Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:02 pm

Juče je Oya Dogan gostovala u jednoj od onih trač emisija na Kanalu D i rekla je da je čula da će sledeće godine da se snima film Icerde, ali da nije sigurna informacija.
Ona nikad ne priča u prazno i ako je tako nešto čula znači da Ay yapim razmišlja o takvom projektu.
Znači ako ne bude druge sezone, biće film. Onda bi čak u filmu mogao da bude kraj serije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:07 pm

To im nije loša ideja. U principu većina tih kriminalističkih serija je imalo nastavke i krajeve u vidu filmova. Tipičan primer Dolina Vukova. Samo, ko će onda čekati da film izađe u bioskopima, pa da to prebace na net.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:08 pm

U stvari super, vas dve ćete u čekanju toga gledati sve Stasove nove filmove. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:10 pm

I meni se sviđa ideja. To im je prilika da zarade pare, a da ne idu u drugu sezonu koja bi bila fatalna greška po meni. Jedino je problem čekati i na sve moguće načine izbegavati spojlere. Za Delibal mi nije bio problem što sam znala kraj, ali ovde ne bih da znam kraj pre nego što budem u prilici da gledam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:12 pm

Yok ya, serija sve sreća ima sasvim dovoljno, zabavićemo se sa Turcima dok ne izađe film. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:15 pm

Ali, canim benim, veruj mi da bi i Caga više voleo da gledaš Stasa, nego da ga varaš sa drugom braćom Turcima. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:20 pm

Hahahaha, koje su ovo metode ubeđivanja. smeh smeh smeh

Šta da mu radim kad volim Turke. Moraćete i on i ti i Stas da se pomirite s tim. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:21 pm

Uh, boli njih dvojicu uvo za nas, da znaju kakve smo, ne bi ni želeli da smo njihovi fanovi. smeh smeh smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:23 pm

Zašto, molim te? Mi njih sasvim dobro predsavljamo. Evo pogledaj mi pratimo Stasovu karijeru zbog tebe, znamo sve o njemu, a nismo čoveka ni minut gledale. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:26 pm

Kako ni minut, a svaki moj klip od po 4 minuta? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:27 pm

Ti da govoriš u svoje ime, znaš. Poncha je recimo pola VMLj-a odgledala. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:32 pm

A jeste, odgledale smo klipove.

Stvarno? Nisam znala da je gledala. Gledala sam i ja nekoliko minuta i toliko od mene. Da ti odmah kažem, vidim da si uhvatila zalet za ubeđivanje, pa da se ne trudiš za džabe. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:35 pm

I dopalo joj se. lol!

Ma, nikad ja od toga neću odustati, znaš ti mene kad se nečeg uhvatim. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyThu Feb 02, 2017 11:46 pm

Mrs Bondarenko ::

Da, ali Melek nije ispala onako kako sam ja očekivala. Možda tu malo i detinjasto reagujem, ali toliko sam ljuta što joj je lik otišao u totalno drugom smeru na scenariste i na Bensu što nije sposobna takav jedan lik da glumi, da me iziritira čim vidim one okice koje jure Sarpa. Da se razumemo, Sarpa obožavam i ne dovodim u pitanje što on to zaslužuje, ali jednostavno mi smeta, ne volim to tako. A, i ja sam na onom delu kad je ona pristala i da je otme i još ga grli, a on hladan, pa posle Sarp Sarp Sarp, kome treba Celal baba da se zahvali, Sarpu naravno, itd.

Sve što se Melek tiče je otišlo u potpuno drugom smeru u odnosu na naša očekivanja, i ona kao lik, a i njena veza sa Sarpom. I ja sam očekivala od nje pre svega malo strastveniju i impulsivniju ženu. Ali od Bensu možemo da dobijemo samo ovoliko.
Sarp je zapravo vrlo često hladan prema njoj, tako da ja nikako ne mogu da budem sigurna u njegovu ljubav prema njoj. Mislim oseća on nešto prema njoj, ali nije to neka luda ljubav kakvu smo mi očekivale. Pa toliko sam više poludela što nema ništa od njih dvoje da sam otišla i našla sebi drugi par. Ubi me ova sezone bez ljubavi u serijama. smeh

Mrs Bondarenko ::

Btw, 'oće neko da mi objasni što se Mert onako oduševio kad je čuo da je Melek sama pobegla sa Sarpom? Ispadoh samoj sebi glupa u toj sceni, ništa nisam razumela. I tu je Mert počeo da me nervira, to sam zaboravila da kažem, Fusun teyze i gazteci kiz su mu postale čitav životni smisao, totalno je bila drugačija reakcija kad je čuo da je Melek oteta i da su ove dve otete. Sad, naravno, ja tu razumem i Melek i Merta otkud tolika vezivanja i čitava ta priča, ali opet kažem džabe kad to tako ne volim.

Zato što je spasila Fusun i Eylem. Inače sigurno ne bi tako reagovao da je poblegla dobrovoljno sa Sarpom da bi spasila njega.
To i jeste ono što ja pričam. Mert se fokusira na potpuno pogrešne stvari i zato stalno greši. Recimo Sarp ima cilj i bori se za taj cilj da nađe Umuta i da uništi Celala, tu niko ne može da mu stane na put. A Mert, te Fusun, te Eylem, te Sarp, te Celal u totalno se pogubio u celoj toj priči. Pa ne možeš biti i za Tita i za kralja. Razumem ja da je to zov krvi i da se vezao za Fusun jer nije imao majku, ali onda neka odredi sebi za cilj da nađe majku i neka se bori za to. To može da pokuša i bez Coskuna. Policajac je, toliko informacija mu je dostupno.

Mrs Bondarenko ::

A, da ne govorim o tome što je toj sceni prisustovala najdraža Eylemica, jer zaboga jako je bitno da mi i tu dobijemo jednu Eymer ljubavnu, njihova je ljubav jača od svega, Ezel i Eysan im nisu ravni. Pritom je njen mozak veličine graška se setio šta će preseći dalje batinjanje tek nakon što je čoveka ubio od batina. rolleyes Mislim, dobro se nije setila da kaže da će napisati tekst nakon što je umro.

Meni i dan danas nije jasno zašto ona nije napisala taj tekst. Jedino što mi pada na pamet da se uplašila Celalove reakcije. Inače ionako mrzi Celala, dere se na Melek kad god je vidi samo zato što je povezana sa Celalom, mogla je komotno da napiše tekst.

Mrs Bondarenko ::
Što, šta je uradio?

Znao je da je Celal Melekin otac i da je ubio njenu majku i nije joj rekao, a sad je uhapsio Sarpa ni krivog ni dužnog zato što misli da je ubio Coskuna, a Melek se ništa od toga ni malo nije svidelo.

Mrs Bondarenko ::

Koga, koga? Nemoj samo Minika, canim benim, kako je zagrlio Sarpa, dobro obojica nisu pali. smeh Tu mi je i Melek bila prirodna, odnosno u toj sceni sam videla Cagu i Bensu, a ne Sarpa i Melek.

Neće Minika. Rešićemo se najverovatnije tog novog lika Yasara i Coskuna bi trebalo.
Bila je dobra ta scena sa Minikom. Mislim da je Sarpu od svih njih drag samo Minik.

Mrs Bondarenko ::


o Boze o Boze o Boze smeh smeh smeh

Pa, zato ja i kažem da im mi uzvratimo istom jačinom, kad su već budale da čitaju takve komentare. A, to me najviše od svega nervira, kad krenu da hvale sporedni par više nego glavni i to bih rekla da namerno rade, jer kopiraju Amere. A, ovo oko Davuta, odgovor im je jednostavan - Rizino ime je na špici pre Damlinog. Gule gule.

Ma to je grupa klinaca koji su fanovi Tolge Saritasa, a pošto se Aras druži sa njim, uhvatili su se Eymera ko pijan plota.

Rizino ime na kom god mestu da je na špici, on je Riza Kocaoglu, a ko je Damla.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyFri Feb 03, 2017 1:34 am

Sara Ulusoy ::

Sve što se Melek tiče je otišlo u potpuno drugom smeru u odnosu na naša očekivanja, i ona kao lik, a i njena veza sa Sarpom.  I ja sam očekivala od nje pre svega malo strastveniju i impulsivniju ženu. Ali od Bensu možemo da dobijemo samo ovoliko.
Sarp je zapravo vrlo često hladan prema njoj, tako da ja nikako ne mogu da budem sigurna u njegovu ljubav prema njoj. Mislim oseća on nešto prema njoj, ali nije to neka luda ljubav kakvu smo mi očekivale. Pa toliko sam više poludela što nema ništa od njih dvoje da sam otišla i našla sebi drugi par. Ubi me ova sezone bez ljubavi u serijama. smeh

Da, ne znam šta su mislili pod onom rečenicom kako će Sarp u njoj probuditi ženu gladnu ljubavi, ili kako već je išlo.
Meni se dopala ova scena kad dolazi kod njega u kafić, pa joj kaže da mu je drago što je došla, u stilu bila mu je potrebna. E, sad, ne znam dal' je to do Cage, ili do Sarpa, jer mislim da kad su ljubavne scene u pitanju iz Cage izbijaju emocije.
Uostalom, šta nas briga, zeznuli su nas sa Melek, mi smo sebi našle drugi par. I lepši i hemičniji. Muhtesem ikili. :cereeeeek:
Meni ne smeta toliko što u ovoj sezoni nema ljubavi, gledam braću Ruse, pa tu nadoknadim. lol!


Sara Ulusoy ::

To i jeste ono što ja pričam. Mert se fokusira na potpuno pogrešne stvari i zato stalno greši. Recimo Sarp ima cilj i bori se za taj cilj da nađe Umuta i da uništi Celala, tu niko ne može da mu stane na put. A Mert, te Fusun, te Eylem, te Sarp, te Celal u totalno se pogubio u celoj toj priči. Pa ne možeš biti i za Tita i za kralja. Razumem ja da je to zov krvi i da se vezao za Fusun jer nije imao majku, ali onda neka odredi sebi za cilj da nađe majku i neka se bori za to. To može da pokuša i bez Coskuna. Policajac je, toliko informacija mu je dostupno.

Apsolutno si u pravu i potpuno se slažem. Njega ubija njegova ljubomora, mislim da će ga to na kraju i dokrajčiti.

Sara Ulusoy ::

Meni i dan danas nije jasno zašto ona nije napisala taj tekst. Jedino što mi pada na pamet da se uplašila Celalove reakcije. Inače ionako mrzi Celala, dere se na Melek kad god je vidi samo zato što je povezana sa Celalom, mogla je komotno da napiše tekst.

E, stvarno, jel' ovo scenaristički propust, ili namerno tako napravljeno? Jer, pazi, jasno nam je što je Mert bio protiv pisanja tog teksta, ali ona je komotno mogla da ga napiše. E, sad, dal' je u svoj toj zbrci i ono malo mozga pogubila, ili je htela da kontrira Coskunu, ili se plašila za Sarpa, stvarno ne znam. Baš je ispalo bezveze na kraju.

Sara Ulusoy ::

Znao je da je Celal Melekin otac i da je ubio njenu majku i nije joj rekao, a sad je uhapsio Sarpa ni krivog ni dužnog zato što misli da je ubio Coskuna, a Melek se ništa od toga ni malo nije svidelo.

Znao šta joj je Celal napravio i nije joj rekao? Baš je izdao, a govorio joj je kako drugu sestru sem nje nema. I kao da nema mozak, zar mu nije palo napamet ako je to Melek mogao da uradi, da je isto to mogao i njemu.

Sara Ulusoy ::

Bila je dobra ta scena sa Minikom. Mislim da je Sarpu od svih njih drag samo Minik.

Samo Minik? lol!
Sarp tamo najviše voli Davuta, samo toga nije ni svestan. :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::

Rizino ime na kom god mestu da je na špici, on je Riza Kocaoglu, a ko je Damla.

naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyFri Feb 03, 2017 1:50 am

Sara Ulusoy ::

Dobro, to je istina. A najbolja majka od svih je Zeynep koja zapravo nije majka. Verovatno scenaristima i jeste cilj da pokažu da nisu majke sve koje rode.
To me najviše izluđuje što njih dvoje ispadoše glavni par. Koga boli uvo za onoliko cmizdrenje za Cengizom. Sasvim nam je bilo jasno već u prvoj epizodi da je ova spodoba patološki vezana za Cengiza, ne moraju toliko to da stavljaju u prvi plan.

Pored toga što su hteli da prikažu kako ne moraš da rodiš dete da bi mu bila prava majka, Zeynep i Turna su se prepoznale kao dve srodne duše. One su više od majke i ćerke, a suštinski nisu ni majka ni ćerka. Jer, Zeynep je čitav svoj život živela u uverenju da je niko nikad neće voleti, kad je rođena majka mogla da je ostavi, zatvarala se u sebe i gradila hladni oklop. Turna je čitav svoj mali život ni kriva ni dužna trpela najgora psiho-fizička zlostavljanja, nju njena majka formalno nije ostavila, ali joj je zagorčala život na najgori način i onda kad su se njih dve takve susrele, nastupila je neraskidiva veza. Zato Zeynep i jeste najbolja majka od svih u ovoj seriji, po nekom mom shvatanju. E, ali zato se plašim za ljubavnu priču, jer kad se nekom ovoliko daš koliko je ona Turni, za Alija, Sinana, koga god, teško da nešto može ostati. smeh

Nego, iznervirah se, ušla sam sinoć na hr.forum i tamo pola njih pljuje Zeynep. Te je neuravnotežena, te srlja iz jedne greške u drugu, te je patološki vezana za Turnu, te ona se ponaša kao Turnina majka i namerno sabotira postojanje prave biološke, te ovo, te ono. Jok, sigurno je onaj kreten uravnotežena i prava majka Turni. ljutko

Sara Ulusoy ::

Tako nešto, samo što je ova lepša za oko za razliku od Nihal koja izgleda ko strašilo za prtice. smeh

E, jesi luda. smeh A, stvarno sa onom raščupanom kosom i liči na strašilo za ptice. smeh

Sara Ulusoy ::

To za spajanje sa Beren ne znam, u KG mi je bio sasvim ok, a ovde mi je još bolji. Još nije imao prilike da se glumački pokaže, ali glumi sasvim ok i ova uloga mu stoji. Prema tome može da krene ZeySin u sobi za ispitivanje. smeh
Sad sam se zagrejala za njih, razočaraću se ako je ipak spoje sa Alijem.



Ćuti, samo da krene ljubavna priča, mislim da su i scenaristi više za Sinana, jer da su hteli, spojili bi je sa Alijem dosad. Oni su još sa Duru izgleda hteli da nam stave do znanja da nema od njih dvoje ništa, zato što ima nekih fanova koji su bili za njihovo spajanje, pa su i Canu pisali hoće li biti toga.

Sara Ulusoy ::

Rusi ili ko več gde kupiš te informacije šire dezinformacije. Nigde nije pisalo ni da serija ima 11 epizoda, ni da je produžena. Jedina serija za koju je jasno rečeno koliko će imati epizoda je Icerde.

Sad sam to pročitala kod Ruskinja, ono za 11 epizoda se pisalo na hr.forumu. Zato ja tebe odmah i pitam. A, i ne bih volela da nam završe seriju za dve nedelje, bar ne sad kad ima naznaka za love story. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyFri Feb 03, 2017 8:42 am

Saro, hvala ti za ovo o Icerde filmu. Vidjela sam nešto, ali nisam tražila.
Ideja o filmu je dobra, zanimljiva i svakako bolja onda od druge sezone serije. Mada meni je najbolje da završe s ovom sezonom. Ako bude taj film teško ću izbjeći spojlere.

Bondarenkova, ne trebaju ti ti jeftini trikovi.
Ne bih ja baš rekla da sam odgledala pola serije, nego sam igrajući igre pogledala dosta scena, a ti si prepričavala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyFri Feb 03, 2017 1:35 pm

Tacno sam znala da me navlaci na foru gledala je Poncha, odgledaj i ti. smeh.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyFri Feb 03, 2017 1:39 pm

Izasle su slike i ozet i ne otkrivaju nista novo. Sve ovo vec znamo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyFri Feb 03, 2017 1:47 pm

Mert veruje da je Sarp ubio Coskunai besan je na njega. Zna da bez Coskuna neće moći da dođe do porodice. Mert kome su se srušile sve nade, odlučuje da se osveti Sarpu. Kada je one večeri na otpadu video Sarpa pored ranjenog Gokhana, bes ga sprečava da vidi istinu i pokušava da uhapsi Sarpa zbog ranjavanja Gokhana. Koliko god Sarp pokušavao da objasni da nije kriv, Mert koji je zaslepljen besom ga ne sluša. Sarp shvata da nema drugi izlaz nego da pobegne i beži. Ako ne dokaže da nije kriv, moraće da završi u zatvoru. Uopšte mu neće biti lako da uspe u tome, dok ga juri policija..
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyFri Feb 03, 2017 6:17 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyFri Feb 03, 2017 6:52 pm

Saro, hvala ti!

Evo nas očekuje i drugi fragi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 C3wUOqMXUAAwXRQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 C3wbQM5WYAIm7Qn

Što je ovo Davutu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyFri Feb 03, 2017 6:59 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Giphy
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyFri Feb 03, 2017 7:07 pm

Ahahah, znaš ti šta da radiš. Spasiba! kisic

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 EmptyFri Feb 03, 2017 7:09 pm

Ja sam pogledala i izdvojila.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: