Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:21 pm

Evo, evo, evo. smeh smeh smeh Pavel najavljuje svoju novu seriju piše da danas počinje projekat koji jedva čeka, oni mu u komentarima odgovaraju Hoćemo Mažora4. smeh
https://www.instagram.com/p/BqWhHovBVaO/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:21 pm

Našla sam čak i minute. Mogla si napisati da ne tražim. smeh

Odlični su oba. Samo Vlad je nekako više poetski, filozovski a Igor mi je to ono baš pravo u sridu. naklon

Ja sam se usrala da će pasti još po onome ledu. lol! naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:22 pm

Dobro došla u klub. Ja sam navikla kad se objavi jedno, biseri krenu s komentarima sto drugog. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:24 pm

Endzi askim, ne ignorisem te nego ti pises o Rusima, a ja sam malo kratka s vremenom pa ne stizem sve da citam, samo preletim. Merak etme, i dalje te seviyorum cok. kisic

Sto se Poyraza tice, da, svaki lik je imao svoju tuznu i komicnu stranu i zaista je bilo komicnijih i boljih scena nego u komediji. Ali zbog kraja ja skoro dve godine nisam mogla da repriziram seriju, a posle kada sam se odlucila pravila sam se kao da ne znam kraj i uzivala sam u svim scenama.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:28 pm

Izvini, ja sam mislila da ti je izašlo, jer ja kad pustim meni odmah izađe. molimmmm

E, svaka ti čast, odlična definicija! naklon Baš si ih pogodila obojicu, Vlad je više poetski i filozofski, a ovaj udara u centar. naklon

Poncha ::
Ja sam se usrala da će pasti još po onome ledu. lol! naklon

I ja sam u jednom trenutku, ali nekako ipak nisam sumnjala u njega. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:29 pm

smeh smeh smeh
Jedna je 'ladno slomila ekran plazme dok je gledala, možeš li da veruješ? molimmmm smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:31 pm

Saro, canim. <3 Sva sam ti slomljena u suzama, Ponchita me održava cele nedelje u životu.

To me je zanimalo, znači zbog kraja ipak nisi mogla tako lako ponovo da gledaš. Ali, ipak si uspela da posle uživaš u svim tim scenama, bez obzira na kraj. A valjda ću onda i ja uspeti. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:36 pm

Bondarenkova daj gledaj nesto veselo da se prolepsa vreme, vidis da se smrzosmo ovde zbog tvojih Rusa, gledaj tamo neke sa Sejsela.

Sto se gale tice, s obzirom da tamo staje toliko ljudi verovatno ce biti cela ekipa serije, ljudi iz Netflixa i O3, plus ce sigurno glavni glumci moci da dovedu svoje. Bice sigurno Cagini roditelji, Engin, Ilknur, Esra, ali mene najvise interesuje da li ce doci Kivo. Sigurno je da ce ga Caga pozvati, ali pitanje je da li ce tada imati set. Hazal nije bila ni na premijeri Delibala, tako da je ne ocekujem ni ovde.
I to bi bilo sve. Nadam se da Caga ima u planu da me pusti da uzivam u tome i da mi nece zagorcati. Neka uhvati Engina pod ruku i neka dodje, sta fali Engu. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:37 pm

Mrs Bondarenko ::
Izvini, ja sam mislila da ti je izašlo, jer ja kad pustim meni odmah izađe. molimmmm

E, svaka ti čast, odlična definicija! naklon Baš si ih pogodila obojicu, Vlad je više poetski i filozofski, a ovaj udara u centar. naklon

Nije, ali sam sama našla. Puštalo mi je oba linka od početka.

Eto, takvi su oni meni. Nekako sam trenutno više raspoložena za ovoga što pogađa u centar.

Mrs Bondarenko ::
I ja sam u jednom trenutku, ali nekako ipak nisam sumnjala u njega. :cereeeeek:

Nisam ni ja u njega sumnjala, ali sve je sklisko, led je. Dole je sve smrzlo. Pusti ti to. Trebalo je ovdje hrabrosti približiti se ogradi, a kamoli išta drugo. naklon

Mrs Bondarenko ::

smeh smeh smeh
Jedna je 'ladno slomila ekran plazme dok je gledala, možeš li da veruješ? molimmmm smeh

Čime li je gađala ekran? Je li rekla? lol!

Mrs Bondarenko ::
Saro, canim. <3 Sva sam ti slomljena u suzama, Ponchita me održava cele nedelje u životu.

Je li ja dođem kao Sokol ovoj što skače? :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:41 pm

Sara Ulusoy ::
Sto se gale tice, s obzirom da tamo staje toliko ljudi verovatno ce biti cela ekipa serije, ljudi iz Netflixa i O3, plus ce sigurno glavni glumci moci da dovedu svoje. Bice sigurno Cagini roditelji, Engin, Ilknur, Esra, ali mene najvise interesuje da li ce doci Kivo. Sigurno je da ce ga Caga pozvati, ali pitanje je da li ce tada imati set. Hazal nije bila ni na premijeri Delibala, tako da je ne ocekujem ni ovde.
I to bi bilo sve. Nadam se da Caga ima u planu da me pusti da uzivam u tome i da mi nece zagorcati. Neka uhvati Engina pod ruku i neka dodje, sta fali Engu. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh Ne mogu se prestati smijati.

Da sam prije koju godinu znala da ćeš ovo izgovoriti!


Tako ja i računam da će Caga pozvati svoj krug ljudi kojeg isto ima dosta. A baš sam poželjela vidjeti Refiye hanim, Aylin beya i kardesima. :cereeeeek: A ovi standardni, ne vjerujem da će propustiti galu.
Ja se Kivi nadam kao nikome. Ne znam hoće li ići, vidiš da nije išao ni u NY sada. tuzni
Hazal onda nije bila jer onda još nije bila sis. Tek kasnije je postala. smeh



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:43 pm

Poncha ::
Nije, ali sam sama našla. Puštalo mi je oba linka od početka.

Ozur dilerim. tuzni

Poncha ::
Eto, takvi su oni meni. Nekako sam trenutno više raspoložena za ovoga što pogađa u centar.

I ja. <3 <3 <3

Poncha ::
Nisam ni ja u njega sumnjala, ali sve je sklisko, led je. Dole je sve smrzlo. Pusti ti to. Trebalo je ovdje hrabrosti približiti se ogradi, a kamoli išta drugo.  naklon

Pa on je Mažor, samo on može da ima hrabrosti da se približi ogradi i ovako odreaguje. naklon :cereeeeek:
Pritom, to je jedna od situacija, da vidiš kad su jurili oca koji je kidnapovao bebu i Igor, naravno, podmetnuo onu lutku, a pravu bebu sakrio. I kad je ovaj počeo da preti policiji da će baciti dete, svi se prepali, a ovaj samo opušteno odgovara Ajde, baci. naklon

Poncha ::

Čime li je gađala ekran? Je li rekla?  lol!

Daljinskim upravljačem. lol!

Poncha ::
Je li ja dođem kao Sokol ovoj što skače? :P

Ahahhahahahahah. smeh naklon smeh <3
Tačno bi me sad vratilo u život da on ovako dođe kod mene. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:44 pm

Sara Ulusoy ::
Bondarenkova daj gledaj nesto veselo da se prolepsa vreme, vidis da se smrzosmo ovde zbog tvojih Rusa, gledaj tamo neke sa Sejsela.

smeh smeh smeh smeh smeh

Stvarno ask olsun sana, umesto da me tešiš kao Poncha, ti mi još savetuješ da gledam nešto drugo, a meni srce slomljeno. suze
Pritom nemaš blage veze ni zbog koga, ni kako, ni zašto. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:46 pm

Ajde sta cmizdris, kakva si ti to tragicarka kad ne mozes da podneses tuzan kraj. Pa mi valjda takve najvise volimo.
A je li taj nesrecan kraj imao smisla? Recimo kao Ezel ili Poyraz, a ne kao Merhamet?

Sve zavisi.... AiM nikada nisam mogla ponovo da odgledam zato sto je bilo previse likova koji su me nervirali i zato sto je pocetak Bihterinog kraja skoro cela druga sezona i svi su krivi za to. BAH nisam mogla da gledam zato sto je cela serija unistena krajem i sa tim nisam uspela jos da se pomirim. Ali eto Ezela mogu pre svega sto kraj ima smisla i sto je steta ne pogledati takvu seriju ponovo. Narocito zbog glumaca i likova koje toliko volim. Isto vazi i za Poyraza. Toliko sam serija odgledala, ali Ezel i Poyraz su definitivno serije sa najinteligentnijim i nenadmasnim scenarijem i likovima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:47 pm

Klin se klinom izbija, opici neku komediju pa da nam svane. lol!
Vidis da nisi sjebala vreme samo kod nas, nego i u Hrvatskoj. Dok se ti nisi uhvatila sa tog Pavela ili kako se vec zove, ja sam isla u majicama sa kratkim rukavima sada moram da obucem zimsku jaknu i cizme


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Mon Nov 19, 2018 3:49 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:48 pm

Eto, nemaš pojma ništa, a pisala sam i plahte i kratke komentare. suze Ponchaaaa, prosvetli je, ajde ti bar možeš sve to da sažmeš u dve, tri rečenice, ja nemam snage opet o istom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:50 pm

Poncha, još jedan komentar - A i ta Kaća, šta ima da puca u Igora, kad je već poludela bolje je da je pucala sebi u glavu. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:50 pm

Mrs Bondarenko ::
Ozur dilerim. tuzni

Ma na čemu? Ti misliš da je meni bio problem prošetati po linku i naći minutu. Ali isto sam u jednom trenutku promislila - pa nije mi valjda dala da gledam cijelu epizodu. lol! Toliko luda nisam. smeh

Mrs Bondarenko ::
Pa on je Mažor, samo on može da ima hrabrosti da se približi ogradi i ovako odreaguje. naklon :cereeeeek:
Pritom, to je jedna od situacija, da vidiš kad su jurili oca koji je kidnapovao bebu i Igor, naravno, podmetnuo onu lutku, a pravu bebu sakrio. I kad je ovaj počeo da preti policiji da će baciti dete, svi se prepali, a ovaj samo opušteno odgovara Ajde, baci. naklon

Nisam se ja prepala za Sokola, nego za Plavog. Ti reče da je on sam sve scene odrađivao. Nadam se da je ispod bilo nešto što bi ga uhvatilo u slučaju klizanja noge. lol!
A ovo što si napisala za Sokola je naklon .

Mrs Bondarenko ::
Daljinskim upravljačem. lol!

smeh Mora da ima jaku ruku.

Mrs Bondarenko ::
Ahahhahahahahah. smeh naklon smeh <3
Tačno bi me sad vratilo u život da on ovako dođe kod mene. suze

Nešto ne sumnjam. Slažem se. naklon
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:51 pm

Sara Ulusoy ::
Klin se klinom izbija, opici neku komediju pa da nam svane. lol!
Vidis da nisi sjebala vreme samo kod nas, nego i u Hrvatskoj. Dok se ti nisi uhvatila sa tog Pavela ili kako se vec zove, ja sam isla u majicama sa kratkim rukavima sada moram da obucem zimsku jaknu i cizme

smeh smeh smeh smeh smeh
To ti je sve karma što se nimalo ne interesuješ oko mog ljubavnog života. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:55 pm

Saro, opalakala sam. I ja kažem. Temperaturni skok zbog Pavela. lol!


Da sažmem. Serija je logično završila, nije mogla bolje, u ezelovskom điru - ostali su zajedno makar i u smrti zajedno. Bonadrenkova se jednostavno ne može pomiriti da više nema Igora i žali kako će sad gledati sve one scene u kojima je uživala i hoće li joj osjećaj gledanja biti isti kao i sada. I pri tome je muče neke sitnice kao što je neostvareno očinstvo i slično.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:56 pm

smeh smeh smeh

Bravo Poncha.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:57 pm

Mrs Bondarenko ::
Poncha, još jedan komentar - A i ta Kaća, šta ima da puca u Igora, kad je već poludela bolje je da je pucala sebi u glavu. smeh smeh smeh

Pa... E. Ali što onda?

Ali opet bi se oni našli nešto buniti. A ovi dvoje bi možda osjećali grižnju.

Mrs Bondarenko ::
To ti je sve karma što se nimalo ne interesuješ oko mog ljubavnog života. lol!

Što sam ja jadna kriva?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:59 pm

Poncha ::
Ma na čemu? Ti misliš da je meni bio problem prošetati po linku i naći minutu. Ali isto sam u jednom trenutku promislila - pa nije mi valjda dala da gledam cijelu epizodu. lol! Toliko luda nisam. smeh

Nisam stvarno to mislila, Igora mi. lol!

Poncha ::
Nisam se ja prepala za Sokola, nego za Plavog. Ti reče da je on sam sve scene odrađivao. Nadam se da je ispod bilo nešto što bi ga uhvatilo u slučaju klizanja noge. lol!
A ovo što si napisala za Sokola je  naklon .

Pa vidiš da je sav blesav. smeh Ja sam ubeđena da je on uživao u svim ovim scenama, da vidiš tek u trećoj sezoni čega je sve bilo, skakako je iz voza u voz. naklon

Poncha ::

smeh Mora da ima jaku ruku.

smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 3:59 pm

Ja sam shvatila vremenske prilike. Koliko je temperatura u Bonadrenkinom tijelu porasla dok je gledala seriju, proporcionalno tome je pala ova vanka. lol!

Kiša odnosno snijeg je posljedica njenih suza. :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 4:01 pm

Mrs Bondarenko ::
Nisam stvarno to mislila, Igora mi. lol!

Kad njega stavljaš u usta, to trebam vjerovati. lol!

Mrs Bondarenko ::
Pa vidiš da je sav blesav. smeh Ja sam ubeđena da je on uživao u svim ovim scenama, da vidiš tek u trećoj sezoni čega je sve bilo, skakako je iz voza u voz. naklon

Uživao sigurno jest, ali ja sam se prepala i za njega i za sebe. Mada vjerujem da je sve provjerno prije nego li je išao preskakati ogradu. naklon

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyMon Nov 19, 2018 4:02 pm

Poncha ::
Pa... E. Ali što onda?

Ali opet bi se oni našli nešto buniti. A ovi dvoje bi možda osjećali grižnju.

Pa meni je hit koliko ljudi neće da priznaju da je ovaj kraj odličan. smeh Oni će sad da se bune mesecima i mesecima i samo će da izvode i izmišljaju i traže novu sezonu. To će biti hit pratiti.

Poncha ::
Što sam ja jadna kriva?

Pa ti nisi kriva, ali možda su Mažora gledali i u Hrvatskoj. lol!
Drugo, vidiš kakve je erupcije kraj izazvao samo u Rusiji, kako da se ne proširi na Balkan. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: