Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 10:20 pm

Ubilo me je ovo. Stvarno!

Merta mi ne spominjite.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 10:21 pm

naklon naklon naklon placljivko placljivko placljivko
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 10:23 pm

Merak etme, canim, znas da sam ja uvek spremna da ga zakopam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 10:25 pm

Znači, za mene je prekrižen.

Umrla sam kad je Sarpa ostavio. placljivko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 10:30 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 10:34 pm

Sad da prokomentiram.

Baris mi je bio dobar danas. Onako glup ne može biti djelotvorniji. Kako je kuckao po stolu.

Melek mi je bila odlična kad je vjerovala Sarpu, ali kad je smjestila da Sarp dođe kako bi ga Mert pratio i ne baš.
Svakako, ona baš vjeruje Sarpu.

I Eylem isto. Uvijek je uz njega, čak stane i obrani ga.

Sarp je na tankom ledu kod Celala.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 10:53 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Giphy

Ne može biti više od ovoga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 10:59 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Giphy

Hop
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:06 pm

Da se nadovežem na BM.

Sve si rekla, ne znam što da dopunim.
I ja bih voljela da je Uzay Aslin braco.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:11 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:19 pm

Cagatay Ulusoy. bravo bravo bravo bravo bravo

Epizoda je bila odlična, jedna od boljih u poslednje vrme, ni na trenutak mi nije bilo dosadno. I akcija i drama je bila na mestu.

Počeću od Merta jer me je stvarno razočarao u trenutku kad sam mislila da ne može više. Samu sam sebe psovala što mi ga je bilo žao kada ga je Sarp oterao. A i tu mi ga je bilo žao zbog Arasove glume, ne zbog njega, jer je zaslužio.
Merte, kakav si ti to manijak? Da bi čovek uradio onako nešto stvarno treba da bude Celal Duman. To što se vratio ga uopšte ne pravda u mojim očima, važna je namera. Sama pomisao da je pomislio da ostavi Sarpa tamo me je izludela. Ubio je Coskuna pa ubio je Coskuna, ubio ga je i šta sad. Čovek je ubica, to mu je zanimanje, radi po naređenju tvog oca Celala, idi sa njim raspravi šta imaš. Ko sme da se suprotstavi Celalu? I otkud Sarp zna da tebi Coskun treba da nađeš porodicu. Ja čak mislim da Sarp i ne zna njegovu priču, ispravite me ako grešim. Stvarno me izluđuje toliko poslednje dve epizode da mi je žao što su braća, ubili su mi želju da vidim scenu kada će saznati. Mert stvarno mora da uradi nešto veliko da me prođe bes. Svakako ga neću voleti ma šta uradio, ali bar da ga ne mrzim. Ovo što on radi je čisto zlo, više ne može da se opravda ni patnjom, ni traumama, niti bilo čime drugim. Čovek koji ne voli i ne poštuje nikoga, pa ni sebe, za mene nije čovek. Pitam se šta bi bilo da je Coskuna ubio lično Celal ili Davut, da li bi onda smeo da kaže reč, kada bi rekao bio bi momentalno zakopan. Nego video da mu Sarp neće ništa pa navalio ko pijan na plot, opsednuta budala. Bi git ya. I više neka ne kmeči Fusun teyze, Eylem, nije uverljivo. Do pre dve, tri epizode sam stvarno verovala da mu je stalo do njih, više uopšte ne verujem. I kad toliko želi da nađe porodicu, do te mere da je u stanju da ubije čoveka zato što misli da mu je uskratio tu mogućnost, što nije dao Coskunu snimke, što nije ubio Celala? Naravno, odakle njemu ta hrabrost. I njegovo video sam svojim očima mi se već popelo na vrh glave. On sve vidi onako kako on hoće, blago njemu, moram da priznam da mu zavidim na toj moći.

Celal i Sarp su jedine osobe sa trocifrenim koeficijentom inteligencije u ovoj seriji, većini je manji od rejtinga serije. Iako će to biti problem za Sarpa, sviđa mi se što je Celal posumnjao. Sumnjivo jeste i bio bi glup da mu veruje. Smislio je dobru igru sa lažnim prevozom robe, očekujem u sledećoj igre u igrama, takve scene najviše volim. Nisam očekivala da je Celal poslao Mertu koverat, pametno, stavio ga je na test, ali nije prošao, videćemo šta će Sarp da uradi.

Bilo je dosta Sarpa u epizodi, aferin, samo tako nastavite. Bio je odličan kad je rekao Mertu da treba njemu da se izvini, kada mu je pokazao vrata i stavio mu do znanja da je u toj kući stranac.
Ali ne sviđa mi se što se toliko srozava pred Celalom, odnosno nije da se srozava, nego izazova sumnju da li nije pametan koliko misli ili je pametniji nego što misli. Mora pod hitno da uradi nešto što će Celalu vratiti poverenje u njega.

Melek i Sarp, reći ću samo da troše tako dobar par i hemiju. Svideli su mi se pogledi u sobi za ispitivanje. Melek mi je bila dobra što je verovala Sarpu, čak mi nije toliko zasmetalo ni to što ga je zvala da bi ga Mert pratio, htela je da pomogne Mertu, nije očekivala da bi mu Mert naudio, zasmetalo mi je samo što je ispitivala za Coskuna. Ne što je ispitivala i to je ok, nego što bi se naljutila da je čula da ga je ubio. U tom slučaju važi isto što sam napisala gore za Merta. Čovek ubica, to je znala kada se zaljubila u njega i kada se upustila u vezu sa njim, nema pravo da se ljuti što je nekoga ubio.

Eylem mi je u ovoj epizodi bila hajde da kažemo ok. Branila je Sarpa, posumnjala je u Merta, nije krenula za Mertom kada joj je Sarp rekao da sedne, šteta samo što je glupa, to ne mogu nikako da joj oprostim i zato mi nikada neće biti dovoljno ok. Zapisala je telefon, trebala je da ga vrati na svoje mesto i da sačeka Merta, da se pravi kao da ništa nije bilo, ali kao i u prošloj epizodi i u ovoj se razotkrila. Da je bar svesna da je glupa pa da je Sarpu rekla šta je saznala, da on istražuje, nego ništa od toga.

Fusun. Apelujem, molim vas, preklinjem vas, ubijte tu ženu da je se rešimo, ja više ne mogu da je podnesem. Kakva je to glupača, kakva je to debiluša, nema reči. Uopšte neću da dužim o njoj i da se nerviram, ona je beznadežan slučaj. Da je mogla naterala bi Sarpa da se izvini Mertu. ljutko

Yesim je najavila neki haos, videćemo šta če da uradi.

Zanima me da li će Celal stvarno da im zapali kuću. Bilo bi dobro da i Melek tada bude tu.


Cagatay, ne znam da li da ga hvalim ili da ga kudim. Kakva je ono gluma? Kakve su ono scene u hladnjači i u razgovoru sa Coskunom? Imaj milosti, čoveče, ostavila sam džigericu u epizodi. Stvarno je bio fenomenalan, nemam reči.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:33 pm

Hvala ti!

S obzirom da ja nemam namjeru o mlađem Yilmazu iti slova, jer ću posijediti prije vremena, bravo za svako slovo.
Ja sam za njega i o njemu sve rekla do kraja serije. Važan mi je samo zato što je Sarpu važan.

Celal je inteligentan, jedini. Da nije, ne bi ni mogao sve ovo što radi.
A što se tiče zamke, ja sam pretpostavila da on ima u tome svoje prste. Pitala sam tko je poslao jer mi se činilo odmah da nije Yasar.

Bilo je Sarpa po mjeri. Scene su bile odlične. Epizoda nije bila prazna, nije bilo praznog hoda, sve je smisleno i dobro.

Imali su tri scene, a mogli su ih iskoristiti bolje. Šteta za njih, ali sve dok ona njemu vjeruje dobro je.

Yesim sprema nešto već dva nastavka.

Ja sam se raspala od onog trenutka kad govno odlazi. Doslovno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:42 pm

Zadnji.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Giphy

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:43 pm

I meni se posle učinilo kao da nije poslao Yasar, još sam se pitala odakle mu krv, ali nisam mislila da je Celal.

Nisam ni pretpostavila da će da ga ostavi i da ode. Još kada mu je Sarp rekao da se on njemu popne na ramena jer mu ne veruje, pomislila sam da preteruje, gde će on toliki da se penje na njega, ne bi mogao da ga drži, svakako neće da ga ostavi. Tek kada je počeo da se premišlja prvo da li da otvori vrata, shvatila sam da je u stanju to da uradi. Mislila sam da se neće on vratiti nego da će neko drugi spasiti Sarpa kada se več onesvesti i da će pročitati poruku koju je napisao Fusun.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:44 pm

Poncha, jel ti Caga i dalje jebozovan dok vozi? Ako se ne varam ti si tako nešto pisala na AFK temi. Jesi to bila ti?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:45 pm

A stao je Celal ispred stana i zvao Merta kad je ovaj istrčao. Po tome.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:46 pm

Nitko ne vozi kao on.
Jest mi i Ates bio zanimljiv na trenutak, ali kad usporedeš s njim, ama nula bodova.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:50 pm

Aha, ja sam onda to propustila. Verovatno sam čačkala twitter.

Jesi, ti si, sad sam se setila kad sam videla ovaj gif. Sećam se da je i meni od tada vrh kad vozi. Kad sam to pročitala, vraćala sam scene.

Ates je bio dobar kad je vozio onaj Ferdijev auto, kad su bežali, ali svako je u poređenju sa Cagom nula bodova.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:54 pm

Je, bilo je to. Kad je dobio kovertu on je istrčao, a Celal je sjedio u autu i zvao.

Malo da pokažem kako mu i dalje ide. Nisam ga odavno vidjela da vozi, često ga drugi vozaju.

Upravo to!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:56 pm

Hoću ovom Cagi poslati novac za korektor? Ubi se od suza za Sarpom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:58 pm

Znam da mu i dalje ide, od tvog posta na AFK pratim njegovu vožnju u svakoj sceni.

Sad kad reče Ates, ima jedna na DF forumu, na BM temi, izuzetno duhovita devojka, piše kratke, ali odlične postove, dođe na temu i skoro svaki post počinje sa došla sam da vam pričam o tome koliko je Ates zgodan. Sad kad sam videla ovaj gif sa Melek, kad Sarp ustaje (tu fenomenalno izgleda), palo mi je na pamet da bih mogla i ja ovde da dolazim da vam pričam o tome koliko je Caga zgodan. smeh

Pošalji mu zahtev da te provoza, da vidiš kako mu ide uživo. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Feb 13, 2017 11:59 pm

Da vidim malo šta pišu Mertovci na DFu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyTue Feb 14, 2017 12:02 am

Aj probaj da uđeš na DF, meni dugo učitava, neće da se otvori.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyTue Feb 14, 2017 12:10 am

Jesam li ja za to zaslužna? Ti nisi primijetila prije?
Ja sam valjda luda.

Vidiš ti nje. Sad kad to Bondarenkova čuje, eto nje idući put s tim.
Ih, pa zato sam ja i stavila taj gif kad ustane.

Vala, ja vjerujem da kod njega nema greške. Vozi kao da je rođen s tim. Upstalom, što on ne radi najbolje?

Jesi li uspjela ući? Ja otvaram normalno.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyTue Feb 14, 2017 12:18 am

Pa da, ti si zaslužna, vidiš da se sećam da si ti to napisala.

Hahaha,sledeći njen post počinje sa došla sam da vam pričam o Stasovoj lepoti. smeh

Ne znam šta da ti kažem, jebozovan je dok vozi, to stoji, možda i dobro vozi, ali u AFK je onaj beli BMW često bio ulubljen, a to je bio njegov auto.

Uspela sam da uđem i još jednom se podsetila zašto ne svraćam na tu temu. Sarpovcima se svidela epizoda, pljuju Merta uveliko, ali Mertovci neka se stvarno ubiju. Te nije bila dobra epizoda, te što je Sarp oterao Merta, te što mu je u hladnjači rekao da niko nećežaliti za njim ako umre, ima čak i jedna kojoj je Sarp idiot zato što je video ventilacioni otvor, a Mert je taman krenuo da mu priča, kao da nije mogao da vidi pet minuta kasnije. I naravno oni su svi znali da će Mert da se vrati, samo scenaristi su krivi što su hteli da stvore uzbuđenje. To je ono što sam na brzaka videla, stvarno nema živaca da čitam cele komentare.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: