Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 8:31 pm

Moze li jedan covek da bude ovoliko glup? Ovoj Eylem je srednje ime glupaca. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 9:49 pm

Kako li će se Sarp izvući?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 9:58 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 9:59 pm

Yasarova vila je u Tuzli? Bila i u MC-u. Poznata mi nešto. Ona kuća gdje se društvo okupljalo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 10:15 pm

Našla sam. Ista je kuća.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 I_1

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 I_2
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 10:19 pm

Pisem komentar. Aj molim te gif Sarvut kako se gledaju iz kola.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 10:20 pm

Hoću. Evo ide.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 10:39 pm

Ovo je bonus.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 10:42 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 10:48 pm

Sarvut. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Ipak se vole. Oni ubilački pogledi u kolima. smeh

Pre nego što počnem sa komentarom, obratila bih se devojci iz ulaza. smeh Siđeš niz stepenice i vidiš u ulazu glavom i bradom Sarpa koji izgleda isto kao Cagatay Ulusoy i plašiš se. Yok artik. Devojko, moliš Boga da je manijak i kažeš mu ’al beni ne yaparsan yap’. smeh Kakva guska.

E dobro, dosta smo se šalili, vreme je da zakopamo Merta.

Dakle... Ako neko razume tu individuu neka dođe da mi objasni, pošto meni ništa nije jasno. Koliko ja vidim čovek uživa dok čini zlo nekome, tako da on nikako ne može da bude pozitivan lik ove serije, iako je Umut. Da bih ja volela nekog lika ne mora da bude pozitivan, to znaju svi na ovom forumu, ali mora da bude poseban i pre svega INTELIGENTAN. Mert to nije i zato kod mene nema nikakvu olakšavajuću okolnost. Osveta je sasvim u redu, ako za to postoji razlog, a pre svega plan. Na osnovu čega se Mert sveti Sarpu? Na osnovu ljubomore. Kusura bakma, Mertcim, ali u mojim očima nisi ništa drugo nego najobičniji slabić i kompleksaš. Preko svega bih Mertu mogla da pređem, ali preko toga što je glup nikada. Ja sam u čudu kako je taj čovek završio akademiju i to kao drugi u klasi, ostale ne smem ni da zamislim onda, ostali su verovatno kao Escobar burekdžija. Zanemariću tešku glupost što se on sveti Sarpu bez razloga, jer Sarp je Celalov čovek, profesionalni ubica, otkud on zna da Mertu treba Coskun da nađe porodicu. To smo već komentarisali u prošloj epizodi, sada hoću da se osvrnem na Mertovu inteligenciju. Znači ovako, Mert ganja Coskuna već deset epizoda i nikako da ga naganja, a bili su u direktnom kontaktu više puta. Pritom Coskun nije Don Vito Corleone, nego običan ćopavi klošar, koji je bio sam dok se nije udružio sa Yasarom. Hajde nije ga uhvatio. To veče kad je Coskun navodno ubijen je bio tu, video je Celala, Davuta i ostalu komapniju, u auto su pucali Celalovi ljudi, nije Sarp zapalio auto, Sarp je samo navodno overio Coskuna za koga se pretpostavlja da je već bio mrtav pošto su ga zasuli kišom metaka. Na taj događaj Celal mu ispriča bajku kako je on baš krenuo do Coskuna da ga pita za Mertovu porodicu, ali eto naišao je Sarp i dokrajčio ga. Gde je krenuo da ga pita? Hteo je da uđe u zapaljen auto da malo popriča sa izrešetanim Coskunom? Da li se drugi policajac u klasi to pita? Yok, on veruje Celalu, a ne svojim očima. Ajmo dalje. Dolazi na mesto događaja, čuje pucnjeve, on je video da je to Sarp uradio i ubeđuje celu istanbulsku policiju u nešto što nije video. Nadam se da će snositi posledice zbog toga i dobiti neku suspenziju. Dok žrtva krvari na smrt, on hapsi Sarpa, policiji život mora da bude na prvom mestu, hapšenje posle. Tako sposobnom Sarp uspeva da mu pobegne dok mu on stavlja lisice tako što ga gurne. Da su svi policajci takvi, zatvori bi bili prazni. Dolazi kod Eylem, vidi glupaču koja se uspaničila i gleda tragove i umesto da izađe iz kuće i da vreba Sarpa jer je očigledno da je tu, on odlazi i shvata tek u flashbacku. To je već za verovali ili ne, mislim da bi i Baris shvatio o čemu se radi.

Epizoda je bila onako. Prvi deo dosadan, kasnije kada su ušli u akciju postalo mi je zanimljivo.

Fusun, od te žene nikada neće biti majka. Ono veruješ nekom tamo Mertu koga si upoznala pre nekoliko meseci, ne veruješ rođenom sinu. Još je posle izašla da odmah kaže Mertu da je Sarp bio tu. Njoj kad bi javili da je Sarp ubijen, ona bi rekla pa dobro, šta da radimo, tu je Mert. Mert je pravi mamin sin, povukao je pamet na nju. rolleyes

Eylem je stvarno bezmozgovićka. Ja ne znam kako da ta devojka uopšte govori i odrađuje ostale funkcije koje idu iz mozga, jer imam utisak da joj kroz glavu duva promaja, prazno. Ali hajde čak je i ona stala na Sarpovu stranu, samo Fusun traži razlog da ga se odrekne i da može mirno da živi sa svojim Mertom. Još kaže jednog dana će on i Mert da se suprotstave jedan drugom. Pa šta tebe boli uvo za to, gledaj svog sina, kakav Mert, ko je uopšte Mert tebi u životu.

Tetka je ispričala Melek Celalovu priču da je mama htela da ubije Celala da bi nasledila njegove pare, pa je on morao da ubije nju. Još će ta mamina navodna prijateljica o kojoj je tetka pričala to da potvrdi i postepeno će Melek da oprosti Celalu. Nismo ništa dobili time što je saznala. Generalno je problem u ovoj seriji što se desi ovo ili ono, budemo u šoku, očekiujemo pomak sa mrtve tačke, a ništa se ne menja, odnosi su i dalje isti kao u prvoj epizodi.

Coskuna i Yasara moramo pod hitno da se rešimo, ubili su više od dosade, naročito Coskun. Taj lik mi isto nije jasan, ne razumem koji je njegov cilj i koju korist imamo što je u seriji i oduzima vreme. Zašto ćuti? Zašto je pobegao od Sarpa? Ništa ne razumem.

Yusuf i Sarp će nekako da se izvuku, čak bi ovo moglo da bude igra u igri. Prema razgovoru Merta i Melek u sneak peeku Yasar je uhvaćen, razjasnilo se da nije Sarp, a Mert i dalje misli da je Sarp ubio Coskuna. Znači da nije saznao da je Sarp policajac, inače bi to rekao i Melek i Celalu.

Moram još malo da popljujem Merta... Prilikom hapšenja, odnosno bekstva, pucao je za njim, poslao je ekipu za njim, a policija ima ovlašćenje da puca na begunca, čak i da ga ubije. Onda odlazi kod Fusun i Eylem i ubeđuje ih da je video Sarpa kako je pucao u Gokhana. Neka mi niko ne kaže da mu je stalo do Fusun i Eylem. Da jeste ne bi zarad svoje glupe osvete i nečega što je izmislio došao da im to priča, znajući da će time biti povređene, pogotovo Fusun. Niti bi doveo situaciju do toga da sin može da joj bude ubijen. Mislim da Mert uopšte nije u stanju nikoga da voli, on ne voli čak ni sebe.

Davutova igra mi se svidela. Riza je definitivno car.


Последњи пут изменио Sara Ulusoy дана Mon Feb 06, 2017 11:03 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 10:50 pm

Hvala, odlični su gifovi. kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:02 pm

Hvala tebi. kisic

Ja ne mogu ovako lijepo popljuvati.

Ja sam mislila da će ga zaštiti. durica

Što se tiče Merta, dobro si ga popljuvala. I sve ti stoji. Ja stvarno ne znam što je njemu, ali toliko mrzi Sarpa da osim što mu je smjestio ubojstvo, ganja ga i juri. Ono kad je otišao, hej, pa morao je malo reklamirati. To mu je posao, zato se i vraćao.
Oni kao da se natječu.

Fusun mi je opičila po živcima. Kod Eylem mi je drago što ima vjeru u Sarpa, ali je smotana.

Očekivano je da je tetka prodala Melek priču kako bi ova oprostila Celalu, a ta prijateljica je neka opet Celalova tako da si dobro rekla.

Što muti Davut i Yesim?

Coskun ispadne pametniji od pola njih. Vjerojatno zna da bi ga Sarp ubio kad bi ovaj rekao za Umuta.

Za Sarpa pretpostavljam da će ispasti ili neka igra ili će se Yusuf snaći u zadnji tren. Jer nisu se zagrlili ni rukovali ni išta.



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:03 pm

Vala kako vam je raspoloženje posle svake epizode sve gore, kolebam se da li da nastavim uopšte sa serijom.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:04 pm

Poncha se duri. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:04 pm

A Sara se smije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:05 pm

Ovi kao da čitaju i nas, u svakoj epizodi ima nova Sarvut scena, umesto SarMel. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:06 pm

E, a kakva je ovo fora sa devojkom iz ulaza? Hoće neko da mi objasni?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:09 pm

Ja se smejem devojci iz ulaza, inače na Merta i ostale se durim.

E da, od pljuvanja Merta sam zaboravila Yesim, a htela sam i nju da prokomentarišem. Ni ona mi nije jasna. Ona mrzi Melek i to je ok, to razumem, ali koji je razlpg da smešta Sarpu, ne znam. Jedino možda da bi povredila Melek. Ili misli ako nema Sarpa da će Davut da uzme Melek i da ode. Ne znam odakle joj to s obzirom na to koliko je Davut veran Celalu. Ali među njima postoji nešto za šta mi ne znamo, imaju poseban odnos. Da li se to temelji na prošlosti ili imaju neki plan zajednički plan koji nam još nije otkriven.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:12 pm

Ma Sarp bešao od policije i sakrio se u ulaz neke zgrade, u tom trenutku sišla niz stepenice nika devojka i sva se prestravila kad ga je videla. Ono siđeš niz stepenice i vidiš Cagu, poslednje što bi mi palo na pamet je da se plašim. Vala i ako ću da umrem neka mi smrt bude od njegove ruke. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:14 pm

Koga boli uvo za Sarmel, parovi ove sezone su Sarvut, AsAt i ZeySin. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:19 pm

Sara Ulusoy ::
Ma Sarp bešao od policije i sakrio se u ulaz neke zgrade, u tom trenutku sišla niz stepenice nika devojka i sva se prestravila kad ga je videla. Ono siđeš niz stepenice i vidiš Cagu, poslednje što  bi mi palo na pamet je da se plašim. Vala i ako ću da umrem neka mi smrt bude od njegove ruke. smeh

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:20 pm

Sara Ulusoy ::
Koga boli uvo za Sarmel, parovi ove sezone su Sarvut, AsAt i ZeySin. smeh

Glavni si zaboravila. lol! CaKiv. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:25 pm

Aaa, Saro baaak. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:26 pm

Jeste, i oni. Ko kaže da nema ljubavi kod Turaka ove godine. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyMon Feb 06, 2017 11:28 pm

U transu sam. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Prelepotice. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 29 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: