Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 5:42 pm

Ajme, pa to bi bilo ostvarenje mojih snova. Ako se Gamze ne poljubi, to je ko da nisam ni gledala epizodu. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 7:16 pm

Saro, jel' ti i dalje gledaš CvG?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 7:42 pm

Ne. Odgledala sam prve 3, 4 i smorilasam se. Ne svidja mi se ni prica, ni ambijent, ni likovi. Jos uvek ne mogu da se pomirim s tim da je Kivo prihvatio tu glupost od serije i to posle dve godine pauze.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 7:44 pm

Gledam Icerde, Anne, EDHO i Bodrum Masali. Na Poyraza bacam pogled, glupo mi je sa prekinem kad sam do sad gledala, ali tu seriju su brutalno upropastili. Svaki dan se nadam da ce da se pojavi vest da ukidaju dok je jos u koliko toliko gledljivom stanju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 7:59 pm

I Slavica mi reče da je prestala CvG.

Dobro ti i toliko stižeš, ja da gledam Stasa svake nedelje ništa drugo ne bih stigla od repriziranja njega do naredne nedelje. smeh A, čak i ovako ne stižem ništa drugo. smeh Treba Icerde da nastavim, Sparks mi samo piše preporuke za preporukama, a i sama šta nađem zanimljivo ne stignem da odgledam od Kuhinje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 8:22 pm

Pa ja ne repriziram ništa, tako da nije problem da stignem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 8:23 pm

Caga uticaj smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 C4Pv8ZVWIAAk7EE
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 10:16 pm

Sara Ulusoy ::

Sule i Cengiz glavni par, ona pati za njim, on pati za njom, evo u nestrpljenju isčekujem kada će da se pomire, sva sam ko na iglama. Staviću ih u potpis CenSu, do te mere sam impresionirana njihovom ljubavnom pričom. rolleyes

Da bre, od silnog nerviranja nisam ni stigla da obratim pažnju na Cengiza. 'Ladno su prikazivali njih dvoje kako pate jedno za drugim kao najobičniji ljubavni par, jel' su ti scenaristi na drogama?! o Boze
Ali, ti si luda, kud ih spoji. smeh CenSu. smeh

Sara Ulusoy ::

Zašto je ona uzela dete? Shvatili smo da mrzi Zeynep i da bi pre videla Melek mrtvu nego da bude sa njom, ali neka bar dete ostavi u domu, ako ništa imaće krevet i hranu, pored ove budale nema ni to. Da ovo nije serija dete bi odavno ako ne na psihijatriji, svakako završilo u bolnici od neljudskih uslova u kojim živi. Meni ne ide u glavu da neko može da ne voli svoje dete, ali hajde da kažemo da ima takvih osoba, ali kad ga već ne voliš i kad te boli uvo za njega, onda ga bar pusti da živi ko čovek kad već ima priliku. Tačno sam znala da će na kraju da pukne i da krene da je maltretira. A tek primenjivanje Cengizovih vaspitnih metoda ljutko ljutko ljutko A tek kad sam čula da je Cengiz ljubav jedina otišao zbog Melek, da nje nema on bi bio tu. I ono njeno cmizdrenje za njim, kukanje majko što si me rodila.... sule2 Ne razumem čemu sve to, jel možda trebamo da se sažalimo nad njenom sudbinom, da kažemo jadna Sule šta sve preživljava. Ta žena je imala mnogo bolje uslove za život od mnogih samohranih majki, imaš žene koje se stvarno bave prostitucijom da bi detetu obezbedile parče hleba jer nemaju drugi izbor. A Sule je imala krov nad glavom, posao, imala je uslove i da plati ženu da joj čuva dete, ukratko imala je sređen život, a ona je otišla i našla najvećeg probisveta i ološa koji joj je upropastio život i sad joj je krivo dete, a Cengiz je toliko dobar da je zaslužio da ga moli na kolenima da je ne ostavi. I šta sad scenaristi nama hoće da kažu sa njenim likom? Koja je poruka?

Stvarno si sve rekla tako da mi samo ostaje da potpišem svaku reč. naklon
Ni meni nije jasna poruka.

Sara Ulusoy ::

I kog vraga predstavljaju one scene zavođenja sa Necipom. Daj molim te, RRA takvu gadost dozvoljava, a poljubac mladog zaljubljenog para je problem. Još da bude što očiglednije šta su radili ona se oblači, on zakopčava šlic. I bez toga nam je bilo jasno, nisu morali dva puta da prikažu. U svakom slučaju, komentar o njoj završavam  u istom stilu : sule2 sule2 sule2..

Znali su da ih tuže zbog Beren i scena koje glumi u stilu plaše se za psihičko zdravlje deteta, a ovakve scene dozvoljavaju. To me nešto mnogo asocira na onu priču oko cigareta i kvarenja omladine. Tipična turska dvoličnost. rolleyes

Sara Ulusoy ::

Gonul i Cahide... Cahide je u ovoj epizodi bila dobra. Osim što je rekla Zeynep u zatvoru, ovde si, a još uvek misliš na Turnu, stvarno se trudila koliko god može da joj pomogne. Bila je ok i prema Gonul, očigledno je da je iz nekog razloga ne voli, ali nije pravila problem ni kada je došla kod nje, ni kada je Gonul tražila da ide Zeynep u posetu. Među njima postoji neki problem iz prošlosti, ali od Sule ne možemo da stignemo da vidimo o čemu se radi. Iskreno i ja sam očekivala da će Gonul više da se trudi, mada realno gledano, ona ne može tu mnogo ni da uradi. Ona ima veze sa one strane zakona, a Zeynep su trenutno potrebne legalne veze.

Ja joj čak ni tu rečenicu nisam zamerila, iz dva razloga. Pre svega, ona je uplašena za Zeynep, ajde kad je konačno shvatila koliko je pogrešila i da je Zeynep njeno dete koje treba da štiti, pa sad u borbi za nju ni ne razmišlja šta priča, a kao drugi razlog ona to tako donekle zaista i gleda, što ne kažem da je dobra percepcija. Ali, za nju je Turna tu samo izvor problema, verovatno gleda šta je sve Zeynep mogla da postigne da se nije vezala za nju i da nije upala u kriminal. E, tu se razlikuju ona i Gonul, što Gonul zaista razume Zeynep i njen čin.

A, za Gonul generalno imam utisak da nije mnogo borbena osoba, to vidim i po drugim scenama, tipa sa starom Zeynep, pa i sa Sule. I sa Zeynep smo imali prilike to da vidimo u scenama kad je saznala da joj je ona majka. Ne volim takve osobe, nisam od onih koji smatraju da kad ti neko pukne šamar ti treba da im okreneš i drugi obraz.

Sara Ulusoy ::
Očekivala sam da će Melek možda reći psihologu istinu, ali nije, rekla je da joj je dobro sa Sule i raspitivala se kada su posete u zatvoru. Ne znam zašto je Melek ispričala da joj je dobro sa Sule i zašto nije rekla istinu. Pretpostavljam da je dete zbunjeno i da ne zna šta treba da kaže, jer nema ko da je posavetuje.
Samo, kako je na foru uspela da uđe u zatvor, mala je genije. Definitivno je dete na kakvo bi Yakisikli Serdar bio ponosan. smeh

Ja nisam očekivala, očito se dete plaši Sule. Nahvatala je strah i od nje i od Cengiza za sve ove godine. ljutko
Plus joj je nepoverljiva i ova žena, jer ja mislim da se ona u startu razočarala u sve njih kad je ona policajka odvela kod "mame". A, i to što kažeš, nema ko da je posavetuje, dosad je uvek tu bila Zeynep. Samo, ja se plašim da mala ne dobije cepanje ličnosti, kako je prvobitno kao Turna tražila svoju kornjaču, a posle kad je videla Sule i da kažem tako vratila Melek rekla da to nije njena kornjača.
Ali, dobro si ovo konstatovala, Serdar bi zaista bio ponosan na nju. smeh  I stvarno je genijalna, prosto ne mogu da verujem da sedmogodišnje dete može biti tako snalažljivo.

Sara Ulusoy ::
Vidim da ovi na DFu dižu bunu, ali ako ćemo da idemo logikom, Serhat je veće ime od Cana i nekako bi bilo glupo da je došao da bude rival sporednom liku, jer Ali je sporedan lik. Pored toga, nadam se da vide da je hemija sto puta bolja sa Sehatom i što je najvažnije, spajanje Sinana i Zeynep bi stvorilo prostor za novu priču, a od Alija i Zenep nema baš nešto materijala.
Slažem se da Serhat ima mnogo bolju hemiju sa Beren i Sinan je odmah uspostavio kontakt sa Turnom, dok Ali nije baš nešto. Ali je tu uvek bio kao Zeynepin prijatelj, ali on nema nikakav odnos sa Turnom. Videćemo šta će sad Sinan uraditi s obzirom da mu je postalo kristalno jasno da je Zeynepina priča istinita.

A, na DF-u su Alijevi fanovi? Vidim i na drugim mestima svi hoće Alinep. Saro, ti si kriva, i ja sam lepo u početku htela Alinep, ali sam zbog tebe skrenula sa pravog puta. lol!
Ali, ovo što ti kažeš, logički bi u svakom smislu trebalo pre da bude ZeySin, ali u ovoj seriji ništa nije logično i po pravdi. smeh

Ovo sam baš prokomentarisala, jer smo se pitale kakav će odnos Sinan imati sa Turnom. Ja sam se baš prijatno iznenadila, uopšte nisam očekivala da će onako u startu uspostaviti odnos sa njom. Na kraju će ona i verovatno odlučiti, za Zeynep. smeh

Sara Ulusoy ::
Još jedna stvar mi nije jasna. Zašto Ali nije hteo da prihvati ideju od Duru i da napiše onaj tekst. Taj tekst bi pomogao Zeynep, ali on kaže da bi napravio problem Melek jer jer bi se saznalo da je žrtva nasilja. Smatram da je to pogrešno, jer bi Melek bilo bolje u domu, a taj tekst bi podstakao nadležne institucije da se pozabave detaljnije tim slučajem. To mora da se reši. Šta će Zeynep, da ako bude puštena uz kauciju opet otme Melek? Ili da ostane kod Sule na milost i nemilost? Dete treba da ode u dom i da se normalnom i legalnom procedurom usvoji.

Ovo ni meni nije jasno. Jedino ako se plašio Suline reakcije po malu. A, meni se čini da je on još na početku hteo da piše tekst vezan za Melek, što je sad odustao?

Sara Ulusoy ::

I zadnja scena mi je bila fenomenalna, Zeynepin pogled i stav. naklon

Malo poređenje. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 E8IDifWrs74
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 10:51 pm

Sad tek videh onaj tvoj komentar u kom pitaš koje je Stas godište. Pa, sunce ti žarko, hoćeš sad da te prebijem? Za skoro dve godine koliko smo u ljubavi ti nisi zapamtila da je '85 godište. O rođendanu da ne govorim, daj Bože da znaš u kom godišnjem dobu je rođen. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 11:00 pm

Rođendan ne znam kada mu je, godišnje doba mi se čini da je negde krajem leta. A za godište sam pitala zato što sam pogledala koje je godište i tamo gde sam pogledala pisalo je '87. Mislim da je na Vikipediji.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 11:02 pm

Ja ću da te ubijem, ubiću te! jao
Da li si ti u toku šta smo Sparks i ja celog dana radile ovde, 2. jula??? Čak nam se i Poncha pridružila.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 11:03 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 11:04 pm

smeh smeh smeh smeh smeh

A gde mogu da zapamtim kad mu je rođendan, ne zezaj. Letos nisam bila toliko aktivna ovde, pa zato nisam slavila Stankov rođendan. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 11:06 pm

Vidiš da mene tu nema među tim porukama.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 11:07 pm

To moraš da znaš. durica

Aj oprostićemo ti za taj rođendan, jer si tek posle krenula na pravi put, ali za sledeći drugi jul ima i ti da slaviš. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 11:08 pm

Pisale smo mi i na ovoj temi, nema izgovora. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 11:10 pm

Ćuti, samo da raskine dotad sa Sektašicom, lako ćemo mi ovde opet lumpovati. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 11:18 pm

Mrs Bondarenko ::


Da bre, od silnog nerviranja nisam ni stigla da obratim pažnju na Cengiza. 'Ladno su prikazivali njih dvoje kako pate jedno za drugim kao najobičniji ljubavni par, jel' su ti scenaristi na drogama?! o Boze
Ali, ti si luda, kud ih spoji. smeh CenSu. smeh

Pa da, ono kad nije mogao da jede, jer mu je Sule rekla da su gladne i da im je hladno i ono kad mu nije bilo dovoljno para što mu je ova nova donela, kaže Sule to zaradi očas posla. Jasno su nam stavili do znanja da se vole i da je pomirenje na pomolu. Pretpostavljam da će je ljubav jedina videti sa onim tipom i da će se tako pomiriti. Aj ne mogu da verujem da razvijam teoriju kako će se dva monstruma pomiriti. facepalm facepalm facepalm Zaboravi, nisam ništa rekla. lol!

Vidim da neki na Dfu sumnjaju da je Sule trudna. Samo nam još to fali.

Mrs Bondarenko ::


Ja joj čak ni tu rečenicu nisam zamerila, iz dva razloga. Pre svega, ona je uplašena za Zeynep, ajde kad je konačno shvatila koliko je pogrešila i da je Zeynep njeno dete koje treba da štiti, pa sad u borbi za nju ni ne razmišlja šta priča, a kao drugi razlog ona to tako donekle zaista i gleda, što ne kažem da je dobra percepcija. Ali, za nju je Turna tu samo izvor problema, verovatno gleda šta je sve Zeynep mogla da postigne da se nije vezala za nju i da nije upala u kriminal. E, tu se razlikuju ona i Gonul, što Gonul zaista razume Zeynep i njen čin.

A, za Gonul generalno imam utisak da nije mnogo borbena osoba, to vidim i po drugim scenama, tipa sa starom Zeynep, pa i sa Sule. I sa Zeynep smo imali prilike to da vidimo u scenama kad je saznala da joj je ona majka. Ne volim takve osobe, nisam od onih koji smatraju da kad ti neko pukne šamar ti treba da im okreneš i drugi obraz.

Ako realno pogledamo Cahide i ako se stavimo na njeno mesto, može se reći da je u pravu. Ona prvenstveno misli na Zeynep i kako nju da izvuče iz problema. A zna i Turna može da napravi samo još veći problem. Ali s druge strane mislim da bi trebala da razume Zeynep, zato što je i ona nju usvojila. Doduše, legalno, ali ako stvarno voli Zeynep kao da joj je rođena ćerka, niko bolje od nje ne može da razume Zeynepinu povezanost sa Turnom.

Što se Gonul tiče, odlična ti je procena, nije borac. Niti se trudila da pridobije Zeyneo kada je saznala, niti se sad trudi da objasni svekrvi zašto joj je ubila sina. Ni ja ne volim takve osobe, naročito ja, meni se jezik vuče po podu, na dupe bih progovorila. smeh

Mrs Bondarenko ::

Ja nisam očekivala, očito se dete plaši Sule. Nahvatala je strah i od nje i od Cengiza za sve ove godine. ljutko
Plus joj je nepoverljiva i ova žena, jer ja mislim da se ona u startu razočarala u sve njih kad je ona policajka odvela kod "mame". A, i to što kažeš, nema ko da je posavetuje, dosad je uvek tu bila Zeynep. Samo, ja se plašim da mala ne dobije cepanje ličnosti, kako je prvobitno kao Turna tražila svoju kornjaču, a posle kad je videla Sule i da kažem tako vratila Melek rekla da to nije njena kornjača.

To za kornjaču je objasnila u razgovoru sa onim Necipovim gorilom, rekla je da je ostavila kornjaču da joj se ne bi desilo isto što i zecu.

Mrs Bondarenko ::

A, na DF-u su Alijevi fanovi? Vidim i na drugim mestima svi hoće Alinep. Saro, ti si kriva, i ja sam lepo u početku htela Alinep, ali sam zbog tebe skrenula sa pravog puta. lol!
Ali, ovo što ti kažeš, logički bi u svakom smislu trebalo pre da bude ZeySin, ali u ovoj seriji ništa nije logično i po pravdi. smeh

Ovo sam baš prokomentarisala, jer smo se pitale kakav će odnos Sinan imati sa Turnom. Ja sam se baš prijatno iznenadila, uopšte nisam očekivala da će onako u startu uspostaviti odnos sa njom. Na kraju će ona i verovatno odlučiti, za Zeynep. smeh

Uglavnom su Alijevi fanovi i hoće da popizde što je Serhat došao. Čak idu toliko daleko da povezuju pad rejtinga sa njim. Mislim to je budalaština, rejting je pao zbog Survivora, ali počinje polako da se penje zbog ovih događaja oko Zeynep.

A šta da radim kad mi čovek nije legao. Ajde nekako sam mogla da prihvatim kad nije bilo alternative, ali sada nema šanse. Čak i ako je spoje sa Alijem, ja ću hteti da bude sa Sinanom.

Mrs Bondarenko ::



Malo poređenje. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 E8IDifWrs74

Kad se samo setim koliko me je Ezel iznervirao u toj sceni. ljutko
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyThu Feb 09, 2017 11:19 pm

Raskinuće sa sektašicom garant. Otkačiće ona njega kad shvati da je šipka ipak njena jedina ljubav. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyFri Feb 10, 2017 1:40 am

Glavom i bradom CenSu. smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Allahiiiiiim bu neeeee!!!!!! Neka mi neko kaže da je ovo šala, moj nervni sistem ovo ne može da podnese.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyFri Feb 10, 2017 1:47 am

Ja se nerviram što je u ljubavnoj mladalačkoj seriji glavni par nikako da bude srećan, oni su u ovakvoj seriji napravili CenSu koji ne mogu jedno bez drugog. Sule se udaje, žena se ladno udaje, inanamiyorum. Deliricem. jao jao sule2 sule2 sule1 sule1 ljutko ljutko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyFri Feb 10, 2017 2:02 am

WTF?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyFri Feb 10, 2017 2:03 am

Da li su oni realni, da li su oni normalni??????!!!!!! o Boze o Boze o Boze ljutko ljutko ljutko sule2 sule2 sule2 flop flop flop
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyFri Feb 10, 2017 2:06 am

Aaaaa, poludeću, sad ne mogu da se smirim. Ne mogu da verujem da će nam stvarno servirati pomirenje i venčanje srećnog para. ljutko ljutko ljutko ljutko ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 EmptyFri Feb 10, 2017 2:16 am

Kako šta je, pa gospođa Sule i ljubav jedina slave St. Valentine's day.
I oni su to stavili u fragman. Znači u fragmanu nema glavnih glumaca, ima Sule. Kad je ona tu, ko je uopšte Zeynep?

Samo neka tako nastave, uskoro će im rejting biti 3.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 32 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: