Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptySun Jan 29, 2017 6:53 pm

Sara Ulusoy ::


Ja sam najviše bila besna na kraju kad sam videla da je Sude nagrađena, a ne kaženjena. Ali to je Ece. Ona je zapravo sa Sude htela da ponovi Firdevs, ali niti je lik dobro napisan, niti je Sebnem bila u stanju da iznese negativan lik tako da ga gledaoci vole i prihvate.

Na stranu šok i bes koji smo prošli, ali meni je i dan danas ostalo nejasno zašto i kako je uspela da onako super na kraju prođe. I pored svega što je tokom serije išlo protiv nje. Ok, razumem da je htela da ponovi Firdevs, ali čak je i Firdevs dobila gorak kraj.

A, o Sebnem da ne govorim. Stvarno svaki put kad pogledam Yesim u Icerdeu, ja vidim Sude. Zeznuli su se opako sa Sebnem.

Sara Ulusoy ::

Mislim da je čak i malo licemerno od nje što koristi svaki trenutak da bude uz nju jer je eto Zeynep upućena na nju, nema ko drugi da joj pomogne, a pritom ćuti. Zato me je i razočarala scena kada je Zeynep saznala da joj je majka. Nekako se brzo završila, bez ikakvog Gonulinog truda da zadrži Zeynep.

I ovo dobro kažeš, baš jeste licemerno. A, čak joj ni ona nijednom nije istinski pomogla, npr. kad je Ali ono ucenio, pa je otišla kod njega u kancelariju i zapretila mu. Šta da je zaista pretio, napravila bi mast i propast.
Plus što je posebno počelo da me nervira, a to je zbližavanje sa Sule. Šta ona ima njoj da zajmi pare i daje joj ćebe, jel' ona svesna koliko ta žena ide protiv njene rođene ćerke?!

U originalu, bar kako su mi rekli, to se dešava pred kraj serije. Zeynep uhapse, mala ode u dom, posle Zeynep izađe iz zatvora i nikad se više ne vide. Nemam pojma kako će ovde to ići.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptySun Jan 29, 2017 7:08 pm

Mrs Bondarenko ::

Na stranu šok i bes koji smo prošli, ali meni je i dan danas ostalo nejasno zašto i kako je uspela da onako super na kraju prođe. I pored svega što je tokom serije išlo protiv nje. Ok, razumem da je htela da ponovi Firdevs, ali čak je i Firdevs dobila gorak kraj.

A, o Sebnem da ne govorim. Stvarno svaki put kad pogledam Yesim u Icerdeu, ja vidim Sude. Zeznuli su se opako sa Sebnem.

Pretpostavljam da je dobila takakv kraj da bi Mira, Beren i Faruk bili srećni. Mada su mogli da idu na varijantu da Faruk nađe drugu i da ostane u onom stanu, Mira da se uda za Yamana i da ode, a Beren da ostane sa Farukom. Sude bi bila dovoljna kazna da ostane bez para. U Sude sam obrise ljudskosti videla jedino ono jedno vreme kada je izgledalo da se iskreno zaljubila u Kenana, ali Ece je i to brzo sjebala.

Istina, Yesim bi bila bolja Sude, ako ništa drugo, žena može Sebnem da drži časove glume.
Mogla je i Deniz Ugur da glumi Sude, jedino što bi uloga bila slična Sanem.

Mrs Bondarenko ::


I ovo dobro kažeš, baš jeste licemerno. A, čak joj ni ona nijednom nije istinski pomogla, npr. kad je Ali ono ucenio, pa je otišla kod njega u kancelariju i zapretila mu. Šta da je zaista pretio, napravila bi mast i propast.
Plus što je posebno počelo da me nervira, a to je zbližavanje sa Sule. Šta ona ima njoj da zajmi pare i daje joj ćebe, jel' ona svesna koliko ta žena ide protiv njene rođene ćerke?!

U originalu, bar kako su mi rekli, to se dešava pred kraj serije. Zeynep uhapse, mala ode u dom, posle Zeynep izađe iz zatvora i nikad se više ne vide. Nemam pojma kako će ovde to ići.

Da, tada bi stvarno upropastila situaciju, Ali bi se još više razbesneo.

A dobro, tu bliskost sa Sule gledam na način da želi da drži neprijatelja uz sebe, tako da joj to ne zameram.

Ajme, samo ne takav kraj, to ne bih podnela. Zato i ne volim da gledam tako teške drame jer imaju predispozicije za težak kraj, što Turci obožavaju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptySun Jan 29, 2017 7:21 pm

Sara Ulusoy ::
Pretpostavljam da je dobila takakv kraj da bi Mira, Beren i Faruk bili srećni. Mada su mogli da idu na varijantu da Faruk nađe drugu i da ostane u onom stanu, Mira da se uda za Yamana i da ode, a Beren da ostane sa Farukom. Sude bi bila dovoljna kazna da ostane bez para. U Sude sam obrise ljudskosti videla jedino ono jedno vreme kada je izgledalo da se iskreno zaljubila u Kenana, ali Ece je i to brzo sjebala.

Makar da je ostala sa Farukom, ali bez novca. Nešto bar loše da joj se dogodilo. Jedino ako Ece računa pad niz stepenice u kaznu, pa se time sprala i zato joj obezbedila happy end prve vrste. rolleyes

Mada, kad malo bolje pogledaš, koliko god to nas nerviralo jer je nepravedno, skroz je realno i životno. Takvi kao Sude uvek prođu najbolje.

Volim Deniz Ugur, mogla bi i ona.

Sara Ulusoy ::

A dobro, tu bliskost sa Sule gledam na način da želi da drži neprijatelja uz sebe, tako da joj to ne zameram.

Ja sam previše impulsivna i otvorena, pa zato to ne mogu da razumem, plus što smatram da takve budale kao što je Sule čovek nikad ne može da drži uz sebe.

Ja, koja obožavam tragedije, baš ovde nikako to ne bih volela na kraju. Zato što mislim da je sama tematika ove serije takva da to pre svega treba biti žestoka kritika društvu, a kako će to onda imati smisla, ako je na kraju završe tragično. I ne znam zašto su je Japanci tako završili, ali se nadam da se Turci toga neće držati. Jedno je kraj u Ezelu ili AiM koji je samo takav mogao biti, a nešto sasvim drugo da ti prikazuješ celu seriju dete koje je zlostavljano na najgori mogući način i na kraju je ponovo ostaviš u iste takve muke, dete koje predstavlja svu ostalu takvu istu decu. Koja je onda poenta svega toga?

Btw, ne razjašniše nam oni onaj Zeynepin ožiljak na glavi. mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptySun Jan 29, 2017 11:18 pm

Mrs Bondarenko ::

Mada, kad malo bolje pogledaš, koliko god to nas nerviralo jer je nepravedno, skroz je realno i životno. Takvi kao Sude uvek prođu najbolje.

Slažem se, ali zato bar u seriji trebamo da imamo neku pravdu.

Mrs Bondarenko ::


Ja sam previše impulsivna i otvorena, pa zato to ne mogu da razumem, plus što smatram da takve budale kao što je Sule čovek nikad ne može da drži uz sebe.

Ja, koja obožavam tragedije, baš ovde nikako to ne bih volela na kraju. Zato što mislim da je sama tematika ove serije takva da to pre svega treba biti žestoka kritika društvu, a kako će to onda imati smisla, ako je na kraju završe tragično. I ne znam zašto su je Japanci tako završili, ali se nadam da se Turci toga neće držati. Jedno je kraj u Ezelu ili AiM koji je samo takav mogao biti, a nešto sasvim drugo da ti prikazuješ celu seriju dete koje je zlostavljano na najgori mogući način i na kraju je ponovo ostaviš u iste takve muke, dete koje predstavlja svu ostalu takvu istu decu. Koja je onda poenta svega toga?

Btw, ne razjašniše nam oni onaj Zeynepin ožiljak na glavi. mislilac

I ja isto i definitivno ne bih imala želudac da držim Sule pored sebe, jer bih svaki put kad je vidim imala poriv da joj polomim koske.

Drugo su tragedije tipa Ezel, AiM i ostalo, te serija su scenaristička fikcija, a ova serija je kao prvo sama po sebi preteška, kao druga vrlo je životna i radi se o osetljivoj temi koja je nažalost turska realnost. Samim tim nosi određenu težinu i poruka nikako ne bi smela da bude da loše prolazi neko ko pomaže tom jadnom detetu. U krajnjem slučaju koliko god mi obožavale Bihter i Eysan, njih dve su negativci. Ali recimo FSN se takođe bavila temom koja je problem u Turskoj i kako Fatmagulina borba nije smela da se završi drugačije nego što jeste, tako ni Zeynepina borba ne sme da se završi neuspešno. Nadam se da će scenaristi imati to na umu. Evo večeras je u Vanu umrla novorođena beba zbog zlostavljanja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptySun Jan 29, 2017 11:28 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 C3XKZ23WYAAtK36
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 12:01 am

Sara Ulusoy ::

Odgledala sam i 18. Prema onome što sam do sada odgledala nisu ništa još konkretno rekli za Atesa i Faryalija, ali prema onome što sam pročitala, znaš da ja volim da kopam unapred, najverovatnije nije Faryalijev nego Evrenov.
Ipak Evremov. Malo mi je krivo.

Sara Ulusoy ::

Ja odgledala prve dve epizode zbog Ayce i Ceyde i nisu mi nešto privukli pažnju.
Ja sam sve epizode odgledala, maratonski. Kad gledam maratonski, onda mi serija ima manje mana, ali sam ih uočila. A i glumci su mi bili nepoznati (skoro svi).



Veronika, odgledala sam i BSAG. Zanimljiva mi je serija - svakako zanimljivija od CvG.

Bondarenkova, ne ignoriram ja, ali sam isto mislila da će te vi više pisati o Stanku.
I je li ti ovo stara slika profilna? Vladovo doba ili?



I vas dvije, gdje sete se uhvatili Sude. Ta žena je totalno nezasluženo prošla. Nije mene briga za Faruka. Eto mu, neka odgaja dijete, nego je ona dobila sve. Novce od staroga, dijete... A Kenan. U zatvoru, sam, bez igdje ikoga svoga...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 1:26 am

Sara Ulusoy ::

I ja isto i definitivno ne bih imala želudac da držim Sule pored sebe, jer bih svaki put kad je vidim imala poriv da joj polomim koske.

A, mislim da bi se tako i ona bolje ukrotila. Ovako šta, dobije ćebe, dobije čaj, dobije pare i kako ti uzvrati? Tako što ti dete prijavi policiji. A, da je dobro namlatila, kakva je idiotkinja još bi počela da gaji poštovanje prema njoj. Vidimo po Cengizu, ajde što joj je dete zlostavljao, ko to mari, ali što je nju lepo našamarao i evo, ne može da živi bez njega.

Sara Ulusoy ::
Ali recimo FSN se takođe bavila temom koja je problem u Turskoj i kako Fatmagulina borba nije smela da se završi drugačije nego što jeste, tako ni Zeynepina borba ne sme da se završi neuspešno.

Tako je, šta da su FSN završili sa Kerimom u zatvoru i Fatmagul u ludnici? Šta bi time dobili? Ista priča i sa ovim.
Nego sad već kad si spomenula FSN, a gore Ezela i AiM, skontah koliko Cansu i Beren imaju sličnu karijeru. kezz

Poncha ::

Bondarenkova, ne ignoriram ja, ali sam isto mislila da će te vi više pisati o Stanku.
I je li ti ovo stara slika profilna? Vladovo doba ili?

Pa, vidiš da nemam s kim. placljivko Taman sam se poradovala, ali obila mi se euforija o glavu.

Canim benim, kako ona sve pamti. kisic Jeste, Vladov period, preciznije scena kad se vraća u Rusiju posle pet godina. Nekako mi se ta slika uklapa uz moje raspoloženje. Na stranu što obožavam tu sliku.


A i to dete jadno šta ga čeka. Mira se baš usrećila pored nje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 9:04 am

Možda nešto drugo prati sad.

Naravno da prepoznajem Vlada.




Imam očekivanja od nastavka.
"İçerde" oyun içinde oyun var!

'İçerde' dengeler değişiyor
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 9:08 am

Završava se danas BSA.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 10:16 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 16228865_1827679834116569_6835971747628449792_n.jpg?ig_cache_key=MTQzOTAzODg5MDYwNjA3NzI1MQ%3D%3D

Set. Blizu su.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 11:23 am

Bu neee? <3 Preslatki su. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 12:49 pm

#oyuniçindeoyun

Beğendim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 12:49 pm

Ovu sliku bih satima mogla opisivati. A tako nepotrebno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 12:50 pm

Sviđa mi se, ako nije Mertova.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 1:03 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 C3asujtWQAEdPLB
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 1:26 pm

Vala nema sta da se opisuje, slika sve govori.
Kad god udjem ovde, vratim se da je pogledam.

Ne verujem da je Mertova, pretpostavljam da se odnosi na Sarpa i Coskuna

Mislim da ce Mert prvi saznati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 1:31 pm

Vala i ja.

Bilo bi lijepo da nije Mertova.

Ja baš ne znam za koga bih glasala. Obično mi dobro ide. Po fragiju izgleda kao da je Davut... Po ovome igra u igri, Mertovim pokretima mogao bi to pak biti on. A i kažu, ako ne znaš odgovor, najčešće je c. Čak mi je i Melek sumnjiva. Možda joj je Sarp rekao iz kojeg god razloga.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 1:53 pm

Hoću njega i Cansu sad. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 2:01 pm

I to što kažeš.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 15035557_1956016304625797_5164902287465775104_n.jpg?ig_cache_key=MTM4Mjc3NDk2ODIzNjE4NjUzMg%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 2:02 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 C3a6kGtWcAE-mlJ
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 2:11 pm

Meni Melek u startu otpada jer njeno saznanje ne bi nista promenilo. Eventualno bi rekla Mertu, ali mislim da se ona sad nece baviti time, a i vec tri epizode dogadjaji odu preko nje, u ovoj bi trebala da bude u drugom planu. Meni su opcije Davut i Mert. S tim da je bolje da Mert sazna nego Davut.

Bondarenkova, citas mi misli i ja sam se nadala, ali nista. Mozda Cansu nije bila na setu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 2:13 pm

Mislim da ce Melek Davut da spreci. Sarp u to vreme vozi Coskuna i sta ce u to doba kod Celala. Mislim da ce doci nakon sto ga Celal pozove. Jedino je Davut u blizini.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 2:14 pm

Ja stvarno eto ne znam.
Naravno da je bolje da je to Mert. Uostalom, od koga je Melek dobila informaciju o tetki?

Svi smo kad im je set bio na istom području. Oko neke postaje. Vi bolje znate tko bi tamo od glumaca mogao biti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 2:16 pm

Za Davuta mislim i ja. Jer je u prošloj rekao da ostaje ispred kuće ako bude trebalo.

A Sarp mi nekako djeluje kao da je prvi put vidi kad uđe u sobu. Tako mi djeluje.

Eventualno Yesim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 EmptyMon Jan 30, 2017 2:19 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 C3a-XTgXAAEl7Zv
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: