Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 5:21 pm

A, šta, Caga posetio set Anne? Nije im valjda set na istom području?

Valjda će se slikati na nekoj dodeli nagrada, bar. Mada tu priželjkujem i sliku sa Kivom. A, po svoj prilici neće biti ni sa jednim. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 5:24 pm

Poncha ::
Ipak Evremov. Malo mi je krivo.

I meni, mada se fanovi još uvek nadaju. Kao objašnjenje je ponuđeno da je Yildiz videla Faryalija sa drugom, mislilaje da je vara i otišla sa Evrenom. Abortirala je Faryalijevo dete i kasnije rodila Atesa.

Ali u seriji se ionako ne zna ko je čije dete, sad ni Aslin otac ustvari nije njen otac, tako da su tu temu prebacili na nju. Bilo bi previše da se paralelno bave istom temom sa oboje.


Poncha ::
I vas dvije, gdje sete se uhvatili Sude. Ta žena je totalno nezasluženo prošla. Nije mene briga za Faruka. Eto mu, neka odgaja dijete, nego je ona dobila sve. Novce od staroga, dijete... A Kenan. U zatvoru, sam, bez igdje ikoga svoga...

U toj seriji je većina sporednih likova dobila potpuno nezaslužen kraj. Kažnjeni su jedino Ayse i Kenan, a mnogo manje su zaslužili da budu kažnjeni od Sude, Giraya, Hasana. U odnosu na njih troje i Asim Sekip Kaya je zaslužio da bolje prođe. Ece je u toj seriji favorizovala likove, čudi me da Orkun nije završio na Sejšelima umesto u ludnici.

Mrs Bondarenko ::

A, mislim da bi se tako i ona bolje ukrotila. Ovako šta, dobije ćebe, dobije čaj, dobije pare i kako ti uzvrati? Tako što ti dete prijavi policiji. A, da je dobro namlatila, kakva je idiotkinja još bi počela da gaji poštovanje prema njoj. Vidimo po Cengizu, ajde što joj je dete zlostavljao, ko to mari, ali što je nju lepo našamarao i evo, ne može da živi bez njega.

I tu si u pravu, batine na Sule deluju vaspitno.

Cengiz je već ustao i izgleda odmah počeo sa vaspitnim metodama. Sigurno je poludeo što je ova bolesnica prijavila Zeynep, a taman je mislio da uzme lovu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 C3aylafWQAQzNyA



Nego, Caga i Beren su preslatki to stoji, ali mi je prvo delovalo zabrinjavajuće da Melek i Sarp imaju scene na istom mestu, posle sam videla policijski auto iza njih, pa pretpostavljam da je u policiji. Ako ništa drugo bar je na bezbednom, nije oteta u nekom hangaru. Ali izgleda da će se situacija sa Zeynep odužiti i na 14. Epizodu, čim se još uvek bave policijom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 5:29 pm

Mrs Bondarenko ::
A, šta, Caga posetio set Anne? Nije im valjda set na istom području?

Valjda će se slikati na nekoj dodeli nagrada, bar. Mada tu priželjkujem i sliku sa Kivom. A, po svoj prilici neće biti ni sa jednim. smeh

Nije niko posetio ničiji set, set je bio na istom mestu. Prema slici, u istoj policijskoj stanici.
Verovatno su jedni završavali, a drugi došli da počnu, pa su se sreli. A Caga je sigurno ušao na set, skoro ista ekipa koja je radila AFK, radi Anne.

Možda bude neka slika sa Altin Kelebeka, oboje će biti nominovani, a oboje su najviše i zaslužili da dobiju nagradu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 6:50 pm

Imamo jos jednog scenaristu. Koliko sam uspela da vidim na spici Volkan Sumbul.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 6:57 pm

I ja mislim da je Caga došao se javiti starim poznanicma.

Ja mislim da je bio i u prošlom nastavku taj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 7:01 pm

Ne znam, nisam gledala spicu za prosli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 7:23 pm

Glavno pitanje. Da li je Davut ljubomoran sto je Sarp sa Melek u sobi ili sto je Melek sa Sarpom? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 7:52 pm

Baris je čuvar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 7:57 pm

Dobro se vratio, nedostajala nam je njegova inteligencija amebe. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 8:10 pm

Mert!!! ljutko ljutko ljutko
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 8:16 pm

Eylem, Fusun, Mert!!! Sabir!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 8:27 pm

Potpisujem ti ovo za njih...

Znači, Sarp zeznuo ovoga.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 9:06 pm

Aaaa Eylem ipak ima obrise mozga.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 9:11 pm

I ko je sprečio Melek da se upuca? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 9:13 pm

Poncha ::
Naravno da prepoznajem Vlada.

A, voliš ga i ti. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::

Nego, Caga i Beren su preslatki to stoji, ali mi je prvo delovalo zabrinjavajuće da Melek i Sarp imaju scene na istom mestu, posle sam videla policijski auto iza njih, pa pretpostavljam da je u policiji. Ako ništa drugo bar je na bezbednom, nije oteta u nekom hangaru. Ali izgleda da će se situacija sa Zeynep odužiti i na 14. Epizodu, čim se još uvek bave policijom.

Kako si počela, zamislila sam Sarpa i Melek u zatvoru. smeh
Zapravo, mi se ovde mučimo sa kim će Zeynep spojiti, tamo nas nervira što nema SarMel scena, a najbolji bi bili Sarp i Zeynep. lol! I kao likovi su vrlo slični.
Odužiće se, pa mora Cansu da odleži u zatvoru za sve ono što kao Eysan nije. lol!

Sara Ulusoy ::
Ece je u toj seriji favorizovala likove, čudi me da Orkun nije završio na Sejšelima umesto u ludnici.

smeh smeh smeh
Ovo i mene čudi. Posebno kako je dala dosta prisnih momenata njemu i Miri na početku druge sezone.

Sara Ulusoy ::

Možda bude neka slika sa Altin Kelebeka, oboje će biti nominovani, a oboje su najviše i zaslužili da dobiju nagradu.

Slažem se.

En iyi erkek oyuncu - Cagatay Ulusoy
En iyi kadin oyuncu - Cansu Dere

I onda zajednički selfi dve Vagice. :cereeeeek: Mada kako oboje "vole" i praktikuju selfije, teško, ali može neko drugi da ih slika. Red je.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 9:26 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Dylug8
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 9:29 pm

Još ispalo ovo najbolje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 9:44 pm

Ne čitam ništa o Mertu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 9:47 pm

I ne znam vama, ali meni pola epizode dosadno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 9:50 pm

Sada ću ja propisno da ispljujem Merta, hic merak etme.

Meni je skoro cela epizoda bila dosadna.

Sneak peek, pozivam se na Bihicinu sliku koju sam postavila gore.

Bondarenkova, izgleda da će Sarp i Zeynep zajedno da leže u ćorci. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 9:54 pm

Ljuta sam nemoguće. Sad tek više ništa dobro o Mertu ne mogu reći. Važnije je da on uhiti Sarpa, nego išta.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Giphy
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 9:55 pm

Sara Ulusoy ::


Bondarenkova, izgleda da će Sarp i Zeynep zajedno da leže u ćorci. lol!

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 9:56 pm

Neka leži. Možda se odmori.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 10:07 pm

Skandal!!!!

Puhu ide i govori ljudima da gledaju Survivor a posle na puhu tvu da gledaju epizodu. Kerem Catay je izgleda na heroinu, drugačije ne mogu da objasnim ovaj bezobrazluk i nepoštovanje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 EmptyMon Jan 30, 2017 10:08 pm

Znači ja u budućem komentarisanju zaostalih epizoda, ako budem imala nešto lepo o Mertu da kažem da prećutim? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: