Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptySun Jan 06, 2019 9:27 pm

Nisam mogla nikako da napravim normalnu top listu, pa evo ovako po nekim kategorijama...

Transformacije: prvo mesto dele Maks i Pavel, Kozlovski, Stas
Prirodnost: Pavel, Kozlovski, Stas, Maks
Ubedljivost: Stas, Maks i Pavel, Kozlovski
Pozorište: po onom što sam videla mrtva trka između Kozlovskog i Stasa, Maks, Pavel
Kombinovanje uz ples i pevanje: Kozlovski, Stas, Pavel, Maks
Kombinovanje uz fizičke akrobacije: Stas, Pavel, Kozlovski, Maks
Suze: Stas, Pavel, Maks, Kozlovski
Komične scene: Pavel, Stas, Kozlovski, Maks
Energija: Stas, Pavel, Kozlovski i Maks dele mesto
Kvaliteti filmova i serija: mrtva trka između Maksa i Pavela, Kozlovski, Stas
Legendarne uloge: Pavel, Stas, Maks, Kozlovski
Oči: Pavel, Stas, Maks, Kozlovski
Glas: E ovde sam u problemu. lol! Znam samo da je Maks poslednji. smeh

Maks glumi u umetničkim filmovima i serijama, ima najraznovrsniji opseg uloga, nema u čemu se nije oprobao i gde nije bio na visini zadatka.
Kozlovski igra u blokbasterima, to su pretežno kvalitetni filmovi, ali njegove uloge su uglavnom slične (čast izuzecima). I ono što ja cenim kod njega je što je zbog uloge spreman i da skače u vatru, vodu, valja se po blatu, itd...
Stas troši talenat na drugorazredne serije (čast izuzecima) i može mnogo više nego što mu pružaju.
Pavel je dokaz kako glumac može da se istakne i izbori za svoje mesto, uprkos dovoljno autentičnoj ulozi i ne dozvoli da ga ukalupe. Pored raznovrsnih uloga, mene oduševljava način na koji svaku iznese, kao da to nije jedan glumac koji igra sve te uloge, nego da su to sve posebni ljudi i uopšte dok ga gledaš nemaš osećaj da se radi o seriji.

Što se tiče samog talenta, tu su svi vanserijski i besprekorni na svoj način i ove sve liste su samo neke finese. Nije što su moji, ali ubrala sam najbolji plod ruske kinematografije. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptySun Jan 06, 2019 9:37 pm

Meni ti statistika i računanje ne ide:smeh: , ali ovako odokativno Pavel i Stanko su u konačnici tu negdje. lol!

Dobro, sad jednog eliminiraj, jer možeš za kolaž imati top 3 i nađi kojeg ćeš staviti u veću sliku. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptySun Jan 06, 2019 9:40 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
Samo da znaš, ovo sam od tebe naučila ovako po kategorijama da ih raspoređujem. lol!

Ma to nije problem, to sam rekla odmah da ću eliminisati Maksa. Ali ne znam ko od ove dvojice da bude glavni. To prepuštam Sari, kako uklopi u kolaž. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptySun Jan 06, 2019 9:42 pm

A jesam li ja tebi možda rekla da od mene nećeš ništa pametno naučiti već prije? lol!

Sari je draži Stanko, ona se na ovog "novog" još nije navikla. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptySun Jan 06, 2019 9:44 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
Saro, molim te budi objektivna. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptySun Jan 06, 2019 9:48 pm

U prijevodu, Saro, ako želiš biti objektivna onda pogledaj ovaj prvi post na stranici pa ti sama svojim stručnim znanjem ustanovi koji od ova dva ima blagu prednost, a i na temelju svog stručnog oka za fizičku ljepotu stavi u veći dio slike onoga koji zaslužuje tamo biti.

Eto, BugeVugova, možda se i iznenadiš Sarinom objektivnošću. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptySun Jan 06, 2019 10:10 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 1733-ED7-B-9397-48-E2-8-E12-D26-C68-FF7-DD4
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 2:46 am

Opa, biće i treće i četvrte sezone.
Otprilike sam i pretpostavila da će treće biti sigurno, a gde je treća tu i je četvrta. Sad je samo pitanje da li misle i više od toga da snimaju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 2:47 am

Što se Maksovih filmova tiče, najdraži mi je njegov sa Lizom Neću reći, pisala sam puno puta o njemu. Ali pored njega (koji mi je generalno najdraži ruski) drugi najdraži mi je romantična komedija Voli-ne voli, gledala si jedan klip iz tog filma, kad si rekla da je šarmantan.
I sad mi se gleda to, i skapiram da tu drugu glavnu žensku igra Kaća iz Mažora. lol! Tačno bi neko pomislio da mi je ona najdraža ruska glumica. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 2:49 am

Poncha ::
U prijevodu, Saro, ako želiš biti objektivna onda pogledaj ovaj prvi post na stranici pa ti sama svojim stručnim znanjem ustanovi koji od ova dva ima blagu prednost, a i na temelju svog stručnog oka za fizičku ljepotu stavi u veći dio slike onoga koji zaslužuje tamo biti.

Eto, BugeVugova, možda se i iznenadiš Sarinom objektivnošću. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Btw, Sara daj Bože da uopšte primeti sve ove naše komentare, a kamoli da ih pročita. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 3:27 am

Poncha ::
Ajde, ne može svaka serija biti super. Nekad je bolje i ovako kad shvatiš da ćeš bilo što gledati samo zato što je tvoj miljenik u tome. Što bi ti bila iznimka od Sare i mene? lol!  

Mada mi je žao što projekt od kojeg si možda i najviše očekivala poslije Mažora nije ispunio tvoja očekivanja.

Realno. lol!

Pa i meni je žao, čak sam posle listala komentare preispitujući se da li sam bila prestroga prema njima, ali niko nije oduševljen serijom.

Poncha ::
Očito je da su pogriješili s odabirom glumice. Možda nju neko gura onda kad dobija uloge za koje nije.
Ali poznato mi je kad zbog glumice ti nije dojam u potpunosti isti.

Definitivno je neko gura, čim joj se mnoge koleginice šlihtaju, ne verujem da je toliko divna i zabavna kao osoba.
Mene ona zapravo toliko ne zanima, da nisam ni gledala za koga je udata, jel' joj neko u porodici ima veze sa tom sferom. Dovoljno mi je kad ovako moram u nekoj seriji da je gledam.

Poncha ::

Aj daj da vidim sliku neku. Nemoj klip.

Npr.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 DDH6MGUqKp0

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 H8G4jG2drZQ

Nije to čak stvar ni do visine (visoka je isto koliko i Kaća iz Mažora), ona je i pored Stasa izgledala nekako glomazno. Tako je valjda građena, šta znam.

Poncha ::

Teško će ti išta uskoro ovu seriju nadmašiti, toga moraš biti svjesna. Nemoj ni tražiti neku koja će to uspjeti, nego ako potrefiš slučajno na nju dobro, ako ne...

Ma svesna sam ja toga, ponavlja se istorija sa Ezelom. <3
Ja nisam ni očekivala da će Žuto oko nadmašiti Mažora, pogotovo što ni priče nisu za poređenje, nego se podigla tolika prašina oko serije i onda očekuješ stvarno nešto vau. Pa se razočaram, a naletim na klip iz Mažora (na hashtagu Žutog oka su klipovi i slike iz Mažora lol! ) i onda mi se još više ponovo gleda i rastužim se.

Poncha ::

Šteta. Jer Pavel nije samo kao faca zanimljiv nego kao pojava, i zbog glasa. Ima zanimljiviji glas od onoga kojeg sam stavila koji predstavlja model automobila.
Ako im je samo zbog fizičkog izgleda mogli su bilo kojeg modela uzeti.

Ali drago mi je da ti ovo kažeš. :cereeeeek:  naklon  <3

Poncha ::
Pa i meni je to tako nekako dio njega i njegovog stajlinga. Više se ni ne čudim. Em ih nosi i po mraku, em ih stavi preko ušiju. Jesu li njemu klempave uši pa zato on to tako ili iz čista mira je počeo s takvim držanjem naočala? Kako ga ne žulja preko ušiju?

Jesu mu klempave uši, sam se zezao oko toga što moraju da mu lepe uši kad god igra u Mažoru.  smeh Kako tvoje oko Sokolovo to ranije nije primetilo? lol!
A ne znam kako ga ne žulja, isto sam razmišljala o tome.

Poncha ::
smeh A dobro, ja već mislila napisati kako su ti Rusi glupi i da kad već znaju da ih ometaju mogu isključiti telefone.  lol!
S kim je bio u te dvije scene?  lol!

smeh  smeh  smeh Šta misliš? smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Evet. Ide subotom navečer. I ostalo je još par emisija u ovoj sezoni.  tuzni Ne znam kako ću bez njih (čitaj njega) svako sedam dana.  placljivko Ili je to dobro, možda se prije oporavim.  lol!

Ali na ovoj https://hrti.hrt.hr/ stranici ima i nekih lanjskih epizoda i sad namjeravam to pregledati iako sam klipove već gledala na YT, ali da ja malo i atmosferu tamo proučim.  lol! Netko po redu prati, neko krpa zaostatke kao ja. Treba nadoknaditi propušteno kad već nisam živjela u Hirvatistanu.

Lako, u iščekivanju novih emisija gledaš stare klipove i slušaš sve što je ikad otpevao u nedogled. lol! Plus si sad našla i stare epizode, sad ćeš ti da se baciš u stalkanje.
Kad ti se završava sezona?

Poncha ::
Ja zato ne bih sebe dovela u iskušenje da mi Caga pleše na djevojačkoj.  lol! Ali uostalom, što će mi plesati ako se za njega udajem.  lol! To može raditi svaki drugi dan.

Eh canim, ali zaboravila si da se ja ne udajem za Stanislava. suze
Plus je Pavel u svom intervjuu rekao da nikad ne bi oprostio prevaru. lol!

Poncha ::

E, vidiš da sam ja našla veći problem od slika.  lol! Ne znam kako ćeš. Trebaš prelomiti koji ti je mrvu draži.

Najbolje onda da budu tri glavne slike, Caga u sredini, a pored njega sa jedne strane Stas, a sa druge Pavel, ostali gde stanu. lol!

Poncha ::
Ako bude ona i ti uspiješ odgledati scenu onda ću ti ja dati orden za najvjernijeg Pavelovog fana lol! .
Meni se nekako i čini da je ona. Pripremi ti onaj alkohol prije, pusti Plavog što govori.  smeh

Umirem, umirem, umirem. smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Poncha ::
I meni.  :cereeeeek:  stidljivko  sramezljivko  Sinoć legla, kao malo došla sebi i idem vidjeti što ima po instagramu i ušla na profil lika s kojim je sinoć pjevao, yani stalkala  facepalm , kad ono toliko priča u kojem su se otkačili i pjevaju li ga pjevaju.  smeh Mislim, ako klikneš vidjet ćeš tko sve.  lol! Aj, sad, pusti to, nije tema to. Nego, kad sam ga čula opet u tim nekim pjesmama i kako svira gitaru, pa još kad pjeva i Merlina  :cereeeeek:  stidljivko  pa opet Gibu.  :cereeeeek:  stidljivko Pa ja ovog čovjeka volim. Volim ga u ozbiljnoj varijanti, volim ga ovako. I tako se ja totalno razbudila jer sam "uživo" pratila svirku s njihove kućne opuštene zabave. Bu arada, jesam li ja rekla da su meni takva okupljanja najdraža?  naklon

Ja sam sad odgledala i ove priče od pre 15 i 6 sati. smeh
Čim ti njega voliš u ozbiljnoj varijanti - to je gotova stvar, nema sad hajde da se vratimo na početak. lol!

Poncha ::

Sorma ya, sorma ya.  facepalm
Ja sam nekad davno bila zaljubljena u plavog i plavookog, ali poslije su mi nekako više privlačili pažnju tamnooki dečki. Pa ja čak ni na Kivu nisam pala. Ali mislim da kod mene nije stvar u boji očiju nego u pogledu, u sjaju u oku. A to on ima.  :cereeeeek: Ima i Pavel.

Meni je sad trebalo deset minuta da prevrtim u koga sam sve bila zaljubljena i je li imao plave oči. smeh I nisam do Pavela nikad bila zaljubljena u nekog sa plavim očima. wow  :cereeeeek:
Crne su me definitivno više puta koštale života, jednom zelene, ali plave nikad. Na Kivu sam pala odmah, ali nije to bilo ni 10% ove zaluđenosti. Leo takođe, Bred takođe. Ko mi se još sviđao sa plavim očima od glumaca?.. Pa mislim da je to to.

Poncha ::

Iiiiii?  lol!
Nadam se da nije bio s onom perikom iz serije?  lol!

Sanjala sam ga na kratko. srca Pritom nije bilo ništa khm, bio je romantičan san. :cereeeeek:

Poncha ::
Nemam pojma, nisam skontala iz kojeg je razloga pitala. Ali opet, ne vjerujem ni da je baš slučajno. lol!
Yok, ja to gledam sama, u sobi. I samo s tobom komentiram. lol! Stoga, iyi ki varsin.

Ayyyyyyy caniiiiim, sad sam ja počastvovana. :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3

Poncha ::

Voli se on smijati.  :cereeeeek:

Ima prelep osmeh. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
smeh Je, dočekat će ga.

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
On se boji žene. Stvarno! smeh smeh smeh smeh smeh smeh A sad zamisli kako je njemu gledati one scene koja ona snima. smeh

smeh smeh smeh smeh smeh
Ne znam kakve ona scene snima. lol!

Poncha ::
Znači da je opće nezadovoljstvo serijom. Ali nije ni njima lako, da je išla prije Mažora možda bi i bolje prošla.

Ima raznih komentara, uglavnom niko nije oduševljen. Ima i onih kojima je bila dobra serija, ima i onih koji su je popljuvali. Pavelovi fanovi su uglavnom nezadovoljni. A i oni su licemerni, pljuju je na forumu, a šlihtaju se njemu na instagramu. lol!
To je i mene interesovalo, da li bi mi bila bolja da sam je gledala pre Mažora. Mada je ja stvarno ni jednog trenutka nisam poredila, ovi koji su je gledali premijerno možda i jesu jer je puštena bukvalno tri dana posle finalne Mažora, zato ja i nisam htela tad. Pavel je iz nekog razloga zadovoljan serijom, ili samo tako kaže, mada što bi lagao.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 3:30 am

I da - srećan Božić! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 8:25 am

Sretan Božić!!! kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 9:31 am

Mrs BugeVuge ::
Opa, biće i treće i četvrte sezone.
Otprilike sam i pretpostavila da će treće biti sigurno, a gde je treća tu i je četvrta. Sad je samo pitanje da li misle i više od toga da snimaju.

Pa u principu da.
Aha, ali to znači i mogući pozdrav s drugim serijama u to vrijeme. Znači eventualno (ako) još neki film upadne, a onda čekamo 2021. možda snimanje ili nastavka ili neke druge serije. Točno je Caga isplanirao svoju karijeru do 30-te godine kako je jednom novinar/bloger bio napisao.

https://medyatava.com/haber/netflixin-ilk-turk-dizisi-hakan-muhafiz-ile-ilgili-flas-gelisme_163547
Ali odmah su kasnije počela pitanja i olaylar olaylar.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 4-B0-EA448-A547-49-AE-83-A0-651-D39-C99389
Nisam ih pažljivo čitala. Ima svega. Pogotovo oduševljenih koji sve nade ulažu u Hazar (Zeynep).
Ali u principu je kako smo i pretpostavljale. Ja sam zato i pitala koliko li se puta može oživjeti netko tko je smrtan.

Mrs BugeVuge ::
Što se Maksovih filmova tiče, najdraži mi je njegov sa Lizom Neću reći, pisala sam puno puta o njemu. Ali pored njega (koji mi je generalno najdraži ruski) drugi najdraži mi je romantična komedija Voli-ne voli, gledala si jedan klip iz tog filma, kad si rekla da je šarmantan.
I sad mi se gleda to, i skapiram da tu drugu glavnu žensku igra Kaća iz Mažora. lol! Tačno bi neko pomislio da mi je ona najdraža ruska glumica. lol!

Pa odgledaj taj Maksov film ako ti se gleda. Taman da malo presiječeš Pavelove projekte. Ako si mogla sa Stankom, zašto ne bi s Maksom.

smeh Pa reklo bi se da je tako da nekome samo ponudiš imena filmova koje si gledala.

Mrs BugeVuge ::
Btw, Sara daj Bože da uopšte primeti sve ove naše komentare, a kamoli da ih pročita. lol!

Možda i hoće, ubode ona kad se nešto kaže njoj. A ove ostale bolje da ni ne čita.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa i meni je žao, čak sam posle listala komentare preispitujući se da li sam bila prestroga prema njima, ali niko nije oduševljen serijom.

Ali bar znači da si realna.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Definitivno je neko gura, čim joj se mnoge koleginice šlihtaju, ne verujem da je toliko divna i zabavna kao osoba.
Mene ona zapravo toliko ne zanima, da nisam ni gledala za koga je udata, jel' joj neko u porodici ima veze sa tom sferom. Dovoljno mi je kad ovako moram u nekoj seriji da je gledam.

Ali uvijek imaš glumica i glumaca koje se gura i nikad mi neće biti jasno kako ih gura u nešto za koju ulogu nisu.
E sad, kakva je ona privatno kad joj se šlihtaju, e to je već druga stvar. Možda je zbilja iznimna osoba, za razliku od toga kakva je glumica.

Mrs BugeVuge ::
Nije to čak stvar ni do visine (visoka je isto koliko i Kaća iz Mažora), ona je i pored Stasa izgledala nekako glomazno. Tako je valjda građena, šta znam.

Pa i do visine je. I da, u kadru je krupna, više popuni kadar ona nego on.

Mrs BugeVuge ::
Ma svesna sam ja toga, ponavlja se istorija sa Ezelom. <3
Ja nisam ni očekivala da će Žuto oko nadmašiti Mažora, pogotovo što ni priče nisu za poređenje, nego se podigla tolika prašina oko serije i onda očekuješ stvarno nešto vau. Pa se razočaram, a naletim na klip iz Mažora (na hashtagu Žutog oka su klipovi i slike iz Mažora lol! ) i onda mi se još više ponovo gleda i rastužim se.

Pa obično kad se puno praši bude pomalo i razočaranje. Ili samo ono što je drugima za prašinu, meni nije.  lol!
A kako tek ne volim kad se na tagu jednog nađe drugo, to je već druga pjesma.  rolleyes
Nemoj sad Mažora, daj prvo ostale Pavelove projekte. Pa ako su svi razočaranje, da se bar razočaraš u kompletu i još više zavoliš Mažora.  lol! Naravno, šalim se i ne mislim da će svi biti razočaranje, ali savjetujem da za svaku seriju ostaviš očekivanja po strani. Očekuj da će svi biti tonu ŽO.
Što je iduće?

Mrs BugeVuge ::
Ali drago mi je da ti ovo kažeš. :cereeeeek:  naklon  <3

Proradi i kod mene neka razumnost, objektivnost. S vremena na vrijeme.  lol! Yani, ne kužim da su Pavela uzeli samo da mi napravili plakate.

Mrs BugeVuge ::
Jesu mu klempave uši, sam se zezao oko toga što moraju da mu lepe uši kad god igra u Mažoru.  smeh Kako tvoje oko Sokolovo to ranije nije primetilo? lol!
A ne znam kako ga ne žulja, isto sam razmišljala o tome.

wow On je rekao da mu se lijepe uši?!
Pa moje oko je možda primijetilo da mu uši nisu uvijek iste, ali nisam znala o čemu se radi. Kako ću primijetiti kad u klipovima Mažora nisu bile klempave, a u ovim intervjuima koje sam gledala uvijek ima ili kapu na glavi ili naočalama pokrio uši?  lol!

Ja stvarno ne znam kako ga ne žulja, ali valjda je čovjek navikao.

Mrs BugeVuge ::

smeh  smeh  smeh Šta misliš? smeh  smeh  smeh

Pih. Ako je s Kaćom, s njom su ga mogli slobodno prekinuti. lol!

Za Viku znam da su zvrdali, ali se nisu obazirali.

Mrs BugeVuge ::
Lako, u iščekivanju novih emisija gledaš stare klipove i slušaš sve što je ikad otpevao u nedogled. lol! Plus si sad našla i stare epizode, sad ćeš ti da se baciš u stalkanje.
Kad ti se završava sezona?
Pa stare klipove sam već uveliko (od)gledala, možda mi je koji s nastupa starog benda ostao (ali koliko su mi pjesme vrh :cereeeeek:  toliko mi jedan o članova ide na živce).  lol! Ali hajde, uvijek mogu po milijun i prvi put slušati sve što je otpjevao.  :cereeeeek: Slušala sam zbilja mnogo toga, slušam svakog dana... Stare epizode sam našla i ostalo mi je još 5 epizoda i onda sam i to gotova.  facepalm
Ima ukupno 12 emisija, tako bar piše na stranici, samo ne znam uključuje li se novogodišnja emisija u te ili ne.  mislilac Mislim da ne uključuje. Što znači još tri do četiri emisije.  tuzni
A onda mi ostaje instagram i stalkanje. Što je najgore, uopće mi stalkanje nije bilo potrebno da odmah uočim neke stvari. Nisam sigurna ni je li mi pametno čačkati...

Mrs BugeVuge ::
Eh canim, ali zaboravila si da se ja ne udajem za Stanislava. suze
Plus je Pavel u svom intervjuu rekao da nikad ne bi oprostio prevaru. lol!

Nisam zaboravila, zato sam i napisala da ne bih sebe dovela u iskušenje da Caga mi dođe na djevojačku.  lol!
Ček, je li ti to žališ što se udaješ za Pavela?  wow Ako je tako, Saro, ostavljaj u većoj slici Stanka, a Pavela stavi samo umjesto Maksa. To ti je ionako najmanje posla.

Sad još jednom razmisli hoće li sve ostati na striptizu jer ako ja imalo poznajem Pavela, njemu bi prevara bila i da ga prevariš prije braka.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Najbolje onda da budu tri glavne slike, Caga u sredini, a pored njega sa jedne strane Stas, a sa druge Pavel, ostali gde stanu. lol!

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Dobro je što je barem Caga u sredini. Moje zlato.  :cereeeeek: Samo, koji ti je srebro, a koji bronca?  :P

Mrs BugeVuge ::
Umirem, umirem, umirem. smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Zbog odlikovanja ili zbog dozvole za alkohol?  lol!

Mrs BugeVuge ::
Ja sam sad odgledala i ove priče od pre 15 i 6 sati. smeh
Čim ti njega voliš u ozbiljnoj varijanti - to je gotova stvar, nema sad hajde da se vratimo na početak. lol!

Ja bih ovo mogla cijeli dan slušati.

Toga sam se i bojala. Da, volim ga u ozbiljnoj varijanti kad je cijeli produhovljen i filozofski nastrojen i kad tako razumno i zrelo govori o nečemu, kad se ozbiljno unese u pjesmu, kad se šali, kad se ovako opusti i udara po gitari.  :cereeeeek: I najjače mi je kad od njega očekuješ neku ozbiljnu izjavu, on bubne ovako ili ovako (oko 5.05) nešto.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Meni je sad trebalo deset minuta da prevrtim u koga sam sve bila zaljubljena i je li imao plave oči. smeh I nisam do Pavela nikad bila zaljubljena u nekog sa plavim očima. wow  :cereeeeek:
Crne su me definitivno više puta koštale života, jednom zelene, ali plave nikad. Na Kivu sam pala odmah, ali nije to bilo ni 10% ove zaluđenosti. Leo takođe, Bred takođe. Ko mi se još sviđao sa plavim očima od glumaca?.. Pa mislim da je to to.

Oha. Onda je Pavel prvi pravi.  wow

Nisu te crne koštale više puta, vidiš da si još ovdje. :P Šalim se. Eto, na kraju će te dokrajčiti jedan čudnoplavooki.  lol! Čije si oči, molit ću lijepo, stavila na prvo mjesto.  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Sanjala sam ga na kratko. srca Pritom nije bilo ništa khm, bio je romantičan san. :cereeeeek:

Romantičan? Oh be. Sahane.  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Ayyyyyyy caniiiiim, sad sam ja počastvovana. :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3

Sad, počastovana, ne znam koliko si oduševljena time što samo tebi (ako ne računamo ove što nas čitaju) dosađujem o njemu. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ima prelep osmeh. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Pa ima. Ček, je li njegov ili Stankov bolji? mislilac

Mrs BugeVuge ::
Ne znam kakve ona scene snima. lol!

Mislim da ako takve scene snima mu to najteže pada. Osim ako nisu snimane s njim. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ima raznih komentara, uglavnom niko nije oduševljen. Ima i onih kojima je bila dobra serija, ima i onih koji su je popljuvali. Pavelovi fanovi su uglavnom nezadovoljni. A i oni su licemerni, pljuju je na forumu, a šlihtaju se njemu na instagramu. lol!

E, to je ponata, Pavelovi fanovi su nezadovoljni, fanovi ostalih glumaca su uglavnom zadovoljni.

Možda mu se šlihtaju jer im je on dobar u seriji pa ga zato hvale, ne mora nužno značiti da im je serija dobra. ne znam

Mrs BugeVuge ::
To je i mene interesovalo, da li bi mi bila bolja da sam je gledala pre Mažora. Mada je ja stvarno ni jednog trenutka nisam poredila, ovi koji su je gledali premijerno možda i jesu jer je puštena bukvalno tri dana posle finalne Mažora, zato ja i nisam htela tad. Pavel je iz nekog razloga zadovoljan serijom, ili samo tako kaže, mada što bi lagao.

Pa ni ne trebaš ti namjerno uspoređivati, ali ti osjećaj tokom gledanja nije isti i onda na kraju to doprinese dojmu serije.

Pa možda je i on, kao i ovi fanovi koji se šlihtaju, zadovoljan svojim dijelom u seriji i svojim likom. I prilikom koju je imao da igra jedno tako dugo razdoblje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 11:10 am

Srecan Bozic, Hristos se rodi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 11:11 am

Znaci idemo u 3 i 4 sezonu. Yani, cetvrtu cemo gledati 2021. Yani, Cage dotle nema u tv serijama. Nisam sigurna koliko me ove sezone raduju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 11:12 am

Takva je, canim, i moja rekacija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 11:13 am

Ovde se trazi moja objektivnost? lol!

Tamam, ja glasam za Stanislava.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 11:14 am

smeh

Onda Stanislav. Ona je pustila tebe da odlučiš! lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 11:17 am

Nekako mi je sve ovo malo. Premijera, par intervjua, odgledas epizode za dan i gotovo. Ipak smo mi navikli da omiljene glumce gledamo po minimum devet meseci, ako je jedna sezona i onda se stalno nesto desava, epizoda, fragmani, ozeti, slike sa seta, komentatisanje radnje, predvidjanje sta ce biti i tako smo stalno u "kontaktu" sa njim. A ovako par slika sa snimanja i ode on u Ameriku, nema ga nigde.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 11:19 am

Pa valjda se odmah znalo za koga cu objektivno da glasam. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 9:06 pm

Sara Ulusoy ::
Nekako mi je sve ovo malo. Premijera, par intervjua, odgledas epizode za dan i gotovo. Ipak smo mi navikli da omiljene glumce gledamo po minimum devet meseci, ako je jedna sezona i onda se stalno nesto desava, epizoda, fragmani, ozeti, slike sa seta, komentatisanje radnje, predvidjanje sta ce biti i tako smo stalno u "kontaktu" sa njim. A ovako par slika sa snimanja i ode on u Ameriku, nema ga nigde.

Pa u principu da i to je prvi sebični razlog zašto nisam toliko oduševljena daljnim sezonama. Fali nedjeljno druženje s Cagom, ono pretpostavljanje radnje, slike sa seta, pohođenje fanova na set. Što kažeš, u kontaktu sam stalno s njim. Živiš s njim i serijom.
Sad sam imala totalno drugačiji osjećaj. Pratila sam šest mjeseci snimanja i set, njegovih slika puno, puno manje nego kad je obična televizijska serija u pitanju iako sam ja prilično bila u toku sa setovima i set radnicima. I toga se prilično sjećala kad sam gledala seriju.
Kad ga gledaš epizode, odgledaš to u dahu. Deset epizoda serije možeš za sedam sati lijepo odvaliti ako se ne mičeš. I kasnije što? Nakon snimanja/prikazivanja on se povuče bilo da je u Americi ili usred Zekeriyakoya. Ajde ako je u Istanbulu osvane barem s vremena na vrijeme nešto, ali...

Pitanje je hoće li i kad on pristati ponovno na televizijske serije.
Ali barem je njegova karijera u lijepoj uzlaznoj putanji. naklon I za to mu svaka čast.  :cereeeeek:

Drugi razlog je sama tematika serije koja opet može u dosta sezona ići.
A nama će sad, ako objave službeno treću i četvrtu sezonu, početi puniti glavu i o drugim mogućim Caginim partnericama, pa će opet biti sto i jedan tabor za navijanje koju glumicu treba staviti za Caginu partnericu, kao i ove koji već navijaju za Hazar pa ne žele nikoga drugoga.


Sara Ulusoy ::
Pa valjda se odmah znalo za koga cu objektivno da glasam. lol!

smeh Zato sam ja odmah i prokomentirala.

Ništa, onda ti je zadatak jako jednostavan. Dovoljno da umjesto ovog zadnjeg ubaciš jednu sliku Pavela. I to ćeš vjerojatno jer ti treba slika u boji birati jednu od ovih s reklame za auto.
Mrs BugeVuge ::

https://sun1-11.userapi.com/c635100/v635100825/3461c/v2UtoaPlE_Q.jpg
https://sun1-18.userapi.com/c635100/v635100825/34624/tNx5ex16Bgc.jpg
https://sun1-6.userapi.com/c635100/v635100825/3462c/u8JP07tAymA.jpg
https://sun1-7.userapi.com/c635100/v635100825/34634/P6i98WRAAV4.jpg



Bu arada, mi galiba nemamo ukusa. Ja tek danas vidjela da je Caglar neko zaštitno lice u Turskoj. Bak. https://www.facebook.com/despine.net/photos/a.645037412196823/2302753603091854/?type=3&theater

I što Medyapim  izvodi s Bir Litre Gözyaşı? Je li opet nešto u stilu gledali ste, ali zaboravite to i idemo ponovo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 9:18 pm

Tek sam sad skužila da ovi Rusi su svi s automobilima, a naši samo promoviraju tijelo, yani, sebe. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyMon Jan 07, 2019 9:21 pm

BugeVugova, iako inače to ne radim baš, glasovala sam za ovo ( i to prije nego li je on stavio da je anketa u tijeku i da se može glasovati). facepalm

Ali da sam bar znala ranije kako funkcionira anketa, možda ne bih pošteno klikla. smeh  Uglavnom sam za ostale pjesme koje sam slušala govorila realno, samo za Markove sam klikla jako mi se sviđa. I kao, postoji neka nagrada - ili neki luksuzni vikend za dvoje ili ekskluzivna ulaznica za live show program - kad je dodjela nagrada. Vala, ne mislim da ću dobiti nagradu, ali kad bih birala radije bih ovu ulaznicu da ga bar vidim (i čujem naravno lol! ) uživo.

Kad sam za jednu drugu nagradu htjela glasati za njega, konstantno mi je javljalo grešku na mail. To je garant namješteno. Uvijek mi bilo da pokušam opet ili tako nešto. Nekoliko sam puta pokušavala i uvijek ista stvar. Baš mi je bilo krivo. Razočarala sam se u tu nagradu baš kao i u ove turske. Nije morao pobijediti, ali bar da sam uspjela glasovati ne bi mi bilo žao.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 EmptyTue Jan 08, 2019 3:10 am

Sara Ulusoy ::
Ovde se trazi moja objektivnost? lol!

Tamam, ja glasam za Stanislava.


smeh
Samo da te podsetim - prva reakcija na Stanislava ti je bila Ovaj mi se ne sviđa. lol!

I ne može ovako, odlučila sam juče kad sam Ponchi odgovarala da Caga bude između njih dvojice, tj. nađi kolaž sa tri velike (glavne) slike, a ostali nek' stanu u onaj manji deo. lol!

Poncha ::
Tek sam sad skužila da ovi Rusi su svi s automobilima, a naši samo promoviraju tijelo, yani, sebe. lol!

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 34 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 34 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: