Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Sara Ulusoy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Feb 16, 2019 7:18 pm

Saro, evo ti Kivin film, ako ga već nisi pronašla. Možeš ga skinuti.

https://yadi.sk/i/MVGnAHK3oULX3A?fbclid=IwAR3CmRRl6EGsBGczfPOl7UTXmWoUHp6SPmW2JDBMqK-GTA84IsZmgIdG7GM

Mislim da nijedan turski film ovom brzinom po izlasku u Turskoj nismo imale priliku gledati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Feb 16, 2019 7:37 pm

Gledam ovu sliku i jedva sam ga prepoznala.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 DzjBLjxX4AMOhT3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Feb 16, 2019 8:03 pm

Oh be, kako nisam redovito pisala izvještaje, skroz zaboravih da su za danas najavili tag. I naravno, sad mi na twitteru yenipojebirlikte... Doduše, ovaj put je na engleskom, valjda ciljaju strano tržište. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Feb 17, 2019 1:11 am

Odakle da počnem... Ajmo hronološki, ali Poncha k'o Boga te molim da mi ovako u parčićima i odgovaraš, inače ću ti odgovoriti na to prekosutra. lol!

Poncha ::

Ma trebala si ti, kad je već ona počela, gledati seriju. Zajedno lijepo gledate, ponovno počneš baliti za Vladom. Malo odahneš od Agate i ponovno pucaš po Auriki. lol!


Pokušala sam baš ovih dana da napravim sebi raspored gledanja serija i jedino što sam zaključila je da će se prvo gledati Zločin, a Mažor kad mi počne letnji raspust. smeh Mada sam za leto htela ponovo Ezela, nemam pojma sad kako ću da ih uklopim... mislilac

A u međuvremenu je red da repriziram Kuhinju i VMLj. Samo ne znam šta prvo, šta mi vi predlažete?

Poncha ::

Dobila je, naravno da je dobila. Ali isto nije isto za čuti da te netko htio ženiti čim te vidio i da te ženio jer te "morao" ženiti ili eto usput shvatio da bi te ženio.

Misliš? Ne bih rekla po tome kakve fotografije uz kakve opise kači npr. na Dan zaljubljenih.
https://www.instagram.com/p/Bt2x5yAlVWY/

Poncha ::

Vidiš da me neka nostalgija oprala sa svim i svačim kad mi čak i fale dani šaljenja o Stanku.

tuzni <3

Poncha ::

Treba i ovu trojicu poslati kod ovoga. Najviše me zanima Pavel.

I mene najviše zanima Pavel, ali nema šanse da on pristane u emisiji ovog tipa da gostuje. Jedino ako ga natera Agata, pošto verujem da bi ona jedva dočekala, a to mi se već ne sviđa. lol!

Poncha ::
Pa sad. Da ova nije ostala ponovno trudna... lol!

smeh Ok Poncha, bolje me odmah ubij. lol!

Poncha ::

Ništa. I dalje stojim da mu Irina drži ljestvicu. A ova mi sad liči na Duygu samo plavuša. lol!
Pretpostavljam da ti ni ova više nije draga.  smeh

Iskreno, nikad mi i nije bila posebno draga, kao da sam predosećala nešto. lol!

Poncha ::
Dr. sc. stankojulijizma, hvala na objašnjenju.

smeh smeh smeh

Poncha ::
Dobro je, znači da je bila ljubomorna na neku drugu u međuvremenu, neku nebitnu.

Možda na Ljubavu? wow Pa su zato odjednom onoliki lajkovi nestali i prestali su da se prate? lol!

Poncha ::
Ja bih makla zagrade ako jednom budete vas dvoje par.  lol!

Evo, ne znam koji od ova dva smajlija da stavim. :cereeeeek: placljivko

Poncha ::
Kako sam ja uspjela da se smiješ i da plačeš?
Ništa, tu seriju bih ja stavila na ignore. lol!

Zato što mi je bila slična reakcija dok sam slušala intervju. smeh
Apsolutno je otišla na večni ignore. lol!

Poncha ::
Pa ja ne znam kako je na ovako jeftinu foru pao. Pa koliko glup trebaš biti?!

suze

Poncha ::
A da Stanko sudjeluje?

Eh pa sad... lol! Nekada, sigurno bih, ali sad...

Poncha ::
naklon Samo što meni uz ovo ide i tuzni .

I meni ide, veruj mi, zapravo je vrlo tužno u šta sam utraćila svoj život. lol!

Poncha ::
A što ti ga ja znam. Ima ti puno njih koji ti navijaju za ovo dvoje. Jesi vidjela Ivanu kako se jedina nasmijala što Petra pobježe? Mislim, osim Marka.

Zato što je Ivani tamo jedinoj stalo do same Petre, svi ostali su zinuli za kuću.

Poncha ::
I to nisam ja rekla, čak se nisam ni sjetila.  naklon

Bu arada, postala si kao i ovi turski fanatici kad tražiš slične stvari među svojim miljenicima. Tako i oni.

smeh Eto, jednom i ja da prokomentarišem. lol!

Nisam ja, ja sam naletela na slike i dopalo mi se.

Poncha ::
Pa meni bi bilo logičnije da je rekla Kreši da ona nije sigurna u ovu odluku, u brak i da ako se žene da je to zbog kuće. Pa da se kasnije mogu rastati. Mislim da bi to bilo ok s njene strane. A Krešo nije postupio kavalirski kad je utekao.  Iako je zgodan u odijelu.

Ja bih Marka pitala što on tu radi.

Ali već su imali sličnu scenu par epizoda pred venčanje i ništa time nisu rešili. Moralo je do ovoga da dođe da bi oni shvatili u praksi ovo što je rekao Krešo Bolje propala svadba, nego propali brak.

Što, Marko je bio na pravom mestu u pravo vreme. :cereeeeek: Jedino sam očekivala da će nešto i preduzeti, a ne pustiti Petru da sama odluči.

Poncha ::
Nije meni stvar glume. Ok, po Nadiji se odmah vidjelo da će pobjeći, ali Petru su danima pripremali na to, vidjelo se da ne želi udaju... A s Krešom je samo bilo hop. Momo je samo odradio zblešenu facu i ništa više.

A sve one scene sa Almom dotad ti nisu bile priprema i za Krešu? lol!
Btw, odlična im je bila ona scena kad dolazi sa poklonom. :cereeeeek: I videla sam najavu za novu nedelju, jedva čekam poljubac. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Feb 17, 2019 1:27 am

Poncha ::
Kako ti iskopaš nešto na što sam ja i zaboravila da sam pisala.  lol!

smeh
Kako bi tebi drugačije bilo zanimljivo sa mnom? lol!

Poncha ::

Meni ta ekonomija, pare, ovo, ono uopće ne ide. Ali realno, to je sitno od čega imaš apsolutno sve zaposlene, a njoj je bio cilj zbrinuti sve. Žene i kolači, catering, nabava... Dečki neki u radionici, neki kao dostavljači... I pokrili ama baš svih. Kad bi se radilo o klinici što tu mogu raditi ova tri tuduma, što žene? Koja bi njena uloga bila? Šef financija?

Ja se slažem sa tobom, i nekako mi je od početka cela ta priča sa zubarskim biznisom bila toliko izveštačena i nategnuta, prosto se vidi da su na neki način morali da ispune funkciju Domagojevog lika i to je to.

Poncha ::
Moram paziti kako i što govorim. Mogu galiba biti dramatičnija nego što stvar jest.  smeh

smeh smeh smeh

Poncha ::
Sorma ya... Ja sam se taj dan isprosipala protiv njih iako je ovaj tip stavio neke. A dođem ovdje i tebi kažem kako Pavelu super stoji tetovaža na najgorem mogućem mjestu.  facepalm Totalno sam dvolična.

smeh
Lepo ja kažem, jedan život za RL, drugi za forum. lol! Serijske ubice nam nisu ravne. smeh

Poncha ::

Tko sad na ovo smije odgovoriti?  lol!
Ne bi. Evo ti meni sad reci da sam luda. Nećeš reći nikakvu novost. Ali ne bi mi bilo lakše da je ona ni bilo tko drugi. Prvo, već sam se navikla na ovu (trebalo mi je, ali jesam). Znam je kako diše.  lol! Drugo, meni Hazar otkako je s ovim starim lagano pada u očima. A treće, možda i najbitnije, meni je super što Caga ne pada u prvom redu na izgled. Ili ako ćeš preciznije, da ima ukus kakav ima ili kako bi Sara rekla (ali ja to nisam rekla) da nema ukusa.  lol!
Stvarno ne znam, ali navikla sam se pa mi sad svaka druga zvuči čudno.

molimmmm smeh
Dakle, ti si navikla na Duygu. wow Saro, ona je navikla na Duygu. lol!
I šta to znači, meni treba da imponuje što Stas nema ukusa za žene, jer mu izgled nije najbitniji? lol!

Poncha ::

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh Podjebavaš ti.

Misliš da se Hazal udala za Cagu?! Morala bih ja prvo odustati od njega.  :P Onda bih galiba Hazal mrzila. A svi fanovi bi mi još triput više išli na živce.  lol!

Ne stvarno, zbilja ne znam što bih ti u tom slučaju rekla. Ali dobro je pa on nije bio mladoženja.  lol!

Ne razumem što se ljutiš, samo pitam. smeh smeh smeh

Poncha ::
Sorma yaaaaa. Nije ga bilo tjedan dana nikako. Uzeo je odmor od društvenih mreža. Javio se tek jučer. I kao da se ne ljutimo na njega zbog toga. Ma gdje ću se ja ljutiti na njega? Ne zna on da sam ja navikla čekati.  lol!
Kaže da čekamo vijesti, čeka nas nešto.  :cereeeeek:
I evo večeras se nešto aktivirao. Postavlja dosta toga.

Čeka vas nešto, mašala, držim fige da je nešto baš veliko i baš lepo. :cereeeeek: pozitivac
Bold - smeh smeh smeh

Poncha ::

Ovo mu je bivša. https://www.instagram.com/p/BSgaxx0jHKW/
https://www.instagram.com/p/BXczA3_DlYK/
Na tom profilu imaš nekoliko njihovih slika. Da ti sad ne stavljam sve.

Dakle, voli brinete. Imaš sreće. lol!
I samo da kažem - žena mu je dvaput lepša od Nele.

Poncha ::
Možda zato što uz njega idu neke nježnije? ne znam

A ti hoćeš da kažeš da Ljubava nije nežna? lol!
Zapravo, mislim čak da bi imali odličnu hemiju, oboje imaju prelepe oči i gledali bi se božanstveno, ali nekako fizički ne mogu da ih zamislim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Feb 17, 2019 1:43 am

Poncha ::
Daj me nemoj zezati da postoji neki glumac koji se dopisuje s fanovima. Turski?! wow

Majke mi, ja isto nisam verovala kad mi je pričala, tražila sam joj da mi pokaže, ali kad sam videla da je pravi profil baš sam ostala u šoku. lol!
Mada se sad zapustio i glumi u osrednjim serijama ukidajuće gledanosti. lol!
https://www.instagram.com/burak_hakki/

Poncha ::

Hm... Meni je epozoda bila baš smiješna i dobra. Zbilja sam se pošteno nasmijala svemu, i pjevanju i držanju atmosfere, i traženjima mlađe i mladoženje, i zaražavanju popa i odvjetnika... Bili su dobri redom, gluma je bila na nivou.

I meni je epizoda kao epizoda bila odlična.
Sve su mi bolji u poslednje vreme, čak mi više ni Tomo ne smeta. lol!

Poncha ::

Ja nisam ljuta na Petru što je rekla da nije pobjegala s Markom. U trenutku kad je pobjegla nije pobjegla jer želi biti s Markom, nego je pobjegla jer nije bila spremna udati se za Krešu. Da nije bio tu Marko, pobjegla bi ona sama trčeći u šumu. Marko je tu bio samo u sredstvu vozača. Bar sam ja tako shvatila.
Mada bi bolje zvučalo za fanove da je rekla da je pobjegla s Markom. Barem ne bi više Krešo dolazio u obzir. Ali mislim da je Kreši ovako ego na mjestu jer ga nije ostavila pred oltarom zbog drugog muškarca. Bez obzira što je i on utekao.

Sve ovo što si napisala si u pravu. I slažem se da nije bilo u redu da slomi ego Kreši, nakon što je pobegla sa venčanja.
Ali, kao prvo - i Krešo je pobegao sa venčanja.
Kao drugo - nije bilo u redu ni prema Marku onakvo ignorisanje.
I kao treće - ona je posle opet nešto probala kod Kreše, nastavila bi po starom da on nije shvatio kako više nije zaljubljen u nju.

Poncha ::
BugeVugova, dobra je bila i ova epizoda.
Ne znam koliko ćeš ti biti zadovoljna s Petrom i Markom, ali meni je ovo logično. Drago mi je da je Petra i Krešo definitivno i okončano. A sad se Petra malo mora natezati s Markom, tako će držati napetost do kraja.

Meni je Markoo... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Mislim da sam provalila u čemu je fora sa Petrom i Markom i zašto su se scenaristi upetljali. Razmišljala sam o njima, kad bi njihov odnos dobio dublju konotaciju i šta bi dalje bilo i shvatila sam da ne mogu da ih zamislim u svom ovom haosu sa hapšenjem Zorke, švercom, suprotnim stranama... I verovatno je i scenaristima tako, pa im je lakše da ih drže na jednom te istom, tako da ne očekujem u skorije vreme razrešenje njihovog odnosa. Pogotovo što treba sad da hapse Zorku.

Ali od Alme i Kreše očekujem nešto, predivni su mi. :cereeeeek:

Poncha ::
BugeVugova, vidi mi slika.
Danas mu je mlađem sinu prvi rođendan. <3

Preprepreslatko, istopila sam se. stidljivko<3 stidljivko <3 stidljivko <3

Poncha ::
Ajde, igraj i javi rezultate. lol!

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 B7DqUqnQNVs

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Feb 17, 2019 2:02 am

Sparks8758 ::
Uhodim jordanskog princa. stidljivko

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
Očekujem da sledeći zet bude neki Kinez, ili crnac, pa da upotpuniš kolekciju. lol!

Sparks8758 ::
Ne volim ga,nije moj tip. Previse je moderan.

Irina je Aleksandrova drugarica. Zato i planiram da je uklonim. A mogu i da joj se osvetim za Stanislava, ipak nam je kidala zivce. aurika

WTF? smeh
Vala meni je sad sva mržnja usmerena na Auriku, žao mi da se iskalim na Irini. lol!

Sparks8758 ::
A nikog nema kad treba Aurika da se hejutuje, ljutko

Ehhh.....

Sparks8758 ::
Zar  Pavel i Bondarenkova ne planiraju da nam plate karte? mislilac  molimmmm
Sta planiras za poklon?

Otkud ti to? lol! smeh
Ali kad si već rekla, ništa onda, Pavel će morati da digne još jedan kredit. smeh A možda i neće, zavisi koliki mu je honorar po epizodi, 1000 evra za vas dve i nije toliko mnogo za njega.mislilac

Sparks8758 ::
Nadam se da ne pravi gluposti kad je u kafani.


Bože svašta, otkud ti to? smeh lol!

Poncha ::
A oni će nam platiti krate? Znači, onda mi 500 eura ostaje u džepu. topić

Bićemo skromni, dosta je što si nas spojila, obezbedila mi nezaboravnu devojačku, i što nam nosiš poklon za svadbu (ovo poslednje mi se najviše sviđa :cereeeeek: ) - tako da možemo da te častimo besplatnim putovanjem do Moskve i natrag, a i spavaćeš kod nas.leptirici Naravno, to će sve Pavel da finansira, ali Bože moj. smeh

Nego, sad ozbiljno - meni je hit što si ti razmišljala šta da nam kupiš. naklon smeh lol!

Poncha ::
I ja se nadam. Da se ne bi Pavel ljutio. lol!

Pa s obzirom da je Agata ponosno ovo objavila za Dan zaljubljenih na svoj stori, ja sam morala nekako da to preživim. lol!
I pored toga su fanovi taj dan čestitali uz slike ovakvog tipa...

A ni Stas i Kozlovski me nisu štedeli.

Poncha ::

I, je li još koja serija na ovom popisu spomena vrijedna? Nekog našeg poznatoga?
Ok, drago mi je da je Mažor prvi, Tigar zadnji. Zapravo, drago mi je da su oba na listi.

Nije, ja sam očekivala bar onu novu Lizinu, ali čak ni nje nema.
Zapravo, i meni je drago da su se dve njegove serije našle na listi, a posebno mi je drago što je redosled baš ovakav.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Feb 17, 2019 7:40 pm

Mrs BugeVuge ::
Odakle da počnem... Ajmo hronološki, ali Poncha k'o Boga te molim da mi ovako u parčićima i odgovaraš, inače ću ti odgovoriti na to prekosutra. lol!

smeh
Počela sam jutros odgovarati pa prekinula i sad nastavila pa ćeš dobiti sve u jednom, a ti kad odgovoriš. lol!

Mrs BugeVuge ::
A u međuvremenu je red da repriziram Kuhinju i VMLj. Samo ne znam šta prvo, šta mi vi predlažete?

Ja predlažem eski sevgilija da gledaš. lol! Znaš da ću ja uvijek predložiti staru ljubav.

Mrs BugeVuge ::
Misliš? Ne bih rekla po tome kakve fotografije uz kakve opise kači npr. na Dan zaljubljenih.
https://www.instagram.com/p/Bt2x5yAlVWY/

Pa što ja znam. Romantičnije mi zvuči da me dečko htio ženiti jer je od prve znao da me želi kao ženu, nego da je usput to skužio.
Ne znam što je napisala, ali kako se sad nije zaboravila našminkati... rolleyes lol!
Meni su inače ovakve fotke umjetne. Fotka zbog fotke, ne zbog momenta.

Mrs BugeVuge ::
I mene najviše zanima Pavel, ali nema šanse da on pristane u emisiji ovog tipa da gostuje. Jedino ako ga natera Agata, pošto verujem da bi ona jedva dočekala, a to mi se već ne sviđa. lol!

Ma zapravo mi se kum i zbog toga sviđa.

Mrs BugeVuge ::
smeh Ok Poncha, bolje me odmah ubij. lol!

Oh, tebe. Pa ne mogu samo govoriti što tebi odgovara. Iako bih možda trebala, ali onda bih ti lagala.  lol!
Nisam ja kriva što Stanko nema ukusa. I fali mu jedna u glavi.

Mrs BugeVuge ::
Iskreno, nikad mi i nije bila posebno draga, kao da sam predosećala nešto. lol!

Što? Da će poslije nje doći još gora.

Mrs BugeVuge ::
Možda na Ljubavu? wow Pa su zato odjednom onoliki lajkovi nestali i prestali su da se prate? lol!

Pa... Možda upravo na nju. S obzirom na to da je na svaku bila ljubomorna, a on s ovom imao svakakve scene, možda baš na nju.

Mrs BugeVuge ::
Eh pa sad... lol! Nekada, sigurno bih, ali sad...

E moj kume, na klimavim si ti nogama.

Mrs BugeVuge ::
I meni ide, veruj mi, zapravo je vrlo tužno u šta sam utraćila svoj život. lol!

Ne znam što na ovo reći.
A dobro, usput si srela neke bisere bez kojih ovaj svijet bi bio prazan.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Zato što je Ivani tamo jedinoj stalo do same Petre, svi ostali su zinuli za kuću.

Ivani je stalo do ljubavi. Živi u svom svijetu.

Ali nekako mislim da se ona ne bi bunila da završe na ulici pa kod Bože u župni. lol!

Mrs BugeVuge ::
smeh Eto, jednom i ja da prokomentarišem. lol!

Ali, kako god okreneš, ili ti ili ja, dođemo do ušiju i zašto nosi naočale.

Mrs BugeVuge ::
Ali već su imali sličnu scenu par epizoda pred venčanje i ništa time nisu rešili. Moralo je do ovoga da dođe da bi oni shvatili u praksi ovo što je rekao Krešo Bolje propala svadba, nego propali brak.

Što, Marko je bio na pravom mestu u pravo vreme. :cereeeeek: Jedino sam očekivala da će nešto i preduzeti, a ne pustiti Petru da sama odluči.

Ja se apsolutno slažem s Krešinom rečenicom. A pokušaj je propao jer Petra nije rekla Kreši da nije sigurna u brak i u to da ga voli, nego da je li oni žure. Nije baš isto. Da mu je rekla da se ona u ovom trenu ne osjeća spremnom za brak, ali treba zbog kuće, odmah bi znao na čemu je.

Marko je ovoga puta bio kavalir. I da nisu naletjeli na Krešu pokušao bi on nešto. Ali zna i on da ne može ništa kad se i ona sama kaje što je napravila Kreši. Naravno, dok nije vidjela da je i on utekao.
Pa pitala bih ga, čisto da ga podbodem. Onako kako ona to zna.

Mrs BugeVuge ::
A sve one scene sa Almom dotad ti nisu bile priprema i za Krešu? lol!
Btw, odlična im je bila ona scena kad dolazi sa poklonom. :cereeeeek: I videla sam najavu za novu nedelju, jedva čekam poljubac. :cereeeeek:

Pa bile su meni, ali mislim da je Krešo do ogrlice bio spreman na ženidbu. Nekako mi je baš bio nagli skok.

Kako ju je odmjerio kad je donijela poklon. :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Kako bi tebi drugačije bilo zanimljivo sa mnom? lol!

smeh A što ću od tebe? Valja mi uvijek misliti što sam napisala. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ja se slažem sa tobom, i nekako mi je od početka cela ta priča sa zubarskim biznisom bila toliko izveštačena i nategnuta, prosto se vidi da su na neki način morali da ispune funkciju Domagojevog lika i to je to.

Što misliš hoće li ga još ikako vraćati u seriju?

Mrs BugeVuge ::
Lepo ja kažem, jedan život za RL, drugi za forum. lol! Serijske ubice nam nisu ravne. smeh

Ma ne bih ja tako oštro reagirala da su ovome tetovaže bile lijepe, nego jedna gora od druge. Žao mi dečka kako nagrdi ruku.

Mrs BugeVuge ::

molimmmm  smeh
Dakle, ti si navikla na Duygu. wow Saro, ona je navikla na Duygu. lol!

I šta to znači, meni treba da imponuje što Stas nema ukusa za žene, jer mu izgled nije najbitniji? lol!

Evet, navikla sam se na nju. Da ti par godina pratiš istu osobu i njihovo društvo, i tebi bi nekako postalo uobičajno da je tu, kao i neke njene navike.  lol! A da sam se navikla da je uz Cagu, pa sad... Nekako, draže mi je i to nego da trebam sad nekog novog "upoznavati".  lol!
Sara zna da sam ja ovu prihvatila kakva je da je. Ako je Cagi dobra, ja ću je jadna prihvatiti, ne mora mi nužno biti draga. (Niti je.)

Ne znam, ti baš ni ne možeš biti sigurna.  lol! Ja na toj Auriki ni ne vidim ništa pozitivno. Žena je plastična izvana, a umjetna i prefrigana iznutra.
A za ovu sam već pisala, jer sam joj čitala neke intevjue i vidim joj ponašanje s vremena na vrijeme, i nije takva glupača. Čak mislim da je vedra, vrckava, poletna, promišljena i inteligentna, onima koji je znaju vjerojatno i simpatična. Jest da mi je nekad tako prozirna, tj. njeno ponašanje je prozirno. Druga je stvar što meni može ići na živce baš zbog Cage, ali ženska, ruku na srce, radi, glumi, svoja je u intervjuima i zbilja odiše pozitivom. Ako ćeš iskreno - od svih koje su spajali s Cagom, možda najmanje lijepa, ali isto tako i najmanje antipatična. Molim da se to ne shvati kao da mi je draga.  lol! Samo je prihvaćam i mislim se kako je njoj lijepo. U početku mi je bilo malo žao kako su je napadali, ali sad već mislim neka trpi kad ima njega.

Mrs BugeVuge ::
Ne razumem što se ljutiš, samo pitam. smeh  smeh  smeh

smeh Zato što sam promislila to i nije mi se baš svidjelo.  durica

Mrs BugeVuge ::
Čeka vas nešto, mašala, držim fige da je nešto baš veliko i baš lepo. :cereeeeek:  pozitivac
Bold -  smeh  smeh  smeh

A imao je par nastupa i bio je dobar.  :cereeeeek: Nadam se da nas još štogod lijepog očekuje.

Smij se ti meni. Ja samo iskrena, bolno iskrena.

Mrs BugeVuge ::
Dakle, voli brinete. Imaš sreće. lol!
I samo da kažem - žena mu je dvaput lepša od Nele.

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh Na sve rečenice.
A voli i tamnooke.

Mrs BugeVuge ::
A ti hoćeš da kažeš da Ljubava nije nežna? lol!
Zapravo, mislim čak da bi imali odličnu hemiju, oboje imaju prelepe oči i gledali bi se božanstveno, ali nekako fizički ne mogu da ih zamislim.

Upravo to.

Pa ne idu mi fizički zajedno njih dvoje.

Mrs BugeVuge ::
Majke mi, ja isto nisam verovala kad mi je pričala, tražila sam joj da mi pokaže, ali kad sam videla da je pravi profil baš sam ostala u šoku. lol!
Mada se sad zapustio i glumi u osrednjim serijama ukidajuće gledanosti. lol!
https://www.instagram.com/burak_hakki/

Poznat mi je lik. Mislim da je jedna njegova serija išla kod nas, ali je ja nisam gledala.
I ovaj znači odgovara kad mu pošalješ poruku. Oha. Pa vidiš ti Turaka, dopisivali bi se s fanovima. Što li oni to piskaraju da mi je znati.  wow

Mrs BugeVuge ::
Sve su mi bolji u poslednje vreme, čak mi više ni Tomo ne smeta. lol!

Pa meni je i on smiješan u zadnje vrijeme. S onim hrenovkama i zatvorom.  smeh Ali jadan, izgubit će kuću tako lako.  facepalm

Mrs BugeVuge ::
Sve ovo što si napisala si u pravu. I slažem se da nije bilo u redu da slomi ego Kreši, nakon što je pobegla sa venčanja.
Ali, kao prvo - i Krešo je pobegao sa venčanja.
Kao drugo - nije bilo u redu ni prema Marku onakvo ignorisanje.
I kao treće - ona je posle opet nešto probala kod Kreše, nastavila bi po starom da on nije shvatio kako više nije zaljubljen u nju.

Slažem se, i Krešo je pobjegao. Ali isto nije zaslužio da ga ostavi zbog drugog jer bi to značilo i da ga je varala s ovim dok su bili zajedno. Ali zašto nije bilo u redu prema Marku? Ona Marku nije ni rekla da bježi s njim i zbog njega, nego samo da je odvede od tu. I kasnije mu je kukala da to nije red što je napravila Kreši i nije reagirala na Marka. Bilo bi mi krajnje ljigavo na sve to da se nabacivala Marku.
Ali ovo treće, e tu bih joj i ja lupnila po glavi.

Mrs BugeVuge ::
Meni je Markoo... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

I meni je  :cereeeeek: . Sviđa mi se njegova odlučnost, šarm, upornost.

Mrs BugeVuge ::
Mislim da sam provalila u čemu je fora sa Petrom i Markom i zašto su se scenaristi upetljali. Razmišljala sam o njima, kad bi njihov odnos dobio dublju konotaciju i šta bi dalje bilo i shvatila sam da ne mogu da ih zamislim u svom ovom haosu sa hapšenjem Zorke, švercom, suprotnim stranama... I verovatno je i scenaristima tako, pa im je lakše da ih drže na jednom te istom, tako da ne očekujem u skorije vreme razrešenje njihovog odnosa. Pogotovo što treba sad da hapse Zorku.

Ma treba im to  ovako jer im je prerano da ih spoje. Ovako održavaju dinamiku do kraja serije. Toplo-hladno. A kad budu u dobrim odnosima, onda će ubaciti Željku. Nadam se da se neće pojaviti slučajno trudna. lol! To mi ne ide uz Marka.

Mrs BugeVuge ::
Preprepreslatko, istopila sam se. stidljivko<3 stidljivko <3 stidljivko <3

Ovo mu je stariji. https://www.instagram.com/p/Bt4CiCBlJEB/
Stariji ima tatine oči, mlađi mamine.

Mrs BugeVuge ::
https://pp.userapi.com/c851328/v851328859/ccdba/B7DqUqnQNVs.jpg

Pih. Da je drugačije ispalo, čudila bih se. Meni je Krešo.  lol!

Nego, koja si sestra? Isto ondje imaš anektu.

Mrs BugeVuge ::
Bićemo skromni, dosta je što si nas spojila, obezbedila mi nezaboravnu devojačku, i što nam nosiš poklon za svadbu (ovo poslednje mi se najviše sviđa :cereeeeek: ) - tako da možemo da te častimo besplatnim putovanjem do Moskve i natrag, a i spavaćeš kod nas.leptirici Naravno, to će sve Pavel da finansira, ali Bože moj. smeh

Pa što bi vam škodilo da se malo razveselite po Jadranu? I to besplatno, naravno, ako kartu sami platite.  lol! I dobit ćeš još neke sitnice.

Mrs BugeVuge ::
Nego, sad ozbiljno - meni je hit što si ti razmišljala šta da nam kupiš. naklon smeh lol!

Hm.  smeh A nisam baš toliko razmišljala dok me Sparks nije priupitala. I onda sam malo provrtila glavom.  lol!

Mrs BugeVuge ::

Pa s obzirom da je Agata ponosno ovo objavila za Dan zaljubljenih na svoj stori, ja sam morala nekako da to preživim. lol!
I pored toga su fanovi taj dan čestitali uz slike ovakvog tipa...

A ni Stas i Kozlovski me nisu štedeli.

Agata izgleda Pavelu kao mama. Na ovoj pogotovo. Baš mi žena izgleda starije od njega.
I što ne volim kad ženama je uništen lak, manikura.

A Stanko izgleda kao neka trudnica.

Mrs BugeVuge ::
Nije, ja sam očekivala bar onu novu Lizinu, ali čak ni nje nema.
Zapravo, i meni je drago da su se dve njegove serije našle na listi, a posebno mi je drago što je redosled baš ovakav.

Zapravo da. Od svih serija, njegove dvije u prvih deset. A k tome jasno je koja mu je uspješnija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySun Feb 17, 2019 8:00 pm

I mislila sam se da je ovo Hazalkino u što se presvukla na vjenčanju Tuvanino.

https://www.instagram.com/p/Bt_Ua1bDPuO/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 8:28 am

Mislim da se nešto događa s Netflixom jer su Ilknur i Engin jutros objavili nešto.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 70708-AFA-E142-4796-9-F7-C-3330-B6-A7973-C Ona je galiba i dalje Cagi stilist, što naravno ne čudi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 52-ABAA07-BBA4-4615-B241-66803-AE1-B616

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 8:36 am

I ova Lori mi pade u očima. Na sve gluposti oko jeniprojebirlikte je lajkala. facepalm K tome, na neke je komentare o Cagi i Hazal upravo i odgovorila nekim oduševljenim smajlićima.

https://www.instagram.com/p/Bt4nnFmHj6k/ Ubuduće me više ništa neće čuditi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 7-CDD123-E-5-B35-41-CF-8658-4-EB38-ACB40-D1
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 5:24 pm

Poncha ::


Ne znam koliko je tamo "red" da se da i što se daje.
Ja sam citala da je obicaj da se poklanja ili skupo vino ili porcelan+one njihove lutke i to je onda simbol srecnog porodicnog zivota. :)

Mrs BugeVuge ::
Otkud ti to?
Ali kad si već rekla, ništa onda, Pavel će morati da digne još jedan kredit.
Pa to ti je nas obicaj. Videces kad te ljudi budu saletali s pitanjima da li ces da im platis kartu.
A u Rusiji je obicaj da hranu i pice placaju gosti kako bi olaksali mladencima. Merder


Mrs BugeVuge ::
Nije, ja sam očekivala bar onu novu Lizinu, ali čak ni nje nema.
Jesi gledala tu Lizinu seriju?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 6:06 pm

Sparks8758 ::
Ja sam citala da je obicaj da se poklanja ili skupo vino ili porcelan+one njihove lutke i to je onda simbol srecnog porodicnog zivota. :)

wow Daj me ne zezaj. Kod mene ovdje su uglavnom najbolji i najdraži pokloni koverte.

Hvala ti puno na ovoj informaciji. Ništa, vino otpisujem jer bi mi kum to shvatio kao provokaciju. Ova njegova buduća je ionako pod povećalom zbog toga.
A ništa onda, kad stignem u Moskvu kupit ću im jedan set za jelo i te lutke.  lol! Kako da ja sad idem protiv takvog njihovog običaja. lol!

Sparks8758 ::
A u Rusiji je obicaj da hranu i pice placaju gosti kako bi olaksali mladencima. Merder

Znači, oni će mi plati put do Moskve, a ja trebam sama platiti ono što ću jesti?  wow Ali ovo mi je zanimljivo.
Vidiš, to nisam znala. Znači, trebam dati neki poklon i platiti sebi večeru, a sve drugo mi je džaba.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 6:13 pm

Mislim da se radi o snimanju, možda kao što je bilo i ono između sezona s čega malo po malo izlaze slike.
Tako mi bar izgleda po ovoj slici. I Ilknurina sestra je tamo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 DFE35-D2-A-167-B-4063-B6-DA-F249-D05-FA52-E

Ne znam je li ova slika što ju je Burcin postavila povezana s ovim ili ne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 6:20 pm

Saro, odgledala sam MI. I zbilja bih voljela na dugo i široko o seriji, ali neću dok ti ne odgledaš.

Samo ću reći da nakon dugo vremena sam naišla na seriju koja me emocijom kupila i na koju sam se isplakala od prve do zadnje epizode. Imala je serija ono nešto unatoč brojnim manama (uh kad bih počela nabrajati) i unatoč tome što sam je gledala bez prijevoda pa možda i ključne momente pogrešno shvatila ili uopće nisam shvatila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 6:38 pm

Sparks, na tvoje spominjanje išla sam potražiti temu seriju. Pa one su se čak i raspisale, dosta ih je pratilo seriju. Vidim neka poznata imena od starih dana, a i nekih poznatih od zadnjih druženja na forumu.
Tek sam na početku teme, ne čitam svaki komentar, nego više onako preletim pogledom i pogledam slike.  smeh
Izgleda mi da su ove mahom Keremovke.



Vidim ima i gifova more. Ima i onaj od tuče Ibre u zatvoru kad je Ibro "samo" omotan nakon tuširanja. I toliko je usporen da se vide crne gaće ispod. lol!
Saro, ako se poželiš  nekad Ibre samo svrati tamo i gledaj slike, ne trebaš čitati tekst. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 6:54 pm

Povlačim što sam rekla. Saro, ti nemoj na stari forum ulaziti u ovu temu MI jer će ti se kosa na glavi dignuti. smeh Ima ljudi koji ti nisu dragi. lol! A još kad bi pročitala. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 7:13 pm

Sparks8758 ::
Pa to ti je nas obicaj. Videces kad te ljudi budu saletali s pitanjima da li ces da im platis kartu.
A u Rusiji je  obicaj da hranu i pice placaju gosti kako bi olaksali mladencima. Merder

Lepo si ti prostudirala naše i njihove običaje. lol!

Sparks8758 ::
Jesi gledala tu Lizinu seriju?

Nikako da stignem, moraću nekako da je uklopim u ovaj raspored koji sam sad napravila. Mada je raspored svakako zbrkan, verovatno ću je odgledati posle Zločina. Nisam ni Ljubavinu novu gledala, onu što sam ti kačila na vk, da je ti možda nisi odgledala?

Poncha ::
wow Daj me ne zezaj. Kod mene ovdje su uglavnom najbolji i najdraži pokloni koverte.

Svuda su Ponchita, svuda. lol!

Poncha ::

Hvala ti puno na ovoj informaciji. Ništa, vino otpisujem jer bi mi kum to shvatio kao provokaciju. Ova njegova buduća je ionako pod povećalom zbog toga.

Evo šta je Agata jednom stavila u svoj stori - Jako ste simpatični, čime se zanimate? - Vinom. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 52120244_583194585532904_2850138459379597312_n.png?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fbeg6-1
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 7:14 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 7:36 pm

Mrs BugeVuge ::
Svuda su Ponchita, svuda. lol!
Iako mi je to uvijek najlakši poklon, od mene koverte nećeš dobiti. lol!

Mrs BugeVuge ::
Evo šta je Agata jednom stavila u svoj stori - Jako ste simpatični, čime se zanimate? - Vinom. lol!
Neka tebi Agata onda pokloni vino. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ko je ovo?

To sam Sari stavila da vidi.

Sestra Cagine stilistice i prijateljice Ilknur (bivše žene Caginog menadžera). Ona je isto kao neki stilist (ili tko zna već što) i sad uz Ilknur okolo ide i oblači ljude. Uglavnom, i ona je na nekom okupljanju i snimanju pa pretpostavljam iz ovoga da danas nešto snimaju, ali ne znam što.


Последњи изменио Poncha дана Mon Feb 18, 2019 7:44 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 7:37 pm

Sparks, došla sam do kraja teme. Uglavnom sam veći dio preskakala, ali sam pročitala komentare na zadnju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 7:47 pm

Poncha ::
Ja predlažem eski sevgilija da gledaš. lol! Znaš da ću ja uvijek predložiti staru ljubav.

Onda ti odgovaraš za posledice mog psihičkog stanja. lol!

Poncha ::
Pa što ja znam. Romantičnije mi zvuči da me dečko htio ženiti jer je od prve znao da me želi kao ženu, nego da je usput to skužio.
Ne znam što je napisala, ali kako se sad nije zaboravila našminkati... rolleyes lol!
Meni su inače ovakve fotke umjetne. Fotka zbog fotke, ne zbog momenta.

Eh, pa zmijurina jedna prefrigana, naravno da sad nije zaboravila da se našminka. aurika
Inače, ovo je napisala - Šta je za vas ljubav? Međusobno razumevanje? Poštovanje? Strast? Povezanost? Podrška?
Može se ovaj spisak nastavljati u nedogled... Za mene je Ljubav kada hoćeš da daš najbolje što imaš osobi pored sebe, kada ti se pored nje pojavljuju snaga i želja da stvaraš, letiš i budeš najbolja verzija sebe... Hvala ti što uz tebe ja osećam da mogu sve, hvala ti za našu budućnost i za snagu, koju mi daješ! Hvala što svaki dan činiš sve da moj život bude lak i predivan, hvala za mogućnosti koje mi se javljaju sa tobom!
rolleyes rolleyes rolleyes

Mrs BugeVuge ::
I mene najviše zanima Pavel, ali nema šanse da on pristane u emisiji ovog tipa da gostuje. Jedino ako ga natera Agata, pošto verujem da bi ona jedva dočekala, a to mi se već ne sviđa. lol!

Poncha ::
Ma zapravo mi se kum i zbog toga sviđa.

:cereeeeek:

Poncha ::

Pa... Možda upravo na nju. S obzirom na to da je na svaku bila ljubomorna, a on s ovom imao svakakve scene, možda baš na nju.

Eto, i tek je sad rešena misterija koja je mene toliko dugo mučila i zbog koje sam ostala budna jedne noći do 7 ujutru, samo baveći se time. smeh

Poncha ::

E moj kume, na klimavim si ti nogama.

Nije to, nego u Plesu sa zvezdama imala sam šta da vidim, ovde u emisiji Pavela suštinski i nema, samo dve numere sa koleginicom na početku i kraju i to je to, sve drugo prikazuju ove što se takmiče i žiri.

Poncha ::

A dobro, usput si srela neke bisere bez kojih ovaj svijet bi bio prazan.  smeh

Naravno. <3

Poncha ::

Ivani je stalo do ljubavi. Živi u svom svijetu.

Ali nekako mislim da se ona ne bi bunila da završe na ulici pa kod Bože u župni. lol!

Dobro, i ovo je tačno. lol!

Poncha ::

Ali, kako god okreneš, ili ti ili ja, dođemo do ušiju i zašto nosi naočale.

smeh lol!

Poncha ::
Što misliš hoće li ga još ikako vraćati u seriju?

Ne znam, verovatno da hoće. Nego sam htela da kažem da je njegova glavna misija bila da unese pometnju tako što će pokupiti novac na prevaru i do toga je moralo nekako doći.
I da, btw, ovo sam zaboravila da kažem - u poslednjim epizodama mi se baš smučio.

Poncha ::
Evet, navikla sam se na nju. Da ti par godina pratiš istu osobu i njihovo društvo, i tebi bi nekako postalo uobičajno da je tu, kao i neke njene navike.  lol! A da sam se navikla da je uz Cagu, pa sad... Nekako, draže mi je i to nego da trebam sad nekog novog "upoznavati".  lol!
Sara zna da sam ja ovu prihvatila kakva je da je. Ako je Cagi dobra, ja ću je jadna prihvatiti, ne mora mi nužno biti draga. (Niti je.)

Ali nije on godinama sa njom u vezi, pa da kažeš da si se navikla. lol!

Poncha ::
Ne znam, ti baš ni ne možeš biti sigurna.  lol! Ja na toj Auriki ni ne vidim ništa pozitivno. Žena je plastična izvana, a umjetna i prefrigana iznutra.
A za ovu sam već pisala, jer sam joj čitala neke intevjue i vidim joj ponašanje s vremena na vrijeme, i nije takva glupača. Čak mislim da je vedra, vrckava, poletna, promišljena i inteligentna, onima koji je znaju vjerojatno i simpatična. Jest da mi je nekad tako prozirna, tj. njeno ponašanje je prozirno. Druga je stvar što meni može ići na živce baš zbog Cage, ali ženska, ruku na srce, radi, glumi, svoja je u intervjuima i zbilja odiše pozitivom. Ako ćeš iskreno - od svih koje su spajali s Cagom, možda najmanje lijepa, ali isto tako i najmanje antipatična. Molim da se to ne shvati kao da mi je draga.  lol! Samo je prihvaćam i mislim se kako je njoj lijepo. U početku mi je bilo malo žao kako su je napadali, ali sad već mislim neka trpi kad ima njega.

Ok, shvatila sam šta si htela da kažeš. Neću zloupotrebiti ja, ali za Saru ne garantujem. lol!
I ono što mi je važnije je deo o Auriki. naklon bravo volimte

Poncha ::
smeh Zato što sam promislila to i nije mi se baš svidjelo.  durica

smeh smeh smeh

Poncha ::
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh Na sve rečenice.
A voli i tamnooke.

Šta ti je toliko smešno? lol!

Poncha ::

Poznat mi je lik. Mislim da je jedna njegova serija išla kod nas, ali je ja nisam gledala.
I ovaj znači odgovara kad mu pošalješ poruku. Oha. Pa vidiš ti Turaka, dopisivali bi se s fanovima. Što li oni to piskaraju da mi je znati.  wow

Ona njemu komentariše neki stori, pošalje mu stotinu srca i napiše na engleskom kako je predivan, najbolji glumac, bla bla, onda se on njoj zahvali i ona mu opet pošalje gomilu srca i onda on njoj uzvrati najčešće žutim srcem i poljupcem. I tako u krug. lol! Nekad ga pita kako je, on joj odgovori, pa onda opet pošalju jedno drugom gomilu srca. lol! Čestitali su jedno drugom i Novu godinu.

Poncha ::
Pa meni je i on smiješan u zadnje vrijeme. S onim hrenovkama i zatvorom.  smeh Ali jadan, izgubit će kuću tako lako.  facepalm

Pa i treba kad je budala. lol!

Poncha ::
Slažem se, i Krešo je pobjegao. Ali isto nije zaslužio da ga ostavi zbog drugog jer bi to značilo i da ga je varala s ovim dok su bili zajedno. Ali zašto nije bilo u redu prema Marku? Ona Marku nije ni rekla da bježi s njim i zbog njega, nego samo da je odvede od tu. I kasnije mu je kukala da to nije red što je napravila Kreši i nije reagirala na Marka. Bilo bi mi krajnje ljigavo na sve to da se nabacivala Marku.
Ali ovo treće, e tu bih joj i ja lupnila po glavi.

Šta znam, bilo mi ga je žao kako se pokunjio, pogledao ih tužno i otišao. stidljivko
Nisam ja očekivala da ona pred njima dvojicom kaže Ne volim te Krešo, hoću da budem sa Markom, itd... Ali sam očekivala neki gest sa njene strane upućen Marku koji će mu pokazati da ipak nije bio tu samo u statusu vozača. Ne na Krešinu štetu, već jednostavno određena reakcija. Pogotovo što dotad ona nije znala da Marko krije živu Zorku i poljubili su se pre toga.

Poncha ::
I meni je  :cereeeeek: . Sviđa mi se njegova odlučnost, šarm, upornost.

Promenio se. :cereeeeek:

Poncha ::
Ma treba im to  ovako jer im je prerano da ih spoje. Ovako održavaju dinamiku do kraja serije. Toplo-hladno. A kad budu u dobrim odnosima, onda će ubaciti Željku. Nadam se da se neće pojaviti slučajno trudna. lol! To mi ne ide uz Marka.


Dovoljno je da se pojavi, trudna je too much. lol!

Poncha ::
Ovo mu je stariji. https://www.instagram.com/p/Bt4CiCBlJEB/
Stariji ima tatine oči, mlađi mamine.

Jao, što je sladak mali. :cereeeeek: Na tatu je nasledio i oči, ali i talenat za muziku. :cereeeeek:

Poncha ::
Pih. Da je drugačije ispalo, čudila bih se. Meni je Krešo.  lol!

Nego, koja si sestra? Isto ondje imaš anektu.

smeh Znala sam da ti je ispao Krešo. lol! Kako su nas pogodili. :cereeeeek: smeh naklon
Lidija. lol! Tebi?

Poncha ::

Pa što bi vam škodilo da se malo razveselite po Jadranu? I to besplatno, naravno, ako kartu sami platite.  lol! I dobit ćeš još neke sitnice.

Što da ne, ja sam za. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

Hm.  smeh A nisam baš toliko razmišljala dok me Sparks nije priupitala. I onda sam malo provrtila glavom.  lol!

Dobro je. smeh

Poncha ::
Agata izgleda Pavelu kao mama. Na ovoj pogotovo. Baš mi žena izgleda starije od njega.
I što ne volim kad ženama je uništen lak, manikura.

Jao, Ponchita, ja te obožavam!!! srca Ali stvarno te obožavam! srca
Ti si prva (izuzev mene i Sparks lol! ) kojoj njih dvoje nisu lep par. veseljko

Poncha ::

A Stanko izgleda kao neka trudnica.

Kad se glupira sa njom, eto šta je napravila od onakvog Apolona. suze

Poncha ::
Neka tebi Agata onda pokloni vino. lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::
Sestra Cagine stilistice i prijateljice Ilknur (bivše žene Caginog menadžera). Ona je isto kao neki stilist (ili tko zna već što) i sad uz Ilknur okolo ide i oblači ljude. Uglavnom, i ona je na nekom okupljanju i snimanju pa pretpostavljam iz ovoga da danas nešto snimaju, ali ne znam što.

U trenutku mi je zaličila na Duygu, ali rek'o nije valjda toliko ružna. lol! Ova je stvarno strašna.

A ti možeš da napišeš knjigu kako saznati o Cagatayu Ulusoyu sve u deset koraka i u toj knjizi detaljno pisati o svakom njegovom bliskom prijatelju i bliskom prijatelju njegovog prijatelja i bliskom prijatelju tog bliskog prijatelja njegovog bliskog prijatelja. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 7:50 pm

4 najpopularnijih glumaca 2018. godine. lol!
https://www.instagram.com/p/Bt0ZNX-Foa4/

I ovo je jedino što mi se dopalo na instagramu za Dan zaljubljenih. <3
https://www.instagram.com/p/Bt3qBJJl1rC/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 7:59 pm

Ah, te crne oči i taj osmeh koji se rađa u njima... <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 OoaznDxVM6w
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyMon Feb 18, 2019 8:00 pm

Koliko dobraaaaa slikaaaaa... stidljivko naklon :cereeeeek: leptirici stidljivko naklon :cereeeeek: leptirici stidljivko naklon :cereeeeek: leptirici

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 _Sxk0s81Pk0
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: