Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyFri Dec 21, 2018 8:11 pm

Kad sam ovo vidjela sjetila sam se Caginog. Ali je meni njegov :cereeeeek: i nije ružan, najviše zato što je njegov.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyFri Dec 21, 2018 9:35 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptyFri Dec 21, 2018 9:37 pm

Bu arada, vrisnula sam od smeha na ove salove na nogama. smeh Nadam se stvarno da Ilknur to nece prihvatiti kao modni hit i da necemo Cagu videti jedno vece kako sedi u La Boomu a mali salovi mu oko nogu. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 5:08 am

Uspavala sam se oko osam i probudila oko pola tri. Sve što se moglo propustiti sam propustila (Lauševo gostovanje kod Ivana Ivanovića, NG), a sutra (tj. danas) je Stas.
Što znači šta? lol! Sad se gleda Sokol. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 5:29 am

Čuvena scena na mostu... naklon :cereeeeek: <3 naklon :cereeeeek: <3 naklon :cereeeeek: <3 naklon :cereeeeek: <3 naklon :cereeeeek: <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 5:39 am

V: Pišite zahtev, mi ćemo Vam pomoći.
X: Koja je razlika, svakako mi nećete vratiti baku. A i ništa ne možete da uradite, nemam dokaze.
I: Ništa, onda najbolje da Vas ja vratim do mostića. smeh
V: Do kakvog mostića? smeh
I: Ja sam ženu i našao kod mostića, htela je da skoči. Pa možda najbolje kad joj se već skače da je vratim, pa nek' još nečija baka umre.
X: Napisaću.

naklon :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 5:49 am

Pet puta sam ponovila ovu scenu kad krene da mu lupi šamar pa je zaustavi, koja hemija... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 5:54 am

Igor Žeki suflira imena slikara. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 6:05 am

Prjanjikov kao umirući antikvar. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 6:26 am

6. - Igorev san kao predskazanje kraja. naklon placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 7:35 am

Poncha ::
A vidim po satima dokad si gledala seriju.

Što bi rekli Rusi - оторваться не могу iliti ne mogu da se odvojim uopšte. <3
Pritom RL baš nema razumevanja za mene, sad kad treba da se bavim Mažorom stisle me obaveze sa svih strana. lol!

Poncha ::

Što je najgore - ja razumijem i nju i njega. Samo kad naganja karijeru, mogla se ostaviti vlogova. Recimo.

Baš sam pisala o tome Sparks, u redu je da ona neće da bude u njegovoj senci pogotovo što je takođe glumica, ali šta se onda bavi tim glupostima. Plus što meni ona zaista ostavlja utisak neozbiljne i nezrele osobe, ne pratim joj karijeru pa tu ne mogu da sudim, ali po ovim njenim vlogovima bih rekla da ni u čemu nije dosledna.
Kad smo kod vlogova, u njima se baš primećuje (ajde ako sam ja subjektivna, Sparks nije lol! ) da ona ni o deci ne vodi računa i mislim da mu to više smeta nego njena želja za građenjem karijere, samo nije hteo to da iznosi u javnost.

Poncha ::

Je li navedeno što?

Nije. I mene zanima. lol!

Poncha ::
Mora da ga ja dobro zagrlila.

Nemoj još i ti, dovoljno mi je kad sam čitala ovaj tekst i došla do tog dela, pao mi je mrak na oči. lol! Ublažila je ona to, čisto sumnjam da je jedan zagrljaj tako odneo sve probleme. lol!

Uuuuuf, neću uopšte da zamišljam tu scenu. ljutko

Poncha ::
A kad je voli.

Definitivno je voli. tuzni

Poncha ::

Iako stvarno opako izgleda na slici.

Klasičan pogled psihopate. kafa

Poncha ::
Ali Sokol je najjači. On dok svi stoje mirno u redu i u stavu mirno, on prekrižio ruke i zvrnda pogledom.

Da, da, da. smeh  :cereeeeek:  naklon
Zato sam ti i pustila link da vidiš scenu, svi se prepali, svi mirno podnose krivicu jer su svesni šta su sebi dozvolili, samo Igora boli uvo stava Što je ovaj dosadan, kad će više završiti. smeh  naklon  smeh

Poncha ::

Hoće li i vratiti sako kasnije?

Neće, otkinuo mu Igor etiketu. lol!

Poncha ::
Ideš li spavati nakon ove epizode? lol!

Imala sam nešto da radim posle toga, pa sam zaspala kasnije. Kažem ti, ceo svet je protiv mene i Sokola. lol!

Poncha ::
Mogu misliti kako joj zavidiš.

Baya baya je iskoristila priliku da ga ispipa uzduž i popreko, mogu još misliti koliko puta su ponavljali scenu. Evo kreće mi voda na usta. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 8:02 am

Sara Ulusoy ::

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

https://twitter.com/CUworldwidefans/status/1076210888519180288?s=19

Samo sam čekala kad će se pojaviti Cagina slika s Mavija. Već neko vrijeme ih imam u oku.
Dobro je, još je u Turskoj. lol!
Pretpostavljam da je opet i strijele ispucavao. :cereeeeek:

Bu arada, ovima iz jahačkog kluba je ovo fotka s najviše lajkova. Čak i od fotke na kojoj je EAD.

Sara Ulusoy ::
Bu arada, vrisnula sam od smeha na ove salove na nogama. smeh Nadam se stvarno da Ilknur to nece prihvatiti kao modni hit i da necemo Cagu videti jedno vece kako sedi u La Boomu a mali salovi mu oko nogu. smeh

Kad sam jučer pročitala članak i vidjela sliku pade mi na um Ilknur. Mislim da je pisalo kako je ideja nastala kao sprdnja na ove koji i zimi nose do gležnjeva nogavice pa da im kao ne bude hladno. smeh Ali pusti ti to, Ilknur ionako ima tih bisera kad ide pokupiti što se nosi pa krivo skombinira sve.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 8:25 am

Mrs BugeVuge ::
Uspavala sam se oko osam i probudila oko pola tri. Sve što se moglo propustiti sam propustila (Lauševo gostovanje kod Ivana Ivanovića, NG), a sutra (tj. danas) je Stas.
Što znači šta? lol! Sad se gleda Sokol. leptirici

Pa dobro, onda si dosta spavala s obzirom na to koliko si spavala prethodne tri noći. lol!

NG ni ja nisam još sinoćnju epizodu odgledala. Ovo sve možeš naknadno pogledati, ali Stanka nemoj propustiti. Ako ikako stigneš.

Mrs BugeVuge ::
Čuvena scena na mostu... naklon :cereeeeek: <3 naklon :cereeeeek: <3 naklon :cereeeeek: <3 naklon :cereeeeek: <3 naklon :cereeeeek: <3

Ovdje je bio odličan. I opet se pobojah za kuma.

Mrs BugeVuge ::
V: Pišite zahtev, mi ćemo Vam pomoći.
X: Koja je razlika, svakako mi nećete vratiti baku. A i ništa ne možete da uradite, nemam dokaze.
I: Ništa, onda najbolje da Vas ja vratim do mostića. smeh
V: Do kakvog mostića? smeh
I: Ja sam ženu i našao kod mostića, htela je da skoči. Pa možda najbolje kad joj se već skače da je vratim, pa nek' još nečija baka umre.
X: Napisaću.

A nije rekao pred Vikom da je i ona stao s one strane ograde.  lol! Lako što je stao, ali što je i rekao.

Mrs BugeVuge ::
Što bi rekli Rusi - оторваться не могу iliti ne mogu da se odvojim uopšte. <3
Pritom RL baš nema razumevanja za mene, sad kad treba da se bavim Mažorom stisle me obaveze sa svih strana. lol!

Baš nema razumijevanja za tebe koja si po drugi put odlučila gledati seriju sad kad imaš još dosta obaveza.  lol!
Najbolje je tebi ovo staviti kao prvo na popis kad budu ljetni praznici, yani, godišnji da te nitko i ništa poslovno ne ometa, a ove oko sebe otkači.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Baš sam pisala o tome Sparks, u redu je da ona neće da bude u njegovoj senci pogotovo što je takođe glumica, ali šta se onda bavi tim glupostima. Plus što meni ona zaista ostavlja utisak neozbiljne i nezrele osobe, ne pratim joj karijeru pa tu ne mogu da sudim, ali po ovim njenim vlogovima bih rekla da ni u čemu nije dosledna.

Kad smo kod vlogova, u njima se baš primećuje (ajde ako sam ja subjektivna, Sparks nije lol! ) da ona ni o deci ne vodi računa i mislim da mu to više smeta nego njena želja za građenjem karijere, samo nije hteo to da iznosi u javnost.

Apsolutno podržavam njenu želju da se bavi karijerom i da ne želi biti nečija žena. To kao žena razumijem. Bez obzira kakve filmove i serije snima, njena karijera i ono što ona vidi kao uspješno je njeno potpuno pravo. Ali kad već naganja karijeru (i ima, kakvu-takvu) ne vidim što će joj vlogovi. U vrijeme kad se ne posvećuje poslu mogla se više posvetiti obitelji, a ne i obitelj uvući u kamere. To ja tako gledam. Meni je uvijek draže kad privatni dio ostane privatni, ili bar koliko-toliko od drugih očiju. Bilo kod javnih osoba, bilo kod običnih ljudi.

Što se toga tiče - i ja mislim da je između redaka to tako rečeno. I mislim da su to ti neki uvjeti. Možda se on osjećao usamljeno doma. Pod karijerom upakirao sve. On mi se čini baš obiteljski čovjek, ne bi zaludu imao onu molitvu istetoviranu.

Mrs BugeVuge ::
Nije. I mene zanima. lol!

Možda i bolje da ne znaš.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Nemoj još i ti, dovoljno mi je kad sam čitala ovaj tekst i došla do tog dela, pao mi je mrak na oči. lol! Ublažila je ona to, čisto sumnjam da je jedan zagrljaj tako odneo sve probleme. lol!

Uuuuuf, neću uopšte da zamišljam tu scenu. ljutko

A dobro, šutim. Ali mislim da je zagrljaj bio i bio samo uvod.

Ni nemoj.

Mrs BugeVuge ::
Neće, otkinuo mu Igor etiketu. lol!

smeh

Mrs BugeVuge ::
Imala sam nešto da radim posle toga, pa sam zaspala kasnije. Kažem ti, ceo svet je protiv mene i Sokola.  lol!

A ja već mislila da će ti snovi biti življi.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Baya baya je iskoristila priliku da ga ispipa uzduž i popreko, mogu još misliti koliko puta su ponavljali scenu. Evo kreće mi voda na usta. smeh

Misliš da je ona namjerno griješila?  lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 1:51 pm

Hahahaha Barcina faca kad je Yuksel pitao u koga je Yasemin zaljubljena. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 3:26 pm

Yok artik, dosli u klanicu da hapse coveka i napravili rostilj. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 3:51 pm

Barca & Kaan :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 4:42 pm

Došla kući, slušam Ponchu i uključujem Stasa. kokice
Taman samo što su postavili seriju. jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 4:54 pm

Jao Stas, u grob ćeš me oterati... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 6:43 pm

Odgledala sam 7.

Epizoda je bila dobra, ali ova Ahsen mi se uopšte ne sviđa i nadam se da će i nju kao i Demiraya da uklone za par epizoda. MKC i Barca su ovako lepi kada se prepucavaju i ’ne vole’, a uvek su tu jedan za drugog. Nikakva Ahsen nije potrebna da unosi razdor. I nadam se da koliko god bude bila tu i koliko god bude pokušavala da im se osveti da ih neće svađati. A i biće nelogično da dvojica tako pametnih ljudi koji su pritom policajci ne shvate o ćemu se tu radi. Ona je već počela da postavlja pitanja zbog kojih mogu da sumnjaju.

Lepo je bilo ono veče što je organizovala Yagmur, svideo mi se i onaj zanimljivi deo Kaan i Barca, plus MKC koji umire od ljubomore, ali svidelo mi se i kada se Barca rasplakao, da ipak ne bude da su te emocije tek tako otišle čim se pojavila Nilufer, nego da ga Nilufer ustvari postepeno izleči. I ona njega i on nju, jer koliko god ona bila sva vesela i otkačena ipak ima rane i najzad su nam prikazali nešto iz njene prošlosti. Ali vidi se da je Barci stalo čim je odmah otišao i našao ćevabdžinicu gde je bila sa ocem, odveo je....

Kad smo već kod te večeri, ljubomorna sam na Kaanove avione. Hoću i ja takve. lol!

Razgovor Yagmur i Nilufer, plus ja Yagmur sve je bila u pravu što je rekla. Bu arada, Yagmur počinje polako da se popravlja, mnogo je bolja nego na početku.

Deli Vildan i Yuksel amir, vay, vay, vay, kakva ljubav. Nije htela da ga izda ni po cenu da je ubiju dok joj nisu zapretili ćerkom.

Yasemin vala kao da ima 15 godina. Misli da je Nilufer rekla Barci da je ona zaljubljena u njega, kao da je Barca malouman i kao da se nije videlo iz aviona.

Koliko sam videla iz fragmana za sledeću oteli su Yuksela, to mi se sviđa. Sutra ću da odgledam 8.

Barca i Nilufer zagrljaj. :cereeeeek:


Poncha ::
Što su točno pisali MKC i Barca na papirić? Koja je fora u ovom Ahseninom prstenu, tj. tko ga je sve imao? Je li ovakav i MKC imao ili samo Ahsen?
Imaju li ovo MKC i Barca po 35 godina, a koliko onda Nilufer?
Ima li ova Yagmur puno MKC-ove odjeće u kući kad je Barca obukao njegovu? lol!
Što je sve MKC trabunjao o Nilufer za večerom kad je ovoj bilo neugodno?

I što točno izvodi ova Ahsen. Što je govorila MKC-u o Barci? Tko ju je ono pratio u kuću Kopek Sadrija?

Kladili su se gde je onaj Ekremov prijatelj i pisali su na papiriće. Ako Barca bude u pravu MKC će prestati da istražuje Yasemin, a ako MKC bude u pravu Barca neće ići na večeru kod Yagmur. Na kraju je Barca bio u pravu jer je napisao klanica.

To je prsten koji je Ahsen naručila da joj naprave, tako da ga ima samo ona i koliko sam shvatila MKC. Jer mu jer Barca rekao da ima isti prsten kao njegov.

Pa Nilufer bi trebala da ima tridesetak, ne mislim da je nešto drastično mlađa od MKCa.

Ma pusti Yagmur, ona je folirantkinja, vać smo je definisali posle prošle epizpde. lol! Ali verovatno ima MKCove odeće jer on često dolazi, a mora stalno da bude ulickan, pa mora da se presvuđe ako se ne daj Bože isprlja.

Pričao je nešto kao da je imala do sada tri veze od po tri dana.

Rekla je kao da su bili bliski na akademiji, on je rekao da jesu do nekog vremena, ona je rekla do Ahsen, pošto su joj rekli za nju kada su pitali za prsten, onda je pitala da li su se raspravljali zbog nje, on joj je rekao da im ona nije tema, ali da on i Barca mogu da se raspravljaju oko bilo čega, ali da je Barca najhrabriji čovek kojeg poznaje. Ništa posebno nije govorila o Barci, više je pokušavala da ispita teren, ali je MKC lepo spustio.

I kad smo kod toga, mnogo mi se sviđa što Barca uvek sve najlepše govori o MKCu kada je Kaan tu i što ga uzdiže. Ah kako je divan taj Barca. :cereeeeek:

I ja sam izgleda taj deo da je neko pratio Ahsen kada je išla u Sadrijevu kuću. Ali nadam se da je možda MKC poslao nekoga da je prati jer mi izgleda kao da mu je sumnjiva.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 6:44 pm

E Endzi, Endzi, stara ljubav zaborava nema, bez obzira sto si ga kao odjebala. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 6:47 pm

Kazem ja mami pre neki dan, kada ces da gledas Caginu seriju, vec se raspituju sa foruma da li si gledala. Kaze ona, odgledacu prvu epizodu da vidim o cemu se radi, ali nisam ja u tom stadijmu kao vi da gledam svakakve gluposti samo zbog Cage. Evo je upravo gleda 4. epizodu. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 7:12 pm

Sad mi kaze mama da bi na onom privesku na Leylinom lancu mogao da bude kamen od prstena. Meni to nije palo na pamet. Jesam li ja nesto propustila ili nije bilo nista o tome?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 9:41 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 9:44 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 EmptySat Dec 22, 2018 10:28 pm

BugeVugova, ja mislila da ćeš ti biti u bedu danas, da ti se neće ništa dati, da ćeš suze roniti, a ti prionula na gledanje Stankove serije.

Nisam stigla danas ranije doći jer sam u kolačima cijeli dan, ali sam uspjela vidjeti i mislila sam da kad dođem ću te tješiti trebati, a kad ono ti sve lako prelaziš.

Mrs BugeVuge ::
Došla kući, slušam Ponchu i uključujem Stasa. kokice
Taman samo što su postavili seriju. jupi

Nadam se da je bolja od prethodne sezone.

Neka si ti mene poslušala.
Ja sam zato radila kolače i gledala, tj. slušala A stranu. I samo sam rekla mami da kad bude Markiša pjevao da mi javi - da je to jedan plavi dečko. Bio mi je premeden. :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::

Jao Stas, u grob ćeš me oterati... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Stanko započeo, Sokol uzdrmao i treća sreća Stanko će te i dotući.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: