Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 7:45 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 7:55 pm

Kako dobra montaža. wow
Ova dvojica i ljubavni par da glume bili bi savršeni. :cereeeeek: smeh

Samo hoću da se zna ko ih je krstio. trepko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 8:09 pm

Poncha svaka čast na zapažanju detalja i ovog ali i kuće iz MC .Provjerila sam zatvor isti zidovi,isti ormar kod vrata...A i Eylem ima u sljedećoj kaput kao Derin...

Iako se ne javljam,tu sam ja čitam sve što pišete..Gledam BSAG,ali su me Sara i Bondarenkova
natjerale da nastavim gledati Anne,još na početku sam odgledala 5 ep.i stala.. bilo me strah dalje...
Kad sam pročitala da mi je Serhat stigao u seriju,odmah sam krenula na 12 i 13...Ja njega jako volim.. .I tako drage cure da znate da ima još onih koji su za vezu Sinan Zeynep.
Samo sad moram odgledati ovo između,a kad ću.... 13 ep.mi je za sada najbolja,emotivna,prepuna životnih poruka,planiram je ponovo gledati..

Oduševljena sam vašim promišljanjima,posebno o onim kad kažete da bi prava majka trebala odustati za dobrobit svoga djeteta.Ima još toga..opet ste mi potvrdile ono što sam rekla na početku.

Poncha za gifove kisic

Ates me podsjeća na Yamana.Nisam gledala ni jednu ep..ali na prvu..Alperena sam gledala u turskoj verziji VMLJ i znam da nisu slični.







Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 8:12 pm

Veronika ::

Kad sam pročitala da mi je Serhat stigao u seriju,odmah sam krenula na 12 i 13...Ja njega jako volim.. .I tako drage cure da znate da ima još onih koji su za vezu Sinan Zeynep.
Samo sad moram odgledati ovo između,a kad ću.... 13 ep.mi je za sada najbolja,emotivna,prepuna životnih poruka,planiram je ponovo gledati..

Oduševljena sam vašim promišljanjima,posebno o onim kad kažete da bi prava majka trebala odustati za dobrobit svoga djeteta.Ima još toga..opet ste mi potvrdile ono što sam rekla na početku.

kisic kisic kisic

Piši i ti sa nama o Anne.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 9:32 pm

Saro, zato sam i bacila pogled malo na starije. I vidi ga kako je bio znatno odmorniji.
Što se tiče dijalekta, mislim da je dosta izbacio onaj s početka. I bolje.

Bondarenkova, e sjećam se kako si ti svoje navlačila na Stanka.

Veronika, ajde da si mi ti potvrdila. Već mislila da sam luda.
Odgledala sam večeras i ovu zadnju epizodu. Oči su mi se napunile suzama, ali nekako su mi podbacili. I mislim da Bursinu ne stoje baš najbolje scene pijanstva.
Ne trebaš zahvaljivati na gifovima. Ja sam ih stavila par, ali ako ti hoćeš iz bilo koje scene, samo reci epizodu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Giphy

I recite je li Zeynep (Cansu) u istom pritvoru kao i Sarp...

Hvala ti za ovo što si usporedila Atesa i Yamana. Nisam znala zašto mi je toliko drag, ali imaju nešto zajedničko. Privrženi su obitelji, brinu se za njih, osjećajni, ponekad eksplozivni, nježni, odlični.


A Caga je skinuo bundu...
https://www.instagram.com/p/BQYHdzDFige/?taken-by=bardakcitolga



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 9:37 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 16585350_1744428832446274_2934095986160566272_n.jpg?ig_cache_key=MTQ0ODAxNjU4ODg3OTg4MjIyOA%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 9:48 pm

Video s Cagom i Kivom nisam mogla otvoriti, ali sam našla neki pa pretpostavljam da je isti. Odličan je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 9:58 pm

Mrs Bondarenko ::
Kako dobra montaža. wow
Ova dvojica i ljubavni par da glume bili bi savršeni. :cereeeeek: smeh

Yok artik. Canim, nemojmo preterivati. Ja sam žena širokih shvatanja, ali i to široko shvatanje ima svoje granice. smeh

Mrs Bondarenko ::
Samo hoću da se zna ko ih je krstio. trepko

Ti si im kuma. lol!

Veronika ::


Iako se ne javljam,tu sam ja čitam sve što pišete..Gledam BSAG,ali su me Sara i Bondarenkova
natjerale da nastavim gledati Anne,još na početku sam odgledala 5 ep.i stala.. bilo me strah dalje...
Kad sam pročitala da mi je Serhat stigao u seriju,odmah sam krenula na 12 i 13...Ja njega jako volim.. .I tako drage cure da znate da ima još onih koji su za vezu Sinan Zeynep.
Samo sad moram odgledati ovo između,a kad ću.... 13 ep.mi je za sada najbolja,emotivna,prepuna životnih poruka,planiram je ponovo gledati..

Oduševljena sam vašim promišljanjima,posebno o onim kad kažete da bi prava majka trebala odustati za dobrobit svoga djeteta.Ima još toga..opet ste mi potvrdile ono što sam rekla na početku.

Znači naš forum je za ZeySin. :cereeeeek:

Kad stigneš pridruži nam se u komentarisanju. Volela bih da pročitam komentar o ovoj seriji iz ugla osobe koja je majka.

Veronika ::

Ates me podsjeća na Yamana.Nisam gledala ni jednu ep..ali na prvu..Alperena sam gledala u turskoj verziji VMLJ i znam da nisu slični.

I tebe? I mene podseća. Ne kad gledam jer Caga i Alperen definitivno ne liče, ali na nekim slikama neverovatno podseća. Čak dok nisam počela da gledam seriju kad vidim na twitteru Atesovu sliku, na prvu mi se dešavalo da pomislim da je neka Cagina slika iz vremena Medcezira, pa kad bolje pogledam vidim da nije. To je zato što im je isti stajling.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 10:14 pm

E to sam htela da vas pitam. Kako ide BSAG od kada Melek piše? Čisto da znam da li I ona treba da se drži podalje od Cage.

Nisu u istom pritvoru, Zeynep je u zatvoru. Ne znam šta su snimali na istom mestu, nije bilo istih lokacija u prošlim epizodama.

Sad kad Veronika spomenu onu kuću iz MCa I Icerdea, verovatno je zato Caga bio u Tuzli.

Videla sam da je skinu bundu. Valjda će uskoro da se prolepša vreme da počne lepše da se oblači.

Nešto bih rekla ali se plašim da ćete vi Yamanovke da me linčujete. smeh
Ako izuzmemo činjenicu da je Yamana glumio Caga i ako upoređujemo samo likove, meni je Ates za nijansu bolji lik od Yamana, mada imaju zajedničke crte.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 10:43 pm

A ide tako. Mislim, priča je meni zanimljiva u startu bila, ali nekako sve ima, a nešto visi. Da ne kažem da ono što je trebalo biti uvjerljivo ispalo traljavo odrađeno. I ako je Derin (Leyla) ostala kojim slučajem trudna preko odjeće, e vala onda su Turci nenadje...
Nije loše, ne mogu reći da je loše, ali nije ni nešto. Tako da ako bude radila ikad s Cagom treba se dobro potruditi.
Još uvijek, koliko shvaćam, Ece diktira.
Ilknur se potrudila za odjeću baš. I ovdje Bursin mijenja odjeće. Bogataši u toaletama, mislim da je standardna kvaliteta.
A što se tiče rejtinga, stoje nikako.

Pih, a ja mislila da će biti u istom.

Ja isto mislim da je ta kuća iz Tuzle i da je zato Caga bio tamo. Sjećam se izgleda i vanjskog i unutarnjeg dijela.

Mislim, ako nije prehladno nema potrebe za jaknama takvim.

Tko je Yamanovka? Treko i ja.
Vidiš koliko privilegiju imaš da ću ti reći, znam da ti je Ates kao lik ipak draži od Yamana. Ja to ne mogu reći, meni je Yaman Yaman. Moje milo dijete, moj slatkiš...
Ates je više lud.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Giphy Ovdje mi po izgledu najviše baca na Yamana.

Inače, pamtim ovo još kad je izašlo.
http://www.hurriyet.com.tr/bodrum-masalinin-gencler-kadrosu-40211679 Što piše za Alperana.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 11:11 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 11:15 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 C4arR0tXAAAJRrw
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 11:31 pm

Yaman. Prvo moramo u priči da zanemarimo Cagu, jer je to meni važno, prosto je nemoguće da ne volim lik koji Caga igra kakav god bio. Yaman je u pravom smislu te reči pozitivan lik, školski primer. Pozitivni su i Sarp i Emir ali na drugačiji način i to drugačije je ono što je meni bliže, nesavršenost. Emir koliko god nama u paketu bio savršenstvo, on je daleko od toga. Govorim od drugoj sezoni, u prvoj ga baš zbog toga savršenstva i nisam volela toliko. Yaman je s jedne strane realnan lik, potiče iz siromašne porodice, došao je među bogataše i pun je kompleksa (što je potpuno normalno i logično), a sa druge strane je Ya-man. Ni jedna ni druga strana njegovog karaktera meni nisu bliske kada su likovi u pitanju. Volim samouverenost i zato mi je Yaman iz druge sezone draži, ali u drugoj sezoni se stvarno pretvara u lik sa super moćima. Rešava sve probleme kompletnog Altinkoya, spašava otete, baca se pred metke, juri se sa mafijom... Onda mio je, drag, sladak, ljubazan, uspeva da pridobije svačije srce. Ja znam da su sve ovo izuzetno pozitivne osobine, ali moj mozak radi na drugačiji način. smeh Daleko od toga da mi je loš, ali njegova najveća prednost kod mene je Caga i zato će uvek biti poseban lik koga ćemo se uvek sećati, pričati o njemu, itd.

Ates mi nije lik koji će mi sad ući na listu ne znam koliko dobrih likova, tu imaju mesto samo odabrani, ali mi se dopada jer je pisan po mojim kriterijumima kada su pozitivni muški likovi u pitanju.

U ovom tekstu piše da liči na Arasa, ali da je Cagina škola, u fazonu da imaju isti stil. Mnogo ljudi on podseća na Arasa, meni nema apsolutno nikakve sličnosti. Niti imaju sličnu fizinomiju lica, Aras je svetlo smeđ, ovaj je crn. I meni Alperen izgleda bar pet puta bolje od Arasa. Način glume je isto potpuno drugačiji. Što se Cage tiče, dobro Caga izgleda sto puta bolje od obojice smeh, ali ja ni tu ne vidim nikakvu sličnost, osim što Ates ima istu frizuru kao Yaman i nema bradu da bi izgledao mlađe, pa zato povremeno na trenutke baca na Yamana.

Ajde jedna Yamanovka me je poštedela, videćemo šta će druga da kaže. lol!

Za BSAG sam videla da su loši sa rejtingom zato i pitam kakva je priča. Ne znam skoro ništa o priči osim da je Bursin bokser, ali mislila sam da će bolje da prođu jer je priča o bokseru trenutno jedinstvena na ekranima. Ali i Ece i Melek pišu serije za žene, tako da pretpostavljam da je serija više namenjena ženama nego muškarcima. Sa tom pričom su mogle više da je posvete muškarcima, onda bi i rejting bio bolji.

Vala Ilknur se tamo trudi, a Cagu je zapostavila. Uopšte mi se ne dopada Sarpov stil poslednjih nekoliko epizoda.

Kivo iz vremena AiM.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 11:32 pm

Prvo želja kezz Poncha gif Sarpove face iz zadnje najave nakon što mu Melek kaže "Nemoj ga ubiti"nekako mi je
poseban u toj sceni ili se čudi ili joj se divi...

BSAG 6 ep. nisam odgledala,vidim da je Anne 14 prevedena pa ima prednost,jer sam još
pod dojmom 13.
Kerem nije moj tip nikad bio,nizak mi je :DD..kako kažeš nešto fali
ali im još dajem šansu...sviđa mi se što nisu razvukli sa ovim saznanjem da su otac i sin..puno prepisivanja ima,ona scena kad leže u ringu ,dekica..podsjetilo
me na Delibal.



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 11:37 pm

to sam videla na više mesta da je Kerem nizak. Koliko je visok?
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 11:49 pm

Yamanovke kezz nisam gledala niti jednu ep.BM pa ne mogu ništa reći...Moram priznati da sam par puta
mislila početi ali imam pretrpan raspored.Styling i čupa na čelu..u jednom od gifova što si postavila
tako sličan.
A sad nešto kao majka,ja sam branila Nevin i bila stalno na njenoj strani,baš zbog toga što je bila
spremna odreći se Yamana 4 ep.kad odlazi s Hasanom za njegovo dobro.Tom gestom me kupila da sam joj poslije sve opraštala.

Kako sam se nasmijala ovoj novoj slici,u dobro poznatom kožnjaku,zbog Sarine želje da skine
kapu i preveliku jaknu..50% ispunjena...Malo mi se previše raskomotio s obzirom da je još zima
a on boležljiv...
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 11:52 pm

Sara Ulusoy ::
to sam videla na više mesta da je Kerem nizak. Koliko je visok?

179 ,nekad mi djeluje širi nego duži...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySat Feb 11, 2017 11:55 pm

Saro, jako lijepo si ti opisala. E ja takvog Yamana volim, a koliko sam ga i pravdala...
Nemoj mi samo na Emira, molim te. Još ću ti nekako preko Yamana prijeći što ti nije na listi omiljenih, ali Emira mi ne diraj. Vala meni u prvoj i u drugoj sezoni. I mazan i mio i osvetoljubiv. Pa čak i kad je srljao u sranja oko Yavuza...
Yaman je meni skoro podjednako drag, ali u drugoj sezoni mi je malo paralo oči to što su pokušali napraviti superjunaka.

Meni i liči malo na Arasa.

Pa i je klasična ženska priča. To o boksu je dobro ispričano. Bursinu leži uloga, lik mu je dobro napisan. Puno toga dobrog, kvalitetni glumci, lijepe kuće, bogato sve, detalji, ali nešto klapa...
Ma daj, kako ti se ne dopada? Barem ovo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Giphy

Slažem se. Mislim da se više trudi u BSAG.

Je Kivo od tada. To je objavio lik koji je stavio i sliku večeras s Cagom. Znači, ista ste fan grupa.


Veronika, evo ga.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Giphy

Pogledaj kad stigneš. Naravno da prednost daš boljemu.
I meni se sviđa što je brzo, nema vamo-tamo...
I bravo, još jedna usporedba.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySun Feb 12, 2017 12:09 am

Znam da nisi gledala, nego sam upakovano iskritikovala Yamana, pa rekoh možda bude linča. smeh Meni da neko ovde kritikuje Emira krv bi pala. smeh A mi smo inače demokratski forum. smeh

Nevin ima svoje prednosti, ovo što kažeš se slažem. Jeste se odricala Yamana dva puta za njegovo dobro. I sve je meni bilo u redu sa njom dok Mira nije upucala Kenana. Naravno da neće da kaže nema veze, ipak je Kenan njen sin, ali Mira je spašavala Sude. U prvom trenutku sam čak i mogla da razumem njenu reakciju, ali posle je toliko izmučila Yamana da mi je opako išla na živce.

Za onoliku mišićni masu je nizak, tačno.

Ko ti dira Emira, Allah, Allah, evo gore napisah da bi mogao da bude razlog krvoprolića. Emir je između drugog i trećeg mesta na listi muških likova. Čekam da se završi Icerde pa da vidim gde ću Sarpa da smestim na prvo, drugo ili treće. Ali više volim Emira iz druge sezone, to ne mogu da poreknem.

E to je greška. Muške priče su trenutno na ceni i samo njima ne pada rejting.

Dobro, u toj sceni je ok, ali one 7XL jakne su užas. Ako na Cagi deluju toliko veliko onda mogu misliti koliko su ustvari velike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySun Feb 12, 2017 12:15 am

Prošla si bez veće pobune na Yamana.
Ali opet, to si ti, znam da ti nije namjera gaditi.

Ja se slažem sa Sarom, tako da ne dužim. Imala je svojih dobrih strana, ali zna se što je prelilo kapu.

Pa realno, nizak je.

E dobro. Tako može.

Upravo to.





Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySun Feb 12, 2017 12:19 am

Mislim da je ovo opomena za one koji čitaju ako slučajno imaju nameru da pljuju Yamana, da se ne usuđuju smeh

A naravno da ne, pa i ja sam branila Yamana dok smo tamo komentarisale seriju. Nije on sad meni loš lik, samo su mi neki drugi bolji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySun Feb 12, 2017 12:22 am

E bacila sam pogled na Icimdeki Firtina. Zbog Merve sam htela da pogledam kakva je serija. Ugasila sam posle 15 minuta. Ne znam da li su mi gori glumci ili scenario Televisa Presenta.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySun Feb 12, 2017 12:22 am

Ja sam se zbog Yamana naratovla,zna Poncha...ali ono što ti pišeš znam da iskreno misliš,da nemaš loše namjere...mene su iritirali oni što su pisali protiv Ymana ,jer ih je bolio Cagin uspijeh.Yaman će meni biti uvijek na posebnom mjestu,zbog njega sam došla na forum,moja
prva turska ljubav..

Emir je meni isto drag i ja ga volim više iz druge sezone..ali ono kad je kupio auto,kad su se
s njim šalili i Koray i Hande... lol!

Meni je bolji Sarpov styling nego Cesurov ono je pretjerivanje..ne gledam seriju ali bacim oko na slike..
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySun Feb 12, 2017 12:38 am

Ja sam ratovala na dva fronta kada je MC u pitanju. Branila sam i Miru i Yamana, a znaš koja je ekipa tamo pisala. Serenay ne volim ni ja, ali ne mogu da kažem da nije dobra glumica kad jeste. I ne mogu da ne volim Miru zbog toga, jer je Mira po meni dobar ženski lik. Za turske standarde čak odličan. Još kad su krenuli u napadu na Miru da spominju Ferihu to je bio vrhunac. Pa Feriha nije ni za Mirin mali prst po meni. Na stranu hemija između Cage i Hazal. A Yamana su redovno napadali iz ovog razloga koji navodiš, isto što sad rade sa Sarpom i isto što će raditi sa svakim njegovim likom. A zapravo njima nije bilanamera da komentarišu seriju nego da se svađaju i ogade seriju.

I Ponchi je ako se dobro sećam MC prva tr serija koju je pratila uživo, mene ne vežu takve uspomene, posto sam se pre toga nagledala serija uživo. Meni je prva AFK.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySun Feb 12, 2017 1:36 am

Allah, Allah, kakav je ovo sad hladni rat? lol!

Na ove plahte odgovaram kasnije.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 35 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: