Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyFri Feb 10, 2017 9:11 pm

F: Mert je dobar dečko, želim da se dobro slaže sa Sarpom. Jako želim to.
C: Ako će to da nam dovede Yasara, okušajmo sreću.
M: Nemoj da ga ubiješ.
C: Kako ćeš da se spasiš iz Sarpovih ruku?
Y: Pogrešno pitanje, Coskune. Kako će se Sarp spasiti iz mojih ruku?
S: Otvori vrata.
Y: Ako vam bude hladno, zagrlite se, deco.
S: Kako ćemo da izađemo odavde.



Fusun. jao Ta žena samo na Merta misli.
A ovo dvoje će da se zalede dok neko ne dođe.
Mert mora da je saznao za Coskuna kad radi zajedno sa Sarpom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyFri Feb 10, 2017 9:18 pm

Saro, nismo majke, možda ne znamo što je majčinski instinkt. Ali ova samo o Mertu. Umjesto da o Sarpu. Jadno moje dijete, nadam se da neće upasti u neko sranje. Da će mu Mert pomoći, dobar je...
Mislim da je nepoštena prema Sarpu.

Jesi vidjela. Počela sam brojati sve živo Yasaru. Smrznut će se na -27.9 stupnjeva.

Možda je saznao za njega, možda misli da mu je Yasar poslao pismo, da Yasar zna tko je pa zato ide tamo. Svakako, morat će surađivati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyFri Feb 10, 2017 9:20 pm

Je li očekujemo scenu kad ga Melek kupi u pritvoru ili dolazi u posjetu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyFri Feb 10, 2017 9:27 pm

Ja koliko znam majka misli o svom detetu, a ne o tuđem, a ova opsednuta Mertom. Ona kad sazna da joj je Mert sin ima da je udari srčka od sreće.

To je -27.9 u fragmanu, ko zna na koliko je namestio, na najniže što može verovatno.

Moguće i to da misli da mu je Yasar poslao pismo. A Yasar mu verovatno i jeste poslao pismo uz Coskunove instrukcije.

Očekujemo. Ima u slikama, Melek je došla po njega sa Fusun i Eylem. A dan zaljubljenih slave uz rečenicu nemoj da ga ubiješ. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyFri Feb 10, 2017 9:51 pm

Poncha ::
Može i koja minuta manje Sarpa. Ipak mi je važno zdravlje njegovo.

Ok, onda možemo da se nađemo na sto minuta zbog zdravlja. lol!

Poncha ::

I još me pita gledam li Babam ve ailesi... A ja to maratonski prije dva tjedna odgledala. Mogu cocuku do u detalje spojlere otkriti.

Ti bi trebala da organizuješ dopunsku nastavu ko hoće da dođe da priča o turskim serijama. Tračeve koje ti znaš ne zna niko od dece. lol!

Poncha ::

Ma nije meni on kao on problem, ali toliko je odvratan od prvog nastavka. Zapravo, mislim da ga je Murat, unatoč dva pokreta i izraza lica, dobro skinuo jer je baš uvijek isti. Taj lik što god da radio vidi samo sebe, a ako treba još će se pokušati ulizati nekome.

Slažem se za Murata, i pored kao što kažeš dve mimike, uspeo je totalno da mi ogadi Evrena. Kad ga vidim samo se pitam koji će problem da im napravi. Čovek ne voli apsolutno nikoga osim sebe.

Poncha ::

Ma natovarili su im more toga. Ostali su bez svega po drugi put... Sami sebi prepušteni, para ni od kuda. I onda uz sve ovo sad dodatno.
Ates ima najviše problema jer nosi sviju. On je poveznica među svim likovima, s njim su direktno svi vezani, zato on nosi najviše problema na glavi. A i najbolji je.
Dobro si rekla. Ovi dvoje su kao vrtić...
S tim da Kelebek mi je nekako sipmatičan.

Pa to, ljudi su izgubili kuću, oni navalili što se Ates ne bavi sa Asli, bavi se koliko može. Su ionako živi u oblacima, a Yildiz je do juče pila kutiju lekova za migrenu, od kada su došli u hotel, žena se prepustila ljubavnim igrarijama, koga briga za kuću, a i hotel je na putu da ode. A ni samoj Asli nije do života, ono saznaš u trenutku da ti je ceo život laž. Dobro oni i podnose sav taj teret u tim godinama, ja bih verovatno završila u ludnici.

Kelebek je super, unosi pozitivnu energiju i meni je simpatičan. Ali još ne mogu da verujem da mu ne znamo ime, ni njemu ni Faryaliju. Aj što mi ne znamo, nego ni Ates ne zna, Su ga je valjda pitala, mada me ne bi čudilo ni da nije. Meni su njih dvoje površno napisani i zato ih ne volim kao par.

Poncha ::

Zato sam i pitala tko je otac. Jer čim su pokazali Faryalija odmah nakon sam mislila da je on. I onda od tu povezanost nje i njega i Kelebeka.
Onda, vidiš, može biti i onaj kapetan i ona što je pomogla kad je ludi Yusuf oteo Faryalija.
A još i prije sam mislila da nisu Uzay i Asli nešto u rodu. Ona je čudno gledala onu sliku Uzayeve majke kad je bila s Atesem u podrumu. Čak bih i najviše voljela da je Uzayeva sestra.
Razočarat će me ako nešto tu smuljaju.

Sve vreme su nas navodili i da je Faryali Atesov otac, pa na kraju nije. Mada, kako je priča pisana, mislim da je prvenstveno i bio plan da njih dvoje budu otac i sin, ali su onda ubacili Asli u priču i odustali.
Može da bude i kapetan Suha, ali više materijala za priču će biti ako je Faryali. Ništa neće doprineti priči da bude Suhina čerka.
I ja bih volela da su ona i Uzay brat i sestra. E sad, ako joj je Faryali otac, majka joj je ona Maya zbog koje je Yildiz ostavila Faryalija. U svakom slučaju majka joj je Grkinja, a Uzayeva majka je ona žena sa slike, Serpil. Neznam ni ja, napravili su totalni kupus od tih rodbinskih odnosa, krajnje je vreme da se sazna ko je ko kome.

Poncha ::



Dobro si mi objasnila ove grupe.
Ja sam neko vrijeme pratila Alperana i vidjela sam da je zaključao profil, ali meni se čini da se oni kao ekipa odlično slažu. Djeluju mi baš bliski od početka.

Meni je Uzay zasad simpatičan, ali mogao bi mi biti jako nesimpatičan.
Meni su isto najzanimljivije stvari oko Atesa, Asli, Faryalija i Kelebeka.

Jadan Ferdi. Mogao se vratiti tati, ali dobar je klinac.

Meni se čini po slikama i snimcima sa seta da tamo vlada harmonija i da se svako sa svakim dobro slaže.

Uzay jeste lik koji j takav da čoveku bude simpatičan, ali ako i najmanje pređe granicu može da postane antipatičan. Zato treba pažljivo da se piše.

Meni je Ferdija žao, jadan, ova ga ostavila, sad se Alara uhvatila za njega.

Poncha ::
E i što je s ovim glumcem koji glumi Uzaya? U bolnici je ili?

Da, u bolnici je, sinoć je Serel objavila u inst. pričama, bila je sa njim. Verovatno se prehladio ima temperaturu i pimio je infuziju. Ali s obzirom da je ona to snimala i smejala se, verovatno nije ništa ozbiljno. A i danas je bio na setu, snimao je scenu sa Ezgi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyFri Feb 10, 2017 9:53 pm

Zato i kažem. Ja stvarno ne znam kako Caga nema sreće ni u jednoj seriji sreće s majkama. Ili su nametljive ili ucjenjuju ili brinu za druge... Još mi je Nevinka najdraža.

Smrznut će im se suze.

Vjerojatno Coskun stoji iza pisma, kako bi Yasar znao za Merta i da ga Sarp traži.

Ma znam da je došla ispred postaje, ali hoće li biti u postaji?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyFri Feb 10, 2017 10:09 pm

Pa kad pogledamo Aysun i Fusun, Nevin je jos i najbolja. Mada je i ona bila vise naklonjena Kenanu.

E to ne znam, trebalo bi da dodje da se vidi sa njim kad ga uhapse.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyFri Feb 10, 2017 10:11 pm

Tamam. Dogovoreno. Mora biti i za one druge glumce, valja da i one zarade koju liru.

Tko će im bolje prepričati tursku seriju od mene?

Meni se čini Murat baš uživljen u svoj lik. Čini mi se da ga on voli.

Upravo to. Kako očekivati išta više nakon što su izgubili kuću, raspala se obitelj, u novčanim problemima do grla, ovamo im Gozde gura pod nos sebe, dijete, bogatstvo... A Ates, usprkos svemu, uspije naći vremena i iako se njegovi raspadaju leti na sve strane i svima pokušava pomoći i srediti. Raspast će se cocuk.
Su i Yildiz ili su super euforične ili kmeče.
Asli je borac.
Kelebek je super jer da dozu simpatičnosti, razuman je, pokušava srediti, balansira između njih. Zato mi je drag. Jednostavno ostavlja dojam dobrote. I ne znam zašto im se ne zna ime. Da nije neko grčko?

Zapleli su sad sve. Ali nekako su previše te rodbinske veze stavili.

I meni se čini, to sam vidjela od početka. Mislim da se mlada ekipa dobro zabavlja, da su bliski.

Uzay je lik koji za dlaku može prijeći granicu ukusa.

I meni ga je žao.
Ako ga Alara sad uhvati na zub. A simpatičan mi je od početka.

Dobro je kad već snima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyFri Feb 10, 2017 10:51 pm

I Allah, Allah, kakav Babam ve Ailesi, pitaj ti njih da li oni prate Icerde. smeh Da vidiš za mesec dana kod Ponche u školi ceo razred ošišan na trojku. smeh

Hahahaha, Evrena samo Murat voli. A ja ponekad pomislim, e moj Evrene da je tebi žena Sude, drugačiji bi ti bio. smeh

Meni se svidelo iznenađenje koje je napravio u prošloj epizodi sa pomorandžom, motorom, ribom i napitkom sreće. Inače su mi njihove scene dobro napisane i kada nisu bili zajedno i od kada jesu. Svidelo mi se i što je Asli odmah primetila da se nešto desilo kada je došao na večeru nakon susreta sa Evrenom i Gozde. Yildiz i Su naravno nisu primetile ništa. One se bave isključivo sobom.

Baš tako, Kelebek je sinonim za dobrotu, od onih je likova koji su spremni sve da ti učine. I Faryali je takav. Koliko im pomažu oko dugova, daju im celu zaradu.I ja mislim da bar jedan od njih dvojice ima grčko ime. Ona Ferdijeva Aylin je pitala kako se zove , nije hteo da kaže, posle ga je Ates pitao, ni njemu nije hteo da kaže.

Meni se čini da se njemu Alara svidela, a kakav Alara plan kuje to niko ne zna. Jedino ako ne misli da pravi Atesa ljubomornim sa njim, ako joj je to namera, još dugo će da čeka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 10:27 am

A jesi luda. Ma to pitaju zato što se BvA prikazuje sada kod nas.
Ali vidiš, da im kažem moguće je da bi bilo kao i kod onog dečka koji je na twitteru postavio sliku pa mu dosta ljudi RT i lajkalo.

smeh
Da mu je Sude taj bi bio manji od makova zrna.

Slažem se. Pazi na detalje, dobro su napisani i jako se dobro poznaju.

Tako je.

A ne znam kakav plan kuje. Valjda ili da sazna što Ates radi ili da ga pravi ljubomornim. Jedino ako Ates se ne smiluje Ferdi (jer će mu ga biti žao) pa ne napravi neku scenu. Svakako da njega nije briga za Alaru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 11:49 am

Što je ovo?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 C4YJcyoWIAAoqap
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 1:15 pm

To su amateri, gledaju serije na tvu. smeh Treba ih edukovati, to je tvoj posao. smeh

Otvoren je neki restoran gde svi čekaju na red, ne može da se nađe mesto i tamo ide ova ekipa, Kenan, Kivo, Caga, Sinem...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 2:15 pm

A, Basak je starija od Kive šest, a ne tri godine kao što smo mislili.

Idealna razlika. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 2:44 pm

Imaju 13 godina.

Znači svi čekaju. Ok, hvala. Znači ima još jedno mjesto.

Vidi je sad. Odmah računica neka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 3:11 pm

Kakva racunica, ja to kazem zbog Kive i Basak, veruj mi da na sebe nisam ni pomislila. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 3:33 pm

Aman, aman, aman... Ne vjerujem ti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 4:12 pm

U pravu si. lol!

Oh, najzad se Poyraz zavrsava. Mislim da je to prvi put da sam toliko zelela da se zavrsi neka serija koju pratim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 5:03 pm

Ionako im je rejting bio loš, a tri sezone ako se ne varam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 5:24 pm

Dve pune sezone s obzirom da su poceli u januaru i zavrsavaju u februaru. 82 epizode.

Jedna od najboljih i najkvalitetnijih serija dok je nisu upropastili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 5:37 pm

Nešto gledam malo isječke stare.

Je li Celal izgubio onaj svoj neki naglasak?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 5:57 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 7:06 pm

Hvala na gifovima, canim.

Hoce li da dodje leto da skine onu kapu i tri broja vecu jaknu.

Rekla bih da jeste malo, vise ne govori kao u pocetku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 7:29 pm

Osmeh koji se rađa u očima. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 7bT7GYuEOUQ
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 7:35 pm

Poncha ::
Jutros me učenik pita (radili smo o medijima) gledam li turske serije... Samo sam ga pogledala milo.

smeh smeh smeh

Još dete sigurno mislilo kud je pitah, ona baš i ne liči na nekog ko bi gledao turske serije. Izgled zaista ume da prevari. lol!

Nego, sad si me podsetila kako sam ja sa mojima pričala o Stasu. :cereeeeek: smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Feb 11, 2017 7:43 pm

Btw, nikom od vas uhoda ne savetujem da se napija u društvu. lol!  Sinoć sam naskočila na dečka zato što mi se priviđao Stas. samoubica Sva sreća pa se toga ne sećam. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 34 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: