Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 4:00 am

Poncha ::
Pa u principu da.
Aha, ali to znači i mogući pozdrav s drugim serijama u to vrijeme. Znači eventualno (ako) još neki film upadne, a onda čekamo 2021. možda snimanje ili nastavka ili neke druge serije. Točno je Caga isplanirao svoju karijeru do 30-te godine kako je jednom novinar/bloger bio napisao.

U prevodu - počni ti lagano da repriziraš sve dosadašnje projekte. lol!
Ili se sad ozbiljnije posveti Marku. lol!

Šalu na stranu, meni i dalje nije jasno šta ga sprečava da paralelno snima dve serije.

Poncha ::
https://i.postimg.cc/TPJBdHrC/4-B0-EA448-A547-49-AE-83-A0-651-D39-C99389.jpg

A ko je Birsen? lol!

Poncha ::
Nisam ih pažljivo čitala. Ima svega. Pogotovo oduševljenih koji sve nade ulažu u Hazar (Zeynep).
Ali u principu je kako smo i pretpostavljale. Ja sam zato i pitala koliko li se puta može oživjeti netko tko je smrtan.

Vala, ako ovoliko insistiraju na Hazar, a planiraju još dve sezone sigurno, možda ih na kraju i spoje, nikad se ne zna. Oni su prvu i drugu sezonu snimali dok nisu znali reakciju publike na ove dve?

Poncha ::

Pa obično kad se puno praši bude pomalo i razočaranje. Ili samo ono što je drugima za prašinu, meni nije.  lol!

Obavezno tako ispadne, valjda je to neko nepisano pravilo. I obavezno posle jedne legendarne serije odmah se od sledeće očekuje da ponovi uspeh i valjda baš zbog toga ispadne suprotno. Tako je recimo bilo kad se Kuhinja završila, snimili su spin-off Hotel Eleon koji je blago rečeno ispao njena bleda senka. A setila sam se još jednog primera, samo tri meseca posle Ezela je izašao Karadayi i od te serije se puno očekivalo...

Poncha ::
A kako tek ne volim kad se na tagu jednog nađe drugo, to je već druga pjesma.  rolleyes

smeh Znam. smeh

Poncha ::
Nemoj sad Mažora, daj prvo ostale Pavelove projekte. Pa ako su svi razočaranje, da se bar razočaraš u kompletu i još više zavoliš Mažora.  lol! Naravno, šalim se i ne mislim da će svi biti razočaranje, ali savjetujem da za svaku seriju ostaviš očekivanja po strani. Očekuj da će svi biti tonu ŽO.
Što je iduće?

Nisam ni mislila odmah, baš mi se ne plače za Božić. lol!
Što da očekujem da svi budu u tonu ŽO, zašto si toliko pesimistična? lol! Nisu me razočarali onaj film i mini-serija.
Ostala je ona kriminalistička serija Zločin od 20 epizoda i film Rubež (svuda ga drugačije prevode pa ću ga zvati bukvalno kao i Mažora).
I naravno, ostao je Tajni grad, ali kako tu igra sa Agatom kao i u Zatvorenoj školi - to se neće gledati do daljnjeg. lol!

Poncha ::
wow On je rekao da mu se lijepe uši?!
Pa moje oko je možda primijetilo da mu uši nisu uvijek iste, ali nisam znala o čemu se radi. Kako ću primijetiti kad u klipovima Mažora nisu bile klempave, a u ovim intervjuima koje sam gledala uvijek ima ili kapu na glavi ili naočalama pokrio uši?  lol!

Da, čak se u jednoj sceni u seriji i vidi kako su zalepljene. lol!
Njemu za većinu uloga lepe uši, ne znam što ih jednostavno ne operiše, zgodnije mu je. lol!

Poncha ::
Pih. Ako je s Kaćom, s njom su ga mogli slobodno prekinuti. lol!


Evet, evet, evet. smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Za Viku znam da su zvrdali, ali se nisu obazirali.

Njih nisu mogli da prekinu. :cereeeeek:  <3

Poncha ::

Pa stare klipove sam već uveliko (od)gledala, možda mi je koji s nastupa starog benda ostao (ali koliko su mi pjesme vrh :cereeeeek:  toliko mi jedan o članova ide na živce).  lol!

Opa, opa, što ti i ko ide na živce? lol!
Btw, ja sam juče nešto Marka guglala i nateleh na neki od izjava kako nije svojevoljno napustio grupu, pa ajde mi sad objasni jel' to ima veze sa ovim tvojim. lol!

Poncha ::
Stare epizode sam našla i ostalo mi je još 5 epizoda i onda sam i to gotova.  facepalm

Poncha, uspori to malo, nećeš uskoro imati ničeg novog za gledanje. lol!

Poncha ::
Ima ukupno 12 emisija, tako bar piše na stranici, samo ne znam uključuje li se novogodišnja emisija u te ili ne.  mislilac Mislim da ne uključuje. Što znači još tri do četiri emisije.  tuzni
A onda mi ostaje instagram i stalkanje. Što je najgore, uopće mi stalkanje nije bilo potrebno da odmah uočim neke stvari. Nisam sigurna ni je li mi pametno čačkati...

Još samo 3-4? Uh, canim, malo ti je to. tuzni
I još jednom opa opa opa, kakve si to stvari uočila, davaj da čujem? lol!

Poncha ::
Ček, je li ti to žališ što se udaješ za Pavela?  wow Ako je tako, Saro, ostavljaj u većoj slici Stanka, a Pavela stavi samo umjesto Maksa. To ti je ionako najmanje posla.

Naravno da ne, ali znaš ono prva ljubav zaborava nema.
Nisam za džabe Bondarenkova nesuđena ljubav. <3 Žao mi je što se to nikad nije ostvarilo. tuzni

Poncha ::
Sad još jednom razmisli hoće li sve ostati na striptizu jer ako ja imalo poznajem Pavela, njemu bi prevara bila i da ga prevariš prije braka.  lol!

smeh
Muči me. lol!

Poncha ::
Dobro je što je barem Caga u sredini. Moje zlato.  :cereeeeek: Samo, koji ti je srebro, a koji bronca?  :P

Allah Allah, svi su zlatni, ovi moji su belo zlato. lol!

Poncha ::
Zbog odlikovanja ili zbog dozvole za alkohol?  lol!

I zbod jednog i zbog drugog. smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Ja bih ovo mogla cijeli dan slušati.

Opet neće da mi otvori link, piše Content not found. ljutko

Poncha ::
Toga sam se i bojala. Da, volim ga u ozbiljnoj varijanti kad je cijeli produhovljen i filozofski nastrojen i kad tako razumno i zrelo govori o nečemu, kad se ozbiljno unese u pjesmu, kad se šali, kad se ovako opusti i udara po gitari.  :cereeeeek: I najjače mi je kad od njega očekuješ neku ozbiljnu izjavu, on bubne ovako ili ovako (oko 5.05) nešto.  smeh

A jesu slatki kad bubnu tako nešto, meni je to isto hit. smeh

Poncha ::
Oha. Onda je Pavel prvi pravi.  wow

Evet. :cereeeeek: Ali stvarno ima najlepše oči koje sam ikad videla, baš što ti kažeš taj sjaj u očima... :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
Nisu te crne koštale više puta, vidiš da si još ovdje. :P Šalim se. Eto, na kraju će te dokrajčiti jedan čudnoplavooki.  lol! Čije si oči, molit ću lijepo, stavila na prvo mjesto.  :cereeeeek:

smeh Ne, ali stvarno - ja i crne oči smo posebna priča...
Jesam, svesno sam njegove oči stavila na prvo mesto, jer su stvarno najlepše. :cereeeeek:

Poncha ::
Romantičan? Oh be. Sahane.  :cereeeeek:

Ali je zato Sparks sanjala da joj Stas govori kako je Agata trudna i jurili su sa njegovom Aleksijom Lepu Brenu da pitaju za savet šta da rade. lol!  smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Sad, počastovana, ne znam koliko si oduševljena time što samo tebi (ako ne računamo ove što nas čitaju) dosađujem o njemu. lol!

Kako nisam, prvo si ti bila tu za mene kad je Pavel u pitanju, sad sam ja tu za tebe kad je Marko u pitanju. srca

Poncha ::
Pa ima. Ček, je li njegov ili Stankov bolji? mislilac

Nemoooj mi to raditi... lol!
Osmeh ipak ima Stas najlepši na svetu, imao i imaće. <3 Pavel ima lepše oči, ali Stas osmeh.

Poncha ::
Mislim da ako takve scene snima mu to najteže pada. Osim ako nisu snimane s njim. lol!

Ćuti, ćuti, ne nastavljaj dalje. lol!

Poncha ::
E, to je ponata, Pavelovi fanovi su nezadovoljni, fanovi ostalih glumaca su uglavnom zadovoljni.


Ne, ne, i ostali su nezadovoljni serijom, Pavelovi najviše, a ima i onih kojima je dobra.

Poncha ::

Pa ni ne trebaš ti namjerno uspoređivati, ali ti osjećaj tokom gledanja nije isti i onda na kraju to doprinese dojmu serije.

E to jeste.

Poncha ::
Pa možda je i on, kao i ovi fanovi koji se šlihtaju, zadovoljan svojim dijelom u seriji i svojim likom. I prilikom koju je imao da igra jedno tako dugo razdoblje.

Pa u principu svojim delom svakako treba da bude zadovoljan. Nego sam ja stekla utisak da je njega osvojila cela ta priča o ćilibaru, tako je uživljeno govorio i u onoj reportaži kad je najavljivao seriju. I onda mi je negde krivo što i ja nisam tako starstveno doživela tu priču, ako je već njega zaintrigirala. lol!

Poncha ::
BugeVugova, iako inače to ne radim baš, glasovala sam za ovo ( i to prije nego li je on stavio da je anketa u tijeku i da se može glasovati). facepalm

Ali da sam bar znala ranije kako funkcionira anketa, možda ne bih pošteno klikla. smeh  Uglavnom sam za ostale pjesme koje sam slušala govorila realno, samo za Markove sam klikla jako mi se sviđa. I kao, postoji neka nagrada - ili neki luksuzni vikend za dvoje ili ekskluzivna ulaznica za live show program - kad je dodjela nagrada. Vala, ne mislim da ću dobiti nagradu, ali kad bih birala radije bih ovu ulaznicu da ga bar vidim (i čujem naravno lol! ) uživo.

'Oću i ja da glasam, daj link.
Ako dobiješ nagradu, nemoj odbijati ni ovo prvo, možda ubodemo Moskvu pa da lovimo Pavela, ili Istanbul, pa na Cagu. lol!

Poncha ::
Kad sam za jednu drugu nagradu htjela glasati za njega, konstantno mi je javljalo grešku na mail. To je garant namješteno. Uvijek mi bilo da pokušam opet ili tako nešto. Nekoliko sam puta pokušavala i uvijek ista stvar. Baš mi je bilo krivo. Razočarala sam se u tu nagradu baš kao i u ove turske. Nije morao pobijediti, ali bar da sam uspjela glasovati ne bi mi bilo žao.

Bezveze. Ja zasad kod Rusa nisam naišla na takve nameštaljke, mada nikad se ne zna.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 10:01 am

Mrs BugeVuge ::
Samo da te podsetim - prva reakcija na Stanislava ti je bila Ovaj mi se ne sviđa. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

BugeVugova, je li ti to nešto govori? Možda da si ti izabrala lošijeg frajera kad je Sara za lika koji joj se nije sviđao rekla da je bolji od ovog koji se tebi sad sviđa? :P
Šalu na stranu. Kasno je došla na svoje. I barem joj je fizički bio ugodniji oku i barem joj je njega bilo lako pratiti, a ona ionako samo kad gleda pogleda vanjštinu.

Mrs BugeVuge ::
I ne može ovako, odlučila sam juče kad sam Ponchi odgovarala da Caga bude između njih dvojice, tj. nađi kolaž sa tri velike (glavne) slike, a ostali nek' stanu u onaj manji deo. lol!

Sad još reci i da ostavi Maksa jer će ionako imati dovoljno prostora u malim sličicama s obzirom da veliki dio zauzimaju tri slike u donjem prostoru. lol!

Mrs BugeVuge ::

smeh smeh smeh

Smij se ti, ali tako ti dođe.

Ali bolje da i promoviraju aute nego duvan, da nas ne bi neki tužili. smeh

Mrs BugeVuge ::
U prevodu - počni ti lagano da repriziraš sve dosadašnje projekte. lol!
Ili se sad ozbiljnije posveti Marku. lol!

Šalu na stranu, meni i dalje nije jasno šta ga sprečava da paralelno snima dve serije.

Zato sam ja i htjela odvaliti AFK ponovno.

Kako misliš ozbiljnije? Mislim da ozbiljnije od ovoga koliko sam mu se sad posvetila zbilja ne mogu. facepalm

Ne znam ima li Netflix kakvih uvjeta što se tiče serije i dozvola, ali njega sprječava i njegova politika za karijeru. Barem je dosad bio vjeran sebi i svojim principima. Plus nikad se ne zalijeće i uvijek pažljivo bira što će i sprema se neko vrijeme za ulogu.

Mrs BugeVuge ::
A ko je Birsen? lol!

Ti to ne znaš, a spomenule smo je Sara i ja ovdje jedno tisuću puta. rolleyes smeh Ak, dobro, ona nam je izvor informacija. Birsen (kao i Ranini) je jedna novinarka koja ima prva informacije o događanju u dizi i filmskom svijetu u Turskoj. Odnosno, kad one napišu, onda to nisu samo govorkanja, nego nešto što ima činjenične elemente. Birsen napiše i kad još nije 100% sigurno, nego 99%, a Ranini kad je gotova stvar (iako natukne da se nešto kuha). Ali u principu jedna i druga su ono što bi se reklo najinformiranije u Turskoj o ovim stvarima. Razlika je jedino što je Ranini šlihtaorišca i ego tip, a Birsen sve nekako prizemije piše.

Mrs BugeVuge ::
Vala, ako ovoliko insistiraju na Hazar, a planiraju još dve sezone sigurno, možda ih na kraju i spoje, nikad se ne zna. Oni su prvu i drugu sezonu snimali dok nisu znali reakciju publike na ove dve?

Ima ih par koji se zbilja toliko zalažu za Hazar i ne žele da ikoga drugog dovode za Cagu. lol!
I tako, već su počeli debelo zalagati se. A prilično su glasni. Npr. ova.

Da, prvu i drugu sezonu su snimali kad nisu imali pojma kako će publika reagirati na Zeynep i Leylu.

Mrs BugeVuge ::
Obavezno tako ispadne, valjda je to neko nepisano pravilo. I obavezno posle jedne legendarne serije odmah se od sledeće očekuje da ponovi uspeh i valjda baš zbog toga ispadne suprotno. Tako je recimo bilo kad se Kuhinja završila, snimili su spin-off Hotel Eleon koji je blago rečeno ispao njena bleda senka. A setila sam se još jednog primera, samo tri meseca posle Ezela je izašao Karadayi i od te serije se puno očekivalo...

Pa baš to.

Mrs BugeVuge ::
Što da očekujem da svi budu u tonu ŽO, zašto si toliko pesimistična? lol! Nisu me razočarali onaj film i mini-serija.
Ostala je ona kriminalistička serija Zločin od 20 epizoda i film Rubež (svuda ga drugačije prevode pa ću ga zvati bukvalno kao i Mažora).
I naravno, ostao je Tajni grad, ali kako tu igra sa Agatom kao i u Zatvorenoj školi - to se neće gledati do daljnjeg. lol!

Ja uopće nisam pesimistična. Aman ya. Nego, ako očekuješ da će svi biti u ŽO tonu onda se samo možeš pozitivno iznenaditi. Yani, pokušavam ti reći da ako ne budeš imala očekivanja (što je za mene i tebe teško :P ) možda se pozitivno iznenadiš.
I stvarno nećeš odgledati zbog Agate? lol!

Mrs BugeVuge ::
Da, čak se u jednoj sceni u seriji i vidi kako su zalepljene. lol!
Njemu za većinu uloga lepe uši, ne znam što ih jednostavno ne operiše, zgodnije mu je. lol!

Nemoj zezati. smeh

Možda zato što njemu uši ne predstavljaju problem. ne znam Ali svakako, ako mu baš za većinu uloga lijepe, bilo bi mu zgodnije. Manje bi vremena provodio na setu da ga spreme za ulogu. I možda ne bi nosio ovako naočale.

Mrs BugeVuge ::
Evet, evet, evet. smeh smeh smeh

Je li to zato što sam pogodila ili se slažeš da su njih mogli slobodno prekinuti? lol!
Nekako sumnjam da je tebi bilo do prekidanja Pavela u akciji. :P

Mrs BugeVuge ::
Njih nisu mogli da prekinu. :cereeeeek: <3

Jednom pa da ih se još prekida. Bilo bi ayip.

Mrs BugeVuge ::
Opa, opa, što ti i ko ide na živce? lol!
Btw, ja sam juče nešto Marka guglala i nateleh na neki od izjava kako nije svojevoljno napustio grupu, pa ajde mi sad objasni jel' to ima veze sa ovim tvojim. lol!

wow wow wow wow wow

Što si ti to radila jučer? Zašto si guglala Marka? wow naklon
I ja sam Marka upoznala kasno, tako da mogu govoriti samo na osnovu ovih naknadnih saznanja, ali da - to ima veze s ovim likom. Bubnjar iz tog benda. Gledala sam nekoliko intervjua iz toga razdoblja i točno u svakom vidim koliko je lik samodopadan, koliko se gura, koliko želi biti vođa, baš se nekako i nameće u svemu tome. I same Markove izjave dok je još bio u bendu su mi djelovale kao da se vidi tko je šef. A zbilja imaju tako dobrih pjesama i Markov glas ih je samo obogatio. Mislim da veći dio svog uspjeha trebaju upravo Marku pripisati.
A od ovoga sam, iako mi je naporan, ipak saznala neke stvari o Marku. Kao npr. da dosta puši. lol! Jer, pazi, poželio mu je za rođendan (uz još neke riječi za koje ne dajem ruku u vatru da su iskrene) da manje puši kako ne bi potrošio glas, yani da mu grlo ne ode. rolleyes

I tako, baš su nekako burno raskinuli sve to. Da budem iskrena, mislim da je za Marka dobro da je van benda. Iako mi je drago kad ovako na nastupima zapjeva neku pjesmu iz perioda benda. :cereeeeek: Voljela bih ga čuti uživo.

Ali ni dalje mi nije jasno kako to da si ti Marka ubacila u Google abija. lol!

Mrs BugeVuge ::
Poncha, uspori to malo, nećeš uskoro imati ničeg novog za gledanje. lol!

Jučer sam dvije emisije pogledala. smeh Drugu (koja mi je bila baš naklon ) i treću (u kojoj sam otkrila da je pjevao jednu pjesmu koje nema na YT-u). Trebam usporiti. lol!
Ja računam, ako se predoziram, možda me prije prođe. lol!

Mrs BugeVuge ::
Još samo 3-4? Uh, canim, malo ti je to. tuzni
I još jednom opa opa opa, kakve si to stvari uočila, davaj da čujem? lol!

Pričaj mi. tuzni

Ma ništa novo. Nego kad sam prvu epizodu lijepo odgledala cijelu, a ne samo klipove, odmah sam uočila te neke bliskosti. Što bi bilo da sam pratila od prije sve kako treba. facepalm

Mrs BugeVuge ::
Naravno da ne, ali znaš ono prva ljubav zaborava nema.
Nisam za džabe Bondarenkova nesuđena ljubav. <3 Žao mi je što se to nikad nije ostvarilo. tuzni

Znam. tuzni

A gledaj to s druge strane, da si se udala za njega, tko zna bi li Pavel ušao u tvoj život. Galiba ne bi.

Mrs BugeVuge ::
Muči me. lol!

Tko točno? Odluka ili Pavel koji ne bi oprostio prevaru? lol!

Mrs BugeVuge ::
Allah Allah, svi su zlatni, ovi moji su belo zlato. lol!

Znaš li ti, canim, na tronu su tri postolja - srebro, zlato, bronca? Pusti ti ovo srebro zlatnog sjaja, bijelo zlato, falan filan... lol!
Bu arada, meni je draže bijelo zlato od žutog ili crvenog. Ali zlato je zlato. Tako da se ja ne bunim da je Caga u sredini. lol!

Mrs BugeVuge ::
Opet neće da mi otvori link, piše Content not found. ljutko

A ni meni ovo ne otvara više, otišla je priča. Srećom pa sam spremila Melina u Markovoj izvedbi, i to je malo fulao tekst (bar mi se čini), ali meni je to kako je i što otpjevo baš neviđeni cerek. :cereeeeek: Zapravo riječi su mi ispale još i bolje.

Mrs BugeVuge ::
A jesu slatki kad bubnu tako nešto, meni je to isto hit. smeh

Pogotovo me od njega čudi. Ali u principu vidiš koliko je običan dečko. topić

Mrs BugeVuge ::
Evet. :cereeeeek: Ali stvarno ima najlepše oči koje sam ikad videla, baš što ti kažeš taj sjaj u očima... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Mislim da postoji zajeb kad se zaljubiš u nečije oči. Pogotovo kad u nečijim očima vidiš taj sjaj. Više-manje, od ostalog se mogu odljubiti, ali od očiju, i još u kombinaciji s osmijehom, teško.

Mrs BugeVuge ::

smeh Ne, ali stvarno - ja i crne oči smo posebna priča...
Jesam, svesno sam njegove oči stavila na prvo mesto, jer su stvarno najlepše. :cereeeeek:

Dobro, ne kažem da niste posebna priča. Ali eto, sad te košta glave plavooki. Mene je jedan zelonooki (koje su nekad bile i smeđe) koštao glave. Kad razmislim, ja galiba volim kad oči boju mijenjaju. facepalm Pa čak ni Marku nisu uvijek iste. smeh

Pusti ti to, kad si ga stavila na prvo mjesto, to je velika stvar. :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Ali je zato Sparks sanjala da joj Stas govori kako je Agata trudna i jurili su sa njegovom Aleksijom Lepu Brenu da pitaju za savet šta da rade. lol! smeh smeh smeh

wow smeh wow smeh wow smeh wow smeh

A vala, Sparks, što li si ti sve smiskala u san.

Mrs BugeVuge ::
Kako nisam, prvo si ti bila tu za mene kad je Pavel u pitanju, sad sam ja tu za tebe kad je Marko u pitanju. srca

kisic

Mrs BugeVuge ::
Nemoooj mi to raditi... lol!
Osmeh ipak ima Stas najlepši na svetu, imao i imaće. <3 Pavel ima lepše oči, ali Stas osmeh.

Oprosti. lol!

Meni Stanko je zgodniji, ima mi visinu, odlično tijelo, stav, držanje, eleganciju, ali Pavel ima ljepše i oči i osmijeh. Ili možda nema osmijeh ljepši, ali su mi tu negdje. Iako, na slici najljepši osmijeh nije isti kao i na videu/uživo. Barem meni.

Mrs BugeVuge ::
Ćuti, ćuti, ne nastavljaj dalje. lol!

Šutim. smeh

Mrs BugeVuge ::
Ne, ne, i ostali su nezadovoljni serijom, Pavelovi najviše, a ima i onih kojima je dobra.

Onda je serija definitivno podbacila.

Mrs BugeVuge ::
Pa u principu svojim delom svakako treba da bude zadovoljan. Nego sam ja stekla utisak da je njega osvojila cela ta priča o ćilibaru, tako je uživljeno govorio i u onoj reportaži kad je najavljivao seriju. I onda mi je negde krivo što i ja nisam tako starstveno doživela tu priču, ako je već njega zaintrigirala. lol!

Mislim da ti tu ima onoga - kad nešto radiš prvo se ti zaljubi i udubi u to pa možda i drugi dožive kao i ti projekt. On se u taj projekt očito jest zaljubio i zato pozitivne riječi.

A ne možete baš u svemu imati isto mišljenje. Nisi doživjela, pa nisi. Nije njegova krivica za to što tebi serija nije sjela kao i njemu.
Neka tebe više brine što on ne voli alkohol nego što vam se nije poklopila jedna serija. :P

Mrs BugeVuge ::
'Oću i ja da glasam, daj link.
Ako dobiješ nagradu, nemoj odbijati ni ovo prvo, možda ubodemo Moskvu pa da lovimo Pavela, ili Istanbul, pa na Cagu. lol!

Ne znam možeš li ti od tamo glasati, ali evo ti link. Direktno ocjenjivanje je ovdje. Samo što ja nisam čitala ništa. facepalm Ali isto sam njegove pjesme najbolje ocijenila.

smeh smeh smeh smeh

Čisto sumnjam da će vikend biti u Rusiji ili Istanbulu. To ne bih odbila ni u ludilu. Ali... Prije će biti u nekom našem hotelu na Jadranu ili u nekim toplicama (banjama). To mi nimalo nije intersantno. Ja bih ovu ulaznicu da vidim njega uživo.

Mrs BugeVuge ::
Bezveze. Ja zasad kod Rusa nisam naišla na takve nameštaljke, mada nikad se ne zna.

Evo baš sam provjerila sad. Tri puta sam ja pokušavala, različite dane, glasati i svaki put mi je na mail stiglo nešto i kad idem kliknuti nije moglo. ljutko I znam da mi je svaki put bilo žao. I još kad bih vidjela da je on stavio neki link pa da ako želimo možemo glasovati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 10:13 am

Saro, da ne bi bila neinformirana.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 DwWva-9XQAANZKh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 DwWvacZWwAAfZ2Y
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 10:39 am

BugeVugova, ovi NG su se galiba vratili na set onda.

https://www.instagram.com/stories/na.granici.novatv/?hl=hr

Hoćemo li glasovati za seriju ili ne?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 10:47 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 50008846_2255263191269078_5538501276133752832_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-vie1-1

Kako nitko ne stavi meni Istanbul?

Ma nema veze, Caga ima tetku i jednog zgodnog rođu tamo, ja ću kod njih. lol! Zapravo, i on će tamo biti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 10:58 am

Saro, što ti se čini da će biti od ove serije Ozturka i Hande?
I gdje oni ovo snimaju seriju kad su otputovali jutros? Čak je i Engo išao s Enginom.

Bu arada, onda Ozturk neće biti u trećoj sezoni Protectora ili? Hm...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 11:14 am

I još nešto, Saro. Zna li se kad će se na ekrane vratiti MI?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 12:28 pm

Bilo je price da ce se Enginova serija snimati negde van Istanbula, ali se ne secam gde. Ali pretpostavljam da ce prvih par epizoda negde pa posle Istanbul, tako to obicno bude. Mada bih ja volela da gledam neku seriju koja je cela van Istanbula. Ovu nemam nameru da gledam, nego kazem inace.

Ne mora da znaci da nece biti u Protectoru, ako nema neku veliku i vaznu ulogu moze da se podesi snimanje tako da stigne na oba seta. A i pitanje je kako ce ova tv serija koju snima proci i koliko ce trajati.

Sve serije se vracaju 3. i 4. nedelja januara. A koji ce dam biti ne znam, Dedikoducu kaze da su promenili dan. Jesi ti odgledala poslednju epizodu? Ja jos nisam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 7:10 pm

Nisam ja u toku, samo sam vidjela da jutros njih dva negdje putuju.

Da, to sam i ja razmislila. I pitanje je u koliko je uopće nastavaka Engin i u drugoj sezoni. Jer su uveliko već počeli bili snimati drugu sezonu kad su oni "počeli" tražiti glumca za lik.

Tek tada. Oh. Onda imaju popriličnu pauzu.
Odgledala sam ja epizodu odmah sutradan.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 7:11 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 DwaBFmmXcAIgR8D

Of.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 7:12 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 7:15 pm

Berg ili ima neki čudni stil ili se odjene kao diva. naklon

https://www.instagram.com/p/BsYNvJhA_qV/ Ovo mi je topić
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 7:42 pm

Kivi se baš omililo nositi ključeve o pasu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 8:02 pm

BugeVugova, samo da podnesem izvještaj.lol! Odgledala sam još dvije lanjske. Super mi je recimo 4. epizoda druge sezone. Ali tu mi je nekako Marko bio najmirniji tuzni , a i primijetila sam da tu već nije imao prsten na ruci. Dobra mi je bila i 2. epizoda druge sezone.
I tako, zasad sam otkrila dvije izvedbe u kojima je Marko pjevao, a koje nisam prije čula jer nije bilo isječaka na YT.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyTue Jan 08, 2019 8:19 pm

Odmah su okačili ovako. A ja mislim da i Ibro ima sličnu. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 436-E4-A5-C-34-A3-4713-B2-BF-C0-EDF2-A9-CA96
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyWed Jan 09, 2019 8:01 am

Saro, ovo što Jessie piše jesam li ja dobro shvatila? Oni će snimiti još dva nastavka druge sezone? mislilac

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 16-BD8-B12-2-E38-4-EB4-86-B8-41523-DB3-D9-CD

Njoj su valjda ove koje su se slikale s Cagom rekle.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 DwbDESaWoAYrnCD

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 DwbDE8DXQAI4kFI
Bu arada  :cereeeeek: iako je odjeća sparena za deset.

Što misliš je li to istina?

U tom slučaju, nešto dopunjuju u radnji kako bi nastavili u novu sezonu.



Kaže Ipek Karakalem 2
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Dwczhs2XcAAFFfz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyWed Jan 09, 2019 8:12 am

Je li vam poznata lokacija?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 47689878_374305799797008_7494023872140072369_n.jpg?_nc_ht=scontent-iad3-1.cdninstagram

Ima mi lik dobrih fotki Istanbula. I tako nekih lokacija iz Protectora.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyWed Jan 09, 2019 8:33 am

Evo Esra upratila Biresn.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyWed Jan 09, 2019 9:31 am

Zanimljivi su mi odgovori, ali s nekima se nimalo ne slažem.

https://twitter.com/muziktvelestiri/status/1082003676787589120
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyWed Jan 09, 2019 12:19 pm

Odgovorila sam. lol!
Neki odgovori su bili suprotni od vecine.

Berg ima cudan stil kada se oblaci privatno, odnosno odecu za svaki dan, ali kada je elegancija u pitanju tu prednjaci u odnosu na ostale glumice. Ne secam se da sam je videla u nekom kicu i neukusu.

Pa ne znam da li je istina, ali ima logike. Kada su snimali drugu sezonu nisu znali da li ce biti trece, tako da nisu znali ni da se pise scenario za kraj ili za kraj sezone. Ali ako su snimane dve epizode to bi trebalo da je trajalo bar dve nedelje ako ne i vise, malo mi je cudno da niko nije naleteo na set i postavio neku sliku.

Odgovori du manje vise isti, u svakom je Hande Ercel. lol! Ali Setkan Cayoglu i Okray Kaynarca u istoj recenici, yok artik.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyWed Jan 09, 2019 12:34 pm

Vjerovatno su namjerno i snimilo 8 epizoda kako bi vidjeli kako ce proci prva sezoba.Pa akp prodje dobro mogu malo da promjene osmu epizodu i naprave jos dve kao osnovu za trecu i nastavak.
Ne vjerujem da su vec sninali te dve epozode.Nisu imali kada a i saznalo bi se za to.Plus Cagatayev fizucki izgled od kraja snimanja pa do sada se ne uklapa u teoriju da su snimilo jos dve epozode.Non stop je bio sa bradom jos od dolaska iz LA-a.
Ako ce snimati jos dve to nije sigurno jos odradjeno,nego tek treba biti.
Takodje kad ima bradu i zbog njegovih obraza tesko mi je procjeniti dal je jos u formu ili se malo zapustio .
Ako su odobrene nove sezone,a 90% sam sigurna da jesu jer je ovo bio veoma uspjesan projekat za Netflix uskoro cs krenuti pripreme za nove sezone.Pri tome mislim da ce se Cagatay vratiti vjezbanju,da ce se traziti nove lokacije.Alo vjerovatno i novi glumci..
Mislim da cw poceti uskoro i haberi o novim clanovima serije.Pa cekam da krenu lupetati imena.
Sad kad se serija potvrdila kao internacionalni uspjeh u koji Netflix polaze dosta povjerenja,postojace velika zelja kod dosta glumaca da budu dio ovog projekta.Tako da ocekujem neka jaka pojacanja u novim sezonama.Mada mozda Netflix i nece zeljeti zvucna imena jer je serija i sa samo Cagatayom bila veoma uspjesna.Ali ce sigurno biti dodatnih likova i glumaca
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyWed Jan 09, 2019 12:57 pm

Što je bezobrazan, em mi je čestitao Božić sa Aurikom i Aleksijom na slici, em sad kači storije dok čuva Aleksiju, pošto mama radi. durica
https://www.instagram.com/st_bond/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyWed Jan 09, 2019 12:59 pm

Sladak je čak i sa ovom smešnom kapom. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 1osakRxxAWg
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyWed Jan 09, 2019 1:05 pm

Poncha ::
BugeVugova, ovi NG su se galiba vratili na set onda.

https://www.instagram.com/stories/na.granici.novatv/?hl=hr

Hoćemo li glasovati za seriju ili ne?

Divno, znači da se uskoro i serija vraća na TV. jupi Baš sam ih juče gledala na Prvoj, one početne epizode i razmišljala kako mi nedostaje dnevna doza njih.

Naravno da hoćemo, samo gde?

Poncha ::
Je li vam poznata lokacija?

Icerde?

Poncha ::
BugeVugova, samo da podnesem izvještaj.lol!  Odgledala sam još dvije lanjske. Super mi je recimo 4. epizoda druge sezone. Ali tu mi je nekako Marko bio najmirniji tuzni , a i primijetila sam da tu već nije imao prsten na ruci. Dobra mi je bila i 2. epizoda druge sezone.
I tako, zasad sam otkrila dvije izvedbe u kojima je Marko pjevao, a koje nisam prije čula jer nije bilo isječaka na YT.

Pa šta ako nije imao prst na ruci, zapravo je normalno da ga neće imati kad je razveden. Nemoj odmah da baksuziraš, možda to samo ova zubata pokušava nešto kod njega, a on flertuje. lol!
Ustvari, treba pročačkati te njihove zajedničke prijatelje, možda možemo preko njih nekako da je uklonimo. đavolko

Poncha ::
Berg ili ima neki čudni stil ili se odjene kao diva.  naklon

https://www.instagram.com/p/BsYNvJhA_qV/ Ovo mi je topić

Vau, kakva haljina! wow naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyWed Jan 09, 2019 1:20 pm

Nego, ajde da malo polemišemo o projektima koji se očekuju u 2019-oj (a da nije Mažor4 lol! ):

U kavezu - U Kalinjingrad se istovremeno vraćaju otac i sin, Sergej koji je izašao iz zatvora posle 7 godina i njegov otac Aleksej koji je pobegao u rodni grad od problema u Moskvi.
Vrativši se kući, Sergej ne zna kako dalje da živi kada vidi da mu se majka propila i nekadašnja ljubav ga nije čekala. Jedino mu se mlađi brat raduje. Pritom se školski drug Diler, za to vreme dok je Sergej bio u zatvoru, pretvorio u mafijaša srednje klase.
Od trenutka ponovnog susreta oca i sina, počinje priča o porodičnim traumama, boli i zavisnosti. I njih dvojica moraće da biraju između duga i ljubavi, života i smrti.


Ovo zasad najviše iščekujem, plašim se da kažem da obećava. lol! Ali stvarno po svim slikama sa snimanja i najavama deluje jako, jako, jako zanimljivo.

Savez spasa - Istorija prvog tajnog, političkog društva dekabrista, koje je osnovala grupa mlade oficirske garde. 1825. godina, kraj Zlatnog veka.
Naša vojska opkolila je Pariz. Rusija je postala prva država u svetu. Sada se sve čini mogućim. Mladi pobednici, oficiri, ubeđeni su da su jednakost i sloboda upravo usledile. I radi toga su spremni sve da žrtvuju - položaj, bogatstvo, ljubav, život... pa i samu zemlju.


Ovo u startu najavljuju kao nešto veliko, snimali su dosta dugo, glumačka postava je zaista impozantna i generalno retko kad zeznu istorijske filmove. A i sama činjenica da su mi Pavel i Maks u jednom filmu mu daje dovoljnu prolaznost.lol!

Priviđenje - Zovu ga Prizrak/Priviđenje. Ne zna ko je i odakle. Ne seća se ni svog pravog imena. Sve čega se seća je lice preplašene žene. Jedini trag je tetovaža sa koordinatama mesta na kom ga čekaju oružje, novac i lažna dokumenta. Prizrak saznaje svoju adresu u Moskvi i nagovara Aljonu, devojku koju je slučajno upoznao, da ga odveze do tamo svojim autom. Za to vreme, prateći njihove tragove, njegove gazde se trude po svaku cenu da vrate svoju smrtno opasnu lutku, koja je tako iznenada izgubila kontrolu.

Ovde mi se sviđa partnerka. I ima pikantnih stvari vezanih za nju. lol!

Odmazda - Bivši komandant GRU Jurij Šatohin izabrao je vojnu službu, ali se lišio porodice - žena ne dočekavši ga iz još jednog u nizu opasnog zadatka, otišla je bankaru Smirnovu.
Jednom tokom rata u Siriji, Jurij spašava devojčicu i videvši njene oči, shvata koliko mu nedostaje njegova ćerka. Odlučuje da se vrati kući. Ali u rodnom gradu odavno ništa nije kao što je pre bilo - napustivši jedan rat, Jura upada u drugi.


Opet projekat sa Agatom. samoubica


Последњи изменио Mrs BugeVuge дана Wed Jan 09, 2019 1:25 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 35 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: