Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyMon Feb 06, 2017 11:29 pm

Moja je ista takva bila reakcija. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyMon Feb 06, 2017 11:30 pm

I konačno jedan zajednički klip, dosad su samo pravili Bihter Ziyagil i Eysan Atay, ali nikad spojeno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyMon Feb 06, 2017 11:32 pm

Sara Ulusoy ::
Jeste, i oni. Ko kaže da nema ljubavi kod Turaka ove godine. smeh

Suština je očima nevidljiva.lol!
Tako smo isto Stas i ja zajedno, samo deluje da je on sa Aurikom. smeh

Kako ćemo mi da se zovemo? StAnđ? smeh Anđislav? smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyMon Feb 06, 2017 11:33 pm

Zato sam i pitala što je s Davutom i Yesim. Vidim da nešto petljaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyMon Feb 06, 2017 11:35 pm

Zamisli da su Eybih bile prijateljice. Trump i Putin who? smeh

Anđislav. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyMon Feb 06, 2017 11:36 pm

Umirem. naklon smeh smeh smeh smeh smeh

Onda Anđislav? lol! Šta ti kažeš, Poncha?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyMon Feb 06, 2017 11:37 pm

U toj sceni Davut i Yesim sam se uplašila da će da krenu sa Davutovom pričom, onda bih pomislila da će stvarno da ga ubiju. Pretpostavila sam da Riza ne izlazi iz serije, bilo bi glupo, ali je ipak postojala sumnja. Mada kada je pričao sa Sarpom postalo mi je jasno da se najverovatnije radi o igri.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyMon Feb 06, 2017 11:57 pm

Bondarenkova, može.



Za Davuta sam nekako mislila da ga neće ubiti, nije mi djelovalo da hoće. Bilo bi mi previše da su to stavili u fragi i ubili ga. Ali opet, mogli su namjerno napraviti tako nešto.
Očekivala sam neku namještaljku. Ovo je nepredvidiva serija, ali čim se Sarp čuo s njim znale smo da je igra.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyTue Feb 07, 2017 12:04 am

Onda je rešeno. Saro, metni nas deder u potpis, ipak je Anđislav najhemičniji i najlepši par koji je ikad postojao. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Jači smo i od CaKiva. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyTue Feb 07, 2017 8:04 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 C4CzC_IWcAEqBFY?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyTue Feb 07, 2017 8:08 am

Rejting je super.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyTue Feb 07, 2017 11:08 am

Vracamo se rejtingu pre Survivora
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyTue Feb 07, 2017 1:26 pm

Mrs Bondarenko ::

Jači smo i od CaKiva. smeh

Nemojmo preterivati. Sve može, ali CaKiv su CaKiv. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyTue Feb 07, 2017 3:41 pm

Ovome Mertu još nije dosadilo naganjati Sarpa?

https://twitter.com/CUworldwidefans/status/828974617482125312
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyTue Feb 07, 2017 3:45 pm

Sara Ulusoy ::


Nemojmo preterivati. Sve može, ali CaKiv su CaKiv. smeh

CaKiv su CaKiv, ali Anđislav je Anđislav. :cereeeeek: smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyTue Feb 07, 2017 6:55 pm

Izgleda da nije, mozda ga sad prati sa otkrije sto se nasao sa Yusufom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyTue Feb 07, 2017 11:35 pm

Gledam Anne. Molim odgovorne da ubace onaj smajli sto povraca, bez njega ne mogu da komentarisem seriju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyWed Feb 08, 2017 1:07 am

Ubaciću sad odmah. I ja gledam, i meni treba.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyWed Feb 08, 2017 1:55 am

Sutra cu da prokomentarisem, sad mi se spava. Ali onog monstruma treba spaliti na lomaci. Digla mi je zivac sad pred spavanje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyWed Feb 08, 2017 3:11 am

Ja ne znam dal' sam u stanju da sad pišem utiske, možda i krenem kako sam sva naživcirana, ali prvo da stavim jedino dobro i jedino vredno ove epizode. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 KY_zid

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 CL0dU4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyWed Feb 08, 2017 3:49 am

Odakle početi??? Čitavu epizodu sam bila pod stresom, jednostavno mi skače pritisak i diže mi se kosa na glavi na ovakve događaje i osobe, pogotovo što je to sve vrlo realno i često u životu. ljutko ljutko ljutko

Bitno da je Sule bila zvezda epizode, hah, još jedan u nizu uspeh za nju! bravo Moram da priznam da sam počela da joj se divim, žena 'ladno detetu koje je naterala i po ko zna koji put iznova upropastila svaku šansu za normalan život kaže kako je kriva za sve što joj se dešava, kako je Cengiz ljubav jedina zbog nje otišao i još nastavlja da primenjuje njegove vaspitne metode. naklon Svakom narednom epizodom ona učini nešto novo što mene izvede iz takta da pomislim kako gore ne može, ali ovaj put je samu sebe prevazišla. ljutko ljutko ljutko
Tokom cele epizode sam se nervirala, ali taj momenat, taj trenutak spoznaje njenog blistavog i zdravog uma kada joj to saopštava (i to u trenutku kad joj mala prilazi kao podrška, iako od nje samo govnjivu motku zaslužuje) je u meni izazvao smeh. Bukvalno sam počela da se smejem od nerviranja. ljutko ljutko ljutko ljutko ljutko

I šta su hteli da postignu sa onom scenom kad zaustavlja auto i onom beskućniku pruža hleb, ili šta već??? Meni se tom scenom još više zgadila, ako je uopšte moguće više od ovoga. sule2 Zapravo kad god pokušavaju iz nje nešto dobro da izvuku samo prouzrokuju kontraefekat, jer su tom scenom ponovo pokazali prototip onih najgorih ljudi koji će tako nekom strancu učiniti nešto dobro, a najrođenijem zagorčati život do krajnjih granica. I još ga blagosilja, a ovamo ženu koja joj je pružila utočište, koja joj je pozajmila pare, brinula o detetu proziva pred policijom, onako bez imalo srama izgovara najodvratnije reči i to onako bezobrazno i drsko, da ne kažem histerično. flop flop flop

Pa, ona da je normalna kako nije, toj bi Zeynep ljubila tlo po kome gazi i preklinjala je na kolenima da nastavi da brine o njenom detetu, jer je očito da miljama bolji život maloj ume da pruži, a ne da joj radi ovo što joj radi, a ovamo beskućniku pruža hleb zato što je izvukao od mafijaša kojima se posle sama vratila. sule1 sule1 sule1 Fuj, fuj, fuj!!!

Da ne govorim o scenama sa Cengizom, žena je ili bolesna, ili retardirana, ali čovek joj je jasno stavio do znanja prvi put u bolnici, drugi put u bolnici, treći put u bolnici da ne želi više nikad da je vidi. Posle joj je dvaput to isto ponovio preko telefona, i ona nastavlja da ga zivka, da ga moli da joj se vrati, da moli Boga da joj se vrati. o Boze sule1 sule2 flop

A, poseban mi je odnos nje i onog mafijoze, zaboravih mu sad ime. Ne znam koja mi je scena jadnija. Jedine njene scene koje su mi prijale su bile dok je plakala zbog njega, pa čak ni tad nisam uspela do kraja da uživam, jer je me opet izvela iz takta sa svojom sebičnošću i samoživošću. Ženo, sama si sebi izabrala takav put, to ti nije bilo dovoljno, nego si morala i dete da uvlačiš i sad opet samo na sebe misliš. sule1 sule2 flop

Uz sve to, dobijamo i novu love story, mašala, ta žena neverovatno kako što više uništava drugima živote, to bolje njoj sve ide. Stvarno ne razumem zašto smo bili dužni sve vreme da gledamo kako se onaj zaljubljuje u Sule, još će na kraju Sule da se lepo uda za njega, mala da ide sa njima u kompletu, a Zeynep u zatvor i svima happy end. ljutko ljutko ljutko ljutko ljutko E, tu sam verovatno najviše popizdela.

Da, sad kad sam završila sa Sule, da se osvrnem na ostale, pošto su zaista svi večeras bili u drugom planu kako bi njeno veličanstvo ponovo dominiralo u punom zanosu.

Više ni ne komentarišem što Cansu gledamo kao da je sporedni lik, aj na to sam se navikla, ali večeras je čak i Gamze imala svega scenu i po koliko nije mogla da dođe do izražaja od Sule. Najbolje da lepo prvo promene naziv serije, mislim da bi Sulin put bio primereniji ovoj tematici koja se obrađuje, ili je dovoljno Sule. A, po svoj prilici bi bio red i da Goncino ime stavo na prvom mestu u špici, nema smisla, lik joj je odavno vodeći, a večeras je bio najdominantniji od kad je serija počela, ja mislim. kafa Kakva Cansu, kakva Zeynep, kakve majke, to samo služi tek tako, da serija zainteresuje ljude, ali Sule je ovde glavni lik. đavolko

Da, gde sam stala? Ah, da, kod ostalih sporednih likova.

Pa, ovako, moram da priznam da mi je falilo više Gonuline borbe, ne mogu da verujem da ovo kažem, ali izražajnija mi je bila Cahide. Gonul sve previše mirno prihvata, Sule je blati tamo pred svima, ona joj samo kaže da spasi dete, rođeno dete joj je u zatvoru, ona čeka da dođe na red da je obiđe, Turna mora pola sata uz sav rizik da se onaj monstrum ne probudi da je moli da je odvede...
Ne znam, ili sam bila previše uzrujana pa mi se samo učinilo. I pola toga nisam razumela, recimo onaj Turnin razgovor sa psihologom skoro ništa nisam skontala, pa onaj razgovor Sinana i Alija, pa onaj razgovor Zeynep i Cahide.

Zato, kao što rekoh, jedino dobro i vredno epizode su ova dva gifa iz prethodnog posta. Stvarno imaju predobru hemiju, tu pričaju o najmanje mogućoj ljubavnoj temi, a neko ko ne razume jezik bi komotno po pogledima mogao da pomisli kako se spremaju da naskoče jedno na drugo. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Ili ja to tako vidim, ali nema ni veze. smeh
Uglavnom, totalno sam se ohladila od Zeynep i Alija, onaj njihov razgovor mi je bio skroz mlak, a čak mi ni scene sa Duru nisu išle na živce, kako bi pre. I počeo je ovaj Ali da me nervira, brate mili čovek jedino što radi to je što smiraju naizmenično Zeynep, Duru i Cahide.

Nego, jel' sam ja dobro shvatila, Gamzina beba je bila skroz zdrava? Kako sad to?

I da, definitivno najpotresnija scena u epizodi scena u kojoj odvode Turnu od Zeynep, po drugi put. Kako je mala zavrištala, ja krenula da plačem sa njom. placljivko Mada sam plakala i kod razgovora sa Gonul preko telefona.
I one scene sa Cansu u zatvoru, kad gleda u mesec, meni se srce kidalo. suze A, kad je ona udarila, odmah sam se setila Ezela, tj. Omerovih scena u zatvoru. tuzni

A, najbolja scena je poslednja, iako možda ništa neće promeniti, definitivno je bar malo okrenulo pretešku epizodu i dalo neku nadu. Zeynepin pogled. naklon

Svidele su mi se i scene Sinana i Turne, neverovatno kako Serhat ima bolju hemiju i sa Beren, nego Can. smeh
Ne, ali stvarno je lepo gledao, tu se prvi put videla njegova nežna strana. Baš bih volela da ispričaju i njegovu priču, ali avaj, kako idu dešavanja, pre će ovaj novi Sulin boyfriend da dobije svojih pet minuta od Sinana. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyWed Feb 08, 2017 1:48 pm

Bensu i Riza na istom mjestu. Set.

https://www.instagram.com/demkahve/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyWed Feb 08, 2017 2:41 pm

Otkud znas da su Bensu i Riza?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyWed Feb 08, 2017 4:40 pm

U pričama su slike s njima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 EmptyWed Feb 08, 2017 4:41 pm

Večeras je fragi.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: