Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptyFri Nov 23, 2018 9:20 pm

Bondarenkova, ni danas ne manjka Plavog u toj grupi. A sad se pridružila nova u gledanju. I bak.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 6-D7-DD216-43-F8-467-D-AFF3-426-A9-CC7-B7-CE
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptyFri Nov 23, 2018 9:43 pm

Oha Poncha, pa intervju bi trajao dva dana da mu ovo sve postave. lol! Ali dobra su pitanja, mada ne znam koliko bi zeleo da odgovara na ova ljubavna.

Odoh sad da gledam Ibru.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptyFri Nov 23, 2018 9:44 pm

Hahahaha, ova uzela bolovanje zbog serije, svasta ja to nikad ne bih uradila. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptyFri Nov 23, 2018 11:17 pm

Hahahaha feys, neys. Koji ludaci, ipak je najbolje kad su zajedno.

Jednog jure za ubistvo drugog za drogu, ali Barca masta kako ce da uhapsi MKC zbog karata koje je nabavio na crnoj berzi. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 12:09 am

Sendvic sa senfom i majonezom. smeh Ovaj MKC je stvarno bolestan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 3:48 am

Poncha ::
Mislim da ista ona koju sam ti već jednom prije spominjala - ova. Grupa u kojoj ima svega i svačega od latino serija preko tuskih do kosookih serija. Uglavnom su Turci zastupljeni iako u zadnje vrijeme ima svega. To je grupa koja je jako pratila Stankove serije, samo što ja u to vrijeme nisam baš čitala što pišu. Inače sam pasivni promatrač, kako bi se reklo. Ne čitam, a pogotovo ne pišem, ni sad, ali sam u grupu nakon sto godina ušla kad je počinjala Ibrina serija da vidim komentare jer su u toj grupi Ibrine najstrastvenije gledateljice. Međutim, baš njima se serija ne sviđa. Tako da sam tu vidjela Plavog prije nego li si nas ti ovdje upoznala s njim. Bu arada, iz te grupe je krenuo prijevod Mažora, odnosno neke od njih ga preveode i dio su tima koji prevode serije. Što turske, što ruske. I Stankove serije su oni prevodili.

Aha, ta grupa. Pa to su valjda one Despinke, one su prve prevodile i VMLj i većinu Stasovih serija, sad ako je već krenula navala na Igora, možda se tako posvete i Pavelu. wow

Poncha ::

Pa da, koliko vidim, od Rusa je jedino Stanko i Pavel aktualni. Očito njih dva imaju to nešto.

Definitivno imaju to nešto, pre svega fatalnost po mene. lol!
Kozlovski i Maks, koliko god ih ja volela, su pre svega što se ono kaže dobre prilike, ali nikad nisu bili u stanju da me dovedu do ludila za njima. lol!

Poncha ::

Znam, ali nemoj mu previše nametati svoje, da se čovjek ne naljuti.
Ali ako je spreman za kumstvo s Turčinom i Hrvaticom onda :cereeeeek: .
Mislim, to bi mi bilo treće kumstvo na vjenčanju, kad bi mi još kumov kum bio po guštu.  :cereeeeek:


Neću mu nametati, ja ću mu lepo objasniti da kumovi treba da nam budu osobe koje su nas spojile (to si pre svega ti, ali kako je Caga deo tebe, a i deli tag sa njim, onda i on). lol!
I onda sam uverena da će mu se svideti ideja. :cereeeeek:

Poncha ::
Smij se ti, ali to je čista realnost.

Saro, dolaziš li ti uopšte na moje venčanje? lol!

Poncha ::

Što je reći pa si ti pogledala Ibru? lol! I kako si se to uopće počela smijati? smeh

Pa videla sam sliku i bila mi je smešna. smeh

Poncha ::

Znači odvalila sam se smijati.

smeh

Poncha ::
1. Jasno kao dan da je Kozlovski zadnja rupa na sviralu.
2. Malo još i Stanko će biti smijenjen. Samo ako potraje Pavel još malo i ne popusti te.
3. Stanislav je dao svoj blagoslov. Sad možeš slobodno s Pavelom biti. A i on misli malo - riješio sam je se.
4. Nema izgleda Maksa na vidiku. smeh

smeh  smeh  smeh
1. A nije, ali to je upravo ovo što sam gore napisala. Nema on tu dozu fatalnosti po mene. lol!
2. Zasad mi je super ova bigamija, da ne kažem poligamija. Da sam znala da je ovako dobro imati više veza, varala bih svakog svog bivšeg. smeh
3. Stanislav dao blagoslov? To znači to? A šta onda, ja njemu treba da dam blagoslov za Auriku? lol!
4. Pa davno sam ti ja rekla da Maksa najmanje gledam u tom kontekstu, vidiš da ga volim sa Lizom, a i čekaju novo dete na putu, samo mi još on fali. lol!

Poncha ::

Iz tog sam ti ja razloga rekla gdje ćeš mu išta govoriti. smeh Pretpostavila sam da će odmah pitati tko, što, kako...

A znala sam i ja, zato sam se i spremila, ali prosto sam morala to da mu kažem. Njemu je od svega bilo najzanimljivije što ja pričam nekome o njemu. smeh I posle ga odeljenje zezalo da je profesorkin miljenik.

Poncha ::
Pozdravi i ti njega. topić  Plus mi prenesi kako teku razmišljanja o seriji. Kako mala podnosi kraj prve sezone? A kad završi serija, reci mu da su mu moć zapažanja i uočavanje detalja kao i sluh na zavidnoj razini. I da sad s istim elanom može pratiti i nastavni sadržaj. :P

To ću obavezno da ti prenesem, i sama ne mogu da dočekam. A ne gleda ona ovaj naš prevod, ona koristi netflix i tamo su izbacili dve sezone prevedene ali treću nikako da izbace, pa mi se žalila kako hoće da pukne. Rekla mi je ako ne izbace sad za vikend da će odgledati bez prevoda, pa ko živ - ko mrtav. lol! Ona je čak u iščekivanju treće sezone odgledala ponovo ove dve. naklon  smeh
Poslednja rečenica -  naklon  lol!

Poncha ::

Da mi je znati kako si se vješto izvukla.  smeh

Pohvatala sam mu neke kombinacije po školi i shodno tome ucenila. lol!

Poncha ::

Vidim ga. Dobro da je stavio kapu na glavu, bolje to nego kao što ima običaj - kad nema sunca staviti sunčaene naočale na glavu.  lol! Kao da je iz Splita, dobro ih ne stavi i na oči.

smeh A ludak. :cereeeeek:

Cok, cok, cok tesekur ederim za gifove!!!  kisic  kisic  kisic  kisic  kisic  kisic  kisic  kisic

Poncha ::

Vidim da ovo prstenje i dalje ne gubi. Ah, Agata, ah.  smeh


Skapirala sam u čemu je štos! On kad je gostovao kod Urganta, valjda da ublaži ili predstavi na lepši način - rekao je da su se oboje tetovirali zbog toga što on stalno gubi burme. Međutim, ova njegova ćurka se u svom vlogu izletela - kad su imali krizu leta 2017. (gde sam tada bila sunce mi moje, umesto da ga 'vatam, ja plačem za Stanislavom facepalm ) pauzirali su odnose i posle kad su se pomirli u znak toga su oboje uradili tetovaže u obliku burmi. lol!

Poncha ::
Nemam pojam što je govorio, o nekom snimanju valjda. Ali ovo sam razumjela.  smeh  lol!

:cereeeeek:
Reportaža je bila o ovoj njegovoj novoj seriji što se sad prikazuje u Rusiji - Žuto oko tigra. Najavljivao je i on na instagramu, a i pola Mažor ekipe je hvali. Na toj lokaciji je sniman deo serije, pa valjda zbog toga. I ćilibar igra bitnu ulogu u priči, pa su pričali i o tome.

Poncha ::
Pazi kako je udahnio pa se nasmijao. Je li to nije znao što će reći? Ili je dobivao na vremenu?  lol!
https://media.giphy.com/media/vxM0xG9mGGrm6JW9GL/giphy.gif

:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:
Pričao je o radnji i kako su se putevi razišli njegovom liku i ostalim njegovim prijateljima, pa valjda dok je izabrao pravu reč. :cereeeeek:

Poncha ::

Što bi ti htjela? Čovjek te zaprosi, a ti na dan vjenčanja odlučiš ga zamijeniti za Plavoga. Normalno da je ljut.  lol! I još je bio na svadbi.

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Poncha ::
A znači tamo je otišao kad je nestao.

I vidiš ti šta on meni ovim suptilno poručuje. Kako svi putevi vode u Rim, a on je u Rimu, znači da svi putevi vode do njega. lol!

Poncha ::
Ali njega Plavi nije pozvao na svadbu. Joj, samo da on nije kum.  lol!

smeh Ne brini, nisu u toliko dobrim odnosima da se okume. lol! Pritom, zamisli koliko bi to bilo komplikovano - moj ljubavnik bi bio kum na mom venčanju mom mužu, a među gostima bi bila njegova žena, koja je najbolja drugarica mom nesuđenom mužu. smeh  smeh  smeh Ono iz Kuhinje Bivši muž tvoje bivše žene, koju si ti prevario sa svojom bivšom ženom je boza za ove odnose. lol!

Nego, gledam sad, od ovih mojih Rusa koji prate Pavela na instagramu su Maks, Liza i Ljubava. wow

Poncha ::
Je, sad te uhvatilo da se sjetiš otkad nisi gledala Stanka. Kad je Plavi završio sa serijom i kad si došla malo sebi.  lol!

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 3:56 am

Poncha ::
Bondarenkova, ni danas ne manjka Plavog u toj grupi. A sad se pridružila nova u gledanju. I bak.

https://i.postimg.cc/52J4fXSm/6-D7-DD216-43-F8-467-D-AFF3-426-A9-CC7-B7-CE.jpg

smeh smeh smeh
Dobro, sad ću da priznam. Prošle nedelje u ovo vreme (jbt, već je prošlo nedelju dana kako sam odgledala seriju! placljivko ) kad sam imala frku po ceo dan i nervirala se što ne mogu da gledam finale, razmišljala sam da pitam direktora da nađem zamenu za taj dan, ili uzmem bolovanje, ali se tako potrefilo da se već pre mene jedna koleginica razbolela i onda nikako nisam mogla. Zato i jesam onoliko ludela. lol!

Nego, šta misliš - da li je vreme da repriziram seriju?
Razmišljala sam, strašno mi se gleda sad iz novog ugla da vidim celu priču u kompletu kad znam sve. Plus me zanima kako bih sad gledala na mnoge stvari. A i ne mogu bez Igora. <3
A, opet, prva sezona i sam taj početak je toliko nevin i blag spram svega ostalog što sledi, da me prosto plaši kako ću da podnesem, da li će mi srce uopšte izdržati. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 4:18 am

Poncha ::
Bondarenkova, kopirat ću ti ovako neke komentare bez imena, možda žene ne bi htjele da im se imena nalaze po internetu, ipak je zatvorena grupa u pitanju. Glupo mi je i ovako, ali bar se ne zna tko su.

Joj, ja sam skroz zaboravila na to. Mogla sam ti reći da mi pošalješ u pp, ali ajde sad nema veze, snašla si se. Žao mi je samo što sam te iscimala toliko, ali stvarno mi znači da čitam ovako nešto. <3

Poncha ::

Meni ga je mnogo bilo zao kad je u 11 epki doso sa cvecem kod nje, i tako je bio sladak i iskren, pa i stidljiv kad joj je rekao ja bolje ne znam, samo mi reci da ili ne.

Evo recimo, podsetile su me na ovu scenu, koliko je to meni bilo divno. stidljivko

Poncha ::
I scena u drugoj sezoni, mislim da je isto 11 epka u pitanju kad dodje kod nje, i kaze joj da ne odbija njegovu pomoc a ona njemu Jel ti znas da nas dvoje ne mozemo biti prijatelji. Pre toga je pitao kako ce sa trudnocom. Poljubi joj ruku, uzme flasu i kaze ovo ti ne treba, i ode i olesi se. Mukica

Ovo isto obožavam. <3
To i jeste meni najbolnije kad su njih dvoje u pitanju, bukvalno ni jedan jedini dan nisu imali prilike da budu zajedno bez da razmišljaju o bilo kome i bilo čemu. Nijedan bezbrižni trenutak. Čak i to dete nije bilo njihovo zajedničko. Osim tog jednog seksa i par poljubaca, njihov odnos se svodio na prepoznavanje dve srodne duše u nekom vanvremenu, iako su na prvi pogled bili totalno različiti, sporazumevali su se, baš kako kažu i u Ezelu, nečujnim rečima. <3
Zato onakav kraj i ima toliko smisla. naklon placljivko

Poncha ::

x: al je on stalno bio pijan..od muke..kako sta otkrije..oni ubiju sve..on se olesi..a kada ga policija donela kod nje u stan...**doveli smo.vam.muza***haa..
Poncha ::

z: aha pa ujutru kad ga budi kaze mu dobro jutro, muzu

Evo i na ovo su me podsetile. :cereeeeek:

Poncha ::
Ali scena kad Igor razgovara sa Prjakovim, pa mu ovaj kaze kao zatvori se sad pa se napi, a on mrtva ladan mu odgovara Ne mogu, rekla mi Vika da ne pijem vise  da se unormalnim

I na ovo. :cereeeeek: smeh

Poncha ::
x: Secam se da joj je rekao prekrasna si..voleo je..ali kao da je znao i osecao da nikad nece biti zajedno...

placljivko

Poncha ::

https://i.postimg.cc/3x5DKmCW/46502219-10212672209789498-6573313005461700608-n.jpg

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
w: A koji pogled su razmijenili ma kraju prve sezone Vitka i on... Pa još kad se on osmjehnuo krajem usana onako razočarano, gorko i ironično u isti mah... Uh...

Upravo to, razočaran, gorak i ironičan u istom trenutku osmeh, mikromomenat koji je nagovestio mnogo toga. naklon :cereeeeek: placljivko

Poncha ::

q: Priznajem... Igor me svako jutro isprati na posao
z: pa canim on radi nocnu a ti dnevnu
q: Zato cekam vikend Ima da radi duplu smenu

smeh

Poncha ::
I tako. Valjda si pohvatala u kakvom su stanju i koliko im je serija draga.  naklon Cure su simpatične, baš se vidi pozitiva neka. Sad sam išla čitati bolje što pišu, prije sam u letu.
Ne kopira mi se više.  lol! Pola posta sam trebala ponovno jer čim kopiraš neki smajlić ovaj naš ga ne prepozna i nakon smajlića kao da ništa nije pisalo.  durica Tako da sam trebala sve njihove smajliće - zaljubljene ili tužne ili smiješne, obrisati.

Hvala ti još jednom, stvarno mi je značilo! <3
I izvini što sam te iscimala. fala vi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 4:34 am

Poncha ::
Inače, malo sam danas popisala "neka" pitanja na koja bih htjela čuti odgovore.

Vau! wow
Zanimljivo, ja nikad nisam izdvajala pitanja koja bih postavljala ovim mojima, ali dala si mi sad ideju. Baš si kreativna, pitanja su genijalna, sad ću da izdvojim koja su meni najzanimljivija.

Poncha ::
- Bi li volio neki trenutak u životu ponoviti?
- Vole li te gledati na ekranu? Prate li svaku tvoju seriju i film? Jesu li se već pretplatili na Netflix? Čitaju li novine pa te zovu kad nešto o tebi pročitaju?
- Koliko ti je važno da imaš slobodnog vremena? Kad ti je ono najpotrebnije?
- Što te toliko čini sretnim u ribolovu?
- Koji ti je omiljeni sport za igranje? Koji za gledanje?
- Voliš li biti sam, provoditi vrijeme sam? U kojim trenucima?
- Kad si tužan je li ti draže da si sam ili s nekim?
- S kim prvim podijeliš sretni trenutak?
- Bi li volio imati nekog kućnog ljubimca?
- Koliko si ljubimaca imao dosad?
- Ima li u tvojoj kući neki predmet ili nešto što najviše voliš?
- Koliko instrumenata i koje imaš u kući?
- Sviraš li često? Što?
- Pjevaš li po kući? Kada?
- S kakvom si frizurom najzadovoljniji?
- Imaš li ikada tremu? Kada?
- Kako se osjećaš dok čekaš novi projekt?
- Koliko često dobiješ ponude i scenarije?
- Koliko puta čitaš scenarij?
- Po kojem kriteriju biraš?
- Jesi li se u neki projekt zaljubio na prvu?
- Je li ti draže snimati seriju ili film i zbog čega? Što je teže, što lakše?
- Je li ti netko od kolega s kojim si glumio pomogao u poslu?
- Je li ti se teško osloniti na druge u scenama?
- Koji tip scena ti je najdraže snimati?
- U kakvim i kojim scenama najviše uživaš?
- Improviziraš li ikad? U kojim si trenucima to napravio? Što?
- S kime ti je posebno lako bilo surađivati?
- Je li ti problem skidanje u seriji za potrebe scene? A filmu?
- Kakav je osjećaj imati toliko ljudi oko sebe, a zavoditi partnericu?
- Kako postižeš da ti suza krene iz oka? Koja je tvoja tehnika?
- Kojem svojem liku bi i što savjetovao?
- Sve si likove savršeno uradio, ali u koji ti je lik bilo najlakše, a u koji najteže ući?
- Iz kojeg lika ti je bilo najteže izići?
- Ako se smije znati, na kojem setu si se najviše zabavljao?
- Je li ti važnije da se tebi sviđa lik ili da ga publika odlično prihvati?
- Bi li se okušao i na daskama koje život znače? Jesi li razmišljao ikad o tome?
- Što ti sve pruža LA? Što on ima, a nema Istanbul?
- Možemo li se nadati nekom američkom projektu?
- Ako odeš u Ameriku poslom, znači li to da je to kraj turskoj dizi produkciji?

I sad mi je prosto krivo što nemamo odgovore. lol!

Poncha ::

Brzopotezn:

Ovde mi se sve sviđa.

Poncha ::

- Jesi li razmišljao baviti se nekim drugom poslom?
- Bi li se želio vratiti na faks i nastaviti studij?

topić

Poncha ::
- Da ti ja ponudim neki scenarij za film ili seriju, bi li ga barem pročitao?

:cereeeeek:

Poncha ::

- Je li ti bitnije da usrećiš drugu osobu ili sebe?
- Voliš li biti zaljubljen?

naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 4:37 am

Na granici...
Stigla sam do 50. epizode i WTF??? ŠTA je ono PONCHA, oni nama najaviše poljubac Marka i Petre, a mi dobismo seks Petre i Kreše??? wow
Skroz su me zbunili, ali super mi je bila scena. Ako je to to, ako je ona odlučila, ja sam zadovoljna. :cereeeeek:

I kad sam već kod komedija, pisala sam najpre Sparks jer mi to pratimo, ali pošto od nedavno kapiram da nas i ovde ljudi čitaju ( lol! ) za ljubitelje Kuhinje najtoplija preporuka novi spin-off zvani SenjaFeđa.
Meni je recimo Hotel Eleon totalno razočarenje i ništa mi se u toj seriji ne sviđa sem Bikovića u prvoj sezoni. Ali ovo je u startu počelo u starom, dobrom duhu Kuhinje, sa tom razlikom što je ovde reč samo o Senji i Feđi, mada su njih dvojica standardno blesavi. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 5:18 am

Još jedna sa snimanja.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 En1kepm_lmw
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 6:28 am

Koji su ovo bogovi, 'ladno su napravili stranicu na instagramu Mažor4 na kojoj sami pišu nastavke po epizodama i taj materijal predlažu reditelju i scenaristima serije. naklon smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 9:05 am

Sara Ulusoy ::
Oha Poncha, pa intervju bi trajao dva dana da mu ovo sve postave. lol! Ali dobra su pitanja, mada ne znam koliko bi zeleo da odgovara na ova ljubavna.

To sam ja napisala što bih ga ja pitala i na koja pitanja želim odgovore (pa makar i kroz deset intervjua), ali na koja čisto sumnjam da ću ikad čuti. Možda neka koja bi pala svakome na pamet, mene baš zanimaju ova neka koja nikome nisu bitna, a meni jesu. Naizgled potpuno nepotrebna.
Kad sam pročitala, vidim da sam samo načela pitanja, ja lijepo rekoh ja bih s njim mogla razgovarati mjesecima.  lol! Ma zauvijek.  stidljivko

Prije svega, odmah, bih mu rekla da ni na jedno pitanje ne treba odgovoriti ako ne želi i to se pitanje automatski briše. Ni ne bi odgovorio, znam, ali ja ni ne želim da on odgovori na njih. Da snimam intervju, kad dođem do intimnijih pitanja, ugasila bih kamere i diktafone onda pitala. Meni je i dovoljna njegova faca koju ima kad čuje pitanje. Kakvu facu složi, to mi je i više nego odgovor. A sve i da odgovori, nisam sigurna da bih objavila. Zapravo, ne bih. I ne očekujem da na ljubavna pitanja ikome ikad odgovori.

Sara Ulusoy ::
Odoh sad da gledam Ibru.

Ja sam se ismijala s njima.

Sara Ulusoy ::
Hahahaha, ova uzela bolovanje zbog serije, svasta ja to nikad ne bih uradila. smeh

Pih, a ja se ponadala da ćeš ti za Protectora uzeti. tuzni

Sara Ulusoy ::
Hahahaha feys, neys. Koji ludaci, ipak je najbolje kad su zajedno.

Jednog jure za ubistvo drugog za drogu, ali Barca masta kako ce da uhapsi MKC zbog karata koje je nabavio na crnoj berzi. smeh

smeh  smeh  smeh  smeh Imali su dobrih provala.

Meni su definitivno najbolji kad su zajedno. Koma su mi. I kad su emocije u pitanju i kad su ludi i smiješni.
A bome su takvi na setu ako je suditi po tome kakvi su kad im novinar dođe na set.  smeh

Sara Ulusoy ::
Sendvic sa senfom i majonezom. smeh Ovaj MKC je stvarno bolestan.

smeh

Nisam skužila što je u sendviču. Za majonezu jesam, ali ovo drugo nisam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 10:04 am

Mrs Bondarenko ::
Aha, ta grupa. Pa to su valjda one Despinke, one su prve prevodile i VMLj i većinu Stasovih serija, sad ako je već krenula navala na Igora, možda se tako posvete i Pavelu. wow

Je, ta grupa je to.

Jesu, one su Stanka prevodile. Bu arada, znaš li da je Stanko u toj grupi na FB-u? lol! Dovukle su i njega, ali vjerojatno nikad čovjek nije ušao u grupu.

Bu arada, evo ti jedna sinoćnja objava.
Opet RUSI vladaju mahalom ,istorija se ponavlja

Tako da je moguće da će sada prijeći na Plavog.
Bu arada, oni ne pljuju Agatu, dapače, većini je simpatična, za razliku od Stankove Aurike s kojom su se, koliko se sjećam, sprdali.

Mrs Bondarenko ::
Definitivno imaju to nešto, pre svega fatalnost po mene. lol!
Kozlovski i Maks, koliko god ih ja volela, su pre svega što se ono kaže dobre prilike, ali nikad nisu bili u stanju da me dovedu do ludila za njima. lol!

Pa bilo je odmah jasno da su njih dva druga kategorija.

Mrs Bondarenko ::
Neću mu nametati, ja ću mu lepo objasniti da kumovi treba da nam budu osobe koje su nas spojile (to si pre svega ti, ali kako je Caga deo tebe, a i deli tag sa njim, onda i on). lol!
I onda sam uverena da će mu se svideti ideja. :cereeeeek:

naklon smeh

:cereeeeek: Drag mi je kum da pravo kažem.

Mrs Bondarenko ::
1. A nije, ali to je upravo ovo što sam gore napisala. Nema on tu dozu fatalnosti po mene. lol!
2. Zasad mi je super ova bigamija, da ne kažem poligamija. Da sam znala da je ovako dobro imati više veza, varala bih svakog svog bivšeg. smeh
3. Stanislav dao blagoslov? To znači to? A šta onda, ja njemu treba da dam blagoslov za Auriku? lol!
4. Pa davno sam ti ja rekla da Maksa najmanje gledam u tom kontekstu, vidiš da ga volim sa Lizom, a i čekaju novo dete na putu, samo mi još on fali. lol!

1. Ma kako da nije, prihvatila bi se udati za njega kad si vidjela da je Stanko tu i odmah udarila neki inat. A onda na vjenčanju odmah napravila rošadu.
2. O, Bože! molimmmm
3. Pa naravno, ako je aplaudirao i bio sretan nego što nego je? A pa sad, procijeni sama. lol!
4. Ma sve je to meni jasno, ali nisi ga niti spomenula u tome svemu, niti ga na vjenčanju u publici nisi vidjela.

Mrs Bondarenko ::
A znala sam i ja, zato sam se i spremila, ali prosto sam morala to da mu kažem. Njemu je od svega bilo najzanimljivije što ja pričam nekome o njemu. smeh I posle ga odeljenje zezalo da je profesorkin miljenik.

A ovo je drugi razlog. smeh
Normalna je stvar da će malome imponirati što o njemu govoriš, a o drugima ne. I da će ga zbog toga prozvati miljenikom. lol!
Doduše, ja o svom omiljenom učeniku sam vješto skrila da mi je on omiljen, a zbilja jest bio. Svi misle da je to bio jedan drugi učenik koji mi je isto bio drag. Ali cijeli razred mi je bio miljenik pa pogotovo nisu mogli skužiti.

Mrs Bondarenko ::
To ću obavezno da ti prenesem, i sama ne mogu da dočekam. A ne gleda ona ovaj naš prevod, ona koristi netflix i tamo su izbacili dve sezone prevedene ali treću nikako da izbace, pa mi se žalila kako hoće da pukne. Rekla mi je ako ne izbace sad za vikend da će odgledati bez prevoda, pa ko živ - ko mrtav. lol! Ona je čak u iščekivanju treće sezone odgledala ponovo ove dve. naklon  smeh
Poslednja rečenica -  naklon  lol!

Baš me zanima. Jer ove u grupi vidim sve nešto kivine na tu Kaću. Nekako mi djeluje da im nije draga. A ova tvoja je baš bila za nju, zato me i zanima.
Jadna mala, na kraju će još i odgledati bez prijevoda. Eto, naučit će štogod ruskog.  smeh

Mrs Bondarenko ::

Pohvatala sam mu neke kombinacije po školi i shodno tome ucenila. lol!

Oooooo, taktika.  lol!

Mrs Bondarenko ::

smeh A ludak. :cereeeeek:

Ali meni stvarno nije jasno što će mu sunčane naočale po mraku na glavi ili kad uopće nema sunca.

Mrs Bondarenko ::
Skapirala sam u čemu je štos! On kad je gostovao kod Urganta, valjda da ublaži ili predstavi na lepši način - rekao je da su se oboje tetovirali zbog toga što on stalno gubi burme. Međutim, ova njegova ćurka se u svom vlogu izletela - kad su imali krizu leta 2017. (gde sam tada bila sunce mi moje, umesto da ga 'vatam, ja plačem za Stanislavom facepalm ) pauzirali su odnose i posle kad su se pomirli u znak toga su oboje uradili tetovaže u obliku burmi. lol!

A pa tako mi reci. Sad sve ima logike.  naklon Ako je i gubio prstenje (a pitanje je je li), gubio je onda dok su bili u hladnoj fazi. Pa kad su prebrodili sve onda je on opet savjestan muž. Ima i tetovažu i burmu.  topić
A jako lijepo od njega što je preuzeo na sebe "krivnju" tetovaže.

Bu arada, sve kao nećeš, a malo po malo sve saznaš tko je kad i što objavio. Dala si se dobro u njuškanje tih njenih vlogova.  lol!  Ili je to Sparks našla?

Mrs Bondarenko ::
Reportaža je bila o ovoj njegovoj novoj seriji što se sad prikazuje u Rusiji - Žuto oko tigra. Najavljivao je i on na instagramu, a i pola Mažor ekipe je hvali. Na toj lokaciji je sniman deo serije, pa valjda zbog toga. I ćilibar igra bitnu ulogu u priči, pa su pričali i o tome.

Skužila sam da je nešto toga tipa, ali da sam razumjela.  lol!

Mrs Bondarenko ::
I vidiš ti šta on meni ovim suptilno poručuje. Kako svi putevi vode u Rim, a on je u Rimu, znači da svi putevi vode do njega. lol!

Može on tebi poručivati što god želi, ali ti njega ne doživljavaš ni 1%. Što bi se kod mene reklo - ne fermaš ga, ne obadaješ. On svoje, a ti Plavog pod ruku.

Mrs Bondarenko ::
Ne brini, nisu u toliko dobrim odnosima da se okume. lol! Pritom, zamisli koliko bi to bilo komplikovano - moj ljubavnik bi bio kum na mom venčanju mom mužu, a među gostima bi bila njegova žena, koja je najbolja drugarica mom nesuđenom mužu. smeh  smeh  smeh Ono iz Kuhinje Bivši muž tvoje bivše žene, koju si ti prevario sa svojom bivšom ženom je boza za ove odnose. lol!

Nego, gledam sad, od ovih mojih Rusa koji prate Pavela na instagramu su Maks, Liza i Ljubava. wow

Oh, be, sad mi je lakše.  lol!

smeh Kod vas sve komplicirano, možda je najbolje da zato ne bude neki Rus, ionako ne znaš tko u čijem džepu ruku drži.  smeh

Bu arada, kako kod vas i Rusa funkcionira ples kumova? Kuma i kum ili kuma i njen partner, a kum i njegova partnerica?
Kod mene (a nije tako u cijelom Hirvatsiatnu) je dugo dugo bio običaj kuma i kum (i još uvijek je kod moje ekipe), ali sad se pomodernilo pa neki imaju kuma i kum, a neki kumovi sa svojim parom.
I pleše li mladoženja s kumom? I mlada s kumom? Čisto da znam. smeh

A koga on od tvojih Rusa prati?

Mrs Bondarenko ::

smeh smeh smeh
Dobro, sad ću da priznam. Prošle nedelje u ovo vreme (jbt, već je prošlo nedelju dana kako sam odgledala seriju! placljivko ) kad sam imala frku po ceo dan i nervirala se što ne mogu da gledam finale, razmišljala sam da pitam direktora da nađem zamenu za taj dan, ili uzmem bolovanje, ali se tako potrefilo da se već pre mene jedna koleginica razbolela i onda nikako nisam mogla. Zato i jesam onoliko ludela.

wow smeh molimmmm

Ti se ne sprdaš sa mnom? Gercekten?

Ostavila bi svoje razrede drugoj da ti možeš gledati Plavog? :cereeeeek: smeh

Sreća da nisi i da je ispalo kako je ispalo.

Mrs Bondarenko ::
Nego, šta misliš - da li je vreme da repriziram seriju?
Razmišljala sam, strašno mi se gleda sad iz novog ugla da vidim celu priču u kompletu kad znam sve. Plus me zanima kako bih sad gledala na mnoge stvari. A i ne mogu bez Igora. <3
A, opet, prva sezona i sam taj početak je toliko nevin i blag spram svega ostalog što sledi, da me prosto plaši kako ću da podnesem, da li će mi srce uopšte izdržati. placljivko

Hm, mislim da je rano. Čekaj da Sparks odgleda, kad sve prokomentirate (ono, iz prvog ugla jer će ti se neka stajališta možda i promijeniti), onda ti. A za to vrijeme ti njega uprati dobro, nadoknadi propušteno. Tako bih ja.
Ali ti odluči. Prošli put kad sam te ja savjetovala uputila sam te na VMLJ. Što je bila greška.

Mrs Bondarenko ::
Joj, ja sam skroz zaboravila na to. Mogla sam ti reći da mi pošalješ u pp, ali ajde sad nema veze, snašla si se. Žao mi je samo što sam te iscimala toliko, ali stvarno mi znači da čitam ovako nešto. <3

Ma yok, pa nije mi bio toliki problem. Samo sad ih ima malo po malo sve više, svaki dan barem jedna se uključi pa mislim da će rasti i broj komentara.

Mrs Bondarenko ::
Ovo isto obožavam. <3
To i jeste meni najbolnije kad su njih dvoje u pitanju, bukvalno ni jedan jedini dan nisu imali prilike da budu zajedno bez da razmišljaju o bilo kome i bilo čemu. Nijedan bezbrižni trenutak. Čak i to dete nije bilo njihovo zajedničko. Osim tog jednog seksa i par poljubaca, njihov odnos se svodio na prepoznavanje dve srodne duše u nekom vanvremenu, iako su na prvi pogled bili totalno različiti, sporazumevali su se, baš kako kažu i u Ezelu, nečujnim rečima. <3
Zato onakav kraj i ima toliko smisla. naklon  placljivko

Recimo, meni je kod AFK-a upravo ovo bio ono što me bolilo, što nisu imali jedan jedini sretan dan bez nekog sranja na glavi. A i kad su imali, ona planinska kućica opet nisu mogli biti opušteni.
Tako da te razumijem u potpunosti.
Ali to su neusporedive priče, ja govorim o jednom sretnom danu, a ovi tvoj kraj ima potpuno logičan završetak.

Mrs Bondarenko ::
I na ovo. :cereeeeek:  smeh

Ja sam se na neke njihove komentare baš nasmijala. Mene nisu poddjetile, ali mi je bilo zanimljivo pročitati.

Mrs Bondarenko ::
Vau! wow
Zanimljivo, ja nikad nisam izdvajala pitanja koja bih postavljala ovim mojima, ali dala si mi sad ideju. Baš si kreativna, pitanja su genijalna, sad ću da izdvojim koja su meni najzanimljivija.

Gle, nisam ni ja izdvajala, nego sjela i počela pisati što mi padalo na pamet.  smeh Ovih dana očekujem neke intevjue i logično da mi se nameće što bih htjela čuti. Da se ne lažemo, mene bi zanimalo od što je doručkovao do razmišlja li se baviti do penzije glumom. Mene zanima SVE. Ali eto, navela sam neke.

Ja uopće ne smatram da sam kreativna, na neka pitanja znam odgovor, ali bi ga htjela čuti od njega makar ga znala. Recimo da su mi neka pitanja takva da bi se na malo njih začudila na odgovor.
Neka su općenita i možeš ih uvaliti bilo kome općenito i bilo kojem glumcu, a neka su njegova. Neka su tu samo da mu vidim facu.  :cereeeeek:

Mrs Bondarenko ::
I sad mi je prosto krivo što nemamo odgovore. lol!

I meni.  lol!  Nemaš pojma koliko.

Mrs Bondarenko ::
topić

Vidiš, ovo je ono što mene baš zanima i naizgled je totalno nebitno, a uopće tako nije. Ali s jednim da ili ne bi mi puno rekao.

Mrs Bondarenko ::
Na granici...
Stigla sam do 50. epizode i WTF??? ŠTA je ono PONCHA, oni nama najaviše poljubac Marka i Petre, a mi dobismo seks Petre i Kreše??? wow
Skroz su me zbunili, ali super mi je bila scena. Ako je to to, ako je ona odlučila, ja sam zadovoljna. :cereeeeek:

wow Nastavila si gledati?! Daj me ne zezaj.  lol! Pa još tri epizode i stigla si ove epizode što se prikazuju.  wow

Ma mislim da Petra ne osjeća upola to što Krešo prema njoj. Ne bih htjela da na kraju ispadne da ga zavlači. Jer mislim da joj se Marko sviđa.

Tko ti je najsmješniji?

Mrs Bondarenko ::
Još jedna sa snimanja.

Zašto je njemu ovakva faca?

A ova gleda u njega.

Mrs Bondarenko ::
Koji su ovo bogovi, 'ladno su napravili stranicu na instagramu Mažor4 na kojoj sami pišu nastavke po epizodama i taj materijal predlažu reditelju i scenaristima serije. naklon smeh

Nešto kao ti VMLJ 2?  lol!

Iiiii, kako ti se sviđa što pišu?


Последњи изменио Poncha дана Sat Nov 24, 2018 10:09 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 10:07 am

Ne mislim da je Umut sam.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 45733064_2060360120691346_2260925157940129557_n.jpg?ig_cache_key=MTkxOTUwMDg2OTM2NDUwMTMyNw%3D%3D
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 2:06 pm

A gde je Umut?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 2:08 pm

Ovu novu Ay yapimovu seriju svi nahvalise sinoc, a rejting katastrofa. Kad stavis novu seriju medju pet koje vec imaju dobar rejting tako bude.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 7:16 pm

Evo danas je Karina ovo izjavila na pitanje o snimanju nastavka, ako i posle ovoga budu terali svoje, ja stvarno ne znam... Onda imaju dijagnozu. lol!

Na ovome se sve završilo. Četvrte sezone neće biti, jedino ako baš scenaristi ne smisle neku megareinkarnaciju. Generalno je netipično za ruske serije da na kraju poginu glavni junaci. U poslednjem kadru poslednje epizode ubijaju likove koje igramo Paša i ja. I to je tako lepo snimljeno! Zajedno umiremo, kao Romeo i Julija, pravi šekspirovski kraj. Iskreno, sa strahom sam čekala tu poslednju epizodu koja je išla 15-og novembra. Znala sam kakve će emocije izazvati u celoj zemlji i da će se gledaoci buniti. Kao da smo mi sami pisali scenario. Šta da se radi, publika je vidno potrešena.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 7:52 pm

Nikada mi nece biti jasni fanovi koji traze nastavak serije koja se zavrsila. Sad kad bi snimali nastavak AiM ili Ezela, ja sigurno ne bih gledala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 7:53 pm

Ilknur nam je otisla u Dubai, nadam se da ce ovog puta uspeti da nadje bogatog seika i da ce ostati njega da presvlaci. Oni ionako nose one marame i carsafe, ko stvoreno za njen ukus.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 8:11 pm

Sara Ulusoy ::
A gde je Umut?

U Istanbulu. Par sati nakon pecanja se vratio u La Boom.

Sara Ulusoy ::
Ovu novu Ay yapimovu seriju svi nahvalise sinoc, a rejting katastrofa. Kad stavis novu seriju medju pet koje vec imaju dobar rejting tako bude.

O toj novoj seriji ne znam ama baš ništa, osim koji glumci igraju u njoj. Uopće ne znam o čemu se radi, koja je tema serije.
Ali može biti serija vrh ako upadne u krivi dan ništa od nje. Ako sad, kad naknadno pogledaju prvi nastavak, idući put ne pogledaju direktno, nema joj velikog uspjeha.
Ne kužim zašto Ay yapim nije serije počeo snimati ranije i počeo ih kao i većina serija, nego dva mjeseca kasnije.

Sara Ulusoy ::

Nikada mi nece biti jasni fanovi koji traze nastavak serije koja se zavrsila. Sad kad bi snimali nastavak AiM ili Ezela, ja sigurno ne bih gledala.

To bi bilo apsurdno.

Sara Ulusoy ::
Ilknur nam je otisla u Dubai, nadam se da ce ovog puta uspeti da nadje bogatog seika i da ce ostati njega da presvlaci. Oni ionako nose one marame i carsafe, ko stvoreno za njen ukus.

Aha, eno je dva dana tamo. Sa Seymom i ekipom tulumari, koliko sam upratila. Ali je njen yeni arkadas objavio ovo:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 46139617_2385076655052996_2539187827150144868_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkxOTU2Njc4MTA3MzI0NTg4Mw%3D%3D



Bu arada, jesi li odgledala MI do kraja?
Ako jesi sad mi objasni sve oko Ahsen. S kim je bila, tko ju je volio, tko ju je želio? Sve. Jer mi ništa nije jasno. U kakvim su odnosim ovi bili i u kakvim su se odnosima rastali? I što je ovaj Demiray napravio u mladosti profesoru?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 8:14 pm

Mrs Bondarenko ::
Evo danas je Karina ovo izjavila na pitanje o snimanju nastavka, ako i posle ovoga budu terali svoje, ja stvarno ne znam... Onda imaju dijagnozu. lol!

Na ovome se sve završilo. Četvrte sezone neće biti, jedino ako baš scenaristi ne smisle neku megareinkarnaciju. Generalno je netipično za ruske serije da na kraju poginu glavni junaci. U poslednjem kadru poslednje epizode ubijaju likove koje igramo Paša i ja. I to je tako lepo snimljeno! Zajedno umiremo, kao Romeo i Julija, pravi šekspirovski kraj. Iskreno, sa strahom sam čekala tu poslednju epizodu koja je išla 15-og novembra. Znala sam kakve će emocije izazvati u celoj zemlji i da će se gledaoci buniti. Kao da smo mi sami pisali scenario. Šta da se radi, publika je vidno potrešena.

Meni stvarno nije jasno kako se itko mogao nadati kad je po onoj rečenici od početka bilo zacrtano, a kad je Plavi sam rekao što misli o 4. sezoni samo potvrdio. Scenaristi bi bili glupi kad bi prihvatili pisanje nastavka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 8:15 pm

Bondarenkova, odgledala sam danas neki klip s kumom jer mi, gle čuda, sve puno njega. Uglavnom, u tom dijeli klipa se nalaze negdje, neka ruševina ili tako nešto, on je skriven i žvače žvaku, a Vika je s onim svojim krupnim. Ima neki izraz lica, baš je odličan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 8:17 pm

I evo, sad sam vidjela.
https://www.instagram.com/p/BqkZ4w_Fo8m/

Bonaderenkova, nemoj biti ljubomorna. lol! Iako znam da nije lako.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 24, 2018 8:17 pm

Poncha ::
Jesu, one su Stanka prevodile. Bu arada, znaš li da je Stanko u toj grupi na FB-u? lol! Dovukle su i njega, ali vjerojatno nikad čovjek nije ušao u grupu.

Jao da, pričala mi Sparks da je on u toj grupi, a ja joj nisam verovala. smeh
Živo me zanima kako su uspele da ga ubace. naklon smeh

Poncha ::
Bu arada, evo ti jedna sinoćnja objava.
Opet RUSI vladaju mahalom ,istorija se ponavlja

Istorija se uvek ponavlja... <3

Poncha ::
Tako da je moguće da će sada prijeći na Plavog.
Bu arada, oni ne pljuju Agatu, dapače, većini je simpatična, za razliku od Stankove Aurike s kojom su se, koliko se sjećam, sprdali.

Možda bi i meni bila simpatična (većini njegovih fanova i kod Ruskinja je ona simpatična) da mi on nije toliko simpatičan, ovako ne mogu protiv sebe. lol!
Mislim, za Auriku je zlato, ali svejedno mi se ne sviđaju neke stvari kod nje.

Poncha ::
1. Ma kako da nije, prihvatila bi se udati za njega kad si vidjela da je Stanko tu i odmah udarila neki inat. A onda na vjenčanju odmah napravila rošadu.
2. O, Bože! molimmmm
3. Pa naravno, ako je aplaudirao i bio sretan nego što nego je? A pa sad, procijeni sama. lol!
4. Ma sve je to meni jasno, ali nisi ga niti spomenula u tome svemu, niti ga na vjenčanju u publici nisi vidjela.

1. A nije tako, volim ja njega. Stvarno ga volim, ja kad njega gledam uvek mi bude ovakva faca :cereeeeek: . Jednostavno ga ne volim toliko kao ovu dvojicu, ne postanem napaljeni skakavac dok ga gledam, ne budi u meni erupciju hormona, samo zavidim njegovim devojkama, ali ih ne mrzim... A to što kažeš, pa sve je i počelo time (cela moja pažnja usmerena ka njemu) da vratim Stanislavu milo za drago. lol! I da se nije pojavio Pavel, verovatno bih se udala za Kozlovskog i bila srećna, ovako jbg. lol!
2. Šta je? smeh
3. Malo sutra, neće moći ni u njegovim ni u njenim snovima. durica
4. Da, to si u pravu... Čudna ova moja podsvest, nekad samu sebe ne razumem. lol!

Poncha ::

A ovo je drugi razlog. smeh
Normalna je stvar da će malome imponirati što o njemu govoriš, a o drugima ne. I da će ga zbog toga prozvati miljenikom. lol!
Doduše, ja o svom omiljenom učeniku sam vješto skrila da mi je on omiljen, a zbilja jest bio. Svi misle da je to bio jedan drugi učenik koji mi je isto bio drag. Ali cijeli razred mi je bio miljenik pa pogotovo nisu mogli skužiti.

Znam to. :cereeeeek:
I meni je generalno celo odeljenje omiljeno, rekla sam im to, pre svega ne mogu da ih lažem, a i jasno je i njima. Nego eto, nek' se malo on kočoperi. lol!

Poncha ::
Baš me zanima. Jer ove u grupi vidim sve nešto kivine na tu Kaću. Nekako mi djeluje da im nije draga. A ova tvoja je baš bila za nju, zato me i zanima.
Jadna mala, na kraju će još i odgledati bez prijevoda. Eto, naučit će štogod ruskog.  smeh

Jel' znaju one kraj serije? Ili su jednostavno od starta TimVika?
Ja nisam do kraja mogla da se odlučim za koju ću da navijam, jer mi je on bio tu najbitniji. A on je voleo Viku, ali je bio srećan sa Kaćom. Tako nekako najkraće rečeno. Zato nisam mogla da zauzmem stav, pogotovo što Vika sama nikako nije mogla da preseče i izabere jednog. Međutim, kad god bio on bio na pragu da izabere Kaću, ja sam osećala da mi tu nešto fali, a kad god bio se približio Viki - bila sam u fazonu To je to.

Da je vidiš još kad mi je rekla to da će na kraju odgledati bez prevoda, prvo mi kaže Samo ćutite i nemojte ništa da mi pričate. Tek posle 5 minuta A jel' bar lep kraj? lol! Ja ćutim i samo skrećem pogled, tek će ona Nešto imam osećaj da neće ostati ni sa jednom. lol!

Poncha ::
Ali meni stvarno nije jasno što će mu sunčane naočale po mraku na glavi ili kad uopće nema sunca.

Pa zbog fore, šmekerčina. :cereeeeek:

Poncha ::
A pa tako mi reci. Sad sve ima logike.  naklon Ako je i gubio prstenje (a pitanje je je li), gubio je onda dok su bili u hladnoj fazi. Pa kad su prebrodili sve onda je on opet savjestan muž. Ima i tetovažu i burmu.  topić

Da, sad je sve jasno.

Poncha ::

A jako lijepo od njega što je preuzeo na sebe "krivnju" tetovaže.

A džentlmen. :cereeeeek:

Poncha ::
Bu arada, sve kao nećeš, a malo po malo sve saznaš tko je kad i što objavio. Dala si se dobro u njuškanje tih njenih vlogova.  lol!  Ili je to Sparks našla?

smeh
To sam ja našla, Sparks mi se tek danas javila.
Rekla sam da još nisam spremna da gledam njegove druge projekte, jer neću moći da izađem iz Sokola, ali njime samim moram da se bavim, nekako me vuče. lol!

Poncha ::

Može on tebi poručivati što god želi, ali ti njega ne doživljavaš ni 1%. Što bi se kod mene reklo - ne fermaš ga, ne obadaješ. On svoje, a ti Plavog pod ruku.

Sad ćeš još da mi nabiješ grižu savesti. smeh Drugo vodio je Olgicu u Rim, nije išao sam. lol!

Poncha ::

smeh Kod vas sve komplicirano, možda je najbolje da zato ne bude neki Rus, ionako ne znaš tko u čijem džepu ruku drži.  smeh

smeh smeh smeh
Ja ti lepo kažem. lol!

Poncha ::

Bu arada, kako kod vas i Rusa funkcionira ples kumova? Kuma i kum ili kuma i njen partner, a kum i njegova partnerica?
Kod mene (a nije tako u cijelom Hirvatsiatnu) je dugo dugo bio običaj kuma i kum (i još uvijek je kod moje ekipe), ali sad se pomodernilo pa neki imaju kuma i kum, a neki kumovi sa svojim parom.
I pleše li mladoženja s kumom? I mlada s kumom? Čisto da znam. smeh

Kod nas je kao kod vas, prvo kuma i kum, pa posle ko s kim kako hoće. Tj, prvo mladenci otvaraju ples, a onda dođu ovi ostali.
Kod Rusa nikako da pokačim, jer su slabo prikazivali venčanja, ali po onome što sam videla mislim da nemaju pravila. Uglavnom plešu po parovima.

Poncha ::
A koga on od tvojih Rusa prati?

Maksa, Urganta, Karinu (Vika), Ljubov (Kaća), Mažor stranicu, većinu Mažor ekipe, neke likove iz Kuhinje (prate i oni njega), ženu naravno... Lizu ne prati, koji lik! naklon smeh

Poncha ::
Ti se ne sprdaš sa mnom? Gercekten?

Ostavila bi svoje razrede drugoj da ti možeš gledati Plavog? :cereeeeek: smeh

Sreća da nisi i da je ispalo kako je ispalo.

smeh smeh smeh
Ja samo ne znam šta te tu čudi. lol!
Zato i kažem da si me ti taj dan bukvalno spasila, poludela bih da nije bilo tebe. Pomogla si mi maksimalno, u svakom pogledu.

Poncha ::

Hm, mislim da je rano. Čekaj da Sparks odgleda, kad sve prokomentirate (ono, iz prvog ugla jer će ti se neka stajališta možda i promijeniti), onda ti. A za to vrijeme ti njega uprati dobro, nadoknadi propušteno. Tako bih ja.
Ali ti odluči. Prošli put kad sam te ja savjetovala uputila sam te na VMLJ. Što je bila greška.

Hvala ti. Trebao mi je savet, baš sam noćas razmišljala i nisam znala šta da radim.
Ništa onda, tako ću zasad. Čekam Sparks, pa ću onda da opalim reprizu, a dotad ima SenjuFeđu, Na granici... Posvetiću se sad malo komedijama, da me vrate u normalu. Jedino što svaki dan imam potrebu da pogledam, ili pročitam nešto vezano za njih, zato su mi i prijali ovi komentari... <3

Poncha ::

Recimo, meni je kod AFK-a upravo ovo bio ono što me bolilo, što nisu imali jedan jedini sretan dan bez nekog sranja na glavi. A i kad su imali, ona planinska kućica opet nisu mogli biti opušteni.
Tako da te razumijem u potpunosti.
Ali to su neusporedive priče, ja govorim o jednom sretnom danu, a ovi tvoj kraj ima potpuno logičan završetak.

Razumem šta hoćeš da kažeš, upravo to i jeste ono tužno.
Evo malopre sam nešto gledala neke komentare vezane za seriju i naleteh na opis... Poslednja rečenica - Njega, Mažora, tamo u policiji ne očekuju, čak ga preziru. Ali upravo tamo on će postajati muškarac, upoznaće svoju ljubav i naći ubicu majke. placljivko <3
Koliko je njemu otac u isto vreme učinio uslugu i zeznuo ga zauvek. Da nije morao da se zaposli kod njih, ne bi nikad kročio u te vode, ali opet ne bi nikad ni upoznao Viku. Život bi mu i dalje bio jednoličan, ali bi bio živ. suze

Poncha ::
Gle, nisam ni ja izdvajala, nego sjela i počela pisati što mi padalo na pamet.  smeh Ovih dana očekujem neke intevjue i logično da mi se nameće što bih htjela čuti. Da se ne lažemo, mene bi zanimalo od što je doručkovao do razmišlja li se baviti do penzije glumom. Mene zanima SVE. Ali eto, navela sam neke.

Verujem da tebe sve zanima. smeh

Poncha ::
Ja uopće ne smatram da sam kreativna, na neka pitanja znam odgovor, ali bi ga htjela čuti od njega makar ga znala. Recimo da su mi neka pitanja takva da bi se na malo njih začudila na odgovor.
Neka su općenita i možeš ih uvaliti bilo kome općenito i bilo kojem glumcu, a neka su njegova. Neka su tu samo da mu vidim facu.  :cereeeeek:

Ne znam, meni su baš dobra pitanja. Vidi se da te stvarno on zanima, a ne da privučeš neki šok šok naslov njegovim odgovorom, ili da ga isprovociraš kako bi prilog bio gledan. Kako rade novinari.
I sam ovaj podatak da bi mu postavila neka pitanja samo kako bi mu videla reakciju dovoljno govori. :cereeeeek: topić

Poncha ::
Vidiš, ovo je ono što mene baš zanima i naizgled je totalno nebitno, a uopće tako nije. Ali s jednim da ili ne bi mi puno rekao.

Pa o tome i ja pričam.

Poncha ::
wow Nastavila si gledati?! Daj me ne zezaj.  lol! Pa još tri epizode i stigla si ove epizode što se prikazuju.  wow

A nisi mi verovala kad sam ti rekla da ne odustajem od te serije. Ja sam počela da nadoknađujem epizode još kad sam počela Mažora da gledam, ali onda mi je on preokupirao svu pažnju. Toliko da sam skoro propustila premijeru i SenjeFeđe koju sam čekala od avgusta kad su počeli da snimaju, ali eto, sad je došlo vreme na sve njih.

Poncha ::

Ma mislim da Petra ne osjeća upola to što Krešo prema njoj. Ne bih htjela da na kraju ispadne da ga zavlači. Jer mislim da joj se Marko sviđa.

Pusti ti to, Marko se njoj sviđa, ali je spavala sa Krešom. lol! I to ga je prilično suptilno zaskočila. lol!
Nego, jel' tebi Momčilo baca malo u liku na Kivu? :cereeeeek:

Poncha ::

Tko ti je najsmješniji?

Mrtva trka između Mije i Nediljka. smeh naklon smeh naklon smeh naklon
Onda Anđa, Luka (Luka je car!!!), Juro, Gordana, Ante... Ma svi su mi genijalni, sad mi je i Zorka legla.

Poncha ::
Zašto je njemu ovakva faca?

Ne znam, to su i Ruskinje analizirale. lol!
Jedne tvrde da je gleda zaljubljeno, druge da je gleda udubljeno. smeh

Poncha ::

Nešto kao ti VMLJ 2?  lol!

smeh smeh smeh
S tim da sam ja to pisala za sebe i Sparks u tajnosti, a ovi javno izlažu i još predlažu. lol!
Drugo, kraj VMLj dozvoljava pisanje nastavaka, po nekom mom shvatanju, dok je ovde zaista priča završena.

Poncha ::
Iiiii, kako ti se sviđa što pišu?

Pa, ako zanemarimo da je meni kraj regularan kraj serije, prijatno su me iznenadili. wow Ubacili su neke nove likove i radnje uz ovu glavnu na koju se nadovezuju, ali u stilu same serije, inteligentno i zapetljano. Nije da nema klišea, ali za razliku od VMLjovaca od čijih nastavaka mi se dizala kosa na glavi koliko su glupi, ovo mi se dopalo.
Postoji mogućnost da krenu u smeru sapunice, ali zasad mi je zanimljivo da čitam.

I btw, kad sam kod VMLj - nisam znala da VMLjovi mnogo vole Mažora. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: