Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Sara Ulusoy
6 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Jan 15, 2019 6:44 pm

Sara Ulusoy ::
Sinem??? Yok artik. Zar u celoj Turskoj nisu mogli da nadju bolju glumicu?

Bolje da ja šutim jer sam baš jučer Bonadrenkovoj pisala, ja htjela jednu Burcininu arkadesicu, a ono spominju drugu, ne baš tako talentiranu. facepalm
Kad sam to vidjela nisam znala bih li se nasmijala ili ozbiljno komentirala.




Ali ovaj tekst. lol!
https://www.instagram.com/p/BsqJrPFA4ht/
Dobro, aj, i slika je ekstra, ali tekst! Nekima slika i nije sjela. A u koga Hakan gleda, u Zeynep.  lol! Ili u mene. lol!

Ali me nasmijalo kako ih je dosta krenulo odmah komentirati frizuru i  odmah su se potrudili izrezati. Nisam ja, svega mi.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Dw9ZOeJUYAAsuV3


Последњи пут изменио Poncha дана Tue Jan 15, 2019 6:47 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Jan 15, 2019 6:45 pm

I koji je belaj pa se jedan po jedan profil Caginih fanova gasi/briše. molimmmm mislilac Je li to tko prijavljuje, hakira?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Jan 15, 2019 6:57 pm

Naletila sam u ovoj Caginoj grupi da netko pita za ovu pjesmu koja je (postavila je minutu u seriji). I nitko joj ne odgovara. ne znam Meni glupo da upadnem kao iz vedra neba. facepalm



Ali nije to poanta. Poanta je da kad sam vidjela i čula pjesmu, sad bih gledala Yamana. Oh be. I slušala ga. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Jan 15, 2019 7:06 pm

BugaVugova, ovaj mi je klip predlagalo, a klikla sam ga jer kad sam vidjela sliku me na milisekundu podsjetio na Cagu, zbog poze.

I dobri su u njemu.

I ovo mi non-stop predlaže.

I čini mi se da ovdje ima ona serija koju ti ne smiješ gledati.  lol! Ako nisi odgledala, ni nemoj. Ja sam baš ubola trenutak njih golupčića.

Što je najgore sad mi i Kozlovskog počelo predlagati. Preuzet će mi sve Rusi. facepalm
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Jan 15, 2019 9:03 pm

Pre svega, hvala na cestitkama za Novu, juce nisam videla da si to napisala, kusura bakma canim. kisic
Moram da kazem da mi je preslatko to sto nikada ne zaboravis datume nasih slava i ostalih praznika i to stvarno cenim. Seni seviyorum. <3
Izgleda da sam malo emotivna zato sto mi nedostajete i sto nemam trenutno vremena da se druzim sa vama onoliko koliko bih htela. Ali uhvaticu vremena.


Meni se nekako mota po glavi da oni snimaju nesto amaterski i moguce je da im Caga pomaze ili cak sudeluje u tome ako nije za siroke narodne mase. Ili se pak radi o nekom iznenadjenju, odnosno necemu o cemu cemo saznati tek nakon sto se realizuje. I definitivno mislim da nema veze sa Protectorom. Mozda i gresim posto nisam bas detaljno upucena, ali to je moj utisak.

I meni nedostaje Ferhat, stvarno je bio poseban u svim oblicima koje je poprimao scenaristickim zaokretima od 180 stepeni. Mislim da mi trenutno fali i serija tipa SBA koju gledas pod obavezno bez obzira sto se svaka epizoda takmici sa prethodnom u kojoj ce biti vise gluposti.

Koju si Burcininu arkadasicu htela?
Ja protiv Sinem nemam nista u smislu da mi nije antipaticna i ne spada u osobe koje ne mogu da podnesem, ali njene glumacke sposobnosti su na niskom nivou po jedan, a pod dva nekako mi unosi hladnocu u seriju u kojoj glumi.
Ionako me jos drzi razocarenje sto ce biti te 3. i 4. sezone i sto Cagu necu moci godinama da gledam u projektu koji bi me zadovoljio, samo je jos falila Sinem.

Na ovoj slici prvo moram da prokomentarisem frizuru. Hic begenmedim. Ali Ayca i njen pogled mi se svidjaju. Ne znam u kiga Hakan gleda, ali slika izgleda kao da on gleda u drugu, a Leyla kaze, no, no, ti si moj!
Bu arada, nadam se da ne planiraju Sinem da partnerku umesto Ayce.

Ko se ugasio i izbrisao? Je li neko od nama poznatih?
Moguce da su to ili profili koji nisu dugo korisceni pa ih sam twitter gasi ili je ljudima dosadilo pa gase sami.

Evet, to je ta kampanja "ogaditi Sari par (koji nije par) dosadnim i agresivnim nasrtajima". lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 8:43 am

Sara Ulusoy ::
Pre svega, hvala na cestitkama za Novu, juce nisam videla da si to napisala, kusura bakma canim. kisic
Moram da kazem da mi je preslatko to sto nikada ne zaboravis datume nasih slava i ostalih praznika i to stvarno cenim. Seni seviyorum. <3
Izgleda da sam malo emotivna zato sto mi nedostajete i sto nemam trenutno vremena da se druzim sa vama onoliko koliko bih htela. Ali uhvaticu vremena.

kisic

Pa u principu pamtim sve datume koje mi netko spomene da su mu važni (iako bih nekad voljela da ne pamtim za ljude koji mi nisu bitni), jedino mogu ne znati koji je danas datum pa u tom smislu zaboraviti.  facepalm
A pogotovo vas, s kojim se svaki dan družim, ne mogu zaboraviti.  <3

I ti nama fališ, barem meni. Plus, vidiš da najmanje o Turcima komentiram kad tebe nema.  lol!

Sara Ulusoy ::

Meni se nekako mota po glavi da oni snimaju nesto amaterski i moguce je da im Caga pomaze ili cak sudeluje u tome ako nije za siroke narodne mase. Ili se pak radi o nekom iznenadjenju, odnosno necemu o cemu cemo saznati tek nakon sto se realizuje. I definitivno mislim da nema veze sa Protectorom. Mozda i gresim posto nisam bas detaljno upucena, ali to je moj utisak.

Pa upravo sam takvog razmišljanja i ja. Isto to sam i ja promislila - možda Caga samo sudjeluje kao pomoć na setu (savjetima i slično) ili čak i "glumi", možda on stoji ovoga puta iza kamera... S druge strane da je nešto tako veliko u pitanju onda bi možda i Engin bio s njim, a ne s dragom na putu i netko bi već dočuo ranije, ali ne isključujem potpuno ni tu mogućnost da bude buyuk surpriz.
Da je Protector u pitanju valjda bi netko od ovih znao i javio i valjda bi se barem netko od te ekipe sastao.  ne znam
A dobro, možda i ja samo vidim dim, a nigdje vatre.  smeh

Sara Ulusoy ::

I meni nedostaje Ferhat, stvarno je bio poseban u svim oblicima koje je poprimao scenaristickim zaokretima od 180 stepeni. Mislim da mi trenutno fali i serija tipa SBA koju gledas pod obavezno bez obzira sto se svaka epizoda takmici sa prethodnom u kojoj ce biti vise gluposti.

Baš sam ga se sjetila onako pametnog i sigurnog u sebe, u crnom uskom; zgodan i hrabar.  :cereeeeek: I to sam se sjetila one epizode kad su Asli i Ebru upale u radnu sobu zbog bubica. A on sve onako s razvijenim njuhom.  :cereeeeek: Koji je on lik bio.

I da, fali mi tako neki dobar opis lika pa i sa svim zakoretima. I da, fali mi neka serija za koju ću napeto iščekivati sve slike, ozete, epizodu. Pa makar imalo sto gluposti, ali u kojoj je dobra ljubavna priča i lijep par.
Za MI skoro pa da ni ne pogledam slike i ozet. Ozet rijetko i pročitam. Ali mi je serija draga za gledanje i volim njih kao likove.
Bu arada ovdje su lijepi.

Sara Ulusoy ::

Koju si Burcininu arkadasicu htela?
Ja protiv Sinem nemam nista u smislu da mi nije antipaticna i ne spada u osobe koje ne mogu da podnesem, ali njene glumacke sposobnosti su na niskom nivou po jedan, a pod dva nekako mi unosi hladnocu u seriju u kojoj glumi.
Ionako me jos drzi razocarenje sto ce biti te 3. i 4. sezone i sto Cagu necu moci godinama da gledam u projektu koji bi me zadovoljio, samo je jos falila Sinem.

Cansu. Jer su je pitali što misli o Protectoru. Pa sam se ja nadovezala kako bih voljela da i njoj dođe ponuda za seriju (iako kao da sam čula da su je neki novinari i pitali za to pa je negativno odgovorila mislilac ). Kad već imaju sad nove sezone (a i pitanje je koliko će ih biti još), mislim da bi ona bila pun pogodak za seriju. I to se nekako uklapa u serije u kakvim nije glumila, a opet joj je ritam snimanja ok i na to se ne može žaliti.

Ma ni ja protiv Sinem nemam ništa. Samo mi nije neka glumica. I to mi je prvo prošlo kroz glavu kad sam pročitala. To sam htjela reći, ali nije ni tako strašna da se ne može to upakirati u nešto, valjda. Malo jest hladna, ne znam.

Sara Ulusoy ::

Na ovoj slici prvo moram da prokomentarisem frizuru. Hic begenmedim. Ali Ayca i njen pogled mi se svidjaju. Ne znam u kiga Hakan gleda, ali slika izgleda kao da on gleda u drugu, a Leyla kaze, no, no, ti si moj!
Bu arada, nadam se da ne planiraju Sinem da partnerku umesto Ayce.

Frizuru sam i ja prvu komentirala kad je ona prva slika s njih troje izišla.  smeh Uopće ne kužim zašto su mu išli raditi ovakvu frizuru kad mu je bez ovoga bila  :cereeeeek: .

Aycin pogled i držanje su sve.
Bold - zato sam ja i komentirala u koga gleda.  smeh Opasna je Leyla sad, kad ti kažem.

Prvo sam pročitala ovdje: https://www.instagram.com/p/BspziO8gFMN/ i to mi se činilo kad sam prvi put pročitala da je pisalo samo da dolazi u seriju  smeh, ali onda sam kasnije pročitala da je joj ciljaju "glavnu" ulogu. Baš to čemu se ti nadaš da neće biti. Hajde da vidimo hoće li od ovoga i što biti. Što ti se čini ako bude partnerica Cagi? Za koga ćemo navijati, za Hazar ili Sinem?  lol!

Bu arada, mislim da sa Sinem otvaramo vrata sto i jednom predlaganju od strane medija i fanova.

Sara Ulusoy ::

Ko se ugasio i izbrisao? Je li neko od nama poznatih?
Moguce da su to ili profili koji nisu dugo korisceni pa ih sam twitter gasi ili je ljudima dosadilo pa gase sami.

Nije twitter u pitanju nego instagram. Primijetila sam ranije da su nekim Latino fanovima brisali profile, sad vidim da je profil na instagramu Cagatay Ulusoy WF (čiji je jedan admin Jessie) izbisan, i kad je ona jučer to napisala javili su joj se još neki da su i njihovi profili izbrisani. A Jessie je više nego aktivna bila tako da mi nije jasno što se događa. Jedino ako netko, iz tko zna kojeg razloga, ne prijavljuje.

Sara Ulusoy ::

Evet, to je ta kampanja "ogaditi Sari par (koji nije par) dosadnim i agresivnim nasrtajima". lol!

Tako nekako.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 9:10 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 9:27 am

BugeVugova, jesi li ti sa mnom stvarno zbog godina prestala komunicirati? lol! smeh :P lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 9:33 am

smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Tabiki, rekla sam ti. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 9:34 am

Šalim se, nisam juče nikako stigla, evo me zato danas. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 9:36 am

Ma znam te, zato i pitam. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 9:37 am

smeh leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 9:41 am

Nemoj klikati na onaj Pavelov video (intervju) ako nisi ranije, ne želim ti odmah od jutra kvariti dan. Bez obzira koliko je Pavel u njemu :cereeeeek:



Saro, ovi dobre slike iz MI stavljaju: https://www.instagram.com/onat_arpat_cinematography/?hl=hr
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 9:44 am

Sara Ulusoy ::
Pre svega, hvala na cestitkama za Novu, juce nisam videla da si to napisala, kusura bakma canim. kisic
Moram da kazem da mi je preslatko to sto nikada ne zaboravis datume nasih slava i ostalih praznika i to stvarno cenim. Seni seviyorum. <3
Izgleda da sam malo emotivna zato sto mi nedostajete i sto nemam trenutno vremena da se druzim sa vama onoliko koliko bih htela. Ali uhvaticu vremena.

Caniiiiiim, nedostaješ i ti nama. <3
I slažem se ovo za Ponchu, mene je oduvek oduševljavalo kako ne zaboravlja datume. <3

Poncha ::
Ali nije to poanta. Poanta je da kad sam vidjela i čula pjesmu, sad bih gledala Yamana. Oh be. I slušala ga. :cereeeeek:

:cereeeeek:
Kad god ih se uželim prvo mi ponude tu scenu da pogledam i uvek nju pogledam. :cereeeeek:
Pa ne znam šta da ti kažem, ti onda gledaj Yamana. Ali lepo sam ti ja rekla da možeš sve od početka. lol!

Baš čudno da ne zna koja je pesma, ja sam mislila da je pogotovo od MC-a ta pesma jako popularna (a i pre je bila, čini mi se).

Poncha ::
BugaVugova, ovaj mi je klip predlagalo, a klikla sam ga jer kad sam vidjela sliku me na milisekundu podsjetio na Cagu, zbog poze.

:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Da znaš da liči ovde na prvi pogled malo zbog poze i pogleda.

Poncha ::
I čini mi se da ovdje ima ona serija koju ti ne smiješ gledati.  lol! Ako nisi odgledala, ni nemoj. Ja sam baš ubola trenutak njih golupčića.

Pogledala sam ja odavno taj prilog, nadam se da ti je sad jasno zašto se ZŠ neće gledati. lol!

Poncha ::
Što je najgore sad mi i Kozlovskog počelo predlagati. Preuzet će mi sve Rusi. facepalm

Ahahahahhahahhahaha smeh smeh smeh
Koji klip sa Kozlovskim? lol!

Poncha ::
Bolje da ja šutim jer sam baš jučer Bonadrenkovoj pisala, ja htjela jednu Burcininu arkadesicu, a ono spominju drugu, ne baš tako talentiranu. facepalm
Kad sam to vidjela nisam znala bih li se nasmijala ili ozbiljno komentirala.

smeh
Što, ja gotivim Sinemku, neka je. lol!

Poncha ::
https://pbs.twimg.com/media/Dw9ZOeJUYAAsuV3.jpg

Kako je dobra slika! wow naklon :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 9:44 am

Preskočila sam kritične momente, ali sam pogledala deo u kom je sam i okice mu se cakle. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 9:48 am

Sparks8758 ::
Nisam ga sanjala ali sam sinoc razmisljala o Igoru i Vladu. <3

Šta si razmišljala? :cereeeeek:

Sparks8758 ::
Bio mi je sumnjiv u prvoj sezoni i kasnije je bilo jasno da je upetljan u pricu s Fiserom ali nisam ni pomislila da je on ubio Igorovu majku.

Onda sam ja jako poremećena kad mi je odmah palo napamet da je on ubio njegovu majku. lol!

Sparks8758 ::
Onda bi fanovi vrv. bili u fazonu da Mazor 4 mora da se snimi i pokaze zivot drugog Igora. Ovako nemaju dovoljno dobre argumente za cetvrtu sezonu.

Tačno, u pravu si. facepalm
Mada oni svejedno iščekuju 4. sezonu 2020.lol!

Poncha ::
Sparks, dobro si joj rekla. Ona se buni na ove što žele 4. sezonu lol! , a da je rodila malog Igira, onda bi fanovi definitivno uprli za 4. sezonu i ne bi ih se moglo odbiti i imali bi dovoljno argumenata za snimiti nastavak.

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 9:53 am

Mrs BugeVuge ::

:cereeeeek:
Kad god ih se uželim prvo mi ponude tu scenu da pogledam i uvek nju pogledam. :cereeeeek:
Pa ne znam šta da ti kažem, ti onda gledaj Yamana. Ali lepo sam ti ja rekla da možeš sve od početka. lol!

Baš čudno da ne zna koja je pesma, ja sam mislila da je pogotovo od MC-a ta pesma jako popularna (a i pre je bila, čini mi se).

Baš ovu?
Meni paše svaki Yaman. Onako sav divan i nježan. :cereeeeek: Pa i ne znam koju bih scenu prije pogledala.
Ideš, ja istovremeno volim sve Cagine likove. Ako ja nemam široko srce... smeh Svakog na svoj način, ali volim.

Ali kod mene to izgleda da kad se posvetim seriji onda se samo njoj posvetim. lol!

Pa eto, žena ne zna. Nisu svi kao mi da odmah sve trebaju znati. Ima i normalnijih valjda. lol!

Mrs BugeVuge ::

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Da znaš da liči ovde na prvi pogled malo zbog poze i pogleda.

Aha. Zato sam i pogledala.

Mrs BugeVuge ::
Pogledala sam ja odavno taj prilog, nadam se da ti je sad jasno zašto se ZŠ neće gledati. lol!

Nemoj onda. Kužim. Jer baš imaju kemije.
I još ona kao nešto priča kako je redatelj rekao stop, a oni...

Mrs BugeVuge ::
Koji klip sa Kozlovskim? lol!

A ovaj film s Lizom. Cijeli film.

Mrs BugeVuge ::
Što, ja gotivim Sinemku, neka je. lol!

Pih.

Zato što ja rekla jednu, ispala druga.

Mrs BugeVuge ::
Preskočila sam kritične momente, ali sam pogledala deo u kom je sam i okice mu se cakle.

Je, taj je dio posebno dobar.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 10:06 am

Poncha ::
Hoćeš reći, može seks, ali ne smije biti s nekom koju voli.  lol!

Joooj Poncha. smeh

Poncha ::

Onda je dobro i prošla.  lol!

smeh
I jel' si provalila da smo obe odgledale seriju pred Novu godinu, samo ona pred Srpsku premijerno, a ja pred ovu običnu i to reprizno. lol!

Poncha ::
Eto, nisi iskoristila nikad ništa što je ona objavila u svom videu da bi je popljuvala. Aman, u tom slučaju oprosti.  lol!

Eh pa sad, ja samo komentarišem ono što ona snima. lol!

Poncha ::

A ti nisi tako skužila? Ja baš mislim da je on zato navalio na hranu, da što prije makne okus papričice iz usta.
Pa baš je blesava. Zato on čim je vidio u čemu je stvar navalio na hranu.

Pa nisam kad me dekoncentriše ovako sladak. :cereeeeek: smeh Ja ne znam kako sam u Mažoru mogla da pratim radnju pored njega. lol!

Poncha ::
Ma mala je na Pavela. To bih ja glasovala da jesam.

Pa i ja bih da je njen ego stavio mogućnost između nje i Pavela, ali ovako sam glasala da više na nju liči klinac.

Poncha ::
smeh Je li mi sad i to zabranjeno?  lol!

Znaš da nije, samo kažem. lol!

Poncha ::

I što sad, da nastavljam komentirati dalje ili ne? Da ne pišem bezveze ako mi nećeš odgovoriti?  lol!

Onda smo tanke na istom mjestu.  lol!

Samo kažem - bacaš u bedak ženu u PMS-u, to ti je greh veći od ubistva. lol!

Poncha ::

Yuh tebe. Pa naravno da nastavim na trač kad je o Cagi. Ali, pobogu, ženska glavo, po sadržaju moga teksta vidiš o čemu se radi.
Kako to nisi zaključila, a jesi kad je Marko rođen?  lol!


smeh smeh smeh

Poncha ::
Mislim da su ova pitanja bila u sklopu konferncije koja se održavala lani u Rimu. Vjerojatno su ga i pitali na engleskom, od tu i odgovaranje na engleskom. Uostalom, Caga je sad svjetska zvijezda i jasno je da će trebati govoriti na engleskom. A sad zašto nije bilo obratno, to ne znam. Mada je meni i ovako slatko. Nekako se Caga posebno unese.  :cereeeeek:

A pa onda mi je ok, ja sam mislila da je ovo snimano u Turskoj pa mi je onda bilo nelogično.

Poncha ::
Eto, nekako imam osjećaj da ti je najdraži.  lol! Sve i da nisi samo taj odgovor spomenula isto bih mislila.

smeh

Poncha ::
Pa dobro i kažeš. Ali nekako se bio riješio nekih fanova, sad bi se opet nakačili.

Oni bi se svakako kad-tad opet nakačili. lol!

Poncha ::

Pa tko tebi brani? Ti pusti nekog svog da ti pjeva na uho.  lol!


Kozlovski. :cereeeeek:

Poncha ::
Evo i sad mi pjeva. Ima neka tajna veza. Poslije će doći Tvoje tijelo. To ja pustim miks, pa neka svira po redu.

Lepo. :cereeeeek:

Poncha ::

Aj, aj... Nemoj mi točkice. Soyle što ti je na duši.

Zapravo nisam znala šta da ti odgovorim, a nešto mi je ostalo na duši i zato tačkice. lol!

Poncha ::

Jesi li se ti to prepala da će reći nešto što ne želiš čuti?  lol!

Ne mogu ja Sarinu nepredvidivost na ovakvim stvarima gde sam tanka. lol!

Poncha ::

Pa to je to.  naklon  smeh  naklon  smeh  naklon  smeh Ti bi ga ponosno nosila.  smeh

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::
I koga mi preporučaš za lijek?

Marka. kisic

Poncha ::

Zašto Pavel to ne bi smio čuti?  lol!

Zašto? Allah Allah, njegova kuma njegovoj ženi provodadžiše drugog lika, to ti nije dovoljno? lol!

Poncha ::
Ali ja mislim da bi se Caga spasio da ja odem od njega.  smeh


Ajme... smeh

Poncha ::
Što ne možeš?

Smešno mi, pa ne mogu da dođem do vazduha. lol!

Poncha ::

Oh ne brini. Kad se rapravljaju imaš na kojem god hoćeš jeziku - turski, engleski, španjolski, arapski, ruski. Ali ti uvijek možeš koristiti GT. Pa kako bude.

smeh smeh smeh

Poncha ::

Kako zašto? Zato!!! Meni je Melek bila jako draga i voljela sam nju i Sarpa.  tuzni  :cereeeeek: A tko je Sema, glupača u policiji koja je toliko bila munjena da nije skontala Merta kako im izvodi pred nosom.  lol! I da ona takva bude sa Sarpom, olmaz. Uostalom, nije mi draga.  durica

Mislim da je ipak bold odlučujući fakat. lol!

Poncha ::
Je li taj dečko zgodniji od ove trojice?  lol!

Zar stvarno misliš da među običnim smrtnicima neko može da bude zgodniji od Stasa? lol!
Tu je negde kao Kozlovski što se tela tiče, ali u faci su svi ovi lepši od njega. lol!

Poncha ::
Možda bi ti ona pomogla oko Pavela.

Aman, ja ti rekoh da ne uvlačiš nove ženske, ionako se Agate još nisam rešila. lol!

Poncha ::
Ovo sam jučer vidjela. I ovo si tako ti.  smeh

smeh smeh smeh

Poncha ::
Kozlovski je najmanje kompliciran, a ti ga ostavi.  lol!

Nisam, mi smo samo u slobodnim odnosima. lol!

Poncha ::
I da. Vidi mi ga. Zbilja mi je neugodno njega išta komentirati. Ovdje je kao beba.  <3 Tako je mio i sladak.
https://www.instagram.com/p/BsnYh_vluYy/

Crna Poncha, ovde stvarno liči na srednjoškolca. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 10:12 am

Poncha ::
Baš ovu?
Meni paše svaki Yaman. Onako sav divan i nježan. :cereeeeek: Pa i ne znam koju bih scenu prije pogledala.
Ideš, ja istovremeno volim sve Cagine likove. Ako ja nemam široko srce... smeh Svakog na svoj način, ali volim.

Pa sad posle toliko godina kad pomislim na njih dvoje prve scene kojih se setim su ova, onda bazen, venčanje i uglavnom sve pesme koje su pevali. :cereeeeek:
Ma nemoj... Znači, Yamana voliš jednako kao Emira, samo na drugi način? lol!

Poncha ::

Ali kod mene to izgleda da kad se posvetim seriji onda se samo njoj posvetim.  lol!

Pa eto, taman onda prvo jedna, pa druga. Sad samo da odlučiš koju ćeš prvo.

Poncha ::
Pa eto, žena ne zna. Nisu svi kao mi da odmah sve trebaju znati. Ima i normalnijih valjda.  lol!

smeh

Poncha ::
Nemoj onda. Kužim. Jer baš imaju kemije.
I još ona kao nešto priča kako je redatelj rekao stop, a oni...

A to si razumela. lol!
Pričala je kad je trebalo da snimaju njihovu prvu scenu poljupca, Pavel je rekao da neće da se ljubi sa njom, šokirali se i ona i reditelj, onda su njih dvojica nešto nasamo pričali i posle kad su počeli da snimaju tu scenu nisu mogli da ih zaustave.

Poncha ::
A ovaj film s Lizom. Cijeli film.

Status ili Neveste? :cereeeeek:

Poncha ::
Zato što ja rekla jednu, ispala druga.

Pih bre Poncha, moraš da budeš konciznija. lol!

Poncha ::
Je, taj je dio posebno dobar.

stidljivko stidljivko stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 6:05 pm

Mrs BugeVuge ::
Joooj Poncha. smeh

Ako sam nešto krivo rekla, ja se duboko ispričavam. lol!

Mrs BugeVuge ::
I jel' si provalila da smo obe odgledale seriju pred Novu godinu, samo ona pred Srpsku premijerno, a ja pred ovu običnu i to reprizno. lol!

Nisam, ali da.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Eh pa sad, ja samo komentarišem ono što ona snima. lol!

Poanta je da gledaš (kad gledaš) da bi mogla komentirati.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa nisam kad me dekoncentriše ovako sladak. :cereeeeek: smeh Ja ne znam kako sam u Mažoru mogla da pratim radnju pored njega. lol!

Ne znam ni ja.  lol! Izgleda da te više dekoncentira Pavel od Sokola.

Mrs BugeVuge ::
Pa i ja bih da je njen ego stavio mogućnost između nje i Pavela, ali ovako sam glasala da više na nju liči klinac.

Pa zapravo, da. Između male i malog, mali više liči na nju. Ali ima tatin osmijeh.

Mrs BugeVuge ::
Samo kažem - bacaš u bedak ženu u PMS-u, to ti je greh veći od ubistva. lol!

Ispričavam se, damo u PMS-u. Nadam se da je barem sve slatko što imaš u kući plus kuhano vino popravilo raspoloženje.  lol!

Mrs BugeVuge ::
A pa onda mi je ok, ja sam mislila da je ovo snimano u Turskoj pa mi je onda bilo nelogično.

Ne zna se 100% kad i gdje je snimano, to ja pretpostavljam da je snimljeno u Rimu i lani. lol!

Mrs BugeVuge ::
Oni bi se svakako kad-tad opet nakačili. lol!

A i to što kažeš. Ali bar smo ih mogli držati po strani. lol!

Mrs BugeVuge ::
Kozlovski. :cereeeeek:

Eto, neka tebi on pjeva. :cereeeeek:


Mrs BugeVuge ::
Lepo. :cereeeeek:

Evo mi i sad pjeva.

Mrs BugeVuge ::
Zapravo nisam znala šta da ti odgovorim, a nešto mi je ostalo na duši i zato tačkice. lol!

Nekad i točkice mnogo kažu.

Mrs BugeVuge ::
Ne mogu ja Sarinu nepredvidivost na ovakvim stvarima gde sam tanka. lol!

smeh Imaš sreće onda što nema vremena.

Mrs BugeVuge ::
Marka. kisic

:cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Zašto? Allah Allah, njegova kuma njegovoj ženi provodadžiše drugog lika, to ti nije dovoljno? lol!

A to. Ja već mislila nešto drugo da je u pitanju.
Kume, za to se ne trebaš brinuti. Ja ionako kažem iz zezancije, ova tvoja ga ne bi pogledala nikad pored tebe i tvoja tri Rusa. lol! Plus, ovaj je slobodan, a znaš koliko je to njoj neprimamljivo. Čak ni more ne bi pomoglo.

Mrs BugeVuge ::
Ajme... smeh

tuzni

Mrs BugeVuge ::
Smešno mi, pa ne mogu da dođem do vazduha. lol!

Je, još se uguši pa da ja budem kriva.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Mislim da je ipak bold odlučujući fakat. lol!

Samo jedan od.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Zar stvarno misliš da među običnim smrtnicima neko može da bude zgodniji od Stasa? lol!
Tu je negde kao Kozlovski što se tela tiče, ali u faci su svi ovi lepši od njega. lol!

Može.  lol!

Čak i Maks?  lol!

Mrs BugeVuge ::
Aman, ja ti rekoh da ne uvlačiš nove ženske, ionako se Agate još nisam rešila. lol!

Je, ali Agata je ionako jedini problem.

Mrs BugeVuge ::
Nisam, mi smo samo u slobodnim odnosima. lol!

Da, samo ti Pavel ne podržava te slobodne odnose. Samo kažem. lol!

Mrs BugeVuge ::
Crna Poncha, ovde stvarno liči na srednjoškolca. smeh

sramezljivko  sramezljivko  sramezljivko  sramezljivko
I onda ti mene nešto kažeš i pitaš me zašto mi je neugodno, i svašta nešto. Eto zašto.

Toliko mi izgleda mlado da se osjećam grozno išta komentirati i promisliti uopće, a kamoli se šaliti s njim. Kad je kao beba.

Mrs BugeVuge ::
Pa sad posle toliko godina kad pomislim na njih dvoje prve scene kojih se setim su ova, onda bazen, venčanje i uglavnom sve pesme koje su pevali. :cereeeeek:

Vidiš, ja uopće ne znam koje se prve scene sjetim kad su njih dvoje u pitanju.  mislilac

Mrs BugeVuge ::
Ma nemoj... Znači, Yamana voliš jednako kao Emira, samo na drugi način? lol!

E sad... Htjela bih ti odgovoriti da upravo tako. Ali... Emira mrvicu više.  :cereeeeek:
Ali da, volim i Yamana, samo na nešto drugačiji način. Kad sam gledala paralelno AFK i Medcezir obojicu sam ih voljela samo na drugačiji način.

Mrs BugeVuge ::
Pa eto, taman onda prvo jedna, pa druga. Sad samo da odlučiš koju ćeš prvo.

Tko će mi se odlučiti...  facepalm

Mrs BugeVuge ::
A to si razumela. lol!
Pričala je kad je trebalo da snimaju njihovu prvu scenu poljupca, Pavel je rekao da neće da se ljubi sa njom, šokirali se i ona i reditelj, onda su njih dvojica nešto nasamo pričali i posle kad su počeli da snimaju tu scenu nisu mogli da ih zaustave.

Eto vidiš, jesam. smeh Izgleda da Agatu ponešto i razumijem. smeh
Ili razumijem ono što ne bih trebala. lol!

Ali vidim i ti se sjećaš što je govorila. :P
Nemoj ti ovu seriju gledati osim ako ne popiješ štogod za smirenje.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Status ili Neveste? :cereeeeek:

Onaj gdje je Liza pjevala.

Mrs BugeVuge ::
Pih bre Poncha, moraš da budeš konciznija. lol!

Tipa ovako - bolje da Cansu bude u seriji umjesto Sinem. lol!




Nego. Večeras se snima zadnja A strana.  tuzni
Gotovo mi je, nema više A strane. Kad voditelj ovako napiše onda je to to. Skužila sam i po nekim drugim objavama da bi ovo mogao biti baš kraj. Ali sam se ipak nekako nadala da će biti i dalje.  tuzni
Ok, razumijem da su istrošili sve pjesme, ali mi nekako i žao. Dosta ove mladosti (nemoj me sad opet da sam starica  lol! ) se oprašta slikama i pričama.  :cereeeeek:


Последњи изменио Poncha дана Wed Jan 16, 2019 6:12 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 6:07 pm

Svugdje samo ove slike i tag izviru. Čak je sinoć i Caga udario Alasu lajk, ali sad su već prešli i na nešto što nisu osobe. Prejako mi je ovo:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 DxB61WIWwAEwO5x

Ali i ovo je vrh. naklon smeh
https://www.instagram.com/p/Bss_Ox6h8aB/



Ayip, cok ayip. Zašto Bursin nema Ibrin jastuk? https://www.instagram.com/p/Bssve86jOJm/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 6:19 pm

Saro, eto nas onda u utorak. Jesu bistri, muko moja. facepalm

A dobar je fragi.
https://twitter.com/muhtesem2lidizi/status/1085578995394068480 Iako mi ništa nije jasno.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 6:34 pm

Onu neku nagradu što su dobili za internetsku seriju, eno je redatelj Gonenc išao po nju. Bar je objavio to u pričama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 6:47 pm

BugeVugova, ovo ako hoćeš možeš pogledati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyWed Jan 16, 2019 7:52 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 DxDcxsHWsAEofNz
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: