Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Sara Ulusoy
6 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 8:52 am

A baš sam mislila evo mi serije koju mogu gledati bez onog što je pjesnik htio reći.lol! (Što mi u 90% slučajeva ide na živce. )
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 8:54 am

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 8:56 am

Poncha ::
Hoćeš reći da ja stvarno mogu biti objektivna kad pišem o ovako nečemu?  wow

U svakom slučaju znam da si tad bila. lol!

Poncha ::

Smijem li se samo nasmijati i ne napisati nikakav komentar?

Ili da dodam da su u moje vrijeme (ne nisam stara  smeh ) pravila na forumu bila daleko stroža i moderatori jako ozbiljni.

Jel' ovo nešto na moj račun? lol! Ali što bi bilo, nisam ja njima moderator. mislilac

Nisam se ovaj put nasmejala na komentar, jer su stvarno u naše vreme pravila na forumu bila daleko stroža. Zamisli još kako je meni bilo kad sam došla na hr.forum posle ane gde si mogao da se nalupetavaš na temi koliko hoćeš i dođem tamo na Cansuinu temu, okačim sliku većeg formata i popijem kaznu. smeh

Poncha ::

Pa nisu ništa krivo napisale u ovom slučaju. Po neslužbenim informacijama se smatra da Ayce neće biti u 3. i 4. sezoni.
Prvo, Sara i ja, smo još za vrijeme snimanja utvrdile da je Leyla umrla i da je snimljena njena smrt tamo u Rivi. Ali onda smo vidjele da je oživljena već u prvoj sezoni pa smo ostale ni ovamo ni tamo... Jer, pitanje je koliko se puta nekoga može oživjeti.
Ali je Birsen nekome bila odgovorila, kad je rekla za treću sezonu i kad si ti pitala tko je Biresn  lol!, da Ayce nema u pregovorima za te sezone. Prokopaj malo pa nađi njen odgovor.

A što smo onda mi ovde razglabali da li će biti sa Zeynep ili Leylom? lol!

Ne kapiram što su je onda oživeli na kraju, ako će svakako da umre. ne znam Ili je ono bio njen san pred smrt, kad se ruši sve dok ovi vaskrsavaju... Ne znam, ništa ne kapiram. Ako tebe oživi besmrtni, onda valjda i ti postaješ besmrtna, ili svejedno umireš?

Poncha ::
Meni moj završava, tebi tvoj show počinje. tuzni

Prošlo mi je odmah kroz glavu. Kao što si ti počela da gledaš Marka kad sam ja završila Mažora. <3

Poncha ::
Je li vam to došao on?

Naša je bila kod Erde u posjeti i nije mene vodila. A baš je mogla mene povesti kod Cage. lol! Ili njega povesti sa sobom kad se bude vraćala.

Danas dolazi, ne smem ni da zamislim kolaps u gradu, još nisam izašla iz kuće.
Pa stvarno su neuviđajni, kako su tako površni, umesto da spajaju zemlje na pravi način oni ništa ne misle. lol!

Poncha ::
Mislim da nisam jednostavno ni raspoložena za traženje dubljeg smisla i skrivenih poruka. Ne da mi se. A i serija me nije toliko kupila.

Ali sad kad budem gledala neću se moći oduprijeti ovome da gledam kako se Hakan bori protiv "Europe". Zbog njih. facepalm

To je to, kad te serija ne kupi džabe svih skrivenih motiva, poruka i ostalog. Znam po sebi. Dok nekom najbanalnijem trešu mogu da nađem smisao, samo ako me kupi. lol!

Ahahahahhahah smeh

Poncha ::
A baš sam mislila evo mi serije koju mogu gledati bez onog što je pjesnik htio reći.lol! (Što mi u 90% slučajeva ide na živce. )

Dobro, nema dubljih analiza Protectora. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 8:57 am

Jao Sinemka ljubav moja. trepko smeh
Meni je samo čudno nju da zamislim u ovako nečem, ja nju pamtim samo u RK. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 9:09 am

Poncha ::
Ako sam nešto krivo rekla, ja se duboko ispričavam. lol!

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Nisam, ali da.  smeh

Eto. smeh

Poncha ::
Ne znam ni ja.  lol! Izgleda da te više dekoncentira Pavel od Sokola.

Izgleda. :cereeeeek:

Poncha ::
Pa zapravo, da. Između male i malog, mali više liči na nju. Ali ima tatin osmijeh.

:cereeeeek:

Poncha ::
Ispričavam se, damo u PMS-u. Nadam se da je barem sve slatko što imaš u kući plus kuhano vino popravilo raspoloženje.  lol!

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
A i to što kažeš. Ali bar smo ih mogli držati po strani. lol!

Ćuti, vidiš da sam ih prizvala, kud dan da mi počne sa njima. smeh

Poncha ::

Nekad i točkice mnogo kažu.

Podsetila si me na Mažora sad. <3

Poncha ::

smeh Imaš sreće onda što nema vremena.

smeh  smeh  smeh  

Poncha ::
A to. Ja već mislila nešto drugo da je u pitanju.
Kume, za to se ne trebaš brinuti. Ja ionako kažem iz zezancije, ova tvoja ga ne bi pogledala nikad pored tebe i tvoja tri Rusa. lol! Plus, ovaj je slobodan, a znaš koliko je to njoj neprimamljivo. Čak ni more ne bi pomoglo.

smeh naklon  smeh  naklon  smeh  naklon

Poncha ::
tuzni

Što sam te sad rastužila? tuzni

Poncha ::
Je, još se uguši pa da ja budem kriva.  lol!

A Ponchaaa smeh  

Poncha ::
Može.  lol!

Čak i Maks?  lol!


Aj mi ga nađi onda, ja ga nisam našla. lol! Nisam ga našla ni među ovim svim glumcima, a kamoli među običnim svetom. smeh
Što, šta fali Maksu? lol! On je baš lep u faci, mislim ima lepo lice.

Poncha ::
Je, ali Agata je ionako jedini problem.

Zapravo ne znam šta je gore, kad imaš zmijarnik oko sebe kao sa Stasom što je bilo (Julija, Irina, Aurika), ili kad imaš jednu zmiju, ali onu otrovnicu. lol!

Poncha ::
Da, samo ti Pavel ne podržava te slobodne odnose. Samo kažem. lol!

Znam, zato ću da švrljam dok se ne razvede od Agate, a onda ćemo  PavelAnđa

Poncha ::
sramezljivko  sramezljivko  sramezljivko  sramezljivko
I onda ti mene nešto kažeš i pitaš me zašto mi je neugodno, i svašta nešto. Eto zašto.

Toliko mi izgleda mlado da se osjećam grozno išta komentirati i promisliti uopće, a kamoli se šaliti s njim. Kad je kao beba.

Izvini. smeh  smeh  smeh
Ajde šta se toliko brineš, sve je za ljude. lol! On je zato emocionalno i psihički zreliji.

Poncha ::

Vidiš, ja uopće ne znam koje se prve scene sjetim kad su njih dvoje u pitanju.  mislilac

Što? Baš čudno.

Poncha ::

E sad... Htjela bih ti odgovoriti da upravo tako. Ali... Emira mrvicu više.  :cereeeeek:
Ali da, volim i Yamana, samo na nešto drugačiji način. Kad sam gledala paralelno AFK i Medcezir obojicu sam ih voljela samo na drugačiji način.

Kad si ti gledala paralelno MC i AFK? mislilac

Poncha ::
Tko će mi se odlučiti...  facepalm

Pa gledaj i sad paralelno, to ti je možda i najbolje.

Poncha ::
Eto vidiš, jesam. smeh Izgleda da Agatu ponešto i razumijem. smeh
Ili razumijem ono što ne bih trebala. lol!

Ali vidim i ti se sjećaš što je govorila. :P
Nemoj ti ovu seriju gledati osim ako ne popiješ štogod za smirenje.  lol!

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
Kako da se ne sećam, a gledala sam reportažu pre mesec i po dana. Srećni su njihovi fanovi, mislim na zajedničke. Stalno glume zajedno, zahvaljujući Agati ih redovno možeš i privatno videti zajedno, kako funckionišu, kako se i dalje vole... Jer realno, oni jako lepo funkcionišu zajedno, eto jedan od retkih primera koji pokazuje da brak nekad i ne ubije ljubav.

A meni ostaje da ako se ikad odlučim na gledanje ZŠ popijem nešto za smirenje, pa me ti onda nagovaraj da to gledam. lol!

Poncha ::
Onaj gdje je Liza pjevala.

Jel' si virkala? lol!

Poncha ::
Nego. Večeras se snima zadnja A strana.  tuzni
Gotovo mi je, nema više A strane. Kad voditelj ovako napiše onda je to to. Skužila sam i po nekim drugim objavama da bi ovo mogao biti baš kraj. Ali sam se ipak nekako nadala da će biti i dalje.  tuzni
Ok, razumijem da su istrošili sve pjesme, ali mi nekako i žao. Dosta ove mladosti (nemoj me sad opet da sam starica  lol! ) se oprašta slikama i pričama.  :cereeeeek:

Uopšte nema više? molimmmm Kao - gotovo zauvek, ne prave pauzu po sezonama?
Baš mi je žao. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 9:13 am

Mrs BugeVuge ::
U svakom slučaju znam da si tad bila. lol!

Kad, u vrijeme Medcezira? smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Ja nikog, pa ni Cagu (tu se povučem smeh ), nisam branila kao Yamana. Zlato moje. :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Jel' ovo nešto na moj račun? lol! Ali što bi bilo, nisam ja njima moderator. mislilac

Ne, apsolutno ne ništa na tvoj račun samo na komentar na koji nije potreba nikakav komentar.

Mrs BugeVuge ::
Nisam se ovaj put nasmejala na komentar, jer su stvarno u naše vreme pravila na forumu bila daleko stroža. Zamisli još kako je meni bilo kad sam došla na hr.forum posle ane gde si mogao da se nalupetavaš na temi koliko hoćeš i dođem tamo na Cansuinu temu, okačim sliku većeg formata i popijem kaznu. smeh

Zato i kažem. Da je to bilo u vrijeme kad sam ja aktivno pisala, ovo bi se kažnjavalo jer na temi o seriji bi se isključivo komentiralo o seriji. Nikakav privatni život, falan filan i druge gluposti. Bio je to strogo određen forum.

Mrs BugeVuge ::
A što smo onda mi ovde razglabali da li će biti sa Zeynep ili Leylom? lol!

Ne kapiram što su je onda oživeli na kraju, ako će svakako da umre. ne znam Ili je ono bio njen san pred smrt, kad se ruši sve dok ovi vaskrsavaju... Ne znam, ništa ne kapiram. Ako tebe oživi besmrtni, onda valjda i ti postaješ besmrtna, ili svejedno umireš?

Pa baš smo zato i razglabale. smeh Ja sam u jednom trenutku rekla i da će možda završiti sa Zeynep. lol!
A ni ne znamo koliko se puta netko može oživiti. Zato ja ovakve serije hic ne volim.
Pa oživjeli su je jer tko zna što nam sve spremaju i drugoj sezoni. Čini mi se da će Leyla biti bitna u drugoj sezoni. Možda čak i bitniju ulogu imati nego u prvoj.

Mrs BugeVuge ::
Prošlo mi je odmah kroz glavu. Kao što si ti počela da gledaš Marka kad sam ja završila Mažora. <3

wow Da. Onda kad tebi ovo završi (sezona, je li) možda ja opet negdje ugledam Marka. Možda i uživo. Kad već idemo ovako na par-nepar.

Mrs BugeVuge ::
Danas dolazi, ne smem ni da zamislim kolaps u gradu, još nisam izašla iz kuće.
Pa stvarno su neuviđajni, kako su tako površni, umesto da spajaju zemlje na pravi način oni ništa ne misle. lol!

Daj, zanima me Sarina rekacija kad od posla do kuće bude putovala dva dana. lol!

Stvarno jesu.

Mrs BugeVuge ::
To je to, kad te serija ne kupi džabe svih skrivenih motiva, poruka i ostalog. Znam po sebi. Dok nekom najbanalnijem trešu mogu da nađem smisao, samo ako me kupi. lol!

smeh Tako nekako.

Aha. Ja bih čak radije totalno se bavila svim ovim toliko površnim detaljima... Oblizivanjima, pokretima, vježbanju, Hakanovim avanturama i zgodama, hranjenju, piću, presvlačenju, hodanju, nogometu, suzama, osjećajima. Yani, ovome svakodnevnome.

Upravo to. Najveća glupost će mi imati smisla ako ja to hoću. lol!

Mislim, ima i ovo, samo mi se time ne da baviti. Kažem, nažalost, jer i ja mislim da ispod površine ima svega i to još zapakirano u SF.


Mrs BugeVuge ::
Ahahahahhahah smeh

Ona mi se još i smije. smeh durica Ti si stručnjak za ovo područje, mogla si dati koje logično objašnjenje i u onoj silnoj povijesti povući paralele. lol!

Mrs BugeVuge ::
Dobro, nema dubljih analiza Protectora. lol!

Što se mene tiče ako vi želite, slobodno. Samo nemojte očekivati od mene aktivno komentiranje na tu temu. lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 9:47 am

Mrs BugeVuge ::
Jao Sinemka ljubav moja. trepko smeh
Meni je samo čudno nju da zamislim u ovako nečem, ja nju pamtim samo u RK. lol!

Nije još potvrđeno. Ja se i dalje nadam da je ovo samo prvo od pustih nabrajanja. lol!

Mrs BugeVuge ::
Izgleda. :cereeeeek:

Znaš što to znači? wow

Mrs BugeVuge ::
Ćuti, vidiš da sam ih prizvala, kud dan da mi počne sa njima. smeh

smeh I opet sam ja kriva. facepalm
Stalno sam ja za nešto kriva. facepalm tuzni

Mrs BugeVuge ::
Podsetila si me na Mažora sad. <3

:cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Što sam te sad rastužila? tuzni

A podsjetila si me da bi Cagi bilo bolje da nisam toliko uz njega. lol! Možda bi Caga bio zadovoljniji ovim nekim drugačijim fanovima koji traže dublja značenja, znaju se šaliti, lupaju tagove do iznemoglosti kako bi ušao na sve neke glupe liste od mene (koja ga volim i kad on mene ne voli :P smeh )

Mrs BugeVuge ::
A Ponchaaa smeh

Molim?! lol! Što je? smeh

Mrs BugeVuge ::
Aj mi ga nađi onda, ja ga nisam našla. lol! Nisam ga našla ni među ovim svim glumcima, a kamoli među običnim svetom. smeh
Što, šta fali Maksu? lol! On je baš lep u faci, mislim ima lepo lice.

Pa valjda bih ga prvo sebi našla. lol! Možda da probaš otići u neku teretanu. :P Ako ti je do fizičkog.
A od glumaca i tim tako poznatima, meni Ibro ima stvarno vrh tijelo (kad ne pretjera i previše se nabilda) i baš mi je tip zgodan.
Ali nije u zgodnoći sve, kumo.

Pa meni Maks i nije nešto pretjerno lijep kad mi postaviš sliku. ne znam Zati i kažem da dobije tek sa šarmom kad ga gledaš u pokretu.

Mrs BugeVuge ::
Zapravo ne znam šta je gore, kad imaš zmijarnik oko sebe kao sa Stasom što je bilo (Julija, Irina, Aurika), ili kad imaš jednu zmiju, ali onu otrovnicu. lol!

Koja koja alegorija.

Mrs BugeVuge ::
Znam, zato ću da švrljam dok se ne razvede od Agate, a onda ćemo PavelAnđa

Nemoj sad da te (moj) kum čuje. lol!

Ne znam tko je gori, ja koja tobože uvaljujem ti jednog mladog ili ti koja svjesno švrljaš.

Mrs BugeVuge ::
Izvini. smeh smeh smeh
Ajde šta se toliko brineš, sve je za ljude. lol! On je zato emocionalno i psihički zreliji.

A evo, oprostit ću ti. Što ću od tebe? lol!

Uf be, canim. Sramota me. sramezljivko Ali mali mi je baš onako stidljivko .
Ako sad išta napišem djelovat će kao da se pravdam... Ali dečko je zbilja emocionalno i psihički zreliji od onoga koliko godina ima i kako izgleda (pa možda čak i od mene facepalm ).

Mrs BugeVuge ::
Što? Baš čudno.

Pa i meni je čudno. Da si me onako, odjednom, pitala scenu Yamire koju pamtim ne znam koju bih ti rekla na prvu. mislilac
I sad me to baš zanima. smeh Kad ovako počnem razmišaljati vjerojatno bih rekla onu iz Agve. smeh

Mrs BugeVuge ::
Kad si ti gledala paralelno MC i AFK? mislilac

Kako kad? Pa kad sam prvi put gledala jednu i drugu seriju. Ja sam paralelno gledala drugu sezonu AFK-a kad je išla kod mene na TV-u i Medcezir na internetu. I onda Medcezir samo nastavila nakon AFK-a. A i AFK sam znala reprizirati.

Mrs BugeVuge ::
Pa gledaj i sad paralelno, to ti je možda i najbolje.

Pa da mi samo u glavi budu Emir, Yaman, Caga, Marko. lol!
Možda ću tako, ali samo s klipovima.

Mrs BugeVuge ::
smeh smeh smeh smeh smeh
Kako da se ne sećam, a gledala sam reportažu pre mesec i po dana. Srećni su njihovi fanovi, mislim na zajedničke. Stalno glume zajedno, zahvaljujući Agati ih redovno možeš i privatno videti zajedno, kako funckionišu, kako se i dalje vole... Jer realno, oni jako lepo funkcionišu zajedno, eto jedan od retkih primera koji pokazuje da brak nekad i ne ubije ljubav.

A meni ostaje da ako se ikad odlučim na gledanje ZŠ popijem nešto za smirenje, pa me ti onda nagovaraj da to gledam. lol!

Je, njihovim fanovima je super.

Neću te više nagovarati. Meni je bilo dosta da vidim da su dobri bili. Nema potrebe da trljamo ranu sa solju.


Mrs BugeVuge ::
Jel' si virkala? lol!

Nisam. Samo ono kad ti predlože video pa ga puste par sekunda. lol!

Mrs BugeVuge ::
Uopšte nema više? molimmmm Kao - gotovo zauvek, ne prave pauzu po sezonama?
Baš mi je žao. tuzni

Da, izgleda da je stvarno gotovo. I da nije samo kraj sezone. Tako se bar zaključuje iz ovih njihovih riječi. tuzni I nema mi Marka više svaki tjedan.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 9:49 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 9:57 am

Ma da se ja vratim malo na Sinemku. Kad bi ona bila partnerica Cagi, koliko god ja znala da je njima to posao i da sve odrađuju profesionalno, ja se ne bih mogla oteti dojmu dok bih gledala da Caga ljubuje sa ženom svog nekog djetinjeg "uzora". lol! Kako će kasnije Kenanu pogledati u oči. lol! Baš bi me kasnije zanimalo Cagino ponašenje u prisustvu ovoga.
Isto kao što bi mi bilo pomalo neobično gledati Cagu i Tubu kad je ona u vezi s Umutom. ne znam
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 10:55 am

BugeVugova, evo ti zašto svi uzimaju da nema Ayce u seriji dalje.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 4-B0-EA448-A547-49-AE-83-A0-651-D39-C99389
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 11:02 am

Saro, ti slobodno preskoči čitati zadnje dvije strane. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 12:48 pm

Ne zelim da cujem ni P danas, ceo grad je u kolapsu. ljutko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 5:58 pm

smeh

Samo sam te čekala danas. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 6:00 pm

Saro, jesi li ti ovo znala/čitala?
https://sinefabrika.com/beren-saat-netflixin-ikinci-turk-dizisi-gobeklitepe-hikayesinde-yer-alacak/?fbclid=IwAR3lWP_kMOF3XORWKL3iBKr98OTD4N_qHMrb_tMP0b-qCRp23SRiOWQs-qo
Pa ovo nešto slično kao Protector. ne znam

Ja za ove koji imaju neku drugu seriju ne očekujem povratak u Protector u idućim sezonama. Ne znam zašto, ali ne očekujem.
http://www.ranini.tv/haber/35006/1/saygin-soysal-nobet-dizisinde-yuzbasi-roluyle-karsimiza-cikacak
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 6:11 pm

Bugevugova, vidi mi ga. Jedva čekam da otpjeva Oliverovu Vjeruj mi. :cereeeeek: Ma, Marko, vjerujem ti sve.  :cereeeeek:
Prvi dio, drugi dio ( e da hoćeš, Marko  stidljivko ) i da ne stavljam više od ove pjesme.
Gle ga ovdje. Ne znam zašto je on jedini podignut, ali i ja bih ga podignula na tron. naklon  smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 6:26 pm

Pa zapravo da je grad blokiran zbog Putina ne bi ni bio toliki problem, blokiran je iz nekih drugih razloga, zato sam i dobila nervni slom.

Znala sam samo da ce biti fantastika, ali nisam znala da ce opet biti nesto istorijsko. Mada se Protector desava u sadasnjosti, mozda ce ovo biti komplet u proslosti.

Pa i ja mislim da ti koji su gosti tipa Saygin, Burcin, Engin mozda nece biti u 3. i da ce biti samo glavna postava (bez Ayce) plus novi gosti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 6:27 pm

Ja baš volim kad se prisjete moga mede, bucka. :cereeeeek:


https://twitter.com/ShowTV/status/1085854242844205058
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Jan 17, 2019 6:30 pm

A onda ako nije zbog njega, to je druga stvar.

Da, ja kad sam ovo pročitala isto sam se iznenadila. Onda praktički tema tu negdje kao s Protectorom.

Tako se i meni čini. Da su Caga, Hazar i Okan i dalje, a novi dolaze.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyFri Jan 18, 2019 8:17 am

A evo i brojki za Protectora.  topić

https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/netflixs-you-track-40-million-viewers-1177025?utm_source=twitter

Sad... Ja po ovome ne znam je li to toliko wow ili nije  mislilac  (pogotovo u odnosu na druge serije), meni brojke ionako nisu toliko važne. A vidim po tome koliko svi ponosno objavljuju da bi to mogle biti dobre brojke.

http://www.ranini.tv/haber/35007/1/hakan-muhafiz-ilk-4-haftasinda-10-milyondan-fazla-izlendi

Plus koliko Caginih fanova uopće nije gledalo na Netflixu nego kad netko skine i negdje objavi. Tako da je ovo svakako odlično.

Uglavnom, Caga je zasluženi hit. I zbilja je doprio u svaki kutak svijeta. naklon :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyFri Jan 18, 2019 8:34 am

Bu arada, jučer sam glasovala za Protectora, a ove ostale sam isto popunila samo da dođem do kraja ankete.  lol!
Pa ako i vi želite možete. Neću vas tjerati ni nagovarati, plus ima "sto" kategorija i mislim da se treba sve po redu glasovati.
http://iekodulgecesi.com/anket/2/basla/
Mada, da budem iskrena, ove nagrade baš pretjerano mi ni ne znače.





I...
BugeVugova, a jutros kad sam vidjela da je Marko upratio ove, skužila odmah sam da je nešto u pitanu, otvorila stranicu i našla da postoji neki link za glasovanje pa poslala poruku. On je u kategoriji novi izvođač. (I to on uopće nije stavio da se može glasovati za njega  lol! ). Nemam baš običaj glasovati kad trebam potrošiti koju kunu, ali zbog i za Marka jesam. Poslala sam poruku. To mi je bilo lakše nego da se registriram i online glasujem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyFri Jan 18, 2019 8:49 am

Kad vidim ovako nešto meni se samo smuči.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 DF192-B97-304-F-466-B-9-EE2-791-E72900692

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 A0787961-6-BD1-46-F8-B446-616-F20-E694-F0

Ima još ovih, ovo sam samo neke slikala.
Sve da bi se ušlo na neke liste, neka čuda... Umjesto da kad uđeš možeš pronaći nešto konstruktivno oni se igraju i lupaju bez ikakve veze što više puta tag. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyFri Jan 18, 2019 9:05 am

Evo je Ranini rekla svoje o 3. i 4. sezoni Protcetora, a redatelj se podičio brojkama prve sezone.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 122-F0481-6-AE0-4869-947-E-3-E84-FA842-F66
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyFri Jan 18, 2019 2:16 pm

Mislim da snimaju, prepravljaju ili što već zvuk. mislilac To mislim zbog ljudi s kojima je usklikan, a i same lokacije s fotke.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 50559710_585557168559195_8038026762716118346_n.jpg?_nc_ht=scontent-iad3-1.cdninstagram

Caga je dobio koje kilo, ali ništa strašno.

I kao i uvijek, čim se ja malo opustim s ovim, bak.
https://www.haberturk.com/cagatay-ulusoy-ve-gizem-karaca-nin-yargilandigi-dava-yeniden-gorulecek-2295982


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyFri Jan 18, 2019 2:17 pm

Saro, da oni nisu zamijenili uloge Bursinu i Ibri? lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 DxMY_X-XQAEEVNc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 DxMY_3AWsAInBDu




Vidiš ti čime se oni bavi.
https://twitter.com/_SarpYilmaz_/status/1085969629565067269
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyFri Jan 18, 2019 2:23 pm

Ah be, BugaVugova, izgleda da ove godine novogodišnja emisija ulazi u onih 12 emisija i sutra je 11. na TV-u. tuzni Samo još sutra i jedna. Šmrc. Trebala sad odmah to skužiti kad je ovaj jedan objavio da ostatak vidimo iduću subotu; zapravo skužila sam, ali sam se nadala da je to krivo. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: