Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 10:25 am

Sara Ulusoy ::
Ali ona da bi zaštitila Zeynep može da traži od Melek da se ne viđa sa Zeynep. Suđenje još uvek traje, očigledno da je izašla uz kauciju.

Toga se i ja bojim..još povezujem neke stvari...imam rupu ,sinoć odgledala
7 ep.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 10:29 am

Poncha ::
Ne znam. Pitam vas što pretpostavljate, dosad su slali Gozde, nju i Toygara.

Zasad su ovi organizatori objavili samo ove dvije slike što se ekipe Icerdea tiče.

Mislim,samo nas jedna osoba može razveseliti..svi drugi su nebitni,a trebao
bi se pojaviti radi nas.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 10:51 am

Pa kad su se već potrudili pa su stavili njegovu sliku za tu dodjelu na kojoj piše vrijeme, onda bi i mogao. Nadam se.

Nije da sad snimaju na knap.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 10:51 am

Ili bar da snimi ranije zahvalu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 1:09 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 2:05 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 C4jBci6WEAAskUf
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 4:07 pm

Poncha ::
Što mislite, tko ide?

Ne znam koliko je važna nagrada. Ali bilo bi dobro da Caga ode na jednu dodelu. Još nagradu nije dobila samo serija nego i on, bilo bi glupo da preuzme Damla ili Gozde.

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/NuPeWQTdMH5Wo/giphy.gif

Znači shvatili su da ih Mert prati i odigrali su igru. Sarpa je uhapsio Yusuf.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 4:08 pm

Poncha ::
I ja sam odgledala sinoć.

Meni je epizoda bila onako, prolazna. Previše svega.
Gledala sam rejting jutros i nije im sjajan, ali opet, nekako ni ne očekujem viši.

I ja mislim da je prolazna epizoda, nadam se da će u sledećoj nešto da se desi. Bar da se razjasni sutuacija oko Asli, ta tema se previše razvukla.

Rejting je svakako nije sjajan, ali sve serije nedeljom se vrte između 3 i 4. Vikendom se ne gledaju serije toliko kao radnim danima, zato Ay yapim i ne da da im serije idu vikendom. A Survivor je nedeljom nainteresantniji, taj dan je ona finalna nedeljna igra. Uz to, četiri serije imaju sličnu ciljnu grupu gledalaca, pa se rejting dosta deli. Serija nije toliko visokobudžetna, tako da će ići dok Kanalu D ne bude trebao praznan dan da stavi neku novu seriju, za sada imaju dva prazna dana, ponedeljak i sredu.

Poncha ::
A što Alara radi još u seriji stvarno ne znam. Izgleda da ima dobrog menadžera.
Mogla je slobodno za Cenkom otići.
I ja mislim da je dobar menadžer u pitanju. smeh Engo je mogao i u nekoj Istanbulskoj seriji da joj sredi dva minuta pojavljivanja po epizodi, ne mora zbog toga da sedi u Bodrumu.

Poncha ::
Haydara je meni bilo žao.

I meni je Haydara bilo žao, jadan toliko se trudio. Samo, Faryali se zeznuo što je išao da priča sa njim, Uzum yenge bi bolje sredila situaciju da je rekao njoj.

Poncha ::


Potpisujem ti svaku riječ na lošu scenu kad mu donosi kolač. Počeli su uništavati Aslin lik totalno. Kad pogledaš znala je za Evrana i Gozde, znala je za Kelebeka i Su, sada je jako bliska s Uzayem, a Ates je tu kada... Kad shvati da pretjera.
I što sad Uzay treba ići s njom na Kos? Povodom čega njega vodi?
Nije ni meni bila loša scena kad je ova došla u lokal. I gdje se izgubio Maestro?

Za Evrena i Gozde sam je razumela. Tako nešto ni ja nikada ne bih rekla. Pogrešno je što je dozvolila Atesu da se toliko trudi oko Evrena i da ispada budala, a znala je za njih dvoje, ali mnogo je nezgodna situacija. Mogli su da joj ne poveruju, mogli su da poveruju Evrenu. Plašila se da ne izgubi Atesa. Ali baš zato mi sada nije jasna. Devojka koja je od prve epizode trčala za njim, delila sa njim sve njegove probleme, umirala od ljubavi, sada ga udaljava od sebe. Vidi da njemu to smeta i da ga povređuje, gde joj je sad strah od gubitka. I on i ona imaju milion problema, samo im je sad falio problem u vezi koja sasvim dobro ide. Asli mu je do sada jako lepo davala podršku, stalno mu je govorila možeš ti to, ja tebi verujem, znam da ćeš ti sve da rešiš,na neki način mu je dizala ego, što muškarci vole. I sada je jednim potezom sve to srušila tako što mu je pokazala da nema poverenja u njega. Svojim rukama će da ga pošalje kod Lal, nije ni svesna.

Ne znam što je Uzay išao. Ezgi je postavila sliku sa seta sa Kosa i posle su se pojavile slike s fanovima sa njom i Serhanom.Oni koji su bili na snimanju kažu da je bio i Suha, verovatno ih je on prebacio brodom na Kos. Uzay istražuje, sigurno je našao neki trag, čim su otišli. Samo ne znam šta joj je bilo u glavi kad je krenula sa njim. Hajde nije otišla sa Atesom, čemu služi Kelebek koji joj je prijatelj iz detinjstva. Uzay nema majku pa je razume, nema ni Kelebek.

Maestro je otišao u Istanbul, rekli su u prošloj epizodi. Verovatno im se Kivanc Kasabali zahvalio na saradnji. Doveli su čoveka u Bodrum, nije imao sveukupno pola sata scena.

Poncha ::

Nejat naklon.
Lik je karizmatičan, tako lijepo govori! Odlično glumi. Slažem se da ga ne bi bilo loše vidjeti u nekom filmu u kojem glumi Caga.

Meni je tip sjajan. Sviđa mi se njegova opuštenost u glumi, taj neki kul stav. Umesto što se bave Evrenom i Gozde, bilo bi dobro da Bori napišu dobru priču.

Poncha ::
Meni je Uzaya žao. Glumac ima neke tužne oči, tugaljiv glas. Ali nije mi drago što je stalno isto.

Serhan je zapravo dobar, vidim da studira glumu na državnom univerzitetu. Dobro on prikazuje tu Uzayevu unutražnju borbu između dobra i zla, s druge strane je komičan. Uvek je bio. Ljudi su ga zavoleli, ali mora da postoji granica, Uzay nije glavni lik u ovoj priči, nije čak ni Asli, tako da nemam nameru da gledam njeno šetanje između Atesa i Uzaya.

Poncha ::

Dok sam gledala seriju na prvu scenu s istom narukvicom sam i ja mislila da je sigurno on otac. Ali nekako mi se ne čini da je Faryalija nešto taklo jako kad je vidio kod Asli. Jesi li vidjela fragi? Nešto se Suha zamislio oko narukvice. A je li on bio poklonio neki sličan provjesak onoj koja je pomogla Yildiz?
Tako da ne znam.

Videla sam fragman sinoć, ali bila sam skoncentisana na jurnjavu Bore i Atesa, tako da na taj detalj nisam toliko obratila pažnju, posle kad sam čitala komentare videla sam da su svi primetili isto ovo što i ti.
Istina, Faryali nije bio toliko impresioniran, više je bio začuđen kada je video narukvicu, ali kasnije ništa nije ukazivalo da misli o tome. Suha je više bio iznenađen kada mu je Uzay rekao da je to narukvica Asline majke. I da, Suha je Eli poklonio sličan privezak.
I još nešto, meni kao i svima je izgledalo kao da se Uzay zaljubio u Asli, međutim zašto su u onoj koverti bile dve narukvice. Možda još uvek postoji mogućnost da su Uzay i Asli brat i sestra, ali ne znam kako će to da povežu. Onda bi morali da budu blizanci i da bude da su jednu bebu dali Asimu, a drugu ženi sa slike.Nek bude kako bude, samo neka već više razvežu taj čvor ko je kome otac, ko je kome majka, ko je kome brat...

Poncha ::
Što su Bora i Lal? I što oni imaju u planu sve u Bodrumu?

Lal je Borina svastika, sestra njegove žene ili devojke koja očigledno više nije živa. One što je gledao slike.
Ne znam šta sve imaju u planu, ali trenutno se bave Cahitovim projektom. Cahit je kupio celo zemljište oko hotela i trebao mu je hotel da bi sagradio hotelski kompleks, jer mu hotel zatvara izlaz na more. Ali ovi su videli da to mogu i sa Haydarovim placom i sad je Yildizli hotelu zatvoren izlaz na more.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 7:16 pm

Poglediiii. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 7:48 pm

Dobro je.

Hoće li ova Eylem išta povezati?

I tko je Mertu ovo poslao?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 7:50 pm

Tesko ce Eylem povezati sa jednocifrenim iquom.

Pretpostavljam Yasar. Sprema Merta i Sarpa za zamrzivac.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 8:21 pm

Sarp bre!!!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 8:22 pm

Melek bre!!!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 8:23 pm

A ovaj Mert je sve video svojim ocima. Vreme je da ide kod oftamologa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 8:33 pm

A što je ovo večeras.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 8:37 pm

Meni je ok epizoda.

Dobro je Sarp rekao Mertu sta ga sleduje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 8:38 pm

I meni je.

Dobro mu je rekao, nego što.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 8:39 pm

Jel neko gledao ovaj Handin film Her sey asktan?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 8:50 pm

Baris je spreman za operaciju. Onesvesticu se. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 9:03 pm

Icerde misiniz? smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 9:04 pm

Tucite se, ugrejacete se.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 9:05 pm

Uf, Sarp, ovo je bilo nisko.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 9:14 pm

Yuh!!!!!!!!! Ovo je vec stvarno bolesno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 9:19 pm

Cagatay Ulusoy!!!!!!!!!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 EmptyMon Feb 13, 2017 10:01 pm

Nisu normalni sa reklamama.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: