Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Sara Ulusoy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Feb 18, 2019 8:26 pm

Mrs BugeVuge ::
Onda ti odgovaraš za posledice mog psihičkog stanja. lol!
Neću odgovarati ni za što. Pitala si, ja odgovaram.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Eh, pa zmijurina jedna prefrigana, naravno da sad nije zaboravila da se našminka. aurika
Inače, ovo je napisala - Šta je za vas ljubav? Međusobno razumevanje? Poštovanje? Strast? Povezanost? Podrška?
Može se ovaj spisak nastavljati u nedogled... Za mene je Ljubav kada hoćeš da daš najbolje što imaš osobi pored sebe, kada ti se pored nje pojavljuju snaga i želja da stvaraš, letiš i budeš najbolja verzija sebe... Hvala ti što uz tebe ja osećam da mogu sve, hvala ti za našu budućnost i za snagu, koju mi daješ! Hvala što svaki dan činiš sve da moj život bude lak i predivan, hvala za mogućnosti koje mi se javljaju sa tobom! rolleyes  rolleyes  rolleyes

Pa vidiš.  rolleyes A baš sad kad ga je uhvatila nema potrebe za šminkanjem. Kad ga je već osvojila u svom najgorem izdanju što treba se uređivati (mada i sa šminkom je to...).

A ovo što je napisala je zbilja lijepo. Za mene je ljubav kad nemaš to potrebe kačiti svima nego kažeš njemu. Pogotovo na takav jedan dan. Ajde da je njemu bio rođendan ili nešto, ali...

Mrs BugeVuge ::
Eto, i tek je sad rešena misterija koja je mene toliko dugo mučila i zbog koje sam ostala budna jedne noći do 7 ujutru, samo baveći se time. smeh

Sad možeš mirno spavati.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Nije to, nego u Plesu sa zvezdama imala sam šta da vidim, ovde u emisiji Pavela suštinski i nema, samo dve numere sa koleginicom na početku i kraju i to je to, sve drugo prikazuju ove što se takmiče i žiri.

Kumo, pa to je idealno. Onda upališ početak i kraj. Ostalo preskočiš.

Mrs BugeVuge ::
Ne znam, verovatno da hoće. Nego sam htela da kažem da je njegova glavna misija bila da unese pometnju tako što će pokupiti novac na prevaru i do toga je moralo nekako doći.
I da, btw, ovo sam zaboravila da kažem - u poslednjim epizodama mi se baš smučio.

Definitivno. Poslužio je za ono što je došao. Ali meni je od početka bio mučan.

Mrs BugeVuge ::
Ali nije on godinama sa njom u vezi, pa da kažeš da si se navikla. lol!

Ah. A bome... Od Icereda povuci-potegni, nedugo nakon što se pojavila u seriji. Sama broji. A sad je 2019.

Mrs BugeVuge ::
Ok, shvatila sam šta si htela da kažeš. Neću zloupotrebiti ja, ali za Saru ne garantujem. lol!

Pa Sara je upoznata da ja ovu podnosim. Iako mi s vremena na vrijeme oplete po živcima.

Mrs BugeVuge ::
Šta ti je toliko smešno? lol!

Ma sve. I što si ih uopće usporedila.

Mrs BugeVuge ::
Ona njemu komentariše neki stori, pošalje mu stotinu srca i napiše na engleskom kako je predivan, najbolji glumac, bla bla, onda se on njoj zahvali i ona mu opet pošalje gomilu srca i onda on njoj uzvrati najčešće žutim srcem i poljupcem. I tako u krug. lol! Nekad ga pita kako je, on joj odgovori, pa onda opet pošalju jedno drugom gomilu srca. lol! Čestitali su jedno drugom i Novu godinu.

Evo ne znam što na ovi reći ni koji smajlić staviti. Naprosto sam iznenađena.

Mrs BugeVuge ::
Šta znam, bilo mi ga je žao kako se pokunjio, pogledao ih tužno i otišao. stidljivko
Nisam ja očekivala da ona pred njima dvojicom kaže Ne volim te Krešo, hoću da budem sa Markom, itd... Ali sam očekivala neki gest sa njene strane upućen Marku koji će mu pokazati da ipak nije bio tu samo u statusu vozača. Ne na Krešinu štetu, već jednostavno određena reakcija. Pogotovo što dotad ona nije znala da Marko krije živu Zorku i poljubili su se pre toga.

Meni je više djelovao pokunjeno što je trebao otići spašavati one budaletine od mina. Ali nisam puno obazirala se na njega u tom slučaju tako da si možda ti u pravu. Što jest jest, mogla mu je Petra barem zahvaliti.

Mrs BugeVuge ::
Jao, što je sladak mali. :cereeeeek: Na tatu je nasledio i oči, ali i talenat za muziku. :cereeeeek:

Meni je mališa bombon. Ali okice su mu, baš kao i tati,  :cereeeeek: .

Mrs BugeVuge ::
smeh Znala sam da ti je ispao Krešo. lol! Kako su nas pogodili. :cereeeeek:  smeh  naklon
Lidija. lol! Tebi?

Ali sam se na neke baš dvoumila što ću odgovoriti. Kako si samo znala? Mogao mi je lako ispasti i Jure.  smeh

Ivana.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Što da ne, ja sam za. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Zaboravi. Ne mogu se ja osrmotiti tamo kao kuma koja ne poznaje običaje.

Onda nešto tipa:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Porculan2

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 9k= Možda se unutar ovih babuška može uvaliti koji eur ako mi posuđe ne bude previše skupo.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Jao, Ponchita, ja te obožavam!!! srca Ali stvarno te obožavam! srca
Ti si prva (izuzev mene i Sparks lol! ) kojoj njih dvoje nisu lep par. veseljko

smeh Koji razlog da bi me obožavala.

Pa nisam rekla da nisu lijep par, ali na ovoj slici ona meni izgleda starije od njega. Ne znam zašto, ali baš mi djeluje. I to otkako sam prvi put primijetila sad stalno vidim. A po ponašanju je tinejdžerica.

Mrs BugeVuge ::
Kad se glupira sa njom, eto šta je napravila od onakvog Apolona. suze

Bolje da si ti ovo rekla nego ja. Baš se glupira. I stvarno on loše izgleda na slici.

Mrs BugeVuge ::
U trenutku mi je zaličila na Duygu, ali rek'o nije valjda toliko ružna. lol! Ova je stvarno strašna.

Nije Duygu. Kakvi Duygu. Ali je dobra s njom.

Mrs BugeVuge ::
A ti možeš da napišeš knjigu kako saznati o Cagatayu Ulusoyu sve u deset koraka i u toj knjizi detaljno pisati o svakom njegovom bliskom prijatelju i bliskom prijatelju njegovog prijatelja i bliskom prijatelju tog bliskog prijatelja njegovog bliskog prijatelja. lol!

To si ti uljepšala naziv da se ne zove - Kako ustalkati Cagu.  smeh  facepalm

Vidiš kako bih mogla zaraditi.  lol!
Ali rekla sam jednom prilikom - Cagu ne bih prodala, niti želim.  facepalm Mogu jedino osobama koje su mi drage reći štogod.


Последњи изменио Poncha дана Mon Feb 18, 2019 8:29 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Feb 18, 2019 8:28 pm

Mrs BugeVuge ::
4 najpopularnijih glumaca 2018. godine. lol!
https://www.instagram.com/p/Bt0ZNX-Foa4/

Pih, ne znam samo tko je plavuša. Ali nije ni bitno kad su ova dva ovdje. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ah, te crne oči i taj osmeh koji se rađa u njima... <3

Vidjela sam ovo.

Mrs BugeVuge ::
Koliko dobraaaaa slikaaaaa... stidljivko naklon :cereeeeek: leptirici stidljivko naklon :cereeeeek: leptirici stidljivko naklon :cereeeeek: leptirici

Slažem se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Feb 19, 2019 8:52 am

BugeVugova, zadnja epizoda NG je bila prilično smiješna. smeh Dobro, kao i uvijek sa svim dobrim realnim podbadanjima.

E, tako mi je drago da su napokon skužili da ih je Domagoj svih prevario. Jedino mi nije drago što se sad Zorka opet vraća na scenu.

Krešo i Alma :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:. Jest da mi je bilo malčice žao nje nakon svega, ali Krešo joj je lijepo rekao da će se zaljubiti u njega.
Ja bih pala odmah na njega.
Uglavnom - ova trojka je bila smiješna. smeh

Ali Marko mi je u ovoj epizodi baš nekako blistao. :cereeeeek: I tvoja miljenica se vratila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Feb 19, 2019 9:16 am

Naravno, Bugavugova, ostavila sam da ti ovoga puta prokomentiraš jedan od bisera epizode koji pretpostavljam da ti neće proći neopaženo. lol!

Plus Mijo i njegovi su standardno u elementu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Feb 19, 2019 9:17 am

Čestitamo li Kivi godišnjicu braka ili ne? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Feb 19, 2019 9:48 am

Ajde, možda govorim sama sa sobom, ama neyse. facepalm  Na istom mjestu s kojeg je Engin stavio onih par priča je bilo jučer neko snimanje. To sam zaključila jer su iste pločice na podu u pitanju. smeh
Sad je li se radilo o istoj stvari ili odvojenim, nemam pojma. Ako se radilo o istoj stvari, onda nije samo fotografiranje u pitanju (i jedno i drugo je).

Ali čak mi nešto govori da su jučer na snimanju tamo bili i Caga i Ayca i Burcin i Engin.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Feb 19, 2019 9:23 pm

Yok, nisi sama sa sobom, svracam ja stalno da procitam da li ima nesto novo.

Mozda je bilo snimanje plakata za novu sezonu ili dublaza. Svakako bi trebalo da je nesto vezano za drugu jer mislim da Burcin i Ayce nema u trecoj.

A za Mi ti napisi ako hoces sve sto zelis pa cu ja da procitam kad odgledam. Cisto da napises sada dok te jos drzi emocija.
Na onaj forum svakako nemam vremdna da ulazim, a i da imam ne bih, nisam bila tamo preko godinu dana.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Feb 20, 2019 1:56 am

Saro, canim, izvini, skroz sam zaboravila da poželim brz oporavak.

Poncha ::
A ovo što je napisala je zbilja lijepo. Za mene je ljubav kad nemaš to potrebe kačiti svima nego kažeš njemu. Pogotovo na takav jedan dan. Ajde da je njemu bio rođendan ili nešto, ali...

E pa, ali i sama si rekla poentu - kad nemaš to potrebe kačiti svima nego kažeš samo njemu. A ona je ovo napisala na instagramu na Dan zaljubljenih. rolleyes

Poncha ::
Ali sam se na neke baš dvoumila što ću odgovoriti. Kako si samo znala? Mogao mi je lako ispasti i Jure.  smeh

Ivana.  lol!

Eh sad baš Jure. lol!  
Pa znala sam jer ako je meni pogodio, onda je sigurno i tebi. A vidiš kako samo pogodio. lol!

smeh Bar nijedna nije Petra. lol!

Poncha ::

Zaboravi. Ne mogu se ja osrmotiti tamo kao kuma koja ne poznaje običaje.


:smeh:Aj dobro.

Samo nemoj te šoljice, nije da sad nešto izvodim, ali ja bih više volela da kupiš dve na kojima će biti naša zajednička slika u jednom srcu. :cereeeeek: Sliku ću ti dotad poslati. lol!

Poncha ::

Možda se unutar ovih babuška može uvaliti koji eur ako mi posuđe ne bude previše skupo.  smeh

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
smeh Koji razlog da bi me obožavala.

Pa nisam rekla da nisu lijep par, ali na ovoj slici ona meni izgleda starije od njega. Ne znam zašto, ali baš mi djeluje. I to otkako sam prvi put primijetila sad stalno vidim. A po ponašanju je tinejdžerica.

smeh  smeh  smeh
Svejedno, ja te obožavam. leptirici

Poncha ::
To si ti uljepšala naziv da se ne zove - Kako ustalkati Cagu.  smeh  facepalm

Vidiš kako bih mogla zaraditi.  lol!
Ali rekla sam jednom prilikom - Cagu ne bih prodala, niti želim.  facepalm Mogu jedino osobama koje su mi drage reći štogod.

Kako god, poenta je ista. lol!
Pa ti nemoj na Cagi da zarađuješ, nego na ovim ljudima oko njega. lol!

Poncha ::
BugeVugova, zadnja epizoda NG je bila prilično smiješna. smeh Dobro, kao i uvijek sa svim dobrim realnim podbadanjima.

Odlična je bila epizoda, i ta i ova od danas.

Poncha ::

E, tako mi je drago da su napokon skužili da ih je Domagoj svih prevario. Jedino mi nije drago što se sad Zorka opet vraća na scenu.

Isto, šta misliš, jel' ovo kad je donela pare i rekla da joj je samo važno da se vrati kući bila iskrena? Ja ne mogu nikako da provalim.

Poncha ::
Krešo i Alma :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:. Jest da mi je bilo malčice žao nje nakon svega, ali Krešo joj je lijepo rekao da će se zaljubiti u njega.
Ja bih pala odmah na njega.
Uglavnom - ova trojka je bila smiješna. smeh

Krešo i Alma, Alma i Krešo!!! :cereeeeek:  srca  :cereeeeek:  srca  :cereeeeek:  srca  :cereeeeek:  srca  :cereeeeek:  srca
Svaka reč je suvišna, hemije ima na pretek, oni pogledi kad su vežbali zavođenje su mi najbolja njihova scena, poljupcu sam se više obradovala kao velikom pomaku u njihovom odnosu, nego koliko je bio lep sam po sebi (mada nije da nije bio). I mnogo mi je drago što su odmah prešli na njih dvoje, baš sam se obradovala.

Poncha ::
Ali Marko mi je u ovoj epizodi baš nekako blistao. :cereeeeek: I tvoja miljenica se vratila.

Marko... <3
Što se tiče njega, shvatila sam da sam došla u stadijum u kom se sve više vezujem za određeni lik i počinjem da ga volim.
Ali kako ga je Željka zagrlila na kraju.smeh :cereeeeek: smeh Praviće ona njemu probleme do kraja, to je evidentno, neće se on nje tako lako rešiti. lol!

Poncha ::
Naravno, Bugavugova, ostavila sam da ti ovoga puta prokomentiraš jedan od bisera epizode koji pretpostavljam da ti neće proći neopaženo. lol!

Plus Mijo i njegovi su standardno u elementu.

smeh smeh smeh smeh smeh
Yandexov navigator? lol! Pritom, napravo u ruskom znači desno, a ne pravo. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Feb 20, 2019 9:21 am

Sara Ulusoy ::
Yok, nisi sama sa sobom, svracam ja stalno da procitam da li ima nesto novo.

Mozda je bilo snimanje plakata za novu sezonu ili dublaza. Svakako bi trebalo da je nesto vezano za drugu jer mislim da Burcin i Ayce nema u trecoj.

A za Mi ti napisi ako hoces sve sto zelis pa cu ja da procitam kad odgledam. Cisto da napises sada dok te jos drzi emocija.
Na onaj forum svakako nemam vremdna da ulazim, a i da imam ne bih, nisam bila tamo preko godinu dana.

Ma glupo mi pisati kad i ja samo nagađam, lupam bez veze jer ne znam o čemu se točno radi. Ovo sam više neke svoje misli i razmišljanja naglas prokomentirala. facepalm
Ima par slike koje je netko postavio.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Dzw75fPW0AAvxLO
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Dzw76LZX0AALCiF

Ali evo i recimo ova da vidiš i da je bilo neko snimanje.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 4-FFB7945-FB5-C-4288-BDCB-7295605-C994-F
Tako da sam ja po pločicama i kasnije njuškajući zaključila da se radi o istom mjestu, a vjerojatno i o istom snimanju.
Da je samo neki sastanak ne bi ove dvije vrle stilistice dolazile.

Da, mislim i ja da se radi isključivo o drugoj sezoni.

Za MI neću pisati ovdje, mogu jedino napisati i spremiti pa kasnije ovdje kopirati, ali vjeruj mi da ovo što hoću napisati mi se neće promijeniti mišljenje ni za godinu dana, a ne samo dok ti ne odgledaš seriju.
Iako mislim da ovoj seriji nije išlo na ruku ni brojne pauze koje su imali i izvođenje Kanala D. Tebi možda čak i osjećaj gledanja bude drugačiji kad budeš sve u kompletu gledala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Feb 20, 2019 9:53 am

Mrs BugeVuge ::
E pa, ali i sama si rekla poentu - kad nemaš to potrebe kačiti svima nego kažeš samo njemu. A ona je ovo napisala na instagramu na Dan zaljubljenih. rolleyes

Pa znam. Zato sam to i napisala. Plus je stavila pozersku sliku koja ne može više biti pozerska i umjetna no što je. Da se razumijemo, fotka je odlična, ali je naštimana.

Mrs BugeVuge ::
Eh sad baš Jure. lol!  

smeh Pa nije ni blesavi Jure loš, ali nisam ja baš za tako blesave.

Mrs BugeVuge ::
Pa znala sam jer ako je meni pogodio, onda je sigurno i tebi. A vidiš kako samo pogodio. lol!

smeh Dobra ti taktika.

Mrs BugeVuge ::
smeh Bar nijedna nije Petra. lol!

Nego, koju staricu ti uzdržavaš zbog love?  lol! I kako nisi pala na smotanoga Juru, koji je budaletina da sve tvoje prohtjeve ispunjava?  lol!

Mrs BugeVuge ::
:smeh:Aj dobro.

Samo nemoj te šoljice, nije da sad nešto izvodim, ali ja bih više volela da kupiš dve na kojima će biti naša zajednička slika u jednom srcu. :cereeeeek: Sliku ću ti dotad poslati. lol!

A pa nije do mene, ne želim se osramotiti tamo pred Rusima. Zamisli sramote da vam ne želim sretan brak pun blagostanja i plodnosti ako ne donesem ono što je red.  lol!
Pa super, ti si meni samo olakšala. Još jeftinije će mi ispasti i lakše donijeti do Rusije. Bak. (Ima ovih šalica svakakvih, ali kad je poruculan, onda sam tražila baš to.) Znači kad mi pošalješ sliku, ja zatražim dvije šalice i da u srce stave sliku. Ništa lakše.  lol! Ajde, mogu i obje šalice napuniti nečim, plus ove babuške nisu prazne. Mogu se novčanice lijepo smotati. Nije koverta, ali pare, ravne ili srolane, su pare.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Kako god, poenta je ista. lol!

Znam, zato sam i napisala da si uljepšala naziv. smeh

Mrs BugeVuge ::
Pa ti nemoj na Cagi da zarađuješ, nego na ovim ljudima oko njega. lol!

Dođe ti na isto. Ne mogu ja Cagu izdati. lol!

Mrs BugeVuge ::
Odlična je bila epizoda, i ta i ova od danas.

Baš su me nasmijale. Ali bome mi bilo tako milo Ante kad ga je Krešo dovukao da se ispriča.
Ante stvarno voli Mirelu.

Ali svaki put se iznova čudim kako su ismijali svaku ljudsku manu, karakter, a da ne govorim društvo.

Mrs BugeVuge ::
Isto, šta misliš, jel' ovo kad je donela pare i rekla da joj je samo važno da se vrati kući bila iskrena? Ja ne mogu nikako da provalim.

Ne, nije bila iskrena. Ja njoj ništa ne vjerujem. Ali ama baš ništa. Predobro ona njih poznaje. Da je bila iskrena i da joj je cilj bio samo pomoći ovima koji su ostali bez para onda bi te pare podijelila bez obzira na Petrinu odluku.

Mrs BugeVuge ::
Krešo i Alma, Alma i Krešo!!! :cereeeeek:  srca  :cereeeeek:  srca  :cereeeeek:  srca  :cereeeeek:  srca  :cereeeeek:  srca
Svaka reč je suvišna, hemije ima na pretek, oni pogledi kad su vežbali zavođenje su mi najbolja njihova scena, poljupcu sam se više obradovala kao velikom pomaku u njihovom odnosu, nego koliko je bio lep sam po sebi (mada nije da nije bio). I mnogo mi je drago što su odmah prešli na njih dvoje, baš sam se obradovala.

Baš su mi tako medeno topivi.  :cereeeeek: Kako ju je odmjerio, dupe, visinu sve, i onda podigao. A baš je cijeli sladak s njom. A ono kad joj je vrtio kosu  :cereeeeek: .

Što misliš hoće li se Krešo opet baciti u šverc?

Mrs BugeVuge ::
Marko... <3
Što se tiče njega, shvatila sam da sam došla u stadijum u kom se sve više vezujem za određeni lik i počinjem da ga volim.

Meni je Marko super kad je zagrijan za nešto, nebitno za što, ali onako kad nešto radi sa žarom. Bilo da zavodi, bilo da se sređuje nekog tipa koji im prijeti. Zapravo je dobar u kombinaciji sa Zorkom. Stoji mu uloga "poštenog lošeg dečka".

Mrs BugeVuge ::
Ali kako ga je Željka zagrlila na kraju.smeh :cereeeeek: smeh Praviće ona njemu probleme do kraja, to je evidentno, neće se on nje tako lako rešiti. lol!

I kako ga je tješila za one igračkice.  smeh Ti ga ne bi zagrlila? Ja bih  :cereeeeek: , jadan ti je što sve s njima prođe.
A on jadan samo spustio ramenima i kaže da je bar dobio opremu (koju je tražio).

Mrs BugeVuge ::
Yandexov navigator? lol! Pritom, napravo u ruskom znači desno, a ne pravo. lol!

smeh smeh smeh smeh

Tim više, pokazali su da Andrija vjeruje u nešto što ne razumije. smeh Mislim da mu je Petra čak i rekla da ne razumije ruski.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Feb 20, 2019 7:33 pm

Evo neki prilično jak potres kod Caginih koji se osjetio i u Istanbulu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Feb 21, 2019 2:22 am

Samo da kažem ovo pre nego što počnem da ti odgovaram - saznala sam od Ruskinja da je Pavel kao producent UK bio protiv da Kaća iz Mažora glumi u ovoj seriji, a bila je planirala za neku od uloga. Cok, cok, cok enteresant. Mišljenjeee????
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Feb 21, 2019 2:34 am

Poncha ::
Pa znam. Zato sam to i napisala. Plus je stavila pozersku sliku koja ne može više biti pozerska i umjetna no što je. Da se razumijemo, fotka je odlična, ali je naštimana.

E i to isto. Mada je svaka slika na kojoj je ona sinonim za pozeraj i izveštačenost. rolleyes Ova mi je posebno odvratna. sule2

Poncha ::

smeh Pa nije ni blesavi Jure loš, ali nisam ja baš za tako blesave.

O tome se i radi. lol!

Poncha ::
smeh Dobra ti taktika.

smeh

Poncha ::

Nego, koju staricu ti uzdržavaš zbog love?  lol! I kako nisi pala na smotanoga Juru, koji je budaletina da sve tvoje prohtjeve ispunjava?  lol!

smeh  smeh  smeh
Pritom, zaista nemam nijednu zajedničku osobinu sa Lidijom. lol!

Poncha ::
A pa nije do mene, ne želim se osramotiti tamo pred Rusima. Zamisli sramote da vam ne želim sretan brak pun blagostanja i plodnosti ako ne donesem ono što je red.  lol!
Pa super, ti si meni samo olakšala. Još jeftinije će mi ispasti i lakše donijeti do Rusije. Bak. (Ima ovih šalica svakakvih, ali kad je poruculan, onda sam tražila baš to.) Znači kad mi pošalješ sliku, ja zatražim dvije šalice i da u srce stave sliku. Ništa lakše.  lol! Ajde, mogu i obje šalice napuniti nečim, plus ove babuške nisu prazne. Mogu se novčanice lijepo smotati. Nije koverta, ali pare, ravne ili srolane, su pare.  lol!

Ma Sparks i njene priče, ni u jednoj seriji (a ja sam ih bar pogledala dosta) nisam tako nešto videla, al' ajde nek' joj bude. lol!
Vidiš kako sam ja skromna. :cereeeeek:

Poncha ::

Baš su me nasmijale. Ali bome mi bilo tako milo Ante kad ga je Krešo dovukao da se ispriča.
Ante stvarno voli Mirelu.

Da, stvarno je bio dobar u toj sceni. I kako je gledao. I srce slatko, sluša ceo dan Utorak. stidljivko
Samo mi nije jasno da je tolika budala da je morao da uništi telefon, umesto samo da obriše sliku. smeh

Poncha ::
Ali svaki put se iznova čudim kako su ismijali svaku ljudsku manu, karakter, a da ne govorim društvo.

topić

Poncha ::

Ne, nije bila iskrena. Ja njoj ništa ne vjerujem. Ali ama baš ništa. Predobro ona njih poznaje. Da je bila iskrena i da joj je cilj bio samo pomoći ovima koji su ostali bez para onda bi te pare podijelila bez obzira na Petrinu odluku.

I pokazalo se da je tako. Brzo se vratila na svoje. ljutko
Jedina mi je nada da Petri i ovima uspe posao sa kolačima, i dokažu Zorki da se može i bez šverca.

Poncha ::

Baš su mi tako medeno topivi.  :cereeeeek: Kako ju je odmjerio, dupe, visinu sve, i onda podigao. A baš je cijeli sladak s njom. A ono kad joj je vrtio kosu  :cereeeeek: .

Što misliš hoće li se Krešo opet baciti u šverc?

Inače, koliko me je jučerašnja epizoda obradovala, toliko me je ova od danas rastužila. tuzni Teško će se Krešo posle ovog saznanja iskupiti kod Alme. tuzni

Inače sam ubeđena da se neće vratiti u šverc, čak ne ni zbog toga što se zaljubio u nju, koliko zbog toga što je on odavno raskrstio sa švercom.

Poncha ::

Meni je Marko super kad je zagrijan za nešto, nebitno za što, ali onako kad nešto radi sa žarom. Bilo da zavodi, bilo da se sređuje nekog tipa koji im prijeti. Zapravo je dobar u kombinaciji sa Zorkom. Stoji mu uloga "poštenog lošeg dečka".

Ali kako mi ga je bilo žao večeras, s kojim budala on radi. smeh Džabe i nove opreme i zalaganja kod Željke, kad nema ljude za to.
Onaj Tomo, taman kad naučim da ga trpim, on me podseti zašto ne mogu da ga podnesem. ljutko  

Nego, šta će nam biti sa Božom?

Poncha ::

I kako ga je tješila za one igračkice.  smeh Ti ga ne bi zagrlila? Ja bih  :cereeeeek: , jadan ti je što sve s njima prođe.
A on jadan samo spustio ramenima i kaže da je bar dobio opremu (koju je tražio).

I posle rekao kako mu je dosta grljenja za danas. smeh
Meni su zapravo toliko dobre sve njihove scene, da mi sad dođem ispočetka da gledam sve scene od kad je Željka došla u Lokvicu. lol!

Poncha ::
Tim više, pokazali su da Andrija vjeruje u nešto što ne razumije. smeh Mislim da mu je Petra čak i rekla da ne razumije ruski.

Jeste, rekla mu je, samo je pitanje da li ona zna. lol!
Ali kako sam se ja smejala tom delu, odmah sam zamišljala tvoju reakciju na ćirilicu, ruski i yandex. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Feb 21, 2019 2:36 am

I da - drugarica mi je odgledala Mažora, napala mene što je ranije nisam upozorila da je kraj onako glup, i rekla da će se žaliti produkciji, samo da joj prevedem pismo. lol! A onda me je pitala jel' sam odgledala Zločin i kako nema sa prevodom, a ona ne zna ruski, tera me da zajedno gledamo. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Feb 21, 2019 9:43 am

Mrs BugeVuge ::
Samo da kažem ovo pre nego što počnem da ti odgovaram - saznala sam od Ruskinja da je Pavel kao producent UK bio protiv da Kaća iz Mažora glumi u ovoj seriji, a bila je planirala za neku od uloga. Cok, cok, cok enteresant. Mišljenjeee????

Pa iskreno, interesantno je jako. Sad sve ovisi koja je to uloga trebala biti njoj namijenjena. Ako je glavna, možda nije htio ponoviti tako brzo suradnju zbog toga da ljudi ne uspoređuju s Mažorom. A možda jednostavno nju ne vidi u toj ulozi. Ili pak ono što bi bilo najzanimljivije, možda se njih dvoje zbilja ne slažu nakon zadnje sezone Mažora. Niti je ona o njemu nešto pretjerano lijepo govorila u onoj emisiji, štoviše dobro ga je upucala u onom natjecanju. Tako da... Sve je moguće. Je li ima neka njihova zajednička slika ili druženje nakon zadnje klape serije?

Mrs BugeVuge ::
E i to isto. Mada je svaka slika na kojoj je ona sinonim za pozeraj i izveštačenost. rolleyes Ova mi je posebno odvratna. sule2

Pa što da kažem i onda još takvu neku sliku ubaci uz dirljivu poruku. Meni definitivno slike izgledaju pozeraj teški. Ali kod nje se vidi da poziraju, imaš i onih koji poziraju, ali se pretvaraju da je spontano. lol!

Mrs BugeVuge ::
O tome se i radi. lol!

Nema ga zadnjih par nastavaka. Nekako mi već neobično bez njegovih bisera. Bit će da ga ona Stana satrala sa svojim glupostima. smeh

Mrs BugeVuge ::

smeh smeh smeh
Pritom, zaista nemam nijednu zajedničku osobinu sa Lidijom. lol!

Ma ne bi ispala ona da bar jednu karakteristiku njenu nemaš. Recimo - frizura, odjeća i to. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ma Sparks i njene priče, ni u jednoj seriji (a ja sam ih bar pogledala dosta) nisam tako nešto videla, al' ajde nek' joj bude. lol!
Vidiš kako sam ja skromna. :cereeeeek:

Mene sad baš zanima što se u Turskoj poklanja i ima li kakav običaj. mislilac Sparks, ako si na ovom polju informirana, lutfen javi. Cok me zanima.

Je li igdje pokazalo što se dobiva za poklon u Rusiji?

Pa i jesi skromna. naklon Ali uostalom, što će ti ikakav poklon kad imaš njega?! :cereeeeek: I naravno da trebaš biti skromna. Uostalom, vjenčanje nije zbog poklona, zar ne?
Ali isto neću ja doći baš samo sa šalicama i tim lutkama za plodnost. Sad mi točno žao što neću uskoro u Rusiju na svadbu.

Mrs BugeVuge ::
Da, stvarno je bio dobar u toj sceni. I kako je gledao. I srce slatko, sluša ceo dan Utorak. stidljivko
Samo mi nije jasno da je tolika budala da je morao da uništi telefon, umesto samo da obriše sliku. smeh

Ma Ante kao Ante, bio je kreten. Pa i s tim mobitelom što ga je razbio. Ali nekako mi je došlo milo ga kad je ovoga puta prešutio istinu, odnosno slagao i još sebe ponizio, ali zbilja ponizio zbog Mirele. Ona ga je isto zbunjeno gledala, a ne ljutito dok je to govorio.
A sad kad sam ga vidjela kako pati i ubija se pjesmom, baš mi ga nekako žao došlo. Mada ne vjerujem da se opametio.

Mrs BugeVuge ::
I pokazalo se da je tako. Brzo se vratila na svoje. ljutko
Jedina mi je nada da Petri i ovima uspe posao sa kolačima, i dokažu Zorki da se može i bez šverca.

Meni je ona toliko odvratna i ljigava da ti to ne mogu opisati. Dođe mi da zbog nje prestanem gledati seriju. Baš je odvratna i umisila je da je ne znam tko. Po prvi put bih htjela da ih Marko i one budaletine od policajaca uhvate. Miju, Nediljka, Andriju i babu. Voljela bih da padnu.

Voljela bih da Petri uspije to s kolačima. Ali kakvi su ovi, ne bi me čudilo da pod okriljem prebacivanja kolača preko granice presnesu sve one čvarke (možda i bez da Petra to sazna). facepalm
Ali da sam na Petrinom mjestu, ostavila bih ih da se koprcaju kako znaju i umiju (a ne im još i pomagala) i otišla ako ne zaživi taj posao s kolačima. A baš bih voljela da do kraja serije svi iziđu iz ševrca samo u inat Zorki.

Mrs BugeVuge ::
Inače, koliko me je jučerašnja epizoda obradovala, toliko me je ova od danas rastužila. tuzni Teško će se Krešo posle ovog saznanja iskupiti kod Alme. tuzni

Inače sam ubeđena da se neće vratiti u šverc, čak ne ni zbog toga što se zaljubio u nju, koliko zbog toga što je on odavno raskrstio sa švercom.

Baš to. Od svih iz policije, Krešo se namjeri na najpošteniju. Niti čuti za njega neće. tuzni
Inače, znaš što? Točno su nas doveli na početak serije. Sad opet radnja može u bilo kojem smjeru.

A i ja sam bila, ali Krešo je ipak na kraju sudjelovao u onoj zadnjoj akciji kad je prevozio onu "mrtvu ženu". Da i kaže da se davno ostavio šverca, opet je zadnju akciju u kojoj su sudjelovali on odradio.
Ali zbilja, zbilja, bih voljela da se baš ostavi šverca.
Samo me nešto strah da ga opet nekako ne uvuku.

Mrs BugeVuge ::
Ali kako mi ga je bilo žao večeras, s kojim budala on radi. smeh Džabe i nove opreme i zalaganja kod Željke, kad nema ljude za to.
Onaj Tomo, taman kad naučim da ga trpim, on me podseti zašto ne mogu da ga podnesem. ljutko

Nego, šta će nam biti sa Božom?
Baš radi s budalama. Da sam policajka točno bi mi bilo neugodno kakvom me prikazuju. lol!
Sad je i nastradao zbog njih. Nije ni čudno da Tomi nikad, a ni njemu kao šefu, nije pošlo za rukom u raskrinkavanju ovih. A i od ove opreme će galiba biti više štete nego koristi.

A ne znam. Ne čitam unaprijed ništa, ovako mi je nekako zanimljivije. Mogu samo nagađati. Ali s obzirom na to da kad je bio onaj prilog o Juričiću i kad su prikazali set tamo bio drugi glumac u halji, onda moguće da je stvarno otišao.
A nekako baš mi je žao što odlazi. Onako kao i Ivani. Meni je Božo baš divna osoba i draga. :cereeeeek: A i glumac bome lijep. lol! Bilo bi mi žao da ode iz serije. Nadam se da ako i ode nije na duge staze, da će se vratiti.

Mrs BugeVuge ::
I posle rekao kako mu je dosta grljenja za danas. smeh
Meni su zapravo toliko dobre sve njihove scene, da mi sad dođem ispočetka da gledam sve scene od kad je Željka došla u Lokvicu. lol!

Eh da, kako je to rekao. smeh

Ma ne brini, nikud Željka nije otišla. Eto nje opet uskoro. Ne može ni njoj guma zamijeniti čovjeka. lol!

Mrs BugeVuge ::
Jeste, rekla mu je, samo je pitanje da li ona zna. lol!
Ali kako sam se ja smejala tom delu, odmah sam zamišljala tvoju reakciju na ćirilicu, ruski i yandex. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh

Vjerojatno ne zna. Mi u školama ne učimo ruski (osima ako je negdje izborni predmet mislilac ), a čisto sumnjam da ga je privatno učila u Lokvici. A nekako i ne vjerujem da je gledala Pavela, Stanka i ostale pa tako naučila. lol! Vjerojatno je samo pretpostavila da Andrija veze s vezom nema.

Andrija i ja smo po pitanju svega toga na istoj valnoj duljini. lol!

Mrs BugeVuge ::
I da - drugarica mi je odgledala Mažora, napala mene što je ranije nisam upozorila da je kraj onako glup, i rekla da će se žaliti produkciji, samo da joj prevedem pismo. lol! A onda me je pitala jel' sam odgledala Zločin i kako nema sa prevodom, a ona ne zna ruski, tera me da zajedno gledamo. lol!

A jesam li ja tebi lijepo rekla da se paziš ove? Kao, ima ona dečka. A sad traži prevoditelja. smeh

Onda, kad pišeš produkciji? smeh Hoćeš li ti tome što budeš prevodila izmijeniti sadržaj? lol! :P

I kad počinjete gledati seriju? Svaki dan ili? Oh, onda ja ovu seriju neću čitati komentare. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Feb 21, 2019 9:50 am

Saro, ako nisi vidjela, evo što je sinoć objavljeno.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 906-F1210-9293-4-C41-966-E-8-D418144-A2-A8 (Inače ovo što piše Nice to meat you i što se vidi preko njihovih tijela, to piše na jednom od zidova u restoranu.)

Caga često ide kod onog Kivinog Gokhana.

Inače, baš je opet moj medo. :cereeeeek: Ali ovaj put kompletni medo. S bradom i kosom.  

Baš su sinoć lijepo navalili neki na njega pa su onda neki odmah istakli njegove izjave iz intevjua.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Dz3_mPCWkAASAIy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Feb 21, 2019 10:12 am

Saro, a evo i tvog drugog.

https://www.instagram.com/p/BuIzqYTgdCp/
Znači i Kivo bio blizu mjesta potresa sinoć.

Izgleda ovaj hotel vole brojni Turci. Vidim da su tamo bili Halit, Burisn, Srenay.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Feb 21, 2019 10:16 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Feb 21, 2019 6:20 pm

BugeVugova, ja, blesava, išla čitati komentare ispod na FB-u i svašta pišu u vezi Bože, ali ima jedan hm komentar pa je moguće da je taj pročitao sadržaj unaprijed...
Ako te zanima kaže da će Luka i Ivana uspjeti zadržati Božu, valjda će greškom pustiti biskupu video na kojem je seks Anđe i Nediljka pa se onda ovaj srušio. smeh A i neka koja je pročitala sadržaj je rekla da će ga Ivana zadržati u selu, nije napisala kako, kaže da sve piše u tom nekom sažetku za epizode. Pih.lol! Eto mi na kad trebam njuškati, a jutros sam baš mislila da će na neko vrijeme otići pa se vratiti. facepalm Ali bar će Božo biti prisutan.

Inače kad smo kod Bože. Što li mu je ovo pojma nemam, ali lik je baš sladak.
https://www.instagram.com/p/BuHhYXwH-kZ/ Policajac. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Feb 21, 2019 7:16 pm

Ah be, Caga, volim te, ali mi fališ. Još kad vidim ove slike. Aman ya. stidljivko

Evo ovo je moj izraz kad ujutro gledam je li što preko noći slučajno osvanulo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Dz8ozMZXgAA2XvS

I onda me još bombardiraju Emirom.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Dz8oloOX4AAokKt

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Dz8odR4WwAItid3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Dz8oloQWsAIFn1v Stas1

Ovaj kaputić sam ipak jako voljela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyThu Feb 21, 2019 8:53 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyFri Feb 22, 2019 10:34 am

Zadnja ovotjedna epizoda NG mi je bila smeh :cereeeeek: . Svi osim Zorke rolleyes su imali svojih bisera. Mada trebam reći, iako uopće se ne slažem s njom, realno svećenik u kojeg je njena unuka zaljubljena, a on se ne misli raspopit bolje da nije u selu. Čak mi je njeno ponašanje i jasno, ali mi je odvratna koliko je puna sebe.

Krešo i Alma možda i bolje da je baš ovako toplo-hladno :cereeeeek:. Samo, nekako mi sve navlače na to da će Krešo opet švercati kad je sad tu i Mate koji je obećao da će ga uhititi ako ga uhvati. tuzni

(Upišani) Marko i Željka smeh .

Luka i Ivana su mi ogromni :cereeeeek:. A zapravo su mi još veći :cereeeeek: kad on nju zeza za Božu. :cereeeeek: Nemam pojma što će snima, ali ovaj trokut mi je odličan! naklon

Sve ovo oko snimanja videa i samopromocije mi je smeh.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyFri Feb 22, 2019 10:51 am

Sad ću vam malo dosađivati. Možete i preskočiti. Jedino mi, Saro, odgovori na jedno pitanje. Ovo što je boldano.

Čitala sam jutros komentare ispod ove objave o Caginom novom izgledu.  smeh
https://www.instagram.com/p/BuKKl13Bh8W/ Čitam i smijem se, a zapravo mi je zanimljivo kako neki koji onako vole Cagu komentiraju jer su komentari stvarno različiti.

Istaknut ću neke od njih, a ove označene prokomentirati.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 19873-A48-9-EE7-4-A22-BDB5-98-B8-BBE06-C71  smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 BA1-C218-E-34-EA-468-E-8584-0998439-AFB27 Ove Latinke boli neka stvar, one komentiraju usred turskog žutog tiska na svom jeziku najnormalnije, boli ih briga. Kao, one se s njim dopisuju ovako. Tamam.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 980912-AA-7408-4-C68-AA95-B257-E9414-A91

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 9-DBCA0-BC-D0-F0-4418-BB33-1-C474-B45-C126 Yani, ima i ovakvih.  smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 7602-D42-C-DA44-40-A2-AA34-7-D822-C91-A837 Neki su se čak i potrudili objasniti.  lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 F91-FE90-A-4506-4-CAB-82-F5-892-EEA80-A8-E1 Ovdje nisam znala što bih označila. Pretpostavljam da bi vi označile ovaj gdje spominju Duyginu krivicu.  lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 3-CB8-B965-10-F6-414-C-92-BD-91895-D5-BA72-B smeh  wow Da Kivo. Aj, dobro, kad je Kivo.
Nego, Saro, ako navratiš, što znači tosunum benim? Moj što?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 0-BA669-BA-7-FB7-44-BE-AA9-D-ECFF1-AC71316 Aj dosta glupiranja na koga vam liči.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 03-B759-A5-8560-40-C2-BC3-F-91-B6-B911-D3-FD Čemu se točno ovaj čudi?  smeh

Ovaj Caga kad god se pojavi, ma kakav bio, izazove lavinu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyFri Feb 22, 2019 7:10 pm

Emir.:cereeeeek: Uvek je lepo videti ga.<3

Poncha ::
BugeVugova, bak. Odmazda se prevodi od strane ovih naših prevodilaca.

https://oload.live/f/CCD94vkIptg/Odmazda_-_1.ep.mp4?fbclid=IwAR3ylB8G_YCaLd5gpkIOyMuG2VDGHaaIrVD33x1WCKRK8DoFMLMKM8HmUIQ

Pa lepo. :cereeeeek:
Nadam se da će prevesti i Zločin i spasiti me. lol!

Poncha ::
Zadnja ovotjedna epizoda NG mi je bila smeh :cereeeeek: . Svi osim Zorke rolleyes su imali svojih bisera. Mada trebam reći, iako uopće se ne slažem s njom, realno svećenik u kojeg je njena unuka zaljubljena, a on se ne misli raspopit bolje da nije u selu. Čak mi je njeno ponašanje i jasno, ali mi je odvratna koliko je puna sebe.

Krešo i Alma možda i bolje da je baš ovako toplo-hladno  :cereeeeek:. Samo, nekako mi sve navlače na to da će Krešo opet švercati kad je sad tu i Mate koji je obećao da će ga uhititi ako ga uhvati.  tuzni

(Upišani) Marko i Željka  smeh .

Luka i Ivana su mi ogromni  :cereeeeek:. A zapravo su mi još veći  :cereeeeek: kad on nju zeza za Božu.  :cereeeeek: Nemam pojma što će snima, ali ovaj trokut mi je odličan!  naklon

Sve ovo oko snimanja videa i samopromocije mi je  smeh.

Meni je isto bila jako dobra.
Najbolje tri scene: 1. Marko i Željka smeh :cereeeeek: smeh 2. Anđelka pred kamerom smeh 3. Alma i Krešo :cereeeeek:

Slažem se za ovo oko Zorke, ali je mene utoliko više izludelo koliko ona nema obraza i koliko je uvalila tog čoveka u probleme do guše, da ga zbog nje šalju u Afriku (što kaže Ivana), a ona ne da nema osećaj krivice, nego još i tako govori o njemu. aurika
Odvratna je, stvarno je odvratna.

I Tomo me je izludeo, baksuz ostaje baksuz. aurika

Ne znam šta će raditi sa Krešom, ali ako je Marko imao srca da ga poštedi, valjda će i scenaristi. Čak bi bilo najbolje kad je već Krešu spasio Mate, a ove otvaraju svoj biznis sa kolačima, na kraju da uhvate samo Zorku i ove budale koje su joj se vratile posle svega. Mislim, svakako oni neće odgovarati za sve, nego Zorka, ali i Tomo da dobije šta je zaslužio. Dakle Zorka u zatvor, a Tomo neku kaznu, premeštaj, šta već, što dalje od nje, jer je to njemu najveća kazna.

Da se samo na kratko vratim na Marka i Željku, oplakah. smeh smeh smeh
Odlična scena, dvaput sam je ponovila i sve vreme se smejala. A znala sam da ga i dalje voli. :cereeeeek: I ona je toliko luda za njim i toliko se nada da još ima nade za njih (kao da je nekad pa bilo smeh ) da uopšte ne provaljuje da on nije dobro. smeh

I Luka i Ivana su mi preslatki. Ja navijam za njih dvoje totalno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyFri Feb 22, 2019 7:25 pm

Mrs BugeVuge ::
Emir.:cereeeeek: Uvek je lepo videti ga.<3

Jest, ali kad ga vidim još više mi fali. lol!

Mrs BugeVuge ::
Nadam se da će prevesti i Zločin i spasiti me. lol!

Je li ona već odgledala? Ako nije, uvali joj to da te poštedi ove.

Ali, sve mi se čini da ćeš raditi kao BugeVuge prevoditelj.  :P

Mrs BugeVuge ::
Najbolje tri scene: 1. Marko i Željka smeh :cereeeeek: smeh 2. Anđelka pred kamerom smeh 3. Alma i Krešo :cereeeeek:

Ove tri scene su biseri epizode, ali meni je zbilja cijela epizoda bila hit osim Zorke, koju da mogu bih izbcila iz serije. Meni ta baba i glumica nikako nisu drage. Jedino kad je Zorka bila u igricama s Markom mi je bila podnošljiva.

Što se tiče Anđelke pred kamerom, ona je bila nekako baš tetralna opisujući kakvi su ovi muški njeni.  smeh Ali kad je rekla da dođu da pokaže kupaonicu  smeh. A onaj Nediljko sve se namješta da i on dođe u kadar. Lud sve do jednoga.
Ali meni su bili koma Lidija i Jure. Da ono itko čuje kaznio bi Božu momentalo. I još Lidija kaže zar nam nije cilj raspopit ga?  smeh

Mrs BugeVuge ::
Slažem se za ovo oko Zorke, ali je mene utoliko više izludelo koliko ona nema obraza i koliko je uvalila tog čoveka u probleme do guše, da ga zbog nje šalju u Afriku (što kaže Ivana), a ona ne da nema osećaj krivice, nego još i tako govori o njemu. aurika
Odvratna je, stvarno je odvratna.

Što je najgore, kako je netko rekao - baba je glavna.  rolleyes A meni od nje se želudac okreće.

Mrs BugeVuge ::
I Tomo me je izludeo, baksuz ostaje baksuz. aurika

I dalje glavna karikatura serije.

Mrs BugeVuge ::
Ne znam šta će raditi sa Krešom, ali ako je Marko imao srca da ga poštedi, valjda će i scenaristi. Čak bi bilo najbolje kad je već Krešu spasio Mate, a ove otvaraju svoj biznis sa kolačima, na kraju da uhvate samo Zorku i ove budale koje su joj se vratile posle svega. Mislim, svakako oni neće odgovarati za sve, nego Zorka, ali i Tomo da dobije šta je zaslužio. Dakle Zorka u zatvor, a Tomo neku kaznu, premeštaj, šta već, što dalje od nje, jer je to njemu najveća kazna.

Ja sam za. Ali mislim da će tu svega biti. Tek su prebacili polovinu, ima tu još prostora. Još će oni vozati Marka.

Mrs BugeVuge ::
Da se samo na kratko vratim na Marka i Željku, oplakah. smeh smeh smeh
Odlična scena, dvaput sam je ponovila i sve vreme se smejala. A znala sam da ga i dalje voli. :cereeeeek: I ona je toliko luda za njim i toliko se nada da još ima nade za njih (kao da je nekad pa bilo smeh ) da uopšte ne provaljuje da on nije dobro. smeh

Nego što nego ga voli. Da ga ne voli, ne bi ga toliko pokrivala. Ali meni je žao da nije skontala da je ovaj upišan.  smeh
Ali jadan i šokiran je uspio odbiti je.  lol!

Mrs BugeVuge ::
I Luka i Ivana su mi preslatki. Ja navijam za njih dvoje totalno.

Meni su baš nekako slatki i divni. I kako je on mio s njom i kako je zeza.  :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: