Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySat Nov 17, 2018 9:19 pm

Na kojem se ovo videu vidi?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 DsOvw_lXgAAuzeZ?format=jpg&name=medium

Danas su ovako objavljivali par slika.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySat Nov 17, 2018 9:22 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySat Nov 17, 2018 9:27 pm

Zanimljiva usporedba, ali meni neusporedive situacije. Plusi je tako različit u njima.

https://mobile.twitter.com/hazcag_delisi/status/1063888417866563584
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySat Nov 17, 2018 10:18 pm

Poncha ::
Nama treba zabraniti gledati serije. tuzni lol!

Bukvalno, ako ne dodjem bar malo sebi do ponedeljka ne znam šta da radim.
Kad je i Urgant potresen, onda možeš misliti kako je meni. Gostovala danas ova što glumi Kaću i prvo što je upitao bilo je Zašto? suze
Btw, ne znam kako je ovima što su bili KaćaTim. Ne znam ni ja kako ću gledati sve one ljubavne scene sa njom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySat Nov 17, 2018 10:20 pm

Ali kad je skinuo lančič da bi otvorio onu kutiju, znala sam da će mu se nešto desiti. suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySat Nov 17, 2018 10:50 pm

placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko



Dok se porađala, prvi put mu je rekla:
- Ne puštaj me.
- Nikada...
. <3 suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySat Nov 17, 2018 11:16 pm

<3 <3 <3



suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySat Nov 17, 2018 11:20 pm

Da Caga ne radi neki editorial u LA-u?
One lokacije su krajnje neobicne,a izgledsju kao dobra podloga ,tj set za neki editorial.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 4:05 am

Napraviti happy end da bi Igor i Vika bili zajedno ; Ubiti glavne junake u poslednjem minutu da pola zemlje rida.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EuJzVBOafN8

Scenaristi, vi ste genijalni! Doveli ste do toga da pola zemlje plače...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Yj4bHwWXHgU

Neki od komentara sa hashtaga #ревемсмажора (plačemozaMažorom).
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 4:11 am

Dok ja plačem, oni slave. Nema mi nigde Pavela na slikama.
https://www.instagram.com/p/BqP5qgzHiAE/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 4:32 am

I ti se Poncha posle čudi što je on opušteno gledao finale, vidi kako se zezao tek na snimanju.lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 B0E9xNPJJ4I

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 HiGdp2X2cwY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 LallzDzDO88

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 ADt3NAJJtDg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 VXgf_1G_g_0

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 TSlrgzAO8cc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 GWfS7RPn7l4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 3NLfGkK34w8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 N-YUSrJ7WOc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Jhk5_9YKE3E

Ali sve akcione scene je radio sam, a bilo ih je puno. naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 5:31 am

Koliko mi je žao što na sve ovo nisam stigla da odgovorim pre nego što sam odgledala seriju, dok sam još bila ludački raspoložena, vesela i uzbuđena. tuzni

Poncha ::

A je li, blam te? :lo!: Sad si se odjednom sjetila da ovo netko i čita osim nas par? smeh: Nemoj mi sad okrenuti ploču pisanja.  p:

Nećeš mi verovati, ali ja sam stvarno tek od Becy-nog pojavljivanja shvatila da nas neko stvarno i čita (sem nas samih) i tek sam tad postala svesna koliko sam luda. lol!
Ali kao što vidiš, to nije uticalo na mene da okrenem ploču. smeh

Poncha ::

Nemoj da te bude još veći blam kad ta tvoja mala iz razreda slučajno nabasa na forum i prokuži te. Zamisli da ona ide njuškati neki naš forum koji spominje Plavog i put je dovede do nas. :smeh

Ne verujem da će doći do toga, jer ona koristi samo instagram i fb, ne zna čak ni za vk, a kamoli forume. Ali ako se to desi - odoh ja kod Igora. lol!

Poncha ::
Petak je danas! (ili meni dani nikako ne idu, jest da pojma nemam ni koji je dan ni datum, ali evo, pogledala sam na kalendar smeh ), što znači nisi završila. Dakle sutra završavaš. Pa to i nije tako puno.

Vidiš koliko sam ja bila van sebe, kad sam pogrešno napisala. Jer ja sam već računala u glavi, ili stižem u subotu da odgledam, ili da krenem od petka uveče i dočekam jutro i nisam kapirala da je to subota. smeh
Ali si ti dobro izračunala, čak si i satnicu potrefila da dođeš na vreme. :cereeeeek:

Poncha ::

Pa neću, vidiš da držim jezik za zubima. Zato ti neću ni odgovoriti na ove tvoje pretpostavke vezane za kraj serije. ;) Kao da nisam pročitala, a jesam.

Sad mi je jasno što si ti bila tako uzbuđena oko kraja. Jel' si ti videla baš baš celu scenu, ili samo te priče?

Poncha ::
I trebaš.  :lol! Ja od najranijeg jutra gledam Pavelov seks, i to ne jedan video nego puta tri. Ali hm, taktika ti nije loša.  smeh:

smeh
Joj, kako ću ja sad gledati sve te scene. suze Obožavala sam ih!
Ali ipak me instinkt nije prevario, po svemu je bio bolji sa Kaćom, ali me je nešto vuklo ka Viki. Kao i njega. <3
Dok ova moja recimo vatreno navija za Kaću. Ona gleda sa prevodom, ne znam kako će ona da reaguje na kraj. molimmmm

Poncha ::
Znaš što ću ti reći, ali da se nisi usudila me nagovarati da odgledam cijelu seriju, mene je ovaj od svih tvojih Rusa najviše zaintrigirao. Ali! Ovako na dnevnoj dozi, po koja scena, je meni sasvim dovoljna.  smeh

Mnogo mi je drago zbog ovoga, zaista. Primetila sam da te je zaintrigirao, a što se tiče nagovora oko gledanja serije... Sve znaš, pitanje je koliko bi ti bilo zanimljivo uopšte da pratiš radnju, jedino ako želiš da se slomiš na kraju u suzama. Tako da, da sam htela da te vrbujem, taktički bi bilo skroz pogrešno. lol!

Ja sam danas sve vreme provela u košmarima, rekla sam ti već. Prvo sam se budila na svaka dva sata sanjajući ga, onda bih plakala, pa opet zaspala i tako u krug. Mišići i kosti me bole, a glava ubija. I naravno, peku me oči, jedva gledam.
Potrošila sam tri pakovanja maramica. lol!

Poncha ::
Mislim da mi se sviđa ovaj lik.  naklon

<3 <3 <3

Poncha ::

Ej, znala sam. Ali volim vidjeti kad netko tako nešto osobno stavi na lančić.

Predivno mu stoji. stidljivko

Poncha ::
Oha. Pa čuj, mala je ista ti. To je jasno.  lol!: Našao lonac poklopac.  smeh:


smeh

Poncha ::
Ali meni je isto mali izdominirao sve.  naklon Jednom rečenicom joj je sve rekao, više nego je ona i mislila, bez obzira što je ona dodala na sve.
Ne znam sviđa li mu se, ali prilično je zagrižen kad sluša kako vi komentirate muškarca i uključuje se u razgovor. Hm. A kažeš, svidjelo mu se kad si ga ti usporedila s njim.

Mi smo i njega terale da počne da gleda seriju. lol!
Ali kad mi je rekao Ajde ova što je odlepila, ali profesorka bar vama ne priliči da se ovako naložite na tamo nekog glumca. smeh
Ja sam ti izdvojila njih, uključi se još par likova kad krenu diskusije. Kažem ti, svima je sve zanimljivije od istorije. lol!

Poncha ::

Pa ona je kriva, nego što nego je. On je divan. Evo i ja mu sve onda opraštam sve.
I meni se čini da tu Viku baš voli. Glupača koja ne zna cijeniti to! Da ja gledam, ja bih nju propisno pljuvala, ali bih htjela da ostane s ovom, makar druga to nije zaslužila. Jer bi mi bilo njega žao. tuzni

Evo, recimo odgovor na ovo bi bio totalno drugačiji.
Sad mi se samo plače kad krenem bilo šta da napišem. suze

Poncha ::
Života ti, nemoj molim te, ti komentirati kakav je Pavel u tim scenama pred 30 djece. Stisni zube i prešuti.  lol!  smeh  Znam teško je, jezik je brži od pameti, ali ovdje komentiraj to, tamo nastoj umotati to nekako. Ipak te svi slušaju i kad ti se ne čini tako.

smeh
Samo da znaš, ovo izvrištala kad sam čitala. smeh
Ne brini, nisam te obrukala. lol!

Poncha ::

Ma što će ti Paša, žena ga tako zove. Odmah poželiš ga ti tako ne nazvati.  lol!

Žena mu je težak idiot. rolleyes
Inače, stvarno je glumica, upoznali su se na snimanju isto neke megapopularne serije, Zatvorena škola se zove (jasno ti je da se to neće gledati lol! ) 2011. i od tad su zajedno. Zanimljivo, on je jedini od sve ove četvorice koji nije razveden. lol!

Poncha ::
smeh Je, pa naravno, prilično je dobar u scenama pa da žena ne pomisli svašta.

smeh

Poncha ::
Na njega je šteta nakačiti žensku periku.

Upravo.

Poncha ::
Aha, znači i on je svestrani glumac. Ja bih, da sam na tvom mjestu, zacrtala tu Malo Bronu na listi prioriteta kad odem u Moskvu. Samo kažem.  lol!

Ne, ja sam rekla, ovaj se mora rastaviti od žene. lol!
Videla sam u nekom intervjuu, pored sporta peva i pleše, čak je i učestovao u Plesu sa zvedama. Poznato? lol!

Poncha ::

Mislim da se bojim na što će ovaj forum ličiti kad ti odgledaš sve epizode. Sav sadržaj +18.  :lol! Nemoj, tko zna tko nas čita.  lol!:

smeh Sad znamo. lol!
I samo da znaš, na seriji piše da je +16. lol!

Poncha ::
Što bi bilo da u ostalim vole nekog od preostale trojice?  :lol!

E, onda bih mogla da upotrebim onaj hashtag koji svi koriste - #javolimsvojposao. lol!

Poncha ::
Ne znam smijem li ti je reći.  :smeh  :smeh smeh:  :smeh

Čega si se plašila? lol!

Poncha ::
Recimo: fizički izgled, tijelo - Stanko, Pavel, Kozlovski, Maks (njega bih i izbacila  smeh )
Ljepota: Kozlovski, Pavel, Stanko, Maks
Karakter i simpatičnost mi je teško jer ne poznam Pavela pa recimo ovako: Kozlovski, Stanko i Pavel dijele poziciju, Maks
Talent i glas: tu su svi negdje. Nijanse su zbilja. Ovdje treba onaj odnijeti koji je najsvestraniji.
Po tome kakav im je ukus: Pavel, Kozlovski, Maks/Stanko (mrtva trka zbog Maksove prve žene, ali ipak on za nijansu bolji).  lol!
Po onom koji me najviše privukao za gledanje tvojih klipova: Pavel, Stanko, Kozlovski, Maks.
Od kojeg me trenutno najviše zanimaju informacije: Pavel, Kozlovski, Stanko, Maks.
Najbolje šake, čini mi se, ali to bi mi trebala potkrijepiti dokazima: Pavel, Stanko, Kozovski, Maks.
U suzama su svi dobri.

Lista mi se sviđa, baš je zanimljiva! wow bravo
I zašto Pavel prvi na listi ukusa, zato što su ovi ostali još gori, ili mu Nikki Reed vadi prosek? lol! Sparks se oduševila kad je čula, sad joj je jasno otkud njoj jedna tetovaža na ruskom. smeh Kad smo kod tetovaža...

Poncha ::

Yani, kao što vidiš, ljestvicu ne mogu napraviti kad svaki ima nešto.  smeh Ali je jasno da je Maks u većini kategorija zadnji. Možda mi je trenutno Pavel najviše hit.

Pavel je i meni trenutno najviše hit, skroz sam se ohladila od svih zbog njega.
Ne znam šta sa potpisom da radim, ovde da ga ubacim nema šanse, moram nešto izbaciti, ali ne znam šta. Galiba ću ceo potpis reformisati. smeh Ali i da to uradim, ne znam šta bih sve ubacila, tj. nemam dovoljno klipova za sve što hoću.

Poncha ::
Nemoj, nemoj. Nju nikako sa sobom nemoj voditi.
Sad kad dogodine odete na ekskurziju u Rusiju.  lol! I ti s njima.

Ih, da samo postoji mogućnost eksurzije u Rusiju, ubacila bih im se u taj autobus kako znam i umem. lol! I onda kad bude bio povratak, izgube me. lol!

Poncha ::
Suptilno, Bondarenkova, ne tako očito. Onako kako si Kozlovskome poželila da uživa u Australiji.

smeh smeh smeh

Poncha ::
O, ja ću ga zvati Sokol onda. Mislim, lik. Ajde, samo ti odgledaj jer ću ti ja inače stvarno na dupe progovoriti. I drago mi je da si Sparks uhvatila. Imaš još jednog suputnika, supatnika i suborca.  lol!

Vidiš kako je to zanimljivo - Igor Sokolovski, a Vlad Orlov. :cereeeeek: I baš su takvi, Soko i Orao. :cereeeeek:

Poncha ::
A pozitivno je da je drugačiji. Ova tri, pogotovo Stanko i Kozlovski, su mi uvijek tu negdje po svemu, ovaj kao da odskače od njih. Još kad sam vidjela da ima te puste tetovaže po sebi, baš je drgačiji.

Aha, shvatam šta hoćeš da kažeš. I da znaš da si u pravu, zaista je drugačiji.
Ali tetovaže, pa ono je strašno, sav je u njima. Ja mislila da su za seriju, kad ono njegove su. I ajde, neka su sve, ali šta će mu ona na vratu, šta je uopšte ovo? lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Xa6TWcj3N4g

Poncha ::
Ali tetovaža na vratu!? wow Što je ono?

Evo isto se pitam. smeh
Sad baš gledam, nju je uradio specijalno za ulogu u jednom filmu. Simbolizuje uspeh i popularnosti koji mu je donela ta uloga. A fora te tetovaže je da sadrži kod, koji je poznat samo onome ko je nosi.
Uglavnom, ovaj članak ima analizu svake njegove tetovaže, a kako ih ima dosta i članak je dugačak, tako da ako te zanima, mogu da prevedem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 5:33 am

Što su lepi ovi radovi. stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 8Ajd9ne_fNA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 7ebb0ScW1A8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 X_HRi1BiMtE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 OvquBykag_0

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 FWir4FtnJs4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 5:34 am

Igor Sokolovski forever in the <3 !!!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 FC4Sjdxh0D4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 188xgyqjwt8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 TZaKooYCYaQ
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 5:38 am

Samo hoću da se vratim nedelju dana unazad, kad sam tek počela da gledam ovu seriju i upoznala se sa Igorom i Pavelom. <3 Da ponovo prođem kroz čitavu buru emocija. placljivko

suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 9:54 am

Becy ::
Da Caga ne radi neki editorial u LA-u?
One lokacije su krajnje neobicne,a izgledsju kao dobra podloga ,tj set za neki editorial.

Znaš da mi uopće nije jasno. Koliko vidim, po pričama, makli su se iz LA-a. Je li tako? Ovaj Pink motel po lokaciji je izvan samog LA-a, ovi razbijeni automobili, sve mi nekako čudno. A društvo, koliko vidim, nije otišlo s Enginom i Cagom, oni se zabavljaju u LA-u. Pretpostavljam da je ovoga puta Caga s Enginom (da se nisu odvajali, jer za prošli put kad se ekipa bila razdvojila nisam sigurna s kojom je bio).

Je li ovo to mjesto?
http://www.cadillac-jacks.com/About-Us.htm
Što ti kažeš, ovo je baš neko zgodno mjesto za editorial. Hm, tko zna. Ali bi bilo lijepo. Baš me zanima je li Engin tek onako postavlja ili ima dublje značenje njegove slike. S obzirom na to da on voli ovako zagolicati maštu, ništa me ne bi iznenadilo.





Inače, tko vidi što ovdje piše.
Spisateljica knjige jutros stavila na twitter i instagram. Ja ne vidim najbolje što piše. Znam samo da spominje 5.12.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 44498881_326601814838750_38776450925738827_n

Je li ovo Ahsen nešto vidjela? Saro, daj oko sokolovo, što je ovo?https://twitter.com/ahsngmc/status/1064050290096263169

Vidim, piše da je nešto u 19:30 h, a nešto u 21 h? Je li ovo premijera tada?
Ako je bebegim stiže brzo!!!! :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 11:01 am

Jeste to je to mjesto.Tu se cesto snimaju editoriali i kampanje.I Tommy H Jeans je snimana pre nekih godinu dana.I Palaroid takodje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 11:27 am

Mrs Bondarenko ::
Bukvalno, ako ne dodjem bar malo sebi do ponedeljka ne znam šta da radim.
Kad je i Urgant potresen, onda možeš misliti kako je meni. Gostovala danas ova što glumi Kaću i prvo što je upitao bilo je Zašto? suze
Btw, ne znam kako je ovima što su bili KaćaTim. Ne znam ni ja kako ću gledati sve one ljubavne scene sa njom.

Ja ti ozbiljno govorim. facepalm  Iz toga razloga ja neke serije ne želim gledati, čim osjetim da bih se mogla vezati za nešto što će me dokrajčiti, bježi. Jedino s Cagom ne mogu tako. lol!

Jao, kad je on šaljivdžija takav, onda znaš sve.

A ne znam ni ja kako će biti njima.

Mrs Bondarenko ::
Ali kad je skinuo lančič da bi otvorio onu kutiju, znala sam da će mu se nešto desiti. suze suze suze

Svoj lančić je skinuo?

Mrs Bondarenko ::
Dok se porađala, prvi put mu je rekla:
- Ne puštaj me.
- Nikada.... <3 suze

:cereeeeek: placljivko naklon <3

Bu arada, jesi li ti svjesna da ja odgledam ove klipove koje postavljaš? lol! Dobar je on. Ona mi je onako.
Ali ljepše mi je ipak bilo gledati drugi klipić. Iako sam mislila da ponovno gledam isti, zbog prve scene.

Mrs Bondarenko ::
Scenaristi, vi ste genijalni! Doveli ste do toga da pola zemlje plače...

Iskusili Rusi ono što mi stalno s Turcima! Možda oni nisu navikli na ovako nešto. I postigli ono što je serija i trebala postići!

Mrs Bondarenko ::
Dok ja plačem, oni slave. Nema mi nigde Pavela na slikama.
https://www.instagram.com/p/BqP5qgzHiAE/

Pa to ti ja kažem, dok ti plačeš, oni lagano. On i zadnju epizodu gledao rahat rahat, kao da nije njegova stvar. Kralj.

Dok recimo Ozge O. kad svoju seriju gleda, ona plače i javlja na instagram. Caga svom liku i sebi objašnjava što treba raditi lol! i tako...

Mrs Bondarenko ::
I ti se Poncha posle čudi što je on opušteno gledao finale, vidi kako se zezao tek na snimanju.lol!

Što se na snimanju više zeza, to je atmosfera na setu bolja, glumci bolje kliknu i osjeti se sklad i ta neka kemija među svim glumcima.

Zanima me OVA slika. Jesu li stvarno dijelili sladoled u sceni? lol!
Bu arada, kad su obje ovdje, s kojom li mu je bilo neugodnije snimati scene seksa. S plavookom, ili ovom drugom.

Koliko je on visok?

Mrs Bondarenko ::
Nećeš mi verovati, ali ja sam stvarno tek od Becy-nog pojavljivanja shvatila da nas neko stvarno i čita (sem nas samih) i tek sam tad postala svesna koliko sam luda. lol!
Ali kao što vidiš, to nije uticalo na mene da okrenem ploču. smeh

A pa tko ti je kriv kad me nikad nisi slušala.  lol! I nije Becy sama.

Još najbolje da ćeš je promijeniti kad ne mijenjam ni ja.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Ne verujem da će doći do toga, jer ona koristi samo instagram i fb, ne zna čak ni za vk, a kamoli forume. Ali ako se to desi - odoh ja kod Igora. lol!

Nisam ni ja nikome rekla da pišem na forumu.  lol! Ni da čitam.  lol!

Pa jednom kad ubaci u Google njega i slučajno nabasa pa da vidiš.

Vidi kako je našla izliku da ide kod Igora. Samo, on te neće, on ima Viki, dosta mu je bilo jedne koja je pucala na nj.  lol! A ako ćeš kod Plavog, ne znam što ćeš mu sa ženom.

Mrs Bondarenko ::
Vidiš koliko sam ja bila van sebe, kad sam pogrešno napisala. Jer ja sam već računala u glavi, ili stižem u subotu da odgledam, ili da krenem od petka uveče i dočekam jutro i nisam kapirala da je to subota. smeh
Ali si ti dobro izračunala, čak si i satnicu potrefila da dođeš na vreme. :cereeeeek:

smeh

Pa računam ruske epizode su od 45 minuta do sat vremena, otprilike sam mogla očekivati kad ćeš seriju privesti kraju. To ti je iskustvo maratonskog odvaljivanja serije. Ja se ne dižem ni na wc dok ne odgledam određeni broj epizoda.

Mrs Bondarenko ::
Sad mi je jasno što si ti bila tako uzbuđena oko kraja. Jel' si ti videla baš baš celu scenu, ili samo te priče?

Vidjela sam tih par priča, i nekoliko slika njih dvoje u krvi. Nisam znala što je prethodilo, ali sam ih vidjela krvave kako leže.
Sad sam vidjela u ovim tvojim videima kompletno.
A je li vidiš kako sam lijepo šutjela?  lol!

Mrs Bondarenko ::
Joj, kako ću ja sad gledati sve te scene. suze Obožavala sam ih!
Ali ipak me instinkt nije prevario, po svemu je bio bolji sa Kaćom, ali me je nešto vuklo ka Viki. Kao i njega. <3
Dok ova moja recimo vatreno navija za Kaću. Ona gleda sa prevodom, ne znam kako će ona da reaguje na kraj. molimmmm

Lako što je tebe vuklo ka Viki, ali vuklo je i meni. Realno, u dva videa koja sam odgledala imala sam taj osjećaj. Jer po svemu mi bolji bio u drugom videu, vizulano mi bolje idu, slađi su mi, pun video njih dvoje lijepih, e ali u prvom videu dvije scene (odnosno oni u njima) su mi jednako dobre, ako ne i bolje od cijelog drugog videa. Zato sam ti i rekla da su mi tu negdje.

Pa razumijem ja nju, ona navija jer vidi da ga ova voli, dok ga druga stalno odbija, gura. Možda i promijeni mišljenje kasnije, a možda joj ti budeš rame za plakanje.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Mnogo mi je drago zbog ovoga, zaista. Primetila sam da te je zaintrigirao, a što se tiče nagovora oko gledanja serije... Sve znaš, pitanje je koliko bi ti bilo zanimljivo uopšte da pratiš radnju, jedino ako želiš da se slomiš na kraju u suzama. Tako da, da sam htela da te vrbujem, taktički bi bilo skroz pogrešno. lol!

Ne trebaš ni pokušavati. Znaš da meni tema ne bi bila tako napeta, a vidiš da ni sama se ne možeš sastaviti. Dosta je meni ovoliko koliko znam, da poznajem Sokola fizički i karakterno.  lol!
Mene si zainteresirala za Pavela toliko da mi nije problem čitati o njemu. Yani, čak mi je i zanimljiv. Možda zato što zbilja je nešto drugačiji.

Mrs Bondarenko ::
Potrošila sam tri pakovanja maramica. lol!

Je li danas ista situacija? Treba li ti još maramica?  lol! Još ako su u PMS-u onda te dodatno doutklo.

Mrs Bondarenko ::
Predivno mu stoji. stidljivko

Da znaš da stoji.

Inače mi se ponekad diže kosa na lančiće i ostalo kičenje, ali njemu baš nekako uz fizionomiju stoji.

Mrs Bondarenko ::
Mi smo i njega terale da počne da gleda seriju. lol!
Ali kad mi je rekao Ajde ova što je odlepila, ali profesorka bar vama ne priliči da se ovako naložite na tamo nekog glumca. smeh
Ja sam ti izdvojila njih, uključi se još par likova kad krenu diskusije. Kažem ti, svima je sve zanimljivije od istorije. lol!

wow Ako slikar počne gledati seriju, molim te, javi.

Bold  naklon  naklon  naklon  naklon  naklon Ali ne zna on da je profesorka najgora.

Pa yani, sigurno je zanimljivije.

Mrs Bondarenko ::

Evo, recimo odgovor na ovo bi bio totalno drugačiji.
Sad mi se samo plače kad krenem bilo šta da napišem. suze

Znam.

A kako god bilo, pred kraj su bili skupa, kad joj je obećao da je neće pustiti nikada i ostali su tako.

Mrs Bondarenko ::

smeh
Samo da znaš, ovo izvrištala kad sam čitala. smeh
Ne brini, nisam te obrukala. lol!

smeh

Lako za mene, meni ni iz džepa ni u džep, ali ne znam kako bi tebi bilo. Promisli samo, ti komentiraš nešto tako, je li, neprimjerno  lol! , a netko od učenika te snimi ili ti, ne daj Bože, uđe direktor.  lol! Šalim se naravno, ali isto pripazi da ti ne pobjegne komentar o uvlačenju pod plahtu, zidu i slično.

Mrs Bondarenko ::
Žena mu je težak idiot. rolleyes
Inače, stvarno je glumica, upoznali su se na snimanju isto neke megapopularne serije, Zatvorena škola se zove (jasno ti je da se to neće gledati lol! ) 2011. i od tad su zajedno. Zanimljivo, on je jedini od sve ove četvorice koji nije razveden. lol!

Ja bih baš tu seriju odgledala.  lol! Stvarno! I to prva njegova koja bi mi bila na listi za glednje.

Vidiš, rekoh ti da je drugačiji.

Mrs Bondarenko ::
Ne, ja sam rekla, ovaj se mora rastaviti od žene. lol!
Videla sam u nekom intervjuu, pored sporta peva i pleše, čak je i učestovao u Plesu sa zvedama. Poznato?  lol!

Ooooo.

Itekako poznato. Mislim da me sad čekaju gledati videa kako pleše.  lol! Ali Sara voli ples više nego ja.  lol! Je li on pobijedio? Da pjeva dobro, mogao bi, kad priča ima lijep glas. Za ples mi nekako nije nešto, ali ako lijepo pleše ima da pomete ove tvoje s ljestvice.

Mrs Bondarenko ::
smeh Sad znamo. lol!
I samo da znaš, na seriji piše da je +16. lol!

Ajde, dobro je, nije nas dočekalo sto i jedan gif iz svake poze scena koje mu je bilo neugodno snimati zbog žene.  lol!

I mislila sam. Da znaš da i na Protectoru piše +16, Sara se nada da je iz istih razloga.
Ali ja mislim da je ovdje zbog svega, koliko sam ti vidjela ima i nasilja dosta.

Mrs Bondarenko ::
E, onda bih mogla da upotrebim onaj hashtag koji svi koriste - #javolimsvojposao. lol!

Ti kao da ti nije dosta da s nama ovdje malo prozboriš o njima, ti bi i na poslu razglabala o svom haremu.  lol!  

Mrs Bondarenko ::
Čega si se plašila? lol!

Tvoje rekacije na moju ljestvicu.  lol! Ipak ti tvoj muž, koliko mi je god simpatičan, ne bi bio na prvom mjestu, po svemu sudeći. Iako mi je on nekako ono stalan, naš.
Ali vidim ja, zbog Pavela si ti nekako nakratko i sama ga pustila u drugi plan.

Mrs Bondarenko ::
Lista mi se sviđa, baš je zanimljiva! wow  bravo
I zašto Pavel prvi na listi ukusa, zato što su ovi ostali još gori, ili mu Nikki Reed vadi prosek? lol! Sparks se oduševila kad je čula, sad joj je jasno otkud njoj jedna tetovaža na ruskom. smeh Kad smo kod tetovaža...

Kakvi zanimljiva, ako sam nešto preskočila, slobodno kaži. Nisam znala po čemu bi ih rangirala, pa sam trebala nekako odvojiti, jer svaki ima katgoriju u kojoj je jak.  lol!

Prvi u odnosnu na ostale jer su ostali još gori. A i ipak kad je odabrao, nije se odmah rastao.  lol!

Ja nisam luda za tetovažama, ali nekim likovima one zbilja stoje. I mislim da je upravo na njemu fora što ima toliko tetovaža, možda bi bez njih bio potpuno drugačiji i odavao bi drugačiji dojam.
Uglavnom, on mi upada u one tipve koji su bolji s tetovažama.

S tim da ja ima jedan problem, uvijek mislim kako će te tetovaže izgledati kad koža ne bude više mlada, utegnuta i oni ovako zgodni.

Sparks, ima rusku tetovažu?

Mrs Bondarenko ::
Pavel je i meni trenutno najviše hit, skroz sam se ohladila od svih zbog njega.
Ne znam šta sa potpisom da radim, ovde da ga ubacim nema šanse, moram nešto izbaciti, ali ne znam šta. Galiba ću ceo potpis reformisati. smeh Ali i da to uradim, ne znam šta bih sve ubacila, tj. nemam dovoljno klipova za sve što hoću.

Primijetila sam.

Pa zato i kažem, ne znam kako ćeš ga ugurati, ali realno, nije da nije zaslužio biti na listi. Ako se odlučiš nekog izbaciti, a njega ubaciti, javi.

Mrs Bondarenko ::
Ih, da samo postoji mogućnost eksurzije u Rusiju, ubacila bih im se u taj autobus kako znam i umem. lol! I onda kad bude bio povratak, izgube me. lol!

Ne bi oni tebe izgubili jer bi slikar i mala pazili da ne ostaneš tamo. Kao da te nisu prokužili.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Vidiš kako je to zanimljivo - Igor Sokolovski, a Vlad Orlov. :cereeeeek: I baš su takvi, Soko i Orao. :cereeeeek:

topić

Inače, meni je Sokol  naklon za nadimak. Mog brata smo tako dugo zvali, još uvijek ponekad.

Mrs Bondarenko ::
Aha, shvatam šta hoćeš da kažeš. I da znaš da si u pravu, zaista je drugačiji.
Ali tetovaže, pa ono je strašno, sav je u njima. Ja mislila da su za seriju, kad ono njegove su. I ajde, neka su sve, ali šta će mu ona na vratu, šta je uopšte ovo? lol!

Prvo je fizički drugačiji, svijetao je, svijetle oči, lice mu je nešto šire, dok ostali imaju užu glavu, prepun je tetovaža... Drugačiji je i na ekranu. Djeluje samouvjerno. Djeluje čak pomalo i kao sirovina (meni zbilja takav dojam ostavlja).

Je, previše ih ima.

Vidiš za tu na vratu sam se i ja najviše uhvatila. Baš mi djeluje kao bar kod.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Evo isto se pitam. smeh
Sad baš gledam, nju je uradio specijalno za ulogu u jednom filmu. Simbolizuje uspeh i popularnosti koji mu je donela ta uloga. A fora te tetovaže je da sadrži kod, koji je poznat samo onome ko je nosi.
Uglavnom, ovaj članak ima analizu svake njegove tetovaže, a kako ih ima dosta i članak je dugačak, tako da ako te zanima, mogu da prevedem. lol!

Ok, jasno mi je onda.

Ne moraš prevoditi, ali možeš napisati koju o njegovim tetovažama. Slobodno. Neću se buniti.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Što su lepi ovi radovi. stidljivko stidljivko  stidljivko  stidljivko

Meni je super kako on nju grli i miriše joj kosu, a i kad je poljubi u čelo. Ah, ti Turci, što su mi usadili te neke manire i nježnu ljubav.  facepalm

Mrs Bondarenko ::
Samo hoću da se vratim nedelju dana unazad, kad sam tek počela da gledam ovu seriju i upoznala se sa Igorom i Pavelom. <3 Da ponovo prođem kroz čitavu buru emocija. placljivko

Ah. Možda ti tako bude i s repriziranjem. Možda ti užitak bude i dalje, manji ali bude.


Последњи пут изменио Poncha дана Sun Nov 18, 2018 11:57 am. изменио укупно 3 пута.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 11:33 am

Becy ::
Jeste to je to mjesto.Tu se cesto snimaju editoriali i kampanje.I Tommy H Jeans je snimana pre nekih godinu dana.I Palaroid takodje.

A joj, kako bi bilo dobro da onda Caga tamo snima. Aj, ako dočuješ nešto, obavezno javi. Sad pratimo Enginove poteze.



Inače, zašto nije svudje isti?
https://twitter.com/CUworldwidefans/status/1064089949518077952
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 11:37 am

Izgleda da je gala onda stvarno 5.12., nije samo konferencija? :cereeeeek: Napokon dolazi iz Amerike!  :cereeeeek:

https://twitter.com/IpekGokdel/status/1064100392500379648

Ah, da mi je biti tamo tada. tuzni
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 11:44 am

Ah, be ah. naklon Stignemo sve do u detalje izanalizirati do prikazivanja serije. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 44583230_269025353961456_2204515538098284614_n :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Zašto meni ne dođe ova pozivnica? tuzni
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 11:47 am

Saro, što Ibro izvodi po kiši?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 12:07 pm

Kako funkcioniraju Netflixove gale? Koliko epizoda prikažu?

Ima li kasnije neki party? :cereeeeek: Tko sve dolazi? Samo glumci ili i ljudi sa strane? Ima li tu puno slikavanja, intervjua?

Uh, počelo me hvatati ovo nestrpljenje. lol!

Ovo sve skupa baya baya rano počinje po našem vremenu. Ima da se nacrtam već u 16:30, 17. pred ekranima. facepalm
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 3:08 pm

5.12. je prema ovome sto pise gala. Konferencija za stampu ne traje toliko dugo i nema toliko sadrzaja. U 19.30 je otvaranje (verovatno se misli na skup zvanica) u 21. je gledanje serije i posle toga koktel. Moja pretpostavka je da ce ili da prikazu dve epizode ili su od ovih deset napravili sazetak u trajanju od sat i po, dva. Nece sigurno da sede celu noc da gledaju seriju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptySun Nov 18, 2018 3:12 pm

Aha, ovo kada povuce majicu je iz tog different trailera, a ja se juce pitam odakle im to, bio mi je preplavljen tw tim slikama
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: