Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyWed Jan 25, 2017 7:31 pm

Ne znam... ako su saznali da je nagovarao Melek da ide u policiju, onda je Davut ili ako su saznali da je spasio Coskuna. Ako nisu oni, nemam ideju ko je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyWed Jan 25, 2017 7:38 pm

Da ti pravo kažem nemam pojma. Ne znam tko bi htio nauditi Sarpu osim Celala koji je nešto saznao. Ne znam kad ovo izgovara njegovo ime.


A sad ne znam je li ja to čujem ili mi se čini po snimanju kad pucaju da je pucano iz nekog vozila koje vozi. Čini mi se motora.

Možda Yasar?

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyWed Jan 25, 2017 7:42 pm

Sad sam ponovo pogledala, izgleda kao da se puca iz vozila u pokretu. Ustvari pre motora.

Ne znam, mozda nam nesto bude jasnije posle drugog fragmana i ozeta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyWed Jan 25, 2017 7:42 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyWed Jan 25, 2017 7:46 pm

Tako meni liči. Pa.

Ovaj Sarp, nema gdje ga nema.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 10:35 am

Već ozet i slike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 3:56 pm

Caga u Tuzli ne znam što radi. Ali tako mi je drago da je tamo.

Mislim da je ovo Sarpova odjeća, barem mi se čini.

Danas je fragi.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 C3L0rGWWAAEeo7m

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 C3LnpR6XAAAnR_B
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 6:27 pm

Sta se sve izdogadjalo. Ay yapim shvatio da id drugih serija nema 'leba, pa su resili da budu azurni. Slike i ozet izasli rano, za fragman nisu cekali ponoc.
Sarp bio kod Yamana. <3 Valjda je trazio Nadira. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 6:35 pm

D: Dobro si smaknuo Coskuna. Ali nešto me interesuje...
M: Ovo ovde nije gotovo.
S: Coskune... Jel došao sebi?
X: Brate, ne seća se ni svog imena.
S: Sada ću ja da ga podsetim.
M: Našao sam adresu, imaš tetku.
M: Stvarno?
M: Zove se Hulya.
D: Sinoć jedan moj rođak ranjen, doveden je u vašu bolnicu. U kojoj je sobi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 6:41 pm

Melek je saznala istinu koju je Celal godinama krio od nje. Ne želi više Celala u svom životu. Odlučuje da pronađe rodbinu koja joj je ostala od majke.
Mert misli da je Sarp ubio Coskuna. Misli da nema više šansu da pronađe porodicu. Mert je sada odlučan da kazni one koji su krivi za to. Jako je besan na Sarpa.
Nakon oružanog napada na njen restoran, Fusun postaje svesna posledica koje donosi život koji je Sarp izabrao. Hoće da natera Sarpa da odustane.
Yasar hoće da ubije Celala i Sarpa. Više ni Fusun ni Eylem nisu sigurne. Situacija postaje sve bezizlaznija za Sarpa.

---------------------------------------

Baš i nismo morali da se bavimo Melekinom rodbinom.

Mert će nam očigledno ići na živce.

Aj kad je Fusun posle toliko meseci shvatila da je Sarpov posao opasan. Njoj mozak stvarno radi na volt i po.

Restoran je verovatno izrešetao Yasar. Ako je Davut i našao Coskuna to će biti na kraju epizode. Davut mi je jedina nada, valjda će več više da ga ubije da ga se rešimo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 9:17 pm

Ay yapim je dobro ubrzao.

A i danas ekipa Medcezira lijepo komentira s Cagom.


Što se tiče fragija, ozeta i slika, lako je za to što će možda Davut ubiti Coskuna, ali Sarp je nadrljao.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 9:18 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 9:19 pm

Sara Ulusoy ::

Sarp bio kod Yamana. <3 Valjda je trazio Nadira. lol!

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Mislim da je ovaj put Sarp preko Yamana rešavao nove Sudine spletke. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 9:26 pm

Poncha, se sećaš ovoga? :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Tj. fotki koje su nastale.
https://www.instagram.com/p/BPsyd1HlAC5/?taken-by=kirilov_sergey

Al' kad pošalje poljubac... Stas1 leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 10:50 pm

Ja sam odgledala desetu epizodu.

Bila je efektna, naročito kraj, koji je genijalan u svakom mogućem smislu. I bila mi je mnogo bolja od prethodne, ali mi je u dosta segmenata nerealna. Evo npr. neke scene koje su me užasne nervirale zbog svoje nerealnosti: Celal tamo dva sata se naklapa sa Kostencelijem, pa mogao ga je sto puta ubiti ; ja razumem da su hteli prikazati kako je i Mert jednako inteligentan i sposoban (kad hoće: čitaj, kad mu proradila njegova ljubomora zvana Sarp) kao i Sarp, ali nisu zbog toga morali od čitavog ostatka policijske ekipe napraviti debile ; Celal se 'ladno šeta po svojoj kući za vreme dok je javno bio mrtav, one dve kokoške se isto tako slobodno i spokojno šetkaju po gradu... Možda mi je još nešto zasmetalo, ali gledala sam epizodu seckano, pa se više ni ne sećam.

Generalno mi je smetalo čitavo to natezanje sa Kostencelijem, uopšte nije bitan lik da bi dobio toliku minutažu, a čitavu epizodu gledamo razvlačenje sa njim. Ali, ipak mu moram odati priznanje, odmah je provalio da je Celal živ i da Mert nešto muti. topić

Ono što je stvarno bilo odlično su Sarpove i Davutove scene i to sve. bravo  Cagi onaj kaput super stoji, a Davut sa ostaje troje, ostaje dvoje, ostaje nula me je oduševio. naklon
I momenat u kom njih dvojica skontaju da ih je Kostenceli sve zeznuo, pa krenu da sarađuju. :cereeeeek:
Dobra je i bila scena kad Davut saznaje da je Celal mrtav, totalno drugačija gluma od Arasove.

Ali, gledam epizodu i ne mogu da se otmem utisku koliko je to ironično, da ti isti Sarp i Mert, kojima je Celal uništio živote njemu spašavaju oba puta svaki ponaosob, još ih onako pokvareno zove u isto vreme i naziva evlat. U sceni u policijskoj stanici, dok se gledaju onako sa mržnjom i provociraju, meni došlo da zaplačem.

Moram i da kažem da kad god bih čula elbet, ja bih se setila Ezela i Selmine čuvene Elbet bir gun. <3

Minik je bio zvezda epizode, kako je podigao Celala, oplakah scenu. smeh

Alyanak je takođe bio zvezda epizode, sve vreme se šepuri i na kraju pobeže k'o đavo od krsta. smeh

Da, da ne zaboravim Cezara, Selami plače, ja plačem sa njim. smeh

E, da, ona policajka za razliku od Pramenka i ostatka dream team-a ima potencijal. U prethodnoj mi se činila dobra za Merta, u ovoj je imala jednu interesantnu scenu sa Sarpom, mislim, samo kažem, ima potencijala.


Последњи пут изменио Mrs Bondarenko дана Fri Jan 27, 2017 11:17 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 11:05 pm

Fusun dočekuje sina sa mi smo mnogo zavoleli Merta, to da znaš i da se povinuješ, inače će biti svađe. rolleyes

Canimsin :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 11:06 pm

Btw, komentar na Anne pišem sutra, ili noćas u kasne sate. Da znaš, Saro, da ne odustaješ od daljeg pisanja. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptyFri Jan 27, 2017 11:07 pm

I još samo ovo... Imaaaaa, gde si, odgledala li Reku???? Imamo nas dve još o mnogo toga da pričamo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptySat Jan 28, 2017 12:34 pm

Al nam se Bondarenkova raspisala. Nadovezacu se posle na komentar za 10. epizodu.
Anne sam odgledala poslednju epizodu, ali nisam prokomentarisala, posle cu kad ti ostavis komentar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptySat Jan 28, 2017 3:27 pm

Poncha ::

Što se tiče fragija, ozeta i slika, lako je za to što će možda Davut ubiti Coskuna, ali Sarp je nadrljao.

Ako je Davut stvarno saznao, nadrljao je sigurno, jer će Davut naravno odmah reći Celalu.
Ali možda i nije sanzao. Čak bih rekla da Coskun uopšte nije u pravoj bolnici. Čini mi se po jastučnici, a i po načinu raazgovora Sarpa i onog ko je sa Coskunom. Rekla bih da takav razgovor ne bi vodio sa nekim od bolničkog osoblja.

Mrs Bondarenko ::

Bila je efektna, naročito kraj, koji je genijalan u svakom mogućem smislu. I bila mi je mnogo bolja od prethodne, ali mi je u dosta segmenata nerealna. Evo npr. neke scene koje su me užasne nervirale zbog svoje nerealnosti: Celal tamo dva sata se naklapa sa Kostencelijem, pa mogao ga je sto puta ubiti ;

Dobro, u svakoj seriji ima nerealnosti takve vrste i slažem se za Kostencelija, ali mora tako da bi se razvukla radnja. Ako ništa drugo nisu ga razvukli na nekoliko epizoda, odmah su ga se rešili. Meni je nelogičnije od toga što Celal toliko epizoda ne uspeva da ubije nekog tamo levog Coskuna koji nije ni mafijaš, niti bilo ko moćan.

Mrs Bondarenko ::
Ono što je stvarno bilo odlično su Sarpove i Davutove scene i to sve. bravo Cagi onaj kaput super stoji, a Davut sa ostaje troje, ostaje dvoje, ostaje nula me je oduševio. naklon
I momenat u kom njih dvojica skontaju da ih je Kostenceli sve zeznuo, pa krenu da sarađuju. :cereeeeek:

Ja u ovoj seriji najviše uzivam u Sarvut scenama. Iako većina fanova voli Sarpa i Merta, odnosno Cagu i Arasa zajedno, meni su Caga i Riza mnogo bolji. Odlično im se poklapaju energije, tačno se vidi da imaju dobru saradnju.
I meni se u toj epizodi svidelo što su sarađivali bez obzira što su neprijatelji. Ali volim i njihove rasprave i kad jedan drugog prozivaju.

Mrs Bondarenko ::
Dobra je i bila scena kad Davut saznaje da je Celal mrtav, totalno drugačija gluma od Arasove.
Meni su i Aras i Riza dobro odradili te scene kad saznaju da je Celal mrtav. Ali lično više volim Rizinu glumu.

Mrs Bondarenko ::
Ali, gledam epizodu i ne mogu da se otmem utisku koliko je to ironično, da ti isti Sarp i Mert, kojima je Celal uništio živote njemu spašavaju oba puta svaki ponaosob, još ih onako pokvareno zove u isto vreme i naziva evlat. U sceni u policijskoj stanici, dok se gledaju onako sa mržnjom i provociraju, meni došlo da zaplačem.

Sarp spašava Celala zato što veruje da samo preko njega može da nađe Umuta, a Mert misleći da je Celal njegov spasilac. Međutim, u pravu si, ironija života. Ponekad se zanesemo Cetinovom glumom i time što on ipak uspeva da Celala koji je bez diskusije potpuno crni lik približi gledaocima da osete određenu dozu simpatije. Ali definitivno je on uzrok svega lošeg što se obojici desilo i jedva čekam da obojica saznaju i da krenu udruženim snagama protiv njega.

Mrs Bondarenko ::
Alyanak je takođe bio zvezda epizode, sve vreme se šepuri i na kraju pobeže k'o đavo od krsta. smeh

Alyanak je bio odličan sve dok mu Celal nije oprostio, sada je već postao dosadan i više ne uživam u tim njegovim kratkim scenama kao pre.

Mrs Bondarenko ::
E, da, ona policajka za razliku od Pramenka i ostatka dream team-a ima potencijal. U prethodnoj mi se činila dobra za Merta, u ovoj je imala jednu interesantnu scenu sa Sarpom, mislim, samo kažem, ima potencijala.

Meni policajka isto izgleda inteligentnije od ostale ekipe, ali još uvek se nije proslavila nekim pametnim potezom. Sad je postala vođa ekipe, pa ćemo videti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptySat Jan 28, 2017 7:21 pm

Sara Ulusoy ::

Dobro, u svakoj seriji ima nerealnosti takve vrste i slažem se za Kostencelija, ali mora tako da bi se razvukla radnja. Ako ništa drugo nisu ga razvukli na nekoliko epizoda, odmah su ga se rešili. Meni je nelogičnije od toga što Celal toliko epizoda ne uspeva da ubije nekog tamo levog Coskuna koji nije ni mafijaš, niti bilo ko moćan.

Sad kad si ovo spomenula, moguće da je meni zato to bilo toliko iritantno, jer sam ja seckano (spasiba mom kompu) gledala epizodu, pa je meni donekle to i bilo kao više epizoda. kezz
A, do Coskuna još nisam došla, baš gledam onaj deo dopisivanja u kom Eylemina inteligencija briljira u svom punom zanosu. rolleyes

Sara Ulusoy ::
Ja u ovoj seriji najviše uzivam u Sarvut scenama. Iako većina fanova voli Sarpa i Merta, odnosno Cagu i Arasa zajedno, meni su Caga i Riza mnogo bolji. Odlično im se poklapaju energije, tačno se vidi da imaju dobru saradnju.
I meni se u toj epizodi svidelo što su sarađivali bez obzira što su neprijatelji. Ali volim i njihove rasprave i kad jedan drugog prozivaju.

Vazda smo se slagale oko parova, a svakako su Sarvut i nastali na ovom forumu. kisic
Dobri su i Caga i Aras, ali ova dvojica su bez konkurencije. Svaka scena im je vrhunska, bilo da sarađuju (što je retko), bilo da fizički i mentalno ratuju (što je mnogo češće smeh ). Meni je i dalje nekako najdraža ona scena u kom se priča o kamionu. :cereeeeek:

Kad sam već kod Davuta, jel' se u međuvremenu saznao razlog njegove ljubavi prema vatri? Ili bilo šta iz prošlosti?

Sara Ulusoy ::
Meni su i Aras i Riza dobro odradili te scene kad saznaju da je Celal mrtav. Ali lično više volim Rizinu glumu.

Aras je fenomenalan glumac, ali Riza mi je tu bez konkurencije.

Mrs Bondarenko ::
Ponekad se zanesemo Cetinovom glumom i time što on ipak uspeva da Celala koji je bez diskusije potpuno crni lik približi gledaocima da osete određenu dozu simpatije. Ali definitivno je on uzrok svega lošeg što se obojici desilo i jedva čekam da obojica saznaju i da krenu udruženim snagama protiv njega.

Da, ima tih momenata, mada meni lično i ne više, svakom narednom epizodom mi je sve odvratniji.
Samo, ja nešto nemam osećaj da će njih dvojica udruženim snagama ići protiv njega, kad saznaju. Bar mi se to ne uklapa u onu moju tragediju na kraju, jedan će već biti mrtav kad ovaj drugi sazna za njega.

Sara Ulusoy ::
Alyanak je bio odličan sve dok mu Celal nije oprostio, sada je već postao dosadan i više ne uživam u tim njegovim kratkim scenama kao pre.

Meni Alyanak nikad i nije bio simpatičan lik, čak me je pre nervirao. Sad u ove dve epizode mi je bio jako zabavan, međutim ono što mu je Celal rekao je živa istina. On nije čovek, on je običan i prosečan pas.
A, šta, oprostiće mu? Pih, baš bezveze. I otkud neko poput Celala da oprosti takvu izdaju?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptySat Jan 28, 2017 9:02 pm

Raspisale ste se.

Saro, znaš li zašto od jučer na twitteru svi govore o Delibalu? Nisam nešto pozorno pratila.

Bondarenkova, ako se ne varam, sjećam se te slike.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptySat Jan 28, 2017 9:31 pm

Mrs Bondarenko ::

A, do Coskuna još nisam došla, baš gledam onaj deo dopisivanja u kom Eylemina inteligencija briljira u svom punom zanosu. rolleyes

A pa Eylemica u skoro svakoj epizodi briljira. Još nas ni jednom nije razočarala, mozak joj radi kao zakržljalom piletu.
Trebali bi da urade DNK analizu, sve mi se više čini da je ona Fusunina ćerka.

Mrs Bondarenko ::

Vazda smo se slagale oko parova, a svakako su Sarvut i nastali na ovom forumu. kisic
Dobri su i Caga i Aras, ali ova dvojica su bez konkurencije. Svaka scena im je vrhunska, bilo da sarađuju (što je retko), bilo da fizički i mentalno ratuju (što je mnogo češće smeh ). Meni je i dalje nekako najdraža ona scena u kom se priča o kamionu. :cereeeeek:

Sarvut samo kod nas i postoje, na DF forumu pored Sarmela i Eymera postoje i Sert.
Da, dobra je ta scena, recimo da se tada rodila hemija između njih dvojice. Ali meni je jednako draga i scena njihove tuče, ali ti još nisi dotle stigla.

Mrs Bondarenko ::

Kad sam već kod Davuta, jel' se u međuvremenu saznao razlog njegove ljubavi prema vatri? Ili bilo šta iz prošlosti?

Nismo još ništa saznali o Davutu, osim kada se upoznao sa Melek. U poslednje tri epizode su obrađivali Melek, mislim da bi sad trebali da pređu na Davuta.

Mrs Bondarenko ::

Samo, ja nešto nemam osećaj da će njih dvojica udruženim snagama ići protiv njega, kad saznaju. Bar mi se to ne uklapa u onu moju tragediju na kraju, jedan će već biti mrtav kad ovaj drugi sazna za njega.

Nema šanse da neki od njih umre pre nego što saznaju jedan za drugog. Pa svi čekaju trenutak kada će da saznaju i scenu kada se braća spoje, tako da čisto sumnjam da će lišiti gledaoce te scene, naročito ako budu išli u drugu sezonu.


Mrs Bondarenko ::

Meni Alyanak nikad i nije bio simpatičan lik, čak me je pre nervirao. Sad u ove dve epizode mi je bio jako zabavan, međutim ono što mu je Celal rekao je živa istina. On nije čovek, on je običan i prosečan pas.
A, šta, oprostiće mu? Pih, baš bezveze. I otkud neko poput Celala da oprosti takvu izdaju?

Meni je Alyanak simpatičan, odnosno zabavan od početka.
Oprostio mu je zato što mu je Alyanak rekao važni informaciju koja mu je spasila život. Ali mislim da su scenaristi to tako namestili zato što su fanovi insistirali da Alyanak ostane.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptySat Jan 28, 2017 9:41 pm


Poncha ::


Saro, znaš li zašto od jučer na twitteru svi govore o Delibalu? Nisam nešto pozorno pratila.

Koliko sam upućena ništa se nije desilo u vezi Delibala. Valjda im je tako došlo.

Izašla je lista najprodavanijih brendova, Colins je prestigao i Mavi i Koton. Sad je jasno zašto je Mavi ponovo angažovao Kivu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 C3G3fRAW8AEC7RV

I opet nagrade.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 C3R-k52WMAEZmPh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 EmptySun Jan 29, 2017 7:05 am

Sara Ulusoy ::

Trebali bi da urade DNK analizu, sve mi se više čini da je ona Fusunina ćerka.

Jao, nek' bude! I onda Mert i ona nikako neće moći da budu zajedno, i onda će je izbaciti iz serije, jer je apsolutno nepotrebna. moli se Ajde da pišemo neku peticiju Ay yapimu, ili da pootvaramo po deset lažnih profila na tw da je izbace iz serije, ne mogu više da je gledam, pola 11. epizode u njenom znaku.

I kad sam već kod 11. epizode, ne mogu, a da unapred ne prokomentarišem. Nasmejah se pošteno na onu Mertovu opasku u stilu kako biste našli Alyanaka da nije mene. smeh

Sara Ulusoy ::


Sarvut samo kod nas i postoje, na DF forumu pored Sarmela i Eymera postoje i Sert.

Pa, mi smo inovantni i kreativni, svuda postoje Sarmel, Eymer i Sert, ali samo ovde Sarvut. to Pritom im je ova scena isto odlična, nakon što odlaze od Celala po Alyanaka. Hemija jednostavno pršti šta god oni radili. :cereeeeek:
Jel' ti za rođendanski klip hoćeš Sarp scene, ili Sarvut scene? lol!

Sara Ulusoy ::

Nema šanse da neki od njih umre pre nego što saznaju jedan za drugog. Pa svi čekaju trenutak kada će da saznaju i scenu kada se braća spoje, tako da čisto sumnjam da će lišiti gledaoce te scene, naročito ako budu išli u drugu sezonu.

Ne, nisam se dobro izrazila, htela sam da kažem da imam osećaj kako neće imati priliku da se zajedno svete Celalu, svakako da će saznati jedan za drugog, ali ja imam osećaj da će samo jedan osvetiti i sebe i onog drugog, jer će za ovog drugog biti kasno. Ili sam previše otišla u tragediju.
A, zamisli mi se ovde nadamo raznoraznom krvoproliću na kraju, a uvale nam happy end, isto na zahtev Eymerovaca. lol!

Nego, šta mislite, hoće li produžiti seriju, ili će je završiti po planiranom?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 17 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: