Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Sara Ulusoy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Mar 27, 2019 9:58 am

Sara Ulusoy ::
Je li izasao na kraju fragman? Danas sam bacila pogled na tw i videla sam da ga svi ocekuju. Pretpostavljam da nije, posto ga nisam videla.

Nije. Možda ni ne trebaju žuriti kad su već objavili datum.

Nastavljaju i dalje kao s prvom sezonom, pretrgli se od promoviranja serije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Mar 27, 2019 11:56 pm

Ipak je izasao. Svidja mi se, nije los, iako da budem iskrena malo sam izgubila entuzijazam za seriju, radujem joj se najvise zbog Cage i Burcin.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Mar 28, 2019 2:28 am

Poncha ::
Ti ne znaš živjeti normalno.  lol!

Gunaydin. lol!

Poncha ::
Nisam ni mislila na seriju, nego na reklame i izdanja u kojima je Kivo sada. Mada izgleda da i u seriji ima neke zavodničke momente.

Seriju čak i razmišljam da počnem da gledam, privukao me je njegov izgled, ali kao prvo ne usuđujem se zbog minutaža epizoda, a kao drugo nisam sad u raspoloženju i mogućnosti da pratim novu seriju.

A kakve reklame su u pitanju?

Poncha ::
Zašto? Reci sad što si mislila.
Meni je i dalje Duda odličan gad. I glumac mi je odličan jer zbilja može biti i simpatični zbunjeni dečko i govno od čovjeka kao ovdje.

Pa htela sam da kažem kako nemam ništa protiv da Tomo leti i ako ovaj Duda to učini odmah ću ga zavoleti. lol! Ali sad je kasno. tuzni

Poncha ::
Scenaristi kao da pišu seriju koja će trajati minimalno dvije sezone s obzirom na brzinu rasplitanja i u građenju scenarija. Možda ni ne misle Antu "odrasti".
Baš je nikakav kad je htio pobjeći.
Ali recimo, Mirela mi je isto bila koza kad mu je rekla da on nije otac. Vjerojatno se ponavljam, ali mi je grozno kad trudna žena krije ocu djeteta da će postati ocem. Nije se ona trebala udavati za nj, ali mu je trebala reći.

Slažem se.
I meni se taj njen postupak nije dopao, pritom mu ona ne bi ni rekla da ovaj nije mislio kako je dete Markovo. Pogotovo što ona neće ništa sa njim jer zna kako je nezreo, a samim tim nema razloga da se plaši da mu kaže.

Poncha ::

O super, eto netko tko voli njih dvoje. Onda gledajte zajedno seriju. Svađa vam ne gine.

smeh
Ti baš hoćeš moju smrt. lol!

Poncha ::

Lako je tako odgovoriti kad je Mirela objasnila Marku sve.

Bu arada, meni su baš slatki Marko i Mirela. Ali baš.

Kako god, bila sam u pravu. lol!

Jesu.

Poncha ::
Skočio je na Marka kad je Mirela rekla da je trudna.  rolleyes Prvo, što se on ima pjeniti na Marka? Da je Mirela i trudna s njim, Marko je tu - što bi na prvu djelovalo, svima koji imaju klikera u glavi, da je spreman biti otac. Dakle, ne bježi od odgovornosti. Uostalom, što Krešo uopće ima naskakati na Mirelinog dečka? Valjda sama ima pravo birati s kim će biti. A on, dok uskače Sandri, Petri, Almi (i tko zna kojima još koje nisu pokazali)... Našao se pravi koji će Marku dijeliti odgojne savjete.  facepalm
Ali dobro, aj, svejedno mi je drag.
Nego, čini mi se da je shvatio razlog zašto sve žene polude za Markom.  smeh Nije ga htio otkriti Mati.

A to. Pa dobro, meni to nije bilo toliko strašno zato što on zna kakav je Marko i nije mogao da se suzdrži jer se uplašio za Mirelu. Naravno da je ispalo glupo i nepotrebno, ali negde mi je jasno, čak mi se čini u početku da mu je zabranio sa njom da ima ikakve odnose. (Mada je vrlo moguće da sam pomešala sa nekom drugom serijom)
A i ruku na srce, ima u tom njegovom odnosu prema Marku dosta Petrine zasluge, svesno ili nesvesno. lol!

Poncha ::

Radiću skidam kapu, meni se i dalje čini da čovjek ovdje dosta improvizacije ubaci. Jer tako djeluje kao da stvarno misli što govori.

Oplakala sam večeras onu njegovu facu dok ga Gordana šminka. smeh smeh smeh
Štiglići definitivno nose ovih par epizoda, genijalni su. Večeri svi troje. naklon

Ali opet moram jedan naklon za Momčila, kida u ovim komičnim scenama. Onaj govor pred kamerom mi je bio hit. smeh I Lidijin. smeh

Poncha ::

Canim, očito nismo dobro shvatile priču. Tomo se nije htio ubiti nego se dosjetio glumiti da se želi ubiti kad je Zdenko to pomislio. Čovjek je samo inteligentno iskoristio priliku.

Ma shvatila sam ja to, ali sam se nadala da će se makar slučajno ubiti, nekako okliznuti ili zadaviti onim bombonama. Ali ne, scenaristi su rešili da mi kidaju živce sa Tomom do kraja. ljutko

Poncha ::

Meni je Marko baš super, recimo kad je uhvatio Gabi i ovog Dudu u uredu.  smeh

Dobra je bila ta scena, ali sam toliko bila ljuta na njega u tom momentu da je nisam puno registrovala. lol!

Da, vrhunac večerašnje epizode mi je Željka koja se posle svega nada da Marko hoće seks sa njom. smeh smeh smeh

Btw, Zorka koja posle svega dolazi Miji i nudi mu pare "za lečenje". molimmmm

Poncha ::

Ali zar nisu vidjela najavu? lol!

Sad jesam. lol! Ali se ničemu ne nadam. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Mar 28, 2019 2:36 am

Svaka devojka izaziva želju
Kakvu - zavisi od stanja;
Slaba - samo želju za žaljenjem;
Vatrena kučka - želju za posedovanjem;
Nežni cvetić - želju za voljenjem;
Ružna - samo želju za ubijanjem;
Potrebno je samo naći tu
Koja izaziva želju za življenjem


https://www.instagram.com/p/Bvhb2QQhK2-/

U opisu je označio Auriku. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Mar 28, 2019 9:32 am

Mrs BugeVuge ::
A kakve reklame su u pitanju?

Za Mavi. Kivo je i dalje zaštitno lice.
U ovoj sad sezoni je Kivo muzičar pa je i video reklama i slike u tom tonu.

Mrs BugeVuge ::
Pa htela sam da kažem kako nemam ništa protiv da Tomo leti i ako ovaj Duda to učini odmah ću ga zavoleti. lol! Ali sad je kasno. tuzni

Pa realno, ako zatvori Duda postaju, riješit ćeš ga se. Ali postaja se ne zatvara još uvijek jer serija ne bi imala smisla. lol!

Mrs BugeVuge ::
I meni se taj njen postupak nije dopao, pritom mu ona ne bi ni rekla da ovaj nije mislio kako je dete Markovo. Pogotovo što ona neće ništa sa njim jer zna kako je nezreo, a samim tim nema razloga da se plaši da mu kaže.

Ne, ona mu je kraljica još i (traljavo) lagala kad je ovaj rekao da je spavala i s njim i da je možda i on otac. Tu je bila još i toliko bezobrazna prema njemu. Koliko je god Ante govno ispao kad je pobjegao i koliko je god govno inače, nije ni ona u ovoj situaciji prema njemu divna. Super što sama želi podizati dijete, to ništa ne kažem, ali nije super što ocu krije istinu. Još mu se i ruga.

Mrs BugeVuge ::
A to. Pa dobro, meni to nije bilo toliko strašno zato što on zna kakav je Marko i nije mogao da se suzdrži jer se uplašio za Mirelu. Naravno da je ispalo glupo i nepotrebno, ali negde mi je jasno, čak mi se čini u početku da mu je zabranio sa njom da ima ikakve odnose. (Mada je vrlo moguće da sam pomešala sa nekom drugom serijom)
A i ruku na srce, ima u tom njegovom odnosu prema Marku dosta Petrine zasluge, svesno ili nesvesno.

Pa ako je Mirela izabrala takvog jebivjetra, relano, Krešo se tu nema što miješati. Ali ajde, Krešo mi je drag pa mu gledam kroz prste. I to onako lijepo raširenih prstiju. lol!
Nije strašno, ali drago mi je što su kasnije pokazali da ipak nije toliko zatucan kad je podržao Mirelu da bude samohrana majka.
To da, na početku je odmah lijepo zaprijetio Marku da se kloni Mirele. Zapravo, čak mi fale scene gdje su njih dva u nekim zajedničkim scenama jer su mi te scene bile super. Ovaj ga nije podnosio, a isto mu je pomagao.
Definitivno ima Petrine zasluge, ali i ne samo to. Mislim da kad je živio kod Bože (ili kad je ono ukočenom Marku pomagao) je i on vidio čime Marko raspolaže. lol!

Mrs BugeVuge ::
Oplakala sam večeras onu njegovu facu dok ga Gordana šminka. smeh smeh smeh
Štiglići definitivno nose ovih par epizoda, genijalni su. Večeri svi troje. naklon

Njegova rečenica kad ga je ušminkala mi je vrh. naklon
Naprosto Radić ne glumi.
Ali i Mijo je dobar glumac. Ajde, nisu ni Gordana i Ante loše izveli, mada to što rade mi je toliki zbljuv.

Mrs BugeVuge ::
Ali opet moram jedan naklon za Momčila, kida u ovim komičnim scenama. Onaj govor pred kamerom mi je bio hit. smeh I Lidijin. smeh

Momčilo dobro glumi da je ukočen pred kamerama. Zapravo, dobro glumi da ne zna glumiti. topić
Meni je isto bilo koma kako se on svađa s njima da sve krivo govore i da on nije doktor.
A Lidija je trebala za glumicu ići.
Da mi je znati hoće li ova reklama biti uspješno složena.

Mrs BugeVuge ::
Ma shvatila sam ja to, ali sam se nadala da će se makar slučajno ubiti, nekako okliznuti ili zadaviti onim bombonama. Ali ne, scenaristi su rešili da mi kidaju živce sa Tomom do kraja. ljutko

Koliko sam vidjela, Tomo ti je i dalje na setu.

Mrs BugeVuge ::
Da, vrhunac večerašnje epizode mi je Željka koja se posle svega nada da Marko hoće seks sa njom. smeh smeh smeh

Još se i skidati počela. lol! Eto njoj onog njenog sa psom.
Jadan Marko, a baš mu se ne ide iz Lokvice. lol!

Meni su bili hit i Štiglići nakon odlaska Zorke i Mijina rečenica Anti kad mu spomene tablicu množenja. smeh

Mrs BugeVuge ::

Btw, Zorka koja posle svega dolazi Miji i nudi mu pare "za lečenje". molimmmm

Sumnjivo je meni tu nešto. Da ona nije iza vrata (ili uopće da nije izišla).
A ako želi dati pare onda se možda osjeća kriva. Ili samo s razlogom ne vjeruje Štiglićima.

Mrs BugeVuge ::
U opisu je označio Auriku. tuzni

A čuj, možda je neka od ovih drugih Aurika. lol! Ne mora značiti da se zadnji stihovi na nju odnose.

Dobro aj, da se ostavim šale. Ipak mu je žena rodila drugo dijete, drugu kćerku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Mar 28, 2019 9:35 am

Sara Ulusoy ::
Ipak je izasao. Svidja mi se, nije los, iako da budem iskrena malo sam izgubila entuzijazam za seriju, radujem joj se najvise zbog Cage i Burcin.

Mogu komentirati dvije stvari:
1. Cagin izgled koji je top topova nakon što ga je malo (i dovoljno) sunce okupalo između sezona dok se zabavaljao na jahtici i svojoj plavoj turi. Pogotovo u bijeloj majici.
2. Boran je ipak na strani protivnika što se moglo misliti nakon sažetka, barem engleskog, na stranici ovog festivala ako ih se išlo brojati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Mar 29, 2019 9:12 pm

Cagin izgled je uvek top, tu nema diskusije. Zaista seriju gledam samo da bih njega videla i samo zato se i radujem drugoj sezoni, inace sam nekako ravnodusna. Mozda su najvise doprineli time sto su objavili joz dve sezone, tome bukvalno nema kraja. Zaista im zbog Cage zelim uspeh i da i ostale tri sezone budu super gledane, ali istk tako se nadam da ce tu da se zaustave. Cak mislim da za njegovu karijeru u Turskoj bas i nije mnogo dobro da toliko bude odsutan sa tv ekrana.

A za Borana bas i nisam previse zainteresovana, svejedno mi je na kojoj je strani. Zanimljivo je da je Faysal predstavio besmrtne maltene kao neke hipike koji zele da zive u miru i da se vole, a cim su se pridigli idemo, ludilo, rusi, spaljuj, ubijaj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Mar 30, 2019 6:32 pm

Ne bih ja dala ruku u vatru što su i koji, tj. kakvi su, Cagini (budući) prioriteti, interesi i ciljevi.

Za Borana (a i za ostale) ni mene nije briga, zapravo bilo bi me i manje da nije njegovih (njihovih) fanova.
A moje mišljenje u vezi svega ionako znaš.


Samo da te pitam. Jesi li ti išta od zaostataka odgledala? Zapravo, gledaš li Kivu ili išta drugo?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Mar 30, 2019 10:44 pm

U četvrtak sam se olešila od alkohola, dugo nisam tako da ujutru ne znam za sebe, ali sam uprkos tome uspela sama od sebe da se probudim za posao. Onda su me stari drugari zvali u petak uveče na žurku i stvarno nisam mogla da odbijem. I sad sam opet izašla. srca Što je ovaj život lep, ako ovako nastavim - ostavljam i Ruse i serije i praćenje glumaca, samo vas neću. :cereeeeek: jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySun Mar 31, 2019 9:24 am

smeh kisic

A alkohol? lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySun Mar 31, 2019 11:29 pm

Nisam odgledala nista, u zaostatku sam i to sa vise od deset epizoda. Kivo i Elcin mi nisu nesto napeti, a i radnja je malo razvodnjenavec posle 4. epizode, tako da nisam bas ni motivisana previse da gledam, eventualno zbog Alpa i Melise, imaju super hemiju. A ostalo mi je da odgledam i 3, 4 epizode Mi, pa Cukur jedno dvadeset, pa da bacim pogled na Kuzgun... Yani, posla preko glave.

Kakvi su ovo izbori u Turkiye? Jel opet sultan Erdo pobedio na "fer" i "demokratski" nacin?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySun Mar 31, 2019 11:33 pm

Aha, jeste pobedio, sad videh u novinama da mu je ovdasnji sultan cestitao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySun Mar 31, 2019 11:38 pm

Cukur ide u trecu sezonu, yuh! Nekad stvarno treba znati gde da se zaustavis. Ta serija je za jednu sezonu, sve preko toga je visak, a treca je vec previse. Sad je definitivno jasno da Icerde zbog Cage nije isao sto epizoda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Apr 01, 2019 12:35 am

Vay Recep izgubio Ankaru, a izgleda i Istanbul. Pa sta mu je onda ovaj salak cestitao, to je tezak poraz, Recep izgleda ko da ga je poplava izbacila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Apr 01, 2019 3:06 am

Poncha ::
smeh kisic

A alkohol? lol!

Kako alkohol da ostavim, pa trenutno mi je rakija najbolji prijatelj. lol! Ne ali ozbiljno, provalila sam recimo da se posle vodke očajno osećam, a posle rakije fenomenalno.

I uopšte kako možeš tako nešto da me pitaš, a znaš me već koliko godina. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Apr 01, 2019 3:15 am

Joj, treba se sad vratiti u realnost... tuzni

Što se tiče Mažora - definitivno je, scenario je napisan i rediteljka je slikala prvu stranu. Igor je preživeo, Vika nije, Ignatjev je završio u zatvoru, a za ostale nije rečeno. Ne znam više šta da mislim, ne znam čak ni da li sam besnija na publiku koja je tražila đavola i dobila ga (a sad se bune da je bolje da se nisu rešili na nastavak ljutko ) ili na njih koji su rešili sami sebi da se pros**u.

Više ne znam ni dokle sam stigla sa NG. mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Apr 01, 2019 3:07 pm

Sara Ulusoy ::
Nisam odgledala nista, u zaostatku sam i to sa vise od deset epizoda. Kivo i Elcin mi nisu nesto napeti, a i radnja je malo razvodnjenavec posle 4. epizode, tako da nisam bas ni motivisana previse da gledam, eventualno zbog Alpa i Melise, imaju super hemiju. A ostalo mi je da odgledam i 3, 4 epizode Mi, pa Cukur jedno dvadeset, pa da bacim pogled na Kuzgun... Yani, posla preko glave.

Zato sam te i pitala. Baš me zanimalo jesi li išta odgledala.

Sara Ulusoy ::
Kakvi su ovo izbori u Turkiye? Jel opet sultan Erdo pobedio na "fer" i "demokratski" nacin?

Eto vidiš. Jučer i danas samo o ovome gdje se god pojavim. lol! Galiba sam upućenija u njihovu političku situaciju nego u ovu gdje živim.

Trenutno su neki puni ovoga.

Sara Ulusoy ::
Aha, jeste pobedio, sad videh u novinama da mu je ovdasnji sultan cestitao.

A ja čak ne znam kako su "moji" reagirali?

Sara Ulusoy ::
Cukur ide u trecu sezonu, yuh! Nekad stvarno treba znati gde da se zaustavis. Ta serija je za jednu sezonu, sve preko toga je visak, a treca je vec previse. Sad je definitivno jasno da Icerde zbog Cage nije isao sto epizoda.

Definitivno je Caga rekao svoje. naklon Ja njega zato i volim. :cereeeeek: I uvijek <3 . Drago mi je da Icrede nije išao u više sezona. I ovo što je bilo su, da prostite, surali. A da su išli u tri sezone ne bi me bilo briga za radnju, samo za Sarpa.

Caga ima svoje planove i ciljeve kojih se drži i čemu teži.

Sara Ulusoy ::
Vay Recep izgubio Ankaru, a izgleda i Istanbul. Pa sta mu je onda ovaj salak cestitao, to je tezak poraz, Recep izgleda ko da ga je poplava izbacila.

smeh


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Apr 01, 2019 3:16 pm

Mrs BugeVuge ::
Kako alkohol da ostavim, pa trenutno mi je rakija najbolji prijatelj. lol! Ne ali ozbiljno, provalila sam recimo da se posle vodke očajno osećam, a posle rakije fenomenalno.

I uopšte kako možeš tako nešto da me pitaš, a znaš me već koliko godina. smeh

Pih, da si ranije javila. lol! Moja rakija je ove godine bila top, svu smo je prodali. Tražili su još ovima kojima se sviđala, ali nema više. Ostalo je nešto sitno za ovo likera što treba napraviti.
Vidiš da smo bolji mi nego ti Rusi i njihova votka. lol!

Pa, yani, baš zato što znam -  rekla si da samo nas nećeš ostaviti, ja sam samo pitala je li i alkohol u toj množini. lol! Nije da nisam znala odgovor.

Mrs BugeVuge ::
Joj, treba se sad vratiti u realnost... tuzni

Tko je realnost? Rusi ili posao?  mislilac

Mrs BugeVuge ::
Što se tiče Mažora - definitivno je, scenario je napisan i rediteljka je slikala prvu stranu. Igor je preživeo, Vika nije, Ignatjev je završio u zatvoru, a za ostale nije rečeno. Ne znam više šta da mislim, ne znam čak ni da li sam besnija na publiku koja je tražila đavola i dobila ga (a sad se bune da je bolje da se nisu rešili na nastavak ljutko ) ili na njih koji su rešili sami sebi da se pros**u.

Više ne znam ni dokle sam stigla sa NG. mislilac

facepalm i za scenarij i za glumce što su pristali. A facepalm rolleyes za fanove. Budalama eto što su molili.

Ne znam ni ja dokle si ti stigla, ja sam sve odgledala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Apr 02, 2019 3:29 am

Poncha ::
Pih, da si ranije javila. lol! Moja rakija je ove godine bila top, svu smo je prodali. Tražili su još ovima kojima se sviđala, ali nema više. Ostalo je nešto sitno za ovo likera što treba napraviti.
Vidiš da smo bolji mi nego ti Rusi i njihova votka. lol!

E bre Poncha, stvaraš mi zazubice sad. lol!
Bolji smo definitivno, mada ova vodka koju naši prodaju je očajna kopija prave ruske vodke, tako da eto još jednog razloga da odem u Moskvu. lol!

Poncha ::
Pa, yani, baš zato što znam -  rekla si da samo nas nećeš ostaviti, ja sam samo pitala je li i alkohol u toj množini. lol! Nije da nisam znala odgovor.

Pa ako sam rekla da pijem bez prestanka tri dana, valjda ti je jasno. smeh Mada sam i tu poruku pisala pijana, tako da je vrlo moguće da se nisam lepo izrazila. smeh

Poncha ::

Tko je realnost? Rusi ili posao?  mislilac

I jedno i drugo...

Hoću da mi je opet 20 godina. suze

Poncha ::
facepalm i za scenarij i za glumce što su pristali. A facepalm rolleyes za fanove. Budalama eto što su molili.

Ne znam ni ja dokle si ti stigla, ja sam sve odgledala.

Najveći rak rana mi je što je taman lepo otišao u legende kako mu dolikuje i sad treba da ga gledam vaskrslog, ovo mi se nikad ranije nije dogodilo i uopšte ne umem da objasnim taj osećaj. Pogotovo što sigurno posle onakve reakcije fanova na finale treće sezone ako ikada i završe seriju, nema šanse da pogine po drugi put. I uopšte ne umem da opišem taj gorak ukus koji su mi sad ostavili, iako je sve potvrđeno i dalje ne verujem do kraja i sve se nadam da će u poslednjem trenutku odustati od snimanja. Na kraju krajeva, kakvo je ovo igranje sa ljudima koji to gledaju, mnogi nisu mogli da se sastave danima posle onakvog kraja i pili lekove za smirenje (ne, ne mislim konkretno na sebe lol! ).

O ovim idiotima koji su sad našli da se žale da nije potreban nastavak nemam snage da trošim reči, tačno bih izvršila kolektivno ubistvo.

A posebna je priča što im nije dosta da su Viku ubili, nego mu dovode neku treću. Prvo, Igor posle svega što mu se dogodilo nije u psihičkom stanju ne da ponovo voli, nego da uopšte funkcioniše kao normalna osoba. Drugo, posle svega što je prošao sa Vikom - nema tog scenariste koji bi me ubedio da će biti u stanju u neku novu da se zaljubi tek tako odjednom. Treće, iza Vike je ostalo dete o kom je ona svakako nameravala da se brine upravo Igor.

Btw, scenario je napisan za 3 meseca, a po svemu gore navedenom već vidim da ću 4. sezonu gledati uz bensedine. samoubica Jedino što može da ih izvuče je priča sa Prjanjikom, makar taj deo da razjasne lepo, ako su ga uopšte ostavili na životu. Jer sad čak i onaj komični deo serije nema poentu posle svega što se izdogađalo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Apr 02, 2019 9:29 am

Mrs BugeVuge ::
E bre Poncha, stvaraš mi zazubice sad. lol!
Bolji smo definitivno, mada ova vodka koju naši prodaju je očajna kopija prave ruske vodke, tako da eto još jednog razloga da odem u Moskvu. lol!

Tamam, tamam. Sustum. Mada, isto si ti našla neko opravdanje i razlog da odeš u Moskvu.  lol!
Što će ti to? Vidiš da ti škodi. I piće im i oni samo iznered prave. lol! Ili se žene ili prave djecu ili glume u nečemu čemu ne bi trebali.

Mrs BugeVuge ::
Pa ako sam rekla da pijem bez prestanka tri dana, valjda ti je jasno. smeh Mada sam i tu poruku pisala pijana, tako da je vrlo moguće da se nisam lepo izrazila. smeh

Ma to pitanje nije tražilo odgovor. lol!

Mrs BugeVuge ::

Hoću da mi je opet 20 godina. suze

Eh, sad... Evo ne znam što bih ti na ovo odgovorila. Deset mlađa (i sve što se pod to odnosi) nisi niti možeš biti. Ali valjda možeš barem dio onog kad si imala 20 iskoristiti.

Mrs BugeVuge ::
Najveći rak rana mi je što je taman lepo otišao u legende kako mu dolikuje i sad treba da ga gledam vaskrslog, ovo mi se nikad ranije nije dogodilo i uopšte ne umem da objasnim taj osećaj. Pogotovo što sigurno posle onakve reakcije fanova na finale treće sezone ako ikada i završe seriju, nema šanse da pogine po drugi put. I uopšte ne umem da opišem taj gorak ukus koji su mi sad ostavili, iako je sve potvrđeno i dalje ne verujem do kraja i sve se nadam da će u poslednjem trenutku odustati od snimanja. Na kraju krajeva, kakvo je ovo igranje sa ljudima koji to gledaju, mnogi nisu mogli da se sastave danima posle onakvog kraja i pili lekove za smirenje (ne, ne mislim konkretno na sebe lol! ).

Ne vjerujem baš da će odustati kad je scenarij napisan, ali i dalje mislim da im je ovo glupa ideja. S ovim mogu biti sretni samo oni koji su, ili voljeli samo Igora od likova, ili vole samo Pavela pa hajde neka ide serija, a oni će samo gledati. Oni koji su voljeli Viku ili Viku i Igora mislim da se ne raduju ovom nastavku.

Mrs BugeVuge ::
A posebna je priča što im nije dosta da su Viku ubili, nego mu dovode neku treću. Prvo, Igor posle svega što mu se dogodilo nije u psihičkom stanju ne da ponovo voli, nego da uopšte funkcioniše kao normalna osoba. Drugo, posle svega što je prošao sa Vikom - nema tog scenariste koji bi me ubedio da će biti u stanju u neku novu da se zaljubi tek tako odjednom. Treće, iza Vike je ostalo dete o kom je ona svakako nameravala da se brine upravo Igor.

Ni ne treba voljeti, napravit će kao i s Kaćom, da mu je draga ili da se s njom liječi...
A možda će on odgajati Vikino dijete. Iz ovoga može biti lijepih scena s tim djetetom.
Sad je druga stvar ako s tom nekom trećom bude imao kemiju pa fanovi budu naporni. Dakle, da te ne uvjeri scenarist nego Pavel da je kliknuo s nekom. Naravno, ako tu neku ne bude glumila Agata.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Btw, scenario je napisan za 3 meseca, a po svemu gore navedenom već vidim da ću 4. sezonu gledati uz bensedine.

Ne znam što bih ti rekla. Jedino da možeš ne gledati nastavak.

Vrati se ti lijepo Kozlovskome. Rekla bih ti i Stanku, ali...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Apr 02, 2019 4:39 pm

Zasto se izgubila verzija za mobilni???? ljutko ljutko ljutko
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Apr 02, 2019 6:08 pm

Vratila se.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Apr 02, 2019 6:39 pm

Koja novost! wow Noćas pišem kako se i dalje nadam da možda u poslednjem trenutku odustanu, danas se oglasila rediteljka i rekla je kako zbog iznenadnog i neočekivanog konflikta sa producentima daje otkaz, tako da se i samo snimanje nastavka dovodi u pitanje. veseljko

Naravno, ovo ništa ne mora da znači, mogu da nađu novog reditelja, ali opet meni znači. jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Apr 02, 2019 6:48 pm

Poncha ::
Tamam, tamam. Sustum. Mada, isto si ti našla neko opravdanje i razlog da odeš u Moskvu.  lol!
Što će ti to? Vidiš da ti škodi. I piće im i oni samo iznered prave. lol!


Zato što sam mazohista, nažalost. lol!

Poncha ::

Ili se žene ili prave djecu ili glume u nečemu čemu ne bi trebali.

Koliko je ovo bolno istinito. suze  suze  suze

Poncha ::
Ne vjerujem baš da će odustati kad je scenarij napisan, ali i dalje mislim da im je ovo glupa ideja. S ovim mogu biti sretni samo oni koji su, ili voljeli samo Igora od likova, ili vole samo Pavela pa hajde neka ide serija, a oni će samo gledati. Oni koji su voljeli Viku ili Viku i Igora mislim da se ne raduju ovom nastavku.

Pa ja sam svakako od svih njih najviše volela Igora i on mi je bio najbitniji, samim tim i Pavela. Ali nisam srećna iz razloga koje sam navela, jednostavno priča je završena na najbolji mogući način, a oni bi sad da ruše sve to.

Poncha ::

Ni ne treba voljeti, napravit će kao i s Kaćom, da mu je draga ili da se s njom liječi...
A možda će on odgajati Vikino dijete. Iz ovoga može biti lijepih scena s tim djetetom.
Sad je druga stvar ako s tom nekom trećom bude imao kemiju pa fanovi budu naporni. Dakle, da te ne uvjeri scenarist nego Pavel da je kliknuo s nekom. Naravno, ako tu neku ne bude glumila Agata.  lol!

Da, ali kako će on uopšte posle Kaćinog postupka moći da veruje nekoj novoj?
Ovo što si napisala za scene odgajanja Vikinog deteta mi se već dopalo, kao i ovo da sa tom nekom trećom bude imao hemiju (btw, ako nađu neku dobru glumicu za taj lik, možda bi i moglo to da izađe na dobro), ali svejedno ja sve to nekako ne mogu pre svega u svojoj glavi da zamislim i prihvatim.

Plašila sam se i da kažem ovo, ali bukvalno imam neki deja vu i sve me ovo podseća na AFK i Emirin yolu. Još ako (ne daj Bože) Agatu u sve to uvedu - stvarno ću izvršiti samoubistvo. lol!

Poncha ::

Ne znam što bih ti rekla. Jedino da možeš ne gledati nastavak.

Kao što sam gore napisala - nažalost, ja sam pre svega jedan neizlečivi mazohista. lol!

Poncha ::
Vrati se ti lijepo Kozlovskome. Rekla bih ti i Stanku, ali...

A on k'o za baksuz nema ništa novo, moraću da repriziram stare filmove. A i noćas sam ga slušala pred spavanje. :cereeeeek: Stvarno hoću njemu da se vratim, najnormalniji je od svih.
Ovo drugo neću ni da komentarišem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyTue Apr 02, 2019 8:18 pm

Saro, to si ti nešto petljala očito kad ne ide. Mada, ja i kad sam na mobitelu imam običnu verziju jer mi je tako lakše.


Mrs BugeVuge ::
Koja novost! wow Noćas pišem kako se i dalje nadam da možda u poslednjem trenutku odustanu, danas se oglasila rediteljka i rekla je kako zbog iznenadnog i neočekivanog konflikta sa producentima daje otkaz, tako da se i samo snimanje nastavka dovodi u pitanje. veseljko

Naravno, ovo ništa ne mora da znači, mogu da nađu novog reditelja, ali opet meni znači. jupi

Ovo je super vijest. Da si mi je jučer napisala rekla bih ti da je aprilili šala. lol!

Mislim da je najbolje da od ovoga odustanu.

Mrs BugeVuge ::
Pa ja sam svakako od svih njih najviše volela Igora i on mi je bio najbitniji, samim tim i Pavela. Ali nisam srećna iz razloga koje sam navela, jednostavno priča je završena na najbolji mogući način, a oni bi sad da ruše sve to.

Meni je to apsolutno jasno.

Da ne voliš Igora i Pavela najviše, ne bi gledala nastavak i to je to.

Mrs BugeVuge ::
Da, ali kako će on uopšte posle Kaćinog postupka moći da veruje nekoj novoj?
Ovo što si napisala za scene odgajanja Vikinog deteta mi se već dopalo, kao i ovo da sa tom nekom trećom bude imao hemiju (btw, ako nađu neku dobru glumicu za taj lik, možda bi i moglo to da izađe na dobro), ali svejedno ja sve to nekako ne mogu pre svega u svojoj glavi da zamislim i prihvatim.

Plašila sam se i da kažem ovo, ali bukvalno imam neki deja vu i sve me ovo podseća na AFK i Emirin yolu. Još ako (ne daj Bože) Agatu u sve to uvedu - stvarno ću izvršiti samoubistvo. lol!

Poanta je da ni ne treba vjerovati toj nekoj. Možda baš neće nijednoj vjerovati, a neka će mu polako rane zacijeliti.
Pa po meni će radnja i ići u tom smjeru. Naravno ako bude nastavka. Ah Pavele, što napravi? A mogao si glatko reći tko *ebe kredit, za mene je serija gotova.
Zašto ne bi imao kemiju? Baš će je imati, pogotovo ako bude neka stroga i nadrkana tipa Vike, a opet nježna s njim. A to što je ti nećeš prihvatiti je druga stvar.

E, taj EY. Da vidiš kako sam se ja lijepo prešaltatala nakon muke.  lol!  A unatoč onoj nesretnoj Ferihi bila sam i ostala Femir fan pa sam isto lijepo gledala... I onu prvu verziju gdje navijah za onu policajku. A i onaj nastavak kasnije... To nije bio ni E od mog Emira, ali ja i tu nesreću voljela i njegovo ponašanje mogla opravdati. Tj. našla mu olakotnu okolnost da on i dalje bude moj.
I dan danas mi je žao što nisu tome skucali neki kraj.
Nadam se da će tvoj Pavel proći bolje nego moj Caga u tome.

Mrs BugeVuge ::
A on k'o za baksuz nema ništa novo, moraću da repriziram stare filmove. A i noćas sam ga slušala pred spavanje. :cereeeeek: Stvarno hoću njemu da se vratim, najnormalniji je od svih.
Ovo drugo neću ni da komentarišem. lol!

Eto na. Nesreća i on. Umjesto da se malo aktivira sad kad mu je najlakše vratiti se na put do tvoga srca.

Što je? Nisi spremna za neprospavane noći, dadiljanje, mijenjanje pelena ili?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: