Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 1:46 pm

Saro, ma znam da ti voliš malo jače, agresivnije likove s dozom ludila. Tako da tvoj stav prema Yamanu znam. Mislim da sam ja taj lik dovoljno branila. Vjerojatno svima koji ga ne vole ili vole Miru više idem na živce. Ali sve ja podnosim i ne pjenim se. Kod tebe, em si ti, em zna se kakvi likovi tebi prolaze, em realno ne gadiš ga, nabrojala si sve dobre stvari...
A i vidiš kako ti je i Veronika prešla, a ona jest Yamanovka.
Mene je oduševio način kako ga je Caga donio najviše.
I jako su mi bili dragi dijalozi. Ona Ece zna zasrati radnju, ali dijalozi su joj odlični. Da vi sve znate koje su meni scene bile drage, rekle biste da sam luda. Čak i kad smo igrale onu igru pogađanja, sa Bondarenkovom i Sparks, nekad nisu mogle pogoditi, a gledale su seriju.

Ne znam kakav je Cesurov stajling i što se pretjeruje, ali Sarpov mi je onako. Ovisi od epizode, imao je odličnih kombinacija i jakna i promašenih.

Meni je isto MC prva serija koju sam pratila iz tjedna u tjedan. Ne znam koliko sam ih propustila (svega par) gledati uživo, ali je ujedno i jedina koju sam cijelu uživo pratila i pratila sve slike sa seta, nagrade, događaje, glumce...
Npr. sad gledam BM i ne pratim nikoga skoro, tek s vremena na vrijeme bacim pogled na nečiji instagram. Isto kao ni BSAG. Ne pratim ništa. Eto ako pogledam galeriju slika. Ne gleda mi se nijedna serija uživo jer nemam volje gledati reklame i tri sata boraviti pred ekranom.

Kakav sad rat?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 1:48 pm

Vidjela sam sinoć da ide IF, ali nakon što sam pogledala fragije vidim da mi je očajno. Bome i rejting im je takav.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 3:24 pm

Moj stav prema Yamanu nikada nije bio loš, naprotiv, ja samo neke likove više volim, ali to ne znači da ne volim Yamana. Čak i da Caga nije glumio Yamana, on nikada nije bio lik koji bih mogla da pljujem, niti ima temelja za tako nešto. Pa najveći razlog što sam volela Miru je njena ljubav prema Yamanu i njen pristup njihovoj vezi. Njihov kraj smatram stvarno srećnim, jer znam da je Yaman sa Mirom u sigurnim rukama i obrnuto. Yamira i Elmer su mi mislim najrealniji parovi koje sam ikada gledala u turskim serijama. Parovi koji su tako zaljubljeni u stvarnom životu se tako ponašaju. Pre svega veruju jedno drugom. I Mira i Yaman su bili ljubomorni, ali nikada nisu dozvolili da im ljubomora ugrozi vezu. Sa svim i protiv svega su se borili zajedno. I kada su raskidali, raskid je bio vezan za njih dvoje, a ne za spletke i treću osobu. Ja nisam od onih koji vole da par bude više rastavljen nego sastavljen. Uvek sam za jedan duži rastanak, da ljubav bude stavljena na test i da vidimo patnju, ali toliko, par koji je dve epizode zajedno, tri nije, meni gubi svaku uverljivost. Nekada sam gledala serije sa takvim parovima, sada mi je to važan kriterijum, dosta mi je više Seherezada, Asi, Feriha i ostalih hirovitih i sebičnih žena. Gledam seriju da se opustim i onda treba sa njima da se nerviram. Da se AFK sada prikazuje, ne znam čak ni da li bi me Femir zadržao da gledam, zadržao bi me verovatno samo Caga. Feriha je kod mene došla do tačke nepodnošljivosti. Ja nje kad se setim diže mi se kosa na glavi. Vama koji ste tu seriju gledali maratonski možda tako ne izgleda, ali trebalo je 67 nedelja izdržati Ferihu i njene komplekse, laži, hirove, sebičnost, ponos, mamu, tatu, brata, Leventa... Ta žena se rodila da uđe u Emirov život i upropasti ga, mislim da je to bio cilj njenog postojanja na ovom svetu. I dan danas mi nije jasno šta je čovek kao što je Emir video u njoj.

Yaman je ključna tačka u Caginoj karijeri. Prva epizoda Medcezira je bio momenat kada sam u Cagi videla istinski talenat i potencijal da jednog dana postane stvarno dobar glumac.

Bilo je u Medceziru dobrih scena, ne kažem da nije. Ece je sjebala radnju u globalu i istakla sporedne likove ispred glavnih, ali ne mogu da kažem da nije bila u stanju da napiše dobru scenu.
Koje scene su ti bile drage?

Što se BM tiče, ja pratim samo Alperena i Ezgi i ostale serije koje gledam pratim samo glavne glumce, ali odem povremeno na tag i forum pa vidim slike sa seta i kometare. Osim Icerdea ni jednu seriju ne gledam uživo. U većini slučajeva odgledam isto veče, ali tek kad postave epizodu na ddizi ili kanalov sajt. Jedino mi je Icerde nezgodno da pratim preko ddizija, jer prvo volim sa vama da komentarišem odmah epizodu, a drugo ne bih smela da uđem na tw jer pratim većinom Cagine fanove i istog trenutka bih saznala radnju unapred.

U IF mi je čak i Merve koju volim užasna. Em je veštica ko iz Ivice i Marice, em glumi preterano, ono piše joj na čelu da je otelotvorenje zla. Mislim nije ona sad neka ne znam koliko dobra glumica, ali ovde je stvarno loša. Gizem je Božiji netalenat, kao i Yusuf. On mi je bio simpatičan za vreme CK, ali ovo mu je već treća serija, a gluma potpuno ista kao u prvoj epizodi CK i što je najgore čovek nema dve mimike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 3:51 pm

Svaka ti čast!

Naravno da ti nije loš stav o liku, niti si išta rekla o njemu loše. Sasvim nam je poznato što želiš reći, barem meni koja sam čitala od prvog posta.
Što se tiče odnosa Yamana i Mire, definitivno su takvim kakvim si napisala. Da sad pišem, ne znam što bih dodala. Ni riječi manje od toga.

Da se AFK sad prikazuje ja bih pljuvala žestoko. Ne znam kako bih ovu seriju mogla gledati jednom tjedno.
Ja Ferihu mogu pljuvati u svakom ili svakom drugom nastavku... Kad se samo sjetim koliko je Emir patio.

Mislim da je svaka Cagina uloga imala svoju dobru stranu i svaka mu je značajna. Ni sa jednom nije omašio niti mu je ijedan projekt podbačaj. Ali u MC je pokazao da može glumiti i da nije samo dobar kao bogataš koji vozika okolo skupe stvari i nosi odjeću.

Puno scena. Dosta dijaloga.

Ja ih ne pratim, ali bacim pogled.
E tako i ja, naknadno kad postave epizodu.

Vidjela sam to u fragiju.
Yusufove sam gledala serije i slažem se da taj čovjek ne zna glumiti. Simpatičan je, ali ne zna. Tekst kao da čita, a ne glumi. Ukočen je. U CK nije bilo toliko loš jer ga je izvlačio simpatičan lik.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 3:55 pm

Cesurov styling mi je presavršen,uređuje ženica Kivu..mislim da time skreće pažnju sa glume,kao da je on početnik...zli jezici su pisali na početku o Sarpu kao manekenu...zato volim što su pojednostavili..a proći će i ova zima...

Saro sviđa mi se ovo što si napisala,moram negdje kopirati da mogu izvući kad zatreba.

Kad sam sinoć rekla ono za Emira,šalila sam se ,htjela sam napisati nešto kontra pa mi je
to prvo palo na pamet iako znam da je to bilo bitno za opis njegovog lika... U onom gifu što je Poncha sinoć postavila Sarp me podsjetio na Emira,onaj
izlazak iz auta...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 4:03 pm

Sarp može biti sve, ali da maneken. Vidi se da sam stala malo s čitanjem. Kakvi maneken, on zabundan u nekim maskirnim stvarima.
Dobro, imao je on i ono odijelo, sivo, crno i kaput. Zna Yesim!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 4:13 pm

Zašto je Ay yapim izbrisao scene iz Medcezira s onog YT kanala?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 5:23 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 6:11 pm

Poncha, da se AFK sada prikazuje, ti i ja bismo dobile nervni slom svakog petka. Mučila ga je od prve do poslednje epizode. U mojim očima je ona bila kriva za sve što se dešavalo u njihovoj vezi.

Svaka Cagina uloga ima dobru stranu i svaka je značajna u njegovoj karijeri, ali Yaman i Baris su što se glume tiče meni najvažniji.

Veronika, iskreno nisam previše obratila pažnju na Kivim odnoso Cesurov stajling, ali smatram da je Kivo dobar glumac. Lik Cesura njemu i ne dozvoljava da se nešto posebno razmaše što se tiče glume, ali u KG i Kelebegin Ruyasi je meni bio odličan.

Sarp meneken... Pa jebi ga, šta da radimo kad čovek vrhunski izgleda. To čak ni zli jezici ne mogu da mu ospore.

Ne znam, Poncha, zašto su izbrisali, nisam ni znala da su izbrisali. Možda će da stave na Puhu.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 10:55 pm

Vas dvije ste stvarno vještice,sad gledam slike iz 15 ep.Anne i vidim Sule i Cengiz idu na neku
romantičnu večeru,dotjerani,ruka u ruci..možda Sule sanja..


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 11:37 pm

Ma gde sanja, jesi videla fragman? Čovek je zaprosio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 11:37 pm

Isto mislim, da se sad prikazuje gađala bih laptop, gadila lik i sve one gluposti.

A izbrisali su ima već neko vrijeme, a to mi je glupo. Ostavili su epizode, ali one isječke ne. Sad kad želiš neku scenu pogledati trebaš tražiti po epizodi.

Ovaj spreman za Icerde.
https://www.instagram.com/p/BQbWaMLlY-N/





Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 11:44 pm

Svi momci su poludeli sa Sarp stilom. Ljudi imate li vi ogledalo, gde je Sarp, a gde ste vi. smeh
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 11:54 pm

Sara Ulusoy ::
Ma gde sanja, jesi videla fragman? Čovek je zaprosio.

Ma sad sam išla gledati i drugu najavu,očito nisam pažljivo čitala,ja sam
cijelo vrijeme mislila da se vas dvije šalite...E stvarno su pretjerali..
Dođe mi da plačem...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 11:55 pm

Ima i drugi fragman? Čekaj da vidim.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySun Feb 12, 2017 11:57 pm

Poncha ::
Isto mislim, da se sad prikazuje gađala bih laptop, gadila lik i sve one gluposti.

A izbrisali su ima već neko vrijeme, a to mi je glupo. Ostavili su epizode, ali one isječke ne. Sad kad želiš neku scenu pogledati trebaš tražiti po epizodi.








Živnula vam MC tema na forun.hr


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyMon Feb 13, 2017 12:01 am

Aha, drugi fragman već nešto otkriva. Melek je ispričala sve Sinanu i poslata je u dom, Sule je uhapšena, ali će da je puste s obzirom da posle ljubaviše sa Cengizom, a Zeynep je izašla iz zatvora. Ali izgleda ipak pravi vest. Brine me samo šta će Cahide da kaže Melek.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyMon Feb 13, 2017 12:06 am

Vidjela sam i sa prevodom...Da ni meni ne zvuči dobro ovo što Cahide želi reći..iako mi je ona kao lik
u 13. i 14.ep ok.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyMon Feb 13, 2017 12:26 am

Ali ona da bi zaštitila Zeynep može da traži od Melek da se ne viđa sa Zeynep. Suđenje još uvek traje, očigledno da je izašla uz kauciju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyMon Feb 13, 2017 12:52 am

Odgledala sam BM.

Ne znam šta da kažem. Epizoda nije bila toliko dosadna koliko je bila puna gluposti. Ako se trude da završe seriju zato što Kanal D nema gde da smesti sve serije koje su kupili, to mogu da urade i bez uništavanja, rejting ionako nije na vrhu. Sa ovim rejtingom mogu komotno da kažu kraj. Rejting je već bio na dnu, pa su brže bolje spojili Asli i Atesa i oporavili se dok nije počeo Survivor, tako da bez sumnje taj par donosi ovoj seriji određeni rejting, ali u epizodi nisu imali ni jednu normalnu scenu, sve na brzinu i u prolazu. Na DF forumu se svi opraštaju, na twitteru je napad na scenaristu. Vala prvi put tim blesavim fanovima dajem za pravo, šta su očekivali, a šta su gledali.

Od dana zaljubljenih mi je pozlilo, svi u nekoj euforiji ko da je ne znam šta, samo Ates ne voli, aferin Ates.

Kelebek mi je u ovoj epizodi prvi put bio naporan, celu epizodu smo gledali njegovo pripremanje sobe tri sa tri za proslavu. Pola likova u seriji je direktno ili indirektno bilo uključeno u njegovo iznenađenje, čak i Alara. Usput, stvarno mi nije jasno šta ona više radi u seriji, potpuno bespotreban lik.

Ja Haydara i Uzum volim, njihove scene su uvek donosile svežinu i bile komične, ali ono pola epizode se Haydar sprema da bi ga na kraju Uzum otkačila i da bi prodao Bori plac.

Scena kada je Asli došla doterna sa kolačem je stvarno mogla da se pretvori u nešto lepo, ali ne, morali su da pričaju o Uzayu i Ates je normalno poludeo i maltene je oterao. Nikada mi neće biti jasna ta naklonost ženskih likova po serijama prema neprijateljima svojih momaka i muževa. Asli zna da Ates ne podnosi Uzaya, zna šta im je Uzay sve radio i onda kaže Atesu da hoće da bude sama, a sa Uzayem deli svoja osećanja. Ates je u pravu, on sa njom deli sve svoje probleme od početka, ona njemu ne veruje toliko da podeli sa njim svoju tugu i da joj dozvoli da bude uz nju.Kakva je to ljubav? Koliko ja znam čovek želi da ga teši voljena osoba i da bude uz njega kad mu je teško, ali ne Asli se uhvatila Uzaya. Videla sam slike sa seta pa znam da će Uzay ići sa njom na Kos. Novi Mira i Orkun. Samo Ates nije Yaman, Yaman je trpeo zbog Mirine bolesti i kajanja, Ates ako popizdi ode on kod Lal, pa Asli onda stvarno može slobodno da se druži sa Uzayem.Nažalost, počeli su da kvare Aslin lik. I kakav je ono zagrljaj? Asli i Ates se nisu tako zagrlili već nekoliko epizoda. Vala Atesu su totalno ubili libido od svih mogućih problema. Imam ustisak da bi Lal htela po tom pitanju da mu pomogne. smeh Ali nije ni Ates nevinašce, vrlo očigledno je flertovao sa Lal.
Samo, Asli, što se mene tiče drži se podalje od Uzaya, ja nemam više strpljenja kao što sam imala sa Ferihom, vrlo lako mogu da počnem da volim Lal. Šalu na stranu, sviđa mi se Lal, nekako mi je opuštena i otkačena, a dobra je energija između Bige i Alperena (možda i njoj liči na Arasa smeh ), za razliku od svih AsAt fanova, meni se svidela scena.
Ali to sam ja, ja dan zaljubljenih smatram veštačkim i meni ne predstavlja ništa, većina gledalaca nije kao ja, očekivali su u seriji sa ovoliko parova romantične scene, nismo videli ni r od romantike. Čak se i Kelebek onoliko trudio i na kraju im je veče upropastila Alara.
Ako scenarista pokušava da spoji Uzaya i Asli i Atesa i Lal, bolje neka odmah odustane, to menjanje parova ni jedna serija do sada nije mogla da podnese, svaka je završila na dnu. Upravo večeras je završena serija koja je u početku imala dobar rejting i u kojoj je to pokušano. Ionako je posle večerašnje epizode gomila ljudi odustala od serije.

Dobro u epizodi je bilo što nije bilo puno Evrena i Gozde. I bile su dobre Faryali Yildiz scene.

Saznali smo i Kelebekovo ime, Husnu.facepalm Ali Su stvarno, da li je moguće da neko bude toliko nezainteresovan i da toliko misli samo na sebe. Yuh. Setila se posle skoro godinu dana da pita dečka kako se zove.

Ovaj Nejat Isler je stvarno izuzetno harizmatičan čovek. Gledala sam ga nešto malo u Intikamu, ali ovde mi se baš dopada, čovek zrači. Molim producente da razmisle o jednom dobrom Nejat&Caga filmu. Kad smo kod toga, nešto sam primetila. Toliko muškaraca želim da glumi sa Cagom, a od glumica samo Beren. Tuci imaju problem sa glumicama, mnogo više ima dobrih glumaca, nego glumica.

Uzayevo stalno žaljenje sam sam, sam sam, sam sam mi već ide na živce. Pa normalno da je sam kad je svima učinio nešto loše i kad su se svi udaljili od njega. I šta kuka što nema devojku, ne može ni da je ima kad je non stop zaljubljen u tuđu devojku.

Mislim da se definitivno razjasnilo da je Asli Faryalijeva ćerka, istu narukvicu ima i Faryali.

Zadnja scena, nije bilo potrebe da i njima upropaste veče, a i Ates je bar mogao da da onaj poklon Asli, ceo dan ga je vukao sa sobom. Ali ne znam šta je Su i Kelebeku bilo u glavi kad su krili vezu. Nije Ates Ferihin Mehmet pa da ga se toliko plaše. A i trebao bi da bude mentalno zaostao da ne primeti. Lepo je rekao Kelebeku da ne krije ništa od njega, da će se naljutiti zato što krije, a ne zato što nešto radi. Na kraju su dobili ono što su zaslužili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyMon Feb 13, 2017 9:53 am

I ja sam odgledala sinoć.

Meni je epizoda bila onako, prolazna. Previše svega.
Gledala sam rejting jutros i nije im sjajan, ali opet, nekako ni ne očekujem viši.

Ates je najjači lik. Ovo epizoda je bila tko će ga pretjerati.

Slažem se za Kelebeka. On ništa nije napravio sam. Uključio je Ferdu, koji je uvukao i Alaru, Asli ga pokrivala u restoranu, a onda je trebala nositi poklon pa je uvukao i Uzaya... Baš je bio naporan.
A što Alara radi još u seriji stvarno ne znam. Izgleda da ima dobrog menadžera.
Mogla je slobodno za Cenkom otići.

Haydara je meni bilo žao.

Potpisujem ti svaku riječ na lošu scenu kad mu donosi kolač. Počeli su uništavati Aslin lik totalno. Kad pogledaš znala je za Evrana i Gozde, znala je za Kelebeka i Su, sada je jako bliska s Uzayem, a Ates je tu kada... Kad shvati da pretjera.
I što sad Uzay treba ići s njom na Kos? Povodom čega njega vodi?
Nije ni meni bila loša scena kad je ova došla u lokal. I gdje se izgubio Maestro?

Nisam najbolje razumjela Kelebekovo ime, ali sad kad si napisala već sam zapamtila. Tako se zvao i onaj lik iz Icerdea.

Nejat naklon.
Lik je karizmatičan, tako lijepo govori! Odlično glumi. Slažem se da ga ne bi bilo loše vidjeti u nekom filmu u kojem glumi Caga.

Meni je Uzaya žao. Glumac ima neke tužne oči, tugaljiv glas. Ali nije mi drago što je stalno isto.

Dok sam gledala seriju na prvu scenu s istom narukvicom sam i ja mislila da je sigurno on otac. Ali nekako mi se ne čini da je Faryalija nešto taklo jako kad je vidio kod Asli. Jesi li vidjela fragi? Nešto se Suha zamislio oko narukvice. A je li on bio poklonio neki sličan provjesak onoj koja je pomogla Yildiz?
Tako da ne znam.

Slažem se. Ates najnormalniji, a svi ga smatraju budalom.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyMon Feb 13, 2017 9:53 am

Što mislite, tko ide?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 14561778_681681082018801_374234978835234816_n.jpg?ig_cache_key=MTQ0ODc2MDUxNTIyMzQ1MjMzNg%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 16464950_1850764305136082_8517007348689010688_n.jpg?ig_cache_key=MTQ0ODc1OTU4MDQ2NDIyOTc4NA%3D%3D

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyMon Feb 13, 2017 9:56 am

Što su Bora i Lal? I što oni imaju u planu sve u Bodrumu?

Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyMon Feb 13, 2017 10:18 am

Nemoj mi mi samo reći da ide Damla...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyMon Feb 13, 2017 10:24 am

Ne znam. Pitam vas što pretpostavljate, dosad su slali Gozde, nju i Toygara.

Zasad su ovi organizatori objavili samo ove dvije slike što se ekipe Icerdea tiče.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: