Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Sara Ulusoy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 10:50 am

Mrs BugeVuge ::
Mislim da jeste. Primetila sam da su ti psi u poslednje vreme dosta popularni.
Ali meni je hit kako su njemu smešni oboje i kako ovaj veliki reaguje na nju. smeh  :cereeeeek: A i ona je vala dosadna. smeh  :cereeeeek:

Meni su baš slatki.

Pa kad je zapostavio velikoga.

Mrs BugeVuge ::
Allah Allah zar je bitno gde je, nek' ide gde god hoće što se mene tiče samo ja da je ne gledam. Umesto da se zahvališ nebesima što je snimio video u krevetu bez nje, ti se brineš gde je ona. lol!

Oh, be, canim, kako si ti naivna. Tko je rekao da se brinem?

Mrs BugeVuge ::
Da, ali sve je vodilo ka tome. Meni je isto bilo svejedno.
I mene zanima cela scena. Još kad im se priključi i Tomo, pa tek će to biti lumperajka. lol!  

Ne mogu reći da mi je bilo svejedno jer su mi bili slatki, ali nekako mi je Božo bio predobar i baš divan za svećenika. Nekako mi je djelovalo da mu je to stvarno poziv.  Ali sad su složili tako priču da je logično da se skine.

Nadam se da ga neće opet zapiti.  lol! Mislim da znam što je Marku u glavi kad je rekao da se skida.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Izgleda, a da toga nisam ni bila svesna...

Vjerojatno.

Mrs BugeVuge ::
Večeras nova epizoda DS, hoćeš live prenos? lol!

Yok, gerek yok.  lol! Valjda je bilo "primjerenih" scena.

Mrs BugeVuge ::
Upravo to, razumemo se. lol!

smeh

Nego, hoćeš li ti gledati Casasa? Cure koje su odgledale cijelu seriju su oduševljene. Imaš prvu čak i prevedenu. Nekako mislim da bi se tebi, nesrećo, to svidjelo.

Mrs BugeVuge ::
Pobogu, od kad sam počela da gledam Mažora, o njemu zna svako u mom okruženju. smeh Samo se njemu onakav kraj uopšte nije dopao, jbg previše je normalan za mene. lol!

A, on je neki iz okruženja. A pa čuj, suprotnosti se privlače. Mora neko i normalan biti.  lol!
Možete skupa gledati nastavak.

Mrs BugeVuge ::
Jako zanimljiv, istina. I ajmo sad jednu poveznicu Rusa i Turaka - meni su on i Petar I dosta slični. lol!

Generalno je šteta što je istorija Turske zapostavljena posle raspada Osmanlijskog carstva. Mislim po školama, od trenutka kada počinju da slabe i povlače se sa Balkana, prestaju ikakve informacije vezane za njih. A baš je Ataturk recimo vredan spomena.
Mada ništa čudno za program koji apsolutno zapostavlja istoriju azijskih civilizacija u korist evropskih. Pritom nemam ništa protiv evropskih, nego mi je krivo što to nekako nije ujednačeno. Kao i za književnost, mislim da bi mnogo kvalitetniji program bio kad bi se odvojila svetska od nacionalne i svaka zasebno učile za sebe. Tako isto i istorija. Jer ovako je previše sve suzbijeno, dosta događaja i ličnosti nepravedno zapostavljeno, a gubi se vreme recimo na istoriju umetnosti, koja bi komotno mogla da se radi na časovima likovnog. Da ne govorim o tome da današnje klince apsolutno zabole uvo kakva je bila arhitektura srednjovekovne Vizantije. Nije ih mnogo briga ni za Ataturka, ali o Ataturku im je ipak važnije da znaju nešto. lol!

Jasno je meni sve što hoćeš reći. Kod nas je kao sve nešto podijeljeno i svašta neštoa, ali se i meni čini da se Ataturka uopće ne spominje.

Mrs BugeVuge ::
Jesam, al' kad od njih nema ništa. Ne znam ni što su imali onih par zajedničkih scena koje su delovale kao neki nagoveštaj.

Sve meni izgleda da su ispipavali teren, a ujedno i razmišljali što će ako bude se išlo na dvije sezone. Ali kad su vidjeli da imaju fanova i da neće opća buna što se pop raspopio onda su nastavili po ovome.

Mrs BugeVuge ::
Drago mi je da si ovo rekla, jer je i mene scena pogodila. A sad znači i da je stvarno bila emotivna.
Alma i Krešo su smorili već par epizoda unazad. U jednom trenutku sam se upitala gde je nestala ona silna hemija... ne znam

Pa baš me pogodila. I napunile su mi se oči suzama, a mislila sam da mi neće previše biti bitno ako raskinu, ali nekako je scena bila baš dobra i on je bio odličan.  :cereeeeek:  tuzni Baš mi ih je bilo milo.
Možda nisam takvo nešto očekivala nakon što mi je djelovalo da on i nije toliko zagrijan za zajednički život s Petrom. Ali onda se prema cijeloj ovoj situcaiji s Ivanom pokazao divnim.  :cereeeeek:
Krešo i Alma su ravna crta. Ne znam do čega je, ali nije me taklo.

Mrs BugeVuge ::
Meni je Marko i dalje najdraži, a Božo i Krešo su mi tu negde.

Zato što je tebi od početka najdraži. Ja sam zato i istakla da su mi sad sva trojica draga. Marko me polako sve više kupuje.

Mrs BugeVuge ::
Onako sam to rekla, bez nekog posebnog razloga. lol!

Aj, neka ti bude.

Mrs BugeVuge ::
I tebi??? :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Ja sam provalila koliko mi je nedostajao tek kad sam počela da gledam VMLj. Nemam pojma kojom logikom. smeh

Pa i meni. Ne znam je li mi nedostajao, ali mi nije bio problem odgledati klipove i nekako su me razniježile njegove oči i glas i te scene.  ne znam (Ali ne znači sad da mi postavljaš sto i jedan klip s njim  lol! )

Čim si čula ruski.

Mrs BugeVuge ::
Sviđa mi se komentar.
I meni su nedostajali tvoji komentari vezani za njega. :cereeeeek:

Ajmo to ovako reći - iako je drugi možda kompliciraniji i tehnički bolje napravljen s lijepom pjesmom, prvi mi je ljepši za gledanje i moj glas ide prvom jer mi je veći užitak bio gledanje prvog.

Mrs BugeVuge ::
Pa manje je blamantna od ove prve, pa rek'o ako si i nju odgledala da mi bude lakše, nekako ćeš normalniji utisak o čoveku da stekneš. lol!

Istina, nisam počela zbog njega da pratim, ali privukao me je odmah. Možda je bilo bolje prvu scenu prve epizode da sam ti dala da gledaš, nego ovo iz treće. smeh

A da nisi bila pijana, možda bi i tu stavila.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Evo zbog ove. Ali nebitno svakako, bezveze sam pitala.
https://www.instagram.com/p/Bwz82rLlH0e/

Divan je on što se toga tiče.

Mrs BugeVuge ::
Ozbiljno?! wow
Vidiš, nije ti loša ta teorija, pogotovo što sam posebne veze imala sa onima koji su godinu dana stariji od mene, a jedan je bio i godinu dana mlađi. Ali samo jedan i nemoj sad za ovo da se hvataš. To je bio izuzetak i svakako je neslavno prošlo. lol!

Ozbiljno, doduše ja tim gluparijama od tekstova ne pridajem neku važnost, ali sam pročitala. I onda se čudim kako ti okrivljuješ za sitnu razlikicu mene.  lol!

Pročitah bold i faca mi je bila  smeh  wow , a onda i nastavak koji si morala dodati da opet ne počnem.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Sori, samo sam morala da prokomentarišem, kad smo već bile kod njega. smeh
Tu scenu u Icerdeu moguće da nisam ni odgledala do kraja čim je se ne sećam, jer sam se razbesnela kad sam videla poslednju happy scenu.

Normalno kad si ti napustila Icerde. Zato ćeš sad pogledati.  lol!
Dakle, ovdje kad skine nauočale i kad mahne rukom. Čak mi je i simpatičan bio.

Mrs BugeVuge ::
Iyim, ali nisam luda za Arasom i nije mi još on potreban. lol! A verujem i da ima devojku neku, čim je počeo da mi se dopada. lol!
A to sa nacijom sam onako bezveze napisala, jer stvarno imam šarenolik harem. lol!

Ja sam zaboravila da je Aras mlađi. mislilac Koje beše godište?

smeh Pa tako reci, a ne se izmotavaš na naciju.  smeh

Gdje ti živiš? Pa, ako nije prekinuo u međuvremenu, odavno je on u vezi. Pa znaš da je za razliku od Cage na pitanje društvo (mislim da je bilo gledanje utakmice) s prijateljima ili romantična večera odgovorio romantična večera.
Evo ti pa gledaj. Pri kraju ti je negdje.


A možeš i Cagu.  :cereeeeek:
Ajme gdje sam se sad ovoga sjetila.  :cereeeeek:

Inače, stariji je mjesec dana od Cage.

Mrs BugeVuge ::
Što? Mislim da si mi ovo već postavljala, sećam se da je isto bila neka lista sa gomilom ovih kosookih.
Glupa im je lista, od Turaka samo Caga, Kivo i Bursin (videh negde i Buraka), a od Rusa samo Kozlovski. Mislim, ok, dobre su izabrali, ali gde su Pavel i Stas moliću lepo? durica Kivo i Burak na prvim mestima od pozadi. durica Bitno da Korejaca ima u svakoj objavi. durica Nisam rasista, ali postaću.

Ono što mi se dopalo je da od Amera vidim Lea i Jessi-ya Wiliamsa. :cereeeeek:
Ali opet mi je nekako mršava lista, a sve na uštrb Korejaca. durica

Ma ja ti na ove liste ne obraćam pozornost (iako mi je drago zbog Cage), ali sam ti stavila baš da vidiš da je jedino Kozlovski na njoj, a njega si ti ostavila po strani.
Ma svake godine ti je nešto ovako kad se bira.

Mrs BugeVuge ::
Sparks je odgovorila - Divni su bili Miran i Reyyan u ovoj epizodi. On je bas voli. ❤

Jednom joj je zapretio razvodom jer je bila losa prema Reyyan. On jos nije saznao da je ona rejla Reyyan da je Miran njen muz. Pretpostavljam da ce kad sazna da ozbiljnije razmisli o razvodu.

Vidjela sam fragi i tamo nešto viče ovoj o rastavi.


Последњи пут изменио Poncha дана Mon May 13, 2019 11:06 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 10:54 am

DÜNYA YILDIZI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 58689503_317579465605042_9204412903645171481_n.jpg?_nc_ht=scontent-iad3-1.cdninstagram

https://www.takvim.com.tr/saklambac/2019/05/13/ajda-pekkanin-super-takintisi-kuytu-kose?paging=3

Ovaj novinar i Caga imaju neko zajedničko društvo pa sad...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 11:12 am

Saro, jesi li ti dobro?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 3:57 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 5:55 pm

Pogledala sam ova tri snimka, ostalo ću posle da ti odgovorim, ali ajde sad na ovo.

Ovo iz Icerdea sam gledala, sad sam se setila, nego mi iz nekog razloga ništa sem Cage kako skida kapu nije ostalo u sećanju.
Poncha, ovo ne može da priđe njemu sad u Cukuru. lol! Vidi samo ovu masnu kosu, ajme užas. Kako je ijednu devojku uspeo da smuva u ovoj fazi? lol!
Nego, da li je realno da su oni u toj sceni sa dva kadra stavili do znanja za Cagu i Duygu. smeh

Ovo kad odgovaraju na pitanja mi se isto dopalo, ja ovo nisam ranije gledala. Vi ste verovatno to iskomentarisale i izanalizirale, tako da mi je sad glupo išta da kažem, ali ajde.
Sviđaju mi se Arasovi odgovori, dosta se poklapaju sa mojima. Zapravo, za dosta stvari su Caga i on isto odgovorili. Ali sladak mi je kad odgovara za romantičnu večeru i onda dodaje da ima devojku. :cereeeeek:
A Caga tipična neodlučna Vaga, kao i meni treba mu pet sati da izabere između dve varijante. :cereeeeek: smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 6:14 pm

Mrs BugeVuge ::

https://youtu.be/5u7S48sYX5M

Je li ovo iz one emisije koju je on vodio, a koju ti nisi gledala? Je li on ovo stvarno svira? Stvarno?

Kume, divan si. :cereeeeek: naklon A ova tetovaža mu je za past na dupe.

Mrs BugeVuge ::
Ovo iz Icerdea sam gledala, sad sam se setila, nego mi iz nekog razloga ništa sem Cage kako skida kapu nije ostalo u sećanju.

Ma kako, meni je ovaj dio baš ostao u sjećanju. I kad sam gledala mi je bilo odlično... Dobro su bili napravili, šteta što sam ja znala da su na setu i Aras i Caga pa dramatičnost u seriji nije postignuta.
Super su mi Coskun i njih dva. naklon

Mrs BugeVuge ::
Poncha, ovo ne može da priđe njemu sad u Cukuru. Vidi samo ovu masnu kosu, ajme užas. Kako je ijednu devojku uspeo da smuva u ovoj fazi?

Pa, što ja znam, meni se čini da je on priličan broj žena kupio u ovoj fazi.

Mrs BugeVuge ::
Nego, da li je realno da su oni u toj sceni sa dva kadra stavili do znanja za Cagu i Duygu.

Onako, samo onako, mislim da sam ja više puta rekla da su oni u seriji Sarpa spojili sa Semom. Vidiš da ona i dočekuje obitelj. A isto tako, na prvoj sceni Sarpa i Seme sam rekla da vidim kemiju.

Ali sve je to sad nebitno, ne znaš ti glavni haber.  ;)  lol!
https://www.instagram.com/p/BxaGtvZnbHW/
http://www.bilalozcan.com/serenay-sarikaya-ile-cagatay-ulusoy-gorusuyor-13-mayis-2019-pazartesi-74002

Mrs BugeVuge ::
Ovo kad odgovaraju na pitanja mi se isto dopalo, ja ovo nisam ranije gledala. Vi ste verovatno to iskomentarisale i izanalizirale, tako da mi je sad glupo išta da kažem, ali ajde.

Da ti pravo kažem ne znam jesmo li prokomentirale kako spada, vjerojatno ja jesam laprdala  smeh , a je li Sara ne znam.

Mrs BugeVuge ::
A Caga tipična neodlučna Vaga, kao i meni treba mu pet sati da izabere između dve varijante.

Isti ja.  smeh Ali i kad zna odgovor je namjerno malo zastajkivao.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 7:10 pm

Poncha ::
Je li ovo iz one emisije koju je on vodio, a koju ti nisi gledala? Je li on ovo stvarno svira? Stvarno?

Jeste, danas sam gledala šta su sve izvodili i ovo mi se najviše dopalo. :cereeeeek: Još uvek sam van sebe. naklon

Da, stvarno svira. Ume da svira na klaviru, gitari i violini. Kao Kozlovski, btw. :cereeeeek:

Poncha ::
Kume, divan si. :cereeeeek: naklon A ova tetovaža mu je za past na dupe.

Ben seviyorum bu adama ya! <3

Poncha ::
Onako, samo onako, mislim da sam ja više puta rekla da su oni u seriji Sarpa spojili sa Semom. Vidiš da ona i dočekuje obitelj. A isto tako, na prvoj sceni Sarpa i Seme sam rekla da vidim kemiju.

Definitivno si u pravu, više nego jasno su stavili do znanja da je Sarp na kraju ostao sa njom. I sad mi je drago, jer mi je glupo bilo ono da Mert na kraju dobije sve, a ovom umrla Melek i ostao je sam, pre mi je delovalo nepravedno prema Sarpu. Ali opet sa druge strane jel' moguće da su od svih izabrali Semu? smeh Slučajnost? lol!

Poncha ::
Ali sve je to sad nebitno, ne znaš ti glavni haber.  ;)  lol!
https://www.instagram.com/p/BxaGtvZnbHW/
http://www.bilalozcan.com/serenay-sarikaya-ile-cagatay-ulusoy-gorusuyor-13-mayis-2019-pazartesi-74002

Vay be. trepko Šta ti je iskonska ljubav, posle toliko godina od kad se MC završio, on je verno čekao na nju i sad je Duygu ostavio zbog nje. naklon A i ona je shvatila da je Caga njena sudbina, a ne Bursin. trepko
Ne znam samo koje fanove je ovo više obradovalo, Yamiru ili Femir. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 7:24 pm

Mrs BugeVuge ::
Jeste, danas sam gledala šta su sve izvodili i ovo mi se najviše dopalo. :cereeeeek: Još uvek sam van sebe. naklon

Da, stvarno svira. Ume da svira na klaviru, gitari i violini. Kao Kozlovski, btw. :cereeeeek:

Moram ti priznati da mi se jako svidjelo ovo. Stoji mu taj klavir samo tako. :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Ben seviyorum bu adama ya! <3

Ben de, ne volim ga kao ti, ali cok mi je drag. Ima nešto.

Mrs BugeVuge ::
Definitivno si u pravu, više nego jasno su stavili do znanja da je Sarp na kraju ostao sa njom. I sad mi je drago, jer mi je glupo bilo ono da Mert na kraju dobije sve, a ovom umrla Melek i ostao je sam, pre mi je delovalo nepravedno prema Sarpu. Ali opet sa druge strane jel' moguće da su od svih izabrali Semu? smeh Slučajnost? lol!

Ajde da si ti ovo rekla, ja sam ionako sebi djelovala pomalo ludo što sam tako mislila. Ali jesam. I trudila sam se da na to ne mislim.  lol!
A čuj, ja sam uvijek govorila da se meni kraj i ne sviđa... Nećemo sad u detalje zašto.  smeh
Pa ono, ajmo reći da nije bilo nijedne druge djevojke u seriji.  lol! Nema ovdje slučajnosti, ali nećemo o tome. Pravimo se blesave.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Giphy

Mrs BugeVuge ::
Vay be. trepko Šta ti je iskonska ljubav, posle toliko godina od kad se MC završio, on je verno čekao na nju i sad je Duygu ostavio zbog nje. naklon A i ona je shvatila da je Caga njena sudbina, a ne Bursin. trepko
Ne znam samo koje fanove je ovo više obradovalo, Yamiru ili Femir. lol!

Susjećam s Duygu. Žao mi žene.

smeh smeh
Eto, s ovim sam se ja nekidan bila sprdala, samo mi je i to bilo gadljivo da sam obrisala. ;)

Pih, sad sam se radi tebe sjetila ovog Caginog odgovora i znaš što. Po prvi put mrzim naočale na njemu. Samo zato što mu u ovom trenu ne vidim oči.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Giphy
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 7:41 pm

Poncha ::

Moram ti priznati da mi se jako svidjelo ovo. Stoji mu taj klavir samo tako. :cereeeeek:

Itekako. :cereeeeek:  Stoji mu samo tako. :cereeeeek:  Pa još dok svira kad pogleda u nju, a na vratu se vidi tetovaža. :cereeeeek:  Nema me. <3

Poncha ::

Ben de, ne volim ga kao ti, ali cok mi je drag. Ima nešto.

<3  <3  <3

Poncha ::
Ajde da si ti ovo rekla, ja sam ionako sebi djelovala pomalo ludo što sam tako mislila. Ali jesam. I trudila sam se da na to ne mislim.  lol!
A čuj, ja sam uvijek govorila da se meni kraj i ne sviđa... Nećemo sad u detalje zašto.  smeh
Pa ono, ajmo reći da nije bilo nijedne druge djevojke u seriji.  lol! Nema ovdje slučajnosti, ali nećemo o tome. Pravimo se blesave.

Što, Sara se nije složila sa tobom? Mada me ne čudi, sigurno joj bilo lakše da se pravi blesava, nego da prihvati pravi kraj. lol!
Ne sviđa se ni meni kraj svakako, ali sad su mi bar Sarp:Mert 1:1.

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/KHhxFhiu35CrPl2cka/giphy.gif

Počela si da me kopiraš sa mimovima. lol!

Poncha ::

Susjećam s Duygu. Žao mi žene.

Ne može to tako canim, jbg ask iste, ne može se protiv nje. to

Poncha ::
smeh smeh
Eto, s ovim sam se ja nekidan bila sprdala, samo mi je i to bilo gadljivo da sam obrisala. ;)

A to je bilo.
I opet se ja izblamirah za tebe. smeh

Poncha ::
Pih, sad sam se radi tebe sjetila ovog Caginog odgovora i znaš što. Po prvi put mrzim naočale na njemu. Samo zato što mu u ovom trenu ne vidim oči.

Da, to mi se dopalo kod obojice što su izabrali oči. :cereeeeek:
Eto, a da je lepo kao Pavel nosio naočare na ušima onda bi mu videla oči. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 7:45 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 7:50 pm

Mrs BugeVuge ::
Itekako. :cereeeeek: Stoji mu samo tako. :cereeeeek: Pa još dok svira kad pogleda u nju, a na vratu se vidi tetovaža. :cereeeeek: Nema me. <3

Pa vidiš da sam ja lijepo odmah istaknula tetovažu. :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Što, Sara se nije složila sa tobom? Mada me ne čudi, sigurno joj bilo lakše da se pravi blesava, nego da prihvati pravi kraj. lol!
Ne sviđa se ni meni kraj svakako, ali sad su mi bar Sarp:Mert 1:1.

Da me ubiješ sad nisam sigurna, ali nekako mislim da Sara nije htjela vidjeti ništa. lol!

Kakvi 1:1? Mert ipak nije izgubio ljubav. On je otpočetka bio s istom, koja ga je i čekala dok je bio u zatvoru.

Mrs BugeVuge ::
Počela si da me kopiraš sa mimovima. lol!

Ovaj mi je bio pri ruci i prigodan. smeh

Mrs BugeVuge ::
Ne može to tako canim, jbg ask iste, ne može se protiv nje. to

Ah, što da kažem? Zamisli da se tvoj dečko vrati bivšoj.

Mrs BugeVuge ::
A to je bilo.
I opet se ja izblamirah za tebe. smeh

Da. Samo sam ja napisala zbilja nešto zbljuv.

Mrs BugeVuge ::
Da, to mi se dopalo kod obojice što su izabrali oči. :cereeeeek:

Ali Cagina faca je posebna :cereeeeek: .

Mrs BugeVuge ::
Eto, a da je lepo kao Pavel nosio naočare na ušima onda bi mu videla oči. lol!

Nemaš pojma koliko bih voljela da je u ovom slučaju imitirao Pavela. Koja šteta.
Ali što ćeš kad Caga nema klempave uši. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 7:51 pm

Mrs BugeVuge ::
Oh my God... :cereeeeek: naklon leptirici
https://www.instagram.com/p/BNS4ZYqDD_t/

Ti njega pratiš?

Napola Rus i tvoj novi stari mezimac? lol!

I onda, kad gledaš ovu novu stvar?!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 7:55 pm

Poncha ::
Kakvi 1:1? Mert ipak nije izgubio ljubav. On je otpočetka bio s istom, koja ga je i čekala dok je bio u zatvoru.

Istina, ali i on je izgubio Melek, a i oduzećemo mu na teško detinjstvo. Iako mi matematika nije nikad bila jača strana, kad se sve sabere i oduzme dođu na isto. smeh

Poncha ::
Ovaj mi je bio pri ruci i prigodan.  smeh


Tako to krene. lol!

Poncha ::
Ah, što da kažem? Zamisli da se tvoj dečko vrati bivšoj.

Obično sam ja bila ta bivša, pa mi je malo teže. lol!

Poncha ::
Da. Samo sam ja napisala zbilja nešto zbljuv.

Jao, sad me baš kopka šta si to napisala. lol!

Poncha ::
Nemaš pojma koliko bih voljela da je u ovom slučaju imitirao Pavela. Koja šteta.
Ali što ćeš kad Caga nema klempave uši.  lol!

smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 7:55 pm

Gle ove budale (poslednji stori). smeh smeh smeh
https://www.instagram.com/stories/eugensmesni/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 8:02 pm

Mrs BugeVuge ::
Istina, ali i on je izgubio Melek, a i oduzećemo mu na teško detinjstvo. Iako mi matematika nije nikad bila jača strana, kad se sve sabere i oduzme dođu na isto. smeh

I ja ću tebi reći - istina, ali nisu baš iste stvari jer ovaj je izgubio ljubav koja je za ne falit stala ispred njega da njega ne ubije. Direktan je krivac on. Da, i Mert je pretrpio ovo i sve je to bilo jako teško, ali je i Sarp cijeli život sebe krivio pa ni njegovo djetinjstvo nije bilo posve lagano.

Mrs BugeVuge ::
Tako to krene. lol!

Ma mogla bih ja i nastaviti, ali znam kad je dosta. lol!

Mrs BugeVuge ::
Obično sam ja bila ta bivša, pa mi je malo teže. lol!

A onda ne znam što da ti kažem.

Mrs BugeVuge ::
Gle ove budale (poslednji stori). smeh smeh smeh
https://www.instagram.com/stories/eugensmesni/

Lako meni za zadnji, ali prvi...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyMon May 13, 2019 8:07 pm

Poncha ::
I ja ću tebi reći - istina, ali nisu baš iste stvari jer ovaj je izgubio ljubav koja je za ne falit stala ispred njega da njega ne ubije. Direktan je krivac on. Da, i Mert je pretrpio ovo i sve je to bilo jako teško, ali je i Sarp cijeli život sebe krivio pa ni njegovo djetinjstvo nije bilo posve lagano.

Jebote, 'ladno će ovako biti Igoru u nastavku Mažora, ista je situacija. suze

Poncha ::

Ma mogla bih ja i nastaviti, ali znam kad je dosta.  lol!

Aaa, hoćeš da kažeš da ja ne znam. lol!

Poncha ::
Lako meni za zadnji, ali prvi...

Nije to on. I uopšte ne znam zašto kači sve te glupe slike na storije.

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=73
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: