Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 5:56 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 16107393_1206406972745901_1457558653295761496_o

Ko su ovi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 6:12 pm

Ne znam ko su ali slika je smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 6:14 pm

Ovi iz raznih udruženja za životinja će da ih linčuju zbog ovolikog krzna. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 6:19 pm

Sliku je postavio Umut Evirgen. U St. Moritzu su.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 6:56 pm

Veruj mi da ce Poncha prvo uociti da Caga, ne Sarp lezi na hladnom betonu. lol!

E stvarno, gde je Eylem? Pasce rejting, Eylemina armija fanova ce da bojkotuje epizodu, nema je ni na slikama, ni u fragmanu, ni u ozetu. lol!

S obzirom da je Caga u Svajcarskoj, vrlo je moguce da ima malo scena u 19.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:15 pm

A jesam li ja vama rekla koliko ste krasne?

Naravno da sam planila.
Hajde... Prvo, znaju da je Caga bolestan za čas i još ga strovalili na hladan beton. I ovaj Mert... Taman se nekako pomirim s njim i bude mi ga žao on, da prostite, sve zas...

ljutko

Ozet nikakav. Kontam da je ili Sarp dojavio gdje su, kao da je nešto čekao... Ili je direktor pratio Sarpa preko mobitela.
Sve ostalo u ozetu je mlaćenje prazne slame, Coskun ih vodi sve.
Slike nisu loše, one ostale...

Nadalje. Caga ode. Vidi ga, ajde bar je toplo odjeven. Nemojte da sad čujem vas, ako ste i pobornici životinja, nikakve pritužbe, optužbe... bit će i previše ako se javi neki profesor doktor sa svojima.
Bitno je da mu je toplo. Kontam da su 18. snimili, par dana će otići. Ne znači nužno da će ga biti manje u 19., ali je moguće. Treba i jedna dosadna epizoda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:15 pm

I što ovaj Mert sad umišlja? Što li hoće?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:16 pm

I tko je ovo na setu s njim?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 C2nbhFCXEAAce2x
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:32 pm

Jesam rekla? Ko da ja ne poznajem Ponchu. :cereeeeek:

Canim, ako ti je za utehu, koliko znam, glumci ne leže na hladnom i prljavom betonu, uvek ispod sebe imaju nešto što se posle obriše u montaži.

Jes vala, Mert nikako da nam dozvoli da ga volimo. Ali čim je potegao pištolj i ovako besno drži Sarpa za bradu, nešto krupno je u pitanju, nije obična njihova standardna rasprava.

Verovatno je Sarp dojavio gde su, jer je bio svestan da će Celal ubiti Coskuna.

Fanovi kažu da su im slobodni dani petak i subota, tako da je moguće da je otišao samo na dva dana i da će u nedelju ujutru da se vrati.
Za ostale ne znam, ali ja volim pravo krzno i nisam nikakav aktivsta. Ti aktivisti po meni mlate praznu slamu, ko hoće da nosi krzno nosiće ga i sa njima i bez njih.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:39 pm

I zar danas ne treba da izađe drugi fragman?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:42 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 C2oXyuQXEAAJ_is
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:50 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 C2opFYkWgAA9Ugg

Evo čime se bave druge fan grupe da bi njihov glumac dobio nagradu. Otvaraju gomilu lažnih profila da glasaju.
A da ne pričam o tome da za ilkera glasaju i Bursinovi i Eymer fanovi samo da Cagatay ne bi dobio.

Šta da kažem, pozdrav iz St. Moritza.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:50 pm

Hvala ti. Naravno, kad ja stalno tupim o hladnome...

Pa naravno da je utješno ako nije baš bio na hladnom betonu ležao. Jer znaš koliko traje snimanje takvih scena... Pa ponovi, pa ovo, pa ono. kisic
Ali to nije pomoglo Mertu. Ljuta sam.
Ovo je valjda nešto što je saznao u postaji, još je uvijek Sarp u istoj odjeći kao u prošlom nastavku.

Moguće.

Ja isto računam da su s onim praznim tjednom dobili koji dan više pauze i sad je lijepo iskoristio i otišao malo na odmor, par dana. Tako da možda i ne bude trpjela epizoda zbog njega.
Ali bitno je da je njemu toplo, znamo da on gušta.

Dobro je.



Što se fragija tiče, a ja sam računala da će danas.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:52 pm

Nemoj mi spominjati te nagrade. Tako je lani Caga vodio, a onda je netko drugi na kraju pobijedio. Čini mi se, Burak.

Ovo je užas. Znači, otvaraju druge profile.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:56 pm

Izvještavaj ima li ovih koji će uputiti tužbu na račun Cage.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:57 pm

Fragi večeras.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:57 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 C2osErfWEAApy_q
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:58 pm

Vala ja pristajem i da ga jednu epizodu manje gledamo, samo da se malo odmori, stvarno užasno izgleda poslednjih dana.

Verovatno, možda je saznao da je Sarp ispitivao Coskuna, pa traži da mu kaže šta mu je Coskun rekao, a Sarp ga kao po običaju odjebao pa je ovaj popizdeo.

Možda su ostavili fragman za sutra, pošto počinje Survivor, pa da malo dižu rejting seriji koja sutra ide.

Jeste, to je bilo prošle godine za ovu istu nagradu koliko se sečam. Pa Caga je i ovde vodio pa su se odjednom približili i onda je Ilker prešao u vođstvo. Da je bar neka važna nagrada pa da je vredno tolikog truda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 7:59 pm

Aha, ipak je večeras. Dobro je što je ova scena.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 8:01 pm

E što se ovoga tiče mogu samo da ga mrze. Prvo nije zabranjeno nositi krzno, a drugo očigledno da to daju gostima hotela, da nije njegovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 8:02 pm

I ja. Ako treba neka se pošteno odmori, a neka cijelu epizodu budu dosadne scene. Ja ne moram gledati, a ovi neki neka guštaju.

Već me živcira.

Mislim da je ista nagrada u pitanju. I Caga tako vodio i onda ga Burak prestigao. Ma, namješteno nešto.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 8:02 pm

E, vidiš da svi imaju isto.

A i da je njegovo, toplina je bitna. Medo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 8:07 pm

I mene živcira. Ali hajde da vidimo koji mu je razlog.

Čim možeš da glasaš sa sto lažnih profila, nije regularno.

A sigurno će se naći neki lažni moralista kome je potrebna reklama, ovo je prilika koja se ne propušta..
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 8:09 pm

Nemam ništa za napisati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 EmptyFri Jan 20, 2017 10:08 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: