih likova koji bi da se pojave u novinama, na plaća joj sigurno Caga da ga intervjuiše. Meni ta vest više liči na to da je ona platila Ranini i slične da je reklamiraju po modelu važna je reklama nije važmo da li je dobra ili loša. Ta žena je odjednom isplivala i postala tema.

To sam tako nekako i shvatila. Onda se ona pravdala po instagramu.
Ne znam kome naplaćuje, ali možda ima onih kojima naplati. Caga sigurno ne treba plaćati da bi izišao u novinama, da hoće davao bi intervjue svaki dan po dva puta koliko bi ih bilo zainteresirano.

Sara Ulusoy ::
Njih dvojica su se baš skompali i to mi je super. Volim da vidim partnere da se dobro slažu.

Meni ih je baš gušt vidjeti.

Sara Ulusoy ::
Pa kad već snimaju tu, mogao bi da im naplati i prostor i usput i za Mihre da statira tu. smeh
A Jozi već i pozira, vidi kako gleda u kameru, bolje izgleda na slici nego Ibro. smeh

Da. Baš to. lol!

Pozira bome. U ovom nastavku ga nisam vidjela. Bio je neki pas, ali mi se čini da nije on.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 8:52 pm

Inače, malo sam danas popisala "neka" pitanja na koja bih htjela čuti odgovore.

Ja ne bih bila dobar novinar i toga sam svjesna, ali ja Cagi ne bih ni prišla kao novinar. stidljivko Ovo je nešto što mene zanima, što možda 90% ljudi ne bi zanimalo i bilo bi im glupo, jer mene ne zanimaju nikakve bombastične stvari nego Caga.
Na neka pitanja me zanima odgovor, a na neka samo želim potvrditi što mislim. Ima ih mnoštvo, ali ovo nisu sva (nego kap u moru), nego što mi je prvo palo na pamet, a na koja ću teško čuti odgovor.

- Kako si? (Ali baš kako je, ne ono pitanje reda radi, nego baš kako je.)
- Jesi li (trenutno) sretan i ispunjen?
- Bi li želio, da možeš, išta promijeniti u svom životu? Ako želiš možeš reći i što, ako ne želiš, nema veze.
- Bi li volio neki trenutak u životu ponoviti?
- Koliko ti je važno zadržati privatnost za sebe?
- Smeta li ti kad fanovi zadiru u nju? A novinari?
- Kako tvoji roditelji i brat gledaju na tvoj glumački poziv?
- Vole li te gledati na ekranu? Prate li svaku tvoju seriju i film? Jesu li se već pretplatili na Netflix? Čitaju li novine pa te zovu kad nešto o tebi pročitaju?
- Voliš li provoditi vrijeme s rodbinom?
- Znaš li išta bosanskog i bugarskog jezika odakle tvoji vuku korijene?
- Slušaš li koju balkansku glazbu? Koga i što?
- Kako voliš provoditi svoje slobodno vrijeme?
- Koliko ti je važno da imaš slobodnog vremena? Kad ti je ono najpotrebnije?
- Kako se opuštatš?
- Kojim se hobijem, osim ribolva, baviš?
- Što te toliko čini sretnim u ribolovu?
- Koliko ti je košarka, i općenito sport, bitna u životu?
- Koji ti je omiljeni sport za igranje? Koji za gledanje?
- Voliš li biti sam, provoditi vrijeme sam? U kojim trenucima?
- Kad si tužan je li ti draže da si sam ili s nekim?
- S kim prvim podijeliš sretni trenutak?
- Što kod ljudi najviše cijeniš? Koje osobine?
- Što za tebe znači biti dobar prijatelj?
- Koga sve nazivaš bro i sis?
- Bi li mogao biti na nekom mjestu bez ikakve tehnologije?
- Guše li te pomalo društvene mreže i što misliš o njima?
- Koliko često kuhaš?
- Koja su ti omiljena jela za pripremanje, a koja najviše voliš jesti?
- Je li mamina kuhinja - najbolja kuhinja?
- Jesi li ikad radio išta slatko?
- Smatraš li da postoje muški i ženski poslovi?
- Što ti kod kuće najteže pada za napraviti?
- Kakav si kao kućni majstor? Možeš li išta popraviti sam?
- Bi li volio imati nekog kućnog ljubimca?
- Koliko si ljubimaca imao dosad?
- Ima li u tvojoj kući neki predmet ili nešto što najviše voliš?
- Koliko instrumenata i koje imaš u kući?
- Sviraš li često? Što?
- Pjevaš li po kući? Kada?
- U čemu se osjećaš najudobnije?
- Koji ti je modni dodatak najdraži?
- Postoji li razlog zašto više ne nosiš tako često satove?
- Što najčešće gubiš?
- Voliš li zbilja toliko kape, kapuljače?
- S kakvom si frizurom najzadovoljniji?
- Najsretniji dan u životu?
- Najtužniji dan u životu?
- Je li volio odlaziti u školu? Zašto? Jesi li bio sretan kad si završio školu?
- Pamtiš li kojeg profesora?
- Bi li se volio vratiti bar na dan u školu? U djetinjstvo općenito?
- Čuješ li se ili družiš s nekim od kolega iz školskih klupa?
- Jesu li oni ponosni na tebe i tvoj planetarni uspjeh?
- Imaš li ikada tremu? Kada?
- Bojiš li se neuspjeha?
- Kako se osjećaš dok čekaš novi projekt?
- Koliko često dobiješ ponude i scenarije?
- Koliko si projekata odbio? Jesi li požalio za ijedan odbijen projekt?
- Koliko ti vremena treba da odlučiš?
- Koliko puta čitaš scenarij?
- Po kojem kriteriju biraš?
- Jesi li se u neki projekt zaljubio na prvu?
- Jesi li prihvatio nešto što ti se nije svidjelo na prvu?
- Uvažavaš li tuđe savjete u vezi s poslom? Čije?
- Je li ti draže snimati seriju ili film i zbog čega? Što je teže, što lakše?
- Koliko ti je važno tko s tobom glumi u projektu i tko su ti kolege? Zašto?
- Da se tebe pitalo, bi li ikad dogodilo da bi neku drugu izabrao za partnericu?
- Je li ti netko od kolega s kojim si glumio pomogao u poslu?
- Je li ti se teško osloniti na druge u scenama?
- Koji tip scena ti je najdraže snimati?
- U kakvim i kojim scenama najviše uživaš?
- Ima li nešto što ne voliš baš snimati?
- Koliko ti teško padaju akcijske scene?
- Koliko se dugo pripremaš?
- Koliko ti treba vremena da bi naučio tekst?
- Improviziraš li ikad? U kojim si trenucima to napravio? Što?
- Tko je majstor za improvizaciju?
- Koliko ti se puta dogodi da zaboraviš tekst?
- Koju si scenu najviše puta ponavljao? Iz kojeg projekta?
- S kime ti je posebno lako bilo surađivati?
- Je li ti važna atmosfera na snimanju?
- Zašto toliko voliš imati kameru u ruci na setovima?
- Je li ti problem skidanje u seriji za potrebe scene? A filmu?
- Kakav je osjećaj imati toliko ljudi oko sebe, a zavoditi partnericu?
- Kako postižeš da ti suza krene iz oka? Koja je tvoja tehnika?
- Voliš li se gledati na ekranu? Što misliš dok gledaš?
- Kako se osjećaš dok glumiš? Je li zadovoljstvo veliko?
- Poželiš li se ikad upetljati u scenarij ili korigirati nešto?
- Kojem svojem liku bi i što savjetovao?
- Sve si likove savršeno uradio, ali u koji ti je lik bilo najlakše, a u koji najteže ući?
- Iz kojeg lika ti je bilo najteže izići?
- Ako se smije znati, na kojem setu si se najviše zabavljao?
- Je li ti važnije da se tebi sviđa lik ili da ga publika odlično prihvati?
- Kojeg, odnosno kakvog, lika bi u idućem projektu glumio?
- Što bi sve za posao napravio?
- Pada li ti teško učenje novih stvari za potrebe projekta?
- Želiš li se okušati u nekoj komediji?
- Bi li se okušao i na daskama koje život znače? Jesi li razmišljao ikad o tome?
- Kakav projekt nikad ne bi prihvatio?
- Jesi li imao čudnih i nemoralnih ponuda?
- Što je najčudnije što si o sebi čuo?
- Koja je najoriginalnija stvar koju si čuo?
- Bi li se zbog projekta preselio negdje, recimo u Afriku?
- Što ti sve pruža LA? Što on ima, a nema Istanbul?
- Možemo li se nadati nekom američkom projektu?
- Ako odeš u Ameriku poslom, znači li to da je to kraj turskoj dizi produkciji?
- Ima li neki projekt u vidu? Ima li ponuda?
- Koliko ti znači suradnja s Netflixom?
- Jesi li u ijednom trenutku svoje karijere požalio zbog toga što si postao glumac?
- Jesi li ikad požalio na nešto na što si pristao? Ne trebaš reći na što točno ako ne želiš.
- Na što si u životu najponosniji? Je li to neko privatno ili poslovno ostvarenje?

Brzopotezn:
- Istanbul ili LA?
- Serija ili film?
- Kad su u pitanju tvoji projekti: akcija ili romantika?
- Auto ili jahta?
- Lov s harpunom ili pecanje?
- Ronjenje ili plivanje?
- Posao ili hobiji?
- Sviranje ili pjevanje?
- Odijelo ili trenerka?
- Kratka kosa ili duža kosa?
- Film ili knjiga?
- Romantična večera: sam kuhati ili u restoranu?
- Intimno vjenčanje ili veliko vjenčanje?
- Kuća ili stan?
- Centar grada ili osama?
- Skijalište ili skrivena uvala?
- Jutro ili večer?
- Druženje kod kuće ili izlazak vani?
- S koliko godina si prvi put zapalio cigaretu?
- S koliko godina si se odselio od kuće?
- S koliko godina si odradio prvi posao?
- Da se ovog trena ne baviš glumom, od čega bi živio?
- Tko ti je omiljeni pjevač i pjevačica, grupa?
- Zovu te iz Hollywooda i kažu ti da imaš pravo izabrati vrstu filma i kolege glumce - što i koga bi odabrao?
- Najljepši grad na svijetu?
- Imaš pedeset godina, u kojem si gradu?

Da/Ne
- Jesi li radio puste nepodopštine kao dijete?
- Svađaš li se često?
- Nedostaje li ti u ovom trenu netko?
- Jesi li se ikad rasplakao?
- Jesi li razmišljao baviti se nekim drugom poslom?
- Bi li se želio vratiti na faks i nastaviti studij?
- Bi li se skinuo potpuno gol za potrebe snimanja?
- Bi li volio živjeti u nekom drugom vremenu?
- Je li te razočarao netko kome si vjerovao?
- Pada li ti teško rano buđenje?
- Bi li se u Americi okušao u njihovim serijama?
- Da ti ja ponudim neki scenarij za film ili seriju, bi li ga barem pročitao?

Ima pitanja na koja me zanima odgovor jako, ali ne bih ga nikad pitala. stidljivko

I pitanja koja bih mu postavila iza kamera (da ne idu na vanka), ali isto tako rekla da ne treba ni na jedno odgovoriti.
- Jesi li ikad razmišljao o braku?
- Što ti je u vezi najvažnije?
- Je li ti bitnije da usrećiš drugu osobu ili sebe?
- Voliš li biti zaljubljen?
- Vjeruješ li u ljubav?
- Što je za tebe sreća? Kad si ti najsretniji?
- Bez koga ili čega ne bi mogao živjeti?
- Što je čovjeku najpotrebnije?
- Idu li ti fanovi ikad na živce?
- Hoćeš li sebi dati neku dulju pauzu od snimanja?

Ovo je recimo prvo što mi je palo na pamet, što me zanima, ali pitanja bi se neka mijenjala ovisno o njegovim odgovorima. I širila se još... I tako, ja bih mogla s Cagom mjesec dana razgovarati... stidljivko
Da pročitam još jednom što sam napisala dodala bih sigurno još toliko toga... Bolje da ne čitam što sam dosad napisala. Neću stati s pitanjima nikada.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyFri Nov 23, 2018 8:56 pm

Umalo zaboravih.

Što je Yilidiraya ponukalo da objavi sliku?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 43423303_195147901426511_4491840269160393356_n
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 35 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: