Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Sara Ulusoy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 7:17 pm

Poncha ::
Bondarenkova, ja sam ti lijepo rekla da ako ne želiš gledati seriju ne trebaš. Nisi zbog nas trebala.
Još onda sam (kad sam "otkrila" dublja značenja) rekla da ovo nije serija u kojoj me zanimaju dublja viđenja, ma nije ni ona o kojoj bih bilo što razglabala.

Pa nisam ja ni rekla da sam gledala samo zbog vas. Sećaš se kako sam od Icerdea odustala bez obzira na sve. Ovo mi je odgovaralo da pogledam iz više razloga - Caga, vi, da budem u toku sa Turcima koliko-toliko, a i priča mi nije loše zamišljena. Plus epizoda stvarno nema mnogo i traju taman kao da su mene pitali za minutažu. Tako da sam ovo pisala i zbog sebe, imala sam potrebu da napišem svoje utiske. Ništa ti ne brini. ;)

Poncha ::
Što se tiče rečenice da te Ozturk podsjetio na Momu, s obzirom na to da sam na Momu nešto ljuta (ali totalno nebitno zašto), ovo Ozturku ne ide kao plus.

Dobro, ne ide kod tebe, kod mene ide. lol!
A sad hadi bakalim, da čujem zašto si ljuta? Moram, ipak ga i ja pratim na neki način. lol!

Poncha ::

Samo onako, informativno, me zanima. Bi li se ti vratila (ili žurila vratiti) poslu za kojeg se puno više pomučiš, puno više radiš, uvjeti na setu su puno gori, puno manje vremena imaš za sebe, ovisiš o rejtingu, i pritom na sva zvona govoriš kako ti je na ovom poslu idealno i uvjeti savršeni? Plus ovdje istovremeno ideš u cijelom svijetu.

Allah Allah, ja to zbog vas rekla, ti me napadaš. smeh
Jednostavno mislim da se oprobao u ovom žanru, ali da je vreme da se vrati na nešto klasičnije. Naravno da to nisu sadašnje turske serije, tu sam se šalila. Ali stekla sam utisak da jednako kako radeći na nekoj prosečnoj turskoj seriji nema priliku da puno napreduje kao glumac, isto tako nema ni ovde. ne znam

On svakako napreduje, ali to može samom sebi da zahvali, a ne projektima u kojima igra.

Poncha ::
Nego, ovo što sad napišem pitaj/kopiraj Sparks i onda mi njen odgovor zalijepi. Ili je uputi ovamo da odgovori. Smatraj to kao naređenje! I reci joj da joj hvala!

Poslala sam joj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 7:25 pm

Poncha ::
Vidim koliko ti je zanimljivo gledanje serije kad u međuvremenu pratiš što se događa s Rusima i smišljaš ovo s Kozlovskim.

Kočio mi je link dosta, zato sam švrljala po netu.
Ono što si mi poslala je imalo normalnu samo prvu epizodu, ostale sam jedva našla na nekom drugom linku i to mi je cele noći kočio. Zato sam se i premorila, pa prekinula i nastavila sutra, inače bih juče još odgledala.

Poncha ::
A tko ti je kriv. lol! Žališ se, a u zadnje vrijeme si ih totalno zaboravila. Skitaš okolo, malo se vrtiš oko Turaka i onda se žališ što je igračica Agata iskoristila priliku. Ali koliko vidim, nije se usrećila.

Pa nisam, ali ne mogu na sto strana. smeh

Kad sam kod njih, izašla je najava za UK. srca
https://www.instagram.com/p/Bwtvi8mh5Hh/

Ovo mi stvarno deluje onako kako je Pavel najavio, kao nešto totalno drugačije. Nadam se samo da trejler neće prevariti, jer od početka posebno priželjkujem ovu seriju.

Poncha ::

Pa zar i ti nisi bila onu zadnju Stankovu seriju, tj. drugu sezonu, isto popljuvala?

E, jesam, istina.

Poncha ::

Ovaj kao da mu je Can Evrenol mentor.

Ko je taj? smeh  smeh

Poncha ::
Znaš li ti ikome od ekipe sa slike ime? I jesi li mogla ijednog od njih ustalkati da vidiš je li netko od njih išta objasnio ili postavio?

Jesam, naravno. Svi bez izuzetka (nisu samo oni koji nemaju profil) su objavili ovu istu sliku, ali bez ikakvog opisa. Jedino je glumac što glumi Prjanjikova napisao Običan susret, ili tako nešto. Fanovi već razglabaju na forumu i svi su ubeđeni da je ovo najava snimanja nastavka. Samo ne mogu da se dogovore oko starosti fotke, jer jedni tvrde da je nastala tog dana kad je objavljena, a drugi da je još iz vremena treće sezone.

Poncha ::
Bili su mi divni. Nego, znaš li ti da je ovaj snimao ovo? Čisto ako ne znaš, a želiš ga gledati.

Zašto si mi ovo sad rekla, zašto?! smeh

Poncha ::
Sreća pa je Ponchi tvoj novi dečko totalno nezanimljiv.

Ja sam bila pijana te noći, posle par dana kad sam pročitala naše poruke i videla šta sam ti stavila da gledaš, htela sam da umrem od srama. sramezljivko
Molim te samo da zaboraviš da si išta videla, hvala Bogu da si već na pola prekinula. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 7:31 pm

Sparks reče da će odgovoriti ovde.
Btw, ona je počela da gleda Zatvorenu školu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 7:32 pm

Mrs BugeVuge ::
Pa nisam ja ni rekla da sam gledala samo zbog vas. Sećaš se kako sam od Icerdea odustala bez obzira na sve. Ovo mi je odgovaralo da pogledam iz više razloga - Caga, vi, da budem u toku sa Turcima koliko-toliko, a i priča mi nije loše zamišljena. Plus epizoda stvarno nema mnogo i traju taman kao da su mene pitali za minutažu. Tako da sam ovo pisala i zbog sebe, imala sam potrebu da napišem svoje utiske. Ništa ti ne brini. ;)

Ako se želiš vratiti Turcima, standardnim Turcima, Protector definitivno nije idealan izbor. Osim ako ne želiš što prije ih se riješiti (tipa - ispunila sam kvotu) i vratiti Rusima. Jer meni Protector nema ama nikakve veze s turskim serijama, osim lokacije, glumaca i samog jezika. Turske serije volim baš zato što su turske. Tako da gledajući njega ni s čim turskim zapravo nisi u toku.
Ok, ako si zbog sebe. Ne bih htjela da zbog nas se tjeraš gledati i komentiraš nešto što ne bi gledala.

Mrs BugeVuge ::
A sad hadi bakalim, da čujem zašto si ljuta? Moram, ipak ga i ja pratim na neki način. lol!
Mislim da svoju sramotu ne dijelim tako lako više. lol!

Mrs BugeVuge ::
Allah Allah, ja to zbog vas rekla, ti me napadaš. smeh
Jednostavno mislim da se oprobao u ovom žanru, ali da je vreme da se vrati na nešto klasičnije. Naravno da to nisu sadašnje turske serije, tu sam se šalila. Ali stekla sam utisak da jednako kako radeći na nekoj prosečnoj turskoj seriji nema priliku da puno napreduje kao glumac, isto tako nema ni ovde. ne znam

Ne napadam te uopće, samo sam te pitala bi li ti. Jer ja ne bih.

Ja se nadam da će i sam uvidjeti da ne treba dalje nakon 4. sezone Protectora nastavljati.

Mrs BugeVuge ::
Poslala sam joj.

Hvala ti!

Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 7:39 pm

Poncha ::
Bondarenkova, ja sam ti lijepo rekla da ako ne želiš gledati seriju ne trebaš.
Sparks, ne gledam ništa od serija, ali znam baciti oko na neke klipove iz Hercai. Ja volim zatucane serije i običaje, nešto što nije moderno, ali ovo je previše zatucano i za mene i čini mi se da ima previše drame oko groznih likova pa mi se to ne gleda. Ali imaju mi nešto Reyan (ili kako se već ona zove) i Miran privlačno. I on mi je dobar s onom malenom, super mi je scena kad mu ona dođe reći za Reyan. Tako da sam odgledala iz svake epizode par kratkih isječaka, nisam baš u toku. Zapravo nisam uopće, osim da se on osvećuje njenom ocu za svoje roditelje. Dakle, zanima me - čiji je Miran sin? Čija je ona kći? Nemoj mi samo reći da su brat i sestra ili rođaci? Onaj što je glumio u SBA ono govno Cuneyta, dobar je glumac, sviđa mi se kako pogledima komunicira s Miranom, e je li on dobar ili loš? Radi li za Mirana ili Miranu iza leđa? I s kim će spariti onu Miranovu seku? Imaju li bar njih dvoje zajedničku mamu pa da mu je sestra?


Miran je Hazarov sin, tj. sin Reyyaninog "oca". To je potvrdila ona zla baba(za koju on misli da mu je porodica) na kraju osme epizode. Reyyan nije Hazarova cerka. Jos se ne zna ko joj je otac. Majka joj je Zehra, tj. zena Hazarovog oca. On je nju doveo u konak kad je ona imala 17 godina i bila trudna s Reyyan. Posle su dobili zajednicko dete, onu malu slatku Gul. Znaci,Gul i Miran su brat i sestra.
Cuneyt iz SBA je ovde za sad dobar. Podrzava Mirana, ali sve javlja babi. A i glup je,sve je rekao onoj Yaren(to je ona druga devojka u konaku sto je htela da se uda za Mirana). Postoje i teorije da je Firat pravi unuk Aslanbeya, ali jos nista nije potvrdjeno.
Miranova sestra ce verovatno s Azatom zavrsiti(to je onaj Reyyanin brat od strica koji je zaljubljen u nju i hoce da je zeni). Mislim da njih dvoje nemaju iste roditelje. Detaljno sam ispratila kad joj je baba rekla da se sveti jer joj je ubijen stric. A i njen otac je ubijen ali baba je imala tri sina,pa ne znam koji je Elifin otac. A isto ima prica i oko njegog imena koje je dobila po babinoj sestri. Baba je pricala s fotografijama i rekla sestri (Elif) da se osvetila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 7:42 pm

Mrs BugeVuge ::
Kočio mi je link dosta, zato sam švrljala po netu.
Ono što si mi poslala je imalo normalnu samo prvu epizodu, ostale sam jedva našla na nekom drugom linku i to mi je cele noći kočio. Zato sam se i premorila, pa prekinula i nastavila sutra, inače bih juče još odgledala.

Pa jesi li klikla na fejs stranicu koju sam ti bila stavila? Tamo su cure svaki dan stavile linkove za svaku epizodu koju su prevele. Nema veze, bitno da si odgledala na kraju krajeva.

Mrs BugeVuge ::
Ovo mi stvarno deluje onako kako je Pavel najavio, kao nešto totalno drugačije. Nadam se samo da trejler neće prevariti, jer od početka posebno priželjkujem ovu seriju.

Mene ovo ne bi dobilo ni na sekundu da gledam.

Mrs BugeVuge ::
Ko je taj? smeh smeh

To je jedan od redatelja Protectora iz prve sezone, jedini od trojice koji nije radio na drugoj sezoni. Osebujan lik koji svakakve slike zna kačiti po instagramu i od kojih mi je najčešće muka, ali iz ne znam ni ja kojeg razloga, valjda jer mi je simpatičan, ga i dalje pratim.

Mrs BugeVuge ::
Samo ne mogu da se dogovore oko starosti fotke, jer jedni tvrde da je nastala tog dana kad je objavljena, a drugi da je još iz vremena treće sezone.

Pa možete li po frizuri ili debljini ijednog od njih skužiti je li slika od prije godinu dana ili od nekidan?

Mrs BugeVuge ::
Zašto si mi ovo sad rekla, zašto?! smeh

Jesam li ja to opet nešto kriva? facepalm smeh Ok, sustum ubuduće.

Mrs BugeVuge ::
Ja sam bila pijana te noći, posle par dana kad sam pročitala naše poruke i videla šta sam ti stavila da gledaš, htela sam da umrem od srama. sramezljivko
Molim te samo da zaboraviš da si išta videla, hvala Bogu da si već na pola prekinula. lol!

smeh

Jesi li ti još na njemu ili?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 7:53 pm

Sparks8758 ::

Miran je Hazarov sin, tj. sin Reyyaninog "oca". To je potvrdila ona zla baba(za koju on misli da mu je porodica) na kraju osme epizode. Reyyan nije Hazarova cerka. Jos se ne zna ko joj je otac. Majka joj je Zehra, tj. zena Hazarovog oca. On je nju doveo u konak kad je ona imala 17 godina i bila trudna s Reyyan. Posle su dobili zajednicko dete, onu malu slatku Gul. Znaci,Gul i Miran su brat i sestra.
Cuneyt iz SBA je ovde za sad dobar. Podrzava Mirana, ali sve javlja babi. A i glup je,sve je rekao onoj Yaren(to je ona druga devojka u konaku sto je htela da se uda za Mirana). Postoje i teorije da je Firat pravi unuk Aslanbeya, ali jos nista nije potvrdjeno.
Miranova sestra ce verovatno s Azatom zavrsiti(to je onaj Reyyanin brat od strica koji je zaljubljen u nju i hoce da je zeni). Mislim da njih dvoje nemaju iste roditelje. Detaljno sam ispratila kad joj je baba rekla da se sveti jer joj je ubijen stric. A i njen otac je ubijen ali baba je imala tri sina,pa ne znam koji je Elifin otac. A isto ima prica i oko njegog imena koje je dobila po babinoj sestri. Baba je pricala s fotografijama i rekla sestri (Elif) da se osvetila.

Hvala ti! Pa ovo je veća sapunjara nego što mi je na prvu tako izgledalo. naklon

Ajde dobro kad ona nije kćerka onog lika. Meni već mrak na oči, nisam znala da se ne zna tko je njen otac. Znaju li oni u njenom konaku da ona nije Hazarova kći?
Znači ovako - Miran i mala Gul su polubrat i sestra. Reyyan i Gul su polusestre. Pa divota. Mala već obožava svog brata.

Znači ne zna se za koga Firat igra. A ja se baš ponadala da od njega Miran može imati koristi, ali ako on prenosi babuskari sve, onda mi ne ulijeva povjerenje. Šteta, jer mi je bio simpatičan s nekim svojim facama i izjavama.
Ajme, naletjela sam na jednu scenu te likuše i odmah prebacila dalje, ne podnosim te splatkarošice, a odmah sam vidjela da nešto splatkari.
Znaš što? I ispast će da je on pravi unuk.

Ja sam mislila da će njega spariti s Miranovom ženom. smeh Eto mene i mog oka. facepalm

Znači Miran i ova nisu brat i sestra, oh be. Ja se nekako ponadala da jesu, slatki su mi zajedno.
Baba je grozna. Baš odbija od gledanja serije.



Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 8:05 pm

Bas je kao spanska serija. Ne zna se vise ko je kome otac ali je meni zabavno da gledam. Jedino su scene nasilja odvratne. I ona scena kad je on ostavi u onoj kolibi,ne znam da li si to gledala. placljivko
Zna samo deda da Reyyan nije njegova krv. Zato i nije hteo da je da Miranu ali je video koliko je ovaj uporan.

Priklonice se Firat babi ako se ispostavi da je on unuk. Onda Miran nikog nece imati pored sebe. placljivko

S Miranovom zenom se ni djavo ne bi spojio. Nije Azat toliko los da bi zavrsio s ludacom.

Baba jedino voli Elif. Sve ostale koristi za osvetu. Obice joj se to o glavu. Mogu misliti kakva ce ludnica biti kad Miran sazna da je 27 godina mrzeo svog oca. molimmmm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 8:15 pm

Pa da znaš da sam takav osjećaj imala, sapunjara teška, kao da je izašlo iz Televisiniog pera i to još onog Mejije. smeh Ali opet taj Mardin mi ima nešto magično i naglasak i kao da će nekoga popljuvati kad govore. smeh Nema moderne odjeće i najskupljih brendova... Ali da bih mogla gledati seriju, ne bih, baš zbog toga što je sapunjara i likova toliko odvratnih da ih ne možeš prožvakati.

Nisam odgledala tu scenu, pretpostavila sam da je bio govno i nisam htjela. ljutko  Ja sam ti samo ove slatke scene odgledala i to vjerojatno ne sve. Onako što mi instagram predloži. Nekima sam se i nasmijala, tipa kad se Miran skine gol i traži odjeću u ormaru, ali nađe prazan ormar i izjuri vanka, a tamo neka, pretpostavljam, sluškinja i kaže mu da je žena odnijela odjeću u njenu sobu. A samo što je nije srce opalilo od neugode.  smeh A i dobre su mi scene one male Gul i onog čovjeka koji ju je vodio k Miranu.
Ima ova serija tako tih nekih scena koje su za nasmijati se, tko bi rekao.
A kad sam kod sluškinja, koja je ono sluškinja koja je pomagala Reyyan kad je živjela kod Mirana?

Priklonit će se on babi sto posto. Ako ga stara drži uz sebe, onda je sigurno on unuk.

A čuj. Žena izvisila, Miran je neće.
Ni ja ne mislim da je Azat loš. Onaj glumac je simpatičan, a i lik mi se čini da je samo nesretno zaljubljen.

A nju voli? Meni mala baš izgleda draga djevojka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 8:28 pm

Poncha ::
Ako se želiš vratiti Turcima, standardnim Turcima, Protector definitivno nije idealan izbor. Osim ako ne želiš što prije ih se riješiti (tipa - ispunila sam kvotu) i vratiti Rusima. Jer meni Protector nema ama nikakve veze s turskim serijama, osim lokacije, glumaca i samog jezika. Turske serije volim baš zato što su turske. Tako da gledajući njega ni s čim turskim zapravo nisi u toku.

U toku u smislu da znam šta se dešava sa Cagom npr, u kom smeru mu ide karijera, i to sve.

Poncha ::
Ok, ako si zbog sebe. Ne bih htjela da zbog nas se tjeraš gledati i komentiraš nešto što ne bi gledala.

Ne brini, odustala bih ja da mi je bilo toliko dosadno.

Poncha ::
Mislim da svoju sramotu ne dijelim tako lako više.  lol!


Ajde onda u pp, ako nećeš ovako javno. Ja to sad moram da saznam. lol!

Poncha ::
Ne napadam te uopće, samo sam te pitala bi li ti. Jer ja ne bih.

Pa ja kao jedan dobar stari mazohista nisam najkompetentnija osoba za to pitanje. smeh

Poncha ::
Pa jesi li klikla na fejs stranicu koju sam ti bila stavila? Tamo su cure svaki dan stavile linkove za svaku epizodu koju su prevele. Nema veze, bitno da si odgledala na kraju krajeva.

Kakav sam kreten, nisam se setila u komentarima da gledam! Nema veze, snašla sam se na kraju.

Poncha ::
Mene ovo ne bi dobilo ni na sekundu da gledam.

Zašto? smeh

Poncha ::
Pa možete li po frizuri ili debljini ijednog od njih skužiti je li slika od prije godinu dana ili od nekidan?

Ja ti kažem, svi su isti kao u periodu treće sezone, a Pavel se još tako namestio da ne možeš da provališ uopšte.
A misliš da nastanak slike objašnjava šta je u pitanju?

Poncha ::
Jesam li ja to opet nešto kriva? facepalm smeh Ok, sustum ubuduće.

Btw, još jedan mim. Ja kad shvatim da moj bivši i Mario Casas liče.lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 MeBA-DTA-qQ

Poncha ::
Jesi li ti još na njemu ili?

Jesam, večeras stiže nova epizoda Službenika. oho-ho
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 8:35 pm

Poncha ::
Pa da znaš da sam takav osjećaj imala, sapunjara teška, kao da je izašlo iz Televisiniog pera i to još onog Mejije. smeh Ali opet taj Mardin mi ima nešto magično i naglasak i kao da će nekoga popljuvati kad govore. smeh Nema moderne odjeće i najskupljih brendova... Ali da bih mogla gledati seriju, ne bih, baš zbog toga što je sapunjara i likova toliko odvratnih da ih ne možeš prožvakati.

Nisam odgledala tu scenu, pretpostavila sam da je bio govno i nisam htjela. ljutko  Ja sam ti samo ove slatke scene odgledala i to vjerojatno ne sve. Onako što mi instagram predloži. Nekima sam se i nasmijala, tipa kad se Miran skine gol i traži odjeću u ormaru, ali nađe prazan ormar i izjuri vanka, a tamo neka, pretpostavljam, sluškinja i kaže mu da je žena odnijela odjeću u njenu sobu. A samo što je nije srce opalilo od neugode.  smeh A i dobre su mi scene one male Gul i onog čovjeka koji ju je vodio k Miranu.
Ima ova serija tako tih nekih scena koje su za nasmijati se, tko bi rekao.
A kad sam kod sluškinja, koja je ono sluškinja koja je pomagala Reyyan kad je živjela kod Mirana?

Priklonit će se on babi sto posto. Ako ga stara drži uz sebe, onda je sigurno on unuk.

A čuj. Žena izvisila, Miran je neće.
Ni ja ne mislim da je Azat loš. Onaj glumac je simpatičan, a i lik mi se čini da je samo nesretno zaljubljen.

A nju voli? Meni mala baš izgleda draga djevojka.


Jesi cula mozda za Vuslat? Nije bas serija kao Hercai, ali je isto zapetljana i mnogo zanimljiva. Uopste nema sapunjarske elemente. Ima par nenormalnih likova ali nisu psihopate kao ovde.

Haha,i ja zamalo zbog te scene da dobijem srcani udar. lol!

Gul je jedina normalna u konaku. Zna na cijoj strani treba da bude. :cereeeeek:

Ne znam na koju sluskinju mislis, ima ona starija (ona je Firatova majka) i ona mladja(o njoj se nista ne zna). I sad se pojavila jos jedna koja je spijun i prenosi informacije Reyyaninoj strini.

Miran je njoj rekao da od njihovog braka nema nista. Jos mu je i sestra od strica. facepalm

Da, toliko je voli da ona uopste nije ni znala za osvetu niti ko je koga ubio. Posle su joj nesto malo rekli i saznala je neke informacije od drugih ljudi. Sad hoce da je poslalje u London jer su ovi Reyyanini saznali za nju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 8:43 pm

Mrs BugeVuge ::
U toku u smislu da znam šta se dešava sa Cagom npr, u kom smeru mu ide karijera, i to sve.

Ma što god bilo koja od nas tri mislile, njemu karijera ide dobrom uzlaznom putanjom.

Mrs BugeVuge ::
Ajde onda u pp, ako nećeš ovako javno. Ja to sad moram da saznam. lol!

Ali držiš jezik za zubima, inače ću ja tebe osramotiti. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa ja kao jedan dobar stari mazohista nisam najkompetentnija osoba za to pitanje. smeh

Aj da ja tebi to ovako zdravoseljački kažem. smeh Dobiješ ponudu raditi u nekoj elitnoj školi (ili čak na faksu) predavati, direktor boli glava ma med i mlijeko, đaci divni i zainteresirani za tvoj predmet, imaš svu moguću tehniku, imaš prilike ići po natjecanjima, putovati i raditi neke projkete... Uvijek nešto i nikad dosadno, radno vrijeme normalno, par sati na dan, lijepo složen raspored, sjednice u normalan sat, kad je slobodan dan, baš je slobdan... I nakon što prihvatiš i odradiš godinu, dvije? Bi li se vratila na staro u ovu sad školu i s ovim direktorom kojem slaže face po uzoru na Kozslovskog?

Mrs BugeVuge ::
Zašto? smeh

Zato. smeh

Mrs BugeVuge ::
Ja ti kažem, svi su isti kao u periodu treće sezone, a Pavel se još tako namestio da ne možeš da provališ uopšte.
A misliš da nastanak slike objašnjava šta je u pitanju?

Pa može značiti jesu li već počeli snimati nastavak.

Mrs BugeVuge ::
Btw, još jedan mim. Ja kad shvatim da moj bivši i Mario Casas liče.lol!

Uf, dobar ti je bivši bio.

Mrs BugeVuge ::
Jesam, večeras stiže nova epizoda Službenika. oho-ho

Bolji ti je bivši nego sadašnji. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 8:51 pm

Sparks8758 ::

Jesi cula mozda za Vuslat? Nije bas serija kao Hercai, ali je isto zapetljana i mnogo zanimljiva. Uopste nema sapunjarske elemente. Ima par nenormalnih likova ali nisu psihopate kao ovde.

Haha,i ja zamalo zbog te scene da dobijem srcani udar.  lol!

Gul je jedina normalna u konaku. Zna na cijoj strani treba da bude. :cereeeeek:

Ne znam na koju sluskinju mislis, ima ona starija (ona je Firatova majka) i ona mladja(o njoj se nista ne zna). I sad se pojavila jos jedna koja je spijun i prenosi informacije Reyyaninoj strini.

Miran je njoj rekao da od njihovog braka nema nista. Jos mu je i sestra od strica. facepalm

Da, toliko je voli da ona uopste nije ni znala za osvetu niti ko je koga ubio. Posle su joj nesto malo rekli i saznala je neke informacije od drugih ljudi. Sad hoce da je poslalje u London jer su ovi Reyyanini saznali za nju.

Jesam, ali nisam nešto zaluđena Kadirom pa mi nije napeto. Ovaj Miran mi je onako, neloš na oko, u nekim situacijama ok glumi, u nekim mi nije baš nešto, ali mi je kemičan s partnericom. Dobar je ovaj redatelj. On mi se sviđa još iz TKY.

Daj, zezaš? Je li te pogodilo što se skinuo i bio nervozan ili što je glupača odnijela njegovu odjeću?  smeh

Gul je baš kliknula s bratom.  :cereeeeek: Mirancim.  :cereeeeek: Kako to slatko kaže.

Ma bila je neka, ne sjećam se kako je izgledala, koja je branila Mirana pred Reyyan i koja joj je donosila hranu, a od nje je Reyyan htjela uzeti telefon.

Znači Firatova mama. Onda je ona ostala trudna s jednim od babuskarinih sinova.

Ajme ta njihova sklapanja brakova.

Pa baš bi bilo lijepo da je spoje s Azatom.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 9:02 pm

Ni meni Kadir nije nesto vau ali je glavna glumica bas simpaticna. Imaju dobru hemiju.
Miran je ok glumac. U nekim scenama previse vristi. Ali nije los za jednog matematicara s Berklija.

Pogodilo me to sto se skinuo. Kamo lepe srece da nije tako brzo otisao po odecu.

Mislim da se secam te sluskinje ali valjda nije mnogo bitna.

Moguce je da Firatova mama nije njegova mama. lol! Majka Miranove zene je bila udata za Miranovog strica i izgubila je sina, ali nigde nije receno da je on mrtav. Tako da je moguce da je Miranova strina Firatova majka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun May 05, 2019 9:19 pm

Ček? Miran matematičar? Aman aman aman aman yaaaaa... wow Kako je došao do glume?
To sam i ja primijetila da previše vrišti. Ali kad treba ovako zgrabiti za lice i poljubiti i tako te stvari, baya baya je dobar. lol!

A je, slažem se, brzo se on nešto strčao niz stepenice po odjeću. smeh Mogla ga je bar ona sluškinja malo dulje zadržati kad već nije razbivao po sobi i lupao po ormaru. lol!

Ovo je stvarno sapunjara nad sapunjarama. Mislim da veću u Turskoj nisam vidjela. Možda jedino ona CvG. Tamo mi je prva epizoda bila kao da gledam neko meksičko sranje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyMon May 06, 2019 9:17 pm

Poncha ::
Ali držiš jezik za zubima, inače ću ja tebe osramotiti.  lol!

smeh

Poncha ::
Aj da ja tebi to ovako zdravoseljački kažem.  smeh  Dobiješ ponudu raditi u nekoj elitnoj školi (ili čak na faksu) predavati, direktor boli glava ma med i mlijeko, đaci divni i zainteresirani za tvoj predmet, imaš svu moguću tehniku, imaš prilike ići po natjecanjima, putovati i raditi neke projkete... Uvijek nešto i nikad dosadno, radno vrijeme normalno, par sati na dan, lijepo složen raspored, sjednice u normalan sat, kad je slobodan dan, baš je slobdan... I nakon što prihvatiš i odradiš godinu, dvije? Bi li se vratila na staro u ovu sad školu i s ovim direktorom kojem slaže face po uzoru na Kozslovskog?


Uh be Poncha, sad mi se plače. smeh
Zašto ja nisam Cagine sreće, i ja sam nekad bila perspektivna i talentovana mlada nada, kako sam se samo ukopala. lol!

Poncha ::

Pa može značiti jesu li već počeli snimati nastavak.

A ja se još nadam da su se možda onako sastali, ili je stavio u #tb fazonu. smeh Nepopravljiva sam.

Poncha ::

Uf, dobar ti je bivši bio.

Uvek sam imala ukusa. trepko

Poncha ::
Bolji ti je bivši nego sadašnji.  lol!

Koji sadašnji, imam ih više, a suštinski nemam nijednog. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyMon May 06, 2019 10:12 pm

Mrs BugeVuge ::
Uh be Poncha, sad mi se plače. smeh
Zašto ja nisam Cagine sreće, i ja sam nekad bila perspektivna i talentovana mlada nada, kako sam se samo ukopala. lol!

Ček, nisam točno čula odgovor, bi li se vratila? lol! Misliš li i dalje da te napadam ili da realno gledam na situaciju? lol!

Sorry, aj neću više, nemoj plakati. (Aj da te utješim, tebi je veći izazov raditi u takvim uvjetima. Čeličiš se.)

Mrs BugeVuge ::
A ja se još nadam da su se možda onako sastali, ili je stavio u #tb fazonu. smeh Nepopravljiva sam.

Ma neka bude tako!


Mrs BugeVuge ::
Uvek sam imala ukusa. trepko

Nekako, kako ideš starija, mislim da ti i kriteriji slabe. lol! (Mislim, kad se sjetim tvojih Rusa po redu pa ovog sad...)

Mrs BugeVuge ::
Koji sadašnji, imam ih više, a suštinski nemam nijednog. lol!

Ma mislila sam na ovog sad tvoje gore lista, što ti je blizu... S kojim si me zadnjim upoznala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed May 08, 2019 8:22 pm

Danas je kod nas na HRT-u emisija o Ataturku. Mislim da ću je gledati samo zbog Cage. Ipak sam ja Turkinja. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed May 08, 2019 10:37 pm

Poncha ::
Ima li išta novog novog (u smislu hoće li i kad ugledati svjetlo) ne znam jer neki od ljudi koje ne pratim, a "pratila" sam što objavljuju, su zatvorili profil. Neki ga pak otvaraju/zatvaraju kako im dođe. Jedino što sam ja tako skinula slike neke sa seta. Ali uglavnom su to set i set radnici, onaj drugi glumac ili neki zanimljiv kadar. Ništa tebi bitno. Ali se i dalje drži to kao pod tajnom. Takvi su bili i hashtagovi. Ja virnem kod nekih ima li kakva novost, ali zasad mislim da nema.

Nekako mislim da će ugledati svetlost dana i da nije snimano da bi stajalo u nečijem kompu. Trajalo je to snimanje i bilo je tu angažovano i ekipe i glumaca, zato mislim da će se pojaviti posle druge sezone Netflixa.

Poncha ::
Da bih riječ rekla o svemu. Postali su dosadni. Čekaj sad da druga sezona bude hit pa da nastave po Cagi.

Zato i čekam da se to završi i da se više donese kakva takva kazna koja će da se izdrži i da se više ne pojavljuje to pred njim svaki put kad doživi neki uspeh.

Poncha ::
Ja od dnevnika i vijesti odem kao oparena tako da zbilja ne znam kako su reagirali. Možda on stvarno zajebava ili je jadan pohrlio čestitati prije nego li su svi glasovi (i krađe) prebrojne.

Iz iskustva mogu da ti kažem da ti je to najpametnije. Tako sam i ja poprilično dugo odbijala da se informišem o bilo čemu vezanom za politiku, pa kad sam odlučila da je dosta i da je vreme da saznam šta se radi, dođe mi da čupam kosu. Bilo je lepo živeti u neznanju.

Pohrlio da prvi čestita i da se ušlihta, diktator se diktatoru raduje.

A sad će imati prilike ponovo da čestita pošto je ovaj poništio izbore u Istanbulu, shvatio je da nije dovoljno pokrao glasove, zajebao se.

Poncha ::
Pa to je razlika Ay yapima i ostalih. Znaju se zbrojiti ipak.

Definitivno. Ume Ay isto da zasere, ali nikad do kraja ili se bar ne sećam da su neku seriju potpuno upropastili.

Poncha ::
Pa što se tiče svega, u drugu ruku, drago mi je da im se Caga više nije vraćao. Zbog svega.

I meni je drago. Ali kada si Caga i ne postoji produkcija koja ti ne nudi saradnju, bilo bi glupo da izabereš baš Fatiha.


Poncha ::
Mislim da nam je kasno. Mislim da su Arapi ovo pikirali. Ali da, u Yamanovoj sobi je ionako najzanimljivije. Ali bez Cage u njoj isto mi to nije to. Još se sjećam kako je kuća izgledala kad su iznijeli sve stvari.

Doduše, to baš i nije samo soba, koliko sam uspela da vidim to je baya baya pomoćna vila.

Poncha ::
Mislim da je jedina koju sam ja cijelu odgledala. To isto sve kaže.

To je zato što je pao rejting čim je došla nova sezona i što su je prekinuli pre nego što su uspeli da je upropaste. Meni nekako te letnje serije ne idu zimi. Same po sebi su vesele u tim bojama leta i ne pašu im sumorne boje kad dođe zima. A i sama osnova ta pitka i plitka priča i nije za više od tih 15-20 epizoda koliko traje leto.

Poncha ::
Cagin je problem bio dogovor na dvije serije i što će jadan. A za Fatiha si dobro napisala. Skidam kapu.

Da je bio pametan mogao je da spoji Cagu i Gizem u novoj seriji. Tada još nije bila ovolika invazija serija, moglo je da se računa na popularnost glumca za rejting, a Caga je tada bio baš novo otkriče i jako popularan, tako da sam poprilično sigurna da bi to uspelo. Pa čak je i prva epizoda AFK-EY imala ako se ne varam rejting negde oko 5, iako se znalo da nema Ferihe. Ali kada su ljudi videli sva ona sranja oko mlekarke i ostale gluposti odmah su odustali.

Poncha ::
A jebi ga sad ti. Nisam ja kriva što ti Kivo nikako ne ubode seriju niti što se ne poklopi s partnericom. Ja sam ovako vidjela par scena s ovom narančastom i djeluje mi solidno. Ima Kivo taj neki frajerski stav.
Ali mogla si to pogledati jer ako je ovo točno...
Ima da se pretplatiš zauvijek na Netflix ili nađeš druge.

A Ibro, a on nesretnik, još i glumi u nekom projektu koji je meni zanimljiv i nije mi loš s partnericama, ali očito publika ne voli što on bira ili im nije tako napet u Turskoj.
Beren ti je van televizije. Usput, baš me zanima dokad oni ovo snimaju i tko će raditi Protectora jer su im set radnici pa prilično isti. ne znam Nije valjda da ću druge ljude trebati upraćivati.
Burcu ti ima trenutno, koliko čujem, dobru seriju, kvalitetnu i da nije baš loša s Barisem barem ovo sitno što ih ja vidjeh zajedno.

Vala nikako da ubode. Tu seriju i ako nastavim nastaviću je zbog Alpa i Melise i njihove hemije, ovo dvoje mi nikako nisu napeti. Mada mi se njegov Kivin lik i način na koji ga donosi sviđa.

A i pretpostavila sam da će i Kivo da se baci na internet serije, bilo je samo pitanje trenutka. Naročito sada kad je Ay yapim počeo da sarađuje sa njima.

Za Ibru, da je MI bio na nekom pametnom kanalu sigurna sam da bi još trajao, ali kanal D je i sam od sebe digao ruke koliko mi se čini, pukli su totalno. Da nemaju Arka Sokaklar mogli bi da zaključaju vrata.

Mislim da će Beren završiti sa snimanjem dok Caga počne. Ima još vremena, rekli su letos, to bi moglo da bude i za 2, 3 meseca.

Kuzgun planiram da počnem da gledam, ubedila me prijateljica, gleda ih i oduševljena je. Samo je pitanje koliko ću moći da se uživim u Barisa, on je meni totalno nezanimljiv u svakom pogledu.

Poncha ::
Definitivno. Koliko su meni god oku lijepi Caga i Hazar, ali kad počnu ih spajati ovako. Da si vidjela onu večer - stao Engin na slikavanju pored Cage i odmah komentari da je stao na Hazarino mjesto.

Ja sam govorila još od Medcezira da bi Caga i Hazar bili dobar par u nekoj drugoj seriji i volela bih ja možda njih da je u startu najavljeno da će mu ona biti partnerka, ali pošto nije sve one navale egofca samo su uticale na mene da ih nikako ne želim zajedno. Plus što se dokazalo da sam pogrešila u proceni da bi bili dobar par, hemija im je stvarno nepostojeća.

Poncha ::
Zar nije Hurriyet Kanala D, a Haberturk Show tv-a?

Uglavnom, povukli su se novinari koji rade za te neke novine (Haberturk, Takvim, Sabah, Milliyet, Vatan, Posta) i koji kroje emisije. Baš me zanima hoće li biti ovih dana išta jer je među onima koji su bojkotirali i novinar Showa te onaj Kanala D.

Jeste, tako je, pomešala sam, ali suština je u tome da su to sve televizijske novine. To je sve kampanja protiv jer su zapali u problem. Ali ko im je kriv kad su upropastili sektor, razvalili su ga tim trajanjem epizoda od tri sata i uslovima u kojima glumci rade, sasvim je normalno što su zapali u krizu, trebali su ranije da razmišljaju. Kivo, Caga, Beren, Tuba, Berg i slični su u takvom materijanom položaju da ne moraju sebe da maltretiraju snimanjima od po 10,15 sati dnevno, a Netflix im daje mogućnost da rade u sto puta boljim uslovima za iste pare, pa niko nije lud da to odbije. Tako tv sektor ostaje bez glavnih zvezda čije serije zarađuju puno od reklama i prodaje u inostranstvu. Ali ovi nikako da se opamete, umesto što su smislili tešku glupost da bojkotuju Netflixovu galu i da vode antikampanju, bolje bi im bilo da sednu i da se dogovore da uvedu red, pa će im se vratiti ove zlatne koke koje su oterali u ruke Netflixu.

Poncha ::
Od svega, meni je jasno da su čekali kao budale (i ja sam se ucrvala) i da su sigurno mislili svašta pitati. Pa BK je rekao jednom ovome što fanovi žele da pita Cagu. A onda im dođe ova teta organizatorica koja ih je posložila (to sam ja gledala) i govorila im što i kako. Tad je prekinuo uživo i nastavio nakon par minuta kad su se ovi pokupili. Jesu li pale kakve riječi još, bilmiyorum.

Kad Caga bude pristao da ga intervjuiše BK za Mag gazete (što će se desiti nikad) onda on može da postavlja pitanja koja fanovi traže, na gali serije se priča o seriji.

Mrs BugeVuge ::
Pa meni bi bili na nekom od poslednjih mesta sad kad sam iznova gledala seriju. Znači ne ono baš omiljeni najomiljeniji, ali jedni od omiljenih.
I baš mi je drago da je i tebi njihova priča bila zanimljivija od ovo dvoje glavnih. Meni su Šeherezada i Onur bili zanimljivi samo u početku, nakon one crne noći kad je on saznao da ima dete i počeo da se menja zbog nje, ali vrlo brzo su me smorili, a ovi naprotiv, sve su mi bili zanimljiviji. I mene je isto Šeherezada užasno nervirala, samo sam je razumela na početku seriju u prve tri epizode, posle mi je neprestano skakala po živcima.
Čak i to sa detetom mi je bilo zanimljivo, mada se slažem da su od tad postali jako mračni. Treća sezona stvarno nije bila potrebna, i čitav taj deo sa Edom je čista glupost.

Ja sam se iznenadila kad sam pročitala da su on i Ceyda privatno jako dobri prijatelji. Kad je išla serija, digla se prašina samo oko Berguzar i Halita, pa za ove ništa nisam znala i baš mi je bilo prijatno iznenađenje.

Možda bi i meni bili kada bih ponovo gledala seriju, ali pošto sam gledala pre sto godina već su izbledeli, ti i mama ste me podsetile sad kad ste gledale. (videla sam da si me negde pitala kako je mama,pa ti nisam odgovorila, dobro je, završila je sa vežbama , počela je da hoda, ide na posao, vozi, ostaje joj samo da sačeka još nekoliko meseci da izvadi šrafove)

Meni prvo ovo dvoje uopšte nisu imali nelu hemiju, iako su bili zajedno ili je bar ja nisam videla kao mnogi drugi koji jesu i koji su ih voleli. Drugo, ta priča gde nije pala ljubav na prvi pogled nego je do toga došlo tek kasnije mi je bila zanimljivija i realnija, nešto slično kao Koray i Hande, njihovu priču sam isto volela do Gulsum.

Oko Berg i Halita se bila digla prašina zato što su bili zajedno, inače pošto sam ovo dvoje malo bila istraživala dok sam gledala seriju i znala sam da su dobri prijatelji, ona je tada bila udata, a on je bio dugo u vezi sa Canan (ovom što je glumila Edu).

Poncha ::
Kako koja... Jedne drame jer im Duygu ide na živce oduvijek i ne mogu se naviknuti na nju, druge drame jer su svjesne da Duygu nije jedna u nizu bezimenih, treće jer je Duygu ovakva i onakva, četvrte jer moraju nešto napisati i negodovati, pete jer nije s nekom od njihovih miljenica, šeste jer nije s njima, sedme ignoriraju ovo... lol! Ali poanta je mislim u ovome što je jedna od njih napisala - mutlu olduğunu zaten biliyordum da magazine böyle bi açıklama yapacağını hiç düşünmemiştimmm.
I ovo je ono što mnoge, po mom mišljenju, zapravo grize. Caga je izišao na javno mjesto, pustio novinare blizu pa čak i komentirao, a znamo kakav je Caga po tom pitanju. (Iako se po meni razlikuje sitno video i tekst.) Kako god okreneš Duygu jest posebna. Jer kojoj je drugoj to pošlo za rukom?
A to mnogima smeta i mnogi to nisu očekivali.

Opet je sve to što si napisala nešto što znamo već dosta dugo, tako da nema logike dizati prašinu oko nečega što je bajata vest.Jednostavno nema nikakvog smisla, niti će on nju da ostavi zato što se nam se ona ne sviđa, niti će prestati da se pojavljuje sa njom u javnosti.

Poncha ::
Ja Duygu zapravo poštujem kao glumicu bez obzira što je ja ne smatram nešto velikom glumicom. Vjerovala ili ne. Školovala se, glumi(la) u teatru, radi, ne smatram je nekom (ne znam kako bih to nazvala) koja na račun društva se probija i živi od društevnih mreža. Recimo nju ne smatram nikakvom sponzorušom i da ne izgovaram svakakve riječi. Meni nije ljepotica, ali nije ni rugoba. Kad se našminka lijepo i kad je dobar kadar na slici, ok je. Nije mi antipatična. Čak ni to. Zapravo po nekim razmišljanjima, stavovima mi čak djeluje simpatično, zrelo i prizemno. Ali... Ponašanje ovo koje je prisutno zadnjih dana (jer je u jačoj mjeri), a zapravo je od prvog dana prisutno, mi se jednostavno ne sviđa. Po mom skromnom mišljenju je trebala biti dostojanstvenija.

Ja je ne poštujem kao glumicu i to nema nikakve veze sa Cagom nego sa tim što smatram da je loša glumica. Što se izgleda tiče tu mi je ispod proseka. A da li je sponzoruša i kako razmišlja to stvarno ne znam i ne mogu da komentarišem jer je ne poznajem dovoljno. Nemam interes ni da se bavim njome ni da je upoznajem. Samo to nadmudrivanje sa fanovima i isticanje toga da je u tom trenutku sa njim mi je baš kako kažeš nedostojanstveno. Prihvatljivije bi mi bilo da objavi sliku sa njim, nego to okolo naokolo.

Poncha ::
Koja baba? Zar ona nije pogođena u onom zadnjem napadu?

Jel jeste? Eto vidiš i to sam propustila.

Poncha ::
Možda u trećoj sezoni pokrpaju rupe.

Kako su krenuli i kako je prva sezona bila bolja od druge, od treće tek ništa ne očekujem. Mada to i nije loše, kad ništa ne očekuješ možda se i iznenadiš.

Poncha ::
Bojim se da će ovako stalno dok ne odluče koja je sezona zadnja. Uvijek ostavljaju prostor za dalje sezone. Zamisli da nisu odobrili treću i četvrtu sezonu. Kakav bi ovo usran kraj bio?!

To im nije opravdanje za ovoliko praznog hoda u epizodama od po 40 minuta. Tu bi trebalo sve da pršti od napetosti i akcije.

Poncha ::
Ali hajde, bio je on ženskaroš - sjeti se one ženske kojoj je nosio tepih. Ali nekako išli su prikazati ljubav ogromnu prema Leyli, a ovamo u roku od tri dana se prešalta na Zeynep. Meni tu fali detalja da ja znam kako je pao na ovu.

90% muških likova su turskim serijama su bili ženskaroši pre nego što su upoznali the nju, posle toga ništa. Isto tako je prikazan i Hakan. S jedne strane Faysal postaje oličenje dobra zbog Ruye, s druge strane Hakan ljubi Zeynep od silne tuge za Leylom.

Poncha ::
Misliš da je Zeynep bila odmah spremna onako upucana da se nađe tamo?

U ovakvoj seriji to nije nemoguće. Odmah joj daju neki napitak ili neku krv i eto nje sa snajperom. lol!

Poncha ::
I daj molim te, u mom preskakanju mi je očito promaklo, u kojem trenutku on sazna da se ona ne zove Deniz nego Ruya?

Ako nisam nešto propustila, to je još jedna rupa. Oboje se prvo foliraju da ne znaju ko je ovo drugo i hop, Levent daje krv za napitak.

Poncha ::
A je li moguće da postoji neka besmrtna koja bi se oko njega vrzmala?

Nadam se da postoji. Ja takav scenario čekam još od Icerdea. I tamo sam se nadala strasnoj ljubavi i Melek koja je stalno između Sarpa i Celala, posle sam mislila da će možda Leyla biti ta koja će biti na drugoj strani, ali ni od toga nije bilo ništa, možda bude treća sreća.

Poncha ::
Ali da nema smisla, nema. Osim ako kao ja hoćeš odmah u 9 sjesti za ekran.

Platila ne platila svakako ne sedam za ekran u devet, tako da nema smila. Samo mi nije jasno kako Netflix ne ukine to postavljanje.

Poncha ::
A je li tekućina iz one epruvete završila u rijeci ili nije kad je Levent pogođen?

Po svakom scenariju bi trebala da završi u reci. Ali hajde pošto je serija tog tipa, ne zameram rešenja koja bi u normalnim serijama bila logička greška.

Poncha ::
Da, ona ostaje. Jesi li u toku sa svim ostalim vijestima jer u zadnje vrijeme ih ima dosta? A ima i slika, uglavnom sve stare, ali dosta ljudi je objavilo stare slike s Cagom, od prijatelja do fotografa i novinara.

Slike sam viđala, a sa vestima baš i nisam u toku. Jel bilo nešto važno?

Poncha ::
Uglavnom, nisam to htjela reći, nego bi li mi rekla da sam još ljepša nego što mogu biti da sam ovo stavila umjesto ove lanjske?


Hoćeš ti da staviš ovu sliku? Ako ti nećeš, ja bih je stavila ako dozvoljavaš, odlična mi je.

Mrs BugeVuge ::
Ova sezona mi je u fazonu Gde si bio - nigde; Šta si radio - ništa.

naklon Definitivno.

Mrs BugeVuge ::
Iz nekog razloga sam se jako radovala drugoj sezoni Protectora, nije da me je prva oduševila, ali ono finale mi je obećavalo dosta akcije i odgovora na razna pitanja koja su ostavili. Tangiralo me je koji to motiv vuče Besmrtne i evo, ja ga do sada nisam otkrila. Šta, ispada da su oni jednostavno takvi, da im je uloga da unište čovečanstvo? Ok, očekivala sam nešto maštovitije, mada i sa ovim mogu da se povuku zanimljive paralele. Npr. posle onog Redinog posta o seriji, sad kad sam gledala njih sve i tražila motiv, pokušavala da sklopim neke svoje kockice, stičem utisak (naravno, to je samo moj lični utisak) da Zaštitnik predstavlja ceo Istanbul i Tursku koja je napadnuta od strane svih zala koje dolaze iz sveta u vidu tih Besmrtnih. Dakle ne mora nužno da bude Evropa, može da bude bilo koja sila koja predstavlja istoriju na kraju krajeva (zato i jesu toliko stari).
I to mi je onda zanimljivo i sviđa mi se, ali mi se ne sviđa kakarakterizacija tih Besmrtnih. Sem Faysala i Ruye, svi su mi išli na živce i bili jako dosadni. I ona ganjanja Leyle su isto smarala, dovoljno je jednom-dvaput da vidimo scenu kako upravljaju njome, sve posle je bilo preterivanje i čisto popunjavanje minutaže.

Meni scenario deluje previše plitko da bih ulazila u neku istorijsku ili političku dubinu i metafore koje predstavljaju besmertni. Nažalost ja ovde nisam našla ništa što bi me tralo da mozgam, jer su odradili sve previše plitko i bez nekog jasnog plana.

Mrs BugeVuge ::
Utisak sezone mi je Faysal aka Bolje da vodimo ljubav, nego rat.

Nešto slično sam i ja napisala, što mi je krajnje besmisleno. Time su ubili najdomanantniji lik s one druge strane.

Mrs BugeVuge ::
Ruya mi je prava bitch, i iako je težak negativac ne mogu da je ne volim, ja volim takve ženske likove.

Isto napisah kada sam odgledala seriju. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ali u svakom slučaju i za Cagu i sve koji ga prate je bolje da se što pre vrati starim dobrim dvosatnim turskim serijama.

Mnogo bolje, ali to se nažalost neće desiti skoro.

Poncha ::
Što točno, onog mesara koji je s njim na slici (koji je inače i prijatelj nekih Caginih prijatelja) ili "hlače"?

Ne, mesar mi uopšte ne smeta. smeh

Mrs BugeVuge ::
Jednostavno mislim da se oprobao u ovom žanru, ali da je vreme da se vrati na nešto klasičnije. Naravno da to nisu sadašnje turske serije, tu sam se šalila. Ali stekla sam utisak da jednako kako radeći na nekoj prosečnoj turskoj seriji nema priliku da puno napreduje kao glumac, isto tako nema ni ovde.

Za samog Cagu nije bolje da se vrati dvočasovnim turskim serijama jer ga boli uvo da im se vrati kad ovde za manje rada zarađuje istu ako ne i veću lovu, ali za fanove kao što sam ja je mnogo bolje, jer ja od ovoga nemam nikakvo uživanje osim da ga eto gledam s vremena na vreme.

Poncha ::
Danas je kod nas na HRT-u emisija o Ataturku. Mislim da ću je gledati samo zbog Cage. Ipak sam ja Turkinja.

Hahahahahahaha, ti ćeš u junu da kreneš za Istanbul na glasanje kako si počela. smeh



Nego, danas videh neku vest da je Mihre trudna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyThu May 09, 2019 9:58 am

Sara Ulusoy ::
Nekako mislim da će ugledati svetlost dana i da nije snimano da bi stajalo u nečijem kompu. Trajalo je to snimanje i bilo je tu angažovano i ekipe i glumaca, zato mislim da će se pojaviti posle druge sezone Netflixa.

Ne mislim ni ja, samo još nikako da skužim za što je to bilo snimanje. Cagin prijatelj lovac mi je skroz drag lik, on je u tome, eno je i nekidan objavio još jednu sliku sa seta, ovoga puta s Cagom. Oni koji su bili na setu su imali lijepe komentare pa me živo zanima kakvu su priču prikazali. Ne bi oni poznatog glumca zvali i još dosta ovih statista da bi se Caga samo malo igrao. Ima tu nešto i mislim da Caga kad spominje projekte misli i na ovaj.

Sara Ulusoy ::
Zato i čekam da se to završi i da se više donese kakva takva kazna koja će da se izdrži i da se više ne pojavljuje to pred njim svaki put kad doživi neki uspeh.

Evo, nakon ove sezone ne govore. Ali da ne ponovim dva puta. Mislim da se bliži onaj dan kad su najavili suđenje opet.

Sara Ulusoy ::
Iz iskustva mogu da ti kažem da ti je to najpametnije. Tako sam i ja poprilično dugo odbijala da se informišem o bilo čemu vezanom za politiku, pa kad sam odlučila da je dosta i da je vreme da saznam šta se radi, dođe mi da čupam kosu. Bilo je lepo živeti u neznanju.

Pohrlio da prvi čestita i da se ušlihta, diktator se diktatoru raduje.

A sad će imati prilike ponovo da čestita pošto je ovaj poništio izbore u Istanbulu, shvatio je da nije dovoljno pokrao glasove, zajebao se.

Ja sam totalno apolitična i odbijam sve što ima veze s politikom. Znam da je moj stav potpuno pogrešan, ali mislim da mi je ljepše da ih ne gledam. A onda kad gledam i na sekundu onda uočim svega i svačega.

Mislim da je to stvar. Dobro si rekla.

Što je sad bilo? Zašto onda pišu svi živi i neživi (osim našeg Cage) her sey cok guzel olacak? Danima je ovo glavna stvar većine objava na instagramu i twitteru? Što je sad bilo?

Sara Ulusoy ::
Definitivno. Ume Ay isto da zasere, ali nikad do kraja ili se bar ne sećam da su neku seriju potpuno upropastili.

Uglavnom ostanu barem pri kakvom-takvom kraju i drže donekle na nivou. Ako ništa, ostanu do kraja elitni.

Sara Ulusoy ::
I meni je drago. Ali kada si Caga i ne postoji produkcija koja ti ne nudi saradnju, bilo bi glupo da izabereš baš Fatiha.

Ovo zvuči bahato, ali je tako.

Sara Ulusoy ::
Doduše, to baš i nije samo soba, koliko sam uspela da vidim to je baya baya pomoćna vila.

Da. U ima cijeli gornji kat i druge prostorije.

Sara Ulusoy ::
To je zato što je pao rejting čim je došla nova sezona i što su je prekinuli pre nego što su uspeli da je upropaste. Meni nekako te letnje serije ne idu zimi. Same po sebi su vesele u tim bojama leta i ne pašu im sumorne boje kad dođe zima. A i sama osnova ta pitka i plitka priča i nije za više od tih 15-20 epizoda koliko traje leto.

Da, ne idu ni meni. Ljetne bih ja držala ljeti. Ali općenito mislim da ni za jednu ljetnu ne treba više od 20 nastavaka. Ove godine rano završavaju sa serijama. Ljetne bi mogle početi već 1.6. i onda lijepo sve i mogu završiti do 1.10. To je meni sasvim dovoljno ako ima neka koja mi ima dobru priču. Inače nisam baš ni za te ljetne ako su previše iskarikirane, odnosno ako se humor temelji na grimasama i nekim glupostima. A kad nadodam da sve ljete serije prate i bombardiranja s društvenim mrežama odmah mi nekako splasne oduševljenje.

Sara Ulusoy ::
Da je bio pametan mogao je da spoji Cagu i Gizem u novoj seriji. Tada još nije bila ovolika invazija serija, moglo je da se računa na popularnost glumca za rejting, a Caga je tada bio baš novo otkriče i jako popularan, tako da sam poprilično sigurna da bi to uspelo. Pa čak je i prva epizoda AFK-EY imala ako se ne varam rejting negde oko 5, iako se znalo da nema Ferihe. Ali kada su ljudi videli sva ona sranja oko mlekarke i ostale gluposti odmah su odustali.

Da je bio pametan, ko što nije, išao bi odmah na novu seriju s Cagom i Gizem.

Sara Ulusoy ::
Vala nikako da ubode. Tu seriju i ako nastavim nastaviću je zbog Alpa i Melise i njihove hemije, ovo dvoje mi nikako nisu napeti. Mada mi se njegov Kivin lik i način na koji ga donosi sviđa.

A i pretpostavila sam da će i Kivo da se baci na internet serije, bilo je samo pitanje trenutka. Naročito sada kad je Ay yapim počeo da sarađuje sa njima.

Za Ibru, da je MI bio na nekom pametnom kanalu sigurna sam da bi još trajao, ali kanal D je i sam od sebe digao ruke koliko mi se čini, pukli su totalno. Da nemaju Arka Sokaklar mogli bi da zaključaju vrata.

Mislim da će Beren završiti sa snimanjem dok Caga počne. Ima još vremena, rekli su letos, to bi moglo da bude i za 2, 3 meseca.

Kuzgun planiram da počnem da gledam, ubedila me prijateljica, gleda ih i oduševljena je. Samo je pitanje koliko ću moći da se uživim u Barisa, on je meni totalno nezanimljiv u svakom pogledu.

Jadan ti je kad ne može ubosti. Možda je to zato što je u prošlosti odlično ubadao pa sad jednostavno, ako želi nešto drugačije, nema što ubosti. A fanovi su odmah vidjeli ono što je najbolje. ne znam Plus ostaje uvijek vjeran Ay yapimu, a to nekad može i biti igranje u granicama.

Ma lako za kanal, ja gledala što Ibrini naši fanovi govore i ono mahom svi od prve epizode pretpostavljali katastrofu, maltene su slavili kad je objavljeno da serija završava. Još jednom sam sebi potvrdila da sam ja izrod i da ne mislim kao drugi.

Nisam baš sigurna, izgleda da je Hazar ponovo obrijala kosu prije koji dan, a onda to mi i ne djeluje da će previše kasno početi sa snimanjem. Neće je valjda dva puta brijati. Čak je frizer stavio Cagin plakat iz Netflixa i na njega stavio pješčani sat. Svašta su i oni pisali u vezi početka. Mislim na Birsen i Ranini tako da me ništa ne bi iznenadilo.

Navodno je proglumio uz Burcu. Možda se pozitivno iznenadiš.

Sara Ulusoy ::
Ja sam govorila još od Medcezira da bi Caga i Hazar bili dobar par u nekoj drugoj seriji i volela bih ja možda njih da je u startu najavljeno da će mu ona biti partnerka, ali pošto nije sve one navale egofca samo su uticale na mene da ih nikako ne želim zajedno. Plus što se dokazalo da sam pogrešila u proceni da bi bili dobar par, hemija im je stvarno nepostojeća.

Mislim da je nepostojeća zbog samog odnosa Hazar i Cage, jednostavno nema one sponatne fizičke privlačnosti, nego se vidi da je odglumljena. Možda je problem u meni. Možda ih ja vidim kao osobe koje se previše dobro poznaju i nekad mi djeluje kao... Fali mi riječi da bih to opisala. Ali pri poljupcima i kad se pogledaju mi djeluju kao da idu na neku opuštenu zezanciju... Evo stvarno nemam riječi. Mislim da i to nešto kaže.  smeh

Sara Ulusoy ::
Jeste, tako je, pomešala sam, ali suština je u tome da su to sve televizijske novine. To je sve kampanja protiv jer su zapali u problem. Ali ko im je kriv kad su upropastili sektor, razvalili su ga tim trajanjem epizoda od tri sata i uslovima u kojima glumci rade, sasvim je normalno što su zapali u krizu, trebali su ranije da razmišljaju. Kivo, Caga, Beren, Tuba, Berg i slični su u takvom materijanom položaju da ne moraju sebe da maltretiraju snimanjima od po 10,15 sati dnevno, a Netflix im daje mogućnost da rade u sto puta boljim uslovima za iste pare, pa niko nije lud da to odbije. Tako tv sektor ostaje bez glavnih zvezda čije serije zarađuju puno od reklama i prodaje u inostranstvu. Ali ovi nikako da se opamete, umesto što su smislili tešku glupost da bojkotuju Netflixovu galu i da vode antikampanju, bolje bi im bilo da sednu i da se dogovore da uvedu red, pa će im se vratiti ove zlatne koke koje su oterali u ruke Netflixu.

Ako smijem biti bahata do kraja, dnevni tisak (televizije), je digao noge, a svi ostali mediji su bili prisutni. Njima je smetala organizacija, a ostalima nije. Ma vidi. Što, oni su posebni, a inozemni novinari su što?
Pa u pravu si, oni su našli bojkotirati umjesto da se zapitaju da ono što rade na svojim televizijama je budalaština. Gdje su im ona vremena kad su serije trajale po sat, sat i pol vremena kad nije bilo potrebe za nijednom platformom i koječim.

Sara Ulusoy ::
Kad Caga bude pristao da ga intervjuiše BK za Mag gazete (što će se desiti nikad) onda on može da postavlja pitanja koja fanovi traže, na gali serije se priča o seriji.

smeh

Sara Ulusoy ::
Opet je sve to što si napisala nešto što znamo već dosta dugo, tako da nema logike dizati prašinu oko nečega što je bajata vest.Jednostavno nema nikakvog smisla, niti će on nju da ostavi zato što se nam se ona ne sviđa, niti će prestati da se pojavljuje sa njom u javnosti.

Znamo mi to, canim, znaju i one, ali one se jednostavno ne mogu naviknuti da je Caga "priznao" vezu. I nisu mislili da će Duygu ovo sve poći za rukom.
Jedino je svaka od egofc-a izabrala svoj odnos prema tome. Ove koje ti pratiš su vjerojatno u fazi ignoriranje nje.

Sara Ulusoy ::
Ja je ne poštujem kao glumicu i to nema nikakve veze sa Cagom nego sa tim što smatram da je loša glumica. Što se izgleda tiče tu mi je ispod proseka. A da li je sponzoruša i kako razmišlja to stvarno ne znam i ne mogu da komentarišem jer je ne poznajem dovoljno. Nemam interes ni da se bavim njome ni da je upoznajem. Samo to nadmudrivanje sa fanovima i isticanje toga da je u tom trenutku sa njim mi je baš kako kažeš nedostojanstveno. Prihvatljivije bi mi bilo da objavi sliku sa njim, nego to okolo naokolo.

Ja se vodim onom- prijatelja blizu, neprijatelja još i bliže.  lol! Šalu na stranu, sve što ima veze s Cagom ja pratim, a da kojim slučajem nije s Cagom, vjerojatno bih je prestala pratiti (ali ne odmah, neću istu grešku napraviti dva puta).
Ja je poštujem kao glumicu mada o njenoj glumi ne mislim nešto previše ekstra. Ali s obzirom na to da kad sam je gledala u UTC (dok nisam prestala sa serijom) mi je znala biti iritantno uvjerljiva u ulozi pa je i moguće da mi i nije tako loša glumica.
Eto, ta moja opaska njoj je da pojedinim postupcima ponaša nedostojanstveno. Više bih voljela da je lijepo okačila sliku s Refiyom annem i Aylin babom ako joj je cilj bio da mi znamo gdje je, nego ovako. I čemu slika lalallalal. Ali dobro. Svakom svoje veselje.


Sara Ulusoy ::
Jel jeste? Eto vidiš i to sam propustila.

smeh

Ok. Ja sam preskakala scene u kojima nema Cage, ali ti si očito igrala igrice i čula pucanjavu, ali ne i koga su pogodili.  lol!

Sara Ulusoy ::
Kako su krenuli i kako je prva sezona bila bolja od druge, od treće tek ništa ne očekujem. Mada to i nije loše, kad ništa ne očekuješ možda se i iznenadiš.

Uuuu, ovo je bilo nisko. Ali uvijek je bolje kad nemaš očekivanja. Ja imam, zato sam i svime razočarana.

Sara Ulusoy ::
To im nije opravdanje za ovoliko praznog hoda u epizodama od po 40 minuta. Tu bi trebalo sve da pršti od napetosti i akcije.

Ključna je riječ boldano.

Sara Ulusoy ::
90% muških likova su turskim serijama su bili ženskaroši pre nego što su upoznali the nju, posle toga ništa. Isto tako je prikazan i Hakan. S jedne strane Faysal postaje oličenje dobra zbog Ruye, s druge strane Hakan ljubi Zeynep od silne tuge za Leylom.

Pa ja sam aposolutno uvijek oduševljena kad se ženskaroš oduzme od the nje, poslije nje nema dalje. Jebiga, romantično glupo žensko.  facepalm  rolleyes Zato će meni biti uvijek u sjećanju scena Emira i Koraya kad se nalaze na fakultetu i komentiraju onu žensku koju je Emir poslao kući, jadan Koray pokazuje na njene atribute, a ovaj izgovori čuvenu rečenicu na koju ona koja prisluškuje složi facu.

Ali ja sam tako htjela imati nešto za što se mogu uhvatiti u seriji, a to čak ni s ovim nisu uspjeli.  

Sara Ulusoy ::
U ovakvoj seriji to nije nemoguće. Odmah joj daju neki napitak ili neku krv i eto nje sa snajperom. lol!

Koji? Tamo u onom skladištu/labaratoriju možda nešto ima? Joj da, ja uvijek zaboravim da smo u SF seriji.  facepalm

Sara Ulusoy ::
Ako nisam nešto propustila, to je još jedna rupa. Oboje se prvo foliraju da ne znaju ko je ovo drugo i hop, Levent daje krv za napitak.

Ok, ja sam ovo isto malo ubrzala pa nisam sigurna jesam li preskočila.

Sara Ulusoy ::
Nadam se da postoji. Ja takav scenario čekam još od Icerdea. I tamo sam se nadala strasnoj ljubavi i Melek koja je stalno između Sarpa i Celala, posle sam mislila da će možda Leyla biti ta koja će biti na drugoj strani, ali ni od toga nije bilo ništa, možda bude treća sreća.

Ali nije nemoguće da postoji. Ili su oni Leylu u brojenju naveli kao besmrtnu? Oni su naveli sedam besmrtnih, a prikazali šest.

Sara Ulusoy ::
Platila ne platila svakako ne sedam za ekran u devet, tako da nema smila. Samo mi nije jasno kako Netflix ne ukine to postavljanje.

Očito ni Netflx nema tako jaku zaštitu da mu se ne može skinuti epizoda. Na kraju krajeva svi je poskidaju. Nema tko nije, pa evo i naši su uspjeli i lijepo stavili naš prijevod i sve. Kome nije žurno i ne muče ga moralne dileme zbilja nema potrebe da se pretplati.

Sara Ulusoy ::
Po svakom scenariju bi trebala da završi u reci. Ali hajde pošto je serija tog tipa, ne zameram rešenja koja bi u normalnim serijama bila logička greška.

Eto stvarno ne znam je li završilo u njoj ili ne.

Sara Ulusoy ::
Slike sam viđala, a sa vestima baš i nisam u toku. Jel bilo nešto važno?

Yuh, canim, točno mi ti se ne tračari.
Mislim da je bilo svega i svačega. O tome kako je serija gledana, o tome kako Caga i gdje Caga "ljetuje" i što je iznajmio i kome je i što lajkao...
Mislim ima i najnoviji članak - http://www.milliyet.com.tr/ask-yuvasi-magazin-2870503/
klik na sliku! (Ali otvaraš i tekst čitaš na vlastitu odgovornost! Novih slika nema.)

Ali ovo je zanimljivo samo ne znam je li istina: https://www.ambebi.ge/article/233751-simsivnit-daavadebuli-bavshvebis-dasaxmareblad-tbilisshi-cnobili-turki-msaxiobi-chamodis/
Naime, ako jest, Caga bi trebao prisustvovati humantiarnom događaju u Gruziji. To je sutra.

Bu arada, i Ilknur nešto organizira u Istanbulu. Izgleda nešto veliko.

E i, otkrili su fanovi ovaj video nakon tri mjeseca od postavljanja pa možeš pogledati ako nisi. Caga je divan.  :cereeeeek:
Na početku je samo Engin pa možeš preskočiti, od sredine negdje je Caga.

Sara Ulusoy ::
Hoćeš ti da staviš ovu sliku? Ako ti nećeš, ja bih je stavila ako dozvoljavaš, odlična mi je.

Neću. Stavi je ti. Budi ljepša od mene slobodno.  :cereeeeek: Ionako sam kriva za duševne boli.  lol! Pretpostavljam da još nisi došla sebi.

Ja uvijek biram staviti Cagu ne njegov lik. (Iako mi se čini da je i ovdje Caga iza kamere.)

Sara Ulusoy ::
Hahahahahahaha, ti ćeš u junu da kreneš za Istanbul na glasanje kako si počela. smeh

smeh Totalno.
Mah, ja bih i ostala, ali me Caga neće.  smeh

Šalu na stranu, odgledala sam to o Ataturku (mislim da ću čak i ponovno jer sam na par sekunda zatvorila oči zato što mi se spavalo) i zbilja dobar dokumentarac. Naravno da sam nešto znala o njemu, ali sam nešto i novo saznala. Dobar spoj stranih i turski povjesničara koji govore o njemu. Zbilja dobro, a dobro i ja sam bila motivirana za čuti o Ataturku.
Ali mi se sviđa zaključak ovog dokumentarca, odnosno što je izgovorio jedan od Tučina koji je govorio.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 JOOqotbp
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 GdVUWSom
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 5462K7v3
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 RZnnqkh

Iznenadilo me što je ovakva neka stvar na državnoj televiziji. Vidi se da ne pratim ništa, ali kad sam preko uha čula najavu odmah sam znala da ću pogledati dokumentarac.
Meni samo blinka kako Caga uvijek njega ističe.

Sara Ulusoy ::
Nego, danas videh neku vest da je Mihre trudna.

Znam isto koliko i ti, ne pratim Ibru pomno ni njegove fanove. Navodno sin i navodno Ali. Jedno što su prije nekih par tjedana naši fanovi pisali da je netko upratio ginekologa pa su i oni među sobom pisali da je Mihre trudna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyThu May 09, 2019 6:53 pm

Saro, znaš što? Mislila sam se sprdati danas s nečim. Čak i napisala tekst, ali nema smisla jer mi je uz sprdanje previše gadljiv da sam ga obrisala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri May 10, 2019 3:27 am

Boze Poncha kako te nije sramota da mi kazes da si napisala posprdan tekst i da si ga obrisala. To je kao da detetu pokazes zvecku a neces da mu das da se igra. smeh

Prvo, previse razmisljas, ovde mora sve da bude transparentno, odnosno sto na umu to na drumu lol!, a drugo daj to vamo sad si me bas zainteresovala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri May 10, 2019 3:33 am

Evo promenila sam i avatar da te odobrovoljim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri May 10, 2019 8:43 am

smeh Grozna sam, znam, zajebavam dijete. smeh
Evet, cok utaniyorum ama olmaz.
Ma daj i meni je gadljivo to što sam napisala, a još stavila u Cagu u središte gluposti. A i nije to to kad nisi u tračerskom raspoloženju i okružena sa svim mogućim fan grupama, njihovim biserima i novinarima. Ja sam samo 'povezala' i čudila se kako novinari još sami nisu zaključili kakav je točno odnos Hazal-Duygu-Serenay-Caga.

Nego, bosver gluposti, vala sad mi još više žao što sam ti ukrala igračku. Ovaj tvoj s avatara mnogo mnogo dobar. Ne znam kamo bih pogled prije uputila. Nadam se da te (ga) ne boli ruka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri May 10, 2019 2:34 pm

Inače, Saro, samo da znaš. Ovo su ipak lijepe stvari. :cereeeeek:

Otišao je Caga u Gruziju na ovu humanitarnu stvar. Došao je sinoć. Ovo je s aerodroma slika:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 60294112-10219509970202664-2390469253812715520-n Koliko sam uspjela shvatiti ove dvije gospođe, Nineli i Mariam, su organizatorice.


Ovo su današnje slike.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 59858518-10219513144482019-2567116096146505728-n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 60134023-2377726455592977-8395113681452531712-n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 D6-Mtz-Ye-WAAEpsq-B

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 59937688-10219513188003107-8126985135225569280-n
Ima zbilja dosta slika. A pretpostavljam da će biti još i više kako ljudi budu objavljivali.

Ovo su prenosili uživo iz bolnice kad je išao k bolesnoj dječici: video. :cereeeeek: naklon

Članak: klikni.

Još malo atmosfere. Zamisli, Caga ti dođe.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 60081797-165722211114373-5054287492111400960-n
:cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 D6-M4j-PZW0-AAAJ0-F
Topim se. Milina.

Sad slika ima dosta, ima par sati samo pristižu, a do večeras i dok bude trajalo ovo sve oko humantiarne večeri će biti sve više i više pa to, ako budeš htjela, moći ćeš vidjeti ako zaviriš na twitter.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: