Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Imaitina




Broj poruka : 13
Datum upisa : 21.01.2017

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:18 pm

Mrs Bondarenko ::
Ma, ja se zezala za ovo ko si i odakle si, a ti me shvatila ozbiljno. facepalm
Ali, nema ni veze, suštinu si rekla, fan si lika i dela Stanislava Bondarenka. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  Ah, kako to divno zvuči, a još divnije je što si ti mene našla i pitala me za njegove nove projekte, pa te ja onda pozvala. srca

I da znaš da nakon onog tvog posta o VMLj, ja počela opet da gledam.:cereeeeek:  Mislim, gledala bih svakako, ali eto, u svim silnim obavezama ipak si me ti povukla.
Šta kažeš na Ženu nesklonu avanturama?

Nisam znala da si obožavala Ezela, eto kako se srodne duše prepoznaju, ko voli Ezela, mora voleti i Stasa i obrnuto. <3
Kraj je baš takav da samo može da se propije, ali i dan danas ja mislim da bolji kraj nije mogao biti dostojan takve serije.

da odgledala sam ženu nesklonu avanturama, kaj ja znam, nije me glumica oduševila, a tek njen odlazak u samostan, pa žena je ostavila sina, trudnu kćer bez oca djeteta, bez njihovog oca, kome, svom dečku ljubavniku, sreća pa je Stas(evo zaboravila sam ime uloge facepalm ) bil dobrica u filmu, pa je pazil na djecu
samo da uskladim, kraj bi značil da se ona ipak vraća u svijet, kak mrzim takve krajeve gde ne vidim kaj se događa
najbolji su mi oni,nekoliko godina poslije..... srca
Назад на врх Go down
Imaitina




Broj poruka : 13
Datum upisa : 21.01.2017

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:20 pm

Mrs Bondarenko ::
Ti si mi nova mezimica, prva je bila Sparks, ali je ona lenština neaktivna, a ti sad još tako u početnoj fazi zaljubljenosti, ma obožavam te. lol!

Jel' hoćeš da te upoznam sa privatnim životom, ili prvo da ti podelim ulogu kad krenemo u pohod na Moskvu? lol!
Jer, ovde svako ima svoju ulogu, recimo Sparks je kuma i zadužena za istragu lokacija na kojima se Stas nalazi, Sara ide sa mnom da lema konkurenciju, a Poncha da brine o detetu. grupni zagrljaj

najprije me upoznaj sa privatnim životom da se lakše snalazim u pohodu
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:23 pm

Nije ni mene tu, recimo Sparks obožava taj film i tu glumicu, pa kad smo videli da opet glume u seriji Tri kraljice (nedavno smo je baš i pratile i pisale live utiske) ona se oduševila, a ja razočarala. Međutim, tamo mi je super, znači ipak je do lika. I mene je mnogo nervirao taj njen lik, pre svega ono njeno zavođenje njega mi je nekako izgledalo degutantno. I to oko manastira mi je isto bilo glupo, kao i onaj njen monolog kad ga je izvređala i za sve okrivila. Baš mi je bilo krivo što su na kraju završili zajedno, on je zaslužio puno bolju.

A, u VMLj pretpostavljam da si team Vera, a ne Daša? Ili ćeš me iznenaditi. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Imaitina




Broj poruka : 13
Datum upisa : 21.01.2017

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:26 pm

Mrs Bondarenko ::
Nije ni mene tu, recimo Sparks obožava taj film i tu glumicu, pa kad smo videli da opet glume u seriji Tri kraljice (nedavno smo je baš i pratile i pisale live utiske) ona se oduševila, a ja razočarala. Međutim, tamo mi je super, znači ipak je do lika. I mene je mnogo nervirao taj njen lik, pre svega ono njeno zavođenje njega mi je nekako izgledalo degutantno. I to oko manastira mi je isto bilo glupo, kao i onaj njen monolog kad ga je izvređala i za sve okrivila. Baš mi je bilo krivo što su na kraju završili zajedno, on je zaslužio puno bolju.

A, u VMLj pretpostavljam da si team Vera, a ne Daša? Ili ćeš me iznenaditi. kezz

pa nisam imala pojma da ima tim Daša, pa nisam ja baš Veru razumela, kaj on sve za nju napravil, ona tupila po svojem, on je nju volel preko svake mjere, ona njega samo zato jer je bil tu, to je moje mišljenje

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:33 pm

Uh, odakle početi, tu sam ipak doktor nauka. smeh

Pre svega odmah da ti kažem da sam patološki ljubomorna na svako žensko u njegovoj blizini, i da sve njegove bivše (uključujući i ovu poslednju drolju) moraš da hejtuješ, bilo da stvarno tako misliš ili ne. lol!

Bio je u braku sa Julijom 8 godina, imaju i sina iz tog braka. To je kao bila neka vau ljubav na prvi pogled, pritom ne znam šta je našao na njoj, al' nema veze. rolleyes Jer, žena je sva izoperisana i ima zmijske oči, Sparks nedavno gledala neki film u kom ona glumi i kaže kako ima nepodnošljiv glas, nije joj jasno uopšte kako je mogao da živi sa njom sve te godine, kad njoj bubne opne stradale od samo 20 minuta filma.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 1563638_stanislav-bondarenko-s-zhenoi-i-synom

Posle je bio u vezi sa još jednom glumicom, nju je upoznao na snimanju serije Zlatni kavez (naši su preveli Iluzija ljubavi, preporučila sam ti tu seriju), Irina se zove. I stvarno se ne zna koja je gora, jer je meni ta serija mogla petoduplo bolja da ispadne da Irina ne glumi u njoj, devojka je totalni antitalenat bez grama harizme. Prosto dok je gledaš imaš potrebu da zaspiš. Slavile smo kad su raskinuli.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Larisa_lusta_v_magazine_play_otpusti_muz_i_sl_irini_i_stanislava_glebovih

E, a sad je u vezi sa nekom striptizetom, radi kao menadžer nekog noćnog kluba, nemam ni pojma više, uglavnom za ovu su svi, ali bukvalno svi protiv, vidiš i sama da ni na šta ne liči, sva je izoperisana, odvratna, prosto kad je pogledaš zgadi ti se što si žensko. I zbog nje ti ja sad patim, do letos je bio slobodan, ali otkako smo saznali za nju moj život je postao horor. Mnogo ima teorija o njihovoj vezi, ja sam dosta toga pisala i ovde, neki misle da je to ljubav i da će se uskoro venčati, drugi misle da je sve to reklama... Sparks i ja mislimo da je pre ovo drugo, mada ni sama više ne znam, jer čim iskoči neka nova slika padnem u bedak. Zaista nam je živote pretvorila u horor. suze

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 14659233_327635067603322_4802730381411352576_n.jpg?ig_cache_key=MTM3Mjc2ODcxMDcxNjI1NTc1NA%3D%3D.2
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Imaitina




Broj poruka : 13
Datum upisa : 21.01.2017

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:33 pm

Daj cure, jel ima negde na jutubu ili negde neka skraćena verzije Medcezira, mislim napravili su meksikanci, ali čoveče, pa na španjolskom, ono ko neki Mira i Yaman su historia, e ja bi tak nekaj da nije sinkronizirano, jbt skoro sam napisala cenzurirano facepalm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:37 pm

Ima kod Ruskinja, a i ovde kod nas na forumu, tim Vera i tim Daša. Zato što sam ja navijala da bude na kraju sa Dašom, a i Stas je rekao da kada bi on birao izabrao bi Dašu. Nekako su mi mnogo bolji par (mada ne sporim da je super par i sa Verom), hemija je pucala na sve strane, lepi brate mili, a i ta glumica mi je draža od Olesje (Vera), a i lik mi je daleko draži.

Imam ja yt kanal, na kom sam pravila mnogo više Vlad&Daša klipova, nego Vlad&Vera. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Imaitina




Broj poruka : 13
Datum upisa : 21.01.2017

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:37 pm

suze , ajme meni na kaj liči ova zadnja, ispade mi čaša iz ruke flop

jurim, sad moram ručak izmislit, ajd čitam ja u pauzi, piši samo, ali sam se razočarala
kako je gadna ova ženska, strava, horor
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:38 pm

Možda to bolje znaju devojke, ali koliko ja znam nema. Imaš samo yt kanal serije, pa su ti tu izvučene scene iz svake epizode.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Imaitina




Broj poruka : 13
Datum upisa : 21.01.2017

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:39 pm

imaš kanal Angie Bondarenko, ako je to tvoj, tu sam već odavno pretplaćena :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:41 pm

I to joj je tu još lepa faza, da je vidiš tek kakva je ovako. Pa, kad krene da postavlja slike gola dupeta, ona na dasci, a još napiše u opisu kako se zahvaljuje svojoj ekipi i kako je veče bilo nezaboravno. o Boze
Ajde molim te, čovek primio nagradu, igrao u predstavi novog žanra, a ona dolazi tu da ga bruka, u Boljšoj teatar obučena kao za cirkus. ljutko

Zato i nisam htela odmah da ti pišem o privatnom životu, rek'o da malo uživaš, posle ćeš lako da patiš sa nama.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:43 pm

Imaitina ::
imaš kanal Angie Bondarenko, ako je to tvoj, tu sam već odavno pretplaćena :cereeeeek:

Eto, nisam ni znala. :cereeeeek:

Baš mi je drago. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 12:47 pm

Inače, baš sam sinoć pustila prvu epizodu VMLj, obožavam onaj početak, onaj lift i Vlada koji podjebava sve oko sebe. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ima ta serija neku svoju magiju, romantika ispričana na pravi, ruski način, ljubav predstavljena baš onako realno, ne idealno, uz sve to najlegendarniji muški lik ikad... <3
Odgledala sam svaki Stasov projekat, dosta toga obožavam skoro i jednako kao VMLj, ali VMLj zaista ima nešto posebno u sebi. Samo jedna serija ima Vlada Orlova. <3

Btw, kad sam kod muških likova, moraš unaprediti taj ruski, pa da odgledaš Anku, tu imaš inspektora Nikolaja, isto poseban lik. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Imaitina




Broj poruka : 13
Datum upisa : 21.01.2017

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 2:52 pm

Mrs Bondarenko ::
Inače, baš sam sinoć pustila prvu epizodu VMLj, obožavam onaj početak, onaj lift i Vlada koji podjebava sve oko sebe. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ima ta serija neku svoju magiju, romantika ispričana na pravi, ruski način, ljubav predstavljena baš onako realno, ne idealno, uz sve to najlegendarniji muški lik ikad... <3
Odgledala sam svaki Stasov projekat, dosta toga obožavam skoro i jednako kao VMLj, ali VMLj zaista ima nešto posebno u sebi. Samo jedna serija ima Vlada Orlova. <3

Btw, kad sam kod muških likova, moraš unaprediti taj ruski, pa da odgledaš Anku, tu imaš inspektora Nikolaja, isto poseban lik. stidljivko

pa dobro sad baš ruski, ćirilcu još nekak , ali u kombinaciji s ruskim ima da mi se zavrti....ne znam, za sad imam u planu , onu serijicu sa onom njegovom bivšom curom, misicom, opet sam zaboravila ime , neka ljubav islično, eto sad VMLJ, opet me ulovila neka nostalgija za Orlovom Stas1

većeras ljubujem s drugim, odoh u mornare, spremam se polako Merder , da bolje vidim kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 3:12 pm

smeh Ti onda polako to uči na sluh, ne moraš da pišeš.
Sparks je savladala sasvim solidno ruski, a nije znala pre Stasa ni da ga bekne.

Možeš Iluziju ljubavi, ali obavezno prvo da pogledaš Reku sećanja, to ti je prevedeno, a film je više nego odličan. Rekoh ti već, gledala sam ga jedno 3-4x, a Stasove scene ni ne brojim. Čak mislim da mu je to najbolji film.

Nostalgija za VMLj i Vladom nikada ne prolazi. Joj, još kad stignem do onih snežnih epizoda na ovakvo vreme, ajme. :cereeeeek: Koliko ja volim kombinaciju Stasa i snega. :cereeeeek:
Ma, onaj Vlad, samo da ga gledaš i ne treba ti nijedan drugi muškarac, a generalno otkad je Stas ušao u moj život, svi drugi muškarci su izašli, tako da ti čuvaj taj svoj brak. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 3:22 pm

Nego, ne reče mi, pratiš li mu instagram?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 4:45 pm

Bondarenkova, lijepo od tebe što si došla. Nije da nisi mogla ranije.

Imaitina, mislim da nema informiranije osobe o Stanku, tako da si na dobrom mjestu. Dobrodošla ovdje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 4:55 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 16122812_1821152311432039_7777432800864501760_n.jpg?ig_cache_key=MTQzNTYyMjk4Njc1NjYyMzI5NA%3D%3D
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 4:57 pm

Sarmel.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 4:58 pm

Je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 7:01 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 7:13 pm

Vidi ti Celala, do juce je hteo da ga ubije, sad je i on za Sarmel.
Ko li je napao Fusun?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 7:15 pm

Ne znam. Ja sam mislila Davut.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 7:16 pm

M: Ovo će ti biti prva i poslednja noć sa pravom ćerkom pod istim krovom.
C: Pobrini se da se opameti. Uradi to, da bi i ti imao šansu.
S: Postoji samo jedna stvar koju trebaš da uradiš. Otići ćeš u policiju.
C: Sarp... Ko padne u more, zagrli zmiju.
S: Mama!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 EmptyWed Jan 25, 2017 7:17 pm

Hvala!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: