Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Jan 02, 2019 4:46 am

Poncha ::
Nema na čemu. Bilo mi je zadovoljstvo što sam čitala o Pevelu i što si pisala o scenama koje jesu zanimljive.

<3

Poncha ::

Fali mi malo Cage. Protectora sam odgledala tako brzo i što ću sad, posijediti dok se on ponovno ne pojavi?

Tako da sam razmišljala da odgledam ovo. Ali ja sigurno neću gledati cijeli AFK, nego samo Emir, Femir, Emir i Koray scene. Pa ne znam hoću li komentirati. Ali meni AFK nije pametno gledati jer onda od Emira ne mogu doći sebi nikako. Sa svim drugim likovima lako se skupim, ali s ovim ne mogu.

Pa i ja mislim da ti je najpametnije da ponovo gledaš AFK.
A vidi, naravno da nije pametno jer nećeš moći da se skupiš, ali ako sam ja mogla uprkos svemu svesno da se dokusurim sa reprizom Mažora (i opet nameravam da je gledam) - možeš i ti AFK. Doduše, ja sam ti hardcore slučaj. lol!

Poncha ::
Ma nije uopće zbog Mome. Recimo simpatičniji mi je Božo trenutno. Nego mi se čini da se na Filipu vidi neki umor, pad snage.

I meni je Božo trenutno jedan od najdražih. trepko (Mada mi je bilo žao Kreše u ovoj poslednjoj)
Filipu je ova pauza došla u pravo vreme. Jel' snimaju oni sad seriju, ili prave pauzu i u snimanju?

Poncha ::

Oprostit će ti kad je zbog njega.  lol! I jesi li se vratila?

Obe prethodne noći sam ga sanjala. lol!
I što je autentično, i prvi put posle te poslednje epizode i sad stalno sanjam tu poslednju scenu kad ga ova pozove i on se okrene sa Vikom, ali nekako usporeno i kroz maglu.

Poncha ::
Vidim.  smeh  To me malo i plaši.  molimmmm

Zašto? lol!

Poncha ::
Ja imam osjećaj da ga ovaj novinar baš i ne voli.

I ja sam stekla takav utisak, naklonjeniji je Agati. rolleyes A možda je i ljubomoran na njega, čim se stalno nadovezuje na njegove uspehe i (ne)uspeh u pozorištu.

Poncha ::
Znači, ti ovako pomalo feministkinja, koja voliš alkohol (za razliku od muškarca ti) ne buniš se na mačo muškarca s tradicionalnim stajalištima? Tamam. Drago mi je da ti ovakav Pavel paše.  :cereeeeek:

Ljubav čuda čini. smeh  :cereeeeek:  smeh
A nekad sam se čudila Viki iz Kuhinje kako može Maksu da prelazi preko toliko toga i samu sebe iscrpljuje goneći se sa njim... Dok sam večeras gledala film, više mi to nije bilo čudno. :cereeeeek:

Poncha ::
Definitivno. On u svakoj rečeni želi da ga više voli kao da mu nije dovoljno koliko ga voli.
I onda on takav nju imenuje u kontaktima s imenom i prezimenom, a ona njega mužić ovo-ono.  lol!
Puno veća je njegova ozbiljna ljubav.

Realno, još tad mi je neki unutrašnji glas govorio da baš to što je on nju imenovao samo Agata pokazuje koliko je ozbiljniji u njihovom odnosu od nje, ali sam se nadala drugome. lol!  smeh

Poncha ::
Čovjek voli, što da kažem...

Šta ja da kažem kad mi je u snu rekao da ne može da je ostavi jer je voli. suze

Poncha ::

Ima on svojih par pjesama, četiri. Ovo Srce se spasilo je prva njegova u solo karijeri. I stalno bih ga mogla slušati.  :cereeeeek: Baš sam jučer poskidala dosta pjesama koje je otpjevao u A strani i ove njegove.

Ovu Samo za nju sam ti mislim već stavljala.

Ajme... :cereeeeek:
Jesi, nego ti ja pokazujem šta meni yt nudi. lol!

Poncha ::
Da me i zezaš za njega to ti čak ne bih zamjerila.  lol!  :cereeeeek:
Meni je drago da ti ga nudi.  lol! Jer kad bih ti ja išta njegovo išla postavljati, postavila bih ti sve. smeh
Ali pogledaj, s lanjskog dočeka. Ne trebaš gledati sve, ali pusti recimo od 1:02 da ga čuješ malo u žečćim stvarima.  :cereeeeek: Mogu ga slušati što god da pjevao. Hoćeš nešto gdje je stani pa plači, do veselih, do žestog...
Bila je i sinoć novogodišnja emisija A strane, ali nisam je gledala, ako danas uhvatim reprizu.

wow Inače obožavam ovu pesmu, super je izneo, ma čim se pojavio postalo je drugačije. naklon
Daj to stani pa plači, najviše volim takve pesme, koje me dokusure.

Poncha ::

Zašto tebe?  lol!


Kako zašto? smeh

Poncha ::
Meni nije bila najsimpatična još od Voicea prije par godina pa kad sam je još vidjela uz Marka... Ali sad, otkako su nerazdvojni, nekako sam se pomirila s tim da gdje je Marko tu i ona.
Inače, jutros Marko od rane zore javlja da je krenuo kući iz Dubrovnika. Vjerojatno i ona s njim.
Uz sve to on joj i radi pjesme. I tako... Jutros, doručkujem, a na hrvatskom glazbenom programu upravo ona s tom pjesmom.  lol!

Ti se mnogo lako predaješ, gde su ti ljubomorni nagoni? lol! Meni dok sam gledala storije je došlo da je uhvatim i mučim i vičem joj Ko si ti da staješ na put Ponchinoj sreći. lol!

Poncha ::

Što znam, čak mi je jedno vrijeme Duygu bila simpatičnija od nje, ali sad su mi tu negdje.  lol! Ipak su mi jako dragi ovi.

Da znaš da sam htela da napišem kako nemaš sreće, i ova liči na Duydu. smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Mislim da može.

Done! Merder

Poncha ::
Ako ja počnem raditi potpis, satrat ću se živa da sve utrpam ili odabrem jedno.

Što? Trebaju ti samo dva imena, prvo je Caga, drugo Marko. lol!  I shodno tome odabereš dva klipa koja ti ih najbolje opisuju, onako kako ih ti doživljavaš. Ako baš ne možeš dva, a ti u svako slovo imena dodaj po klip. lol!
I samo da kažem - meni si se smejala što mi je potpis duži od samih postova.lol!

Poncha ::
Neka, neka. Sparks te barem malo drži uz nas Turke.  naklon

Poželela mi je da sledeću Novu godinu dočekam sa Pavelom. :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Jan 02, 2019 9:19 am

Sara Ulusoy ::
Meni je isto ova slika odlicna i cim sam je videla pomislila sam da je steta sto se ne vidi cisto, stavila bih je na avatar.

I ja bih. lol!

Sara Ulusoy ::
Meni je neke stvari pogodilo, neke nije, ali vecinu i sustinu jeste.

Mislim da su meni nahvalili (nadodali) malo u pozitivnim stranama, a pogodili ono što i nije tako sjajno. Ali u principu je ovako kako su napisali.



Mrs BugeVuge ::
Iako je žanrovski komedija, teško da bih ga gledala opet (osim ako me baš baci u krizu tokom suše u iščekivanju novih projekata, što se nadam da se neće desiti lol! ) zato što je lagan samo na prvi pogled, a zapravo nimalo naivan.

Ulazi u kategoriju - dobar film, ali samo za jedno gledanje.

Mrs BugeVuge ::
Pavel me je oduševio, skroz je pobegao od Sokola!wow naklon :cereeeeek: naklon  
Ima neverovatne transformacije, ni traga Mažoru, a opet nije ni Pavel. naklon Nisam očekivala da je baš ovoliko talentovan. :cereeeeek:

Ti si sumnjala u njega?  wow

Mrs BugeVuge ::
Moram da priznam da jedva čekam, pročitala sam sve same pozitivne komentare. Jedino me plaše dve stvari - prva je što je velika verovatnoća da i u ovoj seriji pogine, a druga što je pored njega u glavnim ulogama i Danja iz Mažora.

To ti je onda i izazov gledati opet njih dva.

Mrs BugeVuge ::
I ja sam odgledala, super mi je bila epizoda. Nedostajaće mi sad, navikla sam se da ih gledam. tuzni

I meni će nedostajati. Oni su mi bili ona dnevna doza glupog humora i ironija hrvatskog društva i mentaliteta. A simpatična su i ekipa.

Mrs BugeVuge ::
Meni se dopala ta scena kod Bože, konačno su jasno i glasno pokazali da njih dvoje definitivno nisu jedno za drugo, Petra se izjasnila da ga ne voli, Krešo je shvatio da to ne ide, a Marko se sve vreme smeškao. :cereeeeek: Ne znam, meni je ono bilo slatko, taman iskritikujem Filipa kako nema energiju i on nam onda priredi ovako nešto. :cereeeeek:
Jedino me iznervirala Zorkina reakcija kad je Marko pitao da on bude sa Petrom, ja se taman istopila, a Zorka ga tresnu. ljutko

Oni da su bili normalno u vezi bi s vremenom shvatili da nisu jedno za drugo. Ovako na hop je samo Zorkino maslo.
Filip je u ovoj sceni i bio odličan, a i mijenja se malo, sad mu ne bi smetalo da je Zorkin zet.  :cereeeeek: A on kao, vječiti neženja.  lol!
Zašto te iznervirala? Pa u tome će i biti čar da baba zanovijeta.  smeh A vidi se da joj je simpatičan.

Mrs BugeVuge ::
Nediljko koji se odriče Jure preko novina i traži Anđelki da ga slika sa jedinim sinom (koga je samo epizodu pre ove pljuvao na sva zvona kako je budala i lišavao ga sve tehnike smeh ) i Anđelka koja ubode selfi uz sve to. smeh  naklon  smeh  naklon  smeh  naklon  smeh

Čim je tražio novine znala sam što će i unaprijed sam se počela smijati.

Ali isto nije vratio svom jedincu svu tehnologiju.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Ali su mi i dalje hiti i ova druga srećna porodica - Mijo, Ante, Gordana i Domagoj.
A što su ti Ante i Mirela najzanimljiviji par, misliš da će njih dvoje biti zajedno?

I meni su.  smeh Jadan Ante kako ga ovi svi doživljavaju.
A Mijo veliki lovac koji u šumi gleda pande.  smeh

Pa, čovjeka ugrizla zmija, a pored rođenog brata "doktora" i oca 'seoskog doktora', travara, njemu sanirati ranu (i isisati otrov) ide djevojka kojoj nije ništa. I od njih troje, jedina koja se zabrinula za Antu. Trebaju i Anti dati jednu, da se dečku posreći. Nekako su mi bili slatki.

Mrs BugeVuge ::
I zamisli, gledam ti ja danas Kuhinju (mnogo su mi prijali <3 ) kad vidim reklamu za Na granici, otkupila je Prva.

Super.

Mrs BugeVuge ::
Pa gde su mi klipovi za gledanje? lol!

Pih, pih, pih. Lako ti je tako kad nema isječaka njegovih na YT.  lol!  durica A ono što ima, tamo nema dovoljno Marka.  tuzni
Nisu čak (zasad) na FB stavili. Ima samo na platformi hrti, ali da bi to gledala moraš se prijaviti što sam ja napravila. I skinula aplikaciju na mobitel i na laptopu isto. I to sve zbog Marka.  sramezljivko

Mrs BugeVuge ::
Slika je pregenijalna, odlično izgleda, ali odlično!!!
Btw, mislim da je vreme za totalnu promenu naše pozadine, ne znam šta više čekamo.

Ja s tim nemam nikakve veze.  lol!  Niti ću birati slike. lol!
Mada je meni i ova slika Cage što je sad u kolažu toliko dobra da bih cijeli dan mogla gledati u nju.  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::

Zaista jeste! Nikad bolje nije izgledao. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Ali malo se opravio otkako je došao kući.

Mrs BugeVuge ::
Meni jako slabo, jedino što me raduje što nisam toliko sklona kancerogenim bolestima.

Ali zato jesi komarcima onda. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa i ja mislim da ti je najpametnije da ponovo gledaš AFK.
A vidi, naravno da nije pametno jer nećeš moći da se skupiš, ali ako sam ja mogla uprkos svemu svesno da se dokusurim sa reprizom Mažora (i opet nameravam da je gledam) - možeš i ti AFK. Doduše, ja sam ti hardcore slučaj. lol!

Nije baš da mi se plače. I živcira što ga ne vole i ponašaju se prema njemu onako kako je zaslužio. Zato se ustručavam.  lol! Plus će me dotući što nemam svog Emira. Odnosno što nije stvaran i što nije moj.

Mrs BugeVuge ::
I meni je Božo trenutno jedan od najdražih. trepko (Mada mi je bilo žao Kreše u ovoj poslednjoj)
Filipu je ova pauza došla u pravo vreme. Jel' snimaju oni sad seriju, ili prave pauzu i u snimanju?

Meni je Božo sladak.  trepko

Ova pauza i jest za njih, tako mi se bar čini, jer oni imaju sad pauzu od snimanja malu, nešto kao godišinji.

Mrs BugeVuge ::
Obe prethodne noći sam ga sanjala. lol!
I što je autentično, i prvi put posle te poslednje epizode i sad stalno sanjam tu poslednju scenu kad ga ova pozove i on se okrene sa Vikom, ali nekako usporeno i kroz maglu.

Onda alkohol nije pomogao?  lol!

Bome, ostade li živ?

Mrs BugeVuge ::
Zašto? lol!

Kako zašto? Bolje nekad shvaćam njega nego tebe. Teško ću mu moći lagati.  lol!

Mrs BugeVuge ::
I ja sam stekla takav utisak, naklonjeniji je Agati. rolleyes A možda je i ljubomoran na njega, čim se stalno nadovezuje na njegove uspehe i (ne)uspeh u pozorištu.

Pa da.

Mrs BugeVuge ::
Ljubav čuda čini. smeh  :cereeeeek:  smeh
A nekad sam se čudila Viki iz Kuhinje kako može Maksu da prelazi preko toliko toga i samu sebe iscrpljuje goneći se sa njim... Dok sam večeras gledala film, više mi to nije bilo čudno. :cereeeeek:

To se slažem.  :cereeeeek:

Samo kažem, da ne bi poslije, jednom, bilo - a ti si tako zatucan.  lol! :JaToKaoBožo: smeh

Mrs BugeVuge ::
Realno, još tad mi je neki unutrašnji glas govorio da baš to što je on nju imenovao samo Agata pokazuje koliko je ozbiljniji u njihovom odnosu od nje, ali sam se nadala drugome. lol!  smeh

smeh

Mrs BugeVuge ::
Šta ja da kažem kad mi je u snu rekao da ne može da je ostavi jer je voli. suze

wow

Suosjećam.  tuzni

Mrs BugeVuge ::
Jesi, nego ti ja pokazujem šta meni yt nudi. lol!

Kažem da mi je drago kad ti postavi. Još kad bi ti i poslušala.

Mrs BugeVuge ::

wow Inače obožavam ovu pesmu, super je izneo, ma čim se pojavio postalo je drugačije. naklon
Daj to stani pa plači, najviše volim takve pesme, koje me dokusure.

Je li tako?  :cereeeeek:

Ali baš mu leži sve.  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Kako zašto? smeh

kisic

Mrs BugeVuge ::
Ti se mnogo lako predaješ, gde su ti ljubomorni nagoni? lol! Meni dok sam gledala storije je došlo da je uhvatim i mučim i vičem joj Ko si ti da staješ na put Ponchinoj sreći. lol!

Baš lako.  tuzni  (Dobro, aj, kad sam prvi put skužila nije mi bila baš draga.)

Divna si.  smeh  kisic
A što ću kad sam svjesna da je uvijek tu. I apsolutno ona nije ništa kačila, kao ni on. Da je po tome ne bi se ni znalo da je s njim tamo. To sam kod Jure i još jednog lika vidjela.

Mrs BugeVuge ::
Da znaš da sam htela da napišem kako nemaš sreće, i ova liči na Duydu. smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

smeh Je li vidiš?  lol!

A onda možeš slobodno reći da Caga i ovaj imaju još jednu sličnost osim da se oblizuju i da samouko sviraju gitaru.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Što? Trebaju ti samo dva imena, prvo je Caga, drugo Marko. lol!  I shodno tome odabereš dva klipa koja ti ih najbolje opisuju, onako kako ih ti doživljavaš. Ako baš ne možeš dva, a ti u svako slovo imena dodaj po klip. lol!
I samo da kažem - meni si se smejala što mi je potpis duži od samih postova.lol!

Malo je slova  C A G A T A Y U L U S O Y i M A R K O K U T L I Ć da bih ja u to sve stavila.  lol! Kakva dva klipa - znaš li ti koliko je meni Caginih slika drago, koliko klipova - što iz serija, što filmova, što sa snimanja editorijala, što privatnih sličica, videa, što citata...  :cereeeeek: Osjećala bih da sam nešto zakinula.   facepalm  
A znaš li ti koliko vrhunskih obrada ima Marko, koliko svojih pjesama (što s bendom, što solo) pa plus live izvedbe, što nekih intervjua koje sam slušala više puta, pa slika na kojima mi je presladak (ali to već mi se javi osjećaj krivnje)?

Pa baš zato što sam ti se smijala ja ni nemam potpis jer ne mogu odlučiti što bih stavila.  lol! Mogla bih jedino trenutno raspoloženje s pjesmom koja vrijedi za Cagu  :cereeeeek:  (od njega se godinama ne mogu odlijepiti) i Marka. Recimo ovako - 'ko me je natira da ga provan, da ga ovako zavolin?  lol!

Mrs BugeVuge ::
Poželela mi je da sledeću Novu godinu dočekam sa Pavelom. :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3

A da se onda i ja pridružim toj želji.
Ako ćete mene i Cagu pozvati na doček onda ti ja još sto puta više želim to!  lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Jan 02, 2019 8:34 pm

Poncha, jesu li Caga i x cekali zajedno NG? Ovi sa tw komentarisu da nisu, ali ja verujem samo tvojim stalk sposobnostima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 2:03 am

Poncha ::
Ulazi u kategoriju - dobar film, ali samo za jedno gledanje.

Tako nekako otprilike.

Poncha ::
Ti si sumnjala u njega?  wow

Nisam, ali toliko me je očarao i začarao kao Igor Sokolovski da sam u jednom trenutku pomislila da je to sve magija serije i prosto sam se plašila nešto drugo njegovo da gledam da mi ne pokvari utisak. Znaš kad neka uloga stvori glumca i onda ga posle gledaš u nekoj drugoj ulozi i rasprši ti se ta iluzija, e pa toga sam se bojala. Utoliko više me je osvojio kad sam videla na šta je sve sposoban. naklon

Poncha ::
To ti je onda i izazov gledati opet njih dva.

Baš izazov, najviše po moje trenutno emotivno stanje. placljivko

Poncha ::

I meni će nedostajati. Oni su mi bili ona dnevna doza glupog humora i ironija hrvatskog društva i mentaliteta. A simpatična su i ekipa.

I meni isto, vezala sam se nekako za sve njih.

Poncha ::
Oni da su bili normalno u vezi bi s vremenom shvatili da nisu jedno za drugo. Ovako na hop je samo Zorkino maslo.
Filip je u ovoj sceni i bio odličan, a i mijenja se malo, sad mu ne bi smetalo da je Zorkin zet.  :cereeeeek: A on kao, vječiti neženja.  lol!
Zašto te iznervirala? Pa u tome će i biti čar da baba zanovijeta.  smeh A vidi se da joj je simpatičan.

Da, odjednom je ta promena nastupila kod njega, ne znam kako. Pre je samo gledao u kontekstu kakva je u krevetu, a sad bi išao i na ozbiljnije korake. :cereeeeek:
Pa iznervirala me je zato što već vidim ako baba bude protiv Marka da Petra neće biti sa njim. Zapravo, sad će biti jako zanimljivo ako ovo dvoje više raskinu i ona shvati da hoće Marka, a Zorka vaskrsne. smeh

Poncha ::
Čim je tražio novine znala sam što će i unaprijed sam se počela smijati.

Ali isto nije vratio svom jedincu svu tehnologiju.  smeh


I ja. smeh smeh smeh
Da, da, još ga ovaj pita hoće li mu vratiti telefon. smeh

Poncha ::

I meni su.  smeh Jadan Ante kako ga ovi svi doživljavaju.
A Mijo veliki lovac koji u šumi gleda pande.  smeh

smeh
Lepo Marko pitao jel' su njih dvojica krenuli u šumu sa puškama. smeh

Poncha ::

Pa, čovjeka ugrizla zmija, a pored rođenog brata "doktora" i oca 'seoskog doktora', travara, njemu sanirati ranu (i isisati otrov) ide djevojka kojoj nije ništa. I od njih troje, jedina koja se zabrinula za Antu. Trebaju i Anti dati jednu, da se dečku posreći. Nekako su mi bili slatki.

Pa ja sam to više shvatila kao humani gest, ona ima taj nagon da pomaže svim ljudima.
Iako se slažem da i Ante zaslužuje jednu, ali ne verujem baš da će Mirela hteti da bude sa njim, pogotovo posle Domagoja.

Poncha ::
Pih, pih, pih. Lako ti je tako kad nema isječaka njegovih na YT.  lol!  durica A ono što ima, tamo nema dovoljno Marka.  tuzni
Nisu čak (zasad) na FB stavili. Ima samo na platformi hrti, ali da bi to gledala moraš se prijaviti što sam ja napravila. I skinula aplikaciju na mobitel i na laptopu isto. I to sve zbog Marka.  sramezljivko

Ništa onda, čekamo da postave na fb. lol!

Poncha ::

Ja s tim nemam nikakve veze.  lol!  Niti ću birati slike. lol!
Mada je meni i ova slika Cage što je sad u kolažu toliko dobra da bih cijeli dan mogla gledati u nju.  :cereeeeek:

Pa zapravo, ovo i jeste bila rečenica upućena Sari. lol!
Na kraju krajeva, ja vam se u Cagine slike ne mešam, ali hoću da mi se Pavel ubaci. lol! Trenutno je upravo on glavni i nije u redu da ga nema. :cereeeeek:

Poncha ::
Ali zato jesi komarcima onda. lol!

Komarce ću istrpeti. lol!

Poncha ::
Nije baš da mi se plače. I živcira što ga ne vole i ponašaju se prema njemu onako kako je zaslužio. Zato se ustručavam.  lol! Plus će me dotući što nemam svog Emira. Odnosno što nije stvaran i što nije moj.

Samo jedno - kako tako, Emir je na kraju ostao živ, a ti ne znaš tu bol kad ti "tvoj" čovek na kraju pogine. placljivko Sva sreća da vam je Sarp ostao živ na kraju, koliko god onako ispalo glupo, bolje vam je da nikad ne okusite taj osećaj. suze

Poncha ::
Onda alkohol nije pomogao?  lol!

Bome, ostade li živ?

Suštinski nije. smeh
Ne znam, nikad ne saznam, uvek me prekine nešto ili se jednostavno ne setim. tuzni

Poncha ::

Kako zašto? Bolje nekad shvaćam njega nego tebe. Teško ću mu moći lagati.  lol!

A, to. smeh Napalim, onda ga nećemo lagati. :cereeeeek: smeh
Tj. lagaćemo ga samo za Stasa, ali to ćemo ustvari da mu delimično prećutimo, ili jednostavno da kažemo da je Stas bio na devojačkoj zbog Sparks i Sare. lol!

Poncha ::
Samo kažem, da ne bi poslije, jednom, bilo - a ti si tako zatucan.  lol! :JaToKaoBožo: smeh

Ahahahahhahah, baš si kao Božo. smeh

Poncha ::
Kažem da mi je drago kad ti postavi. Još kad bi ti i poslušala.

Pa uvek poslušam.

Poncha ::
smeh Je li vidiš?  lol!

A onda možeš slobodno reći da Caga i ovaj imaju još jednu sličnost osim da se oblizuju i da samouko sviraju gitaru.  lol!

Pa gde od svih mogućih sličnosti koje su mogli da dele, baš ovu. smeh Mada, šta ja da kažem koja sam se drugi put zalepila za oženjenog sa dvoje dece, i to sam se ovaj put upustila svesno već dok je uveliko bio zauzet. smeh

Poncha ::

Malo je slova  C A G A T A Y U L U S O Y i M A R K O K U T L I Ć da bih ja u to sve stavila.  lol! Kakva dva klipa - znaš li ti koliko je meni Caginih slika drago, koliko klipova - što iz serija, što filmova, što sa snimanja editorijala, što privatnih sličica, videa, što citata...  :cereeeeek: Osjećala bih da sam nešto zakinula.   facepalm  
A znaš li ti koliko vrhunskih obrada ima Marko, koliko svojih pjesama (što s bendom, što solo) pa plus live izvedbe, što nekih intervjua koje sam slušala više puta, pa slika na kojima mi je presladak (ali to već mi se javi osjećaj krivnje)?

Ih, pa kad bismo tako gledali onda ni ja ne bih mogla potpis da napravim. Ali ne možeš tako, znaj da ćeš uvek nešto morati da zakineš. Zato i jesu klipovi najbolja opcija, sadrže većinu omiljenih scena.
Npr. ovaj Maksov klip pun je odličnih njegovih momenata, ali nema nijednu scenu iz meni najdraže njegove uloge Stavrogina. Ipak sam ga stavila u potpis, jer mi najbolje oslikava njega. Razumeš, moraš nečeg da se odrekneš. I to za citate recimo, ti odabereš neki klip, a u potpisu staviš taj neki citat.

Poncha ::

Pa baš zato što sam ti se smijala ja ni nemam potpis jer ne mogu odlučiti što bih stavila.  lol! Mogla bih jedino trenutno raspoloženje s pjesmom koja vrijedi za Cagu  :cereeeeek:  (od njega se godinama ne mogu odlijepiti) i Marka. Recimo ovako - 'ko me je natira da ga provan, da ga ovako zavolin?  lol!

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Mislim da je ovo savršen potpis.

Poncha ::
A da se onda i ja pridružim toj želji.
Ako ćete mene i Cagu pozvati na doček onda ti ja još sto puta više želim to!  lol!

Tabiki. srca leptirici srca leptirici srca leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 2:08 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 2:10 am

Merhaba, Poncha! lol!



Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 4:58 am

Srećna Nova godina! Svima vam želim da ostavite svoje telefone, fotoaparate i da proživite ovu godinu samo sa osobom, bez tehnologije. Budite srećni :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 8:39 am

Sara Ulusoy ::
Poncha, jesu li Caga i x cekali zajedno NG? Ovi sa tw komentarisu da nisu, ali ja verujem samo tvojim stalk sposobnostima.

Evo ti pa sama procijeni jesu li. lol!  :P

https://www.instagram.com/p/BsGCNvmA9TG/ (treća slika). Imaš i na njenom profilu jednu sliku plus je dan ranije postavila priče i u njoj ovu sliku.

S druge strane Caga je 29.12. bio u Steakroomu.
https://www.instagram.com/p/Br_PXMFBfc2/

(Bu arada, možete vidjeti da je i Cansu bila tu. Po datumu isti dan, sad ne znam.)

I onda sam već napisala da mu je rođo postavio sliku na intagramu i FB-u. A kasnije su i stavljene slike s tetkom. Dok je Atalay kod druge tetke u Njemačkoj.
A evo i ovaj članak.
https://www.takvim.com.tr/saklambac/2019/01/03/cagatay-ulusoy-vefali-evlat-oldugunu-kanitladi-cagatay-ulusoy-yilbasini-ailesi-ile-kutladi?paging=1

Što sad, je li stvarno kupio kuću ili ne? Hm... To ću tek pronjuškati kasnije.

Samo da ne bi ovo okupljanje s obitelji bilo opraštanje pred odlazak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 9:10 am

Iyi, znaci dobro su prostalkali. Ja njima nista ne verujem, oni su u fazonu "sto je babi milo to joj se i snilo". Dok ne proverim sa tobom, nista.

Vrlo lako moze da bude oprastanje pred odlazak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 9:54 am

Mrs BugeVuge ::
Nisam, ali toliko me je očarao i začarao kao Igor Sokolovski da sam u jednom trenutku pomislila da je to sve magija serije i prosto sam se plašila nešto drugo njegovo da gledam da mi ne pokvari utisak. Znaš kad neka uloga stvori glumca i onda ga posle gledaš u nekoj drugoj ulozi i rasprši ti se ta iluzija, e pa toga sam se bojala. Utoliko više me je osvojio kad sam videla na šta je sve sposoban. naklon

Kužim. I drago mi je da nije Pavel samo proizvod magije Mažora nego da je zbilja glumac.  naklon
Je li onda glumački isto poremetio one ljestvice?  lol!

To meni isto kao kad slušam Marka, nije stvar da me kupio s jednom pjesmom i jednim stilom, nego u čemu ga god čujem jednostavno je to to. Sa svakom pjesmom u svemu je to vrh.  naklon
Kad sam ga prvi put čula mislila sam on je dobar u ovom stilu tko zna kakav je inače, a ono kad sam slušala lanjske emisije i njegove pjesme samo sam uviđala da je svakom stvari koju poslušam još bolji.  :cereeeeek:
Jer su mi neke njegove obrade bolje od originala.

Mrs BugeVuge ::
Baš izazov, najviše po moje trenutno emotivno stanje. placljivko

Jesi li počela?

Mrs BugeVuge ::
Da, odjednom je ta promena nastupila kod njega, ne znam kako. Pre je samo gledao u kontekstu kakva je u krevetu, a sad bi išao i na ozbiljnije korake. :cereeeeek:
Pa iznervirala me je zato što već vidim ako baba bude protiv Marka da Petra neće biti sa njim. Zapravo, sad će biti jako zanimljivo ako ovo dvoje više raskinu i ona shvati da hoće Marka, a Zorka vaskrsne. smeh

Jer se u nju zaljubio.

Pa baš to će biti zabavno. Ako se baba vrati među žive, onda će Marko njih trebati hvatati, a on neće moći Petru uhapsiti. Bit će cirkus.

Mrs BugeVuge ::
Lepo Marko pitao jel' su njih dvojica krenuli u šumu sa puškama. smeh

Možda je mislio da je opet neka akcija šverca u pitanju.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa ja sam to više shvatila kao humani gest, ona ima taj nagon da pomaže svim ljudima.
Iako se slažem da i Ante zaslužuje jednu, ali ne verujem baš da će Mirela hteti da bude sa njim, pogotovo posle Domagoja.

Pusti ti to humano ovo-ono. Jedina je ona pokazala da joj je stalo do Ante. A kad je Domagoj nešto htio nekako se izmakla. Pa sad...

Mrs BugeVuge ::
Ništa onda, čekamo da postave na fb. lol!

Dio su postavili, nisu sve. Što ćeš sad?  lol! Iako meni ima možda i boljih njegovih klipova koje bih da radije poslušaš, ali to ću pustiti da te YT sam iznenađuje jer vidim da je na dobrom tragu.

Evo krećem od kraja. Sve ti je kratko - na 3:50, na 6:05 pa preskoči i na istom linku 8:24  :cereeeeek: . Na 5:12  :cereeeeek:
Ali malesef nema mi prve dulje pjesme koju je pjevao  tuzni . A tu mi je bio posebno.

Mrs BugeVuge ::
Pa zapravo, ovo i jeste bila rečenica upućena Sari. lol!
Na kraju krajeva, ja vam se u Cagine slike ne mešam, ali hoću da mi se Pavel ubaci. lol! Trenutno je upravo on glavni i nije u redu da ga nema. :cereeeeek:

Saroooo, ovo se odnosi na tebe. U ovaj kolaž trebaš ubaciti sliku Pavela i ona će ti reći kojeg ćeš izbaciti. Naši ostaju isti, a ti uzmi slike koje god želiš. Meni su dobre i ove.

Mrs BugeVuge ::
Samo jedno - kako tako, Emir je na kraju ostao živ, a ti ne znaš tu bol kad ti "tvoj" čovek na kraju pogine.  placljivko Sva sreća da vam je Sarp ostao živ na kraju, koliko god onako ispalo glupo, bolje vam je da nikad ne okusite taj osećaj. suze

Nu nje sad.  smeh Meni je Baris umro.  durica I nemam namjeru Delibal više gledati.

Za Sarpa, Bože mi prosti, bi mi bilo draže da je umro, ovako je postao pomalo beznačajan lik. I još su ostavili opciju da se spetlja sa Semom.  lol!  
Yaman, hvala Bogu, preživio. Najveća tragedija i nepravda bi bila da je umro. Ali Emir je završio baš koma, gore je da mu je Feriha umrla nego da je on umro.

Mrs BugeVuge ::
Suštinski nije. smeh
Ne znam, nikad ne saznam, uvek me prekine nešto ili se jednostavno ne setim. tuzni

Razumijem.

Mrs BugeVuge ::
A, to. smeh Napalim, onda ga nećemo lagati. :cereeeeek:  smeh
Tj. lagaćemo ga samo za Stasa, ali to ćemo ustvari da mu delimično prećutimo, ili jednostavno da kažemo da je Stas bio na devojačkoj zbog Sparks i Sare. lol!

Da se vratim na Božo mood, ono kad je Marku rekao da samo neka on ne treba lagati.  smeh
:SamoDaJaNeLažem:

Ja mu neću ništa reći, a on neka ne pita ako ne želi čuti istinu.  lol! Da ja kažem da se Stanko skida zbog Sare, pa yani, gdje ćeš veće laži.

Mrs BugeVuge ::
Ahahahahhahah, baš si kao Božo. smeh

Ja sam samo prava kuma.  smeh Aj, dobro imam nešto i Božino.  lol! Uz vas sam u dobru i zlu. Volim da je sve čisto kad se ide u brak.

Mrs BugeVuge ::
Pa uvek poslušam.

:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Pa gde od svih mogućih sličnosti koje su mogli da dele, baš ovu. smeh Mada, šta ja da kažem koja sam se drugi put zalepila za oženjenog sa dvoje dece, i to sam se ovaj put upustila svesno već dok je uveliko bio zauzet. smeh

smeh

Dijele oni, vjerovala ili ne, još dosta toga, ali ovo si i ti mogla primijetiti.

Je, ti si jača od mene.

Mrs BugeVuge ::
Ih, pa kad bismo tako gledali onda ni ja ne bih mogla potpis da napravim. Ali ne možeš tako, znaj da ćeš uvek nešto morati da zakineš. Zato i jesu klipovi najbolja opcija, sadrže većinu omiljenih scena.
Npr. ovaj Maksov klip pun je odličnih njegovih momenata, ali nema nijednu scenu iz meni najdraže njegove uloge Stavrogina. Ipak sam ga stavila u potpis, jer mi najbolje oslikava njega. Razumeš, moraš nečeg da se odrekneš. I to za citate recimo, ti odabereš neki klip, a u potpisu staviš taj neki citat.

Ma jasno mi je to, ali ja bih se iznervirala što ne mogu odabrati i dok bih birala prošlo bi jedno mjesec dana. lol!

Mrs BugeVuge ::

:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:
Mislim da je ovo savršen potpis.

Ali prije bi toga trebalo, u drugi neki video, staviti i prethodni dio - i žali Bože trud i ludu glavu s kojon ne mislin.  lol!
Jer da je bilo pameti na vrijeme bi se ostavila ovih, a ne ovako zaglibila.  facepalm

Mrs BugeVuge ::
Tabiki. srca leptirici srca leptirici srca leptirici

Ovo obećava.  <3

Mrs BugeVuge ::
Merhaba, Poncha! lol!

A merhaba.  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:
Da ga cijeli dan i noć slušam ne bi mi dosadio. (A da i ne lažem, kad su mi slušalice na ušima i slušam.)

Sad bih ti najradije postavila još sto stvari, ama neću. Neka te ovako YT sam iznenadi, tko zna do čeha ćeš još doći ako budeš klikala.

Mrs BugeVuge ::
Srećna Nova godina! Svima vam želim da ostavite svoje telefone, fotoaparate i da proživite ovu godinu samo sa osobom, bez tehnologije. Budite srećni :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Pavele, dragi, hvala. (Ja kontam da je on i za mene ovo rekao.)  :cereeeeek:  <3
I sviđa mi se čestitke i to kako. Pavele, dragi kume, sličniji si mi no što mi se činilo na prvu.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy

Za 354 dana kad budemo zajedno na dočeku nećemo ostaviti ni jedan slikovni trag jer ja ne puštam Cagu iz ruku.  :P Slika mi hic neće biti bitna.
Nego, je li njega Agata poslušala?  lol!


Bu arada, Marko je recimo jako aktivan na društvenim mrežama, što mi paše jer ga trenutno tek upoznajem pa mi odlično dođe.  :cereeeeek:
Najjače mi kad je objavio sliku jučer i sad očito dečko sretan i ispunjen kad je tako nešto napisao i piše mu jedna u komentare da je baš zanima tko ga je tako lijepo slikao i kad će nam otkriti njeno ime.  smeh
I još, slučajno sam vidjela neki komentar na Markovu sliku i ne znam tko stoji iza ovog profila, ali sam ih zapamtila jer ovi vole Cagu i često sam znala naletjeti na njih. Ima upraćenih sto i jedan Cagin fan profil...
Ah be, ima ljudi kojima su isti ljudi dragi kao i meni.  wow
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 10:08 am

Sara Ulusoy ::
Iyi, znaci dobro su prostalkali. Ja njima nista ne verujem, oni su u fazonu "sto je babi milo to joj se i snilo". Dok ne proverim sa tobom, nista.

Vrlo lako moze da bude oprastanje pred odlazak.

Ti baš meni vjeruješ?
Ja sam u toku s Duyginim objavama, a i saznala iz tri klika, nisam se pretjerano pretrgla. Oni su upratili isto, a da je Caga bio s kompletnom familijom na skijanju u Uludagu to bi bilo kao da su se oženili. lol! :P
Ali ako te baš zanima evo ti Sarışın ayle - otvaraš na vlastitu odgovornost! - 1., 2., 3., 4.

Mislim da je ovima laknulo kad su osvanule slike s rodbinom.


Meni je to prošlo kroz glavu. Obitelj na okupu i nakon svojim putem. ne znam


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 10:51 am

Umut kaže da glasamo za Protectora.

https://odul.webrazzi.com/

Doduše ne kužim kako.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 1:45 pm

oho-ho :cereeeeek: oho-ho :cereeeeek: oho-ho :cereeeeek: oho-ho :cereeeeek: oho-ho :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 V2UtoaPlE_Q

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 TNx5ex16Bgc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 U8JP07tAymA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 P6i98WRAAV4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 1:59 pm

Aaaaaaaaaaaaa samo što sam počela seriju i cela sam se raspilavila. Stas1 Stas1 Stas1 Ovo nije humano koliko je on neodoljiv, lep, predivan, presladak... Ove oči... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Tačno će me on doći glave za sve što nije Stanislav.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 6:37 pm

Opasno dobra serija. bravo bravo bravo
Pravi koktel odlično zamišljene i realizovane priče i glumaca; akcija, avantura, uzbuđenje, drama... A sve staje u svega četiri epizode. I kraj svake epizode te prosto vuče da pošto poto pustiš narednu, svaka scena je zanimljiva, sve je super zamršeno, a opet je sve tako brzo. Ovo će se definitivno reprizirati.kokice

Pavel, Pavel, Pavel... naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek:
Definitivno ima vrhunske transformacije, glumi tako prirodno, uopšte nemaš osećaj da se radi o fiktivnoj priči, toliko je svoj i ubedljiv.naklon I tooooliiiikooo neodoljiv. stidljivko
Iako je ovde spram svih ostalih likova njegov najmanje razrađen, svejedno je on najdominantniji. Jednostavno se izbori za svoj primat kad god je u kadru. :cereeeeek: I da, ovo je prva serija/film u kojoj ga gledam sa ovom njegovom čuvenom tetovažom na vratu. :cereeeeek:

Denis Švedov, iliti Danja iz Mažora me je prijatno iznenadio, ovde je jako dobar. topić I upravo je njegov lik najzahvalniji za igranje. Plašila sam se da li ću ih porediti sa Mažorom, jer su direktni partneri ovde, ali nisam ni u jednoj sceni. Tome je najviše doprineo Pavel, sve vreme je pružao osećaj da se radi o nekim sasvim drugim ljudima, ali svejedno jako dobro funkcionišu u kombinaciji.

I da pohvalim inspektorku, veoma lepa i harizmatična glumica, mnogo mi se dopala njena interpretacija lika.

Ivan Židkov, glumac koji često glumi u pozorištu sa Stasom, koliko god na svim onim snimcima delovao dobro, ovde me je razočarao, prilično bledunjav. Možda je i do lika, nekako je mlitav za jednog inspektora, ali svejedno mi nije ostao u sećanju.

I da - hvala Bogu, ovde mi je Pavel preživeo na kraju. Kažem hvala Bogu, jer nije bilo potrebe da pogine, dovoljno je propatio tokom cele serije ni kriv ni dužan, a i bolje što je ispalo baš ovako kako je ispalo. :cereeeeek:

:cereeeeek: leptirici :cereeeeek: leptirici :cereeeeek: leptirici :cereeeeek: leptirici :cereeeeek: leptirici

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 4VtAtsSvfXo

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 9-U7EcF5mgM

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 CRlZaswwFMM

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 BwJPe9mK7fQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 FosKw0gNHfY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 -iBfg7w5XaE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 R0ZW2N1ZgJc
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 7:15 pm

Poncha ::
Kužim. I drago mi je da nije Pavel samo proizvod magije Mažora nego da je zbilja glumac.  naklon
Je li onda glumački isto poremetio one ljestvice?  lol!

I meni je drago. :cereeeeek:
Jeste definitivno, samo još da rasporedim listu. lol!

Poncha ::
To meni isto kao kad slušam Marka, nije stvar da me kupio s jednom pjesmom i jednim stilom, nego u čemu ga god čujem jednostavno je to to. Sa svakom pjesmom u svemu je to vrh.  naklon
Kad sam ga prvi put čula mislila sam on je dobar u ovom stilu tko zna kakav je inače, a ono kad sam slušala lanjske emisije i njegove pjesme samo sam uviđala da je svakom stvari koju poslušam još bolji.  :cereeeeek:
Jer su mi neke njegove obrade bolje od originala.

E pa baš to, drago mi je da je i tebi isto sa Markom. :cereeeeek:
Zapravo mislim da je to njegov najveći uspeh i pokazatelj koliko je dobar, kad je njegova obrada neke pesme bolja od originala. naklon

Poncha ::

Pa baš to će biti zabavno. Ako se baba vrati među žive, onda će Marko njih trebati hvatati, a on neće moći Petru uhapsiti. Bit će cirkus.

Da, to će biti ludnica, jedva čekam. smeh Već sam i zamislila događaje i sad se prosto plašim jer kad god zamislim već u svojoj glavi onda se ne ostvari ništa od toga. Tako sam prošli put zamislila da se Petra i Marko smuvaju tajno, pa vidiš da nije ništa od toga ispalo. lol!

Poncha ::

Možda je mislio da je opet neka akcija šverca u pitanju.  lol!


Pre mislim da se uplašio za njih dvojicu. smeh

Poncha ::

Pusti ti to humano ovo-ono. Jedina je ona pokazala da joj je stalo do Ante. A kad je Domagoj nešto htio nekako se izmakla. Pa sad...

Aj videćemo. Meni njih dvoje i idu zajedno.

Poncha ::
Evo krećem od kraja. Sve ti je kratko - na 3:50, na 6:05 pa preskoči i na istom linku 8:24  :cereeeeek: . Na 5:12  :cereeeeek:
Ali malesef nema mi prve dulje pjesme koju je pjevao  tuzni . A tu mi je bio posebno.

Ovo sve sa fb što si mi postavila je uklonjeno. tuzni
Ali pogledaja sam ovaj sa yt. Koliko vidim, i pleše lepo. :cereeeeek:

Poncha ::
Nu nje sad.  smeh Meni je Baris umro.  durica I nemam namjeru Delibal više gledati.
Za Sarpa, Bože mi prosti, bi mi bilo draže da je umro, ovako je postao pomalo beznačajan lik. I još su ostavili opciju da se spetlja sa Semom. lol!
Yaman, hvala Bogu, preživio. Najveća tragedija i nepravda bi bila da je umro. Ali Emir je završio baš koma, gore je da mu je Feriha umrla nego da je on umro.

Jeste Baris, ali Baris ti nije bio kao Emir.
A što se Sarpa tiče, tako ti se sad čini, da ti je poginuo na kraju ne bi mogla da se opasuljiš. Ili ne, zamisli da onda kad smo sve tri gledale premijerno MC i kad su nam se noge sekle posle onog prelaza na Eylul i Merta, zamisli da se ispostavilo da je Yaman stvarno umro.

Ovde su oboje poginuli, pa je to u neku ruku olakšavajuće, kao Ezel i Eysan, ali za njih, a meni je utoliko teže. tuzni

Poncha ::
Da se vratim na Božo mood, ono kad je Marku rekao da samo neka on ne treba lagati.  smeh
:SamoDaJaNeLažem:

Ja mu neću ništa reći, a on neka ne pita ako ne želi čuti istinu.  lol! Da ja kažem da se Stanko skida zbog Sare, pa yani, gdje ćeš veće laži.

smeh smeh smeh
Pa i nije neka laž, Sara bi uživala da gleda njegovo golo telo. lol! Šta hoćeš, bolje da joj se skida Stanislav, nego Caga. lol!

Poncha ::
Ja sam samo prava kuma.  smeh Aj, dobro imam nešto i Božino.  lol! Uz vas sam u dobru i zlu. Volim da je sve čisto kad se ide u brak.

:cereeeeek: kisic :cereeeeek: kisic :cereeeeek: kisic

Poncha ::

Ali prije bi toga trebalo, u drugi neki video, staviti i prethodni dio - i žali Bože trud i ludu glavu s kojon ne mislin.  lol!
Jer da je bilo pameti na vrijeme bi se ostavila ovih, a ne ovako zaglibila.  facepalm

Bar ćemo se zajedno samouništiti, ja sam isto shvatila da će me Pavel dokusuriti. lol!

Poncha ::

Pavele, dragi, hvala. (Ja kontam da je on i za mene ovo rekao.)  :cereeeeek:  <3
I sviđa mi se čestitke i to kako. Pavele, dragi kume, sličniji si mi no što mi se činilo na prvu.
https://media.giphy.com/media/35I4F6OGE0XliTavVF/giphy.gif

Hvala i tebi, kumo, za gif!!! leptirici :cereeeeek: leptirici :cereeeeek: leptirici :cereeeeek: leptirici :cereeeeek: leptirici :cereeeeek:
Naravno da je ovo bilo upućeno i tebi. srca

Poncha ::
Za 354 dana kad budemo zajedno na dočeku nećemo ostaviti ni jedan slikovni trag jer ja ne puštam Cagu iz ruku.  :P Slika mi hic neće biti bitna.

srca srca srca

Poncha ::

Nego, je li njega Agata poslušala?  lol!

S obzirom na to da je ona ovo snimala, teško. lol!

Poncha ::
Bu arada, Marko je recimo jako aktivan na društvenim mrežama, što mi paše jer ga trenutno tek upoznajem pa mi odlično dođe.  :cereeeeek:

Meni se isto sviđalo to kod Stasa, i on je aktivan na društvenim mrežama i to je najbolji način da ga upoznaš.

Poncha ::

Najjače mi kad je objavio sliku jučer i sad očito dečko sretan i ispunjen kad je tako nešto napisao i piše mu jedna u komentare da je baš zanima tko ga je tako lijepo slikao i kad će nam otkriti njeno ime.  smeh

Dobra je slika. topić
I sigurno joj je otkrio njeno ime. smeh

Poncha ::
I još, slučajno sam vidjela neki komentar na Markovu sliku i ne znam tko stoji iza ovog profila, ali sam ih zapamtila jer ovi vole Cagu i često sam znala naletjeti na njih. Ima upraćenih sto i jedan Cagin fan profil...
Ah be, ima ljudi kojima su isti ljudi dragi kao i meni.  wow

Ahahahahahahahahah, a priznaj Poncha da si ovo ti pod tajnim profilom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 7:18 pm

Daa, skroz sam zaboravila na ovo - na forumu su se čitava dva meseca krvnički svađali TeamVika i TeamKaća, ali su jedni drugima sve najlepše poželeli sad za Novu godinu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 7:47 pm

Šta sad gledati, tj. od sutra? Da li je došlo vreme za Žuto oko tigra?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 8:14 pm

Slike za reklamu sam vidjela danas još pa sam i očekivala da si ih postavila. Još da je i video za reklmu.

Mrs BugeVuge ::
Aaaaaaaaaaaaa samo što sam počela seriju i cela sam se raspilavila. Stas1 Stas1 Stas1 Ovo nije humano koliko je on neodoljiv, lep, predivan, presladak... Ove oči... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Tačno će me on doći glave za sve što nije Stanislav.

smeh naklon Baš mi je drago.

Mrs BugeVuge ::
Opasno dobra serija. bravo bravo bravo
Pravi koktel odlično zamišljene i realizovane priče i glumaca; akcija, avantura, uzbuđenje, drama... A sve staje u svega četiri epizode. I kraj svake epizode te prosto vuče da pošto poto pustiš narednu, svaka scena je zanimljiva, sve je super zamršeno, a opet je sve tako brzo. Ovo će se definitivno reprizirati.

Neka se tebi ovo sviđa. topić

Sad je Pavelova era nastupila. naklon :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
I da - hvala Bogu, ovde mi je Pavel preživeo na kraju. Kažem hvala Bogu, jer nije bilo potrebe da pogine, dovoljno je propatio tokom cele serije ni kriv ni dužan, a i bolje što je ispalo baš ovako kako je ispalo. :cereeeeek:

Onda je ovo taman dobro došlo za oporavak.

Mrs BugeVuge ::
https://pp.userapi.com/c626718/v626718925/294d1/4VtAtsSvfXo.jpg

Ovdje mi je ipak najslađi i najbolje ispao. Opet naočale preko ušiju. smeh

Mrs BugeVuge ::
https://pp.userapi.com/c626718/v626718925/2954f/9-U7EcF5mgM.jpg

Je li njega uvijek trebaju zvati na telefon kad je u krevetu? lol!

Mrs BugeVuge ::
Jeste definitivno, samo još da rasporedim listu. lol!

Jedva čekam.

Mrs BugeVuge ::
E pa baš to, drago mi je da je i tebi isto sa Markom. :cereeeeek:
Zapravo mislim da je to njegov najveći uspeh i pokazatelj koliko je dobar, kad je njegova obrada neke pesme bolja od originala. naklon

Znaš ono kad promisliš - pa neće valjda i ovo uspjeti otpjevati - pa on nadmaši i to moje očekivanje. Tako da sad u startu očekujem da može sve. :cereeeeek: Doduše, sad ja lagano i prestajem biti objektivna jer sam previše pustila ga u srce. lol!

Mrs BugeVuge ::

Da, to će biti ludnica, jedva čekam. smeh Već sam i zamislila događaje i sad se prosto plašim jer kad god zamislim već u svojoj glavi onda se ne ostvari ništa od toga. Tako sam prošli put zamislila da se Petra i Marko smuvaju tajno, pa vidiš da nije ništa od toga ispalo. lol!

Tvoj i moj problem su velika očekivanja. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ovo sve sa fb što si mi postavila je uklonjeno. tuzni
Ali pogledaja sam ovaj sa yt. Koliko vidim, i pleše lepo. :cereeeeek:

Kako? Meni otvara.

Ma mali zna svašta nešto. :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Jeste Baris, ali Baris ti nije bio kao Emir.
A što se Sarpa tiče, tako ti se sad čini, da ti je poginuo na kraju ne bi mogla da se opasuljiš. Ili ne, zamisli da onda kad smo sve tri gledale premijerno MC i kad su nam se noge sekle posle onog prelaza na Eylul i Merta, zamisli da se ispostavilo da je Yaman stvarno umro.

Ovde su oboje poginuli, pa je to u neku ruku olakšavajuće, kao Ezel i Eysan, ali za njih, a meni je utoliko teže. tuzni

Definitivno mi Baris nije kao Emir. Ali svejedno.

Ma, pusti ti to. Ovako mi je ispao blijedi kraj i razočaranje i nebitan lik. Toliko da mi niti ne padne na pamet reprizirati seriju. Uvijek se iznova napizidim što su usrali scene s Melek, što su je ubili, što su Sarpa uskratili za ljubavni život i tako to. Pa bar da mu je kraj bio upečatljiv. Ali možda imaš pravo, ne znam.
Da je Yaman umro, to sam rekla već xy puta, mene uopće ne bi bilo briga što je bilo s ostalima, uključujući i Miru.

Mrs BugeVuge ::
Pa i nije neka laž, Sara bi uživala da gleda njegovo golo telo. lol! Šta hoćeš, bolje da joj se skida Stanislav, nego Caga. lol!

Moj Caga neće ni za koga izvoditi striptiz. durica Pogotovo ne kad ti imaš još neke planove i ne stajanje na striptizu.

Mrs BugeVuge ::
Bar ćemo se zajedno samouništiti, ja sam isto shvatila da će me Pavel dokusuriti. lol!

Lako tebi kad imaš kumu po pameti sličnu. :P

Mrs BugeVuge ::
S obzirom na to da je ona ovo snimala, teško. lol!

Pa to je on najviše njoj i rekao. Ali njoj očito na jedno uđe, a na drugo iziđe.

Mrs BugeVuge ::
Meni se isto sviđalo to kod Stasa, i on je aktivan na društvenim mrežama i to je najbolji način da ga upoznaš.

Pa iskreno sad mi trenutno to paše jer je uvijek prisutan, ja ga ne poznam pa mi je ovako zgodno. On svoj privatni život nastoji isto držati koliko-toliko skriven i to mi se sviđa.

Mrs BugeVuge ::
Dobra je slika. topić
I sigurno joj je otkrio njeno ime. smeh

Ima mi on nekoliko dobrih baš slika. Ali ova ga baš dobro zna uslikati.

Mrs BugeVuge ::
Ahahahahahahahahah, a priznaj Poncha da si ovo ti pod tajnim profilom. lol!

Nisam. Ozbiljno! naklon

Mrs BugeVuge ::
Daa, skroz sam zaboravila na ovo - na forumu su se čitava dva meseca krvnički svađali TeamVika i TeamKaća, ali su jedni drugima sve najlepše poželeli sad za Novu godinu. lol!

Ili nisi iskrene ili su prešli preko svega. Ili su samo dobri govornici. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 8:14 pm

Mrs BugeVuge ::
Šta sad gledati, tj. od sutra? Da li je došlo vreme za Žuto oko tigra?

Je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 8:16 pm

Onda druga sezona u 2. mjesecu? Je li? Aman!!! Ili da se ne radujem unaprijed i uzalud. lol!
http://www.milliyet.com.tr/in-the-mood-for-love/cadde/ydetay/2805134/default.htm
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Dv-67TzXQAAQyB1
Ako je točno i ako ostaje na Hazlkinom vjenčanju onda možda ne ode za LA sada. ne znam


Dobro je ovo. topić
https://twitter.com/ImDobradam/status/1080860744495874048

Počele su promjene u MI. Šteta, ja sam bila zadovoljna Tosunom. Možda drugi bude i bolji, ne znam, ali sad kako su počele promjene to meni uvijek vuče da će serija na ukidanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 8:16 pm

Yuh ja sasvim zaboravila da je neka godišnjica sad. Oh be, ništa onda od gledanja AFK-a. Da ja počnem sad gledati, oni će onda početi sa svojim tagovima i gušenjima twittera.
https://twitter.com/Albaliz_6/status/1080861342624555008
https://twitter.com/medyapimresmi/status/1080786052539924481
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 8:21 pm

Saro, daj mi ti reci, što ti se čini od ovoga subata i druge sezone? Danas svi samo o tome pišu, ali ih nisam čitala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 8:59 pm

Kolaze mogu da sredim tek sledece nedelje. Sacekale su me sve obaveze koje sam odlozila zato sto sam bila bolesna i u haosu sam.

Naravno da najvise verujem tebi. Ti objektivno istrazujes, one istrazuju ono sto zele da vide. A i garantujem da niko od njih ne poseduje toliko informacija o njemu koliko ti.

Sto se tice ovoga sto pisete za Emira, Barisa, Sarpa i Yamana, samo su Baris i Yaman imali logican kraj, Emir naravno nikako, doduse, njegov kraj nismo ni videli, valjda se ozenio sa Gunes zato sto je bila trudna. A Sarpov kraj je najbesmisleniji, bilo bi mi sto puta draze da je umro.

Otvorila sam slike na svoju odgovornost, kamo srece da nisam. Felaket. jao

Mislim da sad ide godisnjica pocetka prikazivanja AFK, pa posle ima Femir godisnjica braka. rolleyes

Videla sam da se pise za februar... Bilo bi mi jako drago kada bi bilo istina, ali ipak mi zvuci malo nerealno.

Videla sam da se menja reditelj sto mi ni malo nije drago, jer Cagatay Tosun je jedan od najboljih tr reditelja. Ali samim tim je i skup pa mislim da zbog rejtinga smanjuju budzet. Baris Ercetin je bio pomocni reditelj AFKa, samo ne mogu da se setim da li za vreme Merve Girgin ili Yosa.
A menjaju i dan. Sad su se setili kad utorkom i sredom pocinju nove serije, to su trebali da urade kada su ti dani bili sa po dve serije, a ne sada.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyThu Jan 03, 2019 9:00 pm

A kada je Hazalina svadba?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: