Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptyFri Jan 20, 2017 10:13 pm

Uspjeli su izgleda ovi. Ilker je pobijedio u anketi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 7:11 am

Dok je fragman uzasao ja sam zaspala. Nikada mi nece biti jasni zasto cekaju do ponoci da bi dali vec spreman fragman.

Sarp je pustio Coskuna, zato je ovaj toliko poludeo.

Ovo sa Melek je veliki dogadjaj. Melek ce sada biti protiv Celala, sta ce sada Sarp, Davut, Mert?
Nadam se da ce tu da napisu neki interesantan zaplet, glupo bi bilo da mu brzo oprosti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 7:23 am

Neka su vala. Ako im je satisfakcija da im glumac dobije nagradu na prevaru, no problem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 9:07 am

Pa to i ja kažem. Puste fragi nakon ponoći. Kome ga u tada puštaju?

Dobro, Sarp ga je pustio. Ali da ovaj nije smetao, Coskun bi bio sa Sarpom.

I meni se čini. Znači, ovo je nakon što razgovora s Mertom.
A bolnica? To je prije ovog u kući?




Nije još gotovo s anktama. Vidim kad uđem da se još može glasati. Sad trenutno vodi Cagatay, s nekih 130 glasova prednosti. Ali ovo što rade je glupo i nepošteno.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 9:27 am

Mozda ga i nije pustio, mozda im je pobegao dok su se raspravljali. Ali pitanje je kako im je pobegao copavi Coskun, da su malo brze hodali za njim stigli bi ga

Bolnica je verovatno nakon otmice, a ovo sa pistoljem bi moglo da bude pred kraj epizode, ako ne i zadnja scena, mada zadnju scenu jos ni jednom nisu stavili u fragman.

Znaci Caga je u prednosti. Sqda ce da otvore 130 laznih profila na fejsu i da ga prestignu. Ne znam samo kako ih ne mrzi, ne bih otvarala lazne profile ni da ja trebam da uzmem nagradu, a ne glumac ciji sam fan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 9:33 am

Možda. A što je Sarp trebao kad ga je ova budaletina zaustavila s pištoljem? Da, naravno, glup je što ga je pustio.
I meni je čudno kako je uspio pobjeći.

Ali nema Melek ovu košulju kad je otmica, ili ima? Nikako da posložim... Znači, bolnica, Mert i Melek na starom mjestu, Melek kod Celala. Je li?

U prednosti je. A o ovom otvaranju lažnih profila nemam neko dobro mišljenje. Rekla sam i prije.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 9:33 am

Imamo novu forumašicu na forumu. Jeste li vidjele?
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 10:33 am

Nemam što dodati,neka se on nama odmori,preživjet ćemo mi...I ono najbolje čim
je otišao na odmor znači i da mu je zdravstveno stanje dobro.
Stvarno Saro znaš je u dušu kezz
Ja sam sad glasala ,znam Poncha da si mi govorila ranije,ali sam zaboravila,Caga
vodi oko 100 razlike.

I naravno sad je Sarp glup,zato što ga je ovaj napao..ni ja nikako sa Mertom
na zelenu granu. kezz

Melek je prije otmice kad je zvala Sarpa imala drugu košulju,ovaj napad na Celala je sigurno
poslije razgovora s Mertom...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 10:50 am

A vidi nas. Ko u zbor. Najbitnije je da Caga odmori, lako ćemo mi za iduću epizodu. I bravo. Ako je išao na skijanje, sigurno je i bolje on.

Glasala sam ja davno, ali ušla sam da vidim kako stoji. Neka si ti glasala.

Pa naravno da je Sarp glup. Kako bi inače mlađi braco ispao pametniji? Lakše je bilo napasti Sarpa, nego ići za njim i Coskunom.


E pa to i kažem. Ta košulja je nova. Znači da je u bolnici završila nakon razgovara s Mertom, a prije nego je došla k Celalu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 11:11 am

Imamo novu forumašicu? Dobrodošla. Javi nam se.

Svakako će Mert ispasti glup koja god da je opcija u pitanju. Mislim da je tema zatvorena za raspravu. lol!

Aha, znači ima drugu košulju. E pa onda ne znam što je završila u bolnici. Da joj nije pozlilo kad joj je Mert rekao za Celala. To mi deluje kao moguće, s obzirom da je Mert s njom u bolnici. Idem da vidim da li imaju istu garderobu u toj sceni kao u bolnici.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 11:24 am

Mert i Melek su isto obučeni u onoj sceni iz Sneak peek a i u bolnici i Melek je isto tako obučena u sceni sa Celalom. Znači prvo ide njihova scena gde joj Mert kaže da joj je Celal ubio majku, onda njoj verovatno pozli, pa bolnica i kad izađe iz bolnice ide pravo kod Celala da se obračuna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 11:35 am

Imamo. Nadam se da će se javiti na ovu temu, a ne samo čitati. Zanima me tko nas sve čita.

Čuj, glup... Nama Mert, drugi pak pljuju Sarpa... Slažem se s tobom.

Tako i ja mislim. Da je došla kući, sutradan otišla k Mertu, završila u bolnici. I kad je puštena pravac Celalu.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 5:26 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 5:46 pm

Hahaha yapistim-zalepila se, ovako bismo i mi. lol!

Nego kad se vec tagovala u kom je hotelu, mogle bismo nas dve da se zaletimo caskom. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 5:49 pm

Nije ženska luda.

Pitaj me što sam sve istražila.

smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 5:56 pm

Kao videla je Turcina pa se zalepila, ma idi bezi, bas bi se zalepila da je videla nekog tamo Hasana iz Gaziantepa. lol!

Ne sumnjam da si sve istrazila, garant znas i sta je doruckovao. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 5:59 pm

A tako? To zato jer je Turčin.

Ne znam što je doručkovao, ali bacila sam oko na to što hotel nudi... Cijene, što ima od hrane...






Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 6:06 pm

Zato, kako da ne. I Umut i kompanija si Turci kako se sa njima nije slikala, nego nadje bas Cagu. lol!

Mogu misliti koje su cene u hotelu Kempinski u St. Morizu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySat Jan 21, 2017 6:11 pm

E baš...

Pa onako. Ima ih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySun Jan 22, 2017 9:20 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 IMG_0302
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySun Jan 22, 2017 11:56 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 C2w1ZzIXgAAWPvm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySun Jan 22, 2017 12:55 pm

Kad pogledam fragman i slike, mislim da taj događaj ide ovako...

Yusuf javlja Sarpu kada će Coskun biti pušten, Sarp dolazi prvi i uzima ga, Mert ih sreće usput, uperi pištolj u Sarpa i pokušava da preuzme Coskuna i dok se oni raspravljaju, Yasar šalje svoje ljude koji pod pretnjom oružjem uzimaju Coskuna i Yilmaz kardesler nastavljaju da se svađaju i tuku.
Jer u fragmanu Mert pre nego što skoči na Sarpa (i baci ga na ’ladan beton smeh ) stoji okrenut leđima sa rukama podignutim uvis.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySun Jan 22, 2017 1:09 pm

Ima to logike.

E, dašta nego hladan.


Nego, jesi li vidjela da je Ilknur objavila na instagram stories sa seta sliku. Što ona tamo radi? Spema odjeću za Cagu ili?

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySun Jan 22, 2017 1:47 pm

Videla sam. Verovatno je zbog Cage na setu. Pretpostavljam da se i on vratio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 EmptySun Jan 22, 2017 1:48 pm

Tako i ja računam. Ako se nije još vratio, vraća se uskoro. Može ona odjeću pripremiti prije nego dođe on na set.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: