Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 4:27 am

I treći put - Igor spašava Viku. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 4:32 am

I: Ako ti se bude vrištalo, vrišti.
V: Ne puštaj me, važi? <3
I: Nikada. <3  Ali prvo treba da rodiš. Ipak je šteta što nismo otišli na kurs. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 4:41 am

Da li da stanem ovde, kao da se pravim da se dalje ništa nije dogodilo, ili da gledam do kraja? placljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 WF7t2BU7jBM
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 8:34 am

Mrs BugeVuge ::
Da mogu, sad kad odgledam seriju počela bih opet sve ispočetka. Nisu čak prepreka ni obaveze i vremenski nedostatak, nego to koliko volim Igora Sokolovskog. <3 I koliko osećam sve što on oseća, koliko me boli njegova bol.
Evo i sad dok ovo pišem, suze mi naviru. Ne mogu...

Super ti je ovaj komentar. Cijeli.

Mrs BugeVuge ::
I: Ako ti se bude vrištalo, vrišti.
V: Ne puštaj me, važi? <3
I: Nikada. <3 Ali prvo treba da rodiš. Ipak je šteta što nismo otišli na kurs. suze

:cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Da li da stanem ovde, kao da se pravim da se dalje ništa nije dogodilo, ili da gledam do kraja? placljivko

Jesi li stala ili nastavila? Tuguješ li?


I kad dođeš sebi, ajde u moderatorski kutak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 9:30 am

Sta se neko uclanio na forum?

Deo ovog teksta sam procitala juce, ali nisam ovako ceo. Pa ovde nema nista novo, a i ovo nije intervju, sigurno ima jos, jer petpostavljam da su uradili intervju, da nisu objavili samo slike. Ovo je uvod.

Jel ide neko negde na docek?
Ne znam da li zato sto sam bolesna ili zasto, ali ja uopste nemam utisak da je NG.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 9:35 am

Da, neki tip, piše na engleskom, čak i temu otvorio.

Zato sam i pitala ima li išta osim ovoga jer mi je ovo ništa. Zato sam i razočarana. Ali mi nije jasno da ovi koji su se dočepali magazina nisu odmah sve i objavili.

Ja ne volim doček uopće, a ni nemam osjećaj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 12:46 pm

Ni ja nemam utisak da je Nova godina, ništa nisam ni obavila od priprema, sve sam ostavila za danas.

Ponchita, oplakala sam dušu svoju, celu poslednju epizodu sam preplakala bez prestanka. placljivko
Naravno da sam odgledala do kraja, ja ne bih bila ja kad se ne bih dodatno mučila. Ali od početka, od njenog porođaja pa do samog kraja, uključujući i akcione scene i onu poslednju igru, samo su mi tekle suze. Zato ja kažem da mene ova serija usisava u sebe.

Sad se osećam kao da je neko iz mene iščupao deo srca, neka praznina je nastupila... A ne usuđujem se ijednu scenu, ili ijedan klip da pustim, jer bih se raspala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 12:51 pm

Sparks je došla u pravo vreme sa novogodišnjim poklonima. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 VgBi2N9BFBo

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 NQiCD6QfaM8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 TivICGHeKHI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 UhaUsPSGGkw
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 2:12 pm

Yok artik, nadam se da ste ga poslale u trajnu bananu. lol!

Pa ne znam sto nisu objavili, valjda hoce, jer prosto nema smisla da mu nisu postavili bar desetak pitanja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 6:25 pm

Mrs BugeVuge ::
Ponchita, oplakala sam dušu svoju, celu poslednju epizodu sam preplakala bez prestanka. placljivko
Naravno da sam odgledala do kraja, ja ne bih bila ja kad se ne bih dodatno mučila. Ali od početka, od njenog porođaja pa do samog kraja, uključujući i akcione scene i onu poslednju igru, samo su mi tekle suze. Zato ja kažem da mene ova serija usisava u sebe.

Dobro je. Kako si i rekla, do kraja godine si se družila s njim.

A da će biti suza, to si i znala.

Mrs BugeVuge ::
Sparks je došla u pravo vreme sa novogodišnjim poklonima.

Rus i turski. smeh :cereeeeek:
Inače su mi najbolje slike iz profila da se vidi tetovaža. A dobra je i ova na prvom gdje se smije.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 6:31 pm

Sara Ulusoy ::
Pa ne znam sto nisu objavili, valjda hoce, jer prosto nema smisla da mu nisu postavili bar desetak pitanja.

Nisam baš vidjela da su se pretrgli od teksta, a ja se sve nešto nadala da će danas biti više.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 DvwFEexWsAA3FHd

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 DvwHGXSWsAA2jN7

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 DvwHvhjWsAAhjws

Slikali su sve stranice i onda mi je čudno da nema više teksta.
Esra je objavila ovako. Meni se jako sviđa ova lijeva slika. Čak se ni Engin zasad nije pretrgao s objavama.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 47693774_537987950035461_4122239177614969564_n.jpg?_nc_ht=scontent-sjc3-1.cdninstagram.com&se=7&ig_cache_key=MTk0NjUxMDkyNzY0MzExMzM5NA%3D%3D



Možda me nije preplavila navala cerekstih smajlića na sve ono iz Ellea, ali na slike sa seta Protectora je. :cereeeeek:  Sve srca plešu oko mene.  srca  Kako se razvalio na krevet i koji osmijeh.  naklon  <3 Pa nema me. Cagaaaaaa, iyi ki varsin, askim. :cereeeeek:  Da je bar biti na mjestu Cana ili Gokhana.  trepko
Ah be, divne slike za kraj godine. A tako su bili škrti s njegovim slikama tokom snimanja.
Predivan je na sve tri slike, ali na razvaljenu na krevetu je nenadmašan. Kako volim ovakve stvari. :cereeeeek:


O zaman, vjenčanje godine je 14.2. ili? Sad se ja pitam gdje će bro biti tada.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 6:37 pm

BugeVugova, bak ovo i ovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 7:05 pm

Can je najjači. smeh



Kizlar, lijepo se provedite. Saro, nadam se da je temperatura pala, da upala prolazi.


A ja nastavljam i dalje gledati u ovakvog Cagu. Mog Cagu. :cereeeeek:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 DvwbV34WkAE7vxi
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 8:19 pm

Poncha ::
Sve ovo i ono što nisam quotala stoji i slažem se, ali isto tako stoji da u njenom ludilu je jednu kockicu odigrao i Igor. To što on nije jedini krivac, ne čini ga bez grijeha u ovom slučaju.  O tome se radi, a to što bi ona i bez Igora jednom pukla, vjerojatno i bi.

Naravno, niko u ovoj priči nije bezgrešan. Zato ja i volim toliko ovu seriju, baš je u mom fazonu, puna ludaka i negativaca. lol!
Objetivno gledano, Igor je ubijao, svetio se, koristio ljude, puno njih je poginulo ni krivo ni dužno samo zato što ga poznaje. Vika je isto bila spremna da ubije bez da trepne. O ostalima da ne govorim. Zato i jeste kraj takav kakav jeste genijalan i koliko god ga teško podnosila, upravo je on najbolji pečat serije, i opet da gledam seriju prvi put, pristala bih samo na ovako nešto. Jednostavno, priča je takva da nema ovde mesta za happy end. I utoliko više mi je čudna onolika šokantna reakcija publike. Jednostavno, da su oni na kraju uspešno izašli zajedno iz te banke, venčali se i odgajali dete, to nikad ne bi bilo ovo što jeste.

Poncha ::
Da, bilo bi lakše da Spaks dođe, jer mene u ovoj seriji samo ono ljubavno zanima. I ovo nešto šaljivo.

Šta da ti kažem, nego hvala. volimte
Ponovo si jedina bila uz mene, trpela mene i moje ludilo, gledala i čitala i ono što te zanima i ono što te ne zanima, bila mi podrška... <3

Poncha ::
lol! Znam... A amo ovako, ako je tako kako kažeš... Onda prvo ga upoznaš, a ako sam odluči ostaviti Agatu onda znaš da bi on to htio. Jesi li i dalje sigurna u sebe? Ako jesi, samo naprijed sa svojim planom.

Opekla sam se žestoko sa Stanislavom, ne smem više tako da rizikujem prepuštajući njemu na volju. lol!

Poncha ::

E onda VMLJ ide na dulju pauzu, a redaju se ostali Pavelovi projekti.

Aynen oyle. kokice
Od sutra gledam onu komediju Ograničena ljubav, mislim da je najbolje sa time da počnem, šta ti misliš?

Poncha ::
Ja vidiš, razmišljam udariti AFK maraton.

wow
Pa divno, taman sad ja da čitam tvoje komentare! srca

Poncha ::
Mijo je baš, ali baš, nedostajao. Čim je on tu, odmah je nekako i dinamičnije. Čim je Luka tu ista stvar.

Jeste stvarno najbolji. On i Nediljko su mi nekako carevi. Luka je isto genijalan.

Poncha ::
Pa i izgleda. Dobro da si ti to rekla.

Ahahahahah, da ne ispadne da ti to zbog Mome. lol!
I meni je drago da sam ja rekla. lol!

Poncha ::

Misliš da neće? Ja ih ne vidim zajedno više uopće.

Pa ni ja ih ne vidim, ali izgleda ih scenaristi vide. smeh
Ne znam, koliko god oni nisu jedno za drugo, imam osećaj da scenariste to baš briga i da će insistirati na njima dvoma. ne znam

Poncha ::

Ja samo znam da ti je rekla da se moraš ostaviti alkohola.  lol!

smeh
Evo samo još večeras moram da se opustim, nek' mi oprosti, ali zbog njega ceo dan plačem, moram da se vratim u život. lol!

Poncha ::
Valjda ti je dosad jasno da ću ga pročitati.  lol!
Ali sad ćeš dobiti i moj komentar na sve.

A izvini. smeh Ali mnogo mi je drago da si pročitala i izdvojila zanimljivo. leptirici

Poncha ::
Zanimljivo je ovo:

Vidiš, ovo ni ja nisam znala. On glumi i dalje u nekim predstava, ali izgleda više ne radi u pozorištu. Stvarno je drugačiji od svih ostalih. :cereeeeek:

Poncha ::

Zanima me je li ovo istina u šali ili samo šala. Ali, zbog cijelog intervjua, nekako mislim da je ovo Pavelovo mišljenje.

Pa ja se iskreno nadam da je ovaj put tačna ona da u svakoj šali ima malo istine. lol!

Poncha ::
Meni ovo njihovo sve zvuči romantično i onda ona sve usere ovom zadnjom rečenicom.

Pa kad je kreten, baš je isto ovo što si ti rekla prokomentarisala i Sparks.

Poncha ::
naklon
Njih dvoje su različiti, ali očito funkcioniraju.

I mene je ovo oduševilo.

Poncha ::

Taman kažem da su različiti i onda pročitam ovo.  naklon

Ahahahahhaha, kum i ti se savršeno nadopunjujete. :cereeeeek:

Poncha ::

Za razliku od ovog novinara ja sam itekako shvatila što je Pavel htio reći i da nije rekao kontradiktornu stvar.

Isto, ali isto! naklon :cereeeeek:
Inače moram da kažem kako me je ovaj novinar jako nervirao, non-stop je ubacivao neke svoje neumesne komentare i neka pitanja su mu bila prilično glupa.

Poncha ::

Evo ti, canim, kakav ti je budući. Nemoj poslije da nisi znala.
Što se mene tiče, ja protiv njega nema ništa.  :cereeeeek:

Ja tek nemam ništa protiv. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

Puno se bolje on sjeća detalja nego ona. Samo kažem.

Kažem ja lepo da se meni čini kako on nju više voli nego ona njega. Nažalost. tuzni

Poncha ::
Kad pogledaš bolje oni su jedno drugome poželjeli ono što žele sebi.  lol!


smeh

Poncha ::

A nisam sigurna koliko je Pavel siguran u njenu ljubav kad ovako kaže. A on micek nju baš voli.

Da, kod njega je to baš love for a lifetime, teško ću ja ovo razrušiti. placljivko
A ona glupača to ne zaslužuje. ljutko

Poncha ::
Prekinula sam sa slušanjem Markana da bih odgledala kuma.

:cereeeeek: A meni je ovo yt predložio, i ja pogledala. :cereeeeek:





Poncha ::
Divni su.  :cereeeeek:

Preemotivna scena. suze Tu je već zapravo napravio svoj izbor. <3

Poncha ::
Ja i dalje "ne dam" da se udara na Cagu.  lol!
Radi se o tome da ja neću (ne želim) nikad ništa reći loše o Cagi, ali hoću o ostalima koji rade s Cagom. Inače nisam fan ovih naslikavanja, to sam ranije i govorila, meni je draže u zadnje vrijeme vidjeti one slike kad ga fanovi uhvate u njegovoj odjeći, u onome što je on, vidjeti njega a ne umjetno stvorene poze. Ali, posao je takav da su potrebna i ova naslikavanja. Meni je doduše uvijek u ovim čudima važniji tekst od slika.

Anladim.

Poncha ::

Ništa, stvarno će smak svijeta.

Ja ti kažem. lol!

Poncha ::

Ali takvo nešto već imam. A ovo prvo mi se više uklapa s uzorkom.

E pa onda bolje ovo prvo. Posle sam ga bolje pogledala, nije tako zanimljiv na prvi pogled, koliko je posle kad se udubiš. topić

Poncha ::

Pa i je. Najzreliji je, u formi (znači da ju je dobro održavao nakon mršavljenja i nije se udebljao ništa u Americi), stav, gard, pogled.

Da, baš je ceo odličan. naklon :cereeeeek:

Poncha ::
Kad ti meni odgovoriš na nešto na što sam i zaboravila.  smeh

smeh

Poncha ::

A jesi?  :cereeeeek:  Onda me ipak nećeš zezati za glas?  lol! Ima on nekoliko svojih pjesama i sve su mi jedna bolja od druge.  <3

Neću, meraketme. lol!
Vidim da ima, sad mi ga yt redovno nudi. lol!

Poncha ::
Je, svira gitaru, samouk je. Da, ušunjao se lagano u srce i sad se lijepo udomaćio.  <3

:cereeeeek:

Poncha ::

A dobro.  smeh
Neće me canim, ništa me neće.
Ali tko tebi kaže da je on slobodan?  lol!
Recimo, u Dubrovniku mi je ima par dana.  :cereeeeek: Usput svratio i u goste kod kolege malo, za doček pjeva na trgu s još njih par, ali bak tko je s njim tamo. 1. , 2., 3.
Čisto da vidiš, neće te ubiti par priča pogledati.  lol!

Poncha ::
BugeVugova, bak ovo i ovo.

Pogledala sam sve priče i mnogo počinje ova zubata da me nervira. ljutko

Poncha ::
Vidiš, nisam znala na koma me podsjeća. Bravo, Sparks.

smeh

Poncha ::

E to ti ja ne znam reći. Ja nemam s tim problema jer nema potpis, a da imam, veze s vezom nemam što bih u njega stavila i kako bih od mora toga uspjela izabrati.

Mislim da znam šta ću da radim, ovaj klip o Pavelu ću prebaciti u klip o Igoru (na kraju krajeva, takav mu je i naziv <3 ), a kod Pavela ću ubaciti ovaj novi klip. Šta misliš?

Poncha ::
Pavel je super, na kraju (bu rada, više puta je spomenulo te riječi) mi ovaj pjevač samo kvari spot.  lol! Ima super Pavelovih momenata. Iako mi djeluje malo ispijeno.

Da znaš da i mene nervira ovaj pevač, bolje da je pustio sve vreme samo Pavelove scene u spotu.
Pavel je genijalan. naklon <3 naklon I meni deluje ispijeno, dosta je smršao ovde. Ne znam samo kad je sniman ovaj spot, ali mislim da je neki period baš tokom snimanja treće sezone Mažora.

Sara Ulusoy ::
Yok artik, nadam se da ste ga poslale u trajnu bananu. lol!

Tabiki. Admin

Poncha ::
Dobro je. Kako si i rekla, do kraja godine si se družila s njim.

suze

Poncha ::
Rus i turski. smeh :cereeeeek:
Inače su mi najbolje slike iz profila da se vidi tetovaža. A dobra je i ova na prvom gdje se smije.

A Sparks. smeh :cereeeeek:
Ja kao i uvek ne mogu da izaberem najbolji kolaž, ali drugi je poseban zbog cigare i profila, a prvi zbog osmeha. A treći mi je nekako vizuelno najlepši. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyMon Dec 31, 2018 8:23 pm

E pa onda su napravili samo set fotografija i to je to. Sto je krajnje glupo. Fora je da te slike prati neki zanimljiv intervju. Ovako samo sa slikama je suvoparno.

Super su ove slike sa seta, najbolja je ova na krevetu. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyTue Jan 01, 2019 12:25 am

Djevuške moje, srećna Nova godina! grupni zagrljaj leptirici Merder volimte
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyTue Jan 01, 2019 9:11 am

Kizlar, neka vam je sretna Nova i nova godina. kisic Da budete uvijek zdrave, ispunjene, zadovoljne i sretne, uspješne! Da vam bude bolja od prethodne, a iz stare ponesite samo dobro!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyTue Jan 01, 2019 9:11 am

Mrs BugeVuge ::
Naravno, niko u ovoj priči nije bezgrešan. Zato ja i volim toliko ovu seriju, baš je u mom fazonu, puna ludaka i negativaca. lol!
Objetivno gledano, Igor je ubijao, svetio se, koristio ljude, puno njih je poginulo ni krivo ni dužno samo zato što ga poznaje. Vika je isto bila spremna da ubije bez da trepne. O ostalima da ne govorim. Zato i jeste kraj takav kakav jeste genijalan i koliko god ga teško podnosila, upravo je on najbolji pečat serije, i opet da gledam seriju prvi put, pristala bih samo na ovako nešto. Jednostavno, priča je takva da nema ovde mesta za happy end. I utoliko više mi je čudna onolika šokantna reakcija publike. Jednostavno, da su oni na kraju uspešno izašli zajedno iz te banke, venčali se i odgajali dete, to nikad ne bi bilo ovo što jeste.

Zato ja i kažem, sve je onako kako je trebalo biti. Svaki detalj na svome mjestu jer da je išta bila drugačije ne bi imalo isti efekt. Nitko nije savršen i svi su savršeni u svojoj nesavršenosti.

Mrs BugeVuge ::
Šta da ti kažem, nego hvala. volimte
Ponovo si jedina bila uz mene, trpela mene i moje ludilo, gledala i čitala i ono što te zanima i ono što te ne zanima, bila mi podrška... <3

Nema na čemu. Bilo mi je zadovoljstvo što sam čitala o Pevelu i što si pisala o scenama koje jesu zanimljive.

Mrs BugeVuge ::
Opekla sam se žestoko sa Stanislavom, ne smem više tako da rizikujem prepuštajući njemu na volju. lol!

Sve mi je jasno.

Mrs BugeVuge ::
Aynen oyle. kokice
Od sutra gledam onu komediju Ograničena ljubav, mislim da je najbolje sa time da počnem, šta ti misliš?

I ja mislim da je tako najbolje.

Mrs BugeVuge ::

wow
Pa divno, taman sad ja da čitam tvoje komentare! srca

Fali mi malo Cage. Protectora sam odgledala tako brzo i što ću sad, posijediti dok se on ponovno ne pojavi?

Tako da sam razmišljala da odgledam ovo. Ali ja sigurno neću gledati cijeli AFK, nego samo Emir, Femir, Emir i Koray scene. Pa ne znam hoću li komentirati. Ali meni AFK nije pametno gledati jer onda od Emira ne mogu doći sebi nikako. Sa svim drugim likovima lako se skupim, ali s ovim ne mogu.

Mrs BugeVuge ::
Ahahahahah, da ne ispadne da ti to zbog Mome. lol!
I meni je drago da sam ja rekla. lol!

Ma nije uopće zbog Mome. Recimo simpatičniji mi je Božo trenutno. Nego mi se čini da se na Filipu vidi neki umor, pad snage.

Mrs BugeVuge ::
Pa ni ja ih ne vidim, ali izgleda ih scenaristi vide. smeh
Ne znam, koliko god oni nisu jedno za drugo, imam osećaj da scenariste to baš briga i da će insistirati na njima dvoma. ne znam

Ma scenaristi su takvi jer plešu kako se publici sviđa. U svim onim anketama su bili za timPetraKrešo i onda su tako neko vrijeme i plovili, ali mislim da se većina ohladila od tog para. Zato je meni i išlo na živce to ispipavanje publike.
Ali zbilja su mi trenutno nespojivi. Sad još da odgledam ovu sinoćnju epizodu.

Mrs BugeVuge ::
Evo samo još večeras moram da se opustim, nek' mi oprosti, ali zbog njega ceo dan plačem, moram da se vratim u život. lol!

Oprostit će ti kad je zbog njega.  lol! I jesi li se vratila?

Mrs BugeVuge ::
Vidiš, ovo ni ja nisam znala. On glumi i dalje u nekim predstava, ali izgleda više ne radi u pozorištu. Stvarno je drugačiji od svih ostalih. :cereeeeek:

Čovjek se posvetio onome što mu trenutno donosi više para. Realno. Vidiš koliko kredita ima.
Ovo što odglumi tamo je za svoj gušt, a više vremena provodi ondje gdje može više zaraditi.

Mrs BugeVuge ::
Pa kad je kreten, baš je isto ovo što si ti rekla prokomentarisala i Sparks.

Pa kad je baš tako glup odgovor, ali što je najgore ona to misli.

Mrs BugeVuge ::
Ahahahahhaha, kum i ti se savršeno nadopunjujete. :cereeeeek:

Vidim.  smeh  To me malo i plaši.  molimmmm

Mrs BugeVuge ::
Isto, ali isto! naklon  :cereeeeek:
Inače moram da kažem kako me je ovaj novinar jako nervirao, non-stop je ubacivao neke svoje neumesne komentare i neka pitanja su mu bila prilično glupa.

Ja imam osjećaj da ga ovaj novinar baš i ne voli.

Mrs BugeVuge ::
Ja tek nemam ništa protiv. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Znači, ti ovako pomalo feministkinja, koja voliš alkohol (za razliku od muškarca ti) ne buniš se na mačo muškarca s tradicionalnim stajalištima? Tamam. Drago mi je da ti ovakav Pavel paše.  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Kažem ja lepo da se meni čini kako on nju više voli nego ona njega. Nažalost. tuzni

Definitivno. On u svakoj rečeni želi da ga više voli kao da mu nije dovoljno koliko ga voli.
I onda on takav nju imenuje u kontaktima s imenom i prezimenom, a ona njega mužić ovo-ono.  lol!
Puno veća je njegova ozbiljna ljubav.

Mrs BugeVuge ::
Da, kod njega je to baš love for a lifetime, teško ću ja ovo razrušiti. placljivko
A ona glupača to ne zaslužuje. ljutko

Čovjek voli, što da kažem...

Mrs BugeVuge ::

:cereeeeek: A meni je ovo yt predložio, i ja pogledala. :cereeeeek:

Ima on svojih par pjesama, četiri. Ovo Srce se spasilo je prva njegova u solo karijeri. I stalno bih ga mogla slušati.  :cereeeeek: Baš sam jučer poskidala dosta pjesama koje je otpjevao u A strani i ove njegove.

Ovu Samo za nju sam ti mislim već stavljala.

Mrs BugeVuge ::
Preemotivna scena. suze Tu je već zapravo napravio svoj izbor. <3

Definitivno.

Mrs BugeVuge ::
Ja ti kažem. lol!

smeh

Mrs BugeVuge ::
Da, baš je ceo odličan. naklon  :cereeeeek:

Od glave do pete. Šteta je tu ljepotu ičim narušavati pa makar bila marka do marke.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Neću, meraketme. lol!
Vidim da ima, sad mi ga yt redovno nudi. lol!

Da me i zezaš za njega to ti čak ne bih zamjerila.  lol!  :cereeeeek:
Meni je drago da ti ga nudi.  lol! Jer kad bih ti ja išta njegovo išla postavljati, postavila bih ti sve. smeh
Ali pogledaj, s lanjskog dočeka. Ne trebaš gledati sve, ali pusti recimo od 1:02 da ga čuješ malo u žečćim stvarima.  :cereeeeek: Mogu ga slušati što god da pjevao. Hoćeš nešto gdje je stani pa plači, do veselih, do žestog...
Bila je i sinoć novogodišnja emisija A strane, ali nisam je gledala, ako danas uhvatim reprizu.

Mrs BugeVuge ::
Pogledala sam sve priče i mnogo počinje ova zubata da me nervira. ljutko

Zašto tebe?  lol!

Meni nije bila najsimpatična još od Voicea prije par godina pa kad sam je još vidjela uz Marka... Ali sad, otkako su nerazdvojni, nekako sam se pomirila s tim da gdje je Marko tu i ona.
Inače, jutros Marko od rane zore javlja da je krenuo kući iz Dubrovnika. Vjerojatno i ona s njim.
Uz sve to on joj i radi pjesme. I tako... Jutros, doručkujem, a na hrvatskom glazbenom programu upravo ona s tom pjesmom.  lol!

Što znam, čak mi je jedno vrijeme Duygu bila simpatičnija od nje, ali sad su mi tu negdje.  lol! Ipak su mi jako dragi ovi.

Mrs BugeVuge ::
Mislim da znam šta ću da radim, ovaj klip o Pavelu ću prebaciti u klip o Igoru (na kraju krajeva, takav mu je i naziv <3 ), a kod Pavela ću ubaciti ovaj novi klip. Šta misliš?

Mislim da može.

Ako ja počnem raditi potpis, satrat ću se živa da sve utrpam ili odabrem jedno.

Mrs BugeVuge ::
Da znaš da i mene nervira ovaj pevač, bolje da je pustio sve vreme samo Pavelove scene u spotu.
Pavel je genijalan. naklon <3 naklon I meni deluje ispijeno, dosta je smršao ovde. Ne znam samo kad je sniman ovaj spot, ali mislim da je neki period baš tokom snimanja treće sezone Mažora.

Pjevač je sve pokvario.

Mrs BugeVuge ::
A Sparks. smeh :cereeeeek:
Ja kao i uvek ne mogu da izaberem najbolji kolaž, ali drugi je poseban zbog cigare i profila, a prvi zbog osmeha. A treći mi je nekako vizuelno najlepši. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Neka, neka. Sparks te barem malo drži uz nas Turke.  naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyTue Jan 01, 2019 9:18 am

Sara Ulusoy ::
E pa onda su napravili samo set fotografija i to je to. Sto je krajnje glupo. Fora je da te slike prati neki zanimljiv intervju. Ovako samo sa slikama je suvoparno.

Super su ove slike sa seta, najbolja je ova na krevetu. :cereeeeek:

A galiba je tako. Jedna strana teksta je, koliko vidim, i krcato slika. Jer čini mi se nemogućim da oni koji su došli do magazina ne bi odmah sav tekst uslikali.


Meni je za kraj godine idealna. :cereeeeek:
Mada nisu loše ni ove dvije iz Steakrooma.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyTue Jan 01, 2019 10:41 am

Kizlar, srecna Nova godina, sve najbolje. Sizi seviyorum. kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyTue Jan 01, 2019 7:02 pm

kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyTue Jan 01, 2019 7:07 pm

BugeVugova, odgledala sam i 78. epizodu. Nisam baš sigurna da Petra i Krešo mogu zajedno. Baš imaju različite poglede i čini mi se da Petra drži do fakulteta više nego što sam mislila. Ali Marko se nešto smješka, a Zorka se pjeni. smeh  Mislim da nakon pauze ide ova stvar u akciju. Dosta je bilo mrtvila i da ovaj dio bude dosadan.
Ante i Mirela su mi galiba trenutno najzanimljiviji par.

Odgledala sam i A stranu, to sam čak skinula aplikaciju na mobitel i prijavila se (ah, Marko, što mi radiš? facepalm ) jer su samo nešto malo stavili na YT, a kasnije čak i bacila pogled i na reprizu.
Marko toliko dobro pjeva.  :cereeeeek:  Yani, glas mu je brutalno dobar. Nema me. Čak mi je žao što nije dobio vremena za dulje, jer je imao par odličnih stvari, ali kratko mi trajalo. Meni je njega uvijek malo, ali eto... To je za tebe sreća, jer bih ti toliko toga jednostavno trebala postaviti.  lol!
A meni je sreća da je bio u cvenom sakou jer sam ga mogla iz daljine uočiti.





Bu arada, mogu ja reći što god hoću, ali ovo mi je pozadina na laptopu.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Dv0_hhcWkAIo_uH naklon :cereeeeek:

Ova mi je zbilja savršena.
Šteta što se lice bolje ne vidi.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Dv0-_m-W0AAwyEu

I kad sam kod njega, rođo mu je danas ovu sliku postavio i promijenio profilnu sliku.


Je li vama ovo išta "pogodilo" s obzirom na krvne grupe?
http://www.dalmacijanews.hr/clanak/8dos-krvna-grupa-nosi-tajnu-vase-osobnosti#/clanak/8dos-krvna-grupa-nosi-tajnu-vase-osobnosti
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyTue Jan 01, 2019 9:52 pm

Meni je isto ova slika odlicna i cim sam je videla pomislila sam da je steta sto se ne vidi cisto, stavila bih je na avatar.

Meni je neke stvari pogodilo, neke nije, ali vecinu i sustinu jeste.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyWed Jan 02, 2019 4:13 am

Moram prvo da prokomentarišem Ograničenu ljubav.
Iako je žanrovski komedija, teško da bih ga gledala opet (osim ako me baš baci u krizu tokom suše u iščekivanju novih projekata, što se nadam da se neće desiti lol! ) zato što je lagan samo na prvi pogled, a zapravo nimalo naivan. Čak sam verovatno jedina koja ga je više doživela kao dramu. lol!
Osim poslednje scene koja je prosto prelepa i samo zahvaljujući njoj nije mi ostao gorak ukus filma. Hoću mene onako da uhvati sa sobom i skoči padobranom, pa da letimo po Moskvi. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Pavel me je oduševio, skroz je pobegao od Sokola!wow naklon :cereeeeek: naklon  
Ima neverovatne transformacije, ni traga Mažoru, a opet nije ni Pavel. naklon Nisam očekivala da je baš ovoliko talentovan. :cereeeeek:

Sledeće na redu je ona mini-serija Beži. kokice
Moram da priznam da jedva čekam, pročitala sam sve same pozitivne komentare. Jedino me plaše dve stvari - prva je što je velika verovatnoća da i u ovoj seriji pogine, a druga što je pored njega u glavnim ulogama i Danja iz Mažora.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 EmptyWed Jan 02, 2019 4:22 am

Poncha ::
BugeVugova, odgledala sam i 78. epizodu. Nisam baš sigurna da Petra i Krešo mogu zajedno. Baš imaju različite poglede i čini mi se da Petra drži do fakulteta više nego što sam mislila. Ali Marko se nešto smješka, a Zorka se pjeni. smeh  Mislim da nakon pauze ide ova stvar u akciju. Dosta je bilo mrtvila i da ovaj dio bude dosadan.
Ante i Mirela su mi galiba trenutno najzanimljiviji par.

I ja sam odgledala, super mi je bila epizoda. Nedostajaće mi sad, navikla sam se da ih gledam. tuzni
Meni se dopala ta scena kod Bože, konačno su jasno i glasno pokazali da njih dvoje definitivno nisu jedno za drugo, Petra se izjasnila da ga ne voli, Krešo je shvatio da to ne ide, a Marko se sve vreme smeškao. :cereeeeek: Ne znam, meni je ono bilo slatko, taman iskritikujem Filipa kako nema energiju i on nam onda priredi ovako nešto. :cereeeeek:
Jedino me iznervirala Zorkina reakcija kad je Marko pitao da on bude sa Petrom, ja se taman istopila, a Zorka ga tresnu. ljutko

Nediljko koji se odriče Jure preko novina i traži Anđelki da ga slika sa jedinim sinom (koga je samo epizodu pre ove pljuvao na sva zvona kako je budala i lišavao ga sve tehnike smeh ) i Anđelka koja ubode selfi uz sve to. smeh  naklon  smeh  naklon  smeh  naklon  smeh
Ali su mi i dalje hiti i ova druga srećna porodica - Mijo, Ante, Gordana i Domagoj.
A što su ti Ante i Mirela najzanimljiviji par, misliš da će njih dvoje biti zajedno?

I zamisli, gledam ti ja danas Kuhinju (mnogo su mi prijali <3 ) kad vidim reklamu za Na granici, otkupila je Prva.

Poncha ::
Odgledala sam i A stranu, to sam čak skinula aplikaciju na mobitel i prijavila se (ah, Marko, što mi radiš? facepalm ) jer su samo nešto malo stavili na YT, a kasnije čak i bacila pogled i na reprizu.
Marko toliko dobro pjeva.  :cereeeeek:  Yani, glas mu je brutalno dobar. Nema me. Čak mi je žao što nije dobio vremena za dulje, jer je imao par odličnih stvari, ali kratko mi trajalo. Meni je njega uvijek malo, ali eto... To je za tebe sreća, jer bih ti toliko toga jednostavno trebala postaviti.  lol!
A meni je sreća da je bio u cvenom sakou jer sam ga mogla iz daljine uočiti.

Pa gde su mi klipovi za gledanje? lol!

Poncha ::

Bu arada, mogu ja reći što god hoću, ali ovo mi je pozadina na laptopu.

wow  naklon  :cereeeeek:
Slika je pregenijalna, odlično izgleda, ali odlično!!!
Btw, mislim da je vreme za totalnu promenu naše pozadine, ne znam šta više čekamo.

Poncha ::
Ova mi je zbilja savršena.


Zaista jeste! Nikad bolje nije izgledao. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
Je li vama ovo išta "pogodilo" s obzirom na krvne grupe?
http://www.dalmacijanews.hr/clanak/8dos-krvna-grupa-nosi-tajnu-vase-osobnosti#/clanak/8dos-krvna-grupa-nosi-tajnu-vase-osobnosti

Meni jako slabo, jedino što me raduje što nisam toliko sklona kancerogenim bolestima.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 29 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 29 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: