Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 13122
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 29

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 2:02 am

Poncha ::
smeh smeh smeh smeh smeh smeh Ali nisam ja kriva. Tebi Aras nije antipatičan kao meni.

Ali mi nije ni neko za kim ću da otkinem, a za ovim jesam. I onda mi porediš njih dvojicu. lol!
Već poređenje sa Altanom mi se dopada. :cereeeeek:

Pa o kome cijeli Božji dan govorimo? Ovaj sad zadnji. Zar nije svijetao i plavih očiju? Ja ga zovem Plavi dok mu ne nađeš neki nadimak za lakše sporazumijevanje.

Ahahahahahahahhahha... smeh smeh smeh

Gdje si ti, ženska glavo, danas?  facepalm U oblacima? O kome drugo govorimo?  lol!

Nisi prva koja me to danas pita. smeh
Tačno se vidi da mi je okupirao svu pažnju, energiju, misli... Uf. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Pa svijetla kosa, širina ramena, nekako stav takav, dubok prodoran glas. Meni baš je nešto najsličniji EAD-u.

Jooooooj... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ja mislim da se prije ti lijepiš na njih.  lol!

smeh smeh smeh
Vala ovaj je sam mene našao, znaš li koliko sam puta svuda naletala na tu seriju. lol!

Čak sam je pokušala nagovoriti, ali tvrd je orah. Ne da se na Ruse nikako. A ja mislila sebi malo olakšati.  lol!

Videla sam, upamtiću ti i taj plus u zalaganju i aktivnosti. lol!

Rekla bih ti da me zaposliš, ali ne znam ruski pa yok, neće moći.

Ma to je zapravo odlična ideja, deca će im biti u sigurnim rukama i onda mogu potpuno meni da se posvete! wow
Lako ćemo za jezik i sporazumevanje, ruski i hrvatski su ionako slični. lol!
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 2:15 am

Dobro, i dalje ću biti fina. lol!

Ne razumem zašto, kakve istine me štediš. lol!

O, pa to je super.  :cereeeeek:  Samo nemoj da ti mala bude konkurencija. lol!  :P

Jeste mi konkurecija, hoće i ona da ide u Moskvu da se udaje za njega. lol!
Danas sam skontala da ne znam koja od nas dve je više zaglibila. smeh

Kako što?! Zato!
Trojica su ti malo pa si uključila još jednog i to opasno poludjela za njim. Amaaaaan. I kako ću ja još jednog pratiti?! Koliki ti mozak misliš da ja imam?  lol!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

A sad, rekla bih onda da im je glas važna karika.  lol!

Ne mogu da ti objasnim kakve sve porive u meni samo njihovi glasovi izazivaju. lol!  smeh

Je, ima dobru ruku. Slažem se. Sviđa mi se šaka.

:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:
Učlanila sam se kod Ruskinja u njegovu grupu na vk, ima skoro milion članova. molimmmm

Onda da znamo spremamo li se za svadbu ili ne trebamo ništa više s njim upoznavati. Zanima me je li to ozbiljno ili samo avantura.

I mene zanima. smeh

A ne znam što sam očekivala. Valjda da su ti trojica dovoljna.  lol!

Uvek može još, dosta je samo kad biju. lol!  smeh

Aha, a onda to dvoje djece na instagramu nisu oboje njegovi. Ok.

Vidi nju, i profil na instagramu mu je već našla. smeh  naklon
Izgleda ipak ima i ćerku. molimmmm Zašto onda yandex kaže samo sina???
Pa dobro, da li ja stvarno treba za sve ove švalere celo obdanište da otvorim, jel' je svaki mora čopor dece da ima?!
I stvarno, još jednom ti svaka čast, ne samo da si bolja uhoda od mene, nego i od yandexa. lol! smeh

Ok, mislim da mi je to čak i drago.  lol!

Šta ti je drago?

Bu arada, jesam.  lol! Ali nemam sad baš preveliki slikoviti opis za ove klipiće i parove. Još se nisam navikla na četvrtog.

A i ja, bombardujem te u istom danu sa toliko količina informacija. facepalm

Ljepši mi je i skladniji s drugom. I kao par su mi ljepši. I imaju bolje scene, ali s prvom ima dvije dobre scene, ono kad je krvav i kad ga je išla ošamariti, a on je krenuo poljubiti pa su mi tako.. Tu negdje.

Moram taman da spomenem, kad smo kod te krvave scene, to im je bio prvi seks i skoro nisam gledala scenu prvog puta između nekog para snimljenu na bolji način. naklon
Pitala sam te zato što ne znam za koju da navijam. lol! Ok, navijam za njega pa s kojom god, ali ovu iz prvog klipa baš voli (i to mnogo lepo, hoću neko tako mene da voli :cereeeeek: ), ali ona se nikako ne da, ne dopušta mu da priđe, još je tu i njen verenik pa sedi na dve stolice. I onda mu se čas približi, pa mu da pedalu, i tako u krug.
A ova druga je ćerka njegovog najvećeg neprijatelja, ali su od početka kliknuli i mnogo dobro idu zajedno. Kao da mu više prija, ova prva mi ga muči, mada su im odnosi (bar zasad) svedeni na čistu hemiju i strast.

To je samo kada pričamo o ljubavi, ali generalno je serija u kompletu totalno my cup of tea, baš uživam dok je gledam. Ima i akcije i trilera i misterije i drame i komedije i ljubavi... Svega ima. Svaka epizoda novi slučaj, a nit koja povezuje sve priče je njegova lična istraga oko (samo)ubistva njegove majke.
I negde mi je čak i žao što sam počela da je gledam u vreme kad se završava u Rusiji, volela bih da sam ranije, pa da sad zajedno sa njima iščekujem nove epizode, ova sad treća sezona je finalna.

Ne spominji mi Na granici, ova Petra me trenutno nervira pomalo i želim je s Markom, neka pusti Krešu na miru kad ga ne voli.

Još se nije odlučila?
Ni nakon poljupca? Onda nije bio dovoljno dobar. lol!

Yok. On je oženjen i to je gotova stvar. Okrenuo se totalno drugim stvarima u životu i voli svoju ženu baš baš. To je jasno kao dan i apsolutno poštujem njih tako da ti ideja pada u vodu.

Allah Allah, da sam ja ovako lako odustajala, sad ne bih imala ni Stanislava, ni ove nove švalere. lol!

Ej, sus be. Sus ya... Ionako danima sam oduševljena vašim izgovorom palatala i tako ekavica mi postala nešto normalno.
Ruski mi i dalje nije lijep ma tko ga izgovarao.

Oduševljena si našim izgovorom? Zašto? kezz
Meni je recimo ijekavica, a naročito vaš izgovor oduvek bio lepši od našeg. Nekako je mazniji i mekši, nežniji. Zato mi je i ruski lep. Nekako teče dok ga pričaš, pevljiv je.

Samo što je i meni djelovalo dok je recitirao da pojma nema o čemu govori. lol!

smeh
Možda je generalno takav kad bilo šta govori. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 2:27 am

Propisno. lol! Lik se zove tako i tako. Ima godina toliko i toliko. Toliko i toliko bivših žena, sadašnju, djeca. Glumio sa Stankom, nije... Ima li dodirnih točaka s Lizom, Maskom... Ostali talenti...

A nema još materijala za pljuvanje.  lol! Stavila si par slika i ruku na srce na kojima izgleda bolje, jer ima sigurno slika na kojima izgleda gore.  lol!

Ju, ovo nisam ni videla.

Dakle, zove se Pavel Prilučni. lol! Rođen je 5-og novembra 1987. lol! Koliko vidim, bar zasad, ima samo jednu ženu (od 2011. molimmmm ), sa njom ima dvoje dece (ispravka, yandexu sram te bilo). lol! Ima puno afera sigurno, to tek treba da istražim. lol!
Glumio sa Stanislavom nije, sad snima neku istorijsku seriju sa Maksom. lol!
Ostale talente još nisam ispitala, sudeći po seriji odličan je u svemu vezanom za sport i fizičku aktivnost.

Normalno da ću da stavim slike na kojima izgleda dobro, pa neću valjda u predstavljanju da ga izblamiram.lol! Nisam ni Kozlovskog odmah. lol!

Jesi li ti navukla Saprks na ovoga plavog jer vidim da je 6. s prevodom izišla?

Ne znam, od kad sam joj pisala da pogleda nije mi se javila.
Ali svakako ona to gleda preko netflixa, reče da će obavezno pogledati, samo kad - ne znam.
A baš me zanima dal' će i ona ovako otkinuti. lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 16771
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 9:31 am

Mrs Bondarenko ::
Stvarno ćeš ga zvati Plavi. smeh
Da znaš da sam ja i razmišljala kako da ga zovemo, s obzirom da se Igor zove u seriji i nekako mi baš ide uz njega, a privatno je Pavel, što mi liči na naše Pavle, pa sad ne znam dal' da ga transkribujemo, ili da ga zarotiramo pa da bude stvarno Plavi... facepalm

Što se mene tiče može i Plavi i Pavle i Pavel, i kako god zarotiraš slova. Ako tvog Stanislava zovem Stanko, ako Maksima zovemo Maks, ako mi Kozlovskog nisi dala da zovem Koza :P, onda mogu i ovoga kako god zvati. Bitno je da se zna na koga mislimo. Niti je uvreda ako mu kažem Plavi niti Pavle, niti Pavel kako se i zove.

Ne brini, mislim o tome i redovno ulazim na vk.
Njoj se često dešava da ne uđe tamo po dva, tri dana, a možda i sutra odmah odgovori. U svakom slučaju javljam odmah.

Aj, hvala ti. Ne znam čita li nas ovdje pa sam te zato uputila da joj preneseš. Ja zbilja priznam da sam ćutuk što se tiče Netflixa.

Ja sam bar lepo videla i prihvatila da deca neće da uče istoriju, jednostavno je ne vole i onda bar lepo da spojim ono što ja volim sa onim što oni vole. lol! Oduševila me ova mala, jeste opasna za medalju.

Ti si prihvatila da djeca ne vole tvoj predmet, ali uredno primaš plaću da ne radiš. lol! A kad dođe vrijeme provjere znanja neće te previše biti briga što ne vole učiti. :P
Šalu na stranu, volim kad se na satu ostavi prostora za život. Vidiš da je i slikar propisno reagirao.

To sam odmah osjetila. Samo požalit će mala kad vidi da ćeš joj ti maznuti dragog.  lol!

Ali mi nije ni neko za kim ću da otkinem, a za ovim jesam. I onda mi porediš njih dvojicu. lol!
Već poređenje sa Altanom mi se dopada. :cereeeeek:

Pa slušaj, ja sam ovo rekla za sebe, meni je lošiji s bradom nego bez. I zato da se ja i on dobro slažemo, bitno je da nema bradu.  lol!
Zezam se naravno, kad je tvoj prihvatit ću ga makar imao bradu.  smeh

Nisi prva koja me to danas pita. smeh
Tačno se vidi da mi je okupirao svu pažnju, energiju, misli... Uf. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Da se primijetiti da nisi svoja.  lol!

Hoćeš reći - od glave do pete, iznutra i izvana. Kolika ti je temperatura?  lol!

Nisam baš očekivala da ćeš ovako pasti, ali sam znala da jesi čim si ga spomenula.

Jooooooj... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ja ne znam kako tebe nije. Jer meni EAD ima takoooo prodoran glas, fizičke konstrukcije su mi tu negdje, rekla bih i visina, nekako taj gard koji ima. Meni baš baca jedan na drugog.

Vala ovaj je sam mene našao, znaš li koliko sam puta svuda naletala na tu seriju. lol!

Ovaj je onda možda iznimka. Možda ovaj ima ukusa pa je zato on tebe našao.  lol!

Videla sam, upamtiću ti i taj plus u zalaganju i aktivnosti. lol!

Ne moraš ovaj plus pamtiti. Možda je ovaj put zalaganje bilo iz sebičnih razloga.  smeh  :P Ali džaba.

Ma to je zapravo odlična ideja, deca će im biti u sigurnim rukama i onda mogu potpuno meni da se posvete! wow

Puno ti je sva četvorica odjednom. nemoj ti da im ja čuvam djecu, a oni se provode sa ženama.

Lako ćemo za jezik i sporazumevanje, ruski i hrvatski su ionako slični. lol!

smeh Aj, sad neću biti fina. Bonadrenkova, života ti, ne seri.  smeh Ne da nisu slični, nego nikako. Zajednička im je jedino slavenska skupina jezika. To da si rekla hrvatski i srpski rekla bih ok, to je to, ali ovo. Pa ja možda u cijeloj rečenici koju izgovore možda skontam jednu riječ, npr.  ljubov, spasiba i tako možda još desetak riječi  lol!  Kako ti misliš da ću ja njima reći jesu li gladni, žedni, kako ću razgovarati s njima? Nije cilj da držim djecu zatvorenu kao da su majmuni u kavezu.  lol! Dok im ti zavodiš očeve.

Ne razumem zašto, kakve istine me štediš. lol!

Ma samo sam htjela biti fina, da ne govorim svašta.  :P  Ali ti me znaš povući za jezik.

Jeste mi konkurecija, hoće i ona da ide u Moskvu da se udaje za njega. lol!
Danas sam skontala da ne znam koja od nas dve je više zaglibila. smeh

Opasna mala. Koliko godina ima? Koji je razred? Hoće li ti brzo pomutiti plan ili ima vremena do njene punoljetnosti?

Ako je njoj jedini, onda si ti više zaglibila (tebi je ovo ipak četvrti). Njoj se može dati pod mladost-ludost.  :P

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Smij se ti, nemoj se poslije čuditi kako sam pod utjecajem novih informacija zaboravila neke stare.  lol! Ili ako ih počnem miješati. Na ovoliki harem nisam navikla.

Ne mogu da ti objasnim kakve sve porive u meni samo njihovi glasovi izazivaju. lol!  smeh

Ni ne moraš.  lol!  Znam. Ali ne po tvojim Rusima.

Učlanila sam se kod Ruskinja u njegovu grupu na vk, ima skoro milion članova. molimmmm

Oha, onda niste samo vas dvije, imate galiba oštru konkurenciju.  lol!

Uvek može još, dosta je samo kad biju. lol!  smeh

Šutim. Ipak biram biti fina.  lol!

Vidi nju, i profil na instagramu mu je već našla. smeh  naklon
Izgleda ipak ima i ćerku. molimmmm Zašto onda yandex kaže samo sina???
Pa dobro, da li ja stvarno treba za sve ove švalere celo obdanište da otvorim, jel' je svaki mora čopor dece da ima?!

I stvarno, još jednom ti svaka čast, ne samo da si bolja uhoda od mene, nego i od yandexa. lol!  smeh

Hm, pa kad sam vidjela onda sam i kliknula. Što da radim?  lol! Nekad i treba biti na pravom mjestu u pravo vrijeme.
Ne znam ja zašto yandex laže?
Što se buniš? Svaki od njih ima djece. Ti ne trebaš rađati ako ne želiš.

Što bi ti da imaš ovakvu poput mene u svom stakaškom taboru, odnosno da me zanimaju tvoji Rusi kao moj Caga?  lol!

Šta ti je drago?

Da je Stanko i dalje prvi na ljestvici. Znači da te ovaj nije tako uhvatio. Ipak je prvi zet, prvi zet. lol!

A i ja, bombardujem te u istom danu sa toliko količina informacija. facepalm

smeh Eto, a ti bi bolje reagirala od mene s ovolikom količinom informacija. Ti ne popratiš ništa naše što pišemo. Da ja tebe sad nešto pitam o Ibri što smo ovdje napisale, ubij me ako bi ti znala odgovoriti. Lako za Ibru, pitanje je i koliko si s Cagom u toku.  lol!

Moram taman da spomenem, kad smo kod te krvave scene, to im je bio prvi seks i skoro nisam gledala scenu prvog puta između nekog para snimljenu na bolji način. naklon
Pitala sam te zato što ne znam za koju da navijam. lol! Ok, navijam za njega pa s kojom god, ali ovu iz prvog klipa baš voli (i to mnogo lepo, hoću neko tako mene da voli :cereeeeek: ), ali ona se nikako ne da, ne dopušta mu da priđe, još je tu i njen verenik pa sedi na dve stolice. I onda mu se čas približi, pa mu da pedalu, i tako u krug.
A ova druga je ćerka njegovog najvećeg neprijatelja, ali su od početka kliknuli i mnogo dobro idu zajedno. Kao da mu više prija, ova prva mi ga muči, mada su im odnosi (bar zasad) svedeni na čistu hemiju i strast.

Ja sam ti zato i napisala da mi je fizički ljepši s drugom (baš mi nekako više idu), ali zbog dvije scene koje sam ti navela s prvom su mi tu negdje, ne mogu odlučiti. Ali osjetila sam da je s prvom više ljubavni ton.

To je samo kada pričamo o ljubavi, ali generalno je serija u kompletu totalno my cup of tea, baš uživam dok je gledam. Ima i akcije i trilera i misterije i drame i komedije i ljubavi... Svega ima. Svaka epizoda novi slučaj, a nit koja povezuje sve priče je njegova lična istraga oko (samo)ubistva njegove majke.
I negde mi je čak i žao što sam počela da je gledam u vreme kad se završava u Rusiji, volela bih da sam ranije, pa da sad zajedno sa njima iščekujem nove epizode, ova sad treća sezona je finalna.

Pa to još uvijek možeš. Odgledaj sad maksimalno ove dvije sezone i treću dokle su stigli i čekaj tu zadnju epizodu zajedno s Rusima i uživaj. Tako bih ja da je u pitanju turska serija.

Još se nije odlučila?
Ni nakon poljupca? Onda nije bio dovoljno dobar. lol!

U biti, odlučila se. Jasno je da joj se sviđa Marko. I to je rekla sestri. Ali i dalje povlači Krešu i sve nešto. Mislim da mi se ton u kojem sad taj čovr petljaju nimalo ne sviđa, ali ostatak mi je i dalje u elementu, tako da nastavljam.

Ma nakon poljupca joj je sve bilo jasno. I poljubac je bio zbilja dobar, mada i taj poljubac je pao u sjenu jer je istovremeno bilo Lukino pribivanje Gabice o zid.  lol!  

Allah Allah, da sam ja ovako lako odustajala, sad ne bih imala ni Stanislava, ni ove nove švalere. lol!

Ah.  tuzni Ali da je momak divan, je.
Jedini od kojeg ne mogu odustati je Caga. Bez obzira, kako ono reče Sarina mama, on kreše onu s čelom do ovdje (pokazujući do pola glave).  lol!

Oduševljena si našim izgovorom? Zašto? kezz
Meni je recimo ijekavica, a naročito vaš izgovor oduvek bio lepši od našeg. Nekako je mazniji i mekši, nežniji. Zato mi je i ruski lep. Nekako teče dok ga pričaš, pevljiv je.

Kako da ti to najkraće objasnim, a da me ne optužiš za slikovitost?  lol!
Jako lijepo mi je recimo čuti palatale č i ć. Da se razlikuje jedno od drugog kad se izgovore, da se osjeti ona jačina, a to kod vas osjetim. U kombinaciji s vašim naglaskom (i još ako muškarac ima ugodan glas) jako moćno, muževno.  naklon  :cereeeeek:
Što se tiče ijekavice i ekavice, ja bih se okladila u što god hoćeš da bi 90% mojih učenika prihvatilo da imaju neki znak za jat samo da ne moraju pisati ije ili je. Pa čak ili ikavica ili ekavica bi im bila draža. Vama je puno lakše. Napišete e pa bio slog dug ili kratak, manje grešaka u zadaćama.  lol! A što je ljepše i napetije, očito ono što je drugačije.
Sad ću reći, u nadi da me nitko neće shvatiti pogrešno, meni je često jedan od antipatičnih naglasaka splitski, pogotovo kad se počne pretjerivati.  facepalm Isto tako mislim da sve ovisi i o govorniku. Ako mi je govornik simpatičan može govoriti čime god hoće, dobro je, ako mi je antipatičan ni standardni mu ne može pomoći i omiliti ga.  lol!

Možda je generalno takav kad bilo šta govori. lol!

Pa iskreno, i kad srpski govori mi tako djeluje.  lol!

Dakle, zove se Pavel Prilučni. lol! Rođen je 5-og novembra 1987. lol! Koliko vidim, bar zasad, ima samo jednu ženu (od 2011. molimmmm ), sa njom ima dvoje dece (ispravka, yandexu sram te bilo).

PP.  lol! Mada me prezime nije oduševilo, djeluje kao da nešto luči, izlučuje.  lol!

Mlađahan, ja bih rekla da je stariji po fizičkom izgledu.

Mlad oženjen, ali očito dobro izabrao.  lol!

Ima puno afera sigurno, to tek treba da istražim. lol!

smeh Možda je za promjenu ovaj vjeran jednoj.

Glumio sa Stanislavom nije, sad snima neku istorijsku seriju sa Maksom. lol!

Oha. Znači vežem ga s Maksom. Doći će onda on i do Lize. lol!

Ostale talente još nisam ispitala, sudeći po seriji odličan je u svemu vezanom za sport i fizičku aktivnost.

Aha. Dobro. Znači - pjevanje, ples, slikanje još nisi njuškala. To nas tek očekuje ako upadnete u ozbiljnu vezu.  facepalm  :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 11:48 am

Ova Cagina ekipa se baš dogovorila da nitko njega ne okači. Nema druge. Ozbiljno naređenje. lol!

Ako danas Netflix ne pusti fragi, plakat ili sliku i jasno objavi dan, poludjet će egofc.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 2:06 pm

Saro, je li ovaj rekao išta nama bitno?

https://mediacat.com/esporla-donusen-evrensel-bir-hikaye/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:02 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:02 pm

Odlično!!!!!!!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:03 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:04 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:09 pm

Prvo Hakan je :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon

A drugo, dobro smo mi rekle, Hazar ipak ima veliku ulogu. Bome u fragiju dobro zastupljena. Čekajte da odgledam još jedno sto puta da sve pohvatam. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:17 pm

Ah be Hakancim, ah be...
Назад на врх Go down
Sparks8758

Broj poruka : 389
Datum upisa : 26.08.2016

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:19 pm

Netflix:
Nisam sigurna koliko cu biti od pomoci jer ni meni nije najjasnije kako funkcionise prevod. Postoje titlovi, bogu hvala nema sinhronizacije. Kad sam se ja pretplatila srpski prevod nije postojao ali moze da se ubaci. Hrvatski su uveli prosle godine ali je fora sto neko mora da prevede te epizode, pa ne znam hoce li odmah biti dostupno za Protectora. Svakako ima jedan super sajt flixtor.to se zove i tu uglavnom postavljaju Netflixove serije i najcesce imaju prevod na srpski a uvek je dostupan i engleski. I na Netflixu su uvek dostupni engleski titlovi.

Gale nikad nisam pratila ali sam proverila kad su bile za serije koje sam pratila.
Za najnoviju koju sam gledala je 4 dana pre nego sto su izbacili na Netflix, za drugu je gala bila 7 dana pre, za trecu oko dve nedelje pre.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Broj poruka : 389
Datum upisa : 26.08.2016

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:20 pm

A trejler je bas bas vrh. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Sad samo treba docekati decembar. kokice dosadno
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:36 pm

Sparks, spasiba! kisic Onda ja ću gledati prvo bez ikakvog preveoda, engleski meni samo smeta, ne mogu ga ja čitati i pratiti sliku facepalm , a kasnije ću s prevodom.

Hvala, onda ni dalje ne znamo kad možemo galu očekivati. Ali svakako je prije, ne na dan prikazivanja! topić
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:45 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

naklon Vidiš ti Zeynep.

Oha! Oha!

Askim benim...

A za koji smo par?
ili
A Hazar kako si ti glupa. Ne sviđa ti se. facepalm

Junačina.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:46 pm

Je li ovo plakat?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:47 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:48 pm

Ah be, ah, Caga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:49 pm

Bonadrenkova, danas mi tvog Rusa ne moraš nuditi da gledam, ne mogu. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:51 pm

Svi su podijelili fragi, samo Caga nije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:54 pm

Ajde, evo Engo i s njegovog profila stavio. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:55 pm

Meni je nekako isto s njom veći :cereeeeek:

Bebegim. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 3:58 pm

Sarooooooo, dišeš li ti? Ima da uzmeš bolovanje 14.12.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Wed Nov 14, 2018 4:01 pm

Samo znaš što će biti na kraju? Još će na kraju druge sezone ostati stvarno sa Zeynep ili Ruyom. A baš mi nešto Cagi dobro išlo s Aycom. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next