Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 4:19 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 4:55 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 5:05 am

Ponchitaaaa, reci mi da grešim i da ova ćurka to tako namerno predstavlja. Sve sam ubeđenija da se oni stvarno vole, ajde što je sav porodičan tip i vezan za decu, ali tako je nekako zaljubljeno gleda i trpi ove njene ispade i sve mu je zabavno sa njom... suze Pa i onaj ples sve govori. suze
https://www.instagram.com/p/BnlAx3Olajp/
https://www.instagram.com/p/BkmzPB8HFq9/
https://www.instagram.com/p/BlZ2OarlEjt/
https://www.instagram.com/p/BlZ2OarlEjt/
https://www.instagram.com/p/Bn1ahCqlj4e/
https://www.instagram.com/p/Bn88Xpwlf9c/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 12:58 pm

Kad pre nadje manu i njegovoj zeni? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 2:25 pm

Mrs Bondarenko ::
A ako te zanima, mogu ja da ti prevedem celu emisiju. lol!

Ne trebaš, ali ako je nešto zanimljivo s guštom i zadovoljstvom ću pročitati i komentirati.

Mrs Bondarenko ::
I on ima posebno lep osmeh. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ima i oči i osmijeh.

I sad kad sam kod toga, jutros sam se sjetila slučajno jednog svog učenika. I kad sam sinoć vidjela mlađahnog Pavela skužila sam da si im oči nevjerojatno slične. Mali je imao tako plave oke i neki sličan smiješak. Dečko mi je inače bio simpatičan (ako se sjećaš hakera, pričala sam ti). Možda mi je zato i Plavi ovako sjeo.

Mrs Bondarenko ::
Nema šanse da čita, a i ako čita teško da išta razume. lol! To kao prvo, a kao drugo - da stvarno čita, ako se sprdaju sa Aurikom kako kažeš, onda ne bi više bio član grupe. lol!

Ma ne zalazi sigurno, a pogotovo ne čita. Jer da je jednom samo vidio svoju sliku s Aurikom, a ona cijela išarana i zacrnjena onda bi se momentalno isključio. lol!  

Mrs Bondarenko ::
Sve za kuma. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Pa da.  :cereeeeek:

Slušaj, s ovim kumom baš bi imala neki zajednički jezik. Mislim da smo na nekoj sličnoj valnoj duljini. ne isti, ali imamo dosta tema o kojima bismo mogli.

Mrs Bondarenko ::
1. Ali to je ljubav na prvi pogled, za nedelju dana čovek je uspeo i da me zaludi i da mi se uvuče pod kožu, tako da sad samo mogu da mislim na njega. :cereeeeek:
2.  smeh
3. Ma neće me se odreći. Ljubomorna sam ja i na Agatu. lol! Bože, šta je sa tim ženskim inicijalima na A. smeh
4. Da, samo mi je još to falilo. smeh

1. I ja se uopće ne bunim, meni se tvoj novi itekako sviđa. :cereeeeek:
2. Samo se ti smij.
3. Sve nevolje sa slovom su A. Samo Anđo, ne znamo kako si i ti s njima u istom kalupu. :P
4. Lako meni za tebe. Ti si ih izabrala četvero i sve zauzete pa se i nosi s njima.  lol!  Meni je zbog mene. :P Ne želim baš s Maksom plesati iako bih morala zbog tebe.

Mrs Bondarenko ::
A pa onda je jasno.
Meni je hit kako se među Ruskinjama podelilo mišljenje oko nje. 70% je mrzi iz dna duše sad i proklinje maksimalno što može, čak im se i glumica ogadila, a 30% pljuje scenariste što su tako srozali IgorKaća priču, brane je i ne mogu da ih prežale što nisu ostali na kraju zajedno. lol!  smeh

Meni se glumica sama ogadila kad je rekla da je nervira Pavelov glas i humor.  lol! A i ovako kao lik, ja sam shvatila da je ona nažalost bila žrtva i da joj nije lako, ali isto mi ne bi bila draga da ponovno gledam seriju.

Mrs Bondarenko ::
To i jeste zapravo najkompetentniji odgovor. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Zato bih ga ja i rekla. Pa neka se mala misli. I prva sam obilježila teritorij.  :P

Mrs Bondarenko ::
A moram. :cereeeeek:

Pa čak mi ne smeta.  smeh

Mrs Bondarenko ::
Nisam još ni prvu izabrala. lol! Imaš neki predlog? lol!

Nemam, ali bih voljela znati koja je pjesma da je mogu poslušati jedno sto puta.  smeh  :cereeeeek: Da se spremim, nisam ja ni vješta plesačica. Ne smijem se osramotiti ispred Cage. A bome mladoženji ide ples, vi ćete to razvaliti.  naklon

Mrs Bondarenko ::
Mora čovek da se razlikuje i po (ne)praćenju Lize. naklon  smeh

Evet!

Mrs Bondarenko ::
Istina, tačno kad bih sad krenula ponovo sve da gledam - ne bi me više bilo.
Ali bold. :cereeeeek: Spasiba, canim. <3 I meraketme sen hic, kad krenem da gledam ostavljaću gomilu komentara samo za tebe, taman će mi sad biti lakše kad budem komentarisala. :cereeeeek:

Slobodno.

Mrs Bondarenko ::
Jao, sećam se ovog editorijala još za vreme MC. :cereeeeek:

Ne da se sjećam. Ja taj magazin imam doma.  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek: Stoji mi na oku uvijek. Sjećam se kao jučer da je bilo, a prošlo je od tada 4 godine.  tuzni  Točno.  

Mrs Bondarenko ::
Ali ozbiljno, mislim da je dosta na nju uticao onaj razgovor sa Lidijom. Marko njoj dođe kao zabranjeno voće, sviđa joj se jako, ali čim je čula da Krešo odlazi, svet joj se srušio. Ja sam mislila da ga voli samo kao brata, pokazala mi je da je ipak ozbiljnije. lol! Ali dobar joj je metod, čim ga je poljubila, nije mu više na pamet palo da igde odlazi. :cereeeeek:
Ne sumnjam ja da će ona i dalje sedeti na dve stolice, ali ipak mislim da je prevagnula malo. Pa i onda u šumi nije bezveze i samo radi posla onako zaskočila Krešu i raskopčala košulju, i tad se mnogo dobro uživela u ulogu. lol!
A meni je drago zbog njega, on je mnogo više zaslužuje od Marka.

Ja mislim da Marko iziđe iz policije da bi se ona okrenula Marku sto posto i vrlo brzo zaboravila Krešu. Zasad mi se čini kako joj je Krešo drag, dobro joj dođe u ovome trenu, ne želi ga izgubiti, ali da ga baš voli jako, e to nisam sigurna.

Ne, Krešo je zaboravio na sve.  :cereeeeek: Njega zaljubljenog vidjeti mi je  :cereeeeek: .

Mrs Bondarenko ::
Dobro, da, Radić je zaista zvezda ove serije, ali Nediljko tako nekad ima momenata na kojima izvrištim. Genijalni su.
Meni je najjača epizoda kad je Mijo bio u zatvoru, gde mu je bilo bolje nego kod kuće. naklon  smeh Još došla Gordana po njega, a on je moli da ga ostavi. smeh

Luka me je sa svakom narednom epizodom sve više osvajao i svaki put kad ga gledam setim se tebe.

Što se tiče provala su mi tu negdje, ali kako mi Radić složi facu ja se pokidam. Daj jesi li vidjela ovih par epizoda kad je otet? smeh
Mijo još i ponosno govori da je i on bio u zatvoru i da je njemu bilo dobro.  smeh Imao je jesti što je htio.

Zašto mene se sjetiš kad dođe Luka u scenu?  smeh

Mrs Bondarenko ::
Pusti producente, dovoljno da su Ruskinje videle ono, zaklale bi nas iste sekunde. lol!

smeh Kad ste pisale svašta.

Mrs Bondarenko ::
Prvi njihov klip koji sam pogledala otkako se završila serija.

Hoćeš iskreno?
Nema veze, ja ću svejedno reći.  lol!
Meni sada, kad ovako gledam, nakon što sam vidjela puste scene njega i Vike, ovo dvoje su bezvezni kao par. Stalno mi kod njih nešto nedostaje. I iako cura nije zaslužila, nije mi to to. Imaju možda i oni dobrih scena, jakih, ali... U jednu ruku mi je žao nje, ali definitivno Vika i Sokol.
Plus, mi je sada već i ona antipatična. Svakako za gledanje su mi ljepši Vika i Sokol.

Mrs Bondarenko ::
Odgledala sam sva Pavelova gostovanja kod Urganta. Odmah da izdvojim neke zanimljivosti:
1. Nije prisustvovao rođenju ćerke, jer se Agata porađala dok je on snimao drugu sezonu Mažora i kako je set bio u SP, a ona u Moskvi - nisu ga pustili da ide.
2. Rekao je da će druga sezona biti mnogo uzbudljivija od prve, kad je najavljivao seriju. I pazi sad, kaže Već u prvoj epizodi videćete koliko će biti zanimljivije. lol!
3. Prva reč njegovog sina bila je Daj. :cereeeeek:
4. Govorio je o tetovažama, to ću u narednom postu detaljno da ti prevedem i izdvojim deo da pogledaš, jako je zanimljivo šta je sve rekao.

1. A joj. Baš su bezobrazni.  tuzni Kao da se snimanje nije moglo odgoditi za jedan dan i da će snimanje pobjeći. Šteta.
2. Kralj.  naklon Ali s boldom je sve rekao.  smeh
3.  smeh
4. Super. Ajde, drago mi je da je govorio o njima.

Mrs Bondarenko ::
Ali mnogo mi je bilo slatko kad ga je Urgant kao napao za ten, što odudara od ostatka ekipe i mnogo je tamniji, pa je ovaj uzeo da se pravda A šta ću, brzo pocrnim na suncu. :cereeeeek:

smeh  naklon



Cijeli prijevod mi se svidio. I hvala ti zbilja. Baš mi je zanimljivo čitati sve, samo ću izdvojiti nešto.
Mrs Bondarenko ::
Ma, naravno da nisam postupio normalno i pametno, ali tada mi se činilo da više neću snimati u filmovima.

S jedne strane toliko glupo napravljena tetovaža, a s druge strane iznimno zanimljivo zašto je napravio.  naklon  smeh
Htio je čovjek zapamtiti trenutak i činjenicu da glumi u filmu.

Mrs Bondarenko ::
Svakako, kad radiš tako neki postupak, on na tebe utiče... Čekaj, šta sam sad rekao?smeh :cereeeeek:

Kralj!

Mrs Bondarenko ::
Zapravo, sve moje tetovaže imaju neki smisao, samo ova /pokazuje vrat/ nema nikakav smisao. smeh :cereeeeek: Tada, posle sam našao smisao i njoj i isprva sam hteo da je skinem, ali...  Znate, kod američkih zatvorenika pozadi je napisano DOC, kao da...

smeh

Tetovaža koja isprva nije imala smisao je meni hit i baš mi je moćan s njom i drago mi je da je ima.  naklon

Plus mi se sviđa ovaj njegov humor oko tetovaže i majstora.

Mrs Bondarenko ::
Kako mi se sviđa što su sve ove devojke kao oduševljene, a svaka hoće da razruši tu istu porodicu. naklon smeh Verujte mi.

Ugarte, divan si!!!! naklon naklon naklon naklon naklon naklon Evo naša Bonadrenkova je jedna od njih.

Mrs Bondarenko ::
Ma nije uopšte, jedan moj drug ima 47 i jednim mahom se ceo išarao. smeh Potpuno. smeh

Je li baš rekao išarao? Kumo, pa ovaj Plavi koristi iste izraze kao i ja. smeh :cereeeeek:

Mrs Bondarenko ::
Ma već ih i prave. smeh A i što da ne? Ja u tome ne vidim ništa loše. Ako to nosi sa sobom neki dobar smisao, ako ti to znači, a ne kao meni na vratu, već nešto pristojno. smeh

smeh

Ajde, kume, ne žali za tom na vratu. Kad ti ja, koja im nisam toliki fan, kažem da ti stoji onda mi vjeruj.

Mrs Bondarenko ::
Ma da, postoje i sprejevi, naravno. /demonstrira prskanje :cereeeeek: / I gotovo. Tako da - pravi ih. smeh

smeh Koji zvuk ććććććć

Mrs Bondarenko ::

https://youtu.be/Tz5iBxJhBr4?t=207 do 9:07

I opet prekrižene noge i sunčane naočale. smeh

Bu arada, ovaj moj haker isto tako nosi naočale na glavi. lol!

Mrs Bondarenko ::
Jedna mu je napisala pismo u kom mu iskazuje divljenje i nudi svoj broj telefona. naklon smeh smeh smeh smeh smeh

smeh

Jesi li to ti? lol!

Mrs Bondarenko ::

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/BkGMdyenoPo/
https://www.instagram.com/p/BkJxnpVnwHb/

Ne znam koji mi je slađi.

Mrs Bondarenko ::

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/BnjAQA-FG2z/

Pojma nemam o čemu govori, ali odličan je.

Mrs Bondarenko ::
Ponchitaaaa, reci mi da grešim i da ova ćurka to tako namerno predstavlja. Sve sam ubeđenija da se oni stvarno vole, ajde što je sav porodičan tip i vezan za decu, ali tako je nekako zaljubljeno gleda i trpi ove njene ispade i sve mu je zabavno sa njom... suze Pa i onaj ples sve govori. suze
https://www.instagram.com/p/BnlAx3Olajp/
https://www.instagram.com/p/BkmzPB8HFq9/
https://www.instagram.com/p/BlZ2OarlEjt/
https://www.instagram.com/p/BlZ2OarlEjt/
https://www.instagram.com/p/Bn1ahCqlj4e/
https://www.instagram.com/p/Bn88Xpwlf9c/

E, ovo sam ti ja htjela reći i prije, pa se sve mislim hoću li.

Ja mislim da on nju zbilja volji. Čim su oni prebrodili krizu i kad joj on i dopušta te vlogove znači da je voli, a i kad je ovako slatko gleda. :cereeeeek:
Ples je ekstra, meni čak on i više uživa nego ona.
Sorry, canim, ali ne mogu ti lagati.

Bu arada, jesi li se ti ovo cijelu noć bavila Plavim?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 2:42 pm

Bondarenkova, nemoj me ubiti, ali kad sam vidjela ovo sad na FB, sjetila sam se Plavog odmah. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 3:10 pm

Ja sam se u glas ovoga maloga zaljubila.  :cereeeeek: Ovo ga treći tjedan slušam i glas mu je vrh. Iako, najbolji mi je kad izvodi Oliverove pjesme, tad mi ima nešto posebno u glasu.  :cereeeeek:

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 4:14 pm

Poncha ::
Kivo da uopće ne snima serije, od reklama može živjeti.

Kivo definitivno od reklama može da živi godinama. Više ništa i ne mora da snima, dok god dobro izgleda dobijaće ponude za reklame. Što se Kive tiče, meni samo nije jasno kako on nije uspeo da se probije na strano tržište, a imao je takve planove i želje. Ne znam da li je u pitanju pogrešan menadžment ili je on odustao.


Poncha ::
A isto mi nije fer. Njemu je Ay yapim uvalio snimanje cijelu noć, do zore, a oni tamo na dodjeli nagrada. Pa zar nisu mogli snimanje organizirati tako da i on ode u Ameriku. Ali zato je i Umut otišao s Tubom.

Da je taj događaj bio u nekoj evropskoj državi, možda bi i otišao, ali ipak je to Amerika, ne može da se skokne na dva, tri dana, a snimanje tih prvih epizoda traje dugo jer se pazi na svaki detalj, tako da nisam ni očekivala da će ići. Na kraju nisu ni uzeli nagradu, ali su se dobro proveli koliko sam uspela da vidim iz Pablovih i Ecinih priča.

Poncha ::
Ocekujem neku klasiku.Neko crno odijelo sa bijelom kosuljom.Ili pak neku crnu kombinaciju,malo lezerniju ali opet dovoljno elegantnu.

Isto očekujem, odnosno nije baš da očekujem s obzirom na to da su Ilknur i Caga užasna kombinacija,ali bih volela da bude ili u crnom odelu sa belom košuljom i crnom kravatom (više volim kravate nego leptir mašne) ili crno odelo sa crnom košuljom, čak mi je ovo drugo favorit.
Mislim da je Ilknurin problem to što voli da se dokazuje, pa sve upropasti. Ja se ne sećam kada sam poslednji put videla tu ženu normalno obučenu, on i danju i noću kači na sebe sve što vidi u modnim časopisima i sva je u fazonu ’na čelu mi piše da sam u trendu’. Daj ženo oladi malo i opusti se. A Caga kako nema ni ukusa ni osećaja za modu sluša nju i onda dobijemo katastrofu.


Mrs Bonarenko ::
Jao, na svu moju tugu, jedan komentar me nasmejao. Nešto je u fazonu Izgleda su se Rusi ugledali na Turke po emotivnim krajevima. I dok mi preživljavamo kraj uz lekove za smirenje, oni se zabavljaju na partiju.

Ok je da se ugledaju na Turke po tom pitanju sve dok ti krajevi imaju smisla. Kod Turaka baš i nemaju uvek. A ovo za lekove za smirenje mi je najjače. Mi gledamo seriju, nerviramo se, plačemo i onda vidiš kako se oni zezaju na setu.


Poncha ::
Ne mogu se prestati smijati.

Da sam prije koju godinu znala da ćeš ovo izgovoriti!

Život čoveka nauči da nikad ne kaže nikad, pre koju godinu nisam znala da će se u našem životu pojaviti x i da će mi kad vidim Cagu sa Enginom na nekoj premijeri svanuti. Sad pristajem i na malog slatkog bradatog Engina, samo da ne moram da gledam ono čelo za tri osobe. smeh

Poncha ::
Ja se Kivi nadam kao nikome. Ne znam hoće li ići, vidiš da nije išao ni u NY sada.

Od svih bih najviše volela da vidim Kivu tamo. Mogla bi da padne repriza onog zagrljaja. :cereeeeek: Canim CagKiv, najbolji par na svetu. <3
Ali Beren bi mogla da se pojavi, nju će sigurno zvati ovi iz Netflixa.

Becy ::
@Saro pa ja sam Cagataya upoznala kroz Ferihu.Ali sam vise voljela njegovu hemiju sa Serenay.I sad da ne ulazim duboko u to,mislim da je stv bilo nesto medju njima van seta.Hazal mi je ok,i sa njom i jesam zavolila Cagataya,ali nekako mi je uvjek imala taj uzvisen stav "ja sam bolja" a plus su me nervirali fanovi posle Ferihe koji su pljuvali Cagataya i govorili kako ce mu Medcezir propasti,kako je njena nova seriha bolja od njegove a znamo kako je to zavrsilo.Vise su neki fanovi bili krivi za to sto mi jr ona jedno vreme bad isla na zivce.Ali u sustini mi je ok.
Vidim da ga sad ona vise postuje,vjerujem prvenstveno zahvaljujuci saradnji sa Enginom su i obnovili prijateljstvo.
Iako neki stvaraju slika sada da Caga i Serenay nisu u dobrim odnosima ja sam uvjerena da jesu,samo se ne druze ko pre,ali da se izbjegavaju kao sto pisu apsolutno ne vjerujem.
Isto tako su i za njega i Bensu stvarali price iako su ja mislim da su oni u sasvim ok odnosima,samo sto Caga nije tip glumca koji se kao neki stalno slika sa partnericama i dize hajp da se napale fanovi serije i pomisle da tu ima nesto vise,kao sto to neki sada glumci(kvazi glumci) rade.Iskreno Bensu nikad necu prezaliti.Oni su imali takav potencijal kao par.Fizicki mu je ona najbolje pristajala od svih.Plus on kao Sarp,fizicki nepogresiva hemija.Pa oni poljubci na pocetku su sve pokazivali.Nikad necu prezalit sto su to upropastili i nisu dali priliku im kao paru.Moglo jr tu biti super scena,i razvoja odnosa kroz ljubav/mrznju, pa prkosenje jedno drugom i slicno.

Što se hemije tiče, meni je Caga ipak imao najbolju hemiju sa Hazal, jedino su on i Bensu mogli to da nadmaše, ali nažalost ispalo je tako kako je ispalo, scenaristi uopšte nisu bili svesni šta su imali u rukama i da su mogli da naprave par za pamaćenje. Ali istina je da nam je zbog fanova presela i Hazal i Femir. I ja isto mislim na ona ma taj uzvišen stav i to mi ide na živce, ali čak ni to nije razlog što mi ona povremeno ide na živce, razlog su njeni bolesni fanovi. Jednostavno antikampanja koju su pokušali da vode protiv Cage iz ljubomore što njegova krijera ide uzlaznom putanjom a njena pada mi j stvorila taj neki animozitet. Ovi na hr forumu su toliko daleko otišli da su pratili MC samo da bi mogli da dođu na temu da pljuju i da smetaju onima koji stvarno prate seriju i hoće da komentarišu- Posle Mca smo mi i otvorili ovaj forum i otišli odande.
Da li je nešto bilo između Cage i Serenay to ne možemo da znamo, ali ja lično mislim da je to bio marketinški trik. Ali isto mislim da su u korektnim odnosima, bar toliko da se jave jedno drugom kada se sretnu. Koliko znam Caga ni sa kim nije u lošim odnosima. Serenay je definitivno osoba koja radi na sebi i gluma joj je sve bolja i bolja, bar je tako bilo u MCu, pored toga vidim da je vole kolege sa kojima radi što pokazuje da je profesionalna, ali ima u njoj nešto što meni ne odgovara. Ali nije da je ne podnosim, mogu da je gledam ukoliko bi me zainteresovao neki njen projekat.

Caga i Bensu su u super odnosima, to smo mogli da vidimo kada je bila ona organizacija za kraj serije.

A on i Hazal se druže i pre nego što je ona počela da sarađuje sa Enginom. Mi to nismo znali, ali pojavil se bila jedna slika gde su u nekom kafiću Hazal, Ali, Caga i ne znam ko je još bio, i ta slika se pojavila par meseci nakon što je nastala. Tada Hazal još nije radila sa Enginom.

Poncha ::
Vidiš, a po twitteru nekako kao da se zalažu za njega i Hazar. Stalno njihove slike kače i traže.

Naravno da one traže Hazar, oni uvek udaraju kontru. Hazar jeste jedna od glavnih glumica, ali Ayca mu je partnerka. Ja Hazar volim, simaptična mi je i htela sam da ponovo radi sa Cagom, ali nije sad ni Hazar neka vrhunska glumica. Tako su isto hejtovali Bensu, a hvalili Damlu, a razlike u glumi nema nikakve, obe su loše, samo što je Bensu mnogo lepša i mnogo bolji par sa Cagom.

Poncha ::
Aj, sve još nekako, ali recite vi meni kad se Esra uspjela sprijateljiti s Duygu kad joj lajka sliku?

Nebih da zvučim paranoično, ali ta Duygu se uhvatila za njega kao hobotnica, pustila je pipke na sve strane oko njegovih prijatelja i saradnika.

Poncha ::
Kako Netflix inače poprati te gale? Bude li videa? Objavljuju li išta oni? Ima li kojim slučajem išta?

Biće tamo sigurno novinari tako da ćemo dobiti materijal.

Poncha ::
Saro, evo se i Cagi rumene lagano uši.

Bome, porumenele su mu uši. Od Ibre smo počele i to da pratimo. lol!

Mrs Bondarenko ::
Saro, kad ti Poncha preporučuje da baciš pogled na Pavela, onda znači da moraš da baciš pogled na Pavela.

Pusti Ponchu, ona je izgleda počela da se drogira, čim ima takve preporuke za mene. smeh

Poncha ::
Meni nikako nije jasno što bi s ovom scenom u seriji.

Ili nije scena nebgo slika sa seta, ili su je izbacili, jer su shvatili da ima previše Sarmela, bolje Celal baba nego Sarmel. rolleyes

Poncha ::
Pročitala sam ja sve. Mene serija nikako temom nije privukla i to sam još naišla na neke scene i djelovale su mi prilično stresno, dramatično i tužno.
Iskreno rečeno ni mene ova serija ne bi privukla da nije Kivina. Ali dobra je serija, s tim što je ne bih gledala da se nisam uželela Kive u nečemu dobrom. Nije nešto što mi trenutno odgovara jer te teže drame ne pratim. A zista je scen u kojoj mu ginu žena i ćerka bila teška. Po meni je bolje da su nam prikazali njea kako pati za ženom i ćerkom koje su poginule, ali da nam nisu prikazivali njih uopšte. Mala je preslatka i grozno mi je što su je ubili. Ali pošto Tuci obožavaju da gledaju takve stvari, ne ćudi me što se scenarista odlučio na takav korak.

Poncha ::
Bu arada, ja sam odgledala zadnju epizodu i meni su njih dva fenomenalni. U jednoj sceni, kad mu Bursin drži monolog sam se ismijala na Barcinu zadnju rečenicu. Ekstra su.

Jel ono kada mu šriča o Nilufer i kada mu ne da da uđe u kuću jer je to za porodicu, a Brca mu kaže da pošalje Barbarosa kod njega (a kuća od Barbarosa)? smeh

Poncha ::
Ovo gdje su izbacili seks nije iz Njemačkog nego za područje Bliskog istoka i Afrike.

Aha, onda mi je jasno. Kod njih će sigurno i scene seksa u seriji biti cenzurisane. Te sa Bliskog istoka su donele rode, oni se ne seksaju. rolleyes

Poncha ::
Pih, a ja se ponadala da ćeš ti za Protectora uzeti.

Pa i hoću, zato mi je i bilo smešno kad sam ovo pročitala.

Poncha ::
O toj novoj seriji ne znam ama baš ništa, osim koji glumci igraju u njoj. Uopće ne znam o čemu se radi, koja je tema serije.
Ali može biti serija vrh ako upadne u krivi dan ništa od nje. Ako sad, kad naknadno pogledaju prvi nastavak, idući put ne pogledaju direktno, nema joj velikog uspjeha.
Ne kužim zašto Ay yapim nije serije počeo snimati ranije i počeo ih kao i većina serija, nego dva mjeseca kasnije.

Ne znam ni ja ništa osim glumaca, nego sam videla na tw da je hvale pa sam mislila da će možda imati bolji rejting. Ali dan je pogrešan, mada ATV i nema drugi slobodan dan osim ponedeljka.
Džabe kada ljudi naviknu da gledsaju nešto, onda gledaju to na tvu, a ono što naknadno počne na internetu ili reprizu. Zato treba početi sezonu onda kad i počinje, a ne u sredini.
Vidim da je Kanal D izgleda i dalje zadovoljan rejtingom MIa čim nemaju nameru da nešto preduzmu, mada ne znam ni koliko bi im sada pomogla promena dana, ne sećam se da je neka serija profitirala promenom dana, to uglavnom bude još gore.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 4:15 pm

Ovo je ostalo od prošle epizode, nisam stigla da ti odgovorim.

Poncha ::
Onaj lik koji radi u policiji, što je on Ahsen?

Lik je rekao da nije dugo video Ahsen, da zna samo da je živa. Ta je izgleda bila nek fatalana ženska, svi na akademiji su bili zljubljeni u nju. Ali pošto nam je naglašeno da je živa, ako potraje serija sigurno će se pojaviti kada se NilBar spetljaju i YagMKC pomire,da im pomrsi konce.

Poncha ::
Meni isto kao da je na moment bila poznata, ali nisam se sjetila. Nemam pojma jesam li je ikad vidjela i gdje.

Setila sam se posle, igrala je u Gumus Mehmetovu vaskrslu verenicu. Ne znam da li je posle još negde glumila, nesećam se dac sam je viđala.

Poncha ::
Što je još MKC rekao profesoru, osim da je Barcina žena bila trudna? Što je rekao onaj profesor Barci na grobu? I koliko je mali imao godina kad je slavio?
Kako nisu prepoznali glas onoj budali kad je s njima kontaktirao preko kamere i zvučnika? Ok, Barca prvo nije mogao jer je malčice promijenio glas, ali kasnije...
Zašto je direktor dao Barcinom ocu pištolj koji je našao?
Zna li Nilufer čija je ono lampa? Tj. hoće li skužiti što je Barci tako privuklo pažnju?

Sadri je rekao da je samoća njihova sudbina, a MKC je rekao da se Sadri ljutio na njega kada je čuo da mu je žena trudna, rekao je da je rano, ali to je uradio zbog samoće, kada dođe kući da ne bude sam i rekao je da je i Barcina žena bila trudna. Onda mu je Sadri rekao da on nađe ove što su ubili Barcinu ženu.

Barca je rekao Sadriju da ga je sve naučio i da ga nauči kako da živi sa tim. Onda mu je dao onaj prsten i rekao mu je: Nećeš kleti, bićeš kletva. Nećeš reći neka oslepe, neka ne oslepe da te vide.

I ja sam se sve vreme pitala kako mu nisu prepoznali glas. Jeste malo izmenio,mogu i da ne pretpostave da bi to mogao da bude on pa da ne povežu,prošlo je i dosta vremena od akademij, ali mene interesuje kako posle nisu povezali s obzirom da su se u ovoj epizodi sreli. Barca je kao nešto rekao da mu je poznat glas, ali nije se setio odakle. A MKC nije ni posumnjao. Meni se čak u trenutku učinilo da je MKC sve shvatio, ali ništa od toga.

Ni ja nisam baš shvatila zašto mu je dao pištolj.

Mislim da Nilufer ne zna, odnosno sigurno ne zna da je to lampa njegove žene, ali sigurno da će saznati. Nilufer ni ne zna da šta se desilo sa Barcinom ženom, to sam zaključila po pitanjima koja mu je postavljala kad su sedeli u dvorištu one vikendice.


Poncha ::
Meni su definitivno najbolji kad su zajedno. Koma su mi. I kad su emocije u pitanju i kad su ludi i smiješni.

Meni je najzanimljivije kad su zajedno, baš imaju provle i u svom tom animozitetu koji osećaju jedan prema druom su potpuno skladni. A zapravo mislim da simpatišu jedan drugog, samo dosta će trebati da to proznaju.
Zanimljive su mi i NilBar scene, ali zanimljiva su mi i prepucavanja MKCa i Yagmur Iiako me ona nervira. Pitanja koja joj on postavlja su s jedne strane smešna, a s druge strane su bolesna. Koji detalji njemu zapadnu za oko, da li je napravila ovom liku njegov omiljeni sendvič sa senfom i majonezom. smeh
A i ovaj Barbaros je doktor do moga, Barca treba da mu kaže da će pacijent da iskrvari ako bude pokušao da mu izvadi i drugi metak.

I definitivno če nastati cirkus kad se Barca i ates kiz spetljaju, ovaj je poludeo samo što ih je video da sede zajedno. Ali Nilufer je već počela polako da se zaljubljuje, već je ljubomorna na Yasemin.

Mudur perfekcionista mi je isto bio koma, kada je Barca ušao u auto nije hteo da krene dok ga ne otme po propisima. smeh

Poncha ::
Bu arada, jesi li odgledala MI do kraja?
Ako jesi sad mi objasni sve oko Ahsen. S kim je bila, tko ju je volio, tko ju je želio? Sve. Jer mi ništa nije jasno. U kakvim su odnosim ovi bili i u kakvim su se odnosima rastali? I što je ovaj Demiray napravio u mladosti profesoru?

Za Ahsen nije rečeno sve, Demiray ju je definitivno voleo, a ova dvojica su valjda padali na nju i bilo je nekog rivalstva, ali ne mislim da su tu bile neke dublje emocije. Kada je Demiay rekao nešto u fazonu da je voleo Ahsen, i Barca i MKC su rekli da im je ona bila devojka, e sad sa kim je bila ne znamo. Uglavnom, nešto vezao za Ahsen je dovelo do toga da Demiray bude izbačen sa akademije. Zapalio je profesoru kancelariju i tada su ga izbacili.


Kada smo kod njega, on mi je pored Yagmur najlošije napisan lik. Pored toga, i glumac je promašaj. Trebalo je da izaberu nekog harizmatičnije glumca, a meni ovaj lik izgleda kao neki jadnik i paćenik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 4:54 pm

Sara Ulusoy ::
Kivo definitivno od reklama može da živi godinama. Više ništa i ne mora da snima, dok god dobro izgleda dobijaće ponude za reklame. Što se Kive tiče, meni samo nije jasno kako on nije uspeo da se probije na strano tržište, a imao je takve planove i želje. Ne znam da li je u pitanju pogrešan menadžment ili je on odustao.

Imam osjećaj da je on sam odustao.

Sara Ulusoy ::
Da je taj događaj bio u nekoj evropskoj državi, možda bi i otišao, ali ipak je to Amerika, ne može da se skokne na dva, tri dana, a snimanje tih prvih epizoda traje dugo jer se pazi na svaki detalj, tako da nisam ni očekivala da će ići. Na kraju nisu ni uzeli nagradu, ali su se dobro proveli koliko sam uspela da vidim iz Pablovih i Ecinih priča.

A vjerojatno je to onda zbog toga. Samo mi je glupo bilo da Pablo ide, a režira seriju trenutno, a Kivo ne ide. Ali vjerojatno je stvar upravo ovo o čemu govoriš.

Sara Ulusoy ::
Isto očekujem, odnosno nije baš da očekujem s obzirom na to da su Ilknur i Caga užasna kombinacija,ali bih volela da bude ili u crnom odelu sa belom košuljom i crnom kravatom (više volim kravate nego leptir mašne) ili crno odelo sa crnom košuljom, čak mi je ovo drugo favorit.
Mislim da je Ilknurin problem to što voli da se dokazuje, pa sve upropasti. Ja se ne sećam kada sam poslednji put videla tu ženu normalno obučenu, on i danju i noću kači na sebe sve što vidi u modnim časopisima i sva je u fazonu ’na čelu mi piše da sam u trendu’. Daj ženo oladi malo i opusti se. A Caga kako nema ni ukusa ni osećaja za modu sluša nju i onda dobijemo katastrofu.

Ajmo se nadati nečemu onda ovakvom pa što nas dočeka. lol!

Bold  naklon.  Istomišljenice smo.

Sara Ulusoy ::
Život čoveka nauči da nikad ne kaže nikad, pre koju godinu nisam znala da će se u našem životu pojaviti x i da će mi kad vidim Cagu sa Enginom na nekoj premijeri svanuti. Sad pristajem i na malog slatkog bradatog Engina, samo da ne moram da gledam ono čelo za tri osobe. smeh

Točno.

Ali ipak mi je smiješno.  smeh

Sara Ulusoy ::
Od svih bih najviše volela da vidim Kivu tamo. Mogla bi da padne repriza onog zagrljaja. :cereeeeek: Canim CagKiv, najbolji par na svetu. <3
Ali Beren bi mogla da se pojavi, nju će sigurno zvati ovi iz Netflixa.

I ja bih Kivu.  :cereeeeek: A ostaje onda i tri tjedna kasnije njegova premijera.

E, vidiš, da, mogla bi i ona onda doći.

Sara Ulusoy ::
A on i Hazal se druže i pre nego što je ona počela da sarađuje sa Enginom. Mi to nismo znali, ali pojavil se bila jedna slika gde su u nekom kafiću Hazal, Ali, Caga i ne znam ko je još bio, i ta slika se pojavila par meseci nakon što je nastala. Tada Hazal još nije radila sa Enginom.

Evo od kad slika datira.

Sara Ulusoy ::
Naravno da one traže Hazar, oni uvek udaraju kontru. Hazar jeste jedna od glavnih glumica, ali Ayca mu je partnerka. Ja Hazar volim, simaptična mi je i htela sam da ponovo radi sa Cagom, ali nije sad ni Hazar neka vrhunska glumica. Tako su isto hejtovali Bensu, a hvalili Damlu, a razlike u glumi nema nikakve, obe su loše, samo što je Bensu mnogo lepša i mnogo bolji par sa Cagom.

Slažem se.

Sara Ulusoy ::
Nebih da zvučim paranoično, ali ta Duygu se uhvatila za njega kao hobotnica, pustila je pipke na sve strane oko njegovih prijatelja i saradnika.

Pa. Kako da kažem - svi su je prihvatili samo veći dio Caginih fanovi ne.  lol!

Definitivno je svi oko njega vole. A da budem iskrena, vjerojatno s razlogom.

Sara Ulusoy ::
Bome, porumenele su mu uši. Od Ibre smo počele i to da pratimo. lol!

Dobro kažeš, prije Ibre nekako nisam išla za tim.  lol!

Aha, Caga.  :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::
Pusti Ponchu, ona je izgleda počela da se drogira, čim ima takve preporuke za mene. smeh

Opa...  smeh

Ajde bar pogledaj joj 10 minuta što ti pripremi za gledanje. Toliko možeš. Ovaj je zbilja bitan. Udala bi se gazdarica za njega odmah.

Sara Ulusoy ::
Ili nije scena nebgo slika sa seta, ili su je izbacili, jer su shvatili da ima previše Sarmela, bolje Celal baba nego Sarmel. rolleyes

Ma reklama za nakit, eto to je bilo. Ovo su Caga i Bensu.
Naravno da je Celal najvažniji.  rolleyes

Sara Ulusoy ::
Iskreno rečeno ni mene ova serija ne bi privukla da nije Kivina. Ali dobra je serija, s tim što je ne bih gledala da se nisam uželela Kive u nečemu dobrom. Nije nešto što mi trenutno odgovara jer te teže drame ne pratim. A zista je scen u kojoj mu ginu žena i ćerka bila teška. Po meni je bolje da su nam prikazali njea kako pati za ženom i ćerkom koje su poginule, ali da nam nisu prikazivali njih uopšte. Mala je preslatka i grozno mi je što su je ubili. Ali pošto Tuci obožavaju da gledaju takve stvari, ne ćudi me što se scenarista odlučio na takav korak.

Ja sam možda vidjela dvije scene i baš mi nekako djelovalo tužno.

Ali, s druge strane drago mi je da Kivina serija je pobrala dobre kritike i da je kvalitetna.

Sara Ulusoy ::
Jel ono kada mu šriča o Nilufer i kada mu ne da da uđe u kuću jer je to za porodicu, a Brca mu kaže da pošalje Barbarosa kod njega (a kuća od Barbarosa)? smeh

Upravo to.  smeh

Sara Ulusoy ::
Aha, onda mi je jasno. Kod njih će sigurno i scene seksa u seriji biti cenzurisane. Te sa Bliskog istoka su donele rode, oni se ne seksaju. rolleyes

smeh  smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::
Pa i hoću, zato mi je i bilo smešno kad sam ovo pročitala.

<3

Od 6:30 da si spremna za gledanje.

Sara Ulusoy ::
Ne znam ni ja ništa osim glumaca, nego sam videla na tw da je hvale pa sam mislila da će možda imati bolji rejting. Ali dan je pogrešan, mada ATV i nema drugi slobodan dan osim ponedeljka.
Džabe kada ljudi naviknu da gledsaju nešto, onda gledaju to na tvu, a ono što naknadno počne na internetu ili reprizu. Zato treba početi sezonu onda kad i počinje, a ne u sredini.
Vidim da je Kanal D izgleda i dalje zadovoljan rejtingom MIa čim nemaju nameru da nešto preduzmu, mada ne znam ni koliko bi im sada pomogla promena dana, ne sećam se da je neka serija profitirala promenom dana, to uglavnom bude još gore.

A Kanal D je izgleda prihvatio ovo i tjera dalje. Ako neće ukidati seriju meni je sasvim u redu da ostave ovaj dan.

Sara Ulusoy ::
Lik je rekao da nije dugo video Ahsen, da zna samo da je živa. Ta je izgleda bila nek fatalana ženska, svi na akademiji su bili zljubljeni u nju. Ali pošto nam je naglašeno da je živa, ako potraje serija sigurno će se pojaviti kada se NilBar spetljaju i YagMKC pomire,da im pomrsi konce.

Aha... Znači, živa je. Onda će se sigurno pojaviti baš kad ne bude trebala.  lol!

Sara Ulusoy ::
Setila sam se posle, igrala je u Gumus Mehmetovu vaskrslu verenicu. Ne znam da li je posle još negde glumila, nesećam se dac sam je viđala.

Ne bih je se nikad od tamo sjetila.

Sara Ulusoy ::
Sadri je rekao da je samoća njihova sudbina, a MKC je rekao da se Sadri ljutio na njega kada je čuo da mu je žena trudna, rekao je da je rano, ali to je uradio zbog samoće, kada dođe kući da ne bude sam i rekao je da je i Barcina žena bila trudna. Onda mu je Sadri rekao da on nađe ove što su ubili Barcinu ženu.

Aha. Znači ljutio se i na MKC-a što mu je žena ostala trudna.

Sara Ulusoy ::
Barca je rekao Sadriju da ga je sve naučio i da ga nauči kako da živi sa tim. Onda mu je dao onaj prsten i rekao mu je: Nećeš kleti, bićeš kletva. Nećeš reći neka oslepe, neka ne oslepe da te vide.

Hvala.

Sara Ulusoy ::
I ja sam se sve vreme pitala kako mu nisu prepoznali glas. Jeste malo izmenio,mogu i da ne pretpostave da bi to mogao da bude on pa da ne povežu,prošlo je i dosta vremena od akademij, ali mene interesuje kako posle nisu povezali s obzirom da su se u ovoj epizodi sreli. Barca je kao nešto rekao da mu je poznat glas, ali nije se setio odakle. A MKC nije ni posumnjao. Meni se čak u trenutku učinilo da je MKC sve shvatio, ali ništa od toga.

Pa ni meni nije jasno. Baš sam se ponadala da je Barca skužio, ali nije. Aj, bar mu je sumnjiv i antipatičan.

A MKC sam mislila da je bistriji.  lol! Kao da mu nije bilo jasno, ali nikako da poveže.

Sara Ulusoy ::
Mislim da Nilufer ne zna, odnosno sigurno ne zna da je to lampa njegove žene, ali sigurno da će saznati. Nilufer ni ne zna da šta se desilo sa Barcinom ženom, to sam zaključila po pitanjima koja mu je postavljala kad su sedeli u dvorištu one vikendice.

Koliko sam skužila - Nilufer ne zna niti da je Barca bio oženjen. Zapravo on joj nije rekao kad ga je pitala.

Sara Ulusoy ::
Meni je najzanimljivije kad su zajedno, baš imaju provle i u svom tom animozitetu koji osećaju jedan prema druom su potpuno skladni. A zapravo mislim da simpatišu jedan drugog, samo dosta će trebati da to proznaju.
Zanimljive su mi i NilBar scene, ali zanimljiva su mi i prepucavanja MKCa i Yagmur Iiako me ona nervira. Pitanja koja joj on postavlja su s jedne strane smešna, a s druge strane su bolesna. Koji detalji njemu zapadnu za oko, da li je napravila ovom liku njegov omiljeni sendvič sa senfom i majonezom. smeh

Kad su zajedno meni su oni vrh. Volim ih vidjeti i u parovima. Čak su mi donekel zanimljivi MKC i Yagmur.
Dobra mi je ona scena u kojoj Barca i Yagmur pričaju o MKC-u, a on jadan misli da ga ogovaraju, a ovamo Yagmur njega nahvalila.
Meni je on super s tim detaljima. Kako je onoga čuvara pitao što je Yagmur jela.  smeh
Tako je bilo i ono oko Niluferinih cipela. Prvo ih je popljuvao, a onda joj ih kupio, a sve zapamtio.

Sara Ulusoy ::
I definitivno če nastati cirkus kad se Barca i ates kiz spetljaju, ovaj je poludeo samo što ih je video da sede zajedno. Ali Nilufer je već počela polako da se zaljubljuje, već je ljubomorna na Yasemin.

Da. Baš je lagano počela biti nervozna. I ubrzavala Barcu. A nije joj sjela dobro ni ona narukvica.

Sara Ulusoy ::
Mudur perfekcionista mi je isto bio koma, kada je Barca ušao u auto nije hteo da krene dok ga ne otme po propisima. smeh

smeh

Da, kao - ajde ti mene prvo onesposobi da se ja ne okršim o zakon i onda sav vedar krenuo u akciju.

Sara Ulusoy ::
Za Ahsen nije rečeno sve, Demiray ju je definitivno voleo, a ova dvojica su valjda padali na nju i bilo je nekog rivalstva, ali ne mislim da su tu bile neke dublje emocije. Kada je Demiay rekao nešto u fazonu da je voleo Ahsen, i Barca i MKC su rekli da im je ona bila devojka, e sad sa kim je bila ne znamo. Uglavnom, nešto vezao za Ahsen je dovelo do toga da Demiray bude izbačen sa akademije. Zapalio je profesoru kancelariju i tada su ga izbacili.

Aha. Onda je ona bila i s jednim i drugim. Samo što Barca je nije toliko volio. A Demiray je bio ljubomoran na njih dvojicu zbog toga.
Baš me zanima koja će je glumica glumiti.

Sara Ulusoy ::
Kada smo kod njega, on mi je pored Yagmur najlošije napisan lik. Pored toga, i glumac je promašaj. Trebalo je da izaberu nekog harizmatičnije glumca, a meni ovaj lik izgleda kao neki jadnik i paćenik.

Slažem se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 8:00 pm

Saro, zaboravila sam ti danas reći. Pogledaj ove:
https://www.instagram.com/cgtulusoyprotectorasfans/?hl=hr lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 9:07 pm

Tko je u originalu na ovoj slici?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 44912776_292982871332579_5684597983376233011_n.jpg?ig_cache_key=MTkyMDM3OTYyNzYyNTMxNDc5OA%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 10:02 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 10:48 pm

Poncha ::
Bondarenkova, nemoj me ubiti, ali kad sam vidjela ovo sad na FB, sjetila sam se Plavog odmah. lol!

Neću te ubiti, kumo. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 10:50 pm

Sara Ulusoy ::

Pusti Ponchu, ona je izgleda počela da se drogira, čim ima takve preporuke za mene. smeh

durica
Poncha nije počela da se drogira, samo ima oči, a ti nećeš biti pozvana na svadbu. lol!

Poncha ::

Ajde bar pogledaj joj 10 minuta što ti pripremi za gledanje. Toliko možeš. Ovaj je zbilja bitan. Udala bi se gazdarica za njega odmah.

:cereeeeek: kisic volimte
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 10:52 pm

Hahahahaha naglas sam se nasmejala. Vec sam danas videla na tw da se navodno razvode, ali ovo je hit. smeh
Vala Caga bolje da ode iz Turske vidis da rastura veze i brakove, prvo Burcin, sad Seyma.

Oooo sekta na okupu, odbrojavaju dane, a u medjuvremenu ttisu o Femiru.

U originalu su Aras, Keka i fan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 10:54 pm

Tamam, odlgedacu deset minuta. Sad idem da spavam, a ti mi reci sta sutra treba da odgledam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 10:58 pm

Ovo za se bas prosirilo tw, Seyma je dospela na tt listu. Yok artik, ko je ovo izmislio?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 10:59 pm

Mislim bas me briga za Seymu, nego sto spominju Cagu
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 11:03 pm

wow wow wow
Jel' može ipak 15, za svaki slučaj? lol! Plašim se da neću moći da suzbijem sve u 10 minuta što bih ti dala da gledaš.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 11:04 pm

Jooooj, kako sam uzbuđena sad. veseljko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 11:04 pm

Sad ću lagano da počnem da biram scene, joj što sam uzbuđena. jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 11:12 pm

Moze i 15 pa necu na deset da prekinem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 11:12 pm

Ama budi spremna na moju surovu iskrenost. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Nov 25, 2018 11:13 pm

Evo i novinari su poceli to da pisu.

https://twitter.com/twitvole/status/1066815524049485824?s=19

Ah, Ilknur, ah, kad bi htela da izadjes iz neseg zivota. aurika
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: