Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 1:53 am

Pogledala sam u međuvremenu (da se smirim lol! ) ono gostovanje kod Urganta i otkrila tri stvari.
1. Pavel Plavi Paša (Paša ga zovu inače lol! ) ima lud smisao za humor, bukvalno sam oplakala svih 20 minuta, i ja i Urgant. smeh
2. Pitala si me za ostale hobije i talente, trenirao je boks dugi niz godina.
3. Žena mu je ropsija teška izgleda, pošto nije bila pozvana u emisiju da gostuje, bila je u publici samo kako bi ga kontrolisala i pošto on stalno gubi burme, na njen predlog su oboje istetovirali na prstu tetovažu u obliku burme. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 3:08 am

Koji kralj, budi se čovek iz svojih košmara i demona, ne zna gde je, gleda u golu žensku u svom krevetu i pita je Ko si ti? naklon smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 3:30 am

Ajme meni, koliko pakleno dobro izgleda u ovoj trećoj sezoni! st_bond
Pa ne, ja ću da umrem, neću ni kraj serije dočekati.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 3:34 am

E ljubavi moja, samo ti uživaj u Australiji. lol!
https://www.instagram.com/p/BqKk9wDAMDM/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 3:53 am

Ponchitaaaaaa, sve ove scene seksa koje sam ti ostavila sutra da gledaš nisu ništa naspram ovih sad. oho-ho I zašto niko nije gifovao ovaj momenat od 35:39???
http://filmy2018.online/load/russkie_serialy_2017/mazhor_3_sezon_1_serija_onlajn_2018/27-1-0-2043

Znači, ipak se opredelio za Kaću. Odlični su mi, odlični! stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 4:02 am

Pa šta je ovo, kakav je ovo šok šok šok početak???
Aaaaaaa, svaka sezona bolja od prethodne. naklon naklon naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 4:11 am

Mrs Bondarenko ::
Znači, ipak se opredelio za Kaću.

A onda ide Viki da namešta krevetac.
Ali mukica, kako se rastužio i pokupio kad je čuo ovu budalu. stidljivko stidljivko stidljivko

Btw, i nije tolika budala, ovaj mu je koliko-toliko dostojniji protivnik (stomatolog iz Statusa slobodnog :cereeeeek: ) spram onog prethodnog.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 4:15 am

Ne brinite, neću ovako stalno da komentarišem sve živo i natrpavam forum svojim ludorijama (bar se nadam da neću lol! ), ovo mi je sad bila premijera. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 4:38 am

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 07fg341ZhEg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 NWYLBLpc9_I

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 K1nWsDFfnZE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 NuWxODGzlYE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 5:00 am

Poncha ::
Što se mene tiče može i Plavi i Pavle i Pavel, i kako god zarotiraš slova. Ako tvog Stanislava zovem Stanko, ako Maksima zovemo Maks, ako mi Kozlovskog nisi dala da zovem Koza :P, onda mogu i ovoga kako god zvati. Bitno je da se zna na koga mislimo. Niti je uvreda ako mu kažem Plavi niti Pavle, niti Pavel kako se i zove.

Stvarno čudo jedno što ti nisam dala da mi tako zoveš mog Danju. lol!  smeh
Pa kako ćemo onda, Plavi, Paša, ili Pavel? lol!

Poncha ::

Ti si prihvatila da djeca ne vole tvoj predmet, ali uredno primaš plaću da ne radiš. lol! A kad dođe vrijeme provjere znanja neće te previše biti briga što ne vole učiti. :P
Šalu na stranu, volim kad se na satu ostavi prostora za život. Vidiš da je i slikar propisno reagirao.

Jaka mi plata, Aurika bolje zarađuje od mene. lol!

Poncha ::

To sam odmah osjetila. Samo požalit će mala kad vidi da ćeš joj ti maznuti dragog.  lol!

smeh  
To mi je prvi Rus kod koga imam suparnicu/saputnicu u gledanju i balavljenju. lol!

Poncha ::

Pa slušaj, ja sam ovo rekla za sebe, meni je lošiji s bradom nego bez. I zato da se ja i on dobro slažemo, bitno je da nema bradu.  lol!
Zezam se naravno, kad je tvoj prihvatit ću ga makar imao bradu.  smeh

Ma i meni je bolji bez brade, nego mi ne liči na Arasa ni sa bradom.
Vidiš kako se vas dvoje dobro slažete, generalno mi se sviđa što se sa svim mojim švalerima super slažeš. lol! Samo ti je odnos sa Maksom malo hladniji, ali Bože moj. lol!

Poncha ::

Da se primijetiti da nisi svoja.  lol!

smeh

Poncha ::
Hoćeš reći - od glave do pete, iznutra i izvana. Kolika ti je temperatura?  lol!

Ahahahahahhah, sad bez zezanja - svih ovih dana imam tu negde temperaturu oko 37. lol!

Poncha ::
Ja ne znam kako tebe nije. Jer meni EAD ima takoooo prodoran glas, fizičke konstrukcije su mi tu negdje, rekla bih i visina, nekako taj gard koji ima. Meni baš baca jedan na drugog.

Možda zbog boje očiju i osmeha, te dve stavke su im drugačije.
Ali ostalo sve da, naročito gard i prodoran glas. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::

Ovaj je onda možda iznimka. Možda ovaj ima ukusa pa je zato on tebe našao.  lol!

Hvala Ponchita. :cereeeeek:  smeh

Poncha ::
Puno ti je sva četvorica odjednom. nemoj ti da im ja čuvam djecu, a oni se provode sa ženama.

Tačno, ja sam decu zbrinula, ali uopšte nisam razmišljala kako da se rešim svih tih žena! molimmmm  smeh

Poncha ::
smeh Aj, sad neću biti fina. Bonadrenkova, života ti, ne seri.  smeh Ne da nisu slični, nego nikako. Zajednička im je jedino slavenska skupina jezika. To da si rekla hrvatski i srpski rekla bih ok, to je to, ali ovo. Pa ja možda u cijeloj rečenici koju izgovore možda skontam jednu riječ, npr.  ljubov, spasiba i tako možda još desetak riječi  lol!  Kako ti misliš da ću ja njima reći jesu li gladni, žedni, kako ću razgovarati s njima? Nije cilj da držim djecu zatvorenu kao da su majmuni u kavezu.  lol! Dok im ti zavodiš očeve.

smeh
Ne da su slični kao hrvatski i srpski, nego da mi u način izgovora (umekšavanje glasova npr.) imaju mnogo više sličnosti hrvatski i ruski, nego ruski i srpski. Naš je jezik meni nekako tvrd, da se banalno izrazim.
Te ću ti stvari ja napisati na našem kako se izgovaraju, a oni će te razumeti. Ili brate mili, pričajte engleski, to vam je najlakše. lol!
Bold -  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Opasna mala. Koliko godina ima? Koji je razred? Hoće li ti brzo pomutiti plan ili ima vremena do njene punoljetnosti?

16, još imam prilike da je preteknem. lol!

Poncha ::
Ako je njoj jedini, onda si ti više zaglibila (tebi je ovo ipak četvrti). Njoj se može dati pod mladost-ludost.  :P

Njoj je drugi, prvi je naš Biković. Tako da Ponchita, ja imam mnogo bolji ukus i nema veze što sam žešće zaglibila. lol!

Poncha ::

Smij se ti, nemoj se poslije čuditi kako sam pod utjecajem novih informacija zaboravila neke stare.  lol! Ili ako ih počnem miješati. Na ovoliki harem nisam navikla.

smeh  smeh  smeh
Nisam ni ja, ali mi je super pravo da ti kažem. lol! Ovaj jedan slavi deci rođendan i kači standardne zahvalnice Auriki, taman sad kako ne smem da sebi spojlerišem ni ne ulazim na instgram pa ni ne gledam to, ovaj drugi uživa u Australiji jedva da se javi da je živ, treći snima seriju i brine o trudnoj ženi... Taman bi mi bilo dosadno da se nisam upoznala sa Pavelom. lol!

Poncha ::
Oha, onda niste samo vas dvije, imate galiba oštru konkurenciju.  lol!

lol!

Poncha ::
Što se buniš? Svaki od njih ima djece. Ti ne trebaš rađati ako ne želiš.

Aj bar neke koristi od toliko dece. smeh

Poncha ::
Što bi ti da imaš ovakvu poput mene u svom stakaškom taboru, odnosno da me zanimaju tvoji Rusi kao moj Caga?  lol!

Hmm, pravo da ti kažem... Ne znam. lol!

Poncha ::

Da je Stanko i dalje prvi na ljestvici. Znači da te ovaj nije tako uhvatio. Ipak je prvi zet, prvi zet. lol!

On će uvek biti prvi. Pervaja ljubov. <3

Poncha ::
smeh Eto, a ti bi bolje reagirala od mene s ovolikom količinom informacija. Ti ne popratiš ništa naše što pišemo. Da ja tebe sad nešto pitam o Ibri što smo ovdje napisale, ubij me ako bi ti znala odgovoriti. Lako za Ibru, pitanje je i koliko si s Cagom u toku.  lol!

smeh
Znam da sad gledate Ibrinu i Bursinovu seriju, kojom je valjda kanal D nezadovoljan (e sad ako sam nešto zeznula tačno ćeš me ubiti smeh ). I sviđa vam se serija.
A sa Cagom sam u toku, to si danas videla. lol!

Poncha ::

Ma nakon poljupca joj je sve bilo jasno. I poljubac je bio zbilja dobar, mada i taj poljubac je pao u sjenu jer je istovremeno bilo Lukino pribivanje Gabice o zid.  lol!  

Stvarno su to uradili?! durica

Poncha ::

Ah.  tuzni Ali da je momak divan, je.
Jedini od kojeg ne mogu odustati je Caga. Bez obzira, kako ono reče Sarina mama, on kreše onu s čelom do ovdje (pokazujući do pola glave).  lol!

E, to sam pročitala, oplakala sam taj komentar. Mama joj je carica. naklon smeh  

Poncha ::
Jako lijepo mi je recimo čuti palatale č i ć. Da se razlikuje jedno od drugog kad se izgovore, da se osjeti ona jačina, a to kod vas osjetim. U kombinaciji s vašim naglaskom (i još ako muškarac ima ugodan glas) jako moćno, muževno.  naklon  :cereeeeek:

E svašta. smeh

Poncha ::
Što se tiče ijekavice i ekavice, ja bih se okladila u što god hoćeš da bi 90% mojih učenika prihvatilo da imaju neki znak za jat samo da ne moraju pisati ije ili je. Pa čak ili ikavica ili ekavica bi im bila draža. Vama je puno lakše. Napišete e pa bio slog dug ili kratak, manje grešaka u zadaćama.  lol! A što je ljepše i napetije, očito ono što je drugačije.


Dobro, da, to je već istina.

Poncha ::
Sad ću reći, u nadi da me nitko neće shvatiti pogrešno, meni je često jedan od antipatičnih naglasaka splitski, pogotovo kad se počne pretjerivati.  facepalm Isto tako mislim da sve ovisi i o govorniku. Ako mi je govornik simpatičan može govoriti čime god hoće, dobro je, ako mi je antipatičan ni standardni mu ne može pomoći i omiliti ga.  lol!

Da znaš da i meni ponekad smeta splitski kad krene da se preteruje. Ali samo tada, inače obožavam taj naglasak. Kao i zagrebački.

Poncha ::
PP.  lol! Mada me prezime nije oduševilo, djeluje kao da nešto luči, izlučuje.  lol!

Jao bre Poncha, baš si zla. smeh  lol!

Poncha ::

Mlađahan, ja bih rekla da je stariji po fizičkom izgledu.

Deluje starije, ja bila ubeđena da je Maksovo godište. :cereeeeek:

Poncha ::
Mlad oženjen, ali očito dobro izabrao.  lol!

rolleyes  smeh

Poncha ::
smeh Možda je za promjenu ovaj vjeran jednoj.

lol!

Poncha ::
Oha. Znači vežem ga s Maksom. Doći će onda on i do Lize. lol!

smeh  smeh  smeh
I to je baš danas Maks napisao kako je jako tužan što su završili snimanje, bilo im je super, super ekipa, super iskustvo... Doći će do Lize, nego je meni čudno kako nije došao do Kozlovskog. lol! Da me ne shvatiš pogrešno, ali njih dvojica kad bi se našli u istom projektu (sad recimo Kozlovski da je prihvatio nešto u Mažoru da glumi iako ne bi nikad) pa to bi bila atomska bomba za njih.

Poncha ::
Aha. Dobro. Znači - pjevanje, ples, slikanje još nisi njuškala. To nas tek očekuje ako upadnete u ozbiljnu vezu.  facepalm  :P

Bio bi greh da ne ume klavir recimo da svira, ima božanstvene šake. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 9:19 am

Saroooo, ti ćeš lijepo preskočiti sada ovi cijeli traktat o Rusima, i nećeš odgledati nijedan link što je ostavila i briga te. lol! A ti, Poncha, od sabah sabah se bavi Rusima, pa se kasnije vrati Cagi.
Možda bi baš, Saro, trebala odgledati ovih par linkića, nije da te nagovaram da meni olakšaš praćenje Rusa, nego mislim da bi se tebi svidjelo ovo. Ovo što je ona stavila ima toliiiikooooo slobodnih scena. Stalno seks scene ili govore o seksu. lol! Nisu ništa stidljivi. Jasno je da se ova Bondarenkova ovako napalila.

Mrs Bondarenko ::
Nije sirovina, čini ti se, vidi scenu. Do 7:26
https://youtu.be/Do_9HM99TNk?t=297

Bondarenkova, o Bondarenkova. Kako ti i ta tvoja mala iz razreda komentirate ovakve scene. Ima slikar da pukne od ljubomore. Sviđa li se inače slikaru ta mala? lol!

Meni i dalje, nakon svih ovih videa izgleda kao nježna sirovina - izvana sirovina, iznutra nježan.


Pročitala sam ti više-manje cijeli komentar, onako, ne da zapamtim sve, nego da budem u toku. Ono što da ja gledam bi mi malo bolo oči jest da volim kad muškarac zna koju voli makar bio s drugom. Mada, po mogućnosti je bolje da ni nije s tom drugom. A koliko vidim ovaj je baš rastrgan između dvije.

Mrs Bondarenko ::
Mnogo mi je žao što je ranije nisam gledala, uživala bih da sam je pratila onako kako inače pratimo serije i kako su Ruskinje pratile ovu seriju. Čak i čekanja na novu sezonu po dve godine bi me još više vezale za celu ekipu, a svakako da bih za to vreme razvijala stotine teorija i mozgala dok repriziram unedogled.

Zato ćeš uživati sada u trećoj sezoni. Propisno nadoknadi sve! Svako koliko se prikazuje epizoda?

Mrs Bondarenko ::
Ponchita, od sutrašnje literature sam ti ostavila onaj link za gledanje i kao drugi sam mislila nastavak te scene, ali bolje umesto toga ovu scenu (živo me zanima komentar, mada ga već nagađam smeh ) do 47:46
https://youtu.be/JFuLmtPxFew?t=2804

Kad ga nagađaš, onda i reci!  lol!  Mislim, pogledala sam. Ali je li ovdje seks u svim mogućim pozama i mjestima u svakom nastavku? I je li ih svaki put netko zove na telefon? Znaš što sam mislila kad sam vidjela da gura telefon, da će slučajno se javiti pa da će onaj tko zove slušati ih.  lol!
Auuuuuuuuuuuu koliko pregleda preko 16 000 000.  naklon

Mrs Bondarenko ::
I trejler treće sezone (znam da ti ništa ne znači, ali pogledaj lol! ), koji mi je pregenijalan. oho-ho oho-ho oho-ho
On u svakoj sezoni sve bolje i bolje izgleda. st_bond

Pogledala sam. I odličan je fragi. Meni nekako baš dobar kad slaže krevetić. Čije je dijete čiji krevetić slaže?
Bu arada, Stanko pada na dupe zbog Pavela.  :P

Mrs Bondarenko ::
Pogledala sam u međuvremenu (da se smirim lol! ) ono gostovanje kod Urganta i otkrila tri stvari.
1. Pavel Plavi Paša (Paša ga zovu inače lol! ) ima lud smisao za humor, bukvalno sam oplakala svih 20 minuta, i ja i Urgant. smeh
2. Pitala si me za ostale hobije i talente, trenirao je boks dugi niz godina.
3. Žena mu je ropsija teška izgleda, pošto nije bila pozvana u emisiju da gostuje, bila je u publici samo kako bi ga kontrolisala i pošto on stalno gubi burme, na njen predlog su oboje istetovirali na prstu tetovažu u obliku burme. rolleyes

1. Paša ti ga ja neću zvati. Benim pašam je jedino Caga, zajebi da ću nekog Rusa zvati Paša. Može ti biti Pavel i Plavi, PP, kako god, ali Paša ti za mene nije.
2. I očekivala sam boks, nekako mi je to ta konstrukcija.
3. Ok, to da ga kontrolira mi je bez ikakve veze. Onda ona i visi na setu? rolleyes Ali nije rospija što se tiče tetovaže, samo je prkatična. Tetovaža je trajna, on zbog posla gubi često burme (mada mi je to malo khm) i oboje imaju tetovaže. Meni je to čak i jako slatko. Ali njemu je zeznuto jer mu tu tetovažu trebaju prikrivati u serijama, filmovima i teatru. Bu arada, glumi li on u njemu? Kojem?

Mrs Bondarenko ::
Ajme meni, koliko pakleno dobro izgleda u ovoj trećoj sezoni! st_bond
Pa ne, ja ću da umrem, neću ni kraj serije dočekati.

Ne možeš umrijeti, a ne dočekati kraj serije i razočarati svoju učenicu. Ne možeš joj ga samo tako prepustiti. lol!

Mrs Bondarenko ::

E ljubavi moja, samo ti uživaj u Australiji. lol!
https://www.instagram.com/p/BqKk9wDAMDM/

Ti uživaj u Australiji dok ja uživam s Pavelom.  lol! Prijevod Bonadrenkine rečenice.

Mrs Bondarenko ::

Ponchitaaaaaa, sve ove scene seksa koje sam ti ostavila sutra da gledaš nisu ništa naspram ovih sad. oho-ho I zašto niko nije gifovao ovaj momenat od 35:39???
http://filmy2018.online/load/russkie_serialy_2017/mazhor_3_sezon_1_serija_onlajn_2018/27-1-0-2043

O svašta.

Možda zato što nitko nije skinuo video još.  lol!

Nego, je li baš morao imati čarape.  facepalm  lol!


Mrs Bondarenko ::
A onda ide Viki da namešta krevetac.

Ponavljam, čije je dijete?

Mrs Bondarenko ::
Ne brinite, neću ovako stalno da komentarišem sve živo i natrpavam forum svojim ludorijama (bar se nadam da neću lol! ), ovo mi je sad bila premijera. :cereeeeek:

U ovaj sat premijera? Zašto tako kasno? Jer djeca ne smiju gledati zbog previše seksa, krvi, nasilja i ostalog? lol!

Mrs Bondarenko ::
Stvarno čudo jedno što ti nisam dala da mi tako zoveš mog Danju. lol!  smeh
Pa kako ćemo onda, Plavi, Paša, ili Pavel? lol!

Ja bih tako njega bila zvala od milja. :P To što ti ne znaš značaj koze za Dalmaciju, to ti je druga stvar. Da znaš samo kako su kozje mlijeko i sir zdravi, kako je ukusno mlado jare na ražnju... Druga je stvar što ja nikakvo mlijeko ne pijem. Isto kao što ni Kozlovskoga serije ne gledam. lol!

Kazah ti već da ja ga neću zvati Paša, isto kao što ni Stanka ne zovem Staš. lol!  Za mene je ili Pavel ili Plavi.

Mrs Bondarenko ::
Jaka mi plata, Aurika bolje zarađuje od mene. lol!

To je točno, ali isto tako ona je plaćena i za to što je plaćena odradi, a ti dobiješ tu crkavicu (budimo realani, ne znam kakva je situacija kod vas, ali ni kod nije nešto velebna  tuzni ) i onda s učenicima raspravljaš o tamo nekom zgodnom tipu i njegovoj seriji.  lol!

Mrs Bondarenko ::
To mi je prvi Rus kod koga imam suparnicu/saputnicu u gledanju i balavljenju. lol!

I to 13. godina mlađu od sebe.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Ma i meni je bolji bez brade, nego mi ne liči na Arasa ni sa bradom.
Vidiš kako se vas dvoje dobro slažete, generalno mi se sviđa što se sa svim mojim švalerima super slažeš.  lol! Samo ti je odnos sa Maksom malo hladniji, ali Bože moj. lol!

Ma mene je u jednom trenu, iz profila, posjetio. Kasnije više ne.

Slažem se ja. Gdje se ne bih slagala?  lol!  Ali Maks nikako nije moj tip, ja sam više za ove nježne sirovine i nestašne slatke dečke od čistih umjetničkih duša (za moj ukus malo previše umjetnička) koji nemaju još nešto u sebi. Maks nema to nešto da bi meni bio interesantan i da bismo ostvarili neku dublju komunikaciju.  lol! Jesam ovo rekla, ali nisam znala kako na lijep način objasniti zašto mi nikad nije potpuno sjeo.
Ja sam da se ljestvica ovih tvoji i prioriteta mijenja.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Ahahahahahhah, sad bez zezanja - svih ovih dana imam tu negde temperaturu oko 37. lol!

A dobro.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Možda zbog boje očiju i osmeha, te dve stavke su im drugačije.
Ali ostalo sve da, naročito gard i prodoran glas. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Slažem set, to jest različito, ali kompletno mi baca jedan na drugog.

Mrs Bondarenko ::
Tačno, ja sam decu zbrinula, ali uopšte nisam razmišljala kako da se rešim svih tih žena! molimmmm  smeh

Tu ti mene ne petljaj. Eto ti Sparks, uhvati Saru na neki način, tu svoju učenicu, slikara ili koga već uspiješ upteljati.

Mrs Bondarenko ::
Ne da su slični kao hrvatski i srpski, nego da mi u način izgovora (umekšavanje glasova npr.) imaju mnogo više sličnosti hrvatski i ruski, nego ruski i srpski. Naš je jezik meni nekako tvrd, da se banalno izrazim.
Te ću ti stvari ja napisati na našem kako se izgovaraju, a oni će te razumeti. Ili brate mili, pričajte engleski, to vam je najlakše. lol!
Bold -  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Jebeš izgovor kad ja ne znam što su rekli.  smeh  Sve i da ja naučim deset rečenica kako se kaže, ne razumijem što su oni meni rekli. Yani, s njima treba razgovarati, igrati se. Ne znam koliko imaju godina, ali čisto sumnjam da znaju engleski.
Tebi bi bilo najlakše da ih pošalješ majkama na čuvanje i onda ti je tata sigurno sam.

Mrs Bondarenko ::
16, još imam prilike da je preteknem. lol!

Oh, dvije godine.

Mrs Bondarenko ::
Njoj je drugi, prvi je naš Biković. Tako da Ponchita, ja imam mnogo bolji ukus i nema veze što sam žešće zaglibila. lol!

Cura je mlada, njoj tek staž počinje. A za ukus, čuj. Tebi je Maks na listi, a on ti nije neka dika.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Nisam ni ja, ali mi je super pravo da ti kažem. lol! Ovaj jedan slavi deci rođendan i kači standardne zahvalnice Auriki, taman sad kako ne smem da sebi spojlerišem ni ne ulazim na instgram pa ni ne gledam to, ovaj drugi uživa u Australiji jedva da se javi da je živ, treći snima seriju i brine o trudnoj ženi... Taman bi mi bilo dosadno da se nisam upoznala sa Pavelom. lol!

Kako ćeš biti u toku kad si sve zapostavila zbog Pavela.  lol! A to da je ovaj u Australiji, ovaj slavi rođendane, ovaj snima seriju su ti samo izlike da možeš u miru posvetiti svu pažnju Pavelu. Ja mog ne zaboravljam ni kad sam okupirana drugima.

Mrs Bondarenko ::
Hmm, pravo da ti kažem... Ne znam. lol!

Živo me zanima kako i zašto ne znaš. Ne znaš - pozitivno ili negativno?  lol! Slobodno reci, neću se ljutiti.  smeh

Mrs Bondarenko ::
On će uvek biti prvi. Pervaja ljubov. <3

Je, prva ljubav zaborava nema. Ali isto ti uredno i lijepo prvu ljubav varaš s četvrtom!  lol!  

Mrs Bondarenko ::
Znam da sad gledate Ibrinu i Bursinovu seriju, kojom je valjda kanal D nezadovoljan (e sad ako sam nešto zeznula tačno ćeš me ubiti smeh ). I sviđa vam se serija.
A sa Cagom sam u toku, to si danas videla. lol!

U toku je i Sara s Pavelom. Da je nova ruska serija, kako izgleda i da ti se serija baš sviđa. To ti dođe na isto.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Stvarno su to uradili?! durica

Pa dok su se ovi ljubili u kafiću, u vatrogasnom su Luka i Gabica lupali od zid.  lol!
S tim da su Luka i Gabica aktivniji od svih ostalih zajedno. Jedino scene nisu baš kao ove tvoje ruske.  lol! I ovo je za naše domaćice previše.

Mrs Bondarenko ::
E svašta. smeh

A ti se čudi, a ja ti kažem da je meni taj muževni izgovor baš super.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Da znaš da i meni ponekad smeta splitski kad krene da se preteruje. Ali samo tada, inače obožavam taj naglasak. Kao i zagrebački.

A mnogi pretjeruju često, pogotovo kad žele ispasti nešto, kosa mi se na glavi diže.  rolleyes

Ja ne obožavam, baš kao što ni ne obožavam zagrebački, taj isto ne mogu. Iako tamo imam dragu rodbinu i nekretninu, ne volim ni njega ni naglasak mu.

Mrs Bondarenko ::

Jao bre Poncha, baš si zla. smeh  lol!

Stvarno nisi fer.  lol! Prvo, ja obožavam inicijale istim slovom.  :cereeeeek: I to je ovome prednost. Ali prezime mu je stvarno takvo. Ne znam ja što u ruskom znači, ali u mom to asocira na ovo što sam napisala.

Mrs Bondarenko ::
Deluje starije, ja bila ubeđena da je Maksovo godište. :cereeeeek:

Definitivno mi izgleda starije. Ajde nekad ovako gol i snen, možda i izgleda koliko ima godina, ali inače, na svim slikama, mi baš djeluje starije.

Mrs Bondarenko ::
I to je baš danas Maks napisao kako je jako tužan što su završili snimanje, bilo im je super, super ekipa, super iskustvo... Doći će do Lize, nego je meni čudno kako nije došao do Kozlovskog. lol! Da me ne shvatiš pogrešno, ali njih dvojica kad bi se našli u istom projektu (sad recimo Kozlovski da je prihvatio nešto u Mažoru da glumi iako ne bi nikad) pa to bi bila atomska bomba za njih.

Eto na, ti kažeš: Maks snima seriju, ja se bavim Pavelom, a ono Maks žali što neće snimati više Pavelom.  lol!

Pa ja mislim da bi serija Kozlovskog i Pavela bila pun pogodak. Crni (ajde, nije crn, ali je taman) i plavi dečko. Jedan nježniji, a zeznut, drugi samo naizgled opasniji, a iznutra nježniji. Uspjeh zagarantiran.

Mrs Bondarenko ::
Bio bi greh da ne ume klavir recimo da svira, ima božanstvene šake. :cereeeeek:

I s ovim se trebam složiti. Koliko me oko i pamćenje služi, ovaj ima najbolje ruske šake.


Последњи изменио Poncha дана Thu Nov 15, 2018 9:30 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 9:24 am

Ne znam jesam li na sve odgovorila. Jutros se samo s Rusima družim. Čak prije nego li sam stavila Cagu što sam htjela. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 9:27 am

A htjela sam odavno staviti ovo. Saro, vidiš ti sis. lol!

https://twitter.com/Cagarabfans/status/1062805071308750849

To je iz ove emisije.




I otkad Ranini objavljuje ponovno rejting?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 9:53 am

Hoće on biti često bezmajice?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 13-E04-AAA-7-E21-41-AC-AD11-AB653-E440-C9-F

Kad se samo sjetim koliko mi je ovaj u plavom Adidasu zadavao problema. smeh facepalm
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 534-F89-E0-04-FC-42-B0-A9-EE-336-ABEFE5-F10

E Zeyno, Zeyno, kako mu možeš onako reci. A sviđa ti se itekako.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 A15150-F4-FD95-427-B-B95-D-C6-CC02-C4-B658

Je li ovo neka vježba ili akcija? Prilično je znojan.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 BDD7-D236-85-E2-45-DE-981-A-67690-D244-D0-C

Ovdje je nekog izgubio? Koga? Neko stanje je kad je ovakav.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 60816-F09-A212-415-F-8-D06-3-EA806-B3177-D
Je li to ovaj profesor?

Njega bih čak i ćelavog mogla gledati. naklon
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 64-A41-A03-1809-435-B-BD07-DBA5-D0-B597-B7

Je li ovo Okan?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 6-C40-CB34-5152-461-F-A2-DC-B973-EE86750-F

Što više gledam fragi sve mi je nekako Leyla čudnija i tajanstvenija.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 43690-C72-5469-4-A3-B-989-B-9-DDD83-BAEC30

A on mi je tako, Uf. Ne znam zašto se stalno vraćam ovoj slici.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 403-E5-BD0-7686-4-B3-A-BD4-F-F57-D9820-C7-BC

Vrat mu neću komentirati. :cereeeeek: Šutim! Je li ovo krvav?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 10:00 am

Ali trebam ovo reći. Nekad mi se čini da je Caga isti kao do sad, a nekad mi se čini potpuno drugačiji. naklon Od položaja usana, do svega. naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 10:02 am

Ah, Sukru, ah.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 46401248_575853146205840_3130886102805961482_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkxMzAzNjQ3MDg3MDY4Mjk5MQ%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 10:08 am

A sad da se vratim Pavelu, jer sam zaboravila pitati, ali da sad ne prepravljam post (yuh imam i grešaka facepalm, ali nema veze)... Zašto lik nosi prsten oko vrata, burmu, na lačniću? To mu majčina, očeva?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 11:00 am

Da ne qoutam sama sebe, mislim da znam zašto se uvijek vratim istome, bolje da ne pišem svašta. lol!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Giphy

Cagi je bolje da ne nosi bijele majice širokog otvara za vrat ako me želi živu. facepalm Vidi ga kako je zabezeknut.

Ali uspjeh je, čak sam se sjetila i Ibre i onog njegovog plesa s menadžericom. lol!



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 11:03 am



Saro, jesi li vidjela ovoga?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 11:21 am

Zahvaljujući Pavelu sad mi na YT uz ovo što mi predlaže jer ja slušam i/ili gledam ima pustog Plavog.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 11:21 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 1:48 pm

Imaju i englesku verziju. Vidiš ti, odmah se osjeti svjetska razina.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 46405291_290783354886793_4414699512354832384_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-vie1-1
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 2:14 pm

Ček je li ovo stvarno Kanal ovim pokušava dobiti da gledaju MI večeras?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 46342179_2118552488167186_3706299095590109184_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-vie1-1

https://www.facebook.com/kanald/photos/a.245608328794954/2118552474833854/?type=3&theater
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 2:26 pm

Ovo toliko lupaju o nekoj naslovnici i ne staju. U slučaju kad bi bila neka, ne znam točno koju želim. Stalno se premišljam. mislilac Jer imao je zbilja dobrih intervjua i različitih magazina.
Definitivno mi je najbolje vrijeme za izići na naslovnici ili kraj godine ili prvi mjesec u godini! To mi je nekako najvećeg značaja, bude bum.

Inače, sad je Esra upratila Marie Claire Turkiye. Ne znam zašto, ne znači da ima veze s Cagom, ali mi je upalo u oko. Isto tako upratila je neku Ceylan (koja radi za Marie Claire Turkiye) i nekog Ibrahima (taj se bavi frizurama, radio je frizure za razna snimanja za magatine).

Voljela bih da u slučaju kojeg magazina, bude dobar intervju i ne uvijek ista pitanja Cagi, tj. da mu ne dosađuju stalno. Voljela bih par pitanja (ne treba ih biti puno) onako koja mu neće biti problem odgovoriti, a da čujemo neka njegova razmišljanja. I da bude neki kvalitetan fotograf i da ne bude pri slikavanju najvažnije da prezentira odjeću i nakit. Tj. Neka Ilknur malo ohladi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyThu Nov 15, 2018 2:52 pm

Vidi kralja među zaštitnim licima i reklamama.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 DsDEMdbX4AA_yGJ naklon
Njemu i ova boja može proći.

Iako su ga se danas svi uhvatili zbog Basakine priče. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 14 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: