Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:24 pm

Opa, stigao Caga. wow
Mašala mašala, sad ću da pogledam trejler, napišem komentar, a onda vas ostavim da uživate u njemu, a ja u mom Mažoru. kokice
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:25 pm

smeh

A to si skužila po broju mojih natipkanih gluposti. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:27 pm

smeh
Otprilike, čim sam videla da se strana sporo učitava i ono aaaaaaaaaaaaaa, bilo mi je sve jasno. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:27 pm

Saro, mislim da sam skužila zašto je Ranini odjednom tako dobra prema Cagi. Ona i Tokyo su dobri s Enginom otkad je Hazalka kod njega. I općenito su dobri s Enginovim ljudima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:27 pm

Eto, znala sam. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:28 pm

Pa yani, prvo sam odgledala fragi i onda nisam mogla pisati. facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm Pa tek pomalo. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:29 pm

Sad i ti se još izjasni. Po fragiju - Ayca ili Hazar?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:30 pm

Pa ovo mi se sviđa! wow
Prvi onaj tizer mi je bio bezveze, ali ovo mi se sad jako dopada. Nije my cup of tea, ali baš me je zbog toga oduševilo, što mi se dopalo iako nije nešto što bi mi se tako lako svidelo.

Trejler je pun super scena, ali nekako najbolje dve (ne znam zašto baš te dve) su mi prva scena sa metkom i ona kad se u kvartu igra sa klincima. Razigrani Caga. :cereeeeek:
Ja ne mogu da pohvatam koja je Zeynep, a kako se zove ova druga, ali meni je mnogo bolji par sa ovom drugom, nego sa Hazar. Dobar je i sa Hazar, ima hemije, ali sa ovom mi sve prišti, bolja mi je njihova scena zaskakanja i lepša mi je, pa mi i fizički bolje ide uz Cagu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:34 pm

To te ja pitam.

Mrs Bondarenko ::
Prvi onaj tizer mi je bio bezveze, ali ovo mi se sad jako dopada. Nije my cup of tea, ali baš me je zbog toga oduševilo, što mi se dopalo iako nije nešto što bi mi se tako lako svidelo.

Moj još manje. Ali ima ljubavi i akcije i Cage u svakom izdanju.  :cereeeeek:

Mrs Bondarenko ::
Trejler je pun super scena, ali nekako najbolje dve (ne znam zašto baš te dve) su mi prva scena sa metkom i ona kad se u kvartu igra sa klincima. Razigrani Caga. :cereeeeek:

Bold, to te ja pitam. Ja oduševljena, ovi žestoki Cagini na twitteru odmah popljuvali tu scenu. A meni Caga milina. srca

Mrs Bondarenko ::
Ja ne mogu da pohvatam koja je Zeynep, a kako se zove ova druga, ali meni je mnogo bolji par sa ovom drugom, nego sa Hazar. Dobar je i sa Hazar, ima hemije, ali sa ovom mi sve prišti, bolja mi je njihova scena zaskakanja i lepša mi je, pa mi i fizički bolje ide uz Cagu.

Lako što ti ne možeš pohvatati imena, meni se sve čini da ću im i ja pomiješati imena. smeh
Zeynep je Hazar, Leyla je Ayca.

I razumjele smo se.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:38 pm

Poncha ::
Moj još manje. Ali ima ljubavi i akcije i Cage u svakom izdanju.  :cereeeeek:

Da i super je uklopljeno sve u trejler, upoznali su nas sa radnjom serije, likovima, od svega po najbolja scena. Baš je bombonica trejler, samo da bude takva i serija. Merder

Poncha ::
Bold, to te ja pitam. Ja oduševljena, ovi žestoki Cagini na twitteru odmah popljuvali tu scenu. A meni Caga milina. srca

Zašto to?! Allah, Allah.
Scena je genijalna, tako liči tu na samog sebe, a opet je u liku. :cereeeeek:

Poncha ::
Lako što ti ne možeš pohvatati imena, meni se sve čini da ću im i ja pomiješati imena. smeh
Zeynep je Hazar, Leyla je Ayca.

smeh
I vas dve ste za Leylu? Super, staro dobro forumsko jednoumlje. trepko lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:42 pm

Mrs Bondarenko ::
Da i super je uklopljeno sve u trejler, upoznali su nas sa radnjom serije, likovima, od svega po najbolja scena. Baš je bombonica trejler, samo da bude takva i serija. Merder

Ma i da ne bude serija ovakva, nema veze sve dok je Caga u njoj dobar. lol!

Mrs Bondarenko ::
Zašto to?! Allah, Allah.
Scena je genijalna, tako liči tu na samog sebe, a opet je u liku. :cereeeeek:

Stavila sam ti link na nekoj od stranica. Jer takva scena ima u Delibalu. rolleyes Vječito uspoređivanje.

Mrs Bondarenko ::
I vas dve ste za Leylu? Super, staro dobro forumsko jednoumlje. trepko lol!

smeh

Zamisli sad kad su Veronika ili Sparks za Zeynep. lol!

Pa da, po fragiju mi se čini da je Caga vatreniji s Aycom. Nekako on mi je tu muško. A ova Hazar njega uči boriti se, yani... Volim kad je Caga glavni. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:44 pm

Sad kad si propisno prokomentirala Cagu, možeš se posveti svome Plavom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:46 pm

Poncha ::
Ma i da ne bude serija ovakva, nema veze sve dok je Caga u njoj dobar. lol!

I to što kažeš. lol!

Poncha ::

Stavila sam ti link na nekoj od stranica. Jer takva scena ima u Delibalu. rolleyes Vječito uspoređivanje.


Budale. komp

Poncha ::

Zamisli sad kad su Veronika ili Sparks za Zeynep. lol!

Ništa, prilagodiće se timu Leyla i shvatiti da je bolji sa njom, ili neće ni komentarisati. lol!

Poncha ::
Pa da, po fragiju mi se čini da je Caga vatreniji s Aycom. Nekako on mi je tu muško. A ova Hazar njega uči boriti se, yani... Volim kad je Caga glavni. :cereeeeek:

Jeste, vatreniji je sa njom i muško je sa njom, i ona mi je tako sva lepa i skockana baš za njega. Nekako su mi skroz usklađeni.
U pravu si, malo ružno ispada ovde što Zeynep njega uči da se bori, recimo u VA je Kozlovski bio učitelj onoj Amerikanki, isto su tako imali par scena gde se tuku, ali je to izgledalo lepše jer je on bio učitelj. Ne stoji mu da bude podređen ženskoj, bar ne u ovoj poziciji. lol! Mada mora neko da ga nauči. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:46 pm

Poncha ::
Sad kad si propisno prokomentirala Cagu, možeš se posveti svome Plavom.

Spasiba baljšoe, odoh! lol! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:47 pm

Samo da kažem da završavam drugu sezonu, još dve epizode su mi ostale. oho-ho
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:54 pm

Mrs Bondarenko ::
Ništa, prilagodiće se timu Leyla i shvatiti da je bolji sa njom, ili neće ni komentarisati. lol!

smeh Neka slobodno kažu.

Ma i mi ćemo kad vidimo kako obrće Zeynep lol! možda promijeniti mišljenje, a i pitanje je na kraju s kim će ostati. Mi smo ionako duboko zašli u spojlere.

Mrs Bondarenko ::
Jeste, vatreniji je sa njom i muško je sa njom, i ona mi je tako sva lepa i skockana baš za njega. Nekako su mi skroz usklađeni.
U pravu si, malo ružno ispada ovde što Zeynep njega uči da se bori, recimo u VA je Kozlovski bio učitelj onoj Amerikanki, isto su tako imali par scena gde se tuku, ali je to izgledalo lepše jer je on bio učitelj. Ne stoji mu da bude podređen ženskoj, bar ne u ovoj poziciji. lol! Mada mora neko da ga nauči. lol!

E to je to.

A što ćeš. Sara i ja mislile ona neka njegova prijateljica iz djetinjstva koja je s njim u akcijama, a ono ona njega zapravo uvukla u sve.
A eto, učit će od ženske ruke. :cereeeeek:

Mrs Bondarenko ::
Samo da kažem da završavam drugu sezonu, još dve epizode su mi ostale. oho-ho

Znači još dva sata i gotova druga sezona i onda se bacaš na treću. Koliko treća ima epizoda?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 6:55 pm

Koliko nas ovo ljudi trenutno čita. A ja nadrobila toliko toga. facepalm
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 7:02 pm

Na plakatu pise "Nikada ne sumnjaj u svoju snagu/moc".

A Ranini se zahvaljuje (citaj:slihta) celoj ekipi i O3 sto je Netflix odlucio da uradi jos nekoliko serija u saradnji sa Turcina.

Vala Engina za intervju napadaju 24/7 tako da je navikao, jedino je sad vise njih navalilo.

Kod mene na timelineu vecina navija za Hanana i Zeynep, ali to sam i ocekivala, jer se moj ukus retko poklapa sa njihovim, osim kad je Caga u pitanju. A i dosta ovih koje pratim iz egofca mi idu na zivce.

Mislim da ce 14. biti sigurno wtt, pa sada kad je izasao fragman je na prvom mestu na tr tt listi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 7:05 pm

oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 RmnaC1zOtXQ
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 7:05 pm

Hvala. Plakat je zbilja dobar.

Dobro, to mi se i učinilo da piše pa sam htjela znati kontekst.

Da. Sad im je došlo kao vjetar u leđa pa ponukani fragijem i njegovom aktivnosti su ubacili u petu brzinu.

Ista stvar. Zapravo su mi jako rijetke slike s Leylom. Ali je zato sto i jedan gif i slika Zeynep.

To i ja očekujem. Meni je namješteno na WTT tako da sam zato rekla.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 7:06 pm

Vidi malog što je tetoviran.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 7:06 pm

Kako ovi Rusi umeju dobro da počnu sa epizodom. he-he

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Om_wQ7bAn6g
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 7:06 pm

A dobar ti je na ovim slikama. Moram priznati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 7:06 pm

Koji mali, bre?! lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 14, 2018 7:07 pm

Poncha ::
A dobar ti je na ovim slikama. Moram priznati.

Odličan!!!Stas1 Stas2
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: