Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 2:34 pm

Evo neko zapeo isto na čemu i ja. smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Dsh544VX4AEGUDd
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 2:36 pm

Zašto postoji ovoliko različitih verzija i tko to određuje i pušta?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 2:40 pm

Opasan je.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 2:41 pm

A ovo odijelo mu stoji kao S-A-L-I-V-E-N-O!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 2:41 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Dsh839-X4AExDJS

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Dsh839vWwAA3TNQ
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 2:52 pm

Živo me zanima koliko ovakvih verzija ima. Izgleda da treba pogledati fragije za Netflix svih mogućih područja. lol!

Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 2:58 pm

Kako dobro izgledaju Cagatay i Ayca zajedno..Gore.
Def team Hakan&Leyla.Mislim da je ona od svih onoh koje su se spominjale kao potencijalne partnerice pre pocetka snimanja,def bila najbolji izbor.Kad se samo sjetim koga su sve spominjali.Naravno to treba jos da se dokaze,ali za sada iz prilozenog i na osnovu njenog fizickog izgledasam odusevljena sto du izabrali nju.
Jedva cekam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 3:03 pm

I ja mislim da od svih ponuđenih je najbolja izabrana.



Izgleda da kod ovih ne smije biti u najavi da će biti seksa. Možda je to fora kad su one scene zamijenjene ovima. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 3:21 pm

Meni je stvarno žao Hazar i Zeyno, možda Zeyno bude i simpatičnija od Leyle, ali ovako što da kažem kad slika kaže sve.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 3:59 pm

Kakva je prica za Berren da ce biti u netflixovoj seriji?Nekoj novoj ili ce se pridruziti ovoj ako bude nove sezone.Vidim neke slike nje sa netflix pozadinom jutros na ig.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 4:07 pm

To ti ne znam sa sigurnošću, vidjela sam jutros da je Netflix Turkiye objavio da je Beren sad u drugoj Netflixovoj seriji. Cagina je prva, ovo je druga.
Koliko sam shvatila, nakon Cage sad je ona na redu da dobije svoju (izvornu) seriju.

U seriji je ona vodeća. Tako sam bar ja shvatila iz njihove objave i ovog članka.
http://www.ranini.tv/haber/34194/1/netflixin-ikinci-orijinal-turk-dizisinin-basrolu-beren-saat-oldu

Mislim da nema veze s Caginom serijom, ona će dobiti svoju. A tko će joj se od glumaca pridružiti, e to ne znam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 4:14 pm

Saro, hoćemo li ako MI propadne "gurati" Ibru u Bereninu seriju? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 5:00 pm

Imaju video, a serija još nije ni počela. naklon :cereeeeek:

https://twitter.com/CUworldwidefans/status/1065273418164121603
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 5:04 pm

Saro, Sparks, srećna slava obema. kisic kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 5:04 pm

Poncha ::
Vaši izvori infomacija su mi genijalni! Zanimljivije od svih serija zajedno.

A još je gore što postoje osobe koje veruju u sve te gluposti. rolleyes

Sara Ulusoy ::
Neka mi se jave i neka daju neke pare ja cu da im pisem tekstove.

smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 5:16 pm

Mrs Bondarenko ::
A još je gore što postoje osobe koje veruju u sve te gluposti. rolleyes

Primijetila sam.


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 5:25 pm

Poncha ::
Bondarenkova, ajde da bolje prokomentiram ovaj klip. Slikom i tekstom. :lol!


Ajmeeeeeeeeeee, spasibaaaaaaa oho-ho oho-ho oho-ho :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: leptirici leptirici leptirici leptirici leptirici volimte volimte volimte volimte volimte srca srca srca srca srca <3 <3 <3 <3 <3 kisic kisic kisic kisic kisic

Poncha ::
Je li ona njega uvijek negdje vuče, gura?  wow GIF

Pa jel' vidiš budalu? rolleyes Za sve živo ga drmusa, kokoška jedna. ljutko Baš je sva neotesana.

Poncha ::

Tko mu je OVA što je grli? I onaj kasnije medo?

E, ne znam. To su mu neki bliski prijatelji, koje je ona pozvala na njegov rođendan kad mu je pravila zabavu iznenađenja.

Poncha ::
Toliko o mom ne primjećivanju.
https://media.giphy.com/media/5QRtJ37lAja7PE7tLF/giphy.gif

Jooooj... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Ali kako on to neodoljivo uradi na brzinu. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
Koja faca.
https://media.giphy.com/media/1qYEniOdPXxXojMzJh/giphy.gif

:cereeeeek:

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/4VWrmAICqdCXKAoZRH/giphy.gif

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

A i zakolutao je očima, baš kao i gledao u pod.

A šta će jadan, vidi mu facu kad gleda u pod, samo što se ne zaplače. smeh stidljivko

Poncha ::

Sad osvrt na vlog. Koliko sam iz ovoga vidjela (ako su ove snimke cijele obitelji) s njenog vloga jasno mi je zašto se Plavom to ne sviđa. Ona dijeli baš njihove intimne trenutke i igranje s djecom. Čovjek se ne može odmoriti od kamera ni doma. Ja na to tako gledam. Jedno je nekad nešto objaviti, ali da čekaš kad će te netko i doma snimati...  rolleyes A ona baš svakakve gluposti objavljuje. Te vidi ovo, te vidi kako me muž imenovovao u telefonu.  rolleyes  smeh
Za njegove fanice je ovo možda i super, često imaju uvid u njegov život. Ne mogu se misliti da je nestao. Sad ne znam koliko je ni to dobro. Mi za Cagu tjednima, mjesecima ne čujemo.

Jeste, upravo tako. Ona deli neke baš intimne i samo njihove trenutke i što kaže Sparks ne razmišlja koliko može da našteti deci time što redovno kači u vlogovima parkiće gde ih vode da se igraju, pa prikazuje na izvol'te kuću, sve lokacije na kojima borave... Guska, lepo ja kažem.
A posebna je priča što njemu ne da mira, čovek se oprašta od uloge koja je postala neki sinonim za njega, sa kojom je živeo skoro pet godina i ona mora i tu da se ubacuje, nešto glumata i blebeće. Isto kao i dok je snimao Mažora (ma bilo šta), redovno mu ide na set, pa snima tamo svoje vlogove, pa se ubacuje, krevelji... rolleyes Ne da mu diše. Ne bi me čudilo da se ubacila iza kamere i dok su sve one scene seksa snimali. ljutko
Umesto da se ugleda na njega i malo bavi svojom karijerom, ona se tu glupira.

Poncha ::

Nisam htjela niti gifirati ostale trenutke iako ima zanimljivih, ali mi je ovo slatko.
https://media.giphy.com/media/nKVdxhECu5NiqBh31D/giphy.gif

Ovo je meni premedeno, koliko su samo slatki. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Sve mu stoji, sve! I vatrene i akcione scene, i drama i ženske, i komedija i suze, pa i deca. naklon :cereeeeek:

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/nqGyZA9H8EgOCnapQU/giphy.gif Burmu gubi, a prstenja pune ruke.  lol!

smeh
Ili je toliki car, ili je to bio izgovor da ga ona natera da istetoviraju burme na prstima. rolleyes

Poncha ::
A eto, ipak malo i Sokola da stavim...

https://media.giphy.com/media/1zjffpFrpGpNnWdZzv/giphy.gif

https://media.giphy.com/media/69jwE0mjmI90NwrNC2/giphy.gif Pravi motorist. I on nabora čelo.  :cereeeeek:

Ajaaaaaaooooo <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Prvi gif je nešto posebno. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/cCaj8tGX7D2GA7DmYv/giphy.gif Ja da neću primijetiti. Prenio Plavi i na Sokola.  lol!

Ovu scenu inače obožavam u seriji. :cereeeeek: Kad mu kaže Sokolovski, daj malo poštovanja. smeh
I eto, kako ja sad da gledam posle takve scene, kad mu je to rekao čovek koji mu je ubio majku. suze

Poncha ::

https://media.giphy.com/media/OqJmIYb2IKMTCRW37Q/giphy.gif Koliko je on njoj puta nudio sladoled? Ja ne vidim nikakav snijeg. smeh

A nisam ja rekla da je bio sneg, nego da je bila zima. lol!
Ali vidi ti ovaj pogled, moja Ponchita. :cereeeeek:

Poncha ::
A stoji mu i lutka.
https://media.giphy.com/media/45eM453yd73XY8zkvI/giphy.gif

suze
Bio bi najbolji tata na svetu. placljivko
To je ta čuvena scena (mada je ovo deo) koja me je rasplakala od smeha kad sam je prvi put gledala, a sad me isto rasplače, ali od tuge. suze Ah bre Igore, askim benim. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 5:56 pm

Mrs Bondarenko ::
Ajmeeeeeeeeeee, spasibaaaaaaa

Nema na čemu. Rekla bih ti i drugi put.

Mrs Bondarenko ::
Pa jel' vidiš budalu? rolleyes Za sve živo ga drmusa, kokoška jedna. ljutko Baš je sva neotesana.

A on još stoji, zauzeo neki stav, uopće mu nije zanimljivo gdje ga gura. Kao da mu je puna kapa svega.

smeh Ali ipak mu je lijepo iznenađenje priredila.

Mrs Bondarenko ::
E, ne znam. To su mu neki bliski prijatelji, koje je ona pozvala na njegov rođendan kad mu je pravila zabavu iznenađenja.

E bome ovoj se baš razveselio.

Mrs Bondarenko ::
Jooooj... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Ali kako on to neodoljivo uradi na brzinu. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

On se baš i ne oblizuje oblizuje, on po jezika izbaci, kao da se belji. smeh

Mrs Bondarenko ::
A šta će jadan, vidi mu facu kad gleda u pod, samo što se ne zaplače. smeh stidljivko

Baš se vidi da ne zna jadan kako će to što bezbolnije reći. Muka mu.

Mrs Bondarenko ::

Jeste, upravo tako. Ona deli neke baš intimne i samo njihove trenutke i što kaže Sparks ne razmišlja koliko može da našteti deci time što redovno kači u vlogovima parkiće gde ih vode da se igraju, pa prikazuje na izvol'te kuću, sve lokacije na kojima borave... Guska, lepo ja kažem.
A posebna je priča što njemu ne da mira, čovek se oprašta od uloge koja je postala neki sinonim za njega, sa kojom je živeo skoro pet godina i ona mora i tu da se ubacuje, nešto glumata i blebeće. Isto kao i dok je snimao Mažora (ma bilo šta), redovno mu ide na set, pa snima tamo svoje vlogove, pa se ubacuje, krevelji... rolleyes Ne da mu diše. Ne bi me čudilo da se ubacila iza kamere i dok su sve one scene seksa snimali. ljutko
Umesto da se ugleda na njega i malo bavi svojom karijerom, ona se tu glupira.

Prije svega je opasno, a onda je i glupo.

Drugo, ako ona već gušta u svemu tome, ako vidi da njemu to ne godi, a baš se vidi da su mu face u nekim videima kad ona dođe s kamerom za zakolutati očima, onda barem njega može izostaviti. E, ali kako bi onda svi znali da je njoj super?!

Što se tiče seta, pa uopće me ne bi čudilo da mu je tada bila na setu kad mu je bilo neugodno. Možda bi mu manje neugodno bilo snimati da ona nije tu.

Ako je glumica i ako voli kamere ne znam zašto se ne bavi s tim poslom, nego sebe snima i objavljuje.

Mrs Bondarenko ::
Ovo je meni premedeno, koliko su samo slatki. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Sve mu stoji, sve! I vatrene i akcione scene, i drama i ženske, i komedija i suze, pa i deca. naklon :cereeeeek:

I meni je medeno.

A još najbolje da mu sve ne stoji, a uvrstila si ga na listu.

Mrs Bondarenko ::
smeh
Ili je toliki car, ili je to bio izgovor da ga ona natera da istetoviraju burme na prstima. rolleyes

Kako ne gubi ostalo prstenje tako ne bi trebao gubiti ni burme. Zar ne? Ili mu burma ništa ne predstavlja? Možda o njima manje brine, možda ovo prstenje isto gubi pa kupi drugo, kao manje važno. Ali da je čudno, bome je.
Ma ona mu je tako rekla, on prihvatio jer je ionako od tetovaža, jer sad da baš toliko gubi burme ne vjerujem.

Mrs Bondarenko ::
Ajaaaaaaooooo <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Prvi gif je nešto posebno. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Meni su oba, tj. on mi je dobar na oba. U prvom zbog face, u drugom zbog čela.

Mrs Bondarenko ::
Ovu scenu inače obožavam u seriji. :cereeeeek: Kad mu kaže Sokolovski, daj malo poštovanja. smeh
I eto, kako ja sad da gledam posle takve scene, kad mu je to rekao čovek koji mu je ubio majku. suze

Lijepo, zamisli da mu se Sokol belji. Jer ionako se oblizao kad je sklanjao nogu. lol!

Mrs Bondarenko ::
A nisam ja rekla da je bio sneg, nego da je bila zima. lol!
Ali vidi ti ovaj pogled, moja Ponchita. :cereeeeek:

Stvarno?! lol! Ne vraća mi se sad ponovno čitati. Na kojoj je stranici bilo kad smo to spomnjale? Ja sam očito onda snijeg koji pada kod vas spojila s zimom koju si ti rekla. smeh

Ja ne znam kako ona nije uzela ovaj sladoled! facepalm

Mrs Bondarenko ::
Bio bi najbolji tata na svetu. placljivko
To je ta čuvena scena (mada je ovo deo) koja me je rasplakala od smeha kad sam je prvi put gledala, a sad me isto rasplače, ali od tuge. suze Ah bre Igore, askim benim. <3

Ako ćeš ti plakati svaki put kad ja stavim nešto ili napišem, bolje da prestanem. lol!

Je, baš mu stoji. Pa čak i lutka. I to mu hranjenje baš ide. Vidi se da je Plavi istreniran u tome.







Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 6:00 pm

Koliko je ovo preslatko. stidljivko stidljivko stidljivko I tužno u isto vreme. <3 Ali super paralele.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 6:05 pm

Odličan je klip. Baš, ali baš mi se sviđa. naklon naklon naklon naklon naklon naklon :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 6:05 pm

Ali ovaj tvoj Sokol ipak je za kuhinju nula bodova. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 6:18 pm

Gifirala bih ti nešto, ali ovaj cijeli video je gifističan. I strah me da ne plačeš opet, dosta je suza i kiše.  lol! Ako nećeš, onda ću ti par scena u kojima je baš super.

Ali ipak u Vikinom stilu, samo zdravo! :P Samo da znaš što trebaš jesti i biti vitka.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Giphy

Stvarno je vješt s rukama. wow
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 6:20 pm

Divno urađeno. <3 <3 <3

Joj, to ti nisam rekla, u kuhinji blage veze nema. lol!
To je iz prve sezone, kad su se tek zbližavali. On je naterao da je poveze kući (tad je vozi ekstra skupocena kola, pričao Pavel da su mu se tresle ruke svaki put kad bi bio za volanom smeh ) jer je padala kiša i onda ona da mu se oduži ga pozvala kod sebe na večeru. :cereeeeek: I dala mu da čisti krompire. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 6:24 pm

E, prešutila si mu u čemu nije dobar, a navela sve u čemu je Sokol rasturao. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyWed Nov 21, 2018 6:40 pm

Ponchita... Ja te volim!!! kisic kisic kisic kisic kisic <3 <3 <3 <3 <3
Koje scene?

Gifiraj ti slobodno ako tebi to ne predstavlja problem, ja ću svakako da plačem. lol!

Njegove ruke... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 32 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: