Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 12:24 am

Čuj, mlad vozač, a ni ne znači da ga je on udario. Koliko mu se samo fanova bacalo oko auta, pa kad kamere zalijepe na njega... Ako ti djeluje kao pravdanje, ne, nije... Briga me, ja vjerujem da je odličan vozač, jer ovako kako on vozi u seriji... Za mene je najbolji, ali vjerojatno ne vozi više dok pije.

Super. Je, Sarp je uvijek kriv. Jer da on nije ništa napravio, ne bi ovaj reagirao. Naravno da je Sarp kriv.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 12:33 am

Dobro, dobro, ne pravdaš ga, shvatila sam. smeh
Ma to sam se ja više šalila, ne mogu da tvrdim ni da je dobar, ni da je loš, ne znam, ali u Istanbulskom saobraćaju i kako Turci voze je čudo da ti auto ostane neogreban i neudaren.

Ja možda ne mogu da budem objektivna kad je Sarp u pitanju, ali ono je nirvana. Ušla sam tamo samo da bih videla da li su toliko nenormalni da posle ove scene i dalje brane Merta, videla sam da jesu i toliko od mene.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 12:34 am

Čuvena jakna. facepalm jao

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 C4kconsWMAAeZ8u
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 12:36 am

Vidim gužva, ludi promet, znači Caga dobar.

Ne mogu ni ja. Neka ga brane.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 12:37 am

Stara. Vidiš kako štedi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 12:40 am

Neka bude štedljiv koliko hoće, samo ovu jaknu neka spali, ja ću mu kupiti novu ako treba, drugačiju naravno. smeh

Više mislim da se vezuje za stvari nego što je štedljiv. Po tom pitanju je kao dete, kad se za nešto zalepi, ne odlepljuje se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 12:45 am

Ajde, imao je on još ružnih jakni...

I ja mislim. Jer ovo nisu jeftine stvari. Vezuje se za ono što voli, za uspomene. A i što bi bacao dok još može nositi.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 12:51 am

Imao je, ali mislim da mi je ova najružnija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 7:50 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 C4mzpUnWIAAveUD
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 8:08 am

Dobro je.

Total
1 ICERDE SHOW TV 20:43 00:18 9,58 21,63
2 KIRGIN CICEKLER ATV 20:19 23:28 9,03 19,79
3 SURVIVOR TV8 20:22 00:17 7,13 16,09
4 SHOW ANA HABER SHOW TV 18:50 19:59 5,49 14,63
5 ICERDE (OZET) SHOW TV 19:59 20:43 5,40 12,94

AB
1 ICERDE SHOW TV 20:43 00:18 12,62 29,53
2 SURVIVOR TV8 20:22 00:17 7,51 17,61
3 ICERDE (OZET) SHOW TV 19:59 20:43 5,93 15,60
4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 20:00 5,64 16,90
5 KIRGIN CICEKLER ATV 20:19 23:28 5,16 11,82

ABC1
1 ICERDE SHOW TV 20:43 00:18 11,97 26,04
2 SURVIVOR TV8 20:22 00:17 7,77 17,00
3 KIRGIN CICEKLER ATV 20:19 23:28 6,31 13,59
4 ICERDE (OZET) SHOW TV 19:59 20:43 6,22 15,28
5 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 20:00 5,81 16,07
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 8:11 am

Trajanje epizode. Tko je ovo još gledao do te ure.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 8:38 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 11:36 am

Sarp nosi Melekinu narukvicu ili moj vid je otišao.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 3:02 pm

Mi smo gledale. smeh

Trajalo je toliko zbog reklama, inace epizoda je trjala samo desetak minuta nego inace. I na te reklame mozemo da pocnemo da se navikavamo, Show sada od sedam dana ima samo dve serije, nasu i onu Cesur Yurek sa rejtingom 3. Tako da im je ponedeljak jedina sansa da zarade dobro na reklamama.

Skocio je i rejting na drustvenim mrezama.

Ne znam za narukvicu, nisam obratila paznju. Bacicu pogled posle kad dodjem kuci.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 3:10 pm

I zaboravila sam sinoc da kazem, hoce li stvatno vise neko nesto da uradi po pitanju Arasove kose, ono je uzas.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 3:44 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 C4nVcAZWAAErp8J

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 C4nVcAfXAAE7uef
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 5:03 pm

Evo da i ja nešto pomognem,ima narukvicu na večeri,gif koji si postavila.

Hahaha i ja sam gledala..

I meni kosa već dugo bode oči,masna ,slaba..nema svatko kosu kao Caga.

Kaže meni sin danas znaš li da je Igor Tudor novi trener Galatasaraya,ja ću na to boli me briga,a on
kaže zar ti Cagatay ne navija za Galatasaray. Gledao je on prve ep.MC sa mnom jer se divio tehnici
koju ima Mert.

Što s tiče izbacivanja sa večere 100% sam uz Sarpa,ovaj je to zaslužio..ne samo zbog lažne optužbe
nego i ponašanja od prije...koji licemjer i još na kraju naziva Sarpa mafijašem,koji rade prljave poslove.To njegovo ponašanje si Saro odlično opisala...loše stvari koje su doživjeli u prošlosti ,nikom ne daju za pravo da budu zli prema drugima...Još da Sarp zna da on i Melek govori protiv njega.

Baris je sinoć bio kralj,ono kad ljubi Merta me tako nasmijalo ili kad kaže Sarpu spreman sam za operaciju..Volim njega i Sarpa u kombinaciji mislim da Caga baš uživa kad glumi scena sa njim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 5:21 pm

Nisam još odgledala epizodu s prijevodom pa ću kasnije odgovoriti na ostalo.

Veronika, reci sinu da ima jedna tamo luda koja je jutros kad je na twitteru vidjela, turske vijesti, da je Tudor (kluba moga dio) trener Glate, za kojeg navijaju i Atalay i Engo i broji Cagini prijatelji i on sam (samo što on nije toliko vatreni navijač, više voli igrati nego gledati...) ostala paf. Samo da ne napravi neki glupost.
Pozdravi dijete drago. Vidiš kako pamti. Na mamu je.
A veliki dio Cagine obitelji navija za Besiktas, tu je Bilić bio trener.


Последњи изменио Poncha дана Tue Feb 14, 2017 5:23 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 5:22 pm

Hvala za narukvicu. I da, vidi se o kome se najviše govori.

Gifirat ću ti Barisa i onog nesretnog. Kad odgledam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 7:15 pm

Videla sam čak i ja koja uopšte ne pratim fudbal da je Igor Tudor postao trener Galatasaraya, ceo dan danas je na turskoj tt listi.

Caga, Kivo i Kenan navijaju za Galatasaray.



Kad smo kod izbacivanja sa večere, Mert je tu dokazao svu svoju bestidnost i bezobrazluk. Koliko čovek treba da bude bez karaktera da sedne za isti sto sa svojim neprijateljem koga želi da ubije i to u njegovoj kući. Pa ja ne bih sela tačno da mi život zavisi od toga. A tek što čovek koji je mafijaška produžena ruka priča nekome o prljavim poslovima. Niko to ne zna, ali on zna. Sam je poverovao u svoje laži i izigrava policajca. A koliko je droge spašeno zahvaljujući njemu i onaj jadan Aslan je ubijen zbog njega, nevin čovek i sad prodaje moral.

A pitanje je šta su preživeli u prošlosti. Da se među njima desilo nešto više od obične ljubomore i takmičenja ko će biti bolji do sada bi nam bilo prikazano. Ali Mert je toliko opsednut Sarpom da mu je i to razlog da ga mrzi. Coskun nije glavni razlog, po meni, Coskun je samo okidač da sva zavist izađe na površinu i Mertu je to alibi koji je sebi dao da se bavi Sarpom bez zadrške.

Šta je Mert za 21 epizodu uradio da nađe porodicu? Ništa. Jedno veliko ništa. Hajde nije pristao na Coskunovu ucenu i nije dao Celalove snimke, ali mogao je na drugi način nevezano za Coskuna da istražuje. Ima uvid u celu policijsku arhivu, Istanbul jeste ogroman grad sa mnogo stanovnika, ali ni tamo se ne otimaju deca svaki dan, mogao je da uđe u arhivu i da istražuje nerešene slučajeve otmica iz tih godina, mogao je da plati privatnog detektiva koji će da mu pomogne, a on da mu daje informacije. Postoji hiljadu načina, ali ne, nema on vremena za to, on mora da juri Sarpa.
Što se Merta tiče, za šta god da se uhvtim, ostane mi u rukama, prosto za postupke to lika ne mogu da nađem opravdanje.

Narukvica bih rekla da jeste ta koju mu je Melek kupila, mada nisam uspela da je vidim u krupnijem kadru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 8:28 pm

Ja ovo izbacivanje sam doživjela ok. Evo i Eylem je opravdala. Što bi trebao napraviti kad je onaj koji ga je uvalio u gabulu tu? Niti mu se nije ispričao, nego pametuje.

Vraćam se samo na scenu u zatvoru, koji sam gif stavila, kad Sarp govori Melek da nije ništa napravio, da je nevin.
Sarp, lud ili pametan, sve je rekao Melek.

Sarp zna da sad kad je policija izvukla Yasara, nema neko opravdanje kod Celala. Tako da ne bi trebao nasjesti na tu lažnu isporuku. Ali, vidjet ćemo.

Faca kad je saznao da Melek traži kuću. Naravno, Baris je dopunio.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Giphy

Narukvica se najbolje vidi onda kad Sarp ustane.

Baris je lik koji je toliko smotan, da je iole drugačiji bilo bi loše. Ali može li lik biti ovako glup, a snalažljiv ovako? Ja nekako imam osjećaj da se pravi glupljim nego što je.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 8:28 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyTue Feb 14, 2017 8:40 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyWed Feb 15, 2017 11:20 am

https://www.instagram.com/p/BQhjz14jXR7/?taken-by=zulfiyaasadova



Izgleda stvarno Aylanak i Sarp u nekoj kockarnici.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 EmptyWed Feb 15, 2017 11:22 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 IMG_0358
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: