Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Sara Ulusoy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyFri Feb 22, 2019 7:38 pm

Poncha ::
Pa iskreno, interesantno je jako. Sad sve ovisi koja je to uloga trebala biti njoj namijenjena. Ako je glavna, možda nije htio ponoviti tako brzo suradnju zbog toga da ljudi ne uspoređuju s Mažorom. A možda jednostavno nju ne vidi u toj ulozi. Ili pak ono što bi bilo najzanimljivije, možda se njih dvoje zbilja ne slažu nakon zadnje sezone Mažora. Niti je ona o njemu nešto pretjerano lijepo govorila u onoj emisiji, štoviše dobro ga je upucala u onom natjecanju. Tako da... Sve je moguće. Je li ima neka njihova zajednička slika ili druženje nakon zadnje klape serije?

Sve je moguće. lol! Moguće je i da nije hteo posle Mažora odmah da ponovi sa njom saradnju, a moguće je i da nisu od treće sezone u dobrim odnosima. Neki misle i da je zbog Agate. ne znam
Činjenica je da su oni super slagali tokom druge sezone, čak je i najavljivao njeno pojavljivanje. Onda se posle svih onih scena pisalo da su bili zajedno, da je ona razlog za pauzu između Agate i njega. U tom nekom periodu se pojavila ona slika gde su svo troje. A posle je počela treća sezona i o njima ništa. Po snimcima sa snimanja ne bih rekla da su bili u genijalnim odnosima, Pavel je opušten, ali je ona na svim snimcima nekako hladna i uzdržana. I to su svi primetili, koliko se sa Karinom stalno zezao, toliko se sa ovom oseti neka napetost. I što ti kažeš, lepo ga je nahvalila kod Urganta. Što se tiče zajedničkih slika posle snimanja serije, nema ničeg, sem jedne njene slike koju je Pavel okačio na svoj instagram kad su joj hakovali profil i ukazao na novi.

Poncha ::

Nema ga zadnjih par nastavaka. Nekako mi već neobično bez njegovih bisera. Bit će da ga ona Stana satrala sa svojim glupostima.  smeh

Eto ti ga, prizvala si ga u poslednjem nastavku. lol!
Budali je Luka morao da objašnjava što Lidija hoće da zadrže kacigu. smeh

Poncha ::
Ma ne bi ispala ona da bar jednu karakteristiku njenu nemaš. Recimo - frizura, odjeća i to.  lol!


Pa dobro, ali nisam toliko opčinjena time kao ona. lol!
Realno, od sve tri sestre ona mi se najmanje dopada. lol!

Poncha ::
Mene sad baš zanima što se u Turskoj poklanja i ima li kakav običaj.  mislilac Sparks, ako si na ovom polju informirana, lutfen javi. Cok me zanima.

smeh

Poncha ::
Je li igdje pokazalo što se dobiva za poklon u Rusiji?

Jeste, u Mažoru. I uopšte nisu bile ove šoljice i babuške. lol!

Poncha ::
Meni je ona toliko odvratna i ljigava da ti to ne mogu opisati. Dođe mi da zbog nje prestanem gledati seriju. Baš je odvratna i umisila je da je ne znam tko. Po prvi put bih htjela da ih Marko i one budaletine od policajaca uhvate. Miju, Nediljka, Andriju i babu. Voljela bih da padnu.

Potpisujem. naklon

Poncha ::
Voljela bih da Petri uspije to s kolačima. Ali kakvi su ovi, ne bi me čudilo da pod okriljem prebacivanja kolača  preko granice presnesu sve one čvarke (možda i bez da Petra to sazna).  facepalm
Ali da sam na Petrinom mjestu, ostavila bih ih da se koprcaju kako znaju i umiju (a ne im još i pomagala) i otišla ako ne zaživi taj posao s kolačima. A baš bih voljela da do kraja serije svi iziđu iz ševrca samo u inat Zorki.

Vrlo je moguće da to urade. Mada je teško Petru preveslati, ali jel' si ti videla Miru kako je reagovala za pare?
I malo mi je bilo krivo kad im je Petra rekla za Marka i ostale kad su dobili opremu. Nisu zaslužili nikakvu pomoć.
Ne znam, i ja bih volela da do kraja serije svi prestanu sa švercom samo njoj u inat, ali vidiš kakvi su. Ne bi ona bila toliko moćna i sve ih držala u ruci da oni nisu takve budale.

Nego, jel' izašla neka informacija o seriji, hoće li ići u drugu sezonu, ili završavaju u junu (kad već inače završavaju)?

Poncha ::
Baš to. Od svih iz policije, Krešo se namjeri na najpošteniju. Niti čuti za njega neće.  tuzni
Inače, znaš što? Točno su nas doveli na početak serije. Sad opet radnja može u bilo kojem smjeru.

I ovo si u pravu. A ne znam šta da mislim o tome.

Poncha ::
Baš radi s budalama. Da sam policajka točno bi mi bilo neugodno kakvom me prikazuju.  lol!

smeh

Poncha ::
Sad je i nastradao zbog njih. Nije ni čudno da Tomi nikad, a ni njemu kao šefu, nije pošlo za rukom u raskrinkavanju ovih. A i od ove opreme će galiba biti više štete nego koristi.

Lepo rekoše, Zorka valjda, oni će se tom opremom međusobno poubijati. smeh

Poncha ::
A nekako baš mi je žao što odlazi. Onako kao i Ivani. Meni je Božo baš divna osoba i draga. :cereeeeek: A i glumac bome lijep. lol! Bilo bi mi žao da ode iz serije. Nadam se da ako i ode nije na duge staze, da će se vratiti.

A je li, lep ti glumac? lol!
Možda naprave kao sa Matom, na kratko ode i posle se vrati.

Poncha ::

Eh da, kako je to rekao.  smeh

Ma ne brini, nikud Željka nije otišla. Eto nje opet uskoro. Ne može ni njoj guma zamijeniti čovjeka.  lol!

smeh

Više ne znam ni šta bih htela. S jedne strane bih Marka i Petru jer stvarno imaju najbolju hemiju, ali me onda iznerviraju kad tako zalede njihov odnos, a opet mi je i Željka neprežaljena mogućnost. lol!

Poncha ::
Vjerojatno ne zna. Mi u školama ne učimo ruski (osima ako je negdje izborni predmet  mislilac ), a čisto sumnjam da ga je privatno učila u Lokvici. A nekako i ne vjerujem da je gledala Pavela, Stanka i ostale pa tako naučila.  lol! Vjerojatno je samo pretpostavila da Andrija veze s vezom nema.

Andrija i ja smo po pitanju svega toga na istoj valnoj duljini.  lol!

smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::
A jesam li ja tebi lijepo rekla da se paziš ove? Kao, ima ona dečka. A sad traži prevoditelja.  smeh

Onda, kad pišeš produkciji?  smeh Hoćeš li ti tome što budeš prevodila izmijeniti sadržaj?  lol!  :P

I kad počinjete gledati seriju? Svaki dan ili? Oh, onda ja ovu seriju neću čitati komentare.  lol!

smeh smeh smeh

Beži bre, ne pada mi na pamet da sa njom premijerno gledam Zločin, izbegavam je ovih dana kako stignem. lol! Pa zamisli kad bih ja sa njom gledala, to bi se svelo na prevođenje, njeno komentarisanje, ništa ne bih stigla da uživam u Pavelu. Ovako sama uživam za sebe, ona neka čeka prevod, a ja se lepo ispričam sa tobom. lol!

A produkciji nećemo da pišemo, tj. ona neka piše, ali neka nađe drugog prevodioca, jer sam ja sasvim zadovoljna krajem i ona to smatra nenormalnim. lol! Doduše jedino se slažemo u jednom, a to je da ne treba da snime nastavak (sa razlikom u tome što bi ona da promene poslednju epizodu).

Poncha ::
BugeVugova, ja, blesava, išla čitati komentare ispod na FB-u i svašta pišu u vezi Bože, ali ima jedan hm komentar pa je moguće da je taj pročitao sadržaj unaprijed...
Ako te zanima kaže da će Luka i Ivana uspjeti zadržati Božu, valjda će greškom pustiti biskupu video na kojem je seks Anđe i Nediljka pa se onda ovaj srušio. smeh A i neka koja je pročitala sadržaj je rekla da će ga Ivana zadržati u selu, nije napisala kako, kaže da sve piše u tom nekom sažetku za epizode. Pih.lol! Eto mi na kad trebam njuškati, a jutros sam baš mislila da će na neko vrijeme otići pa se vratiti. facepalm Ali bar će Božo biti prisutan.

Inače kad smo kod Bože. Što li mu je ovo pojma nemam, ali lik je baš sladak.
https://www.instagram.com/p/BuHhYXwH-kZ/ Policajac. lol!

Ako je greškom pušten seks Anđelke i Nediljka (btw ko je to snimao, Luka? lol! ) onda mogu da zamislim šta će se sve tu dogoditi i na šta će to ličiti. smeh smeh smeh

lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyFri Feb 22, 2019 7:44 pm

Poncha ::
Jest, ali kad ga vidim još više mi fali. lol!

Pa ti gledaj seriju, ja ti lepo kažem.

Poncha ::
Je li ona već odgledala? Ako nije, uvali joj to da te poštedi ove.

Ali, sve mi se čini da ćeš raditi kao BugeVuge prevoditelj.  :P

Čitaš mi misli, kumo, upravo sam to i uradila. lol!
Pa jedino ako bih naplaćivala, jer za razliku od tebe, ja nemam problem sa tim da zarađujem na Pavelu. lol!

Poncha ::
Ove tri scene su biseri epizode, ali meni je zbilja cijela epizoda bila hit osim Zorke, koju da mogu bih izbcila iz serije. Meni ta baba i glumica nikako nisu drage. Jedino kad je Zorka bila u igricama s Markom mi je bila podnošljiva.

Slažem se. Sve više i ja uviđam koliko je neprirodna gluma ove što glumi Zorku.

Poncha ::
Što se tiče Anđelke pred kamerom, ona je bila nekako baš tetralna opisujući kakvi su ovi muški njeni.  smeh Ali kad je rekla da dođu da pokaže kupaonicu  smeh. A onaj Nediljko sve se namješta da i on dođe u kadar. Lud sve do jednoga.
Ali meni su bili koma Lidija i Jure. Da ono itko čuje kaznio bi Božu momentalo. I još Lidija kaže zar nam nije cilj raspopit ga?  smeh

Ali meni je hit koliko je tu svako iskoristio priliku da se reklamira, pokaže, ili jednostavno požali na nešto, a niko nije stvarno o Boži nešto rekao. lol!
Dobro, sem Lidije, ali ni to nije bilo zbog Bože, nego zbog Ivane. smeh

Poncha ::
Nego što nego ga voli. Da ga ne voli, ne bi ga toliko pokrivala. Ali meni je žao da nije skontala da je ovaj upišan.  smeh
Ali jadan i šokiran je uspio odbiti je.  lol!

Pa i meni je to bilo ludilo, sve vreme gledam i očekujem da će da provali i ona ništa. smeh Ali vrhunac je bio kad ga je pitala šta on hoće od nje, a on namiguje. smeh  smeh  smeh

Bold -  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Meni su baš nekako slatki i divni. I kako je on mio s njom i kako je zeza.  :cereeeeek:

E pa Luka je za nju, normalan dečko njenih godina, deli njena interesovanja i nema razloga da pati zbog neuzvraćene i nemoguću ljubavi. Oni su jedno za drugo.
Joj, ok, tek sad shvatih da sam isto ovo govorila u drugoj sezoni Mažora za Kaću, pa vidi dokle je došlo. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyFri Feb 22, 2019 8:08 pm

Mrs BugeVuge ::
Sve je moguće. lol! Moguće je i da nije hteo posle Mažora odmah da ponovi sa njom saradnju, a moguće je i da nisu od treće sezone u dobrim odnosima. Neki misle i da je zbog Agate. ne znam
Činjenica je da su oni super slagali tokom druge sezone, čak je i najavljivao njeno pojavljivanje. Onda se posle svih onih scena pisalo da su bili zajedno, da je ona razlog za pauzu između Agate i njega. U tom nekom periodu se pojavila ona slika gde su svo troje. A posle je počela treća sezona i o njima ništa. Po snimcima sa snimanja ne bih rekla da su bili u genijalnim odnosima, Pavel je opušten, ali je ona na svim snimcima nekako hladna i uzdržana. I to su svi primetili, koliko se sa Karinom stalno zezao, toliko se sa ovom oseti neka napetost. I što ti kažeš, lepo ga je nahvalila kod Urganta. Što se tiče zajedničkih slika posle snimanja serije, nema ničeg, sem jedne njene slike koju je Pavel okačio na svoj instagram kad su joj hakovali profil i ukazao na novi.

Hm. Ništa meni tu nije jasno. Ali je zanimljivo.

Mrs BugeVuge ::
Eto ti ga, prizvala si ga u poslednjem nastavku. lol!
Budali je Luka morao da objašnjava što Lidija hoće da zadrže kacigu. smeh

A sad reci da nije donio i on koji biser u epizodu. Kad je opisao kako je greškom poljubio Božu. I kad mu mlaži brat mora objašnjavati zašto žena želi kacigu. smeh

Mrs BugeVuge ::
Pa dobro, ali nisam toliko opčinjena time kao ona. lol!
Realno, od sve tri sestre ona mi se najmanje dopada. lol!

A ne znam što si odgovarala kad ti je ispala ona. lol!

Mrs BugeVuge ::
Jeste, u Mažoru. I uopšte nisu bile ove šoljice i babuške. lol!

Aj, šuti jadna ne bila. smeh Što oni poklanjaju? Prevaru prije braka? Ako ćeš se voditi po Mažoru onda će ti kum budućem mužu pokloniti kurve na momačkoj! Dobit će ti dragi žive "babuške". lol!

Mrs BugeVuge ::
Vrlo je moguće da to urade. Mada je teško Petru preveslati, ali jel' si ti videla Miru kako je reagovala za pare?
I malo mi je bilo krivo kad im je Petra rekla za Marka i ostale kad su dobili opremu. Nisu zaslužili nikakvu pomoć.
Ne znam, i ja bih volela da do kraja serije svi prestanu sa švercom samo njoj u inat, ali vidiš kakvi su. Ne bi ona bila toliko moćna i sve ih držala u ruci da oni nisu takve budale.

Petra je prelakoma za parama i šverc joj je zabava. Previše ide za lovom i samo se pitam kad će im se opet pridružiti. Sve i da ona neće, vidiš da Mira želi pare. Ni Gordana nije daleko, a bome ni Anđelka. Tako da...

Meni je jako žao što im je Petra rekla. Ali svakako bi saznali. A i nije da je teško skužiti da ih prate kad su ovi koji prate teške budale.

Mrs BugeVuge ::
Nego, jel' izašla neka informacija o seriji, hoće li ići u drugu sezonu, ili završavaju u junu (kad već inače završavaju)?

Nemam ti pojma o ovome ništa.

Jedino sam danas radila neku anketu koju su postavili i toliko sam pitanja imala točnih da bi mogla biti Zorkina desna ruka. facepalm A pitanja su glupa.

Mrs BugeVuge ::
Lepo rekoše, Zorka valjda, oni će se tom opremom međusobno poubijati. smeh

Ne bi me čudilo da dok se budu igrali opremom ovi im uspiju prebaciti čvarke preko granice.

Mrs BugeVuge ::
A je li, lep ti glumac? lol!
Možda naprave kao sa Matom, na kratko ode i posle se vrati.

Je, lijep mi je i sladak.
I to čak više kao lik. Još onako zbunjen, pravedan. lol!

Pa može. To mi odgovara.

Mrs BugeVuge ::
Više ne znam ni šta bih htela. S jedne strane bih Marka i Petru jer stvarno imaju najbolju hemiju, ali me onda iznerviraju kad tako zalede njihov odnos, a opet mi je i Željka neprežaljena mogućnost. lol!

Onda si ti svoj na svome. Do kraja serije će ti se one vrtjeti oko Marka. Pa koja pritegne.

Mrs BugeVuge ::
Beži bre, ne pada mi na pamet da sa njom premijerno gledam Zločin, izbegavam je ovih dana kako stignem. lol! Pa zamisli kad bih ja sa njom gledala, to bi se svelo na prevođenje, njeno komentarisanje, ništa ne bih stigla da uživam u Pavelu. Ovako sama uživam za sebe, ona neka čeka prevod, a ja se lepo ispričam sa tobom. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Koja si ti. Ne želiš ni pomoći jadniku u nevolji, osobi koja se koprca u neznanju jezika. Zamisli da je meni Sara svaki put to napravila, pa ja bih za pola serija bila neinformirana.

Mrs BugeVuge ::
A produkciji nećemo da pišemo, tj. ona neka piše, ali neka nađe drugog prevodioca, jer sam ja sasvim zadovoljna krajem i ona to smatra nenormalnim. lol! Doduše jedino se slažemo u jednom, a to je da ne treba da snime nastavak (sa razlikom u tome što bi ona da promene poslednju epizodu).

Hit! smeh

Mrs BugeVuge ::
Ako je greškom pušten seks Anđelke i Nediljka (btw ko je to snimao, Luka? lol! ) onda mogu da zamislim šta će se sve tu dogoditi i na šta će to ličiti. smeh smeh smeh

smeh

A može jedino ovoga srce opaliti. ne znam

Mrs BugeVuge ::
Pa ti gledaj seriju, ja ti lepo kažem.

Bih ja, ali nema živaca za 4/5 likova. lol! A neke ne možeš preskočiti ni da hoćeš.

Mrs BugeVuge ::
Čitaš mi misli, kumo, upravo sam to i uradila. lol!
Pa jedino ako bih naplaćivala, jer za razliku od tebe, ja nemam problem sa tim da zarađujem na Pavelu. lol!

smeh

Tamam, tamam. Šutim. lol! Ti kaži da se prijevod plaća. Uf be, meni da je Sara naplaćivala svaki prijevod, ja bih na prosjački štap završila. lol!
Nego, bi li ti i meni naplatila prijevod da ti nešto tražim da prevedš? lol!

Mrs BugeVuge ::
Ali meni je hit koliko je tu svako iskoristio priliku da se reklamira, pokaže, ili jednostavno požali na nešto, a niko nije stvarno o Boži nešto rekao. lol!
Dobro, sem Lidije, ali ni to nije bilo zbog Bože, nego zbog Ivane. smeh

Pa to, samopromocija svih. smeh Ni to Lidijino nisam mogla shvatiti ozbiljno kad je rekla - ako ga pošaljete, sestra će mi svisnuti.
Tužno je zapravo kako do Bože nikome nije zapravo stalo.

Mrs BugeVuge ::
Pa i meni je to bilo ludilo, sve vreme gledam i očekujem da će da provali i ona ništa. smeh Ali vrhunac je bio kad ga je pitala šta on hoće od nje, a on namiguje. smeh smeh smeh

To mi je bilo najjače. smeh

Mrs BugeVuge ::
E pa Luka je za nju, normalan dečko njenih godina, deli njena interesovanja i nema razloga da pati zbog neuzvraćene i nemoguću ljubavi. Joj, ok, tek sad shvatih da sam isto ovo govorila u drugoj sezoni Mažora za Kaću, pa vidi dokle je došlo. lol!

Nemoj poslije biti za Božu. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySat Feb 23, 2019 4:20 am

Poncha ::
Hm. Ništa meni tu nije jasno. Ali je zanimljivo.

smeh

Poncha ::
A sad reci da nije donio i on koji biser u epizodu. Kad je opisao kako je greškom poljubio Božu. I kad mu mlaži brat mora objašnjavati zašto žena želi kacigu.  smeh

Ništa ja ne protivrečim i zapravo je super kad imaš toliko glupog muža, možeš da radiš sa njim šta hoćeš, ali meni bi bilo dosadno sa njim. lol!

Poncha ::
A ne znam što si odgovarala kad ti je ispala ona.  lol!

Više ne znam ni ja. smeh

Poncha ::
Aj, šuti jadna ne bila. smeh  Što oni poklanjaju? Prevaru prije braka? Ako ćeš se voditi po Mažoru onda će ti kum budućem mužu pokloniti kurve na momačkoj! Dobit će ti dragi žive "babuške".  lol!

Ma ne bre, nevezano za to ti pričam. smeh Konkretno, ceo kolektiv mu je kupio zajednički poklon u vidu televizora, a Igor sa Kaćom iznenađenje u vidu njihove omiljene pevačice.
Bold - smeh smeh smeh

Poncha ::
Petra je prelakoma za parama i šverc joj je zabava. Previše ide za lovom i samo se pitam kad će im se opet pridružiti. Sve i da ona neće, vidiš da Mira želi pare. Ni Gordana nije daleko, a bome ni Anđelka. Tako da...

Pa jeste, za par epizoda svi će se vratiti na staro. Dugo joj je trebalo posle povratka da ih sve obrlati. rolleyes

Poncha ::
Jedino sam danas radila neku anketu koju su postavili i toliko sam pitanja imala točnih da bi mogla biti Zorkina desna ruka.  facepalm A pitanja su glupa.

A koji je bio test?

Poncha ::
Ne bi me čudilo da dok se budu igrali opremom ovi im uspiju prebaciti čvarke preko granice.

To sigurno.

Poncha ::
Koja si ti. Ne želiš ni pomoći jadniku u nevolji, osobi koja se koprca u neznanju jezika. Zamisli da je meni Sara svaki put to napravila, pa ja bih za pola serija bila neinformirana.

Dobro vama, naravno da vama ne bih nikad naplatila, ali ako misliš da počnem da se bavim prevođenjem i kačim to na net, e pa to sigurno ne bi prošlo besplatno. lol!

Poncha ::
A može jedino ovoga srce opaliti.  ne znam

smeh smeh smeh

Poncha ::
Tamam, tamam. Šutim.  lol! Ti kaži da se prijevod plaća. Uf be, meni da je Sara naplaćivala svaki prijevod, ja bih na prosjački štap završila.  lol!
Nego, bi li ti i meni naplatila prijevod da ti nešto tražim da prevedš?  lol!


Naravno da ne bih.

Poncha ::
Pa to, samopromocija svih. smeh Ni to Lidijino nisam mogla shvatiti ozbiljno kad je rekla - ako ga pošaljete, sestra će mi svisnuti.
Tužno je zapravo kako do Bože nikome nije zapravo stalo.

Pa upravo to, kroz smešne momente i replike su pokazali koliko su zapravo ljudi sebični.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySat Feb 23, 2019 8:19 am

Mrs BugeVuge ::
Ništa ja ne protivrečim i zapravo je super kad imaš toliko glupog muža, možeš da radiš sa njim šta hoćeš, ali meni bi bilo dosadno sa njim. lol!

Mene bi izluđivalo što mu sve trebaš crtati. Ništa, ali ama baš ništa sam nije skužio dosad. smeh facepalm

Oh, pa to za tebe nije ni čudno. Ti ionako voliš kad je sve komplicirano.

Mrs BugeVuge ::
Ma ne bre, nevezano za to ti pričam. smeh Konkretno, ceo kolektiv mu je kupio zajednički poklon u vidu televizora, a Igor sa Kaćom iznenađenje u vidu njihove omiljene pevačice.
Bold -  smeh  smeh  smeh

Pa onda u Rusiji to sve nešto nije preskupo.  topić :cereeeeek: Sviđa mi se. Recimo ovdje je od kuma recimo ok poklon veliki TV.

Pih ti Igora. On samo žive osobe poklanjao. Em "babuške", em omiljenu pjevačicu dovede.  lol!

Onda da se i meni konta da sam dovela i pjevača (ako Kozlovski još bude za) i stripera.  trepko

Mrs BugeVuge ::
Pa jeste, za par epizoda svi će se vratiti na staro. Dugo joj je trebalo posle povratka da ih sve obrlati. rolleyes

Ali baš je glupa ako se vrati u šverc. Ali dosad je uvijek pokazivalo da u njemu uživa.

Mrs BugeVuge ::
A koji je bio test?

Evo ovaj kviz.
Ja sam jedno pitanje zeznula.

Mrs BugeVuge ::
To sigurno.

Izašla je sinoć najava na TV-u, danas će u podne na YT-u. Koliko sam onako uspjela vidjeti, jer nisam pomno pratila, Mate će dobiti zadatak da se spetlja s Vinkom i od nje nešto sazna.  smeh A Krešo i Alma opet nešto slatki. Sad ne znam je li i Alma po zadatku.  mislilac
Uglavnom, izgleda mi da će na kraju policajci biti opet preveslani dok budu pokušali preveslati ove.

Mrs BugeVuge ::
Dobro vama, naravno da vama ne bih nikad naplatila, ali ako misliš da počnem da se bavim prevođenjem i kačim to na net, e pa to sigurno ne bi prošlo besplatno. lol!

Aj, dobro... Priznaje ti se.

I onda, kad počinjete gledati? Bolje ti je ti odgledaj seriju dok ona odgleda Odmazdu. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa upravo to, kroz smešne momente i replike su pokazali koliko su zapravo ljudi sebični.

Ali da nema ni jedno jedino nesebično čeljade u toj seriji, ne mogu vjerovati. rolleyes  Možda da je Marka pitala bi jedini nešto pozitivno rekao o Boži. Ili Krešo. Ipak su oni bili njegovi sustanari.
Tomu već ne jer on kakvi je rekao bi da je Božo dobar domaćin i da jako lijepo se možeš poslužiti njegovim cvijećem, čokoladicama i hranom kad ideš osvajati ženu koju si našao u preljubu. I da divno laže i skriva osobe. lol!

Ali da su ovi svi do jednog bili smiješni, jesu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySat Feb 23, 2019 7:07 pm

Ma jesi li vidjela najavu?!  smeh  naklon

Nisam ja džabe gledo dokumentarce kako guz'cu spasit. smeh  naklon

- Izvedeš osumnjičenu na piće i probaš nešto ispipati (sa sve gestikulacijama i opisima rukama smeh ) iz nje... Ako slučajno i ukližeš, ja ti neću za..zamjerit...  smeh
- Đe da ukližem? naklon  smeh

Ova serija je vrh bez obzira koliko glupa bila. Em se sa svime sprda, em ne znam gdje nađoše ove glumce koji su se voljni ovako sprdati.  naklon

A što Vinka i Petra, i čini mi se Krešo, dijele ovu bijelu košulju? lol!


Последњи изменио Poncha дана Sat Feb 23, 2019 7:16 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySat Feb 23, 2019 7:14 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 98-C47-C15-F479-439-C-B573-0-AA60-C527521 :cereeeeek: <3




Nisam u toku, ali trenutno mi je zagušen twitter ovim: #ÇağatayUlusoyAlwaysWithYou #HakanMuhafız

Ne znam tko je pokrenio, ali eto opet nešto u čast podrške Cagi.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySat Feb 23, 2019 7:16 pm

Saro, bak, ovi Slovenci su poduzetni. lol!

Ali ova Birce, frizura joj kao ovci.
https://www.instagram.com/p/BuOfc_Lnixp/

Je ga Birce nahvali. topić
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 6:38 pm

Pričam ja nešto sa Sparks, nevezano za sve ove švalere i evo zaključka do kog smo obe došle. lol! smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 38_GQ07UWTE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 6:39 pm

Ja mislim da si najnormalnija dok gledaš Kozlovskog. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 6:39 pm

I moram da se izjadam, jer sam se danas pošteno iznervirala. Reč je o kraju Mažora. Ajde kad svi ovi na društvenim mrežama uzmu da se žale, ali kad se svi ljudi u mojoj okolini ujedine i počnu da me ubeđuju da onakav kraj nije normalan i da ja nisam normalna što mi se dopao, prvo se iznerviram, a posle zapitam - jel' stvarno samo ja nisam normalna?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 6:40 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
Zapravo, da, najnomralnija sam kad gledam Kozlovskog. lol! U pravu si.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 6:41 pm

A ne znam što bih ti odgovorila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 6:43 pm

Pišem ti pp. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 6:43 pm

Piši.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 7:10 pm

Videla sam najavu, genijalna mi je. naklon smeh

Najbolji mi je kraj, Krešo i Alma, ajme koliko su slatki. :cereeeeek:

Nego ko deli košulju, šta pričaš? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 7:19 pm

Kraj je :cereeeeek:, nadam se da Alma nije po zadatku. A i da je Krešo neće odmah iznevjeriti. lol!

Vinka (Ksenija Pajić), Petra i Krešo. Ova bijela košulja što ima nešto po sebi, nosila ju je Petra sad u prethodnim nastavcima, ne znam točno kojem. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 7:20 pm

Poncha ::
Mene bi izluđivalo što mu sve trebaš crtati. Ništa, ali ama baš ništa sam nije skužio dosad. smeh facepalm

E upravo to, mene nekad izludi samo kad vidim koliko je glup, zamisli da ti živiš sa takvom osobom, pa to je pakao. lol!

Poncha ::
Oh, pa to za tebe nije ni čudno. Ti ionako voliš kad je sve komplicirano.

Definitivno, ja sam u stanju da zakomplikujem i ono što nije komplikovano. smeh

Poncha ::
Pa onda u Rusiji to sve nešto nije preskupo.  topić :cereeeeek: Sviđa mi se. Recimo ovdje je od kuma recimo ok poklon veliki TV.

Pih ti Igora. On samo žive osobe poklanjao. Em "babuške", em omiljenu pjevačicu dovede.  lol!

Onda da se i meni konta da sam dovela i pjevača (ako Kozlovski još bude za) i stripera.  trepko

smeh Pa sad, recimo sa mladine strane (ali dobro, oni su bogataši) su se takmičili ko ima bolji i skupoceniji poklon. lol!
Samo provali nešto - kritikuješ Igora, a daruješ iste poklone kao i on. lol! lol! lol!

Poncha ::
Ali baš je glupa ako se vrati u šverc. Ali dosad je uvijek pokazivalo da u njemu uživa.

Uživa zato što je zabranjeno, a zanimljivo. I to joj pruža uzbuđenje. Bar je tako bilo dok nije videla dokle to vodi. Mislim da se promenila, ali ajde, videćemo.

Poncha ::

Evo ovaj kviz.
Ja sam jedno pitanje zeznula.

Samo jedno? Meni je bilo tačnih 42/50. Puno sam toga pozaboravljala. facepalm

Poncha ::
Izašla je sinoć najava na TV-u, danas će u podne na YT-u. Koliko sam onako uspjela vidjeti, jer nisam pomno pratila, Mate će dobiti zadatak da se spetlja s Vinkom i od nje nešto sazna.  smeh A Krešo i Alma opet nešto slatki. Sad ne znam je li i Alma po zadatku.  mislilac
Uglavnom, izgleda mi da će na kraju policajci biti opet preveslani dok budu pokušali preveslati ove.

Preveslaće ih, to je sigurno. A i meni je Alma sumnjiva, ne verujem da mu je tako brzo oprostila.

Poncha ::
I onda, kad počinjete gledati? Bolje ti je ti odgledaj seriju dok ona odgleda Odmazdu. lol!

Trenutno smo u svađi, tako da se ništa još uvek ne počinje. lol!

Poncha ::
Ali da nema ni jedno jedino nesebično čeljade u toj seriji, ne mogu vjerovati. rolleyes  Možda da je Marka pitala bi jedini nešto pozitivno rekao o Boži. Ili Krešo. Ipak su oni bili njegovi sustanari.
Tomu već ne jer on kakvi je rekao bi da je Božo dobar domaćin i da jako lijepo se možeš poslužiti njegovim cvijećem, čokoladicama i hranom kad ideš osvajati ženu koju si našao u preljubu. I da divno laže i skriva osobe.  lol!

Ali da su ovi svi do jednog bili smiješni, jesu.

Ma, malo su preterali da bi bilo smešnije, sigurno bi se uvek našao makar jedan kome je zaista stalo do Bože, nego Ivana nije pitala prave ljude. lol! Marko i Krešo bi rekli nešto dobro o njemu, možda i Petra. I Mira možda. mislilac
Tomo. smeh Ma, taj bi ga svojim govorom sam oterao u Afriku. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 7:28 pm

Poncha ::
Vinka (Ksenija Pajić), Petra i Krešo. Ova bijela košulja što ima nešto po sebi, nosila ju je Petra sad u prethodnim nastavcima, ne znam točno kojem. lol!

Ponchaaaaa naklonsmeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 7:32 pm

Mrs BugeVuge ::
E upravo to, mene nekad izludi samo kad vidim koliko je glup, zamisli da ti živiš sa takvom osobom, pa to je pakao. lol!

Baš zato tebi ne bi bio nimalo zanimljiv. Ne bi ti bio inspirativan. lol!

Aj, dobro, neću te zezati.

Mrs BugeVuge ::
Definitivno, ja sam u stanju da zakomplikujem i ono što nije komplikovano. smeh

Jesi. Što bi jednostavno kad može komplicirano?!

Mrs BugeVuge ::

smeh Pa sad, recimo sa mladine strane (ali dobro, oni su bogataši) su se takmičili ko ima bolji i skupoceniji poklon. lol!

Pa, neka s mladoženjine ovoga puta samo daju oduška. Ništa se ja ne bunim.
Neka bude sve u skladu s financijskim stanjem mlade i njene rodbine i prijatelja. A mladoženjini gosti neka se isprse.

Mrs BugeVuge ::
Samo provali nešto - kritikuješ Igora, a daruješ iste poklone kao i on. lol! lol! lol!

Pih, nemoj tako. Ja sam uredno mislila na striptiz, a to što si ti, Bože mi prosti, ubacila pod striptiz svašta, nije moja stvar. Kozlosvkog sam u najboljoj namjeri (jer ima lijep glas) mislila za jednu do dvije pjesme za prvi (prva dva plesa) uzeti. I ja sam mislila uz to dodati te šalice i lutkice babuškice s pokojim eurićem.

Ali, tko zna hoće li od tog pira biti išta.

Mrs BugeVuge ::
Samo jedno? Meni je bilo tačnih 42/50. Puno sam toga pozaboravljala. facepalm

Eto, jedno sam omašila. Ali ja bih Zorku kaznila, a ne joj pomagala.

Mrs BugeVuge ::
Preveslaće ih, to je sigurno. A i meni je Alma sumnjiva, ne verujem da mu je tako brzo oprostila.

I meni.

Mrs BugeVuge ::
Trenutno smo u svađi, tako da se ništa još uvek ne počinje. lol!

Tko je napravio nešto? Zašto? Pavel?
Ili ova drugarica zeza? lol!

Mrs BugeVuge ::
Ma, malo su preterali da bi bilo smešnije, sigurno bi se uvek našao makar jedan kome je zaista stalo do Bože, nego Ivana nije pitala prave ljude. lol! Marko i Krešo bi rekli nešto dobro o njemu, možda i Petra. I Mira možda. mislilac

Iskreno, nisam sigurna da bi bili pretjerano zabrinuti. Ajde ovi koje si nabrojila možda bi.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 7:32 pm

Što sam sad rekla? smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 7:37 pm

Poncha ::
Baš zato tebi ne bi bio nimalo zanimljiv. Ne bi ti bio inspirativan. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::

Pa, neka s mladoženjine ovoga puta samo daju oduška. Ništa se ja ne bunim.
Neka bude sve u skladu s financijskim stanjem mlade i njene rodbine i prijatelja. A mladoženjini gosti neka se isprse.

Teško da će se iko sa njegove strane isprsiti, jer je njemu ovo drugo venčanje, ali što se mene tiče, ne mora niko ni da se prsi, ne mora ni da bude svadba, nego proslava u najužem krugu ljudi. lol!

Poncha ::

Pih, nemoj tako. Ja sam uredno mislila na striptiz, a to što si ti, Bože mi prosti, ubacila pod striptiz svašta, nije moja stvar. Kozlosvkog sam u najboljoj namjeri (jer ima lijep glas) mislila za jednu do dvije pjesme za prvi (prva dva plesa) uzeti. I ja sam mislila uz to dodati te šalice i lutkice babuškice s pokojim eurićem.

Pa stvarno ne znam otkud ti ideje da mi dovodiš Bondarenka na devojačku i očekuješ da će ostati na striptizu. lol!

Poncha ::
Eto, jedno sam omašila. Ali ja bih Zorku kaznila, a ne joj pomagala.

Isto.

Poncha ::
Tko je napravio nešto? Zašto? Pavel?
Ili ova drugarica zeza? lol!

Ma pokačile smo se oko kraja, ovo što sam napisala čim sam došla.

A ja sam uredno počela sama za sebe da gledam Zločin. kokice
Jedino mi je malo čudno da gledam seriju u kojoj glumi Pavel, a da se radnja ne vrti oko njega, ali navići ću se.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 7:37 pm

Moguće da ja ne pratim seriju potpuno skoncentrisano. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 7:42 pm

Mrs BugeVuge ::
Teško da će se iko sa njegove strane isprsiti, jer je njemu ovo drugo venčanje, ali što se mene tiče, ne mora niko ni da se prsi, ne mora ni da bude svadba, nego proslava u najužem krugu ljudi. lol!

A pa, meni je i to ok. Malo ili veliko vjenčanje, sasvim mi je svejedno. Pogotovo ako sam ja pozvana. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa stvarno ne znam otkud ti ideje da mi dovodiš Bondarenka na devojačku i očekuješ da će ostati na striptizu. lol!

Ma glupa sam, što ću, jadna ti sam. facepalm

Mrs BugeVuge ::
Ma pokačile smo se oko kraja, ovo što sam napisala čim sam došla.

A to. Onda ok. Ja već mislila nešto je s Pavelom zaškripilo.

Mrs BugeVuge ::
A ja sam uredno počela sama za sebe da gledam Zločin. kokice
Jedino mi je malo čudno da gledam seriju u kojoj glumi Pavel, a da se radnja ne vrti oko njega, ali navići ću se.

O super!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptySun Feb 24, 2019 7:47 pm

Poncha ::
A pa, meni je i to ok. Malo ili veliko vjenčanje, sasvim mi je svejedno. Pogotovo ako sam ja pozvana. lol!

Naravno da si pozvana, kako kuma da ne bude pozvana. lol!

Poncha ::

A to. Onda ok. Ja već mislila nešto je s Pavelom zaškripilo.

Ne, ma kakvi. :cereeeeek:
Evo ti kuma do 9:33, čisto da ga ne zaboraviš. lol! :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://youtu.be/cgJD_l37It4?t=559
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: