Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:46 pm

Vala kako Okan grli Leylu izgleda mi kao da je zastitnicki nastrojen prema njoj i da je gleda kao cerku. A mozda mu i jeste cerka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:47 pm

Zato i pitam. A zašto u onom jednom kadru plače?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:52 pm

A ne znam ko bi ovo mogao da bude sa njom, ova osoba koja ima rukavice. U svakom slucaju Mehmet mislim da je Mehmet dvostruki igrac.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:53 pm

Nekako se bojim da Leyla na kraju bude dvostruka igračica.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:55 pm

Izgleda mi uplaseno, nekoga su mozda ubili ili digli u vazduh pred njima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:55 pm

Bit će ovo zanimljivo!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:56 pm

Eto, telepatija, ja sam to isto pomislila za Leylu pre pet minuta i razmisljala da li da napisem ili ne i ti si napisala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:57 pm

Mislimo onda isto.

Zato sam i išla provjeriti s tobom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:57 pm

Hoce. Sada mi je opet isti osecaj kao posle prvog, htela bih da odmah puste da odgledam svih 18 epizoda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:58 pm

I to sam i ja rekla večeras. lol!

Ne mogu izdržati nikao. Niti kako ću od prve do druge sezone. facepalm
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:58 pm

Mene je navelo sa to pomislim to sto mi sve vreme u fragmanu izgleda nekako tajanstveno i zaigrano.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:58 pm

Da.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:59 pm

Oni kako su azurni, prvu sezonu ce da puste u decembru, a drugu u junu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:59 pm

Nemoj me zezati. Tko će to izdržati?!

Mrzim sezone! I čekanje!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 10:59 pm

Ali svjesna sam da je tako kako kažeš.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 11:02 pm

Totalno sam se razbudila zbog ovog Cage. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 11:06 pm

Ne znam kako bas to ide, ali definitivno mislim da druga sezona nece biti tako skoro. Ali iato tako mislim da ce Caga opet da radi sa njima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 11:07 pm

Meni se prispavalo i odoh dok se ne razbudim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 11:07 pm

Jeste da ne volim macke, ali ovo mi je dobro.

https://twitter.com/psikologkoltugu/status/1062378131175235584?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 11:08 pm

Znam, o znam. Ni ja ne očekujem da će brzo biti druga sezona. To sam već danas počela kukati..

A glupi bi bili da ispuste Cagu. :cereeeeek:

Aj ti, meni je san pobjegao. Samo vrtim scene.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 11:08 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 11:12 pm

Ili bolje da idem i ja, jer ako dočekam novi dan, doći će mi Bondarenkova i pitati kako nisam još odgledala njenog trenutnog, a to trebam pogledati naspavana. lol! I k tome, ili je napisala osvrt od jedne kartice ili će doći da je odgledaala 6 epizoda treće sezone. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 11:14 pm

A i ovim Turkinjama se nešto san razbio kad i dalje naveliko objavljuju slike i pišu o seriji.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyWed Nov 14, 2018 11:47 pm

Veliki naklon za celu seriju, kompletnu ekipu, sve, sve, sve. naklon  naklon naklon  naklon  naklon  naklon  naklon  naklon  naklon
Ovo je ubedljivo najbolja ruska serija. Dobro, jednim delom sam sigurno pristrasna jer sam apsolutno očarana (ma šta očarana, opsednuta je bliži izraz lol!) Igorem i Pavelom kao prvo, kao drugo sama serija je skroz po mom ukusu, ali i sama njena popularnost dovoljno potvrđuje njen kvalitet.

Mnogo mi je žao što je ranije nisam gledala, uživala bih da sam je pratila onako kako inače pratimo serije i kako su Ruskinje pratile ovu seriju. Čak i čekanja na novu sezonu po dve godine bi me još više vezale za celu ekipu, a svakako da bih za to vreme razvijala stotine teorija i mozgala dok repriziram unedogled. Taj deo užitka sam propustila, jer maratonsko gledanje je mač sa dve oštrice. lol! S jedne strane je super kad ne moraš da čekaš toliko dugo na nastavke, ali opet osećam se kao da sam projurila kroz celu tu priču. To ću sad donekle ispraviti sa trećom sezonom, mada opet, ona se uskoro završava. tuzni

24 epizoda akcije, jurnjave, zadataka, novih slučajeva, raznoraznih priča unutar priča, drama, ljubavi, romanse, čak i komedije... Svaka im čast, sve su to upakovali na pravi način, serija je zaista bomba. I moram da priznam da mi je druga sezona bolja od prve, što je jako redak slučaj, obično kvalitet serije sa novim sezonama opada, ovde je to potpuno kontra. Sve što i nije valjalo u prvoj sezoni ispeglali su u ovoj. I mnogo je napetija, prosto se vidi da se cela ekipa uhodala i navikli se jedni na druge.
Recimo, rasplet na kraju prve sezone me je čak malo i razočarao, jer sam od početka sumnjala na pravu osobu, ali tek sad su klupko razmotali, jako inteligentno. naklon  Prvo pucnjava, onda krv, metak koji se vraća unazad i odlazi u nebo, a zatim vatromet. naklon
Moram da pohvalim režiju, prosto je genijalna! Sve sama metafora do metafore. Tako je režirana poslednja scena, tako su režirane ljubavne scene (poljupci u lokvi krvi, a onda goli u belom  naklon ), većina akcionih scena i svaka scena Igoreve unutrašnje borbe.

Pavel, Igor, Pavel, Igor... naklon  :cereeeeek:  naklon  :cereeeeek:  naklon  :cereeeeek:  naklon  :cereeeeek:  naklon  :cereeeeek:
To je ono o čemu Sara govori kad kaže da je uloga stvorila glumca. Ova serija ne bi bila to što jeste da nije njega, jednostavno je nosi. On se tako stopio sa tim likom da čak i ne želim da saznam koliko mu je sličan, a koliko različit. <3  Volim takve likove, jednostavno ih volim! Koji su sposobni da vole do koske, inteligentni, vispreni, idu do kraja zarad svog cilja kakve god on posledice imao... Želim da ostanem u uverenju da je on takav i privatno, svu me je omađijao. Toliko sličan, a opet toliko drugačiji od Vlada Orlova. <3 Njega je definisala majčina smrt, otpor prema ocu, lagodan život... A opet se i razlikuje od Vlada u jednom, dok je za Vlada ljubav bila ta pokretačka i razorna snaga, Igoru je to istraga (u prvoj sezoni) i osveta (u drugoj) oko smrti njegove majke. Obojica umeju jako lepo da vole (hoću mene neko tako da voli :cereeeeek:), ali je razlika u tome što je Igor spreman da odustane i voli izdaleka. Pritom mi ga je jako žao, jer iz svakog njegovog postupka bio on komičan ili tragičan izvire očajnička želja za ljubavlju.
A kakav je samo foraš, njegove izjave su ravne Nagijevim iz Kuhinje. smeh :cereeeeek: I dalje mi je omiljeno kad je tek došao u policiju dok su ga svi mrzeli i on da ih opusti im servirao golu Japanku na kancelarijskom stolu sa sve hranom na njoj. naklon smeh

Rekla sam da nikako ne mogu da odlučim za koju da navijam kad je on u pitanju između Vike i Kaće, taman sam pred kraj druge sezone izabrala Kaću, ali sad sam opet kao on između dve vatre. lol!
Kaća je neko ko mu je prijao i ko mu je u svakom smislu bio potreban, iako nije bila u tom svetu, odgovarala mu je i činila dovoljno mračan život bar malo svetlim, veselim i smisaonim. Sad će njihov odnos biti jako zanimljiv i kompleksan, sjebao je totalno i zbog njega je zagazila u krv i smrt. Dok je Vika sa druge strane sad slobodna i sve nešto imam osećaj da uprkos svemu nju voli, a ja glasam za ljubav. On spava sa Kaćom, ali sanja Viku, Kaću predstavlja kao devojku, ali ide kod Vike da joj pomaže...

Očekujem od ove treće sezone da bude vrhunac mraka, jer su sami do toga doveli. Prva je bila uvod u ceo taj svet, druga puno ozbiljnija i tragičnija, sad su svi uprljali ruke i svako ima iza sebe bar jedan leš. Samo da mi kraj ne zeznu i to je to, ovo mi ulazi na listu legendarnih serija, kojoj ću se sigurno vraćati. Pritom, svisnula bih ako bi Igor poginuo na kraju (on je već ušao na tu listu legendarnih), ali mislim da je to najbolji mogući epilog svega ovoga.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyThu Nov 15, 2018 1:47 am

Ponchita, od sutrašnje literature sam ti ostavila onaj link za gledanje i kao drugi sam mislila nastavak te scene, ali bolje umesto toga ovu scenu (živo me zanima komentar, mada ga već nagađam smeh ) do 47:46
https://youtu.be/JFuLmtPxFew?t=2804

I trejler treće sezone (znam da ti ništa ne znači, ali pogledaj lol! ), koji mi je pregenijalan. oho-ho oho-ho oho-ho
On u svakoj sezoni sve bolje i bolje izgleda. st_bond



Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: