Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Jan 03, 2019 9:17 pm

Sara Ulusoy ::
Kolaze mogu da sredim tek sledece nedelje. Sacekale su me sve obaveze koje sam odlozila zato sto sam bila bolesna i u haosu sam.

Sve može što se mene tiče. Samo ti sređuj obaveze.

Sara Ulusoy ::
Naravno da najvise verujem tebi. Ti objektivno istrazujes, one istrazuju ono sto zele da vide. A i garantujem da niko od njih ne poseduje toliko informacija o njemu koliko ti.

To je istina. Ali nisu ni oni za baciti, jer ja stalkam koliko-toliko neprimjetno, ali oni ipak dosađuju i rodbini više nego ja.
Ja idem više na osjećaj provjeriti.

Sara Ulusoy ::
Sto se tice ovoga sto pisete za Emira, Barisa, Sarpa i Yamana, samo su Baris i Yaman imali logican kraj, Emir naravno nikako, doduse, njegov kraj nismo ni videli, valjda se ozenio sa Gunes zato sto je bila trudna. A Sarpov kraj je najbesmisleniji, bilo bi mi sto puta draze da je umro.

To sam ja nekako danas htjela reći.

Sara Ulusoy ::
Otvorila sam slike na svoju odgovornost, kamo srece da nisam. Felaket. jao

Pa nisam te ja tjerala.  smeh  Samo sam ti htjela pokazati kako su oni proveli novogodišnje praznike ako te baš zanima. Kad si se već raspitivala, a bila bih te ostavila u potpunom neznanju da nisi pitala.

Sara Ulusoy ::
Mislim da sad ide godisnjica pocetka prikazivanja AFK, pa posle ima Femir godisnjica braka. rolleyes

Ah da, tako je. Znači sad slijede dvije godišnjice. Onda neka AFK još malo pričeka. Gdje da udarim reprizu kad je žiža ludila...

Sara Ulusoy ::
Videla sam da se pise za februar... Bilo bi mi jako drago kada bi bilo istina, ali ipak mi zvuci malo nerealno.

I meni djeluje nerealno. Neće ovi stići sa zvukom tako kratko, kad će fragi, kad će što?!  ne znam  To je mjesec dana i čini mi se premali rok. Mada bi meni bilo super.
Bu arada, nemoj zaboraviti odjaviti Netflix koji dan prije nego li ti istekne, ja sam još prije Nove, a danas mi je istekao.

Sara Ulusoy ::
Videla sam da se menja reditelj sto mi ni malo nije drago, jer Cagatay Tosun je jedan od najboljih tr reditelja. Ali samim tim je i skup pa mislim da zbog rejtinga smanjuju budzet. Baris Ercetin je bio pomocni reditelj AFKa, samo ne mogu da se setim da li za vreme Merve Girgin ili Yosa.
A menjaju i dan. Sad su se setili kad utorkom i sredom pocinju nove serije, to su trebali da urade kada su ti dani bili sa po dve serije, a ne sada.

Promijenili su i dan?! A super su se sad sjetili.  rolleyes

Sara Ulusoy ::
A kada je Hazalina svadba?

Ovi kažu 14 Şubat  https://twitter.com/TvDunyasii/status/1079670210897027072


Последњи изменио Poncha дана Thu Jan 03, 2019 9:35 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Jan 03, 2019 9:34 pm

Saro, vidiš kako Ibro sve svoje prijatelje uključi u seriju.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 DwA15MBX4AAPhop

Stvarno je onda mogao i Mihre. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 3:59 am

Odgledala sam prvu epizodu Žutog oka tigra. Obećavajuć početak, zaintrigirali su me. naklon

Prva scena (verovatno neki) inspektor donosi Pavelu (ovde Sergeju :cereeeeek: ) slučaj i govori o pet glavnih tačaka na koje treba da se fokurisa:
1. Kako je misteriozno jedan njegov šklolski drug postao direktor fabrike koja proizvodi ćilibar
2. Kako se neobjašnjivo obogatio sa svojom ženom (njegovom nekadašnjom devojkom) njegov drugi školski prijatelj
3. Priča njegovog trećeg školskog, inače sada poznatog slikara
4. Mafijaš koji se tu vrti već dugi niz godina
5. Sama fabrika ćilibara, šta se sa njom trenutno dešava
I šalje ga u Kalinjingrad da ih razotkrije.

To me je prvo oduševilo, onako baš me je prikovalo. Volim kad prva scena neke serije bude obećavajuća, a posle ove scene sam odmah pomislila Vau, od ovog će biti nešto.naklon

Posle se priča vratila 15 godina unazad, dok su još svi oni bili maturanti i maštali o običnim stvarima. Sergej je zaljubljen u Mašu i hoće da zajedno idu na studiranje u Moskvu, ali ga ona ubeđuje da ništa od toga neće uspeti, jer je ona iz radničke porodice (decenijski rad u fabrici ćilibara), a njegovi su intelektualci - pa on treba da upiše fakultet, a ona će da ga čeka. Za sve to vreme se oko nje vrzma ovaj što će joj biti budući muž.
Sergej upisuje fakultet (nisu definisali koji) zajedno sa Kostjom koji upisuje slikarstvo. I u startu prilikom upisa se na Sergeja navrzla neka devojka čiji su roditelji bitni likovi na univerzitetu.
Paralelno sa svim tim u Kalinjingradu se pojavljuje ovaj mafijaš i to baš istražujući ćilibar.

To je ukratko što se tiče radnje.
Što se tiče glumaca - Pavela više uopšte neću da hvalim. naklon naklon  naklon  Ponovo serija koju on nosi. <3 Tek sam prvu epizodu odgledala, a on je već predstavio čitav razvoj jednoj lika u periodu od 15 godina. naklon Treći projekat koji gledam posle Mažora i opet sasvim novi lik. naklon
Ali sam se jako razočarala što je Karina Andolenko glavna ženska uloga, ne podnosim je otkad sam je gledala sa Stanislavom u Nepromišljenom životu, retki antitalenat među glumicama, ne znam što toliko insistiraju na njoj u većini serija. Bukvalno sve što sam gledala mi je upropastila, a pola stvari i što me je zanimalo da gledam, nisam gledala zbog nje. Kako god neobjektivno ili nerealno zvučalo, zasad joj jedino Pavel nije dozvolio da i ovo upropasti, možeš misliti kakav je kad u njihovim zajedničkim scenama ja koja bih samo od nje dobila ospice sam zadržala ovaj cerek. :cereeeeek:
Ali shodno tome da sam na nju alergična, navijam za ovu iz Moskve.

I Kostjin lik me je zaintrigirao, plus je glumac isti naš Dragan Mićanović. lol!

U svakom slučaju, ako zanemarim Karinu - glumačka postava je u celini više nego zadovoljavajuća. topić

Idem na drugu epizodu. kokice
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 8:07 am

Nahvali ti tu seriju svjetski. Pavel žari i pali, serija intrigantna i zanimljiva, likovi dobri, Pavel nosi seriju, čak podnosiš glumicu koju inače ne podnosiš. Ajde neka.

Ček, znači pa Pavel glumi i maturanta od 18 godina i čovjeka od 33 godine? wow
Molim da mi se stave slike njega kao "dečka" i njega odraslog. Da vidim je li što stariji to bolji ili... lol!

Znači Mašu igra ta glumica koju ne voliš?

Koliko ono ova serija ima epizoda? Za koliko ti dana to odvališ?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 8:48 am

BugeVugova, ja tek sad vidim da tebi ispod imena i dalje stoji Bondarenkova nesuđena ljubav. lol!



Po sto i jedan sam put listala njegov profil  facepalm pa mi došlo da ti stavim jer ti ovo YT neće ponuditi.  lol!
Neyse, nije hitno, ali kad budeš imala vremena, baci pogled na ovo (sve) (gdje sam ja bila, jadna li sam?!  facepalm ). Dok ga gledam emocije mi idu od <3 tuzni :cereeeeek: srca smeh
Ovog Juru isto volim, ali je ukočen. Kako ga ovaj zeza. :cereeeeek: smeh

Za ovo recimo ne mogu biti objektivna jer kad vidim kako se unio u pjesmu i kako je sladak naprosto me nema.  <3 (I to sam ovo među prvim njegovim stvarima, kad sam ga počela njuškati, slušala - kad sam donekle bila objektivna.) Žao mi je samo što sam ne pjeva. I još kako vidim da se brine o malome dok pjeva. :cereeeeek:
Ok, zato ćeš mi ti objektivno reći kako je ovo otpjevao jer je meni savršeno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 8:56 am

Kad vidim da se i dalje prisjećaju snimanja. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 47582420_295945084447493_1111045338268371288_n.jpg?_nc_ht=scontent-iad3-1.cdninstagram

Ovaj mi je hotel bio na stalkanju stalno za vrijeme snimanja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 1:00 pm

Ipak je bilo neko zajedničko snimanje. Ala Cagi friza.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 1:01 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 25611-C3-B-FE44-429-E-B923-FDAE7-BAFBF76

Ne znam zašto su ovako brzo obrisali s profila sliku koju su postavili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 1:04 pm

Postavili su opet.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 DwEMRFwX0AAL76P?format=jpg&name=large

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 6:28 pm

Gledala sam je do osam ujutru, stigla sam do 6. epizode. Ima 16 epizoda, ako budem gledala ovim tempom, biće to gotovo za dva dana.

Ali mi je splasnulo oduševljenje, kao da sam ih urekla. Ne vredi, ne mogu da trpim Karinu, tako se potrefilo da su Sergej i Maša raskinuli već u drugoj epizodi i posle nije skoro nijednu scenu imala sa njim, a ja nju bez njega ne mogu da podnosim. I malo me je razočarala kompozicija, nije loše ni ovako da hronološki ispričaju celu priču, ali mislim da bi bilo uzbudljivije da su skakali sa godine na godinu. Ali, ova Pašina perika je odvratna, pola lica mu se ne vidi od nje.

Evo ti slike, pa sama proceni. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Ja jedva čekam tu transformaciju. naklon

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 8aQgtB6JXis

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 GB9abBQQAFU

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 X360-svk

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 NLlEXS_Ix5Y
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 6:30 pm

U razdeljak te ljubim. lol!

Moglo je bas i bez ovog razdeljka i ovako zalizano, al ajde da se ne zalim, drago mi je da imaju zajednicko fotkanje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 6:50 pm

Poncha ::
BugeVugova, ja tek sad vidim da tebi ispod imena i dalje stoji Bondarenkova nesuđena ljubav. lol!

A pa da, to sam namerno ostavila jer to negde i jesam. lol!

Poncha ::
Po sto i jedan sam put listala njegov profil  facepalm pa mi došlo da ti stavim jer ti ovo YT neće ponuditi.  lol!
Neyse, nije hitno, ali kad budeš imala vremena, baci pogled na ovo (sve) (gdje sam ja bila, jadna li sam?!  facepalm ). Dok ga gledam emocije mi idu od <3 tuzni :cereeeeek: srca smeh
Ovog Juru isto volim, ali je ukočen. Kako ga ovaj zeza. :cereeeeek: smeh

Aman aman, pa nas dve smo u isto vreme propustile životne prilike, Poncha sve više te osećam kao svoju izgubljenu sestru. lol!
Ali kapiram da će opet doći u Split. pozitivac

Jure je više šmeker, Marko je talenat. :cereeeeek:

Poncha ::
Za ovo recimo ne mogu biti objektivna jer kad vidim kako se unio u pjesmu i kako je sladak naprosto me nema.  <3 (I to sam ovo među prvim njegovim stvarima, kad sam ga počela njuškati, slušala - kad sam donekle bila objektivna.) Žao mi je samo što sam ne pjeva. I još kako vidim da se brine o malome dok pjeva. :cereeeeek:
Ok, zato ćeš mi ti objektivno reći kako je ovo otpjevao jer je meni savršeno.

Meni se ovo sviđa, možda je čak bolje što je ovako otpevao, nego da se trudio kao Toše da bude sa onim njegovim glasom. Ali mislim da bi bilo još bolje da je sam pevao, ovaj mi malo smeta.
Ali baš se uneo, oseti se. :cereeeeek: Sviđa mi se to kod njega, unese se maksimalno u svaku pesmu koju peva, baš je umetnik. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 6:55 pm

Sara Ulusoy ::
U razdeljak te ljubim. lol!

smeh

I šta bi, jel' dobijamo drugu sezonu u februaru, ili ne? Ja sam se baš obradovala kad sam pročitala ono Ponchino. jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 7:07 pm

Sara Ulusoy ::
U razdeljak te ljubim. lol!

Moglo je bas i bez ovog razdeljka i ovako zalizano, al ajde da se ne zalim, drago mi je da imaju zajednicko fotkanje.

smeh


Aha ova je zadužena. https://www.instagram.com/ceylanatinc/?hl=hr
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 47034018_1858838967579239_5177947935723829703_n.jpg?_nc_ht=scontent-sjc3-1.cdninstagram.com&ig_cache_key=MTk0OTQ1Mjc4MjU5NjQxNTM4NA%3D%3D
Ali Can mi je sa svojim komentarom najjači.  topić

Ajde da vidimo i ovo.  topić  Možda bude kao najava iduće sezone. ne znam
Zanimaju me ostale fotke.


Ipak mi je frizurica nešto slađa na ovim drugim današnjim slikama.  Jao te loknice.

Bu arada. Ovo što neki (većina) pišu da je Caga s prijateljima, drugi pišu da je u Canakkaleu, treći da je u lovu, ja ne mogu tvrditi ništa od toga (ne kažem da nije prijatelj s njima i da nisu tamo, ali ni tvrditi da je tako), ali mogu vam staviti izvornu sliku koja je kasnije i obrisana (to mi je već čudno  mislilac ).  Sad radi li se o običnom lovu ili nečemu više s obzirom na to da su svi ovi neki fotografi, snimatelji i tako to, plus ovi hashtagovi - pitanje je.  ne znam A i nije mi baš najprikladnija odjeća za lov ili ribolov. Ako su ovako išli, svaka im čast. Ja bih prije rekla da Caga ima fotoparat oko vrata, a ne pušku ili štap.  lol!  Ali nebitno. Caga se dobro navukao, mora da je hladno.
Plus ovo što je drugi od njih objavio. Taj je isto objavio sliku s Cagom u pričama, ali ju je i izbrisao. mislilac  Na slici je još poviše pisalo Baga girdik bag budanmis.
Ne kužim zašto su objavili pa brisali.

Ali mogu reći da je više kila dobio u mjesec dana otkako se vratio u Istanbul nego za par mjeseci u Americi. lol!

Bu arada, oho, Mirel polako stupa na scenu. lol! Ovo su neki njeni
https://www.instagram.com/p/BsNvTFKHG64/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 7:33 pm

Mrs BugeVuge ::
Gledala sam je do osam ujutru, stigla sam do 6. epizode. Ima 16 epizoda, ako budem gledala ovim tempom, biće to gotovo za dva dana.

Šteta za splasnuto rasploženje, ali ne može svaka serija biti Mažor.

Mrs BugeVuge ::
Evo ti slike, pa sama proceni. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Ja jedva čekam tu transformaciju. naklon

Definitivno, bit će zgodniji što stariji. lol!

Mrs BugeVuge ::
A pa da, to sam namerno ostavila jer to negde i jesam. lol!

Dobro onda. lol!

Mrs BugeVuge ::
Aman aman, pa nas dve smo u isto vreme propustile životne prilike, Poncha sve više te osećam kao svoju izgubljenu sestru. lol!

On je meni praktički cijelo prošlo ljeto bio tu, a ja za njega nisam znala.  tuzni Mislim da je on prvi Hrvat, javna ličnost, koji me ovako zaokupio. facepalm  Obično ne trzam na naše, a sad mi nema dana bez njega, doslovno. Ode moja pamet. Ali ti si kriva, kao da si me uklela s onim da nađem mlađeg.

kisic Onda sestrice mlađa, na istom smo.

Mrs BugeVuge ::
Ali kapiram da će opet doći u Split. pozitivac

Hoće sigurno, ali ne više sam.  lol!  :P

Mrs BugeVuge ::
Jure je više šmeker, Marko je talenat. :cereeeeek:

Ja Juru baš volim, ali kad ga vidim ovako smotanog i ukočenog bude mi kralj.  naklon

Ali oni zajedno treniraju - bak ovo i ovo.

Mrs BugeVuge ::
Meni se ovo sviđa, možda je čak bolje što je ovako otpevao, nego da se trudio kao Toše da bude sa onim njegovim glasom. Ali mislim da bi bilo još bolje da je sam pevao, ovaj mi malo smeta.
Ali baš se uneo, oseti se. :cereeeeek: Sviđa mi se to kod njega, unese se maksimalno u svaku pesmu koju peva, baš je umetnik. :cereeeeek:

Pa on se ni ne trudi biti Toše, nego odradi na svoj način sve. Ja ne volim kad se netko trudi skinuti Tošinu boju.
Ma ovo su oni usput pjevali i snimili. Vidiš da Marko i čuva maloga dok pjeva.



Последњи изменио Poncha дана Fri Jan 04, 2019 8:54 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 7:53 pm

Mrs BugeVuge ::


smeh

I šta bi, jel' dobijamo drugu sezonu u februaru, ili ne? Ja sam se baš obradovala kad sam pročitala ono Ponchino. jupi

Zaboravila sam ti ovo odgovoriti. A ne znam, moguće je da ćemo i dobiti, pojma nemam. ne znam Meni nekako djeluje pomalo nevjerojatno da će sad u drugome jer mi je sve prebrzo i ne znam hoće li ovi stići zvuk srediti, ali tko zna...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 8:44 pm

Poncha ::
Šteta za splasnuto rasploženje, ali ne može svaka serija biti Mažor.

Upravo tako, nisam ja ni pošla da je gledam sa idejom Biće ovo novi Mažor, ili Biće bolje od Mažora kako su mnogi, ali svejedno u pauzi između 4. i 5. epizode sam nešto okrenula yt i predložili mi neki klip iz Mažora... <3  Mislim, ne poredim, ali opet... <3

Poncha ::
Definitivno, bit će zgodniji što stariji. lol!

smeh
Zato i kažem da jedva čekam tu tranformaciju.

Poncha ::
On je meni praktički cijelo prošlo ljeto bio tu, a ja za njega nisam znala.  tuzni Mislim da je on prvi Hrvat, javna ličnost, koji me ovako zaokupio. facepalm  Obično ne trzam na naše, a sad mi nema dana bez njega, doslovno. Ode moja pamet. Ali ti si kriva, kao da si me uklela s onim da nađem mlađeg.

kisic Onda sestrice mlađa, na istom smo.

Au Ponchita, prevazišla si i mene. smeh I opet ja kriva. smeh

leptirici  pice

Poncha ::
Hoće sigurno, ali ne više sam.  lol!  :P

Važno je da je on razveden, sve drugo ćemo lako. lol!

Poncha ::

Ali oni zajedno treniraju - bak ovo i ovo.

Ajmeee wow wow  wow  
Super je ova prva slika. naklon  :cereeeeek:

Poncha ::

Pa on se ni ne trudi biti Toše, nego odradi na svoj način sve. Ja ne volim kad se netko trudi skinuti Tošinu boju.
Ma ovo su oni usput pjevali i snimili. Vidiš da Marko i čuva maloga dok pjeva.

Zato mi se i dopalo. topić
Videla sam, šteta što se ne vidi mali. I šteta što Marko nije svirao. :cereeeeek:

Poncha ::
Bu arada, nećeš vjerovati. Danas annem bila kod komšinice na kavi i komentirale one o programu na TV-u za Novu pa tako komentirajući kaže joj ova da su mladi pjevači u emisiji (i inače valjda gleda) odlični, a da je Markan najbolji. Kaže žena od nekih 70 godina koja cijeni glazbu. Sad, meni je to zanimljivo što su one govorile, ali nisam htjela previše propitivati.
Došlo mi je da, yani u šali, kažem dabogda ti Marko bio zet.
(Ali ovo ću sad izbrisati, jer ta je žena često na internetu, još će i nabasati slučajno na forum). facepalm

wow wow wow
Čekaj, kome zet, komšinic, ili tvojoj mami? lol!

Poncha ::

Zaboravila sam ti ovo odgovoriti. A ne znam, moguće je da ćemo i dobiti, pojma nemam. ne znam Meni nekako djeluje pomalo nevjerojatno da će sad u drugome jer mi je sve prebrzo i ne znam hoće li ovi stići zvuk srediti, ali tko zna...

A bilo bi lepo sad da je puste kad već pišu. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 8:53 pm

Mrs BugeVuge ::
Upravo tako, nisam ja ni pošla da je gledam sa idejom Biće ovo novi Mažor, ili Biće bolje od Mažora kako su mnogi, ali svejedno u pauzi između 4. i 5. epizode sam nešto okrenula yt i predložili mi neki klip iz Mažora... <3 Mislim, ne poredim, ali opet... <3

Pa, to je logično.

Mrs BugeVuge ::
Zato i kažem da jedva čekam tu tranformaciju.

Pa jasno je i zašto. lol!

Mrs BugeVuge ::
Au Ponchita, prevazišla si i mene. smeh I opet ja kriva. smeh

A yani, zamisli samo da je Pavel bio tu i da si ti čula za njega kad se vratio u Rusiju. lol!

Ma nisi ti kriva, nego sam se sjetila što si mi poželila, tj. savjetovala. smeh

Mrs BugeVuge ::
Važno je da je on razveden, sve drugo ćemo lako. lol!

Da je meni tvoj optimizam. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ajmeee wow wow wow
Super je ova prva slika. naklon :cereeeeek:

I meni. :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Zato mi se i dopalo. topić
Videla sam, šteta što se ne vidi mali. I šteta što Marko nije svirao. :cereeeeek:

Uf, ni ne spominji mi to. Mislim da bih se totalno zaljubila.

Mrs BugeVuge ::
Čekaj, kome zet, komšinic, ili tvojoj mami? lol!

Kako kome? durica Mojoj mami.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 9:01 pm

Poncha ::
Pa jasno je i zašto. lol!

smeh

Poncha ::
A yani, zamisli samo da je Pavel bio tu i da si ti čula za njega kad se vratio u Rusiju.  lol!

Ma nisi ti kriva, nego sam se sjetila što si mi poželila, tj. savjetovala.  smeh

Jooooj, tačno bih se ubila. smeh  smeh  smeh Ili bih opljačkala banku i otputovala u Moskvu, sve zavisi kakvog bih bila raspoloženja. lol!
A nije ti palo napamet možda da sam ti ja predskazala budućeg muža. lol!

Poncha ::
Da je meni tvoj optimizam. lol!

Lakše mi je tebe da bodrim nego sebe, za sebe nisam tako optimistična. lol!

Poncha ::
Uf, ni ne spominji mi to. Mislim da bih se totalno zaljubila.

Kao ovako nisi. lol!

Poncha ::
Kako kome? durica Mojoj mami.

A zbunila sam se. smeh
Ja se pridružujem toj želji. :cereeeeek: srca leptirici :cereeeeek: srca leptirici :cereeeeek: srca leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 9:08 pm

Mrs BugeVuge ::
Jooooj, tačno bih se ubila. smeh smeh smeh Ili bih opljačkala banku i otputovala u Moskvu, sve zavisi kakvog bih bila raspoloženja. lol!

smeh smeh smeh smeh

Mrs BugeVuge ::
A nije ti palo napamet možda da sam ti ja predskazala budućeg muža. lol!

wow Amen! kisic

Mrs BugeVuge ::
Lakše mi je tebe da bodrim nego sebe, za sebe nisam tako optimistična. lol!

smeh Nekako te razumijem. tuzni lol!

Mrs BugeVuge ::
Kao ovako nisi. lol!

Jesi li ti pored mene ili? lol! smeh

Možda bih samo još više. lol! Jer znaš koliko sam na to slaba, jedno i drugo.

Mrs BugeVuge ::
A zbunila sam se. smeh
Ja se pridružujem toj želji. :cereeeeek: srca leptirici :cereeeeek: srca leptirici :cereeeeek: srca leptirici

Što bih ja nekome drugome njega poželjala? lol!

Ajojjjjjj, hvala ti! kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 9:10 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 DwF7qqIXQAA7oRz

:cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 9:13 pm

Poncha ::
Jesi li ti pored mene ili? lol! smeh

Što me to pitaš? lol!

Poncha ::
Ajojjjjjj, hvala ti! kisic

<3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 9:13 pm

A Kivoooo :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 9:15 pm

Mrs BugeVuge ::
Što me to pitaš? lol!

Zato što kažeš to s tolikom sigurnošću kao da mi vidiš facu dok pišem o njemu. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyFri Jan 04, 2019 9:16 pm

Pa ne moram da je vidim. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: