Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Sara Ulusoy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri May 10, 2019 3:14 pm

Čekam ovu humanitarnu večer, ali svaka im čast na ovome. Em druga država, em volja za to. naklon

Inače, gledala sam malo ostale slike ovih organizatorica jer me čudilo otkud sad suradnja s Cagom pa vidim da ova jedna ima dosta zajedničkih slika s Muratom Y. Čini mi se da se u više navrata sastajala s njim. Svakako lijepo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri May 10, 2019 6:12 pm

Poncha ::
Sorry, aj neću više, nemoj plakati. (Aj da te utješim, tebi je veći izazov raditi u takvim uvjetima. Čeličiš se.)

Uopšte me nisi utešila, ali hvala na pokušaju. smeh

Poncha ::
Nekako, kako ideš starija, mislim da ti i kriteriji slabe. lol! (Mislim, kad se sjetim tvojih Rusa po redu pa ovog sad...)

smeh smeh smeh smeh smeh

Ja sam samo kreten što sam morala ovde da pišem o njemu, ionako nije mnogo ozbiljno, možda bi me i prošlo u međuvremenu (čitaj kad se DS završi lol! ), i još mi to nije bilo dovoljno nego sam najblamantniju scenu sa njim ti pustila da gledaš. lol!

Što se Rusa tiče, gledajući VMLj kapiram da jedina dvojica koja su me stvarno ozbiljno uzdrmala su Stanislav i Pavel. Kozlovski nema to nešto pogubno po mene, ali mislim kad bih ga upoznala da bismo se najbolje slagali.
Btw, muva me trenutno jedan lik baš na Ruse. lol!

Poncha ::
Ma mislila sam na ovog sad tvoje gore lista, što ti je blizu... S kojim si me zadnjim upoznala.

Znam ja na koga si ti mislila, ali je činjenica da nijedan nije moj. lol!

Poncha ::
Danas je kod nas na HRT-u emisija o Ataturku. Mislim da ću je gledati samo zbog Cage. Ipak sam ja Turkinja. smeh

smeh smeh smeh
Sparks posti zbog jordanskog princa, ova gleda emisiju o Ataturku zbog Cage... A meni teško da prestanem sa pićem zbog Pavela. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri May 10, 2019 6:16 pm

Zašto je pustio kosu, pobogu?! Momentalno da se ošiša, ne mogu ovakvog da ga gledam. Podseća me na mene u detinjstvu. smeh

Poncha ::
https://i.postimg.cc/90s4Cxmx/59937688-10219513188003107-8126985135225569280-n.jpg

Evo, ovo sam identična ja u prvom razredu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri May 10, 2019 6:25 pm

Sara Ulusoy ::
(videla sam da si me negde pitala kako je mama,pa ti nisam odgovorila, dobro je, završila je sa vežbama , počela je da hoda, ide na posao, vozi, ostaje joj samo da sačeka još nekoliko meseci da izvadi šrafove)

E mašala, hayirli olsun.

Sara Ulusoy ::
Meni prvo ovo dvoje uopšte nisu imali nelu hemiju, iako su bili zajedno ili je bar ja nisam videla kao mnogi drugi koji jesu i koji su ih voleli. Drugo, ta priča gde nije pala ljubav na prvi pogled nego je do toga došlo tek kasnije mi je bila zanimljivija i realnija, nešto slično kao Koray i Hande, njihovu priču sam isto volela do Gulsum.

Nedostaje mi da pričam sa tobom o Turcima, nedostaje mi to naše jednoumlje. lol! <3

Sara Ulusoy ::
Meni scenario deluje previše plitko da bih ulazila u neku istorijsku ili političku dubinu i metafore koje predstavljaju besmertni. Nažalost ja ovde nisam našla ništa što bi me tralo da mozgam, jer su odradili sve previše plitko i bez nekog jasnog plana.

Zapravo, da, mene je na to razmišljanje podstakao jedan Redin post, a ne ono što sam gledala, tako da ako ja treba da im stvaram dublji smisao cele priče umesto njih samih, to najbolje govori o seriji. lol!

Sara Ulusoy ::

Isto napisah kada sam odgledala seriju. lol!

Pročitala sam posle sve komentare (pre gledanja serije sam samo bacila pogled) i baš mi je bilo slatko kad sam videla koliko toga sličnog smo napisale. :cereeeeek:
Mada sam ja znala da će ti se dopasti Ruya čim se meni dopala. lol!

Sara Ulusoy ::
Boze Poncha kako te nije sramota da mi kazes da si napisala posprdan tekst i da si ga obrisala. To je kao da detetu pokazes zvecku a neces da mu das da se igra. smeh

smeh smeh smeh smeh smeh

Sara Ulusoy ::
Prvo, previse razmisljas, ovde mora sve da bude transparentno, odnosno sto na umu to na drumu lol!, a drugo daj to vamo sad si me bas zainteresovala.

Istina, a ne samo ja da se blamiram. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri May 10, 2019 6:45 pm

Poncha ::
Ali Krešine riječi o Anti u 129. i 130. nastavku su nekako baš moj dojam Ante. Vidi se zašto je Krešo moj tip.  smeh

Živo me sad zanima da li i dalje voliš Krešu posle ovoga sa Momčilom. lol!

Btw, ja nemam pojma kad ću da nadoknađujem NG, ne znam ni koju epizodu sam poslednju gledala. jao

I ima li vesti šta misle da rade sa serijom?

Poncha ::

Eto, meni baš nekako u zadnjih xy epizoda mi je Božo nekako najmiliji lik. A tako, nije ni fizički loš i sviđa mi se kako glumac donosi lik.
Nije mi najinteresantniji, zapravo je među manje interesantnim likovima, ali kao lik mi je drag.

Meni trenutno od Bože izvlače maksimum. Gledam ove sad epizode što idu, ali nikako da krenem da komentarišem i nikako da odgledam te između što sam ispropuštala.
Ovo kako su ga napili i šta je sve radio dok je bio pijan... wow naklon Samo čekam da ga raspope, a po svoj prilici to je definitivno čim Ivana izađe iz zatvora.

Poncha ::

Pa to je ono što meni u njegovom liku smeta malo. Ali kako ga smatram nezrelim, ne zamjeram mu to. :Krešo:


E ovo mi je sad smešno. smeh

Poncha ::

Mogu li stati u obranu čovjeka o kojem ne znam ništa osim tri sitnice koje sam ovdje vidjela, a da ih sad ne imenujem ovako (iako sam počela bila pisati)?  facepalm  

smeh A slatko mi je ovo, ti bi ga da braniš, iako ga ni ne znaš. :cereeeeek: smeh

Poncha ::

Sve i da on zna prilično dobro ruski, kad je u pitanju intervju, i to još na televiziji, normalna je stvar da će govoriti na jeziku na kojem se osjeća najbolje, kojim najbolje vlada i na kojem se najbolje može izraziti. Intervju je sam po sebi jedna (možda i stresna) situacija da bi još trebao tražiti riječi i najbolje se izražavati na jeziku koji mu nije materinski. Ponekad je i u svom jeziku teško naći prave riječi u takvim nekim situacijama, a kamoli još tražiti i misliti kako se izraziti na tuđem jeziku.
Tako da ti ne treba biti žao što je govorio na svom jeziku.
Bez obzira što je učio za film tri mjeseca ruski.

Btw, prilično loše govori ruski. lol!
U pravu si zapravo, ali je meni to u datom trenutku izgledalo nekako... Neobično najblaže rečeno, jer svi naši prethodni glumci koji tamo rade i gostovali su u raznim emisijama su se maksimalno trudili da što bolje govore na ruskom. Pritom ne mislim na Bikovića, koji mi je pak druga krajnost, on da može da im se uvuče danekažemsadgde uvukao bi se, pritom je počeo da me jako nervira jer je umislio da je srpska verzija Kozlovskog. rolleyes
(Inače ne hejtujem ovoliko naše glumce, da se zna. lol! )

Naravno, to sam ga tad tako napala, sutradan kad me je opalio neki nacionalizam sam ga hvalila na sva zvona što je u stranoj zemlji instistirao na maternjem jeziku. smeh

Bold - kad si pre uspela da se oko svega informišeš? naklon smeh

Poncha ::
Ne znam ja. Nije mi to što si zadržala prezime uvjerljivo. O njemu osim da je otišao na odmor ne znam ništa. Mislim da je kod njega upalo neko razočaranje.

Nije, nego sam u tom periodu bila besna na celu ekipu što su me izigrali i rešili da snime taj prokleti nastavak, ali volim ga i dalje. :cereeeeek: Šta da ti kažem kad sad dok gledam VMLj i Vlada, pomislim na njega. :cereeeeek: A pogotovo neću da ti pričam kako se razmišljam da gledam Zatvorenu školu. lol! (Gleda mi se i Mažor suze )

Poncha ::
Odmah da kažem, nisam odgledala sve do kraja.
Pa kad me upoznaješ s čovjekom, je li treba biti odmah u "glavu"? smeh Ili računaš, ovako mi je pošlo za rukom s PP-om, sad će i s ovim MM-om? smeh Ok, dobro. Znači, od treće epizode se on tebi počeo sviđati? Je li, do tada nije? Samo pitam. smeh

stidljivko2 stidljivko2 stidljivko2

Treba da instaliram neku aplikaciju koja mi ne dozvoljava da pišem ikakve poruke kad sam pijana. lol! Ja sam stvarno ultra idiot. sramezljivko

Ali da, dobro si primetila - PP i MM. :cereeeeek:
Dopao mi se od prve. stidljivko

Poncha ::

Ušla sam u instagram profil i prvo što sam promislila je bilo - pa ovaj meni izgleda starije. ne znam
A onako, mislim da si imala i boljih, ali i gorih.
(A i začudila sam se kad sam vidjela kako se zove i preziva.)

I meni izgleda starije, ja sam bila ubeđena da je bar '85. Zabezeknula sam se kad sam videla koje je godište.

A što te ime i prezime začudilo?

Poncha ::

Vidiš li?  smeh Ali ja samo i dalje volim njegov glas i sladak je dečko. Ali svejedno hosgeldin.  lol!

smeh
Btw, šta se dešava sa njim? Dugo nisi ništa pisala o njemu.

Poncha ::
I ček? Zar je moguće da sam ja OPET kriva?  smeh Poprimila si moje osobine onda, znaš ono - kakva ti kuma, takva i ti.
I sad da ponovim, kad sam vidjela vizualno odmah mi se učinilo da je stariji pa me začudilo kad sam ovdje pročitala da je mlađi.  wow Onda sam išla tražiti (što ću jednom stalker, vazda stalker) koliko ima godina i naišla na dvije informacije.  smeh Ovo (što je pretpostavljam pogrešno što su moji našarali) i ovo (što su tvoji valjda točno napisali).
Ali meni i dalje izgleda starije. ne znam Ako te to tješi. Ali možda je to i zbog brade, jer kad ga pogledam bolje slike na kojima je manja brada možda i ne djeluje baš toliko starije.

lol! smeh kisic
I ja sam videla te dve informacije, nemam pojma koja je tačna, pogotovo što kod Rusa piše isto što i kod vas, tako da videćemo, sad će leto. lol!

Poncha ::

Slušaj, poslije Cage i Kive svakog drugog zaboraviti spomenuti je normalno. :egoFC: Ajde, ovaj Baris isto nije loš.

I Arasa? lol!
Šalim se naravno (prva sam ga ja zaboravila), ali bih volela da vidim tvoju reakciju kad ovo pročitaš. :P

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri May 10, 2019 8:24 pm

Sad sam provalila da mi je Ayca u faci mix Nurgul Yesilcay i Melise Pamuk.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri May 10, 2019 11:15 pm

Vuce malo na Nurgul zbog ociju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri May 10, 2019 11:17 pm

Poncha vidis da ne bih imala pojma nista da me ti ne obavestavas. Bas super sto je otisao tamo. Mislim, ja znam da se on bavi humanitarnim radom i da o tome ne prica (sto po meni i jeste poenta) ali lepo mi je da ga vidim u ovakvim akcijama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat May 11, 2019 10:01 am

1. Mislim da sam malo i ljubomorna.  tuzni smeh  (Naravno ne na ovu djecu nego na gruzijske fanice). Jedna je čak napisala - citiram sa slikom That look he gave me.

2. Nađite mi, molim vas, Cagi jednu manu da mi pomognete. Nemojte ove mane koje znam, a koje mu i zbog kojih ga još više volim.

Toliko!

Jučer kao da sam bila tamo.  :cereeeeek: Puno mi je srce Cage.

Sara Ulusoy ::
Poncha vidis da ne bih imala pojma nista da me ti ne obavestavas. Bas super sto je otisao tamo. Mislim, ja znam da se on bavi humanitarnim radom i da o tome ne prica (sto po meni i jeste poenta) ali lepo mi je da ga vidim u ovakvim akcijama.

Ah be, canim, ah be. Uđi malo na twitter ili instagram jer ima toliko ljepote da se ne može okrenuti koliko svega ima. Hoćeš slika, hoćeš videa. Glupo mi je da postavim neke slike kad ne mogu izabrati jednu, znaš mene, zato i ne postavljam.
Ali ovo je poanta:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 59894569-10219516718051356-4450674725361811456-n
Organizatorica Mariam na kraju dana je napisala:
Çağatay Ulusoy visited “ Monk Andrew’s Foundation”.
This visit brought immense joy and happiness to the kids and gave them memories that they will cherish for the rest of their life.


Znači, posjetio je bolnicu i darivao bolesnu djecu, ovu zakladu i navečer je u jako lijepom restoranu bila humanitarna večer - priredbe, pjesme, razno razni nastupi.

Najavili su oni to već od onog dana od kad je članak kojeg sam ti bila stavila, ali ja nisam bila sigurna sto posto je li to istina iako sam bila ustalkala to i držala na oku Gruzijke.
Toliko sam jučer uživala i pratila po lokacijama kako je išlo događanje. Naravno da gruzijski fanovi nisu mogli odoljeti pa su ga dočekivali svugdje. Bio je i live prijenos od strane fanova kad su kombijem dolazili.  naklon  :cereeeeek:
Došli su mu i u hotel.  lol! Ma sve.
Evo ti čak što je prijateljica jedne koja se slikala s Cagom napisala:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Ho34lYOF Inače je ova Cagu nazvala Caca i bilo mu je super.

Znači, koliko sam shvatila ovo, Nineli, ova starija žena koja je inače fan Murata Y., je bila ta koja je zaslužna za dovođenje Cage. Ona je nakon što su je djeca zamolila da dovede Cagu pet mjeseci (!) pregovarala i uspjelo joj je ovo sve organizirati. Nije samo Caga bio gost, zvijezda večeri, nego i drugi. Odmah su to tako i najavili. Ali  on je išao u bolnicu i sastao se s djecom.
Čini mi se, po objavama i pričama, da su i druge gruzijske zvijezde kliknule s Cagom. Za stolom gdje su večerali su mu se došli javiti i tako.

Inače, bio je i intervju za PrimeShow tamo tako da će to također biti.  <3
Fanovi su pisali jako lijepe riječi. Šteta što ne razumijem nimalo ovaj gruzijski pa one koje su radile story u kojem govore o Cagi ne kontam ništa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat May 11, 2019 11:21 am

Mrs BugeVuge ::
Uopšte me nisi utešila, ali hvala na pokušaju. smeh

Ma gdje ti je duh? Radiš za boljitak, u teškim uvjetima mladost učiš važnosti života (i o Rusima smeh) . Ti si jaka jer možeš raditi u teškim uvjetima! Lako je raditi kad su ljudi oko tebe laki i normalni, aj ti radi u teškim uvjetima. I za ne tako sjajnu plaću.

Mrs BugeVuge ::
Ja sam samo kreten što sam morala ovde da pišem o njemu, ionako nije mnogo ozbiljno, možda bi me i prošlo u međuvremenu (čitaj kad se DS završi lol! ), i još mi to nije bilo dovoljno nego sam najblamantniju scenu sa njim ti pustila da gledaš. lol!

Nisi kreten, samo si se malo zaljubila. Aferica galiba neka pa te ponijelo.
Ma daj, nisi ti ni s Pavelom počela s nekim scanama u kojima je najbitniji njegov talent.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Što se Rusa tiče, gledajući VMLj kapiram da jedina dvojica koja su me stvarno ozbiljno uzdrmala su Stanislav i Pavel. Kozlovski nema to nešto pogubno po mene, ali mislim kad bih ga upoznala da bismo se najbolje slagali.
Btw, muva me trenutno jedan lik baš na Ruse. lol!

Ma Kozlovski spada samo u one simaptične, pomiri se s tim, i on je.  lol!

Ma daj... I?

Mrs BugeVuge ::
Znam ja na koga si ti mislila, ali je činjenica da nijedan nije moj. lol!

A eto, svega mi, nijedan od tih nije ni moj.

Mrs BugeVuge ::
smeh smeh smeh
Sparks posti zbog jordanskog princa, ova gleda emisiju o Ataturku zbog Cage... A meni teško da prestanem sa pićem zbog Pavela. lol!

Umjesto da kažeš - bravo, Poncha, zainteresirala si se moje područje, neka si ti nešto novo naučila. Ona se meni ruga.  Jesi li znala ti da je Ataturk volio popiti? lol! Drugo te neću pitati, to valjda ti znaš.

Sparks, canim, je li stvarno? Jača si od mene!

Pih, ti, Bondarenkova/BugeVugova, stvarno nisi karakter.  smeh

Bu arada, Sparks, odgledala sam neke klipiće iz ove epizode. Miran i Reyyan  :cereeeeek:  i Miran i mala Gul   :cereeeeek: divotica. Mala s namigivanjem top.  naklon
Reci mi samo hoće li se on rastati ikako s onom ženom.

Mrs BugeVuge ::
Zašto je pustio kosu, pobogu?! Momentalno da se ošiša, ne mogu ovakvog da ga gledam. Podseća me na mene u detinjstvu. smeh

Pa kad se ja ne bunim što se ti buniš?!  smeh
Da ti znaš kakav je Caga bio s ovom djecom, na večeri, s fanicama (...) riječ jednu rekla ne bi o njegovoj kosi. Ma rekla bi da može biti i do guzice.

Nego, onda si ti bila slatka kao dijete.

Mrs BugeVuge ::
Evo, ovo sam identična ja u prvom razredu. lol!

Ali nije on tako izgledao u prvom razredu.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Nedostaje mi da pričam sa tobom o Turcima, nedostaje mi to naše jednoumlje. lol! <3

Normalno da ti s njom nedostaje jednoumlje o Turcima kad te ne zarezuje ni najmanje za jednoumlje s Rusima.  lol! A meni ostanu onda samo Rusi jer ti i ja po pitanju Turaka ne gledamo u istom pravcu.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Istina, a ne samo ja da se blamiram. lol!

Pogledaj broj svojih postova pa broj mojih i onda vidi tko se više puta izblamirao jer nijedan naš komentar nije normalan.  lol!
Bojim se da te debelo vodim. Ti kad dođeš se par puta prospeš, a ja sam prosuta u kontinuitetu i to još sama sa sobom.
A ovo nije bilo prosipanje što sam izbrisala nego tekst u koji da pročitam od strane fanova ili novinara bih povratila.

Mrs BugeVuge ::
Živo me sad zanima da li i dalje voliš Krešu posle ovoga sa Momčilom. lol!

Zamisli. Volim Krešu jednako. Čak i unatoč tome što se vratio u šverc.

Mrs BugeVuge ::
Btw, ja nemam pojma kad ću da nadoknađujem NG, ne znam ni koju epizodu sam poslednju gledala. jao

I ima li vesti šta misle da rade sa serijom?

Ne znam ni ja što si zadnje gledala, ali meni su epizode dok ti nisi gledala i ove sad odlične. Baš za nasmijati se.

Ne znam što misle sa serijom. Ja bih voljela da s ovom sezonom završe, ali oni i dalje snimaju seriju, na setu su tako da mi nije jasno. Obično snimanje završi do 1.5., ali ovi i dalje neumorno rade.

Mrs BugeVuge ::
Meni trenutno od Bože izvlače maksimum. Gledam ove sad epizode što idu, ali nikako da krenem da komentarišem i nikako da odgledam te između što sam ispropuštala.
Ovo kako su ga napili i šta je sve radio dok je bio pijan... wow  naklon Samo čekam da ga raspope, a po svoj prilici to je definitivno čim Ivana izađe iz zatvora.

Meni je Božo divan. Koliko sam vidjela po slikama sa seta, glumac ima neki prsten na ruci, a privatno nije (još) oženjen koliko znam.
Gledaj te propuštene epizode, meni je tu bio milina.

Mrs BugeVuge ::
E ovo mi je sad smešno. smeh

Vjeruj mi, nemam ništa protiv Kreše. Čak mi malo Alma ide na živce.
A nije Krešo puno različit od Ante.

Inače, trenutno su mi Marko, Krešo i Božo jednako dragi. Svaki ima svoje.

Mrs BugeVuge ::

smeh A slatko mi je ovo, ti bi ga da braniš, iako ga ni ne znaš. :cereeeeek:  smeh

smeh

Ne branim ga ja zato što mi se njega brani, nego zato što ono što sam napisala stvarno i mislim.

Mrs BugeVuge ::
Btw, prilično loše govori ruski. lol!
U pravu si zapravo, ali je meni to u datom trenutku izgledalo nekako... Neobično najblaže rečeno, jer svi naši prethodni glumci koji tamo rade i gostovali su u raznim emisijama su se maksimalno trudili da što bolje govore na ruskom. Pritom ne mislim na Bikovića, koji mi je pak druga krajnost, on da može da im se uvuče danekažemsadgde uvukao bi se, pritom je počeo da me jako nervira jer je umislio da je srpska verzija Kozlovskog. rolleyes

Jako loše. To čak i ja čujem. Nego, jesi li ovo stavila GQ da znam da je izišao MM tamo? Pih, znam te ptico.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Bold - kad si pre uspela da se oko svega informišeš? naklon  smeh

Pa stavila si mi par linkova, ponekad je dovoljno par minuta da skontam i smjestim nekoga u prostor i vrijeme. Nekad pogodim, nekad omašim, ali uglavnom ubodem smisao. Nekad se pomognem google abijem.

Mrs BugeVuge ::
Nije, nego sam u tom periodu bila besna na celu ekipu što su me izigrali i rešili da snime taj prokleti nastavak, ali volim ga i dalje. :cereeeeek: Šta da ti kažem kad sad dok gledam VMLj i Vlada, pomislim na njega. :cereeeeek: A pogotovo neću da ti pričam kako se razmišljam da gledam Zatvorenu školu. lol! (Gleda mi se i Mažor suze )

Kad i ako odgledaš Zatvorenu školu zapitat ću se je li ti tolika kriza za Pevelom ili si se pomirila s Agatom. lol!

Mrs BugeVuge ::
Treba da instaliram neku aplikaciju koja mi ne dozvoljava da pišem ikakve poruke kad sam pijana. lol! Ja sam stvarno ultra idiot. sramezljivko

Nemoj se sad vaditi.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Ali da, dobro si primetila - PP i MM. :cereeeeek:

Što da sam primijetila? Da obojica imaju inicijale s istim slovom ili da si mi obojicu predstavila s hm scenama?
Nisam ni jedno mogla mimoići. Uvijek ću primijetiti inicijale, a pamtim i kako se upoznam s nekim.

Mrs BugeVuge ::
Dopao mi se od prve. stidljivko

A dobro. Ja već mislila od ove scene.  lol!

Mrs BugeVuge ::
A što te ime i prezime začudilo?

Znam nekog istog imena i prezimena.

Mrs BugeVuge ::
smeh
Btw, šta se dešava sa njim? Dugo nisi ništa pisala o njemu.

Ma kod njega je i dalje sve isto samo što mu zna biti više drage nego njega po njegovom instagramu. A da, i ošišao se sasvim zbog potpore onima oboljelima od raka.

Mrs BugeVuge ::
I ja sam videla te dve informacije, nemam pojma koja je tačna, pogotovo što kod Rusa piše isto što i kod vas, tako da videćemo, sad će leto. lol!

Bitno je da si ti mene odmah okrivila.  lol!

Ma ne bih rekla da smo mi i Rusi napisali točno, valjda je vaš i vi ga bolje znate.  

Mrs BugeVuge ::
I Arasa? lol!
Šalim se naravno (prva sam ga ja zaboravila), ali bih volela da vidim tvoju reakciju kad ovo pročitaš. :P

Obožavam te, znaš to.

Pa ima onih koje bi pohrlile Arasu. Ako želiš i ti, eto ja ću ti ga za rođendan poželjeti.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Sad sam provalila da mi je Ayca u faci mix Nurgul Yesilcay i Melise Pamuk.

Pa i je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat May 11, 2019 11:37 am

Znači, ovako je Bonadarenkova izgledala u prvom razredu. Mnogo slatko dijete.

Ovi najavljuju emisiju. Još da mi napišu točno kad je.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 58453668_432526057500250_3099428905109653410_n.jpg?_nc_ht=scontent-iad3-1.cdninstagram

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 56981661_2292043914174918_1285647012035241803_n.jpg?_nc_ht=scontent-iad3-1.cdninstagram

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 60145233_190420105275260_5862250722137391584_n.jpg?_nc_ht=scontent-iad3-1.cdninstagram
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat May 11, 2019 5:06 pm

Ništa, nastavit ću ja sama sa sobom. Ovo je ipak važno da bi propustila.

Ovo su službene slike iz Zaklade.
https://www.facebook.com/MonkAndrewFoundation/photos/pcb.2480177731992420/2480172415326285/?type=3&theater

Dakle, napisali su ovaj tekst (naravno, upalila sam prijevod.) Malo mi nije jasno kako stalno spominju Ameriku (i ovoliko dugo putovanje), ali ako oni tako kažu (prošli put sam bila s upitnicima nad glavom pa se ispostavilo da je ipak točno da će Caga sudjelovati u ovome):  
Ovaj nevjerojatni čovjek letio je 26 sati kako bi se upoznao s našim djevojčicama ... Tamara Battolo voljela je svoje filmove Keti, Nana, Megi, Temukas, Giorgi, Tazo, Liziko, Mariam! "Divlji med", "Crossroads", "Anatolia Eagles", "Protector" - glavna uloga u ovim filmovima je njihov omiljeni glumac - Chagatay Ulusoy @ atagatay Ulusoy! Hvala što ste nas posjetili!

Stavit ću (neke) slike ovako:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 60100552_2480172448659615_4611286401785266176_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-vie1-1

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 59877063_2480172565326270_7583076678792904704_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-vie1-1  :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 59834398_2480172598659600_7198233027657334784_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-vie1-1  :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 60341722_2480172735326253_3396701239960928256_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-vie1-1  :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 59921530_2480172821992911_884731978434215936_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-vie1-1  :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 60201676_2480172898659570_1982176137802940416_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-vie1-1  :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 60087816_2480172991992894_3499286392091967488_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-vie1-1  :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 60339303_2480173018659558_6991357599903907840_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-vie1-1  :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 59779845_2480173111992882_1740085598879744000_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-vie1-1  :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 59839956_2480174478659412_6973432326260785152_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-vie1-1  :cereeeeek:

Za ostale slike možete kliknuti onaj gore link. Na toj stranici ima i kratki video.

Kažu Veronika  topić  (Vero, mogla si i ovdje) da Ruskinje kažu da Gruzijke kažu da je došlo jučer do promjene plana i da je taj sastanak trebao biti danas, ali da je Caga noćas morao otputovati za Ameriku. (Ja nikako da tu Ameriku uklopim s ičim, ali možda nas nešto lijepo čeka.)


Pronjuškala sam danas jer sinoć sam kod cura iz Gruzije vidjela dan, ali ne i sat i malo po internetu pa sam našla kad je ova emisija. (Još da pišu latinicom gdje bi im kraj bio.) Dakle, ide srijedom u 22.00 h što je po našem u 20:00. Nadam se da će s Cagom intervju odmah u ovoj emisiji doći na red, da ga ne čuvaju za nešto.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 HY8WY4rl
https://www.imedi.ge/ge/shows/31/praimshou


Последњи изменио Poncha дана Sat May 11, 2019 5:29 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat May 11, 2019 5:21 pm

E sad još čisto da, Saro, budeš bar malo u toku jer mi se čini da nećeš zaviriti sama. (Iako znam koliko si ti oduševljena Protectorom.  lol! )

Ovi iz Protectora se nešto malo po malo sastaju, neki su se od šminkera i tehničkog osoblja i danas našli. Eno i Engin bio jučer na frizuri.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 DB9s61hF
Ne znam kad počinje snimanje, ali dok ga je šišao jučer vidi se skripta, scenarij. Datum koji se vidi na skripti je noviji, 7. Mayis 2019.

Ne mogu sad nikako ovu Caginu Ameriku uklopiti. mislilac Sad me baš zanima što je to nepredviđeno bilo da se je trebao odmah za Ameriku.
Vero, budi dobra lutfen, pa mi kad Ruskinje opet dešifriraju ova gruzijska dopisivanja i jezik javi. Rekla bih ja i Bondarenkovoj, ona je s ruskim na ti, ali znam da me neće doživjeti nimalo. Možda još nešto izvuku iz ovih Gruzijki. Ja danas gledala neka videa, riječi ja jedne nisam razumjela. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat May 11, 2019 5:55 pm

Još da skrenem pozornost na to, čisto ako je nekome promaklo, pogledajte koga sve Caga grli.

Ne mogu prestati gledati ove slike. Ajde s fanovima koji su ga salijetali jučer (i cure i dečki) mi je isto neviđeni :cereeeeek:, ali ovdje posebni :cereeeeek: .
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat May 11, 2019 5:57 pm

Bonadrenkova, ti ako nisi, pogledaj najavu i vidi kako se Marko veseli zbog Bože. lol!

E kad sam spomenula seriju, pogledaj koja se ekipa i kako zabavljala.
https://www.instagram.com/p/BwNUn-UHfE9/ Ima još slika na njegovom profilu pa slobodno pogledaj ekipu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun May 12, 2019 12:52 am

Oho, ovo je opet dan kad ja sama sa sobom. (Neću više, soz!)
Saro, imaš zadaću, tj. zamolit ću te nešto iako će mi skočiti tlak. lol!

Dakle, vrli turski novinari su počeli s pisanjem da je Caga bio u Gruziji, ali ovako...

https://www.magazinmax.com/cagatay-ulusoy-gurcistanda

Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi 'Hakan Muhafız'da başrol oynayan Çağatay Ulusoy'un ünlü ülke sınırlarının dışına çıktı. Dizinin ikinci sezonunun yayınlanmasıyla birlikte tanıtım için farklı ülkelere giden oyuncunun son durağı Gürcistan oldu. Gürcistan'da hayranlarıyla bir araya gelen Ulusoy'a ilgi büyüktü.

Što oni točno rekoše da je razlog njegovog odlaska? facepalm

Ne čudi kad kasnije komentari ovoga tipa osvanu:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 W2mxTmsT

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun May 12, 2019 3:55 am

Gledam mu ove storije i sva sam ovakva :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: . Tek sam posle desetog ponavljanja (čitaj kad sam prestala da gledam samo u njega) skapirala da je poenta što je kupio novog psa (ovu belu) i da je stari ljubimac ljubomoran na novu milljenicu, a njemu je to tako smešno i slatko. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/stories/bugevuge/

Pre dan, dva je postavljao i slike klinaca, lepo rastu, vidi se da mu je mala posebna mezimica. Ali preslatka mi je ova slika gde ga je ona uslikala. :cereeeeek: <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 CI9lFpgzXh8
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun May 12, 2019 3:59 am

Poncha ::
Bonadrenkova, ti ako nisi, pogledaj najavu i vidi kako se Marko veseli zbog Bože. lol!

E kad sam spomenula seriju, pogledaj koja se ekipa i kako zabavljala.
https://www.instagram.com/p/BwNUn-UHfE9/ Ima još slika na njegovom profilu pa slobodno pogledaj ekipu.

IVANA I BOŽO!!! wow wow wow

srca srca srca
Markova reakcija kao moja. lol!

Ali Kardašijani za siromašne. smeh naklon smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun May 12, 2019 4:04 am

Lajkam ovu ekipicu što se privatno druži. :cereeeeek:
Sad mi je još draža serija, jer znaš da ja volim da vidim kad se ekipa druži i van seta.

Bacila sam pogled nešto malo na njegov profil, rekla bih da su mu najdraži likovi sa ove slike. Što i nije čudno jer najviše scena ima sa njima.

Hoću Juričića i ovu što glumi Željku u nekoj novoj hrvatskoj seriji kao glavni par. :cereeeeek:
Gledala bih i da je najveća glupost.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun May 12, 2019 4:30 am

Poncha ::
Ma gdje ti je duh? Radiš za boljitak, u teškim uvjetima mladost učiš važnosti života (i o Rusima smeh) . Ti si jaka jer možeš raditi u teškim uvjetima! Lako je raditi kad su ljudi oko tebe laki i normalni, aj ti radi u teškim uvjetima. I za ne tako sjajnu plaću.

Sanjala sam noćas sebe kako predajem deci, a onda odjednom ja u srednjoj školi u koju sam išla dolazim na čas da predajem, kad tamo sve moji drugari iz odeljenja u školskim klupama. Kao kad u školi kasniš na čas, ali se ovaj odigrava bez tebe. I kao da se samo za mene škola završila, a oni su još tu. Šta misliš da to može da znači? mislilac Pošto nije prvi put da sanjam taj san.

Poncha ::

Nisi kreten, samo si se malo zaljubila. Aferica galiba neka pa te ponijelo.
Ma daj, nisi ti ni s Pavelom počela s nekim scanama u kojima je najbitniji njegov talent.  lol!

smeh
To je bilo nešto drugo, Pavel me je toliko zaludeo da nisam mogla da se kontrolišem, a i ne kajem se jer su scene nekako isto eksplicitne, ali prikladnije. Tj, nisu prikladnije, nego su nekako normalnije.. Uh, ne umem ni da se izrazim. smeh

Poncha ::

Ma Kozlovski spada samo u one simaptične, pomiri se s tim, i on je.  lol!

smeh

Poncha ::
Ma daj... I?

Počeo sa diskusijama o serijama, kao on ti gledao Mažora (kakvo jeftino muvanje lol! ), posle se ispostavilo da imamo neke zajedničke teme, da bi mi na kraju poklonio knjigu na ruskom. S obzirom na to da dugo nisam bila u vezi, a i dosadilo mi je da ja osvajam, možda ga i pustim da me smuva, videćemo. Ako ništa drugo, iskoristiću da preko njega odem u Moskvu i dođem do Pavela, a dalje lagano. lol!

Poncha ::
Umjesto da kažeš - bravo, Poncha, zainteresirala si se moje područje, neka si ti nešto novo naučila. Ona se meni ruga.  Jesi li znala ti da je Ataturk volio popiti? lol! Drugo te neću pitati, to valjda ti znaš.

Pa bravo Ponchita, svaka čast. Još kad bi to tvoje interesovanje bilo za Ataturka kao istorijsku ličnost, a ne kao Caginu omiljenu ličnost. :P

Šalu na stranu, šta te je najviše impresioniralo? I ima li ta emisija na netu da se pogleda?

Poncha ::
Sparks, canim, je li stvarno? Jača si od mene!

Pih, ti, Bondarenkova/BugeVugova, stvarno nisi karakter.  smeh

smeh  smeh  smeh
Preneću joj ovu poruku.

Poncha ::
Ali nije on tako izgledao u prvom razredu.  lol!

Utoliko gore. smeh

Poncha ::
Normalno da ti s njom nedostaje jednoumlje o Turcima kad te ne zarezuje ni najmanje za jednoumlje s Rusima.  lol! A meni ostanu onda samo Rusi jer ti i ja po pitanju Turaka ne gledamo u istom pravcu.  smeh

smeh  smeh  smeh
Sara i ja smo oduvek imale zajedničku ludu stranu kad su Turci u pitanju, ali istina da joj to manjka kad su Rusi u pitanju. lol! Zato tu imam tebe. lol!

Poncha ::
Pogledaj broj svojih postova pa broj mojih i onda vidi tko se više puta izblamirao jer nijedan naš komentar nije normalan.  lol!
Bojim se da te debelo vodim. Ti kad dođeš se par puta prospeš, a ja sam prosuta u kontinuitetu i to još sama sa sobom.

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
Ne znam koja mi je rečenica smešnija od koje.

Poncha ::
Zamisli. Volim Krešu jednako. Čak i unatoč tome što se vratio u šverc.

wow

Poncha ::
Meni je Božo divan. Koliko sam vidjela po slikama sa seta, glumac ima neki prsten na ruci, a privatno nije (još) oženjen koliko znam.
Gledaj te propuštene epizode, meni je tu bio milina.

Definitivno će biti venčanja, lepo sam ja rekla. :cereeeeek:

Poncha ::

Vjeruj mi, nemam ništa protiv Kreše. Čak mi malo Alma ide na živce.
A nije Krešo puno različit od Ante.

I meni je išla na živce. Imam osećaj da se polako vraćaju na početak, prvo su Petra i Marko raskinuli, a sad i Alma i Krešo. Kao da opet idu na Petra&Krešo...
Btw, ta scena kad su Petra i Marko raskinuli mi je... tuzni

Poncha ::

Inače, trenutno su mi Marko, Krešo i Božo jednako dragi. Svaki ima svoje.

A kako je pre bilo?

Poncha ::
Jako loše. To čak i ja čujem. Nego, jesi li ovo stavila GQ da znam da je izišao MM tamo? Pih, znam te ptico.  lol!

Evo nećeš mi verovati, ali tek sad provaljujem da je GQ. Života mi nisam namerno. lol! Meni taj GQ nije tako bitan faktor.
Nego je to jedini klip u kom se čuje kako gospodin govori ruski, s obzirom da jedino tu govori na ruskom, svuda je na srpskom. lol!

Poncha ::
Kad i ako odgledaš Zatvorenu školu zapitat ću se je li ti tolika kriza za Pevelom ili si se pomirila s Agatom. lol!

Sa Agatom sam jedno vreme počela da se mirim ali je kratko trajalo, sad mi opet ide na živce.

Kriza je za Pavelom, kako nije. Znaš kako mi se samo gleda Mažor. suze Naletela sam na yt na ova dva klipa, tako me vuku da gledam seriju, a tako ne mogu. suze





Uzgred, koji ti je bolji? Ja ne mogu da odlučim.

Poncha ::

Što da sam primijetila? Da obojica imaju inicijale s istim slovom ili da si mi obojicu predstavila s hm scenama?
Nisam ni jedno mogla mimoići. Uvijek ću primijetiti inicijale, a pamtim i kako se upoznam s nekim.


Ovo prvo, ali da, ispalo je i ovo drugo. smeh  sramezljivko

Poncha ::
A dobro. Ja već mislila od ove scene.  lol!

Ta mu je scena samo dobro došla. lol!
Jel' ti nisi pogledala onu drugu scenu što sam ti dodala?

Poncha ::

Znam nekog istog imena i prezimena.

??? Ok...

Poncha ::

Ma kod njega je i dalje sve isto samo što mu zna biti više drage nego njega po njegovom instagramu. A da, i ošišao se sasvim zbog potpore onima oboljelima od raka.

Bila sam mu na instagramu, videla sam sve.
Jel' on pravoslavac? Pitam zbog jedne objave.

Poncha ::
Bitno je da si ti mene odmah okrivila.  lol!

Ma ne bih rekla da smo mi i Rusi napisali točno, valjda je vaš i vi ga bolje znate.  

Navika, šta ćeš. lol!

Mislim da su Rusi prvi napisali, jer se pojavio prvo kod njih (bar da ja znam). Kapiram da su vaši posle samo prepisali, a ako je tako onda bi valjda prepisali od onih koji imaju tačnu informaciju.
Mada je i meni čudno što se ne poklapa i kao, trebalo bi da je naše tačno.

Poncha ::
Obožavam te, znaš to.

:cereeeeek:

Poncha ::
Pa ima onih koje bi pohrlile Arasu. Ako želiš i ti, eto ja ću ti ga za rođendan poželjeti.  lol!

U ovom Cukuru mi se prvi put sviđa kao muškarac, nekako je lepo sazreo. Kao Mete mi je još bio klinac, u Icerdeu ni na šta nije ličio sa onom odvratnom kosom. Znam da ga ne voliš, ali moram da ga pohvalim kao glumca, od samog početka sam ga primetila i bio mi je odličan, a vremenom mi nije promenio mišljenje.
Nekako nije imao skokove kao Caga, ali ide tim nekim svojim nivoom. I stvarno je u stanju da pokida.
Ali neka hvala, već mi je pun kupleraj raznih nacija. lol!

Poncha ::
Znači, ovako je Bonadarenkova izgledala u prvom razredu. Mnogo slatko dijete.

Prestani to da mi radiš, prestaću da ga gledam kao muškarca. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun May 12, 2019 7:43 pm

Mrs BugeVuge ::
Gledam mu ove storije i sva sam ovakva :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: . Tek sam posle desetog ponavljanja (čitaj kad sam prestala da gledam samo u njega) skapirala da je poenta što je kupio novog psa (ovu belu) i da je stari ljubimac ljubomoran na novu milljenicu, a njemu je to tako smešno i slatko. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Znači ovaj mali je presladak. Je li to ovaj?

Uglavnom, taman sam htjela reći gdje mu je žena kad on leži sa psima, a ne s njom? lol! Ali onda sam vidjela što si dole napisala.

Oh be, kume, dobro mi došao. :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Markova reakcija kao moja. lol!

Ja sam onako. Prije mi je nekako bilo da je Božo baš za svećenika, ali sad mi nekako, kako su ovu priču otpetljavali, došlo nekako logično.
Ali Marko sretniji od bilo koga drugoga. Ali kako je rekao, zanima me živo cijela scena i ova rečenica koju je izgovorio.

A Luka se vratio sa svojim humorom.

Mrs BugeVuge ::
Lajkam ovu ekipicu što se privatno druži. :cereeeeek:
Sad mi je još draža serija, jer znaš da ja volim da vidim kad se ekipa druži i van seta.

Znam ja da ti to voliš.
Druži se, pa vidiš. Vidiš da je i Radić s mladosti.  <3 Mislim da su ovdje slavili nekome rođendan, ali čini se da se zbilja dobro druže. A to se osjeti i na setu i među glumcima.

Mrs BugeVuge ::
Bacila sam pogled nešto malo na njegov profil, rekla bih da su mu najdraži likovi sa ove slike. Što i nije čudno jer najviše scena ima sa njima.

Pa logično je kad s njima ima i najviše scena. Mada dobar je i s ovim što glumi Antu.

Mrs BugeVuge ::
Hoću Juričića i ovu što glumi Željku u nekoj novoj hrvatskoj seriji kao glavni par. :cereeeeek:
Gledala bih i da je najveća glupost.

Imat ćeš ti njih još i ovdje prilike gledati.
https://www.instagram.com/p/Bwr3JNsnjhw/

Mrs BugeVuge ::
Sanjala sam noćas sebe kako predajem deci, a onda odjednom ja u srednjoj školi u koju sam išla dolazim na čas da predajem, kad tamo sve moji drugari iz odeljenja u školskim klupama. Kao kad u školi kasniš na čas, ali se ovaj odigrava bez tebe. I kao da se samo za mene škola završila, a oni su još tu. Šta misliš da to može da znači? mislilac Pošto nije prvi put da sanjam taj san.

Namam pojma što bi to moglo značiti. Nedostaje li ti tko? Događalo mi se da sanjam neke iz srednje i to u nekim čudnim kombinacijama, ali smo svi bili učenici.

Mrs BugeVuge ::
smeh
To je bilo nešto drugo, Pavel me je toliko zaludeo da nisam mogla da se kontrolišem, a i ne kajem se jer su scene nekako isto eksplicitne, ali prikladnije. Tj, nisu prikladnije, nego su nekako normalnije.. Uh, ne umem ni da se izrazim. smeh

smeh
A očito te i ovaj uzdrmao.

Hm... Razlika je u ...

Mrs BugeVuge ::
Počeo sa diskusijama o serijama, kao on ti gledao Mažora (kakvo jeftino muvanje lol! ), posle se ispostavilo da imamo neke zajedničke teme, da bi mi na kraju poklonio knjigu na ruskom. S obzirom na to da dugo nisam bila u vezi, a i dosadilo mi je da ja osvajam, možda ga i pustim da me smuva, videćemo. Ako ništa drugo, iskoristiću da preko njega odem u Moskvu i dođem do Pavela, a dalje lagano. lol!

Kako on zna da si ti odgledala Mažora?!  lol!

Pametna taktika toga lika. On je njoj poklonio knjigu na ruskom!

Mrs BugeVuge ::
Pa bravo Ponchita, svaka čast. Još kad bi to tvoje interesovanje bilo za Ataturka kao istorijsku ličnost, a ne kao Caginu omiljenu ličnost. :P

Pa ti puno tražiš. Pih... Pa ako je Cagi on pojam, onda je red da se s tim pobliže upoznam kad imam priliku. Činjenica je da je postojao interes da upoznam Ataturka.  
A i. Ovo mi je ionako najdraža misao - klikni. Mislim da sam ti to već prije stavljala.

Mrs BugeVuge ::
Šalu na stranu, šta te je najviše impresioniralo? I ima li ta emisija na netu da se pogleda?

Dosta toga, recimo kako je i zašto primijetio da su žene u teškom položaju, kako mu je zapad općenito bio uzor, Latifina uloga, reforma pisma (!) i dvije funkcije toga, pa čak i da ga danas neki nazivaju pijanicom. A i ovo što sam znala otprije mi je isto zanimljivo. Uglavnom, zanimljiv čovjek.

Ima, evo sam potražila za tebe - Atatürk - Otac moderne Turske ( Dokumentarni film )

Mrs BugeVuge ::
Utoliko gore. smeh

Bio je, baš kao i sada, predivno stvorenje, koji bez obzira na frizuru i kapu izgleda  naklon.  

Mrs BugeVuge ::

smeh  smeh  smeh
Sara i ja smo oduvek imale zajedničku ludu stranu kad su Turci u pitanju, ali istina da joj to manjka kad su Rusi u pitanju. lol! Zato tu imam tebe. lol!

Ma samo vi nastavite to jednoumlje. Ja sam ionako kartica za Ruse.  lol! Čak i kuma Rusa dobila.

Mrs BugeVuge ::
smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
Ne znam koja mi je rečenica smešnija od koje.

Ili tužnija.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Definitivno će biti venčanja, lepo sam ja rekla. :cereeeeek:

Bravo ti. Ali ti si navijala za Luku, ako se ne varam, jedno vrijeme.  lol!

Mrs BugeVuge ::
I meni je išla na živce. Imam osećaj da se polako vraćaju na početak, prvo su Petra i Marko raskinuli, a sad i Alma i Krešo. Kao da opet idu na Petra&Krešo...
Btw, ta scena kad su Petra i Marko raskinuli mi je... tuzni

Ja koja nisam sad neki veliki Marko-Petra fan su mi se napunile oči suzama. A recimo kad je Alma ostavila Krešu ništa.  ne znam

Mrs BugeVuge ::
A kako je pre bilo?

Paaaaa... Možda je bilo - Krešo najdraži, Božo pa Marko.

Ali Marko mi se u drugom dijelu serije, nakon onih početnih gluposti kad je izigravao silu i koristio se policijom da vraća ovo što nisu policijske stvari, zbilja popravio i pokazao da je ljudina... Tako, Juričić sve opušteniji, Marko baci koju foru više, lijepo se oblači... Ima ima taj šarm.
Ali mi je i Božo faca.  :cereeeeek: Božo mi je trenutno glavni.

Mrs BugeVuge ::
Evo nećeš mi verovati, ali tek sad provaljujem da je GQ. Života mi nisam namerno. lol! Meni taj GQ nije tako bitan faktor.
Nego je to jedini klip u kom se čuje kako gospodin govori ruski, s obzirom da jedino tu govori na ruskom, svuda je na srpskom. lol!

Aj dobro, vjerovat ću ti jer vidim da je ovaj s ruskim kao i Sara nekad davno kad ga je učila.

Zašto gospodin?  lol!

Mrs BugeVuge ::
Sa Agatom sam jedno vreme počela da se mirim ali je kratko trajalo, sad mi opet ide na živce.

Kriza je za Pavelom, kako nije. Znaš kako mi se samo gleda Mažor. suze Naletela sam na yt na ova dva klipa, tako me vuku da gledam seriju, a tako ne mogu. suze

Htjela sam ti odgovoriti da si se očito pomirila s njom dok si bila odsutna od ruskog svijeta i dok si se zabavljala s domaćima, ali... I htjela sam preskočiti gledanje videa. Mislila sam da mi samo stavljaš nešto da znam što te povuklo Pavelu opet... Kad ono pročitaj ispod njih....

Mrs BugeVuge ::
Uzgred, koji ti je bolji? Ja ne mogu da odlučim.

I sad ne mogu preskočiti. smeh Pogledala sam. I znaš što? Mislim da mi je malo nedostajao Pavel.

Ovako - ipak ću se odlučiti za prvi. Dulji je, a ukupno imam osjećaj da je manje ove Kaće bilo u njemu. Onda, odlično su scene uklopljenje. Odlične su i u drugom, ali zbog ovog montiranog da imamo 2 u 1 mi se onda malo kvari nit. Znam da je to baš zato i osmišljeno, ali draže mi je vidjeti Pavela onako lijepo i čisto, a ne da u pozadini stoji onaj Danja ili kako mu već ime... Valjda si shvatila.

Mrs BugeVuge ::
Ta mu je scena samo dobro došla. lol!
Jel' ti nisi pogledala onu drugu scenu što sam ti dodala?

A je li? To kao bonus.  smeh

Ja sam otvorila sve što si stavila. Prvu sam pogledala više nego ovu drugu.  lol! Mislila sam da je i to dovoljno za upoznavanje. A čini mi se da je na toj prvoj pisalo da je 3. epizoda. A reče da ovu seriju nisu počela pratiti zbog njega pa sam kontala da te tek tada kupio.

Mrs BugeVuge ::
??? Ok...

Ništa vezano za tebe.

Mrs BugeVuge ::
Bila sam mu na instagramu, videla sam sve.
Jel' on pravoslavac? Pitam zbog jedne objave.

Ne znam zbog koje, ali nije.

Mrs BugeVuge ::
Navika, šta ćeš. lol!

Je, najlakše je tako.  smeh Poncha kriva za sve.
A znaš da sam nekidan čitala neki članak da je najbolje za vezu ako ste istog godišta ili s godinom dana razlike? Vala, nisam nigdje pročitala tko treba biti stariji.  lol! I sad kad ja uvijek zapnem za mlađeg sam odmah kriva što i ti bacila oko na mlađeg. Hajde da je i mlađi, ali on ti skoro pa generacija.

Mrs BugeVuge ::
Mislim da su Rusi prvi napisali, jer se pojavio prvo kod njih (bar da ja znam). Kapiram da su vaši posle samo prepisali, a ako je tako onda bi valjda prepisali od onih koji imaju tačnu informaciju.
Mada je i meni čudno što se ne poklapa i kao, trebalo bi da je naše tačno.

I ti to sama još nisi otkrila? Možda Rusi šire dezinformacije.

Mrs BugeVuge ::
U ovom Cukuru mi se prvi put sviđa kao muškarac, nekako je lepo sazreo. Kao Mete mi je još bio klinac, u Icerdeu ni na šta nije ličio sa onom odvratnom kosom. Znam da ga ne voliš, ali moram da ga pohvalim kao glumca, od samog početka sam ga primetila i bio mi je odličan, a vremenom mi nije promenio mišljenje.
Nekako nije imao skokove kao Caga, ali ide tim nekim svojim nivoom. I stvarno je u stanju da pokida.

Pa dobro, kumo, pa zar ti ne znaš da ja ne volim glumiti da mi je netko drag više no što jest? I da se ne volim baš baviti njima i da to prepuštam onima koji ih vole. Ali, kad me već povlačiš za jezik.  smeh Meni je Aras, od svega u čemu sam ga god gledala, onako bio baš moćan u Iceredu u zadnjoj epizodi kad sav sređen dođe na Sarpovu dodjelu i one naočale kad skine. Ono kad se pojavi Coskun kojeg vode u zatvor. Eto. Priznajem da mi je tu izgledao moćno, a ostalom ne bih.
Glumu mu ne osporavam jer glumac jest. Neće me baš toliko taknuti, ama to je druga stvar...

Mrs BugeVuge ::
Ali neka hvala, već mi je pun kupleraj raznih nacija. lol!

Iyi misin sen? Ne oldu sana? Otkad ti odbijaš nekog tko ti se sviđa bez obzira koje nacije bio?  lol! Ili je to zato što je Aras mlađi? Mogla si naći neko bolje objašnjenje.  :P  

Mrs BugeVuge ::
Prestani to da mi radiš, prestaću da ga gledam kao muškarca. lol! smeh

Ups.

Ali, na kraju krajeva, ja ništa ne gubim ako ga ti prestaneš gledati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun May 12, 2019 8:30 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun May 12, 2019 10:35 pm

Poncha ::
Znači ovaj mali je presladak. Je li to ovaj?

Mislim da jeste. Primetila sam da su ti psi u poslednje vreme dosta popularni.
Ali meni je hit kako su njemu smešni oboje i kako ovaj veliki reaguje na nju. smeh :cereeeeek: A i ona je vala dosadna. smeh :cereeeeek:

Poncha ::

Uglavnom, taman sam htjela reći gdje mu je žena kad on leži sa psima, a ne s njom? lol! Ali onda sam vidjela što si dole napisala.

Allah Allah zar je bitno gde je, nek' ide gde god hoće što se mene tiče samo ja da je ne gledam. Umesto da se zahvališ nebesima što je snimio video u krevetu bez nje, ti se brineš gde je ona. lol!

Poncha ::
Oh be, kume, dobro mi došao. :cereeeeek:

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

Ja sam onako. Prije mi je nekako bilo da je Božo baš za svećenika, ali sad mi nekako, kako su ovu priču otpetljavali, došlo nekako logično.
Ali Marko sretniji od bilo koga drugoga. Ali kako je rekao, zanima me živo cijela scena i ova rečenica koju je izgovorio.

Da, ali sve je vodilo ka tome. Meni je isto bilo svejedno.
I mene zanima cela scena. Još kad im se priključi i Tomo, pa tek će to biti lumperajka. lol!

Poncha ::
A Luka se vratio sa svojim humorom.

I to jedva čekam. :cereeeeek:

Poncha ::
Znam ja da ti to voliš.
Druži se, pa vidiš. Vidiš da je i Radić s mladosti.  <3 Mislim da su ovdje slavili nekome rođendan, ali čini se da se zbilja dobro druže. A to se osjeti i na setu i među glumcima.

:cereeeeek:

Poncha ::
Imat ćeš ti njih još i ovdje prilike gledati.
https://www.instagram.com/p/Bwr3JNsnjhw/

Što je dobra ova slika. :cereeeeek:

Poncha ::
Namam pojma što bi to moglo značiti. Nedostaje li ti tko? Događalo mi se da sanjam neke iz srednje i to u nekim čudnim kombinacijama, ali smo svi bili učenici.

Izgleda, a da toga nisam ni bila svesna...

Poncha ::

smeh
A očito te i ovaj uzdrmao.

Večeras nova epizoda DS, hoćeš live prenos? lol!

Poncha ::
Hm... Razlika je u ...

Upravo to, razumemo se. lol!

Poncha ::
Kako on zna da si ti odgledala Mažora?!  lol!

Pametna taktika toga lika. On je njoj poklonio knjigu na ruskom!

Pobogu, od kad sam počela da gledam Mažora, o njemu zna svako u mom okruženju. smeh Samo se njemu onakav kraj uopšte nije dopao, jbg previše je normalan za mene. lol!

Poncha ::

Pa ti puno tražiš. Pih... Pa ako je Cagi on pojam, onda je red da se s tim pobliže upoznam kad imam priliku. Činjenica je da je postojao interes da upoznam Ataturka.  
A i. Ovo mi je ionako najdraža misao - klikni. Mislim da sam ti to već prije stavljala.

Istina, postavljala si mi ovo.

Poncha ::

Dosta toga, recimo kako je i zašto primijetio da su žene u teškom položaju, kako mu je zapad općenito bio uzor, Latifina uloga, reforma pisma (!) i dvije funkcije toga, pa čak i da ga danas neki nazivaju pijanicom. A i ovo što sam znala otprije mi je isto zanimljivo. Uglavnom, zanimljiv čovjek.

Jako zanimljiv, istina. I ajmo sad jednu poveznicu Rusa i Turaka - meni su on i Petar I dosta slični. lol!

Generalno je šteta što je istorija Turske zapostavljena posle raspada Osmanlijskog carstva. Mislim po školama, od trenutka kada počinju da slabe i povlače se sa Balkana, prestaju ikakve informacije vezane za njih. A baš je Ataturk recimo vredan spomena.
Mada ništa čudno za program koji apsolutno zapostavlja istoriju azijskih civilizacija u korist evropskih. Pritom nemam ništa protiv evropskih, nego mi je krivo što to nekako nije ujednačeno. Kao i za književnost, mislim da bi mnogo kvalitetniji program bio kad bi se odvojila svetska od nacionalne i svaka zasebno učile za sebe. Tako isto i istorija. Jer ovako je previše sve suzbijeno, dosta događaja i ličnosti nepravedno zapostavljeno, a gubi se vreme recimo na istoriju umetnosti, koja bi komotno mogla da se radi na časovima likovnog. Da ne govorim o tome da današnje klince apsolutno zabole uvo kakva je bila arhitektura srednjovekovne Vizantije. Nije ih mnogo briga ni za Ataturka, ali o Ataturku im je ipak važnije da znaju nešto. lol!

Poncha ::

Ima, evo sam potražila za tebe - Atatürk - Otac moderne Turske ( Dokumentarni film )

Sagol, canim. kisic

Poncha ::
Ma samo vi nastavite to jednoumlje. Ja sam ionako kartica za Ruse.  lol! Čak i kuma Rusa dobila.

volimte

Poncha ::
Bravo ti. Ali ti si navijala za Luku, ako se ne varam, jedno vrijeme.  lol!

Jesam, al' kad od njih nema ništa. Ne znam ni što su imali onih par zajedničkih scena koje su delovale kao neki nagoveštaj.

Poncha ::

Ja koja nisam sad neki veliki Marko-Petra fan su mi se napunile oči suzama. A recimo kad je Alma ostavila Krešu ništa.  ne znam

Drago mi je da si ovo rekla, jer je i mene scena pogodila. A sad znači i da je stvarno bila emotivna.
Alma i Krešo su smorili već par epizoda unazad. U jednom trenutku sam se upitala gde je nestala ona silna hemija... ne znam

Poncha ::

Ali Marko mi se u drugom dijelu serije, nakon onih početnih gluposti kad je izigravao silu i koristio se policijom da vraća ovo što nisu policijske stvari, zbilja popravio i pokazao da je ljudina... Tako, Juričić sve opušteniji, Marko baci koju foru više, lijepo se oblači... Ima ima taj šarm.
Ali mi je i Božo faca.  :cereeeeek: Božo mi je trenutno glavni.

Meni je Marko i dalje najdraži, a Božo i Krešo su mi tu negde.

Poncha ::
Aj dobro, vjerovat ću ti jer vidim da je ovaj s ruskim kao i Sara nekad davno kad ga je učila.

Bukvalno. smeh naklon smeh

Poncha ::

Zašto gospodin?  lol!

Onako sam to rekla, bez nekog posebnog razloga. lol!

Poncha ::
Htjela sam ti odgovoriti da si se očito pomirila s njom dok si bila odsutna od ruskog svijeta i dok si se zabavljala s domaćima, ali... I htjela sam preskočiti gledanje videa. Mislila sam da mi samo stavljaš nešto da znam što te povuklo Pavelu opet... Kad ono pročitaj ispod njih....

smeh smeh smeh

Poncha ::
I sad ne mogu preskočiti. smeh Pogledala sam. I znaš što? Mislim da mi je malo nedostajao Pavel.

I tebi??? :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ja sam provalila koliko mi je nedostajao tek kad sam počela da gledam VMLj. Nemam pojma kojom logikom. smeh

Poncha ::
Ovako - ipak ću se odlučiti za prvi. Dulji je, a ukupno imam osjećaj da je manje ove Kaće bilo u njemu. Onda, odlično su scene uklopljenje. Odlične su i u drugom, ali zbog ovog montiranog da imamo 2 u 1 mi se onda malo kvari nit. Znam da je to baš zato i osmišljeno, ali draže mi je vidjeti Pavela onako lijepo i čisto, a ne da u pozadini stoji onaj Danja ili kako mu već ime... Valjda si shvatila.

Sviđa mi se komentar.
I meni su nedostajali tvoji komentari vezani za njega. :cereeeeek:

Poncha ::
A je li? To kao bonus.  smeh

Ja sam otvorila sve što si stavila. Prvu sam pogledala više nego ovu drugu.  lol! Mislila sam da je i to dovoljno za upoznavanje. A čini mi se da je na toj prvoj pisalo da je 3. epizoda. A reče da ovu seriju nisu počela pratiti zbog njega pa sam kontala da te tek tada kupio.

Pa manje je blamantna od ove prve, pa rek'o ako si i nju odgledala da mi bude lakše, nekako ćeš normalniji utisak o čoveku da stekneš. lol!

Istina, nisam počela zbog njega da pratim, ali privukao me je odmah. Možda je bilo bolje prvu scenu prve epizode da sam ti dala da gledaš, nego ovo iz treće. smeh

Poncha ::
Ne znam zbog koje, ali nije.

Evo zbog ove. Ali nebitno svakako, bezveze sam pitala.
https://www.instagram.com/p/Bwz82rLlH0e/

Poncha ::

Je, najlakše je tako.  smeh Poncha kriva za sve.
A znaš da sam nekidan čitala neki članak da je najbolje za vezu ako ste istog godišta ili s godinom dana razlike? Vala, nisam nigdje pročitala tko treba biti stariji.  lol! I sad kad ja uvijek zapnem za mlađeg sam odmah kriva što i ti bacila oko na mlađeg. Hajde da je i mlađi, ali on ti skoro pa generacija.

Ozbiljno?! wow
Vidiš, nije ti loša ta teorija, pogotovo što sam posebne veze imala sa onima koji su godinu dana stariji od mene, a jedan je bio i godinu dana mlađi. Ali samo jedan i nemoj sad za ovo da se hvataš. To je bio izuzetak i svakako je neslavno prošlo. lol!

Poncha ::

I ti to sama još nisi otkrila? Možda Rusi šire dezinformacije.

Rekoh ti, čekam leto. smeh

Poncha ::

Pa dobro, kumo, pa zar ti ne znaš da ja ne volim glumiti da mi je netko drag više no što jest? I da se ne volim baš baviti njima i da to prepuštam onima koji ih vole. Ali, kad me već povlačiš za jezik.  smeh Meni je Aras, od svega u čemu sam ga god gledala, onako bio baš moćan u Iceredu u zadnjoj epizodi kad sav sređen dođe na Sarpovu dodjelu i one naočale kad skine. Ono kad se pojavi Coskun kojeg vode u zatvor. Eto. Priznajem da mi je tu izgledao moćno, a ostalom ne bih.
Glumu mu ne osporavam jer glumac jest. Neće me baš toliko taknuti, ama to je druga stvar...

Sori, samo sam morala da prokomentarišem, kad smo već bile kod njega. smeh
Tu scenu u Icerdeu moguće da nisam ni odgledala do kraja čim je se ne sećam, jer sam se razbesnela kad sam videla poslednju happy scenu.

Poncha ::
Iyi misin sen? Ne oldu sana? Otkad ti odbijaš nekog tko ti se sviđa bez obzira koje nacije bio?  lol! Ili je to zato što je Aras mlađi? Mogla si naći neko bolje objašnjenje.  :P  

Iyim, ali nisam luda za Arasom i nije mi još on potreban. lol! A verujem i da ima devojku neku, čim je počeo da mi se dopada. lol!
A to sa nacijom sam onako bezveze napisala, jer stvarno imam šarenolik harem. lol!

Ja sam zaboravila da je Aras mlađi. mislilac Koje beše godište?

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun May 12, 2019 10:38 pm

Poncha ::
Inače, pozabavi se malo ovim: https://www.instagram.com/100mostbeautifullist/?hl=hr

Što? Mislim da si mi ovo već postavljala, sećam se da je isto bila neka lista sa gomilom ovih kosookih.
Glupa im je lista, od Turaka samo Caga, Kivo i Bursin (videh negde i Buraka), a od Rusa samo Kozlovski. Mislim, ok, dobre su izabrali, ali gde su Pavel i Stas moliću lepo? durica Kivo i Burak na prvim mestima od pozadi. durica Bitno da Korejaca ima u svakoj objavi. durica Nisam rasista, ali postaću.

Ono što mi se dopalo je da od Amera vidim Lea i Jessi-ya Wiliamsa. :cereeeeek:
Ali opet mi je nekako mršava lista, a sve na uštrb Korejaca. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun May 12, 2019 10:39 pm

Sparks je odgovorila - Divni su bili Miran i Reyyan u ovoj epizodi. On je bas voli. ❤

Jednom joj je zapretio razvodom jer je bila losa prema Reyyan. On jos nije saznao da je ona rejla Reyyan da je Miran njen muz. Pretpostavljam da ce kad sazna da ozbiljnije razmisli o razvodu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: