Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 5:01 pm

Aha, nisam pogledala price.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 7:08 pm

Prvo da kažem da se apsolutno slažem sa komentarom od početka do kraja i da si napisala sve što sam ja osećala i pomislila dok sam gledala epizodu.

Ovo za Sule odnosno Goncu sam isto i ja pomislila, komotno su mogli da joj daju glavnu ulogu. Već koliko epizoda gledamo najviše nju, sve se vrti oko nje. Izvinjavam se, ali ovu seriju niko nije počeo da gleda zbog Gonce. Izluđuje me kad u serijama vidim da sporedni glumci vode kolo, a glavni se pojave povremeno.
Sule i Cengiz glavni par, ona pati za njim, on pati za njom, evo u nestrpljenju isčekujem kada će da se pomire, sva sam ko na iglama. Staviću ih u potpis CenSu, do te mere sam impresionirana njihovom ljubavnom pričom. rolleyes

Moj komentar na nju i sve događaje oko nje je sule2 sule2 sule2 sule2 sule2.
Toliko serija sam odgledala, ne sećam se da je neki lik u meni izazivao toliko gađenje.
Zašto je ona uzela dete? Shvatili smo da mrzi Zeynep i da bi pre videla Melek mrtvu nego da bude sa njom, ali neka bar dete ostavi u domu, ako ništa imaće krevet i hranu, pored ove budale nema ni to. Da ovo nije serija dete bi odavno ako ne na psihijatriji, svakako završilo u bolnici od neljudskih uslova u kojim živi. Meni ne ide u glavu da neko može da ne voli svoje dete, ali hajde da kažemo da ima takvih osoba, ali kad ga već ne voliš i kad te boli uvo za njega, onda ga bar pusti da živi ko čovek kad već ima priliku. Tačno sam znala da će na kraju da pukne i da krene da je maltretira. A tek primenjivanje Cengizovih vaspitnih metoda ljutko ljutko ljutko A tek kad sam čula da je Cengiz ljubav jedina otišao zbog Melek, da nje nema on bi bio tu. I ono njeno cmizdrenje za njim, kukanje majko što si me rodila.... sule2 Ne razumem čemu sve to, jel možda trebamo da se sažalimo nad njenom sudbinom, da kažemo jadna Sule šta sve preživljava. Ta žena je imala mnogo bolje uslove za život od mnogih samohranih majki, imaš žene koje se stvarno bave prostitucijom da bi detetu obezbedile parče hleba jer nemaju drugi izbor. A Sule je imala krov nad glavom, posao, imala je uslove i da plati ženu da joj čuva dete, ukratko imala je sređen život, a ona je otišla i našla najvećeg probisveta i ološa koji joj je upropastio život i sad joj je krivo dete, a Cengiz je toliko dobar da je zaslužio da ga moli na kolenima da je ne ostavi. I šta sad scenaristi nama hoće da kažu sa njenim likom? Koja je poruka?
Ona scena sa prosjakom i hlebom me je samo još više razbesnela. Ajmo svi da aplaudiramo Sule, stvarno je dobar čovek, sažalila se na prosjaka koji joj je pomogao. Stvarno je humana u pm. Posle svega što smo videli, da nahrani celu Afriku, u mojim očima će biti skot.
I kog vraga predstavljaju one scene zavođenja sa Necipom. Daj molim te, RRA takvu gadost dozvoljava, a poljubac mladog zaljubljenog para je problem. Još da bude što očiglednije šta su radili ona se oblači, on zakopčava šlic. I bez toga nam je bilo jasno, nisu morali dva puta da prikažu. U svakom slučaju, komentar o njoj završavam u istom stilu : sule2 sule2 sule2..

Gonul i Cahide... Cahide je u ovoj epizodi bila dobra. Osim što je rekla Zeynep u zatvoru, ovde si, a još uvek misliš na Turnu, stvarno se trudila koliko god može da joj pomogne. Bila je ok i prema Gonul, očigledno je da je iz nekog razloga ne voli, ali nije pravila problem ni kada je došla kod nje, ni kada je Gonul tražila da ide Zeynep u posetu. Među njima postoji neki problem iz prošlosti, ali od Sule ne možemo da stignemo da vidimo o čemu se radi. Iskreno i ja sam očekivala da će Gonul više da se trudi, mada realno gledano, ona ne može tu mnogo ni da uradi. Ona ima veze sa one strane zakona, a Zeynep su trenutno potrebne legalne veze.

Očekivala sam da će Melek možda reći psihologu istinu, ali nije, rekla je da joj je dobro sa Sule i raspitivala se kada su posete u zatvoru. Ne znam zašto je Melek ispričala da joj je dobro sa Sule i zašto nije rekla istinu. Pretpostavljam da je dete zbunjeno i da ne zna šta treba da kaže, jer nema ko da je posavetuje.
Samo, kako je na foru uspela da uđe u zatvor, mala je genije. Definitivno je dete na kakvo bi Yakisikli Serdar bio ponosan. smeh

Razgovor izneđu Alija i Sinana jasno daje do znanja da će tu biti rivalstva. Takva je bila atmosfera, sevale su varnice. Ja sam Sinan team, nadam se da će i Zeynep biti. Ali je bez diskusije dobar, pažljiv, spreman da pomogne, ali kao što ti kažeš, mlak je, ja ću se usuditi da kažem nešto bezobraznije, ali brate malo mi je pičkast, ne volim takve muškarce, a naročito ne takve likove u serijama. Sinan je sušta suprotnost, iako ga ne poznajemo skoro uopšte, čovek ima držanje i stav. Više je šmeker.
Ne znam šta će po to, pitanju da urade. Vidim da ovi na DFu dižu bunu, ali ako ćemo da idemo logikom, Serhat je veće ime od Cana i nekako bi bilo glupo da je došao da bude rival sporednom liku, jer Ali je sporedan lik. Pored toga, nadam se da vide da je hemija sto puta bolja sa Sehatom i što je najvažnije, spajanje Sinana i Zeynep bi stvorilo prostor za novu priču, a od Alija i Zenep nema baš nešto materijala.
Slažem se da Serhat ima mnogo bolju hemiju sa Beren i Sinan je odmah uspostavio kontakt sa Turnom, dok Ali nije baš nešto. Ali je tu uvek bio kao Zeynepin prijatelj, ali on nema nikakav odnos sa Turnom. Videćemo šta će sad Sinan uraditi s obzirom da mu je postalo kristalno jasno da je Zeynepina priča istinita.

Još jedna stvar mi nije jasna. Zašto Ali nije hteo da prihvati ideju od Duru i da napiše onaj tekst. Taj tekst bi pomogao Zeynep, ali on kaže da bi napravio problem Melek jer jer bi se saznalo da je žrtva nasilja. Smatram da je to pogrešno, jer bi Melek bilo bolje u domu, a taj tekst bi podstakao nadležne institucije da se pozabave detaljnije tim slučajem. To mora da se reši. Šta će Zeynep, da ako bude puštena uz kauciju opet otme Melek? Ili da ostane kod Sule na milost i nemilost? Dete treba da ode u dom i da se normalnom i legalnom procedurom usvoji.

I zadnja scena mi je bila fenomenalna, Zeynepin pogled i stav. naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 8:15 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 8:26 pm

Sarp se jos nije izvukao iz jedne nevolje, vec su ga ubacili u drugu. Svakako da dogadjaji moraju da se vrte oko Sarpa, ali malo preterase. Sarpova vernost Celalu je vec dva puta bila na testu, treci put za tako kratko vreme je previse. Ok bi bilo da ce da se otkrije, ali posto je jos rano znamo da nece. Zasto Celal ili policija ne posumnjaju malo u Merta?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 8:30 pm

M: Imam za tebe vest koja ce te iznenaditi.
Pogodi ko je pored njega.
C: Ko?
M: Direktor Yusuf.
C: Saaaarp.
C: Da nije Sarp kao ti? Da nije usao medju nas.
M: Kao sto sam rekao, Sarp i Yisuf su zajedno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 8:48 pm

Sarp za dan zaljubljenih. smeh smeh smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 C4KqL0hWEAE31hY

Neko je postavio sliku i prokomentarisao, pa mi je bilo smešno, ali još smešnije je što očekuju da se u ovoj seriji slavi dan zaljubljenih.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 9:34 pm

I u Karadayu se slavio, verovatno zato očekuju. rolleyes

Slika je super.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 9:34 pm

Užas.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 9:34 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 C4KqAP5XAAgnUhn
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 9:38 pm

Allahim sana geliyorum!!! st_bond st_bond st_bond oho-ho oho-ho oho-ho naklon naklon naklon :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Stas1 Stas1 Stas1

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 PQSjU8An-uE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 9:55 pm

Evo slave dan zaljubljenih, imaju zajedničku scenu. smeh

U Karadayiu su slavili? U takvoj seriji i to seriji iz prošlosti? Yuh.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 10:10 pm

I Jopet imam najlepši avatar. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Baš yuh, a one kretenke što su seriju gledale samo zbog Kenana uživale u svim tim scenama kao da gledaju tinejdž seriju. A, kako i ne bi kad su više scena imali Mahir i Feride u toj epizodi nego Yaman i Mira, kojoj seriji milion puta više priliči da slave Dan zaljubljenih. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 10:24 pm

smeh smeh smeh smeh smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 10:28 pm

Pa tako i ovi sad navalili da Sarp i Melek slave. Idite ljudi gledajte neku ljubavnu seriju, tamo ce svi da slave.

Hahahaha, koja lujka. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 10:33 pm

Navalili da Sarp i Melek slave? Allah, Allah, pa kako to? Zar njih dvoje imaju fanove, pored jedinstvenog EyMera?
To je najveći štos, što u ovakvim serijama uvek najviše traže ljubav.

Žao mi što sam stala sa serijom, Kuhinja je kriva za sve. :cereeeeek:
Nemam pametnija posla nego da gledam opet sve ispočetka treći put. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 10:41 pm

Ma to su Cagini fanovi. Zapravo nije bitna Melek, samo neka se Sarp skida, ljubi, vodi ljubav pa s kim bilo, nije vazno.
Ne kazem ni ja da ne treba da bude vise ljubavi, ali bas da slave praznike je previse.
Ni Femir nisu slavili, oni su u to vreme bili kod Halila. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 11:44 pm

Evo i u Poyrazu slave, a sutra bas planiraju da ubiju coveka. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyWed Feb 08, 2017 11:58 pm

A yok, to vece planiraju, morali su da ode u sred proslave. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyThu Feb 09, 2017 2:03 am

Ma, to je malo pomodarstvo po meni, kako pre nije bilo toga, nego od skora uveli te gluposti da epizoda za Dan zaljubljenih mora da bude puna ljubavi u svim serijama, pa i u onim kojima to ne priliči.

Baš me zanima kako će Anne proći, sigurno ćemo gledati prvi kiss Sule i ovog novog i pomirenje Cengiza ljubavi jedine i nje. rolleyes
A, Zeynep u zatvoru da misli o Turni. smeh
Oni jedini neće imati epizodu posvećenu Danu zaljubljenih. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyThu Feb 09, 2017 1:15 pm

Meni dan zaljubljenih ne predstavlja nista. Totalno bezveze. Kad vidim gomilu srca i slicno za taj dan rolleyes Ali to je do mene, ja nisam romanticna, ko voli neka slavi.

Kad se samo setim Medcezir epizode i onih igrica, koliko je bila dosadna ta epizoda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyThu Feb 09, 2017 1:16 pm

Ako CenSu ne proslave taj dan, necu vise da gledam seriju. durica
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyThu Feb 09, 2017 3:36 pm

Pogledala sam 20. epizodu BM.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyThu Feb 09, 2017 3:59 pm

Aferin. Brza si.

I kakvi su ti utisci?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyThu Feb 09, 2017 5:32 pm

U principu ne znači ništa ni meni, ja čak ne zna se dal' sam za taj dan gora kad sam u vezi ili kad nisam. Volim romantiku, ali za taj dan je sve usiljeno, a naročito romantika. Još sad kako je Stas sa onom sektašicom, pitanje je kako ću preživeti taj dan. suze

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 EmptyThu Feb 09, 2017 5:36 pm

Sara Ulusoy ::
Ako CenSu ne proslave taj dan, necu vise da gledam seriju. durica

smeh smeh smeh

Kakvi smo baksuzi, dobićemo pravu ljubavnu epizodu, ali totalno kontra od onog šta bismo mi. lol!  
CenSu pomirenje, onaj treći tamo pati od ljubavi, prvi poljubac Gamze i onog njenog (ako dođu na red od Sule)..rolleyes . Ko kaže da u ovoj seriji nema ljubavi? smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: