Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Sara Ulusoy
6 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Jan 16, 2019 7:54 pm

Ja sam sad OTKRILA (tek sad i to zbilja sasvim slučajno) da na hr-u ima tema o Protectoru? Pogađate? lol! Upravo pročitah svih 5 stranica. facepalm
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Jan 16, 2019 8:34 pm

Nisam sigurna da zelim da znam sta se tamo pise i ko pise. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Jan 16, 2019 8:36 pm

Znaci utorak, cok guzel, bas su se na vreme setili. Nista gledamo dok traje. Moram ovih dana da odgledam 9.

A ovo neki Francuzi prave digitalnu platformu i hoce da saradjuju sa Kivom, Ibrom, Demet, Bursinom....

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Jan 16, 2019 8:37 pm

Misliš da će Kivo surađivati s njima?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 7:52 am

Poncha ::
BugeVugova, ovo ako hoćeš možeš pogledati.

Filip snima scene ljubljenja iz prve. lol! :cereeeeek:
Oni su već stigli do 120+ epizode, a mi smo poslednju gledali koju po redu, 80 i neku? Kome je ono pretio suspenzijom, ja nisam nikako mogla da vidim. U svakom slučaju, biće načelnik duže vreme ovaj put.

Moram ja njega jednom gledati u pozorištu.

Teretana mi je isto bila super, i onda mi je sve pokvario na kraju sa ženom i decom. smeh

Poncha ::
Ja sam sad OTKRILA (tek sad i to zbilja sasvim slučajno) da na hr-u ima tema o Protectoru? Pogađate? lol!  Upravo pročitah svih 5 stranica. facepalm

Uh, pa na ovo moram da bacim pogled, živa nisam. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:01 am

Klasična Looty koju od cele serije zanima kad je Leyla uspela Hakanu da skine čarape. rolleyes

Ne znam šta Red radi u tom društvu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:03 am

Mrs BugeVuge ::

Filip snima scene ljubljenja iz prve. lol! :cereeeeek:

Kako si ovo odmah čula. lol!

Možda čovjek računa da je bolje da snimi iz prve kako spada da se ne treba mnogo ljubiti. lol!

Mrs BugeVuge ::

Oni su već stigli do 120+ epizode, a mi smo poslednju gledali koju po redu, 80 i neku? Kome je ono pretio suspenzijom, ja nisam nikako mogla da vidim. U svakom slučaju, biće načelnik duže vreme ovaj put.

Nemam pojma, zaboravih. smeh Ali čak mislim da nismo došli do 80. mislilac

Mrs BugeVuge ::

Moram ja njega jednom gledati u pozorištu.

To sam i ja rekla.

Mrs BugeVuge ::

Teretana mi je isto bila super, i onda mi je sve pokvario na kraju sa ženom i decom. smeh

smeh

Mrs BugeVuge ::

Uh, pa na ovo moram da bacim pogled, živa nisam. lol!

Jesi li sigurna? smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:04 am

Stvarno si pročitala! smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:05 am

I mašala, u MC nam je smetala frizura i ispijen izgled, u Icerdeu nam je smetala figura i podgojenost, šta li će naredno da nam smeta. Volela bih samo da vidim reakciju na Cagu, ako bi snimio neki film sa Hazal u kom igra skitnicu koja je stalno u blatu, prljava i neuredna. kokice
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:06 am

Naravno da jesam, znaš da tome ne mogu da odolim. lol! To mi je bre omiljeno forumsko društvo Poncha, kako ne znaš. trepko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:09 am

Poncha ::

Kako si ovo odmah čula.  lol!

Možda čovjek računa da je bolje da snimi iz prve kako spada da se ne treba mnogo ljubiti. lol!

Bilo je previše autentično da ne bih. lol! Ali meni je slatka njegova reakcija na tu izjavu, nekako ga bilo sramota. :cereeeeek:

Poncha ::
smeh

Ja stvarno ne znam dal' su ti glumci svesni da je super što imaju ženu i decu, ali da pored njih imaju i fanice koje ne bi volele da ih stalno podsećaju na to. lol!

Poncha ::
Jesi li sigurna? smeh

smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:11 am

Ali ovaj Redin komentar me oduševio, kako zanimljivo doživljava seriju. naklon

Aja Sofija je simbol hrišćanstva i vizantijske kulture koja je pak baštinila helensku i rimsku kulturu koje su temelj evropske civilizacije, besmrtni su po načinu svog besmrtnog života takođe predstavljeni "evropski" klasična muzika vino, a odani su odani zaveštanju Sultana Fatiha koji je Aja Sofiji dao drugo ruho, da ne kažem uništio staro Tako da su velike šanse da Muhafiz brani Istanbul od Konstantinopolja

Kako meni ovo nije palo napamet? facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:12 am

Pih tebe, mislim da bi se onda našle neke olakotne okolnosti zbog kojih fizički izgled ne bi bio bitan.

Ali gle, frizuru u Medceziru sam i ja opjevala više puta (ali mi to nije omelo gledanje), Sarp mi je bio omiljeni medo :cereeeeek:, Barisev repić sam isto zbog Cage zavoljela, Hakanovu zbrijanu glavu s početka sam isto prihvatila. Nije da sam i ja prešutjela to. lol!


A ja jadna mislila da smo ti mi omiljeno forumsko društvo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:12 am

Otkud im to da možda ne bude Ayce u 3-oj i 4-oj?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:15 am

Poncha ::
Pih tebe, mislim da bi se onda našle neke olakotne okolnosti zbog kojih fizički izgled ne bi bio bitan.

smeh smeh smeh

Znam ja to Poncha, ali pričale smo mi davno o tome, postoji razlika između tog tvog gde komentarišeš ono što vidiš i ovih malicioznih trolanja.

Ma kakvi, za njih sam otvarala forum. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:18 am

Mrs BugeVuge ::
Bilo je previše autentično da ne bih. lol! Ali meni je slatka njegova reakcija na tu izjavu, nekako ga bilo sramota. :cereeeeek:

Meni nekako ne ide uz Filipa da je sramežljiv. smeh Cijeli je šarmerski raspoložen.
Ali kao, nije mu bilo baš toliko ugodno.

Mrs BugeVuge ::
Ja stvarno ne znam dal' su ti glumci svesni da je super što imaju ženu i decu, ali da pored njih imaju i fanice koje ne bi volele da ih stalno podsećaju na to. lol!

smeh

Jesu, svjesni su.

Ali meni kod nekih glumaca (zapravo većine) uopće nije bitno što to spominju. Eto, kod Filipa nije.

Mrs BugeVuge ::
Ali ovaj Redin komentar me oduševio, kako zanimljivo doživljava seriju. naklon

Aja Sofija je simbol hrišćanstva i vizantijske kulture koja je pak baštinila helensku i rimsku kulturu koje su temelj evropske civilizacije, besmrtni su po načinu svog besmrtnog života takođe predstavljeni "evropski" klasična muzika vino, a odani su odani zaveštanju Sultana Fatiha koji je Aja Sofiji dao drugo ruho, da ne kažem uništio staro Tako da su velike šanse da Muhafiz brani Istanbul od Konstantinopolja

Jasno mi je da tebi je ovo interesantno. Meni nije, pogotovo mi nije intersantan dio politički koji su još spominjale.
Ja sam ovu seriju isključivo doživjela kao seriju i nije mi padalo na pamet uključiti u nju politiku i tome slično. Politiku ionako ne volim ni inače da bih nju još uključila u razmišljanje o seriji čija mi tema ionako nije pretjerano draga.
Iako, slažem se da se ova serija na različite načine može shvaćati i doživjeti. Pa i ono što serijom šalju u svijet.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:18 am

Pavel će od 3. februara biti voditelj nekog muzičkog show-a na Prvom kanalu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:22 am

Mrs BugeVuge ::

smeh  smeh  smeh

Znam ja to Poncha, ali pričale smo mi davno o tome, postoji razlika između tog tvog gde komentarišeš ono što vidiš i ovih malicioznih trolanja.

smeh Znam ja to, ali ipak pokušah realno i objektivno napisati komentar.  :P  lol!

Da. Postoji razlika.
Plus, ja izgled komentiram samo kad me nastavak razočara, ima mi malo Cage ili je radnja otišla u ...

Mrs BugeVuge ::
Ma kakvi, za njih sam otvarala forum. lol!

Jesi li sigurna?
Možda nisi za nego zbog.  lol!
Uostalom, Red je bila ovdje neko vrijeme.

Mrs BugeVuge ::

Otkud im to da možda ne bude Ayce u 3-oj i 4-oj?

Ček? Ti to ozbiljno pitaš ili ponavljaš ono što one kažu?

Mrs BugeVuge ::
Pavel će od 3. februara biti voditelj nekog muzičkog show-a na Prvom kanalu.

Ruski The Voice ili?

Hoćeš li to gledati? lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:24 am

Poncha ::
Meni nekako ne ide uz Filipa da je sramežljiv. smeh Cijeli je šarmerski raspoložen.
Ali kao, nije mu bilo baš toliko ugodno.

smeh
Generalno je uvek opušten, pa čak i na probi predstave. lol! Ali u tom momentu mu nije bilo svejedno, možda baš zbog žene. lol!

Poncha ::
Ali meni kod nekih glumaca (zapravo većine) uopće nije bitno što to spominju. Eto, kod Filipa nije.

Zapravo, nije ni meni kod Filipa, nego me je odmah podsetio na Pavela i Stasa. lol!

Poncha ::
Jasno mi je da tebi je ovo interesantno. Meni nije, pogotovo mi nije intersantan dio politički koji su još spominjale.
Ja sam ovu seriju isključivo doživjela kao seriju i nije mi padalo na pamet uključiti u nju politiku i tome slično. Politiku ionako ne volim ni inače da bih nju još uključila u razmišljanje o seriji čija mi tema ionako nije pretjerano draga.
Iako, slažem se da se ova serija na različite načine može shvaćati i doživjeti. Pa i ono što serijom šalju u svijet.

Meni isto politički deo nije toliko, ali mi je zanimljiva metafora besmrtni - evropska civlizacija i zaštitnici - islamska kultura.
Mislim generalno je zanimljivo kad gledaš neku seriju koja sa sobom nosi nešto više, a pogotovo ovde gde mi sam SF nije toliko zanimljiv i nema mi poentu ako se samo svodi na SF.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:29 am

Poncha ::
smeh Znam ja to, ali ipak pokušah realno i objektivno napisati komentar.  :P  lol!

Pa dobro, nije da ti ne ide. lol!

Poncha ::
Da. Postoji razlika.
Plus, ja izgled komentiram samo kad me nastavak razočara, ima mi malo Cage ili je radnja otišla u ...

... Što se ne može reći za osobe koje pet strana nove serije komentarišu da li Caga ima nameru da jede i dalje snimajući nove serije i kako je šteta što ga baš briga ako se goji.

Poncha ::

Jesi li sigurna?
Možda nisi za nego zbog.  lol!
Uostalom, Red je bila ovdje neko vrijeme.

smeh  smeh  smeh Tačno, zbog! lol!
Red je nešto drugo, ali je sad prodala dušu đavolu kao i njen Cengiz. lol!
Šalim se, ne možeš nikom zabraniti da se druži sa nekim samo zato što ti misliš da je on budala. Ona je valjda pronašla nešto u tom društvu, otkud znam...

Poncha ::

Ček? Ti to ozbiljno pitaš ili ponavljaš ono što one kažu?

Pa sad su me zbunile. Ozbiljno pitam.

Poncha ::
Ruski The Voice ili?

Hoćeš li to gledati? lol!

Nemam pojma, samo su napisali muzički show.
Upravo razmišljam, da li mi treba to u mom životu i najverovatnije hoću. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:31 am

Pih, ovaj Putin je mogao sa sobom da povede baš i Pavela, ili Stasa (bar Kozlovskog, njega voli). lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:33 am

Mrs BugeVuge ::
Generalno je uvek opušten, pa čak i na probi predstave. lol! Ali u tom momentu mu nije bilo svejedno, možda baš zbog žene. lol!

Pa da, vidiš. Možda je baš zbog toga.

Mrs BugeVuge ::
Zapravo, nije ni meni kod Filipa, nego me je odmah podsetio na Pavela i Stasa. lol!

Mogla sam odmah pretpostaviti u kojem grmu leži zec. lol!

Mrs BugeVuge ::
Meni isto politički deo nije toliko, ali mi je zanimljiva metafora besmrtni - evropska civlizacija i zaštitnici - islamska kultura.
Mislim generalno je zanimljivo kad gledaš neku seriju koja sa sobom nosi nešto više, a pogotovo ovde gde mi sam SF nije toliko zanimljiv i nema mi poentu ako se samo svodi na SF.

Super, onda ti imaš još jednu karakteristiku koju možeš promatrati pa ti serija bude zanimljivija topić od onog što meni, kao "glupom" (nezainteresiranom) promatraču nude. Ja ću ipak ostati na Caginim glumačkim vještinama, pokretima, mimikama i onome što mi je i sad bilo najinteresantnije - onom realnom, laganom u jednoj SF priči. facepalm A SF i skriveno i duboko, odnosno pravo, značenje ću ostaviti za one koji su željni iščitavanja različitih poruka.
Zapravo, ja bih voljela da se i meni da ovoliko analizirati serija na tim nekim dubljim stranama i idejama, ali ne da mi se. Zasad me nije kupila na taj način da bih o njoj dublje promišljala. Ali žao mi je jer je i Caga sam rekao da je uz njega glavni lik i Istanbul i onda ovo sve što one pišu ima smisla. Itekako ima. Ali mene ne zanima. Nažalost.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:38 am

Poncha ::
Mogla sam odmah pretpostaviti u kojem grmu leži zec. lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::
Super, onda ti imaš još jednu karakteristiku koju možeš promatrati pa ti serija bude zanimljivija topić  od onog što meni, kao "glupom" (nezainteresiranom) promatraču nude. Ja ću ipak ostati na Caginim glumačkim vještinama, pokretima, mimikama i onome što mi je i sad bilo najinteresantnije - onom realnom, laganom u jednoj SF priči. facepalm A SF i skriveno i duboko, odnosno pravo, značenje ću ostaviti za one koji su željni iščitavanja različitih poruka.
Zapravo, ja bih voljela da se i meni da ovoliko analizirati serija na tim nekim dubljim stranama i idejama, ali ne da mi se. Zasad me nije kupila na taj način da bih o njoj dublje promišljala. Ali žao mi je jer je i Caga sam rekao da je uz njega glavni lik i Istanbul i onda ovo sve što one pišu ima smisla. Itekako ima. Ali mene ne zanima. Nažalost.

Ne mora da te zanima i nisi glup posmatrač ako ti jednostavno nije zanimljivo da tražiš dublji smisao u seriji. Na kraju krajeva, to je serija i svako ima pravo da je doživi kako hoće i gleda zbog čega hoće, to ti je ista priča kao sa mnom i ŽOT, čim je Pavel oduševljen znači da serija ima neku poentu, ali jbg ja nisam kliknula sa njom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:43 am

Mrs BugeVuge ::
Pa dobro, nije da ti ne ide. lol!

Hoćeš reći da ja stvarno mogu biti objektivna kad pišem o ovako nečemu? wow

Mrs BugeVuge ::
... Što se ne može reći za osobe koje pet strana nove serije komentarišu da li Caga ima nameru da jede i dalje snimajući nove serije i kako je šteta što ga baš briga ako se goji.

Smijem li se samo nasmijati i ne napisati nikakav komentar?

Ili da dodam da su u moje vrijeme (ne nisam stara smeh ) pravila na forumu bila daleko stroža i moderatori jako ozbiljni.

Mrs BugeVuge ::
smeh smeh smeh Tačno, zbog! lol!
Red je nešto drugo, ali je sad prodala dušu đavolu kao i njen Cengiz. lol!
Šalim se, ne možeš nikom zabraniti da se druži sa nekim samo zato što ti misliš da je on budala. Ona je valjda pronašla nešto u tom društvu, otkud znam...

Svatko nađe društvo koje mu odgovara, zbog ovog ili onog.

Ja s puno različitih i nespojivih ljudi imam sličnosti.

Mrs BugeVuge ::
Pa sad su me zbunile. Ozbiljno pitam.

Pa nisu ništa krivo napisale u ovom slučaju. Po neslužbenim informacijama se smatra da Ayce neće biti u 3. i 4. sezoni.
Prvo, Sara i ja, smo još za vrijeme snimanja utvrdile da je Leyla umrla i da je snimljena njena smrt tamo u Rivi. Ali onda smo vidjele da je oživljena već u prvoj sezoni pa smo ostale ni ovamo ni tamo... Jer, pitanje je koliko se puta nekoga može oživjeti.
Ali je Birsen nekome bila odgovorila, kad je rekla za treću sezonu i kad si ti pitala tko je Biresn lol!, da Ayce nema u pregovorima za te sezone. Prokopaj malo pa nađi njen odgovor.

Mrs BugeVuge ::
Nemam pojma, samo su napisali muzički show.
Upravo razmišljam, da li mi treba to u mom životu i najverovatnije hoću. lol!

To je stav. lol!

Meni moj završava, tebi tvoj show počinje. tuzni
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Jan 17, 2019 8:47 am

Mrs BugeVuge ::

Pih, ovaj Putin je mogao sa sobom da povede baš i Pavela, ili Stasa (bar Kozlovskog, njega voli). lol!

Je li vam to došao on?

Naša je bila kod Erde u posjeti i nije mene vodila. A baš je mogla mene povesti kod Cage. lol! Ili njega povesti sa sobom kad se bude vraćala.

Mrs BugeVuge ::
Ne mora da te zanima i nisi glup posmatrač ako ti jednostavno nije zanimljivo da tražiš dublji smisao u seriji. Na kraju krajeva, to je serija i svako ima pravo da je doživi kako hoće i gleda zbog čega hoće, to ti je ista priča kao sa mnom i ŽOT, čim je Pavel oduševljen znači da serija ima neku poentu, ali jbg ja nisam kliknula sa njom.

Mislim da nisam jednostavno ni raspoložena za traženje dubljeg smisla i skrivenih poruka. Ne da mi se. A i serija me nije toliko kupila.

Ali sad kad budem gledala neću se moći oduprijeti ovome da gledam kako se Hakan bori protiv "Europe". Zbog njih. facepalm
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: