Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 8:13 am

BugeVugova, samo da te pitam. Jesi li nastavila na granici ikako?

Meni je trenutno najsimpatičniji Božo. :cereeeeek:

Bu arada, i ekipa serije je sinoć sudjelovala na humantiranoj akciji. https://www.instagram.com/na.granici.novatv/?hl=hr

Vidi ova dva. https://www.instagram.com/p/Bri2lJRn2C_/
https://www.instagram.com/p/BrjAd-HH95v/

Iako je mene totalno razočaralo sinoć gledati kad su umjesto direktnog koncerta više puštali političku elitu koja se javlja na telefon (a koja je meni interesantna do bola) da bi rekle dvije-tri gluposti, ali još gore od toga kad su usred svega opalili po bloku reklama od deset minuta i to svako malo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 8:27 am

Neka se pola turskih glumica ugleda na Basak.

https://www.instagram.com/p/BrjE4_rl2Hu/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 8:49 am

Of, a vidi Ibre jutros.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 8:53 am

Jel Endzi bese danas slava? Nisam sigurna da li je Sveti Nikola ili Sveti Jovan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 8:54 am

Vidi Ibre sto zavodi seksi pigledom od ranog jutra.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 8:56 am

Mogle bi da se ugledaju na nju. Videla sam juce sliku Basak ovako obucena, a sa njom Birce i ona njena Deniz koje bas i nisu nesto obucene.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 9:00 am

Nikola, danas je onda (samo što ja ne znam koji je danas datum).
Anđo, sretna slava, canim! kisic



Ibro, od jutros aktivan. I još burmu u prvi plan stavio.

Basak pored njih svih izgleda kao diva.



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 9:05 am

Endzi, srecna slava, canim. kisic
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 9:08 am

A Basak mi je juce bila slatka kad je krenula da brani muza. S jedne strane Kivo s druge strane ona, ovaj sto je kritikovao Kivu nije znao sta ga je snaslo. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 9:09 am

Prava je žena. I za Kivu prava.

Ali meni je Kivo kralj kako odmah skoči u obranu onoga do čega mu je stalo. :cereeeeek: Ali ima on kratak fitilj, lako ga je uzrujati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 9:17 am

A Kivo nikome ne ostaje duzan, kod njega nema zajebancije. Nego juce je bila aktuelna ta tema zbog onog nekog lika sto je davio papagaja pa je ovaj brze bolje iskoristio situaciju.
Da, ima kratak fitilj, kao i ja, nas dvoje bismo se samo svadjali. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 9:22 am

Mene je zanimalo zašto se uopće ovaj novinar javio i uhvatio Kive.

Ali mi je bilo simpatično kako Kivo, i kad je reagirao, nije recimo okačio sliku neku na instagram i na jednoj slici objasnio sve nego je direktno ovome na twitter u nekoliko poruka objašnjavao. naklon

naklon smeh Pa nikad vam ne bi bilo dosadno. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 10:26 am

Saro, je li tvoja mama gledala seriju?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 3:37 pm

Pa zapravo nije se on uhvatio samo Kive, jos neke je naveo ali samo su mu Kivo i Basak odgovorili.
Ma gde, kad bi postavio sliku kao objasnjenje ne bi mogao tako podrobno da mu objasni i da se raspravlja sa njim. lol!

Nije. Videla sam da ima sa previdom pa ce mozda da odgleda. Prvu epizodu ce sigurno gledati zbog Cage, a ostale ne znam, mislim da se njoj serija nece svideti, nije to njen fazon.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 8:16 pm

Kivo i Basak su kao prijatelji životinja, a još Kivo koji ne da na sebe i na njemu draga bića i eto ga.

Pa obično tako naprave da se postave slike i onda svi mogući mediji objave što su ovi stavili i svi znaju. lol! Ali Kivi je draže odmah izvoru informacija objasniti.
Je li se bar lik ispričao ili je i dalje nastavio tupiti po svome?

Ja sam odgledala ovih šest prevedenih ponovno. Nekad je bolje da ni ne znam sve dijaloge.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 9:18 pm

Hvala kizlar! kisic <3 kisic <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 9:19 pm

Ceo dan danas nisam stigla Mažora da gledam, ipak treba da počnem drugu sezonu i hoću lepo i skoncentrisano da joj se posvetim. A i psihički se spremam na Kaćino pojavljivanje. aurika
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 9:54 pm

Poncha ::
Ti nakon ovoga si mene pitala za koju ćeš navijati?! Nakon ovoga gdje se kemija i strast nožem mogu rezati. Pih.

Aptal ben. suze Trebalo je da isključim razum i činjenično stanje i samo da navijam srcem, za onu koju je on voleo, koja mu je bila sudbina i sa kojom je prštalo hemije i emocija. <3

Jel' vidiš koliko je jaka scena, baš se hemija i strast mogu seći nožem. :cereeeeek:
Džabe što je sa Kaćom bilo mnogo eksplicitnije i erotičnije, kad je sa Vikom onaj emotivni naboj, sve pršti a dovoljno da se samo gledaju.

Poncha ::
Problem je u tome što ja ne bih rekla da je on išta izgubio. Jer ti skačeš na njegovu prvu.  lol!

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
Pa dobro, zašto se onda sad pojavljuje na svim poljima? lol!

Poncha ::
Znači, ja sam pokvarila smajlić koji ni ne znam koji je. Tamam.  smeh

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Nisam baš htjela birati, ali što da se radi sad...  facepalm

Razmišljala sam baš o tvom odgovoru posle i da znaš da se u potpunosti slažem sa njim. da

Poncha ::

S obzirom na to da je meni od jutros čak tri videa kuma predložilo odmah u vrhu (ovaj, ovaj i ovaj) onda da i tebi ja nešto postavim. Samo, moj je problem što ne znam što bih ti postavila kad mi u svakom ima nešto.   facepalm
Ali hajde, pogledaj ga kad je bio još mlađi - pogledaj i poslušaj ovo.

Sva tri sam gledala! :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

A ovaj njegov nastup mi se baya baya sviđa! :cereeeeek:  topić
Generalno peva jako lepe pesme, ali ih peva jako lepo, baš ima poseban glas. I sviđa mi se stajling i kako mu stoji.
Kakva je to emisija, to nešto po sezonama? Jel' to neki show u kom se on takmiči? Spominjala si pre, ali nisam upamtila dobro.

Poncha ::
Imamo Kozlovski i ja nekih sličnosti, ne bi trebalo biti problema. Merak etme.

Tamam. :cereeeeek:  smeh

Poncha ::
I onda ga još ošamari.

Pa eto vidiš. Samo pre su me svi ti njeni postupci užasno nervirali, sad znajući kraj nekako to posmatram iz druge perspektive. Nije da mi sad ne smeta kad mu lupi šamar nakon što ga poljubi, ili kad ga odbije ovako neodoljivog, ali dokazala je da ga je volela, život je dala za njega. suze
I sad nekako primećujem tokom cele serije njenu unutrašnju borbu i želju da bude zapravo sa njim, tj. razumem je. suze

Poncha ::

Kužim ja to sve, ona je svoju priliku prokockala, njemu treba netko tko njega voli, sve je meni jasno. Ali...

Ali ovo je ljubav. <3

Poncha ::
Ovaj Igor je baš iskren.  :cereeeeek: I divan.

Totalno! naklon  :cereeeeek:

Poncha ::
Pa ja se topim samo što pročitam.  :cereeeeek:

Stvarno? :cereeeeek: :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
Ona je stvarno bila glupa.

Jeste, nažalost. suze

Poncha ::
Pazi ti što je njemu najvažnije.  :cereeeeek:

Pa eto, i onda nek' se posle neko (Kaćini fanovi) usudi da kaže kako među njima to nije bilo ono pravo. ljutko  
Čovek samo što se probudio iz kome, prvo što je pita jel' dolazila kod njega. :cereeeeek:

Poncha ::
Zato što tek kad gledaš ponovno uočavaš neke detalje i koliko je dobro napravljeno. Ili još neke propuste ako je nešto promašeno.

Da, prosto me oduševljava koliko su vodili računa na tako neke detalje i simboliku, kao da je priča zamišljena od početka do kraja, a ne da su pisali po sezonama. naklon  Zasad nisam naletela ni na jedan propust, jedino što su u drugoj i trećoj sezoni još bolje rađene akcione scene.

I ono što je zanimljivo zasad... Mislim da je ipak skidanje maski u prvoj sezoni verodostojnije, nego ono u drugoj. Ok, Fišer je monstrum i to je svima jasno, ali Ignatjeva su kao oprali na kraju druge sezone, međutim na kraju za mene je ipak on glavni negativac. On je zamrsio odnose Igorevom ocu i Fišeru, on je učestvovao u ubistvu Fišerove žene i ćerke, a onda sakrio Kaću i vaspitao je kao svoju, on je ubio Igorevog oca... I na kraju jedini ostao živ, koliko je simbolika važna u ovoj seriji pokazuje i pretposlednji kadar kad Kaća puca u Igora i Viku, a iza nje Ignatjev.
Baš ću sad detaljno da mu posvetim pažnju, pogotovo zato što na forumu zauzimaju strane ko je veći negativac Ignatjev ili Fišer, ali zasad mi je ovakav stav.

Pogledaću ovo što si okačila sa Cagom, ali gifovi su mi super. :cereeeeek:
Šta hoćeš da kažeš ovim sa Aycom i njegovim vrpoljenjem? lol!

Poncha ::
BugeVugova, samo da te pitam. Jesi li nastavila na granici ikako?

Jesam, nego nikako da počnem da pišem o tome, a i nisam znala dokle si ti stala sa njima zbog Protectora.
Malo su mi otaljavili ova dešavanja otkad je Zorka kao sahranjena, a Ljubo otišao na more, čas ima dosadnih epizoda, pa onda opet budu neke dobre, ali vezala sam se, pa ih gledam.

Meni je isto Božo super, opet mi se navija za njega i Ivanu. :cereeeeek:
Andrija mi je trenutno najkomičniji, onaj pohod na Ljubanovo je bio kriminalan. smeh
Marko mi se sve više sviđa kao lik :cereeeeek: , konačno dobija neki dublji smisao osim gledanja ženski. A sa druge strane na moje najveće čuđenje, Petra i Krešo su mi postali dosadni. molimmmm Ne znam uopšte zašto i kako.
A Zorka me nervira do bola, svima im je napravila haos od života, ne znam što je ne izbaci Božo, kad Marko već ne može. ljutko

Poncha ::
Bu arada, i ekipa serije je sinoć sudjelovala na humantiranoj akciji. https://www.instagram.com/na.granici.novatv/?hl=hr

Baš lepo od njih. :cereeeeek:

Poncha ::
Vidi ova dva. https://www.instagram.com/p/Bri2lJRn2C_/
https://www.instagram.com/p/BrjAd-HH95v/

:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:
Koga ćeš ti? Ja teška srca biram Filipa.

Poncha ::
Iako je mene totalno razočaralo sinoć gledati kad su umjesto direktnog koncerta više puštali političku elitu koja se javlja na telefon (a koja je meni interesantna do bola) da bi rekle dvije-tri gluposti, ali još gore od toga kad su usred svega opalili po bloku reklama od deset minuta i to svako malo.

Ništa čudno i ništa novo, nažalost.
Ja kad vidim našeg dragog predsednika na ekranu (a viđam ga skoro svake sekunde rolleyes ) odmah prebacim kanal. I onda i na sledećem eto njega, tako da mi je TV češće isključen, nego uključen. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Dec 19, 2018 10:03 pm

Aaaaaaaa koliko je on imao premijera za poslednja dva meseca? wow
https://www.instagram.com/p/BrlN-UOh9J_/

Ovo će biti super stvar, to je snimao sa Maksom. Plus obožavam taj period.jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Dec 20, 2018 12:46 am

Umirem, umirem, umirem. smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
https://www.instagram.com/p/BrlVf7yBPXh/

Ovo je on namerno svima objavio da je pobedio Kozlovskog i u mom snu i na javi. lol! smeh naklon smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Dec 20, 2018 2:15 am

Ok, počinjem. #cooooookheyecanliiiim
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Dec 20, 2018 2:18 am

Neko je 6 meseci u zatvoru svaki dan pokušavao da skupi hrabrost i zaprosi Viku, ali nikako nije uspeo... <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Dec 20, 2018 2:22 am

Danja me je zaprosio.
Neeee Vika, sve si pokvarila. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Dec 20, 2018 2:35 am

Kako mu se Žeka obradovao. :cereeeeek:

I naravno, cvet za Viku. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Dec 20, 2018 2:44 am

Danja: A da se možda ti to nisi vratio zbog Vike?
Igor: Možda i jesam zbog Vike. :cereeeeek: naklon <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: